makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 20:07   #1891
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Wizażanka AMbigous , wyzej posty patrz, jest zadowolona i ma dobrze zrobione, ja nie uogólniam, bo trzeba się nauczyć to robić wiadomo , ale musisz baaardzo ostrożnie do tego podejść, pooglądać prace , jesli jest taka mozliwosc, sprawdzic czy instruktor naprawde nadzoruje i patrzy bezustannie. wybrać kursantkę, ktora jest dobra
poopytaj , moze dadzą Ci namiary na Panie ktore robily sobie na kursach. albo miniesz sie z jakaś
prawda, prawda, zadowolona jest to jednak pewne ryzyko, trzeba zakładać, że "coś" może nie wyjść
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 06:43   #1892
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dzięki dziewczyny wiem, że jest to pewne ryzyko, ale nie stać mnie na zabieg pełnopłatny Muscat a może Ty potrzebujesz modelkę do Cibie z chęcią bym się wybrała lub pod Twoim okiem. Zastanowie się jeszcze, ale tak jak mówicie nie pójdę tak jak ciemna masa tylko popytam, powiem, że boję się, że nie wyjdzie, a jak nie wyjdzie to (hehe żarcik) prace obejrzę itd.
Albo nie orientujecie się czy można wykonać gdzieś zabieg pełnopłatny płacąc w ratach? Ale mi pomysł wpadł...

Edytowane przez beatka89
Czas edycji: 2010-09-30 o 07:28
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 07:11   #1893
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny wiem, że jest to pewne ryzyko, ale nie stać mnie na zabieg pełnopłatny Muscat a może Ty potrzebujesz modelkę do Cibie z chęcią bym się wybrała lub pod Twoim okiem. Zastanowie się jeszcze, ale tak jak mówicie nie pójdę tak jak ciemna masa tylko popytam, powiem, że boję się, że nie wyjdzie, a jak nie wyjdzie to (hehe żarcik) prace obejrzę itd.
\


poza tym kontroluj zabieg w trakcie ja kilka razy prosiłam o lusterko, żeby zobaczyć jaki jest kształt, powiedziałam, że tu chcę dłuższe, tam grubsze itd ważna jest Twoja precyzja i odpowiedni przekaz, czego tak na prawdę oczekujesz
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 07:38   #1894
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

ambiguous87 a gdzie robiłś swoje brewki?Na pewno bym kontrolowała
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 08:48   #1895
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

w gdyni w salonie Black Tiger
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:25   #1896
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zerknęłam na stronkę i budzi zaufanie, ale np jakbym pojechała do Gdyni nawet, to i tak nie mam pewności, że zrobią mi tak samo dobrze jak Tobie, prawda?
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 09:26   #1897
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a po jakim czasie brwi już wyglądają w miarę ok, żeby ludzi nie straszyć?
mogę spokojnie zrobić je tydzień wcześniej przed ważnym dniem czy lepiej wcześniej?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 09:43   #1898
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
a po jakim czasie brwi już wyglądają w miarę ok, żeby ludzi nie straszyć?
mogę spokojnie zrobić je tydzień wcześniej przed ważnym dniem czy lepiej wcześniej?
Mnie brwi za każdym razem goiły się 5-6 dni. Po tygodniu były już gotowe, ale jeżeli ważny dzień jest naprawdę ważny, to ja bym doradzała zrobienie ich wcześniej
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 11:45   #1899
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ambigous black tiger w Gdyni zawsze chyba uchodził za dobre studio tatuażu

moze faktycznie Dziewczyny warto tam pojsc, tym bardziej ze mamy dobrą "probkę" pracy na Ambigous mam nadzieje ze nie obrazisz sie ze tak to ujęłam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:20   #1900
LuizaKwiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie Wizażanki
co do metod pigmentacji brwi, to słyszałam, że w Toruniu w październiku (chyba 25.10) będzie sympozjum mikropigmentacji estetycznej z kobietą, która stworzyła własna metodę - włoskową. Widziałam zdjęcia, jest rewelacyjna! Brwi w ogóle nie różnią się od naturalnych...
Czy słyszałyście coś o tym sympozjum? Czekam na wpisy
LuizaKwiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 14:27   #1901
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Emilia pewnie, że bym tam pojechała, ale to kawał drogi z Krakowa tylko, że w sumie to mi się chyba nie opłaca wliczając 50zł za zabieg +dojazd+powrót i na dodatek drugi raz na poprawkę... A w Krakowie nie ma godnych polecenia studiów gdzie poszukują modelek?
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 14:59   #1902
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
itajcie Wizażanki
co do metod pigmentacji brwi, to słyszałam, że w Toruniu w październiku (chyba 25.10) będzie sympozjum mikropigmentacji estetycznej z kobietą, która stworzyła własna metodę - włoskową. Widziałam zdjęcia, jest rewelacyjna! Brwi w ogóle nie różnią się od naturalnych...
Czy słyszałyście coś o tym sympozjum? Czekam na wpisy
witaj na forum a ile kosztuje taka przyjemność kosztuje na sympozjum??


Cytat:
Emilia pewnie, że bym tam pojechała, ale to kawał drogi z Krakowa tylko, że w sumie to mi się chyba nie opłaca wliczając 50zł za zabieg +dojazd+powrót i na dodatek drugi raz na poprawkę... A w Krakowie nie ma godnych polecenia studiów gdzie poszukują modelek?
nie, tak daleko to faktycznie, napewno w Krakowie też są renomowane salony, wiec ktoś sie dezwie . no i jak sama znajdziesz daj znac Dziewczynom pozdrawiam Cie serdecznie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 15:41   #1903
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

oczywiscie, ze nie obraze warto probowac tatuaż tez chce tam robic

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Ambigous black tiger w Gdyni zawsze chyba uchodził za dobre studio tatuażu

moze faktycznie Dziewczyny warto tam pojsc, tym bardziej ze mamy dobrą "probkę" pracy na Ambigous mam nadzieje ze nie obrazisz sie ze tak to ujęłam
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:19   #1904
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ambigous a mam pytanie, czy oni robią tatuaż wlasnie aparatem do makijazu permanentnego? wiesz, tak jak brewki , na kilka lat?? bo taki bym chciala sobie zrobić. małą truskawkę na wewnętrznej stronie nogi , pod kostka
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:21   #1905
ambiguous87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 347
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a to byś musiala zadzwonic spytac, na ich stronie jest numer wydaje mi sie jednak, ze robią tatuaże tak normalnie, do końca zycia
ambiguous87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 17:55   #1906
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Question Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej dziewczyny mam pytanie- w lutym dalam sobie zrobic brwi, poprawke mialam dwa miesiace pozniej (wliczone w cenie). Bylam bardzo zadowolona, teraz nie wiem co o tym myslec... mamy koncowke wrzesnia i z makijazu pozostala jedynie bardzo bardzo leciutka, prawie niewidoczna kreska! Jak dlugo pozostaje taki makijaz na skorze? Zastanawiam sie dlaczego u mnie trzymal sie tak krotko... jest drogi wiec zanim pojde na kolejny zabieg chcialabym sie dowiedziec, czy to przypadkiem nie sprawa indywidualna i kolejny makijaz tez szybko mi zejdzie. Dodam jeszcze, ze po zabiegu mialam smarowac brwi kremem z wit.E, ktory dostalam w gabinecie. Moze to wina kremu?...
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:57   #1907
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny wiem, że jest to pewne ryzyko, ale nie stać mnie na zabieg pełnopłatny Muscat a może Ty potrzebujesz modelkę do Cibie z chęcią bym się wybrała lub pod Twoim okiem. Zastanowie się jeszcze, ale tak jak mówicie nie pójdę tak jak ciemna masa tylko popytam, powiem, że boję się, że nie wyjdzie, a jak nie wyjdzie to (hehe żarcik) prace obejrzę itd.
Albo nie orientujecie się czy można wykonać gdzieś zabieg pełnopłatny płacąc w ratach? Ale mi pomysł wpadł...
Beatka ja już na etapie kiedy modelek się nie szuka natomiast na pewno będzie u nas system ratalny, tylko w tej chwili nie umiem Ci powiedzieć dokładnie kiedy.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:00   #1908
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No więc na razie mi się nie spieszy z tymi brewkami, nie ukrywam, że się napaliłam:P jak coś dziewczyny znajdziecie, jakieś studio godne polecenia w Krakowie lub stosunkowo niedaleko, które poszukuje modelki, albo coś w tym stylu, napiszcie proszę ja też jak coś znajdę jeszcze to pierwsze walę do Was po opinię
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:00   #1909
LuizaKwiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Emilio, na sympozjum chyba raczej nie pigmentują, jak już to na jakichś targach... Ale jakbyś chciała brwi albo usta taniej, to spróbuj do nich zadzwonić, bo pewnie szukają modelek na szkolenia. Ta kobieta od tej metody włoskowej nazywa się Iwona Marciniak.

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Equita napisała:"Hej dziewczyny mam pytanie- w lutym dalam sobie zrobic brwi, poprawke mialam dwa miesiace pozniej (wliczone w cenie). Bylam bardzo zadowolona, teraz nie wiem co o tym myslec... mamy koncowke wrzesnia i z makijazu pozostala jedynie bardzo bardzo leciutka, prawie niewidoczna kreska! Jak dlugo pozostaje taki makijaz na skorze? Zastanawiam sie dlaczego u mnie trzymal sie tak krotko... jest drogi wiec zanim pojde na kolejny zabieg chcialabym sie dowiedziec, czy to przypadkiem nie sprawa indywidualna i kolejny makijaz tez szybko mi zejdzie. Dodam jeszcze, ze po zabiegu mialam smarowac brwi kremem z wit.E, ktory dostalam w gabinecie. Moze to wina kremu?..."

Equita, być może faktycznie za często smarowałaś się kremem i razem ze strupkiem starłaś pigment? Może być też tak, że linergistka trochę za głęboko się wkuła i pigment wymył się z krwią. Poza tym wiadomo, że u młodych osób skóra szybciej się regeneruje, a jeśli dodatkowo miałaś jaśniutki ten makijaż, to tym szybciej pigment zaniknął.

Ale głowa do góry, jestem przekonana, że spokojnie możesz jeszcze raz zrobić sobie brwi, tylko radzę skorzystać z usług kogoś, kto pracuje np. na innych pigmentach i sprzęcie. Polecam Long-Time-Liner. Jak chcesz, to dam Ci namiary. Pozdrawiam ciepło
LuizaKwiat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 12:47   #1910
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Za radą Emilii poszukałam jeszcze innych renomowanych salonów, które poszukują modelek, a więc co myślicie o tym http://www.nouveaucontour.com.pl/index.php?id=4
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:22   #1911
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
a to byś musiala zadzwonic spytac, na ich stronie jest numer wydaje mi sie jednak, ze robią tatuaże tak normalnie, do końca zycia
eee , to wtedy nie, taki to się boję ale taki na 5 lat chętnie bym sobie zrobiła.

Cytat:
Hej dziewczyny mam pytanie- w lutym dalam sobie zrobic brwi, poprawke mialam dwa miesiace pozniej (wliczone w cenie). Bylam bardzo zadowolona, teraz nie wiem co o tym myslec... mamy koncowke wrzesnia i z makijazu pozostala jedynie bardzo bardzo leciutka, prawie niewidoczna kreska! Jak dlugo pozostaje taki makijaz na skorze? Zastanawiam sie dlaczego u mnie trzymal sie tak krotko... jest drogi wiec zanim pojde na kolejny zabieg chcialabym sie dowiedziec, czy to przypadkiem nie sprawa indywidualna i kolejny makijaz tez szybko mi zejdzie. Dodam jeszcze, ze po zabiegu mialam smarowac brwi kremem z wit.E, ktory dostalam w gabinecie. Moze to wina kremu?...
Cytat:
Equita, być może faktycznie za często smarowałaś się kremem i razem ze strupkiem starłaś pigment? Może być też tak, że linergistka trochę za głęboko się wkuła i pigment wymył się z krwią. Poza tym wiadomo, że u młodych osób skóra szybciej się regeneruje, a jeśli dodatkowo miałaś jaśniutki ten makijaż, to tym szybciej pigment zaniknął.

Ale głowa do góry, jestem przekonana, że spokojnie możesz jeszcze raz zrobić sobie brwi, tylko radzę skorzystać z usług kogoś, kto pracuje np. na innych pigmentach i sprzęcie. Polecam Long-Time-Liner. Jak chcesz, to dam Ci namiary. Pozdrawiam ciepło
ja specem od permanentnego nie jestem, ale moze tak być jak pisze Luizka. moze podejdz do Pani ktora Ci robila brewki i pokaż jej , tak będzie najlepiej, też uważam ze mozesz poddać się zabiegowi ponowne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:54   #1912
Kosmetyka Halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
Albo nie orientujecie się czy można wykonać gdzieś zabieg pełnopłatny płacąc w ratach? Ale mi pomysł wpadł...
U nas w gabinecie istniej możliwość rozłożenia na dwie raty. 400 zł przy pierwszym spotkaniu i 300 zł po miesiącu przy zabiegu korygującym. Makijaż permanentny brwi wykonujemy metodą piórkową Taffy.

Co do bycia modelką w Krakowie, to wiem, że w Centrum Szkoleniowym Clarena poszukują modelek, więc możesz też tam skierować swoje kroki i zrobić rozeznanie. Jednak proponuję oddanie się w ręce osoby z doświadczeniem, gdyż makijaż permanentny wykonany niewprawną ręką może więcej zaszkodzić wizerunkowi, niż pomóc.

Ewentualnie możesz spróbować rozejrzeć się za warsztatami doszkalającymi dla osób, które już wykonują makijaż permanentny. Tam też potrzebują modelek, a masz pewność, że osoba, która będzie na Tobie ćwiczyć ma już jakieś doświadczenie.
Kosmetyka Halina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 11:08   #1913
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Kosmetyka Halina Pokaż wiadomość

Co do bycia modelką w Krakowie, to wiem, że w Centrum Szkoleniowym Clarena poszukują modelek, więc możesz też tam skierować swoje kroki i zrobić rozeznanie.
Oj! Szczerze odradzam Clarenę. Jak lubię ich kosmetyki, tak makijaż permanentny to -uważam- nie jest ich konik, choć pewnie oni uważają inaczej
Pisałam już o tym wcześniej, dużo się teraz mówi o metodzie włoskowej i coraz więcej firm ma to w swojej ofercie, ale dla mnie jak narazie Taffy jest jedyną, która mnie zachwyciła i której efekt jest rzeczywiście najbardziej zbliżony do naturalnego. To co robią w Clarenie przypomina mi poporcjowaną kiełbaskę w talarki Widziałam kobietkę po takim zabiegu (nawiasem mówiąc była tam właśnie jako modelka) i słyszałam jej opinię już po wygojeniu. Nie polecam.

A'propos wcześniejszego pytania... linergistka rzeczywiście mogła się wkłuć za głęboko i krew i osocze wypłukało barwnik, ale może też być tak, że wręcz przeciwnie, zbyt słabo się wkłuła i wtedy też makijaż szybko wyblaknie. Jak jeszcze np. nadmiernie wydzielasz sebum to wiadomo co się dzieje Zabieg jak najbardziej możesz powtórzyć, ale może jednak bardziej się przyłóż do znalezienia kogoś kto zrobi Ci to na dłużej, niż kilka miesięcy
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:32   #1914
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziewczyny korespondowałam z Panią linergistką z Centrum Mikropigmentacji Algiz i powiem Wam, że rozwiała trochę moich wątpliwości odnośnie poddania się zabiegowi w charakterze modelki. Pani instruktorka w tym wypadku Małgorzata Massri wyjaśniła mi, że kurs trwa 3tygodnie po 5h, a nie jak w niektórych ośrodkach szkoleniowych 5dni, kursantki dopuszczone są do zabiegów na modelkach po 2tyg szkolenia, pod okiem tejże Pani instruktorki wykonywany jest zabieg, zapewnia, że jest wymagająca wobec osób szkolących i nie dopuszcza osób, które nie potrafią pigmentować. Ponadto kilka lat temu miała zrobiony makijaż z fatalnym skutkiem i nie dopuści, aby komus przytrafiło się coś podobnego także myslę, że wybiorę się do tego centrum Algiz.
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 10:19   #1915
Vierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witam wszystkie dziewczyny!

Jestem tu nowa i zarejestrowałam się ponieważ wczoraj byłam na makijażu szkoleniowym w centrum Algiz Tak samo jak Wy (szczegolnie swoją wypowiedź kieruję do "Beatki" )miałam ooogromne wątpliwości,głownie biorące się ze strachu i niewiedzy w tym temacie. W przypływie impulsu postanowilam sprubować i umówiłam się na początkową konsultację. Pani Małgosia (właścicielka i instruktorka) opowiedziała mi krok po kroku na czym to polega i jak przebiega zabieg. Niepowiem,ze sie nie bałam,ale odrazu widać, że Pani Małgosia jest profesjonalistkąz dużym doświadczeniem, a przy tym niezwykle ciepłą i wyrozumiałą osobą. To dzięki Niej podjełam decyzję na TAK! Za dwa dni miałam mieć zabieg. Oczywiście to były bardzo długie dwa dni przeplatane milionem wątpliwości,ale raz się żyje-poszłam Dziewczyny w wielkim skrócie :
-Pani Magda,która wykonywała mi makijaż jest naprawde perfekcyjnie przygotowana do tego co robi. Dobrała mi idealnie kreski, które naprawde świetnie "otworzyły" i wydobyły moje oczka
-Pani Małgosia cały czas uczestniczy przy makijażu i nadzoruje zabieg,a pozatym dodaje otuchy i stwarza cudowną, niemalże domową atmosfere.
- sprzety najwyższej jakości. W całym salonie sterylnie i czysto.
-Zabieg nie boli ,jedynym dyskomfortem dla mnie było szczypanie, które występowało po aplikacji znieczulenia,ale wszystko oczywiście do wytrzymania

Po całej "operacji" mimo delikatnej opuchlizny moim oczą ukazały się cudowne,równiutkie i bardzo naturalne kreseczki

Podsumowując,naprawde Was zachęcam do udziału w szkoleniu w centrum Algiz ponieważ Pani Małgosia i Pani Magda wykonują naprawde "dobrą robotę" a przy tym są tak kochane,że niewiele brakowało a trzymałyby mnie za ręke żeby było mi raźniej i za tą właśnie atmosfera jestem Im naprawdę wdzięczna Bo cały pobyt w salonie był dla mnie czystą przyjemnoscią i prawdziwym relaksem

Za 3 tyg. Mam zabieg uzupełniający gdzie ,a za miesiąc zrobie sobie brwi.
Informacje na temat szkolenia i centrum znajdziecie na stronie www.algiz.com.pl

A ja również chetnie odpowiem na pytania!

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Edytowane przez Vierka
Czas edycji: 2010-10-03 o 10:38
Vierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 13:49   #1916
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny korespondowałam z Panią linergistką z Centrum Mikropigmentacji Algiz i powiem Wam, że rozwiała trochę moich wątpliwości odnośnie poddania się zabiegowi w charakterze modelki. Pani instruktorka w tym wypadku Małgorzata Massri wyjaśniła mi, że kurs trwa 3tygodnie po 5h, a nie jak w niektórych ośrodkach szkoleniowych 5dni, kursantki dopuszczone są do zabiegów na modelkach po 2tyg szkolenia, pod okiem tejże Pani instruktorki wykonywany jest zabieg, zapewnia, że jest wymagająca wobec osób szkolących i nie dopuszcza osób, które nie potrafią pigmentować. Ponadto kilka lat temu miała zrobiony makijaż z fatalnym skutkiem i nie dopuści, aby komus przytrafiło się coś podobnego także myslę, że wybiorę się do tego centrum Algiz.
Kobietko idź za głosem serca jak Ci kobieta z rozmowy przypasowała to przejdź się tam teraz osobiście i jeszcze wsłuchaj się w siebie czy miejsce również Ci podejdzie, intuicja jest bardzo mądra tylko nie zawsze chcemy jej słuchać
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:42   #1917
beatka89
Raczkowanie
 
Avatar beatka89
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 329
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Vierka wielkie dzięki za opinie!! Naprawdę po wypowiedziach P. Małgorzaty widać profesjonalizm, dlatego się zdecydowałam ostatecznie (czekam na maila odnośnie terminu) w każdym bądź razie jak napisałam, ze chodzi mi o brwi to w ogóle zdziwiłam się pozytywnie, jak Pani Małgorzata napisała, że to nie tak hop siup tym bardziej jeśli wykonuje się zabieg na szkoleniu, że najpierw trzeba zrobić mi zdjęcie wprowadzić do komputera zrobić wizualizacje różnych wariantów brwi, określić jaki kształt będzie do mnie pasował, i w prowadzić w życie dopiero to tak w skrócie, w każdym bądź razie z tego wszystkiego nabrałam zaufania i wiem, że będę profesjonalnie obsłużona, tym bardziej, że ostatecznie potwierdził to post Vierki
beatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 10:38   #1918
Vierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Bardzo się cieszę ,że mogłam pomóc Ja po korekcie oczu odrazu umawiam się na brwi))
Vierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 20:12   #1919
ZARA BEAUTY LINE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Equita Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie- w lutym dalam sobie zrobic brwi, poprawke mialam dwa miesiace pozniej (wliczone w cenie). Bylam bardzo zadowolona, teraz nie wiem co o tym myslec... mamy koncowke wrzesnia i z makijazu pozostala jedynie bardzo bardzo leciutka, prawie niewidoczna kreska! Jak dlugo pozostaje taki makijaz na skorze? Zastanawiam sie dlaczego u mnie trzymal sie tak krotko... jest drogi wiec zanim pojde na kolejny zabieg chcialabym sie dowiedziec, czy to przypadkiem nie sprawa indywidualna i kolejny makijaz tez szybko mi zejdzie. Dodam jeszcze, ze po zabiegu mialam smarowac brwi kremem z wit.E, ktory dostalam w gabinecie. Moze to wina kremu?...
Aż tak indywidualna to ta kwestia nie jest, krem sam też się nie polecił

PRAWDY I MITY.
Makijaż permanentny (semi-permanentny, trwały, długotrwały, dermografizm, mikropigmentacja, i wiele innych nazw, które oznaczają to samo wprowadzając bałagan i dezorientację) utrzymuje się w skórze od 1 roku do 5 lat. Chociaż wiele firm utrzymuje, że trwałość ta wynosi od 3 do 5 lat, to wszyscy poproszeni o gwarancję min 3 lat trwałości na piśmie, szybko się z tego wycofują.
I tak koncern Long Time Liner w swoim oficjalnym cenniku zaprasza już klientki do wizyty u nich na pierwsze dopigmentowanie już do 1 roku, później do 1,5 roku i do 2,5 lat stopniując wzrost ceny. Powyżej 2,5 roku cena jest już tak wysoka jak za pierwszym podejściem. I gdzie tu trwałość od 3-5 lat?
Faktem jest, że makijaż permanentny blednie z czasem - ulega rozjaśnieniu jak farba do włosów. Ale nie może zniknąć lub tak znacząco się rozjaśnić przed upływem roku czasu.
Niestety bardzo często linergistki wykonują zabieg tak aby nie utrwalić go zbytnio a klientka wróciła po krótkim czasie na dopigmentowanie.
Zbyt częste wykonywanie zabiegów makijażu permanentnego może sprawić, że skóra w tym miejscu stwardnieje i już nie będzie można tak dobrze wprowadzać barwnika jak na początku.
Uważajcie więc kochane dziewczyny komu powierzacie swoje buzie. Pytajcie o trwałośc wykonania.

Powodzenia


Zapraszam na bezpłatne konsultacje do mojego studio w Sosnowcu. Powołując się na to forum, otrzymacie:
stylizację makijażu dziennego,
artystyczną regulację brwi,
instruktaż wykonania makijażu tradycyjnego samodzielnie,
interesujące was informacje na temat makijażu permanentnego lub biotatuażu

Pozdrawiam
Zofia Nowak
606-613-494
ZARA BEAUTY LINE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 22:34   #1920
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Czy idac po uplywie okreslonego czasu na dopigmentowanie gdzie indziej ale do linergistki pracujacej na barwnikach innej firmy , to ma to znaczenie ?
Jak zachowa sie pierwszy barwnik ? Nie wejdzie w jakies interakcje i kolor koncowy bedzie inny od zamierzonego ?
Czy najlepiej konczyc tam gdzie sie zaczelo , tylko szukac szczescia w przypadku totalnej porazki.

Ja jestem bardzo zadowolona z Long Timera ale z racji mojego dalekiego miejsca zamieszkania co rusz zdarzaja mi sie tutejsze okazje i pewnie sie zdarza jak przyjdzie kiedys czas odswiezac.

Ponadto slyszalam o przypadkach" rozlania" sie makijazu , nie wiem dokladnie o co tym babkom chodzilo ale zastanawiam sie nad pojawieniem sie malenkiej kropki , nieco nizej niz regularny luk brwiowy.
W sumie mi to nie przeszkadza ale gdyby takie rozlewanie bylo mozliwe to przeciez jest w stanie zniszczyc cale kontury
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.