Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-04, 20:54   #511
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Sathi ja również polecam Ci te odżywki. Moje paznokcie były w opłakanym stanie, próbowałam mnóstwo różnych specyfików i nic nie pomagało Dopiero po kuracji Founadation II + Inthensive Theraphy II stał się cud i moje paznokcie są nie do poznania Pokazałam w internecie pewne zdjęcie, to dziewczyny myślały, że to tipsy A to w 100% moje naturalne. Zamieszczam zdjęcie, żeby się pochwalić no i żeby pokazać, że Nail Tek naprawde mi pomógł
Wyżej w tym wątku tez juz zamieszczałam zdjęcie swoich paznokci po kuracji Nail Tekiem

kasia0702 niestety ja nie wiem jak jest z serią III. Tez bym chciała przejść teraz na coś nawilzającego, najlepiej na Hydration, ale niestety jest ona jeszcze bardzo droga. Może latem w nią zainwestuję, albo przywiezie mi ktoś z USA w normalnej cenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paznokcie 2.JPG (62,4 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paznokcie 1.JPG (50,2 KB, 170 załadowań)
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 22:17   #512
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

magrest piękne
A powiedz mi gdzie kupowałaś nail teki? I czy te które podałam w linku są oryginalne? Jak myślisz?
i czy mogę kupić na początek nail tek fundation II?
Bo maluje paznkcie cały czas....:|
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 22:50   #513
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Sathi
magrest piękne
A powiedz mi gdzie kupowałaś nail teki? I czy te które podałam w linku są oryginalne? Jak myślisz?
i czy mogę kupić na początek nail tek fundation II?
Bo maluje paznkcie cały czas....:|
Sathi ale nie widzę żadnego linku
A Nail Teki kupowałam na allegro. Zarówno Foundation, jak i IT w cenie ok. 50 zł.
Na początku też używałam tylko Foundation, ale robiłam to źle, bo malowalam tylko i wyłącznie nim. Przez 7 dni nakładałam kolejną warstwę. Nie widziałam żadnej poprawy i jak się później okazało na tym wątku, takie stosowanie jest nawet niewskazane, bo Foundation jest odżywką podkładową, szorstką w dotyku, więc różne zabrudzenia się do tego przyczepiają, co jest niekorzystne dla paznokci (dlatego moje przy 2, 3 warstwie nabierały szarego koloru). Dopiero, gdy dokupiłam IT II i zaczęłam te odżywki poprawnie stosować, widać było znaczną poprawę i to w dość krótkim czasie
Dziewczyny tu pisały, że najlepsze efekty są, gdy stosuje się obie te odżywki naraz. I w moim przypadku okazało się to świętą prawdą
Jeśli nie masz bardzo zniszczonych paznokci, to myślę że stosowanie samego Foundation i na to 2 warstwy lakieru kolorowego też powinno pomóc. Ja teraz tak robię (bo IT już mi się skończyło) i jest dobrze
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 08:19   #514
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

sugar_kitty Czy mogłabyś mi powiedzieć u kogo kupujesz nail tek??
Ktoś polecał tego sprzedawcę ale obawiam się kupić u niego bo mi sie wydają podejrzanie tanie.....wklejam link do tej aukcji:
http://allegro.pl/item87858525__nail...sa_.html#photo
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 12:50   #515
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Rzeczywiście tanie, ale patrząc na zdjęcie, wydają sie być oryginalne.
W USA kosztują ok 10$.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:17   #516
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Sathi
sugar_kitty Czy mogłabyś mi powiedzieć u kogo kupujesz nail tek??
Ktoś polecał tego sprzedawcę ale obawiam się kupić u niego bo mi sie wydają podejrzanie tanie.....wklejam link do tej aukcji:
http://allegro.pl/item87858525__nail...sa_.html#photo

Ja kupowałam u tej Pani, odżywka jest na 100% oryginalna. Moje pazurki po zastosowaniu jej poprostu odżyły!!!
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 13:29   #517
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

magrest,bb-m dziękuje wam, w takim razie kupuję
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 13:43   #518
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Sathi
sugar_kitty Czy mogłabyś mi powiedzieć u kogo kupujesz nail tek??
Ktoś polecał tego sprzedawcę ale obawiam się kupić u niego bo mi sie wydają podejrzanie tanie.....wklejam link do tej aukcji:
http://allegro.pl/item87858525__nail...sa_.html#photo
2 razy już kupiłam u "rafnails" (link do aukcji http://www.allegro.pl/item89321177_n...a_okazja_.html) 1buteleczke zuzylam juz cala i dlatego tez skusilam sie na kolejna, bo efekty widac.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:21   #519
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jucha
Kochane jak wiecie od grudnia zaczełam kurację Nail-Tek’ami (Foundation+Intensive Therapy II). Efekty są zadziwiające, bo nigdy nie miałam tak dłuuugich pazurków i tak twardychnareszcie chce mi się je malować, cudować z kolorkami, nawet ciemnymi, bo w końcu się tak ładnie prezentują Teraz kończy mi się IT i zastanawiam się czy kupić ją jeszcze raz i kontynuować kurację z bazą Foundation, bo tej jeszcze mam sporo. Czy skusić się na inną odżywkę Nail Tek’a?
Doradźcie mi proszę, bo może warto zmienić na ... jeszcze lepszą? I Piszecie coś o wskazanej przerwie w kuracji, ale ja nie chcę przerywać, bo boję się, że pazurki zaraz się połamią
poradźcie, coś, please
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 15:29   #520
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jucha jeśli Twoje paznokcie są już twarde i długie, to nie ma sensu dalej używać IT. Na stronie Nail Tek oraz w ulotce dołączonej do odżywki, producenci zalecają, aby zmienić serię II na serię III jeśli nastapiła poprawa i paznokcie są już twarde i zdrowe. Więc może kup sobie teraz III.
A przerwa (lub przejście na serię III) zalecana jest dlatego, że przy dłuższym stosowaniu II paznokcie, owszem są twarde, ale stają się także kruche. Dlatego zalecają przejść na III bo ona jest "zaprojektowana do twardych, krychych lub suchych paznokci. Uzupełnia niezbędną wilgoć oraz przywraca naturalną sprężystość".
Arwenes polecała kiedyś serię Hydration, która wystepuje w wersji I, II i III i która nawilża paznokcie, dlatego nie ma tego problemu z kruchością. Niestety ciężko ją jeszcze dostać i jest bardzo droga
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 16:17   #521
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczyny zamówiłam na początek NT foundation II, wiem że to niby tylko lakier podkładowy ale ze względu na pracę nie mogę sobie pozwolić na niepomalowane paznokcie, dlatego nie mam możliwości codziennie nakładać tej odżywki, więc zrobie tak
będę malować co 3-4 dni NT II potem lakier kolorowy.
Czy myślicie że tak mogę i czy to da efekty?
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 17:45   #522
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No to pokażę moje pazury po zdjęciu żelu, przed kuracją Nail Tekiem, z jedną warstwą foundation i jedną IT II na nim. Mam nadzieję, że efekty będzie widać szybko, bom piekielnie niecierpliwa!
Pazury w moim wątku.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101909
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:29   #523
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Sathi
Dziewczyny zamówiłam na początek NT foundation II, wiem że to niby tylko lakier podkładowy ale ze względu na pracę nie mogę sobie pozwolić na niepomalowane paznokcie, dlatego nie mam możliwości codziennie nakładać tej odżywki, więc zrobie tak
będę malować co 3-4 dni NT II potem lakier kolorowy.
Czy myślicie że tak mogę i czy to da efekty?
Trochę Ciebie nie rozumiem, bo najpierw piszesz, że nie możesz pozwolić sobie na niepomalowane paznokcie, a później piszesz, że nie masz możliwości codziennie nakładac odżywki... Nie kapuję
A jeśli chodzi o Twoją technikę malowania, to moim zdaniem źle do tego podchodzisz.
Foundation nakłada się tylko jeden raz . Na to dajesz dwie warstwy lakieru kolorowego i dopiero na to codziennie (przez tydzień) domalowywujesz po jednej warstwie Intensive Therapy. Zmywasz wszystko dopiero po tygodniu! Tak więc, jak widzisz paznokcie będziesz miała pomalowane cały czas.
A takie codzienne domalowywanie warswy IT zajmuje dosłownie 5 minutek, bo odżywka ta bardzo szybko wysycha
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:31   #524
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez hihi
No to pokażę moje pazury po zdjęciu żelu, przed kuracją Nail Tekiem, z jedną warstwą foundation i jedną IT II na nim. Mam nadzieję, że efekty będzie widać szybko, bom piekielnie niecierpliwa!
Pazury w moim wątku.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101909
Całkiem ładne masz paznokcie. W ogóle nie są rozdwojone To moje przed kuracją Nail Tekiem wyglądały o wiele wiele gorzej, a nigdy nie miałam tipsów! Wydaje mi się, że szybko uda Ci się je wzmocnić
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 22:03   #525
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

A ja Wam powiem, że trochę nie wierzę w oryginalność nail teka za 35 zł. To tak jakby spodnie firmy nike sprzedawać zamiast po 120 to po 60 zł. Dlaczego wszystkie gabinety - a tam sa raczej pewne produkty sprzedają ja dużo drożej, a na allegro nagle sa w tak dobrej cenie? Mnie to bardzo zastanawia. Ja swojego nail teka kupuję u siebie w mieście w gabinecie kosmetycznym, w którym zaopatruję się w towar. Zawsze do nich jeździłam, teraz mają swój sklep internetowy. Przynajmniej jestem pewna, że produkty są oryginalne. Jak chcecie to podaw Wam linka.
Aha, co do napisu na buteleczce. Powinno być Intensive Therapy for soft, peeling nails.
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 07:43   #526
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Ja kupiłam Nail Tek u Gosikk1500
Udziela się na naszym forum
zapłaciłam 35 zł, Gosia zapewnia że to oryginał:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=87858525
Wierzę że się nie zawiodę
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:43   #527
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No tak troche namieszałam, ale na początek kupiłam foundation II jednak, trochę poużywam zobacze co na to moje pazury, potem dokupię Intensiv Therapy, bo dwie na raz to troszkę za duży wydatek jak dla mnie teraz.
Mam nadzieje że Foundation choć troche pomoże, gdzieś dziewczyny pisały że używały tylko NT Foundation II i efekty były.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 15:19   #528
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Cytat:
Napisane przez ena20
A ja Wam powiem, że trochę nie wierzę w oryginalność nail teka za 35 zł. To tak jakby spodnie firmy nike sprzedawać zamiast po 120 to po 60 zł. Dlaczego wszystkie gabinety - a tam sa raczej pewne produkty sprzedają ja dużo drożej, a na allegro nagle sa w tak dobrej cenie? Mnie to bardzo zastanawia. Ja swojego nail teka kupuję u siebie w mieście w gabinecie kosmetycznym, w którym zaopatruję się w towar. Zawsze do nich jeździłam, teraz mają swój sklep internetowy. Przynajmniej jestem pewna, że produkty są oryginalne. Jak chcecie to podaw Wam linka.
Aha, co do napisu na buteleczce. Powinno być Intensive Therapy for soft, peeling nails.
a czemu niby za 35 zł ma być nieoryginalny? w salonach 1 sztuka kosztuje ponad 100 zł bo tam sobie doliczają do tego niezły zysk w USA te odżywki kosztują ok 10$ * 3,16 (kurs sprzed kilku dni) to wychodzi że jedna kosztuje ok.31,60 zł więc nie rozumiem po co przepłacać ?

przejrzałam inny wątek na wizażu o nail teku i doszłam do wniosku że zaopatrzę się w nail tek fundation II i intensive therapy II ( jakkolwiek to się pisze ) i zamówiłam wczoraj to na 1 aukcji u aniutek21 za 72 zł mam nadzieję że szybko mi przyjdą odżywki bo chciałabym rozpocząc kurację
jakbym chciała wspierać gabinety kosmetyczne zapłaciłabym jakieś 250 zł
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 17:07   #529
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Cytat:
Napisane przez suonko
a czemu niby za 35 zł ma być nieoryginalny? w salonach 1 sztuka kosztuje ponad 100 zł bo tam sobie doliczają do tego niezły zysk w USA te odżywki kosztują ok 10$ * 3,16 (kurs sprzed kilku dni) to wychodzi że jedna kosztuje ok.31,60 zł więc nie rozumiem po co przepłacać ?

przejrzałam inny wątek na wizażu o nail teku i doszłam do wniosku że zaopatrzę się w nail tek fundation II i intensive therapy II ( jakkolwiek to się pisze ) i zamówiłam wczoraj to na 1 aukcji u aniutek21 za 72 zł mam nadzieję że szybko mi przyjdą odżywki bo chciałabym rozpocząc kurację
jakbym chciała wspierać gabinety kosmetyczne zapłaciłabym jakieś 250 zł
Zgadzam sie z Suonko sama mam porownanie, 1szego nail teka II (intensive therapy) kupilam za...130zl w salonie (do dzis nie moge przebolec, ze tak przeplacilam), drugi raz tego bledu nie popelnilam i zakupilam u sprawdzonego sprzedawcy na allegro,tym razem Foundation II, wyleczylam moje paznokcie,a wczesniej NIC im nie pomagalo! paznokcie mam teraz nadal zdrowe, nic sie nie lamie ani nie rozdwaja, tylko w sumie nie sa dlugie, wiec wlasnie zaczynam kolejna kuracje Nail Tekiem II. jako, ze zostalo mi jeszcze 1/4 Foundation II wlasnie zamowilam sobie Intensive Therapy II- rowniez z allegro od tej samej allegrowiczki co Suonko, w cenie 42zl, odzywke bede miala jutro (odbior osobisty).
tak jak juz napisalam, mam porownanie i te odzywki z allegro to niekoniecznie sa podroby,po prostu trzeb wybrac sprawdzonego poleconego sprzedawce (fakt, na allegro chodza tez podrobki produkowane w Turcji). tak jak pisze suonko, cena Nail Teka II w USA to niecale $10, wiec wystarczy policzyc sobie jak wielki zysk maja kosmetyczki w salonach (np Denique) na 1 butelce odzywki-ok 80zl . nawet jesli chcialoby sie kupic na allegro oryginalnego Nail Teka, sprowadzanego legalnie z oplaconym clem, wyszloby to taniej niz w salonie! Cale to gadanie, ze nie warto kupowac na allegro pochodzi w glowniej mierze od tych kosmetyczek, ktore chca zarobic na nieswiadomej klientce. wystarczy przeczytac ile wizazanek kupowalo swojego Nail Teka na allegro-u nich tez sa widoczne rezultaty
ja nie zamierzam wspierac gabinetow kosmetycznych
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-06, 17:08   #530
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Sathi
No tak troche namieszałam, ale na początek kupiłam foundation II jednak, trochę poużywam zobacze co na to moje pazury, potem dokupię Intensiv Therapy, bo dwie na raz to troszkę za duży wydatek jak dla mnie teraz.
Mam nadzieje że Foundation choć troche pomoże, gdzieś dziewczyny pisały że używały tylko NT Foundation II i efekty były.
Ok Tylko nie stosuj jej samej bo to może bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Maluj warste Foundation bezpośrednio na paznokieć i na to lakier kolorowy.
Aha i pamiętaj aby używać zmywaczy bezacetonowych
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 17:57   #531
dota20
Przyczajenie
 
Avatar dota20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Witam !
Przeczytalam troszke juz o tym nail teku który z tego co widze moze czynic niemal cuda Mam Drogie Wizażanki do was ogromna prosbe , abyscie mi doradzily jaki mam kupic zestawik odzywek dla moich pazurków . Chciałabym kupic 2 odzywki ta mleczna i bezbarwna . A pazurki mam słabe , rozdwajaajce sie i łamiace troszke . Prosze podpowiedzcie choc troszke jaki zestwik kupic .
__________________
DO T K A
dota20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 18:28   #532
ena20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 89
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Matko kochana... Ja nigdy nie kupiałm tak drogiego nail teka. Aktualne ceny w jakich kupuję to: Formuła I - Maintenance Plus, Formuła II - Intensive Therapy, Formuła III - Protection Plus, Lakier zabezpieczający QUICKEN są po 65 zł, a Formuła Foundation II jest w promocji za 50 zł. Oliwka RENEW po 45 zł no i sa jeszcze balsamy, maski i peelingi, ale o odżywkach mówimy.

Hm, ale ok, skoro tak zaciekle bronicie oryginalności produktów o połowe tańszych niż w renomowanych salonach to powiedźcie mi jaki zysk maja osoby, które tak jak wy przeliczyłyscie kupują go w stanach po 31,60 (do tego jeszcze powinny być doliczone koszty przesyłki oraz opłata za wystawienie aukcji na allegro) i sprzedają za 35 zł. W tym nie mam sensu.
ena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 08:31   #533
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez dota20
Witam !
Przeczytalam troszke juz o tym nail teku który z tego co widze moze czynic niemal cuda Mam Drogie Wizażanki do was ogromna prosbe , abyscie mi doradzily jaki mam kupic zestawik odzywek dla moich pazurków . Chciałabym kupic 2 odzywki ta mleczna i bezbarwna . A pazurki mam słabe , rozdwajaajce sie i łamiace troszke . Prosze podpowiedzcie choc troszke jaki zestwik kupic .
Ja na Twoim miejscu kupilabym II, a pozniej, kiedy poprawi sie kondycja mozesz malowac III, albo pozostac przy II tylko wtedy juz jako lakier podkladowy (np raz w tyg).
Pozas tym nie zawsze trzeba kupowac od razy mleczna baze i bezbarwna odzywke, na pewno beda dzialaly lepiej, ale same osobno tez daja sobie ladie rade

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 08:34   #534
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Ok Tylko nie stosuj jej samej bo to może bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Maluj warste Foundation bezpośrednio na paznokieć i na to lakier kolorowy.
Aha i pamiętaj aby używać zmywaczy bezacetonowych
Dlaczego moze zaszkodzic? jesli dobrze zrozumialam, to ie zgadzam sie, by sama odzywka wersji Foundation szkodzila, a wrecz przeciwnie-zdecydowanie pomaga. Mialam kiedys bezbarwna, teraz konczy mi sie juz mleczna i paznokcie mam w b dobrym stanie. Foundation takze mozna nakladac codziennie przesz tydzien i pozniej dopiero zmywac
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:33   #535
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Dlaczego moze zaszkodzic? jesli dobrze zrozumialam, to ie zgadzam sie, by sama odzywka wersji Foundation szkodzila, a wrecz przeciwnie-zdecydowanie pomaga.
Pomaga jeśli pokrywasz ją lakierem kolorowym.

Polecam przeczytać wątek, zwłaszcza od strony 9 postu #260 do strony 12. Bo od tego momentu wypowiada się Arwenes, która jest specjalistką w tej dziedzinie i pracuje na Nail Tekach już ponad 5 lat. Ona zna się na rzeczy i dużo się od niej dowiedziałam. Szkoda, że już się nie pojawia tutaj, bo bardzo mi pomogła swoją wiedzą.
A na Twoje pytanie, dlaczego samo używanie Foundation nie jest zalecane, też już arwenes odpowiadała, bo ja kiedyś popełniałam ten sam błąd. Odpowiedź masz w poście #300:
Cytat:
Napisane przez arwenes
Laski co Wy wyprawiacie jak to czytam to mi się włos na głowie jeży , Foundation to baza - odżywka podkładowa , ma za zadanie odżywić , wzmocnić i wyrównać bruzdy na paznokciu jest mleczna i lekko lepka , musi być pokryta lakierem kolorowym bo do Foundation po prostu przykleja się kurz i brud !!!!!!!!!!(o zgrozo!!!!!) dlatego po 3-4 dniach Twoje paznokcie są szare !
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:41   #536
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Jucha jeśli Twoje paznokcie są już twarde i długie, to nie ma sensu dalej używać IT. Na stronie Nail Tek oraz w ulotce dołączonej do odżywki, producenci zalecają, aby zmienić serię II na serię III jeśli nastapiła poprawa i paznokcie są już twarde i zdrowe. Więc może kup sobie teraz III.
A przerwa (lub przejście na serię III) zalecana jest dlatego, że przy dłuższym stosowaniu II paznokcie, owszem są twarde, ale stają się także kruche. Dlatego zalecają przejść na III bo ona jest "zaprojektowana do twardych, krychych lub suchych paznokci. Uzupełnia niezbędną wilgoć oraz przywraca naturalną sprężystość".
Arwenes polecała kiedyś serię Hydration, która wystepuje w wersji I, II i III i która nawilża paznokcie, dlatego nie ma tego problemu z kruchością. Niestety ciężko ją jeszcze dostać i jest bardzo droga
Dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź
Ale jeszcze się jednak zastanawiam czy nie zamówić ponownie IT II, a dopiero potem III...czy ta III-ka tak samo utwardza paznokcie jak II-ka, tylko dodatkowo nawilża? Czy jej zadaniem jest wyłącznie nawilżanie?
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 09:58   #537
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez jucha
Dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź
Ale jeszcze się jednak zastanawiam czy nie zamówić ponownie IT II, a dopiero potem III...czy ta III-ka tak samo utwardza paznokcie jak II-ka, tylko dodatkowo nawilża? Czy jej zadaniem jest wyłącznie nawilżanie?
Jeśli czujesz, że Twoje paznokcie nie są jeszcze całkiem twarde i zdrowe, to używaj nadal serii II.

Dopiero, gdy nasatąpi znaczna poprawa przejdź na serie nawilżającą czyli III.
Seria II jest do cienkich, miękkich i rozdwajajacych się paznokci, a seria III do twardych, kruchych lub suchych.

A tak wogóle to z tego co czytałam, najlepsza by była seria Hydration, bo występuje ona w każdej serii, więc mogłabyś nadal używać II a jednocześnie miałabyś nawilżone paznokcie No i pełni ona funkcję 2 w 1 bo zastępuje i odzywkę podkładową i nawierzchniową, więc wystarczyłoby się zaopatrzyć tylko z jedną buteleczkę, a stosować jak Found. i IT.
No ale Hydration niestety jest jeszcze w Polsce bardzo drogi
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 10:40   #538
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

i tak też uczynię jeszcze jedna buteleczka IT II, bo Hydration nie widzę na allegro niestetya szkoda, bo miałabym problem z głowy. Jeśli w trakcie używania II-ki zauważę nadmierną kruchość paznokci itp..., wtedy pokuszę się o III-kę.
Dziękuję
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 13:46   #539
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Cytat:
Napisane przez ena20
Matko kochana... Ja nigdy nie kupiałm tak drogiego nail teka. Aktualne ceny w jakich kupuję to: Formuła I - Maintenance Plus, Formuła II - Intensive Therapy, Formuła III - Protection Plus, Lakier zabezpieczający QUICKEN są po 65 zł, a Formuła Foundation II jest w promocji za 50 zł. Oliwka RENEW po 45 zł no i sa jeszcze balsamy, maski i peelingi, ale o odżywkach mówimy.

Hm, ale ok, skoro tak zaciekle bronicie oryginalności produktów o połowe tańszych niż w renomowanych salonach to powiedźcie mi jaki zysk maja osoby, które tak jak wy przeliczyłyscie kupują go w stanach po 31,60 (do tego jeszcze powinny być doliczone koszty przesyłki oraz opłata za wystawienie aukcji na allegro) i sprzedają za 35 zł. W tym nie mam sensu.
Ena20, a wiec tak: wlasnie dostalam mojego kolejnego juz Nail Teka II- Intensive Therapy w cenie dokladnie 42,35PLNi cieszy mnie to, ze juz nie przeplacam, nawet jakbym miala kupowac Intensive Therapy po 65, to wole ciut taniej na allegro, a za pozostale 20PLN pojsc sobie kilka razy na pyszna kawe odzywke kupilam od osoby, ktora sama jezdzi do Stanow i je przywozi do Polski w duzych ilosciach. wiem, ze w Stanach z cenami Nail Teka jest roznie, max. $9.95, ale mozna dostac na roznych promocjach za $ 4 lub $5. wydaje mi sie,ze allegrowicze (Ci uczciwi, ktorzy sprzedaja oryginalne Nail Teki a nie turecki podrobki) zaopatruja sie w odzywki na promocjach i dla tego zysk z tego maja poza tym tak jak juz mowilam mialam wczesniej juz 2 butelki tej odzywki , zarowno opakowanie jak i dzialanie w 100% takie same, wiec po co przeplacac?
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-07, 14:04   #540
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nail Tek - gdzie dostać?

Chomiczka bardzo się cieszę że ta allegrowiczka jest wiarygodna i nie mogę się doczekać na swój zestawik
a co do allegro to widziałam ostatnio aukcje które w tytułach mają jasno napisane że są to kosmetyki z Turcji
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.