Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 18:56   #1
kwiatki222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44

Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???


Za niedlugo moj najwzniejszy dzien sukienka wybrana (mam nadzieje ze bedzie sie podobac) tylko niewiem jakie dodatki ??? Jaki bukiet????

Suknia w stylu litery A,duza z koronkowym gorsetem.




PORADZCIE

Edytowane przez kwiatki222
Czas edycji: 2010-05-03 o 21:05 Powód: zl
kwiatki222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 19:10   #2
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Wybacz, ale trochę zajeżdża kiczem. Jeszcze te prześwity na brzuchu. Co do dodatków, to proponowałbym jakieś skromne, co by trochę załagodzić efekt bazarku.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 19:35   #3
kwiatki222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 44
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

No coz ocena kiepska,ale przeswitow na brzusdzku nie ma bo zlikwidowalam.
kwiatki222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:36   #4
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

ty musisz być zadowolona z sukni nie my...ja bym osobiście takiej niewybrała ale jeżeli tobie się podoba to ok...
a dodatki to delikatne,najlepiej tylko kolczyki długie bez naszyjnika a bukiecik mały np.okrągły...
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 20:46   #5
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

po co zakładac nowy watek ??!!wystarczyło dopisać się do jakiegoś miesiąca,np.wrześniowe panny młode albo Panny Młode 2010 i tam dziewczyny by doradziły
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 21:36   #6
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Suknii już nie udało mi się zobaczyć - założycielka wątku usunęła zdjęcie. Ale jak by ona nie wyglądała uważam, że komentarze typu "efekt bazarku" czy "zajeżdża kiczem" należałoby zachować dla siebie. Są to subiektywne opinie, a dziewczyna nie prosiła o ocenę suknii tylko o propozycje dodatków.
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 07:58   #7
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Popieram słowa poprzedniczki!!!!!!!!Dla każdej z nas jest to wyjątkowy dzień i myślę że dobijanie tu innych to nie jest najlepszy pomysł.....zwłaszcza że niektóre dziewczyny bardzo chętnie wszystko krytykują a same nie pokażą swoich np sukien.......każdy ma inny gust, każdy ma inna figurę i w ogóle uważam że takie krytykowanie innych jest trochę poniżej pasa......pamiętajcie że to jest dzień jeden jedyny dla każdej i może akurat dla kwiatki222 była to suknia marzeń a przez takie pisanie przestała się cieszyć tą suknią tak jak mogłaby gdyby nie pokazała tu sukni.....apeluje o krytykowanie z rozwagą....!!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 10:17   #8
Natra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 277
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Popieram słowa poprzedniczki!!!!!!!!Dla każdej z nas jest to wyjątkowy dzień i myślę że dobijanie tu innych to nie jest najlepszy pomysł.....zwłaszcza że niektóre dziewczyny bardzo chętnie wszystko krytykują a same nie pokażą swoich np sukien.......każdy ma inny gust, każdy ma inna figurę i w ogóle uważam że takie krytykowanie innych jest trochę poniżej pasa......pamiętajcie że to jest dzień jeden jedyny dla każdej i może akurat dla kwiatki222 była to suknia marzeń a przez takie pisanie przestała się cieszyć tą suknią tak jak mogłaby gdyby nie pokazała tu sukni.....apeluje o krytykowanie z rozwagą....!!!
Również popieram - takie niemiłe uwagi można zachować dla siebie.
__________________
"Kiedy z serca płyną słowa,
uderzają z wielką mocą,
krążą blisko w śród nas ot tak,
dają chętnym szczere złoto."
Natra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 10:46   #9
Lensss
Raczkowanie
 
Avatar Lensss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 228
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Moim zdaniem krytykować można i każdy ma do tego prawo, tylko żeby było to w miarę konstruktywna krytyka. Zresztą jeśli dziewczyny pokazują tu swoje sukienki to muszą się liczyć z tym, że nie każdemu mogą się one podobać i moim zdaniem jeśli tak jest to nie należy pisać, że są one piękne och i ach się nimi zachwycać... bo niby co to ma na celu. Ja tam jak mi się coś nie podoba to piszę, ale zawsze zastrzegam, że każdy ma inny gust i należy to uszanować.
Poza tym zauważyłam, że akurat na tym forum naprawdę dziewczyny chcą sobie pomóc.. więc może jednak czasem trzeba się zastanowić nad tym co piszą i skorzystać z uwag i rad.
No ale fakt niemiłe uwagi nie powinny mieć miejsca.
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100911580213.html

Edytowane przez Lensss
Czas edycji: 2010-05-04 o 10:48
Lensss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:17   #10
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Dziewczyny, nie chciałam nikogo urazić, zwłaszcza założycielki wątku. Tak jak napisała Lensss, uważam, że należy liczyć się zarówno z pozytywnymi jak i negatywnymi komentarzami.
Zresztą, nie rozumiem czemu autorka tak strzeliła focha, usunęła zdjęcie i wysmarowała do mnie niezbyt miłego pw, bo przecież to jej dzień i jej ma się podobać kiecka, a nie jakiejś wrednej lasce z forum. Ja gdybym znalazła suknię marzeń, to miałabym w nosie co sądzą o niej jakiejś nieznane mi osoby. Ważne żeby podobała się mi i przyszłemu mężowi.

justynaw1982, skoro autorka tak przejęła się jedną negatywną opinią, to chyba nie była do końca przekonana o wyjątkowości tej sukni. Tak jak już napisałam wcześniej- jeśli ja wybrałabym moją suknię marzeń, to żaden komentarz nie zmienił by mojego wyboru ani by mnie nie zniechęcił.
A co do mojej sukni- nie mam i w ciągu najbliższych kilku lat nie czeka mnie wybieranie kiecki, więc pokazać jej nie mogę.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:27   #11
shantala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 83
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Uważam, że założycielka wątku miała prawo"strzelic focha", gdyż poprosiła o rade w sprawie dodatków a dziewczyny obsmarowały wyzwiskami jej suknie i to, że stworzyła nowy wątek w tej sprawie,a prawda jest taka że na tych często zaleganych topikach jest się mało zauważalnym i ciężej dostać odp. niż jeśli założy się własny wątek. A jeszcze co do krytyki to ja np. na zakupy chodzę zawsze sama bo jak mi się coś podoba to nie chce żeby ktoś w jakikolwiek sposób próbował mi to obrzydzić i wzbudzić we mnie wątpliwości o do wyboru, chyba że mam wątpliwości to zabieram się z kimś i pytam o rade :P. Zreszta krytyka krytyka, ae można ja przekazac mnie dosadnie niż "kiczowata", albo poprostu nie komentowac, jesli ktos o to nie prosi, bo przecież dziewczyna nie prosiła o pomoc w wyborze sukni.
shantala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 14:01   #12
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

shantala


Nie dziewczyny, tylko jedna dziewczyna. Poza tym, nie „obsmarowałam wyzwiskami jej sukni”, tylko napisałam, że w moim odczuciu jest ona kiczowata.
Jak Twoim zdaniem można mniej dosadnie określić coś, co jest kiczowate? Mi póki co nic nie przychodzi na myśl. Rozumiem gdybym użyła jakiegoś bardzo ‘brzydkiego’ słowa, ale powiedzieć że coś jest kiczowate nie jest chyba przestępstwem?
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:00   #13
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

a ja uważam że skoro ktoś zakłada temat na publicznym forum musi się liczyć ze wszystkim...pozytywnymi i naegatywnymi reakcjami..a fochy,obrazy itd to tylko i wyłącznie dziecinada...

Edytowane przez mordziula
Czas edycji: 2010-05-04 o 20:01
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:32   #14
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Zgadzam się, że uczestnicząc w forum i pokazując innym swoje wybory należy liczyć się z tym, że są różne gusty i guściki. Niemniej nie zmienie zdania jeżeli chodzi o komentarze typu "zajeżdża kiczem" czy "efekt bazarku". Czy nie wystarczało napisać: "nie podoba mi się ta sukienka, mam inny gust, ale mogę doradzić Ci...." To chyba inaczej brzmi, wygląda i budzi inne odczucia.
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:11   #15
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że uczestnicząc w forum i pokazując innym swoje wybory należy liczyć się z tym, że są różne gusty i guściki. Niemniej nie zmienie zdania jeżeli chodzi o komentarze typu "zajeżdża kiczem" czy "efekt bazarku". Czy nie wystarczało napisać: "nie podoba mi się ta sukienka, mam inny gust, ale mogę doradzić Ci...." To chyba inaczej brzmi, wygląda i budzi inne odczucia.
W 1000% popieram!!!!1o to dokładnie mi chodziło
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 20:47   #16
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że uczestnicząc w forum i pokazując innym swoje wybory należy liczyć się z tym, że są różne gusty i guściki. Niemniej nie zmienie zdania jeżeli chodzi o komentarze typu "zajeżdża kiczem" czy "efekt bazarku". Czy nie wystarczało napisać: "nie podoba mi się ta sukienka, mam inny gust, ale mogę doradzić Ci...." To chyba inaczej brzmi, wygląda i budzi inne odczucia.
ja kiedys usłyszałam na tym forum ze cos, co wybralam jest tandetne i kazdy w kolo tak myslał ale nie chciał mi wprost powiedziec i mnie urazic..
tutaj na forum dziewczyny dopiero otworzyly mi oczy i chociaz tez bylam oburzona na pocztaku ale jak przemyslałam wszystko doszlam do wniosku ze tak chyba naprawde maja racje skoro jednoglosnie powiedzialy ze to fajne nie jest..
i teraz im dziekuje za tą szczerosc bo jakbym usłyszała tekscik w stylu "mi sie osobiscie niepodoba" to by mnie nie ruszyło i zostałabym z tym wyborem i wyglądała kiepsko na własnym weselu
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:15   #17
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

jeżeli ktoś prosi o opinię w sprawie dodatków to ja się będę wypowiadać tylko i wyłącznie o nich!!! nie będę np. pisała o figurze czy że sukienka jest kiczowata. Jeśli nie masz nic do powiedzenia (doradzenia) w sprawie dodatków to się nie wypowiadaj!
flawless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 21:15   #18
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Cytat:
Napisane przez flawless Pokaż wiadomość
jeżeli ktoś prosi o opinię w sprawie dodatków to ja się będę wypowiadać tylko i wyłącznie o nich!!! nie będę np. pisała o figurze czy że sukienka jest kiczowata. Jeśli nie masz nic do powiedzenia (doradzenia) w sprawie dodatków to się nie wypowiadaj!
Bądź tak uprzejma i mi nie rozkazuj.

Forum jest od tego, żeby wypowiadać opinie i to właśnie zrobiłam. Poza tym, oprócz napisania że sukienka jest kiczowata, doradziłam autorce w sprawie dodatków.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 11:58   #19
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Dziewczyny jak myslicie co do tej sukienki pasuje???

Wyluzujcie kobietki, założycielka albo tak się obraziła, albo ma was gdzieś, bo nie widzę, aby się wypowiedziała dalej co do tej kwestii.

Prawda jest taka, że jako iż wypowiadamy się na forum publicznym, możemy pisać swoje opinie, swoje odczucia itp. Nikt z nami się nie musi zgadzać........ALE.... w niektórych przypadkach należałoby zachować umiar co do tonu wypowiedzi.

Dziewczyna zamieściła suknię, która według niej jest super-extra-bomba, w której to zamierza poślubić swojego Wybranka. Moim skromnym zdaniem należało się pohamować od stwierdzenia - kiczowata-

Tak jak już któraś z kobiecin wspomniała, lepiej byłoby napisać -nie w moim stylu- itp, jakkolwiek inaczej.

Pamiętajcie, że ludzie są różni, jedni będą mieli gdzieś opinie, lub będą bronić swoich racji, a inni nawet to mogą w jakiś sposób przeżywać.
Peace
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.