Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-21, 05:13   #3571
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Faktycznie koszmar.
Niom. Oby dała radę... Ma za jakąś godzinę

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nieciekawie ale dasz radę, powodzenia
pewnie malo pocieszające, ale ja potrafiłam mieć 5 zaliczeń ogólnie, np egzamin i kolosy w jeden dzień siedziało się na uczelni od świtu do nocy... ale szczerze to te dni chyba najlepiej wspominam - ze zmęczenia, stresu dostawaliśmy największych głupawek
Dziękuje
Wiadomo że na każdych studiach jest inaczej to moja druga sesja i jeszcze nie jestem tak przyzwyczajona do tego A głupawki to ja dostaję bez stresu i zmęczenia
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Udało się jej.
Angielski nie jest jej mocną stroną, a dała radę.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
biedna

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zrobiłam kolejne stemple (rozhulałam się ), ale zanim one:
letnia piaskowa trójka Wibo
Mam do niej cieplejsze odczucia, kiedy widzę ją na zdjęciach niż kiedy widziałam na żywo, sama nie wiem


Po parotygodniowych testach mogę powiedzieć, że żelowy płyn do usuwania skórek z EF, robi skórkom dobrze Ze stopowymi też dał sobie radę
Kurdę,muszę w końcu pomalować tym piaskiem Super u Ciebie wygląda

Taak,ten płyn jest fajny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam nową idealną brzoskwinię - Essence oczywiście nie da się jej na zdjęciach dobrze oddać
Piękna
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
A ja mam dziś piękny fiolet, którego do końca nie udało mi się uchwycić na fotce. To Golden Rose 104.
Jeju,jaki ładny ten fiolet
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Hejo, trzymaj się

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pamięta mnie ktoś jeszcze?
Mam babeczki od Śniegowej, piękne są
Moje biedaczki, lepiej już chyba nie będzie. Macie jakieś doświadczenia z Nail Tekiem? Evelina już nie pomaga
Hej
Babeczki mi się podobają paznokcie nie wyglądają źle,ale rozumiem że mogą nie być w formie.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O masz bidula Trzymaj się



Dziewczyny Kochane,mam jeszcze pytanko odnośnie płytek .Stempel jaki będę raczej zamawiać to ten a'la Kand.Myślałam o płytkach "hehe" ale kompletnie nie umiem znaleźć wzorów dla siebie.U Sabi na blogu czytałam o tych płytkach są przez nią polecane,a co Wy dokładnie o nich myślicie ?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 07:06   #3572
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie marudz, cudny jest

To znaczy, nie mówię, że jest taki brzydki-brzydki, we flaszce to już w ogóle mnie zauroczył, ale na żywo w połączeniu z moimi dłońmi chyba mnie nie przekonuje :x
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Przecież jest ładny...

Nie wysusza tak?
Jak wyżej: urody mu nie odmawiam, raczej niedopasowanie

W ogóle nie wysusza Po początkowych użyciach myślałam, że on nic nie robi, bo taki delikatny się wydawał, ale jak najbardziej działa - pomaga w odsuwaniu skórek i (to mój problem) rozpuszcza te jakby pozostałości skórek na samej płytce
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bardzo mi się podoba

a ja mam nową idealną brzoskwinię - Essence oczywiście nie da się jej na zdjęciach dobrze oddać
Chciałabym mieć tak jednoznaczne odczucia

Przepiękny kolor Można się gapić i gapić
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Nie mogę się przekonać do piasków. Lubię, żeby paznokcie były gładkie.
Ale na fotce fajnie to wygląda. Trochę jak posypka do lodów

A ja mam dziś piękny fiolet, którego do końca nie udało mi się uchwycić na fotce. To Golden Rose 104.
Rozumiem, początkowo (kiedy to było!) miałam podobne obawy - wtedy w ogóle myślałam, że piaski to przejściowa moda i pewnie nie kupię żadnego

Fiolet fajny, a Twoje paznokcie podobają mi się coraz bardziej! Trochę kojarzą mi się z tymi
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Piękny jest

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie niedawno jak była mowa o brzoskwiniowych lakierach to mówiłam, że będę się wpatrywać jak u mnie wyjdzie, no i ja nie mam wrażenia trupich dloni, wręcz przeciwnie wydawały mi się jakby ciut opalone
Trupie nie - tak jak mówisz, ciemniejsze/opalone. U mnie to w ogóle idą w ciemniejsze/brudne :x
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
oj, to weź przy okazji, super jest


no sama nie wiem, chyba nie przepadam za nimi, ale mnie nie odrzuca
Konkretna rada Chyba tak zrobię (tym razem postaram się przed wycofaniem ), takich kolorów nigdy nie za dużo

Zawsze coś!
Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Śliczny piasek choć ja nie mogę się przekonać wydaje mi się że ciężko je będzie zmyć (podobnie jak brokaty, których używam raz na ruski rok).
A to ciekawa kwestia jest - często czytam, że piaski są tak trudne w zmywaniu, co brokaty. A ja od początku zmywam je jak zwykłe lakiery i nigdy nie zrobiły mi problemów jak przy brokatach (wiadomo nie są tak bezproblemowe jak kremy, ale nie ma tragedii). Co ciekawe nawet brokatowe piaski jakoś lekko mi się zmywają, jakieś czary
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Na czerwień możesz poczekać długo, bo ten kolor wydaje mi się taki jesienny, ale tutaj jest swatch. Czaiłam się na niego od dłuższego czasu ale spróbowałam na wzorniku i jakoś mój entuzjazm opadł. Może na paznokciach jeszcze rozkwitnie.


Czytanie ze zrozumieniem! Jest tak paskudny, że aż piękny.


Ty zła kobieto, aż mam ochotę zacząć stemplować.
Hmm, a jak z pociągnięciami pędzla, widać na wzorniku? Jest taki do bólu klasyczny, że aż mi się podoba

Czytam, czytam ze zrozumieniem Nie potrafię dopatrzeć się w tym nawet jednej jednostki paskudności

To chyba dobrze?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 07:23   #3573
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Viv dziś puściłam paczuchę i rozliczenie Wszystko masz na pw
Nie chciałam być upierdliwa, tylko myślałam, że coś do mnie nie doszło i zalegam
Jeszcze raz piękne dzięki!
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
kurde no, ładny jest zaczyna mi się co raz bardziej podobać ta struktura
a gdzie stemple nooo?
Oo to go zaadoptujesz w takim razie I już jest pretekst do randki
Z ewentualnym zamówieniem, będziemy się porozumiewać na fejsie - chcę coś, ale nie wiem co i nie wiem skąd, i aż mi trochę głupio na siłę szukać okazji do zrobienia kolejnych zakupów
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pamięta mnie ktoś jeszcze?
Mam babeczki od Śniegowej, piękne są
Moje biedaczki, lepiej już chyba nie będzie. Macie jakieś doświadczenia z Nail Tekiem? Evelina już nie pomaga

Wrzuciłam to zdjęcie na picasa web, przejechałam wszystkie stare zdjęcia i autentycznie mi się płakać zachciało. Takie miałam piękne paznokcie, a za nic na świecie nie mogę zapuścić
Kuuunia, dobrze Cię tu widzieć
Babeczki wolę zdecydowanie bardziej oglądać na zdjęciach niż u siebie

Doświadczeń z NT nie mam, ale mają nawilżającą wersję, ponoć fajna - może w tę stronę pójdź zamiast kolejnej utwardzającej?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ślicznie wygląda jak Kikuś

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51473004]Kurdę,muszę w końcu pomalować tym piaskiem Super u Ciebie wygląda

Dziewczyny Kochane,mam jeszcze pytanko odnośnie płytek .Stempel jaki będę raczej zamawiać to ten a'la Kand.Myślałam o płytkach "hehe" ale kompletnie nie umiem znaleźć wzorów dla siebie.U Sabi na blogu czytałam o tych płytkach są przez nią polecane,a co Wy dokładnie o nich myślicie ?[/QUOTE]


Wzorki - wiadomo zależy od upodobań, ja bym się bała, że te całopaznokciowe mogą być za małe :x
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 07:36   #3574
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie niedawno jak była mowa o brzoskwiniowych lakierach to mówiłam, że będę się wpatrywać jak u mnie wyjdzie, no i ja nie mam wrażenia trupich dloni, wręcz przeciwnie wydawały mi się jakby ciut opalone
No proszę. Mam zatem 2 teorie:
albo to taki unikatowy kolor który nie powoduje tego efektu, albo Twoja skóra nie ma takich tendencji
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

zgadzam się
oj, nutka niebardzo

Spoko, mam dość eklektyczny gust muzyczny. Ta mnie niesamowicie wzięła
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Nocowałyśmy razem, leżałyśmy obok siebie (na takim fajowym legowisku z kocyków ), w pewnym momencie Śniegowa złapała moją dłoń i mówi do Miał "pacz, milimetr za przyrostem, a takie paznokcie!" po czym Miał wzięła moją rękę i zaczęła się badawczo przyglądać. I to był cały sen.
Obudziłam się zdezorientowana ale też poprawiło mi to humor.
Hahaha. Nie ma to jak sen razowej pazurkomaniaczki
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pamięta mnie ktoś jeszcze?
Mam babeczki od Śniegowej, piękne są
Moje biedaczki, lepiej już chyba nie będzie. Macie jakieś doświadczenia z Nail Tekiem? Evelina już nie pomaga
Cieszę się, że jesteś zadowolona
Na zdjęciu nie prezentują się źle, o ile jakoś Cię to pocieszy.
Nail teka nie używałam, a może spróbuj z foczą? Ona nie ma formaldehydu, więc nieco inny skład- moze zmiana im pomoże?
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mam nadzieję bo mi ostatnio ani kształt ani mani nie leżą Pomaluję fajnie a potem nie to nie to, kształt do doopy, lakier też Weź tu dogódź kobiecie
To chyba tylko Tobie nie leżą, bo każda się zachwyca.
Ładne sa i basta!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
uff, jak Ty znasz mój ból! strasznie mi szkoda, że nie mogę nosić takich kolorów, śliczne są, ale fatalnie się w nich czuję
Bu... Zastanawiam się jednak czy to specyfika tego lakieru, czy Anuli, że u niej to tak wygląda
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Już zostają kwadraty, mam dość eksperymentów. Nie są jakieś w wyglądzie tragiczne, ale takie...pospolite?:brzyda l: za to ich kondycja jest chyba najgorsza w życiu. Porozdwajane do połowy, miękkie, rwą się jak papier. Odsuwałam skórki wczoraj, myślałam, że to jakiś paproch, a ja patyczkiem sobie płytkę wydrapałam:O nie muszę mówić, że zawsze to robię delikatnie...
Faktycznie brzmi straszliwie... Nie wiem co poradzić. A suple?
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51473004]


[/QUOTE]
Dzięki

Miała 14/30, niby nie dużo, ale koleżanki która brały dodatkowe lekcje, i z tego co Młoda mówiła, były "bardzo dobre", jedna miała 17 druga 19. Czyli tym bardziej dobrze.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Jak wyżej: urody mu nie odmawiam, raczej niedopasowanie

W ogóle nie wysusza Po początkowych użyciach myślałam, że on nic nie robi, bo taki delikatny się wydawał, ale jak najbardziej działa - pomaga w odsuwaniu skórek i (to mój problem) rozpuszcza te jakby pozostałości skórek na samej płytce
A, to rozumiem. Czasem tak jest.

Dzięki. Jak mi się skończy niebieski krzyżyk, to sie rozejrzę za tamtym
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 08:59   #3575
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No. W ogóle nie wiem czemu wszystkie limonki jakie widuję są takie shrekowe. A jak jest taka jak ten GR, to z kolei neonowa...

Cudo.

Kryzys paznokciowy mam. Każde mani jest ble, kształt ciągle bułowaty, płytka taka szeroka i krótka i w ogóle wszystko do . Dziadzieję chyba.
no to w sumie racja, że większość shrekowych...



pokazuj, a nie marudzisz tylko

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
oszaleję, dlaczego omijają mnie takie piękności? lakier jest przecudny, nie mogłam się napatrzeć na blogu muszę chyba zacząć bardziej oglądać limitki
nie wiem ja w sumie też nie śledzę teraz za bardzo, a o tej pamiętam na pewno było tu pisane, zdaje się, że Dmka, a potem kupowałam jej któregoś i przy okazji sobie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pamięta mnie ktoś jeszcze?
Mam babeczki od Śniegowej, piękne są
Moje biedaczki, lepiej już chyba nie będzie. Macie jakieś doświadczenia z Nail Tekiem? Evelina już nie pomaga
fajne te piaski po paznokciach nie widać tragedii, ale jeśli jest tak jak piszesz to ratuj czymś

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Delikatna, kobieca pięknie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
prześliczna szkoda, że nie dla mnie
no szkoda, ale jak się źle w takich czujesz, to nie ma co smutać

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Tutaj to nawet nie wina mani chyba. Musiałam zmienić miejsce fotografowania, bo w to zwyczajowe okno waliło popołudniowe słońce.. Strasznie źle mi było sie ustawić gdzie indziẻi zdjęcia średniawe..

Powtarzam się, ale na Tobie to wszystko tak cudnie wygląda...
aa to rozumiem. Moje okno przy którym zawsze robię też idealne nie jest do tego celu i czasem jak próbuję przy innych, teoretycznie lepszych, to i tak nie wychodzi nic z tego nie wiem, przyzwyczajenie czy co

dziękuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:02   #3576
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51473004]

Dziękuje
Wiadomo że na każdych studiach jest inaczej to moja druga sesja i jeszcze nie jestem tak przyzwyczajona do tego A głupawki to ja dostaję bez stresu i zmęczenia

Piękna

Dziewczyny Kochane,mam jeszcze pytanko odnośnie płytek .Stempel jaki będę raczej zamawiać to ten a'la Kand.Myślałam o płytkach "hehe" ale kompletnie nie umiem znaleźć wzorów dla siebie.U Sabi na blogu czytałam o tych płytkach są przez nią polecane,a co Wy dokładnie o nich myślicie ?[/QUOTE]

no, zwłaszcza, że Ty dziennie, a ja zaocznie



tych nie znam, ale skoro poleca to możesz wziąć pod uwagę, pooglądać może jakieś mani nimi zrobione itp. Popatrz tylko na wymiary wzorków względem swoich paznokci, chyba, że nie bierzesz całopaznokciowych.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć tak jednoznaczne odczucia
Przepiękny kolor Można się gapić i gapić

Trupie nie - tak jak mówisz, ciemniejsze/opalone. U mnie to w ogóle idą w ciemniejsze/brudne :x
no szkoda, że masz mieszane uczucia... ja w sumie też nie wiem jakbym go widziała u siebie mam dwa z jesiennej kolekcji, ale jeszcze nie próbowałam muszę to zrobić zanim napalę się na te wiosenne



Hmm no to dla mnie jest różnica brudniejsze, a opalone, bo w pierwszych też bym się źle czuła (dla odmiany w makijażu czasem to odczuwam, więc chyba nie jestem do końca ślepa na to), ale efekt opalonych dłoni mi nie przeszkadza, a mam to też przy innych lakierach, tak jak przy niektórych optycznie wybielenie skóry...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No proszę. Mam zatem 2 teorie:
albo to taki unikatowy kolor który nie powoduje tego efektu, albo Twoja skóra nie ma takich tendencji
nie mam pojęcia czy unikatowy to nie wiem, ale raczej widzę, że jak ktoś nie lubi takich brzoskwiniowych to ogólnie w szerszym pojęciu, a nie jakieś konkretne odcienie tego koloru

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
rozumiem, chętnie bym capnęła taki kolor.
może by się gdzieś znalazło coś takiego, trudno powiedzieć, ja chyba dupa nie mam.

Kolejny mani pod sukienkę Sideways French w koronkowej wersji

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:14   #3577
_black_witch_
Raczkowanie
 
Avatar _black_witch_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: gdzieś tam w Polsce
Wiadomości: 241
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Te pionowe paski to na pazurkach czy lakier??
Kolorek fajny
Te paski to lakier Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim czymś.


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No to cały komplet od razu Faktycznie ciemno wygląda. Ile warstw lakieru dałaś?
2 warstwy, ale dalej mam wrażenie, że na niektórych paznokciach przydałaby się trzecia
_black_witch_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 09:19   #3578
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Kolejny mani pod sukienkę Sideways French w koronkowej wersji
O świetnie wyszło! Jak robiłaś stempelkiem czy folią?
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:53   #3579
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
O świetnie wyszło! Jak robiłaś stempelkiem czy folią?
dzięki stemplem a jaką folię masz na myśli w ogóle?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 09:58   #3580
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia czy unikatowy to nie wiem, ale raczej widzę, że jak ktoś nie lubi takich brzoskwiniowych to ogólnie w szerszym pojęciu, a nie jakieś konkretne odcienie tego koloru
(...)
Kolejny mani pod sukienkę Sideways French w koronkowej wersji
U mnie to nie tak, że nie lubię. Są kolory które koszmarnie wyglądają z moja skórą (np son of a peach), ale w butelce mi się podobają.

Już chwaliłam, ale zrobię to drugi raz.
Jest spektakularnie pięknie i elegancko
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:09   #3581
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
U mnie to nie tak, że nie lubię. Są kolory które koszmarnie wyglądają z moja skórą (np son of a peach), ale w butelce mi się podobają.

Już chwaliłam, ale zrobię to drugi raz.
Jest spektakularnie pięknie i elegancko
Źle się wyraziłam, pisząc nie lubię miałam na myśli to, że się w nich źle czujesz no widzisz czyli ogólnie grupa tego koloru nie pasuje, czy pastel czy neon. Dlatego nie wiem czy ten Essence byłby jakimś wyjątkiem...

Dziękuję bardzo przyznam że ja się w tym super czułam, jakoś ten kształt ma coś takiego co i half moony, które uwielbiam
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 10:23   #3582
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
O dzięki. Dobrze wiedzieć to jak mi wpadnie jakaś gotówka to lecę do Rossmanna zakupić i wypróbować


Heh... miałam dziś malować pazury, zmyłam, zrobiłam manicure (skórki odsunęłam, etc...), posmarowałam olejkiem i zabrałam się za pisanie magisterki, w trakcie jeszcze dałam odżywkę i jestem z prawie golaskami

próbuj, może akurat się przekonasz


takie odżywcze spa też się czasem przydaje


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

To znaczy, nie mówię, że jest taki brzydki-brzydki, we flaszce to już w ogóle mnie zauroczył, ale na żywo w połączeniu z moimi dłońmi chyba mnie nie przekonuje :x

no czasami tak bywa.. szkoda trochę


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no szkoda, ale jak się źle w takich czujesz, to nie ma co smutać

racja, jest tyle pasujących do mnie odcieni, że kolekcja na tym nie ucierpi


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Kolejny mani pod sukienkę Sideways French w koronkowej wersji

to jest cudowne
jak Ty coś wymalujesz, to od razu mam na to ochotę muszę kupić paski do frencha i kombinować ze zdobieniami przy ich użyciu
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:25   #3583
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam, pisząc nie lubię miałam na myśli to, że się w nich źle czujesz no widzisz czyli ogólnie grupa tego koloru nie pasuje, czy pastel czy neon. Dlatego nie wiem czy ten Essence byłby jakimś wyjątkiem...

Dziękuję bardzo przyznam że ja się w tym super czułam, jakoś ten kształt ma coś takiego co i half moony, które uwielbiam
Nie dowiem się tego póki go na swoich nie sprawdzę


Nie dziwię się. Chyba bym non stop na dłonie patrzyła
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:37   #3584
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
próbuj, może akurat się przekonasz

takie odżywcze spa też się czasem przydaje
Kusisz wypróbuję i zobaczymy

Nom, spa to ja teraz chyba będę mieć do połowy czerwca... jakoś nie widzę czasu na malowanie, więc odżywka pójdzie w ruch, w sumie dobrze, bo ostatnio zaczęły trochę się rozdwajać dla pazurków lepiej - będę mieć śliczne na obronę :P
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki stemplem a jaką folię masz na myśli w ogóle?
o taką
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 10:54   #3585
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
racja, jest tyle pasujących do mnie odcieni, że kolekcja na tym nie ucierpi

to jest cudowne
jak Ty coś wymalujesz, to od razu mam na to ochotę muszę kupić paski do frencha i kombinować ze zdobieniami przy ich użyciu
zdecydowanie


w sumie można pokombinować, żeby paski zastąpić czymś diy, ale jednak dobrze jak łuki są identyczne, a mogłoby różnie wyjść. Ja na pewno jeszcze kiedyś coś zrobię

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie dowiem się tego póki go na swoich nie sprawdzę

Nie dziwię się. Chyba bym non stop na dłonie patrzyła
no pewnie tak, ale tego Essence już chyba nie sprawdzisz...

patrzyłam optycznie to zdobienie robi cuda z kwadratami..

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
aaa no też się nada, też tylko wzór moim zdaniem nie do konca dobry.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:01   #3586
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no pewnie tak, ale tego Essence już chyba nie sprawdzisz...

patrzyłam optycznie to zdobienie robi cuda z kwadratami..
Raczej na pewno

na migdałach nie spróbuję
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:27   #3587
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pamięta mnie ktoś jeszcze?
Mam babeczki od Śniegowej, piękne są
Moje biedaczki, lepiej już chyba nie będzie. Macie jakieś doświadczenia z Nail Tekiem? Evelina już nie pomaga


Wrzuciłam to zdjęcie na picasa web, przejechałam wszystkie stare zdjęcia i autentycznie mi się płakać zachciało. Takie miałam piękne paznokcie, a za nic na świecie nie mogę zapuścić
lakier niebardzo ale pazurki króciaki, ale ładne

NailTeki używam od dawna, ten mocniejszy spełnia swoją rolę u mnie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Pięęęęęęęęęęęęknie naprawdę idę go obadać może to będzie ten mój czerwony
dziękuję obadaj, warto go capnąć

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Konkretna rada Chyba tak zrobię (tym razem postaram się przed wycofaniem ), takich kolorów nigdy nie za dużo
dokładnie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość


Spoko, mam dość eklektyczny gust muzyczny. Ta mnie niesamowicie wzięła
ja też słucham wielu gatunków. Ale ta piosenka mi nie pasuje

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

Kolejny mani pod sukienkę Sideways French w koronkowej wersji
piękne
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 11:40   #3588
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja też słucham wielu gatunków. Ale ta piosenka mi nie pasuje
Spoko
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 12:59   #3589
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Raczej na pewno

na migdałach nie spróbuję
chociaż może jakimś cudem ostał się gdzieś w jakiejś Naturze, tego nigdy nie wiadomo

eee czemu? na migdałach też może fajnie wyglądać, zawsze można odpowiednio naklejkę przykleić

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
piękne
dziękuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-21, 13:04   #3590
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
chociaż może jakimś cudem ostał się gdzieś w jakiejś Naturze, tego nigdy nie wiadomo

eee czemu? na migdałach też może fajnie wyglądać, zawsze można odpowiednio naklejkę przykleić
No właśnie do Natur nie zaglądam. Jeśli już to Hebe.

Naklejkę można ale gorzej ze stempelkiem
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 13:36   #3591
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No właśnie do Natur nie zaglądam. Jeśli już to Hebe.

Naklejkę można ale gorzej ze stempelkiem
yhym pokusiłam niektóre dziewczyny nim, a on niedostępny, ehh

można jeden kolor, albo brokat i też super wygląda, wypatrzyłam na pintereście
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 13:44   #3592
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
yhym pokusiłam niektóre dziewczyny nim, a on niedostępny, ehh

można jeden kolor, albo brokat i też super wygląda, wypatrzyłam na pintereście
Hmmm....
Można kwiatki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 15:21   #3593
Montanka
Rozeznanie
 
Avatar Montanka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 714
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Dziewczyny, czy odżywki do paznokci można trzymać w lodówce?
__________________
listopad 2011 Synuś
styczeń 2015 Synuś
Montanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 15:22   #3594
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pamięta mnie ktoś jeszcze?
Mam babeczki od Śniegowej, piękne są
Moje biedaczki, lepiej już chyba nie będzie. Macie jakieś doświadczenia z Nail Tekiem? Evelina już nie pomaga


Wrzuciłam to zdjęcie na picasa web, przejechałam wszystkie stare zdjęcia i autentycznie mi się płakać zachciało. Takie miałam piękne paznokcie, a za nic na świecie nie mogę zapuścić
Hej kochana
Śliczne babeczki Pazurki wcale nie są złe Choć rozumiem, że kondycja tragiczna. Cooone a jakieś suple bierzesz?? Może Silicę spróbuj, ja widzę ogromną różnicę odkąd stosuję. Pazurki się nie łamią, włosy ładnie błyszczą i nie wypadają a na buzi, mimo @ ani jednej guli

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj przestań, obie jesteście świetne w stemplowaniu Mgiełka ma już trochę doświadczenia w stempelkach, a Ty weszłaś w ten świat jak burza jestem pod wrażeniem, jak to wszystko szybko ogarnęłaś i nawet jak to są najzwyklejsze stemple (a nie kolorowanki) to zawsze się jaram, jak wszystko jest idealnie odbite


chciałabym jak dojdą nowe płytki to ruszam ostro ze stemplami, będę ćwiczyć, wystempluję sobie wszystkie paznokcie, każdy w inny wzorek, aż się nauczę i zaprezentuję wam coś zayebistego
Dziękuję , dzisiaj spróbuję kolorowanek, mam 2 gumki z CS więc powinno szybciej pójść

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Już zostają kwadraty, mam dość eksperymentów. Nie są jakieś w wyglądzie tragiczne, ale takie...pospolite?:brzyda l: za to ich kondycja jest chyba najgorsza w życiu. Porozdwajane do połowy, miękkie, rwą się jak papier. Odsuwałam skórki wczoraj, myślałam, że to jakiś paproch, a ja patyczkiem sobie płytkę wydrapałam:O nie muszę mówić, że zawsze to robię delikatnie...
O matko

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Kochana, przecież ty stemplujesz rewelacyjnei a dopiero co zaczęłaś!!!

Ja mam już kilka koronkowych płytek Hhehehe tak to jest z nami, co raz nowa miłość

Mam chęc na Biała fabrykę + własnie czarną koroneczkę
Taaa

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51473004]
Dziewczyny Kochane,mam jeszcze pytanko odnośnie płytek .Stempel jaki będę raczej zamawiać to ten a'la Kand.Myślałam o płytkach "hehe" ale kompletnie nie umiem znaleźć wzorów dla siebie.U Sabi na blogu czytałam o tych płytkach są przez nią polecane,a co Wy dokładnie o nich myślicie ?[/QUOTE]
Nie pomogę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie chciałam być upierdliwa, tylko myślałam, że coś do mnie nie doszło i zalegam
Jeszcze raz piękne dzięki!
Viv żartujesz sobie jaka upierdliwa - zaraz pupę złoję normalnie
Nie ma sprawy kochana

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To chyba tylko Tobie nie leżą, bo każda się zachwyca.
Ładne sa i basta!

Miała 14/30, niby nie dużo, ale koleżanki która brały dodatkowe lekcje, i z tego co Młoda mówiła, były "bardzo dobre", jedna miała 17 druga 19. Czyli tym bardziej dobrze.

Suuuper

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Kolejny mani pod sukienkę Sideways French w koronkowej wersji
Cuuudownie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dziękuję obadaj, warto go capnąć
A jak z malowaniem??
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 18:37   #3595
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Kolejny mani pod sukienkę Sideways French w koronkowej wersji
O Paaaani, jakie cuda





Melduje, że żyję ledwo bo ledwo ale jednak Najpierw w niedziele dostałam okropnego @ dawno mnie nie wymęczył. We wtorek dopadł mnie jeszcze jakiś dziki wirus, wczoraj normalnie na uczelni poszły 3 paczki chusteczek a wyglądałam niczym rudofl Zatem plany na weekend ambite -> łóżko.. Paznokcie wrzucałam jakoś ostatnio na instagramie, niestety nie zrzucałam zdjęć z telefonu na komputer -> KLIK bardzo powoli ale odrastają
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 18:38   #3596
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Montanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy odżywki do paznokci można trzymać w lodówce?
ale po co?

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry



A jak z malowaniem??
Bry

pisałam na blogu - super, jak wszystkie Rimmelki

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 18:41   #3597
McCandida1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 19
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

moje pazurki są w beznadziejnym stanie, marzą mi się hybrydy, ale chyba najpierw musiałabym paznokcie doprowadzić do lepszego stanu, bo teraz… teraz są krótkie, słabe, łamliwe i miękkie, wcieram w nie różne kremy, smaruję odżywkami, ale i tak nie nadają się do tego, żeby je polakierować, wstydzę się ich trochę
McCandida1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 18:47   #3598
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pamięta mnie ktoś jeszcze?
Mam babeczki od Śniegowej, piękne są
Moje biedaczki, lepiej już chyba nie będzie. Macie jakieś doświadczenia z Nail Tekiem? Evelina już nie pomaga

Wrzuciłam to zdjęcie na picasa web, przejechałam wszystkie stare zdjęcia i autentycznie mi się płakać zachciało. Takie miałam piękne paznokcie, a za nic na świecie nie mogę zapuścić
ślicznie wyglądają mimo wszystko moje też coś nie mogą się pozbierać udało mi się zapuścić, ale wskazówka rozdwojona jest :/ na serdecznym jakaś krecha powstała, oby nie pękło nic

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oo to go zaadoptujesz w takim razie I już jest pretekst do randki
Z ewentualnym zamówieniem, będziemy się porozumiewać na fejsie - chcę coś, ale nie wiem co i nie wiem skąd, i aż mi trochę głupio na siłę szukać okazji do zrobienia kolejnych zakupów
no nie mów?
spoko ja też tak trochę na siłę do tego podchodzę tzn. paletkę chcę jakąś nową od jakiegoś czasu, ale ciągle czekam nie wiadomo na co

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie wiem ja w sumie też nie śledzę teraz za bardzo, a o tej pamiętam na pewno było tu pisane, zdaje się, że Dmka, a potem kupowałam jej któregoś i przy okazji sobie
ja to chyba zacznę patrzeć na limitowane serie, bo zawsze mnie coś omija xD

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Kolejny mani pod sukienkę Sideways French w koronkowej wersji
fantastyczne mani :slina
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 18:54   #3599
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez McCandida1807 Pokaż wiadomość
moje pazurki są w beznadziejnym stanie, marzą mi się hybrydy, ale chyba najpierw musiałabym paznokcie doprowadzić do lepszego stanu, bo teraz… teraz są krótkie, słabe, łamliwe i miękkie, wcieram w nie różne kremy, smaruję odżywkami, ale i tak nie nadają się do tego, żeby je polakierować, wstydzę się ich trochę
Krótkie paznokcie wcale nie oznaczają brzydkich paznokci A hybrydę w takim stanie zdecydowanie odradzam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 20:00   #3600
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez McCandida1807 Pokaż wiadomość
moje pazurki są w beznadziejnym stanie, marzą mi się hybrydy, ale chyba najpierw musiałabym paznokcie doprowadzić do lepszego stanu, bo teraz… teraz są krótkie, słabe, łamliwe i miękkie, wcieram w nie różne kremy, smaruję odżywkami, ale i tak nie nadają się do tego, żeby je polakierować, wstydzę się ich trochę
Ja jak tu się pierwszy raz pojawiłam to musiałam cały czas piłować paznokcie aż do skóry bo tak się łamały, oraz zmywać co 2-3 dni bo cały czas było widać odpryski dzięki temu że zaczęłam malować to zaczęłam też o nie lepiej dbać, stosować regularnie odżywkę + sam lakier jest świetną ochroną
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.