spalona poparzona na solarium, czerwona piekąca skóra - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-08, 13:56   #211
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Solarium.. =/

Ja tam nie uzywam kosmetykow do solarium tylko przed pojsciem smaruje sie zwyklym balsamem i tez jest oki.Te kosmetyki ktore sprzedaja w solarium maja to do siebie ze opalenizne latwiej sie "lapie" i szybciej sie mozna spiec (ale pewnie powinno sie ich uzywac)
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 13:58   #212
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Solarium.. =/

ja jak juz uzywam to z bronzerem , bo wtedy nie jestem czerwona tylko od razu na brązowiutko sie opalam.
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:02   #213
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Solarium.. =/

Tylko czemu takie drogie te kosmetyki(?),mala saszetka ok 10 zl...
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:06   #214
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Solarium.. =/

no prawda chociaz u mnie są po 5-6 zł , ale to i tak dużo
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:08   #215
ka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 103
GG do ka1511
Dot.: Solarium.. =/

chyba jednak najpierw wybiore sie na lezace pozniej na stojace ale ciezko mi sie przelamac jesli chodzi o lezace solarium.. Kojarzy mi sie z wielka trumna lezaca boje sie ze sie tam zatrzasne i nie wydostane ale to sa tylko moje glupie schizy ...


Dziekuje za odpowiedzi
ka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:14   #216
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Solarium.. =/

nie tylko ty tak masz moją kumpele siłą ciągnęłam , bardzo chciala , ale sie bała no i poszła ... a na drugi dzien mnie ciagnęła , żebym poszła z nią
nie ma sie czego bac a jak jest porzadny salonik to łóżeczka duże , wygodne , muzyczka ... pełen relaks

PS.Kiedyś przysnęłam , ale był opciach :/
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:34   #217
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Solarium.. =/

ja na solarium bylam dopiero 3 raz w zyciu. Zaczelam od najslabszego lozka i od 5 minut. Wczesniej zaopatrzylam sie w balsamik sppecjalny do solarium (level 1). Ale za drugim razem uzylam bronzera (zauwazylam, ze te bronzery dzialaja troszke jak slabe samoopalacze ) ALe juz nie jestem taka bladziutka Lozek lezacych nie ma sie co bac, bo one maja pomiedzy klapa a lozkiem duuuza przestrzen wiec na bank sie nie zatrzasniesz. U mnie saszetki sa po 4,50
po solarium smaruje sie oliwka dla dzieci w zelu
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 14:34   #218
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Solarium.. =/

haha... pelen relaks... obejrzyjcie "Oszukac przeznaczenie 3"...
wczoraj mialam taki pelen relaks...uhh... taka wystrachana bylam, czas mi sie dluzyl i wlasnie sie wkurzalam na muzyczke, no i ciagle mi sie wydawalo ze za goraco... ale przezylam
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:37   #219
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Solarium.. =/

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
haha... pelen relaks... obejrzyjcie "Oszukac przeznaczenie 3"...
wczoraj mialam taki pelen relaks...uhh... taka wystrachana bylam, czas mi sie dluzyl i wlasnie sie wkurzalam na muzyczke, no i ciagle mi sie wydawalo ze za goraco... ale przezylam
heh niezły stres
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 19:01   #220
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Solarium.. =/

Cześć
mam w sierpniu ślub.Doradżcie kiedy powinnam zacząć chodzic na solarium.
Na ile minut.I co z tymi saszetkami.Można się smarować czymś tańszym i jak utrwalic opaleniznę.
Lepsze leżące czy stojące?
Jestem blondynką ale bardziej ciemnowłosą ,nie tlenioną.Szybko się opalam.Nie schodzi mi skóra ,ale nie jestem jak cyganka.Brąz z tendencja do mocniejszego koloru.
Nienawidzę słońca,ale chyba muszę się przygotować do ślubu.Mam odkryte plecy i ramiona.
A solarium boję się jak ognia.
Doradżcie co i jak? peeling zrobić trzeba za każdym razem przed opalaniem?To przypadkiem nie zedrze opalenizny?
A okularki zabrac ze sobą?
Trzeba zdjąć bieliznę?Nigdy nie opalałam posladków,nie wiem jak zareagują..
Proszę o radę
Pozdrawiam
Iwona
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 20:37   #221
ka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 103
GG do ka1511
Dot.: Solarium.. =/

hmm moze jednak sie skusze najwyzej moje zwloki beda zgrzebywac z loza smierci ale nic nie szkodzi Dziewczyny jak zbiore sie na odwage i pojde to dam wam znać
ka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 20:52   #222
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Solarium.. =/

Iwonko, nie ma sie czego bac. Do solarium tak jak i do wszystkiego trzeba podejsc z glowa. Jakoze pierwszy raz pojdziesz na solarium to proponuje bys poszla na najslabsze lozko na doslownie 5 minut. Te pierwsze wejscie trzeba potraktowac jako starter (tak mi zreszta zalecila babka z solarium do ktorego chodze i z ktorego jestem zadowolona, bo mam bardzo wrazliwa skore z tendencja do poparzenia, ale po solarium [a bylam juz 4 razy] jeszcze ani razu nie wyszlam poparzona. W innych solariach kobiety wogole nie potrafily odpowiedziec na moje pytania, zenada :/). Ja kolejny raz na solarium ide dopiero wtedy, gdy zejdzie mi rumien (w moim przypadku przerwa trwa 2, 3 dni; szykuje sie na wesele brata mojego chlopaka, zaczelam chodzic na solarke dosc pozno, a wesele 17 kwietnia! dlatego tak czesto chodze na solarke), badz raz w tygodniu, jesli z opalenizna ci sie nie spieszy Na bank po seansie trzeba intensywnie skore nawilzac, bo jest wysuszona. Co pewien czas stopniowo mozna zwiekszac seanse (najpierw 5 minut, pozniej 7, nastepnie 10, 15, 20 a pozniej zmiana lozka i znow stopniowo zwiekszac z mniejszej liczby minut na wieksza). Jesli chodzi o saszetki, to nie sa one obowiazkowe, ale dzieki nim skora nie tak sie wysusza bo dzialaja intensywnie nawilzajaco, a poza tym niektore z nich zawieraja kompleks bronzujacy, dzieki ktoremu mozemy w szysbszym tempie osiagnac zlota a nie zolta (co sie czasem zdarza przy opalaniu w solarium) opalenizne.
Jesli chodzi o rodzaj solarium - lozko, czy stojace - to nie mam zdania, bo jak na razie chodze na lozko. Dopiero sie wypowiem gdy przejde na stojace . Ale slyszalam, ze stojace rownomierniej opala. Gorzej jesli nie potrafisz dlugo wystac z lapkami w gorze, wtedy te stojace odpada.
Bielizne jesli chesz to zdejmujesz, jesli nie chcesz to w niej sie opalasz Rzecz gustu. Solarium po kazdym kliencie jest dezynfekowane, wiec nie ma mozliwosci zarazenia sie czyms .
Piling? JA go wogole nie uzywam Ale jak kto woli
Okularkow brac nie musisz, bo w kazdym solarium one sa
Iwonko, jakoze jestes z bialegostoku (ja rowniez) to polecam solarium na Warynskiego "Zar tropikow". Jest tam naprawde kompetentna zaloga. Dopiero w tym salonie uzyskalam odpowiedzi na nurtujace mnie pytania. Masz duzy wybor jesli chodzi o lozka i opalanie jest nie drogie I zauwazylam, ze maja najtansze saszetki Polecam jako klientka a nie dlatego, ze mam tam jakies znajomosci (wogole ich nie mam )
A o posladki sie nie martw. Bedzie z nimi wszystko ok

MAm nadzieje, ze moje wypociny sa w miare czytelne i sie przydadza
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 13:42   #223
Ginger1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 291
Dot.: Solarium.. =/

Jaga 2001 dziękuję serdecznie za rady.
Na pewno z nich skorzystam.Naprawdę jestem bardzo wdzięczna.
Pozdrowienia
Ginger1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 14:35   #224
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Solarium.. =/

Cytat:
Napisane przez Ginger1981
Jaga 2001 dziękuję serdecznie za rady.
Na pewno z nich skorzystam.Naprawdę jestem bardzo wdzięczna.
Pozdrowienia
ciesze sie, ze moglam pomoc
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 18:31   #225
silk
Raczkowanie
 
Avatar silk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48
Dot.: Solarium.. =/

Cytat:
Napisane przez natee
ja jak juz uzywam to z bronzerem , bo wtedy nie jestem czerwona tylko od razu na brązowiutko sie opalam.
Co to dokładnie jest?

I drugie pytanko - co robicie żeby być równomiernie opalone? Ja ciągle mam problem, bo pośladki i nogi z tyłu - w miejscach gdzie skóra przylega do łóżka mam o kilka tonów ciemniejsze od reszty... Nieładnie to wygląda.
silk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 20:21   #226
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Solarium.. =/

bronzer jest to specyfik, ktory powoduje szybkie wytworzenie brazowego odcienia. Dzieki czemu rumien na skorze bardzo szybko przeksztalca sie w piekna opalenizne. Ja wlasnie jego urzywam by uzyskac rownomierna opalenizne
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:20   #227
silk
Raczkowanie
 
Avatar silk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48
Dot.: Solarium.. =/

A możesz polecić Jaga konkretną firmę? Jest tego sporo na rynku.
silk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:51   #228
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Solarium.. =/

Cytat:
Napisane przez silk
A możesz polecić Jaga konkretną firmę? Jest tego sporo na rynku.
rzeczywiscie jest ich duzo i duzo tych specyfikow probowalam, wiec w sumie trudno mi jest jednoznacznie powiedziec, ktory jest dobry. To tez zalezy czy szybko zalezy ci na osiagnieciu brazowego koloru, czy moze mozesz jeszcze na ten kolorek poczekac. obry jest broznzer firmy magical sun (ma slodki czekoladowy zapach ), nawizla skore, ale nie podobalo mi sie w nim to, ze miedzy palcami pozostawal taki lekko brazowy kolor zupelnie jak po samoopalaczu a i gdy sie mylam to na wannie pozostawal paskudny osad. Pozniej dwa razy uzylam bronzera firmy soleo (ladny kawowy zapach ). On opala niby expresowo i rzeczywiscie jestem opalona - ja, na ktora od wiek wiekow mowiono "corka mlynarza". Tylko, ze nie wiem ktorego preparatu jest to zasluga, chyba kazdego W soleo jest dobre to, ze nie pozostawia tej "poswiaty" i nie ma pozniej osadow na wannie Minus? Moze moglby byc bardziej nawilzajacy, albo to zalezy od ilosci nalozonego specyfiku. Magical sun jest w saszetkach po 10 ml i w tubie. W saszetce jest 10 ml i w solarium do ktorego chodze kosztuje on 4,50 zl. Natomiast soleo jest w saszetkach po 8 ml i sa po 4 zl. Oprocz tego MS po wycisnieciu wyglada zupelnie jak czekoladowy bardziej zadki budyn a soleo jest takim zoltawym lekko bezbarwnym preparatem.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 23:21   #229
silk
Raczkowanie
 
Avatar silk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48
Dot.: Solarium.. =/

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

Rozumiem, że nie ma możliwości poparzenia się po tym specyfiku?
silk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 15:50   #230
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Solarium.. =/

Cytat:
Napisane przez silk
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

Rozumiem, że nie ma możliwości poparzenia się po tym specyfiku?
Możliwość poparzenia zawsze jest. Kosmetyk przed tym nie ochroni. Najważniejsze, żeby wybrać dobry preparat i lampy stosownie do swojej cery. Dlatego na pierwszą wizytę nie polecałabym specyfików przyspieszających opalanie. Dopiero kiedy skóra się przyzwyczai.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 18:19   #231
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Solarium.. =/

Cytat:
Napisane przez yedanna
Możliwość poparzenia zawsze jest. Kosmetyk przed tym nie ochroni. Najważniejsze, żeby wybrać dobry preparat i lampy stosownie do swojej cery. Dlatego na pierwszą wizytę nie polecałabym specyfików przyspieszających opalanie. Dopiero kiedy skóra się przyzwyczai.
dokladnie
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 15:12   #232
NesHi
Raczkowanie
 
Avatar NesHi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: gdzież na płd:)
Wiadomości: 102
GG do NesHi
Dot.: Solarium.. =/

heh....ja też powoli kierje sie ku wizycie w solarium chociaż nie jestem jeszcze do końca przekonana

hmmm.....musze jeszcze to przemyśleć
NesHi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 15:16   #233
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Arrow Dot.: Solarium.. =/

ja na solarium chodze srednio 2-3 razy w tyg na 10minut na black power i nie jestem wcale czerwona mam juz fajny podklad zle sie czuje jak jestem blada a takz awsze mozna pokazac czekoladowy brzuszek
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 13:38   #234
Victoria1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4
Dot.: Oparzenie po solarium

Dziekuje ślicznie za wszystkie porady!!! Kupiłam maść z witaminowa na oparzenia słoneczne i na odmorżenia. Myślę że trochę mi pomogła... Chociaż rumience jeszcze mam ;/;/;/ Noo ale moze juz jestem przewrazliwiona ;/ Może jednak wybiore sie do tego dermatologa ...
Victoria1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 15:35   #235
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Oparzenie po solarium

Na pewno nie zaszkodzi się wybrać,zwłaszcza,że chodzi przede wszystkim o buzię .Mam nadzieję,że nie będzie za pózno,bo minęło już 10 dni ,od założenia wątku ,a od oparzenia prawie miesiąc.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:43   #236
iza1509
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Solarium.. =/

może to trochę dziwne się wydać, ale mam 25 lat i jeszcze nie byłam na solarium. wybieram się niedługo bo ślyub blisko i chciałabym nie być taka blada...więc, jak to jest? mogę zostać w dolnej bieliźnie czy raczej normalne jest że dziewczyny się rozbierają całkim? no jestem w kropce powiedzcie mi jak to u was wygląda.
iza1509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:48   #237
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium.. =/

Cytat:
Napisane przez iza1509
może to trochę dziwne się wydać, ale mam 25 lat i jeszcze nie byłam na solarium. wybieram się niedługo bo ślyub blisko i chciałabym nie być taka blada...więc, jak to jest? mogę zostać w dolnej bieliźnie czy raczej normalne jest że dziewczyny się rozbierają całkim? no jestem w kropce powiedzcie mi jak to u was wygląda.
ze względów higienicnych lepiej zostać w majtoskach
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:54   #238
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Thumbs up Dot.: Solarium.. =/

Ja np nie opalam piersiątek, zasłaniam je dłońmi, a dół, to tylko srtingi, bo lubie miec nie opalony paseczek Zacznij opalac się topniowo, przez pierwsze 2,3 seanse nie uzywaj kremów w saszetkach, musi pigment wyjść. Mozna w bieliznie i bez- to juz bardzo indywidualne podejście, radze jednak nie opalac piersi, dkóra jesttam szczególnie wrażliwa.

Ja pierwszy raz też się bałam, jakos tak dziwnie mi było, byłam w sumie 3 razy. Raz przed slubem dla wyrównania opalenizny i ostatnio 2 razy, zeby nie byc taka blada i mam zamiar znowu pujść.
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 16:36   #239
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Solarium.. =/

ja za pierwszym razem poszlam na najslabsze lozko i sie posmarowalam specjalnym preparatem, bynajmniej to nie przyspieszacz czy brazer. To jest specyfik specjalnie do solarium, dla osob wogole nie opalonych (level1). Lezalam 5 minut i bylam czerwona (raczek jak zwykle po sloncu), troszke pieklo. Balam sie, ze nic z tego opalania nie wyjdzie bo ja zawsze opalam sie na czerwono, rumien zchodzi a ja nadal biala jaka bylam taka jestem. Po solarium zrobilam sie jednak bronzowa. Obecnie mam jeszcze jeden seans na 10 minut na zwyklym lozku i przeskakuje na mocniejsze , ale ide na 7 minut Leze tak jak mnie bozia stworzyla (nie lubie byc zebra, wiec jestem bez bielizny w solarium), lecz na sutki naklejam specjalne plastry-ochraniacze
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 18:45   #240
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Solarium.. =/

Czy z solarium można przynieść jakieś zakażenie dróg moczowych? Coś w stylu świerzbu?
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-07 21:00:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.