Fryzjer - Sosnowiec - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 11:25   #121
blackmarta
Raczkowanie
 
Avatar blackmarta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 225
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Dziewczyny, a co możecie powiedzieć o salonie Lauren w Sosnowcu? Widzę, że sprzedają na gruponie pakiet strzyżenie i jakaś maseczka z sauną za 29zł.. Chciałam tylko podciąć końce, ale niektórzy i to potrafią zepsuć...
__________________
Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało.

dbam o włosy.
57-58-59-60-61-62-...-za biust -...-do talii
Moje włosy
blackmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:57   #122
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Jeśli komuś zależy na samym podcięciu końcówek i na tym, żeby jeden centymetr był jednym centymetrem, a nie pięcioma, to polecam salon Gemini na Zagórzu (Zielonogórska53). Zapuszczam włosy, które niestety wolno rosną, a na domiar złego nie jestem w stanie wytłumaczyć żadnemu fryzjerowi, że nie chcę przerzedzania/cieniowania końcówek. Przez przerzedzenie ich w Broadwayu jestem zmuszona podcinać włosy zamiast po prostu pozwolić im rosnąć, bo te dłuższe włosy brzydko się wywijają w różne strony.
W Gemini podcięto mi rzeczywiście niezbędne minimum.
Nie wiem, jak salon się sprawuje w kwestii farbowania czy czesania, ale jeśli chodzi o samo podcięcie, to jest tak, jak chciałam.
Wychodzi na to, że na farbowanie będę chodzić do Broadwayu (bo jestem naprawdę zadowolona z efektów), a na podcinanie do Gemini.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 20:23   #123
Corleone1108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Z czystym sumieniem mogę polecić salon ALEX w Sosnowcu Zagórzu na Braci Mieroszewskich na tzw Łąkach. Pani Ola ma złote ręcę, na prawde słucha życzeń klienta i obcina tak jak się ja prosi. Pasemka zrobiła mi idealne, cieniutkie ( wprzeciwieństwie do pana Marcina z Atelier - no konował szkoda gadać) i kolorek taki o jaki prosiłam, chłodny blond. Na pewno będę jej stałą klientką. W dodatku jest ciągle uśmiechnięta Dodam, że długo szukałam dobrego fryzjera....
Corleone1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 15:30   #124
winly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Ostatnio trafiłam do salonu Lauren - całkiem przypadkowo. Powiem Wam, że jestem mile zaskoczona, pierwszy raz fryzjerka zrobiła to, co chciałam. Pani Marlena - bardzo sympatyczna, dobrze doradziła mi kolor, obcięła włosy tyle, ile chciałam - 5 cm, to dla niej 5cm, a nie "opitolenie" do uszu. Szybko, sprawnie i sympatycznie, znalazłam dzięki temu swojego fryzjera w Sosnowcu Nie wiem, jak inne fryzjerki w tym salonie, ale klientka, na stanowisku obok również wyszła zadowolona
__________________
winly !
winly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 03:42   #125
mml
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Witam.
Czy ktoś może mi polecić fryzjera w s-cu lub okolicznych miastach który będzie potrafił rozsądnie dobrać mi fryzurę i mądrze obciąć włosy? Jestem po chorobie nowotworowej, została mi połowa włosów które są strasznie cienkie i wiem że muszę je obciąć ale nie wiem gdzie i jak.
Obcięcie to teoretycznie nie problem tylko w moim przypadku fryzjer musi wysłuchać jaki mam problem i doradzić żebym tego problemu nie powiększyła
mml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 16:17   #126
cari_falena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Ja polecam panią Agnieszke z salonu "Dafne". Salon na wprost Urzędu Miasta w Sosnowcu
cari_falena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 10:51   #127
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Gdzie znajdę dobrego fryzjera w okolichach Sosnowca?

Bardzo proszę o doradzenie mi dobrego fryzjera, który potrafi delikatnie obchodzić się z długimi włosami. Interesuje mnie Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Katowice, Będzin, Czeladź.
Półtora roku temu pewna fryzjerka bardzo zniszczyła mi włosy i od tej pory mam traumę związaną z tym tematem. Bardzo chętnie dojadę gdzieś lub zapłacę fryzjerce za dojazd do mojego domu ( nie będę miała nic przeciwko jeśli jakaś fryzjerka zgłosi się do mnie bezpośrednio). Szukam kogoś, kto potrafi wykonywać stopniowanie boków długich włosów tak, aby się podwijały bez dodatkowej stylizacji, jedynie po przejechaniu grzebieniem lub szczotką. Bardzo lubię ten efekt ale większość fryzjerów nie potrafi tak obcianać - cieniuje włosy tak, że każdy włos ma przypadkową długość i nic się nie układa, włosy wiszą smętnie jeśli się nie zastosuje modelowania. Ja lubię mieć włosy naturalne, bez tony stylizatorów i bardzo dobrze obcięte. Bardzo ważne jest dla mnie także to, aby fryzjerka nie szarpała włosów, nie stosowała gorącego nawiewu suszarki, pracowała spokojnie i delikatnie, nie nerwowo. Jestem pełna nadziei, że ktoś mi pomoże. Mam nadzieję, że taki włosowy anioł gdzieś jest
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 22:51   #128
Azime
Raczkowanie
 
Avatar Azime
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 434
Dot.: Gdzie znajdę dobrego fryzjera w okolichach Sosnowca?

Witam Szukam fryzjera w Sosnowcu lub okolicach, który ładnie zafarbowałby mi włosy na rudo. Oczekuję, że farba nałożona przez fryzjera będzie się dłużej trzymać i włosy będą w lepszej kondycji, gdyby farbę nakładała mi koleżanka.
To będzie moje pierwsze farbowanie w życiu, cena nie gra roli
Obecnie jeżdżę do fryzjerki do Będzina na ul. Małachowskiego 1 (nie pamiętam, jak nazywa się salon) na strzyżenie i jestem bardzo zadowolona
Azime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 15:24   #129
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Gdzie znajdę dobrego fryzjera w okolichach Sosnowca?

Cytat:
Napisane przez Justi167 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o doradzenie mi dobrego fryzjera, który potrafi delikatnie obchodzić się z długimi włosami. Interesuje mnie Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Katowice, Będzin, Czeladź.
Półtora roku temu pewna fryzjerka bardzo zniszczyła mi włosy i od tej pory mam traumę związaną z tym tematem. Bardzo chętnie dojadę gdzieś lub zapłacę fryzjerce za dojazd do mojego domu ( nie będę miała nic przeciwko jeśli jakaś fryzjerka zgłosi się do mnie bezpośrednio). Szukam kogoś, kto potrafi wykonywać stopniowanie boków długich włosów tak, aby się podwijały bez dodatkowej stylizacji, jedynie po przejechaniu grzebieniem lub szczotką. Bardzo lubię ten efekt ale większość fryzjerów nie potrafi tak obcianać - cieniuje włosy tak, że każdy włos ma przypadkową długość i nic się nie układa, włosy wiszą smętnie jeśli się nie zastosuje modelowania. Ja lubię mieć włosy naturalne, bez tony stylizatorów i bardzo dobrze obcięte. Bardzo ważne jest dla mnie także to, aby fryzjerka nie szarpała włosów, nie stosowała gorącego nawiewu suszarki, pracowała spokojnie i delikatnie, nie nerwowo. Jestem pełna nadziei, że ktoś mi pomoże. Mam nadzieję, że taki włosowy anioł gdzieś jest
Bardzo polecam panią Sylwię z salonu Alexander na Żytniej (za wydziałem filolog.), sama jestem długowłosa i zawsze wychodzę bardzo zadowolona z fryzury. Fryzjerka doskonale wie, ile to 1 cm i jaki efekt chcę osiągnąć
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 10:04   #130
Ameria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Jeździłam do S-ca do Pani Oli z salonu Lauren, ale właśnie dzisiaj się dowiedziałam, że już tam nie pracuje. Oczywiście, Pani nie wiedzą jak znaleźć Panią Olę....
Czy nie wiecie gdzie obecnie pracuje Pani Ola?
Ameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 22:20   #131
buzzurro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Witam
W plejadzie był fajny chłopak - fryzjer , ale się zwolnił, albo go zwolnili.
Teraz jedynie mogę polecić panią Dorotkę, chociaż ostatnio nie byłąm zachwycona... Poza tym drogo, 50 zł za strzyżenie, próbowałam negocjować, bo musze korzystać dwa razy w miesiącu - ale zapomnij
buzzurro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 15:01   #132
Justi167
Przyczajenie
 
Avatar Justi167
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

AGNES PERFECT HAIR W SOSNOWCU, PRZY UL TARGOWEJ 11.

Żałuję, że nie skorzystałam z rady, którą podsunęła mi jedna z użytkowniczek Wizażu Kamiliah , tylko zasugerowałam się paroma bardzo pozytywnymi opiniami na stronie o fachowcach i po długim okresie zapuszczania włosów poszłam na podcięcie końcówek do pani Agnieszki Żelazko, właścicielki zakładu. Jeśli ktoś ma długie włosy o które stara się dbać, to przestrzegam przed wizytą tam. Umawiałam się na wizytę telefonicznie 5 dni wcześniej, byłam na miejscu punktualnie, pani fryzjerka siedziała sobie na kanapie ze znajomą i plotkowała, gdy ja weszłam, oznajmiła, że będzie wolna za pół godziny najwcześniej i zabrała się za obsługę tamtej kobiety. Tłumaczyła się, że nie miała mojego numeru i dlatego nie mogła mnie uprzedzić o opóźnieniu. Jak ja żałuję, że wtedy nie zrezygnowałam i nie wróciłam do domu!

Miałam włosy wycieniowane, obcięte na półokrągło. Były już na tyle długie ( w najdłużej partii sięgały do pasa), że można je było zgrabnie podciąć tak jak chciałam. Poprosiłam o podcięcie na literę V, ale bez cieniowana tylko techniką cięcia " na równo". Miałam ze sobą zdjęcie wzorcowe, które pokazałam fryzjerce, a ona się zgodziła mnie tak obciąć.

Zdziwiłam się bardzo, że nie obcina włosów tradycyjnie na mokro, tylko po spryskaniu ich wodą, suszy na drucianej szczocie i obcina całkiem suche włosy. Tłumaczyła, że to jest konieczne, aby je wygładzić i wyprostować. Zaufałam jej, że wie, co robi, ale to był mój wielki błąd. Podcinanie trwało całe wieki. Brutalnie szarpała na drucianej szczotce moje włosy i drapała nią skórę głowy, jednocześnie susząc rozgrzaną maksymalnie suszarką. Grzecznie poprosiłam, aby robiła to delikatniej. Brak mi asertywności i nie chciałam się czepiać. Ogólnie fryzjerka była miła i bardzo rozmowna. W salonie okropnie śmierdziało farbą, jakby w ogóle nie było wentylacji.

W końcu fryzjerka pokazała mi moje włosy w lustrze, zgrabnie zaczesane, dodatkowo usztywnione jakimś stylizatorem. Zaakceptowałam, a nawet pochwaliłam, przez 5 sek. w lustrze wyglądały w miarę normalnie. Wróciłam do domu z bólem głowy, dopiero następnego dnia, po umyciu włosów, oceniłam od tyłu w lustrze rozmiar zniszczeń na włosach. Co zobaczyłam pokazuje zdjęcie, które zamieszczam razem ze zdjęciem wzorcowym, które miałam z sobą u fryzjerki. Oprócz tego, że obcięła makabrycznie krzywo, to co gorsza, zabieg u niej przesuszył moje włosy ( szczególnie te z wierzchniej warstwy ), uwrażliwił je, zaczęły się puszyć. Włosy wcale nie zostały obcięte na równo jak prosiłam, ale paskudnie wystrzępione. Domyslam się, że z początku zaczęła ciąć na równo, ale jak jej wyszło krzywo ( nic dziwnego jak cięła na sucho, spalone wcześniej suszarką włosy ), chcąc to zatuszować, zaczęła je strzępić. Skąd się biorą tacy partacze?

Dzięki tej pani na pewno w życiu już nie pójdę do żadnego fryzjera! Zamówiłam sobie kilka dni temu przez internet poziomicę do samodzielnego obcinania włosów i gdy ją otrzymam, zamierzam sobie podcinać włosy sama, albo poproszę o pomoc bliską mi osobę. Nigdy więcej nie oddam moich włosów z ręce żadnej fryzjerki. Zapłaciłam 40 zł za pracę, której efekty widać na zdjęciu. Nigdy więcej!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie.jpg (35,2 KB, 83 załadowań)
Justi167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 21:50   #133
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Dziewczyny, odświeżę temat - szukam kogoś dobrego, ale musi się znać na obcinaniu włosów kręconych. Polecicie mi kogoś? póki co jeżdżę kawał drogi do fryzjera i zaczynam mieć powoli dość
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 09:15   #134
Tengoku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Fryzjer SOSNOWIEC

Cytat:
Napisane przez ealex Pokaż wiadomość
jak mieszkasz na niwce to obok biedronki jest jak dla mnie rewelacyjna fryzjerka -Monika . zakład też monika

Bardzo odradzam Monikę, co prawda ceny niskie i nie tnie jakos tragicznie ale szału nie ma. Natomiast zapisuje za dużo osób na jedna godzine trzeba czekać bardzo długo w kolejce no i oczywiście koleżanka jak wpadnie z nienacka to ma pierwszeństwo przed zapisanym klientem. Do tego mnie osobiście przeszkadza ze kiedy zapisałam się na strzyzenie i farbowanie do innej dziewczyny z jej salonu to co chwile przychodziła, grzebała mi we włosach i pytała co chce z nimi robić mimo ze juz wszystko uzgodniłam z pania która miała mi to robić...
Tengoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 20:04   #135
mikomikomiko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Dziewczyny!! Byłam w salonie RABENDA w Katowicach!! I tragedia! Masakra. Nigdy więcej tam nie pójdę, zniszczyli mi włosy, całe popalone końcówki!!
Macie kogoś kto naprawi mi włosy po tym marnym salonie RABENDA!!
Przeszukuje cały internet !!!
Uważajcie na salon RABENDA!!!!
mikomikomiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 16:06   #136
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Mam za sobą kilka wizyt w salonie Gemini na Zagórzu. Ostatnia będzie jednak ostatnią w ogóle.

Ogółem nigdy mnie tam nie skrzywdzono, raz nawet poprawiono fatalne, "zębate" cięcie, które zafundowano mi w najlepszym ponoć sosnowieckim salonie Broadway. Ogółem od dawna miałam Gemini za przeciętny, ale nie zły salon, do którego zawsze można podskoczyć na jakieś skrócenie końcówek czy grzywki, kiedy do innych fryzjerów ma się akurat za daleko lub za drogo.

Tym razem też nie chciało mi się jechać do Katowic do fryzjera, z którego byłam najbardziej zadowolona, więc poszłam do Gemini na podcięcie końcówek długich włosów. Chciałam żeby było tak samo jak mam tylko do 5 cm krócej czyli lekkie półkole, z nadaniem lekkości końcówkom. Po cięciu w lustrze wyglądało w porządku i dopiero w domu zauważyłam, że coś jest nie tak, bo włosy uciekały mi z warkocza, co przy mojej długości nie powinno się dziać. Dopiero po przerzuceniu ich do przodu zobaczyłam, jakie zęby na przednich pasmach wycięła mi fryzjerka.
Nie rozpaczam, bo i tak rzadko noszę rozpuszczone włosy, w upięciu czy kitce tych schodów nie widać. Ale więcej do Gemini nie pójdę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (121,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (153,5 KB, 28 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-15, 10:13   #137
madziabw
Raczkowanie
 
Avatar madziabw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 320
GG do madziabw Send a message via Skype™ to madziabw
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Dziewczyny pomocy. Szukam fryzjerki z salonu DAFNE p. Ani "Rudej". Podobno kiedy pracowała w salonie JDL w Katowicach a później w Awangardzie w SCC. Dzwoniłam tam ale otrzymałam dziwną informację, ze kiedyś tam pracowała ale "na dole". Czy któraś z Was wie może gdzie ona teraz pracuje??? HELP
madziabw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 23:46   #138
PaulaCichy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Ja polecam Panią Anię i Ewę z Pracowni Piękna na Wojska Polskiego w Sosnowcu. Robiony miałam kolor przez Panią Anię - jest bardzo dobrą fryzjerką, a kolor zrobiony jest perfekcyjnie i nigdy jeszcze nie mialam tak pieknie zrobionych wlosow. Polecam z czystym sumieniem.
PaulaCichy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 09:37   #139
Madziara93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Jeśli jesteście z Sosnowca, to myślę, że warto wybrać się troszkę dalej, do salonu fryzjerskiego z Katowic na ul. Bohaterów Monte Cassino 1 , już od kilku osób słyszałam, że fryzjer, który go prowadzi świetnie obcina, włosy bardzo długo po wizycie u niego układają się idealnie, a jeśli chodzi o farbowanie, to można pooglądać zdjęcia z "przed i po" na facebookowym profilu.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-08 o 23:12 Powód: Link
Madziara93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-14, 10:08   #140
Ktos94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Sosnowiec

Witam, czy wie ktoś może gdzie teraz pracuje pani Maria z Brodway'a?

Bo odeszła a była super i z chęcią się dowiem gdzie otworzyła swój salon.

Pomocy
Ktos94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-14 11:08:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.