Właściciel mieszkania-stary erotoman:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 22:11   #31
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Ogólnie to nie ma na co czekać - warto poszukać nowego mieszkania, nie czekając na rozwój wypadków, bo wystrczająco już się rozwinęły...

Chyba, że się czeka na dorzucenie, do tej plazmy, kina domowego
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 08:49   #32
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

..

Edytowane przez panna tofu
Czas edycji: 2014-05-22 o 15:32
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:08   #33
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Cytat:
Napisane przez panna tofu Pokaż wiadomość
Ja bym w takiej atmosferze nie wytrzymała.... Wolała bym mieszkać w jakieś dziurze, zapuszczonej kawalerce niż w ciągłym stresie...
ale prawda jest też taka, że dziewczyny same na to pozwalają swoją bierną postawą.
Założenie wkładki w drzwi- 15pln i jakieś...hm...15 minut roboty- same sobie dacie radę, jesli problemem byłoby poprosić kolegę jakiegoś...
Zmiana zamków w drzwiach- też nie zajmie dużo czasu, a właścicielowi można powiedzieć, ze zgubiłyście swoje klucze (wszystkie 5 lokatorek naraz) i musiłyście wymienieć zamki (na wasz koszt oczywiście) potem możecie mu dłuuuuugo dorabiać klucze...choć w sumie- mozecie też powiedzieć, ze nie ma potrzeby żeby dorabiać mu klucze, jak się bedzicie wyprowadzać- to mu oddacie 5 kompletów, a teraz przecież on nie potrzebuje wchodzić do mieszkania jak was nie ma, a jak jest któraś z was-może zapukać
Więcej asertywności, a mniej chowania głowy w piasek (wiem ze to trudne ale do zrobienia), a jak nie chce wam sie pogrywać z nim- no to walizki, pakowanie na szybko i żegnaj stary dziadu!
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 11:51   #34
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
(wszystkie 5 lokatorek naraz) i musiłyście wymienieć zamki (na wasz koszt oczywiście)
Wystarczy, że jedna osoba zgubi klucze i powinno się zmienić zamki, licho nie śpi.

Poza tym możecie dodać, że tak naprawdę to nie macie pewności czy ktoś tych kluczy nie ukradł, prawda? Więc dla bezpieczeństwa zamki zostały zmienione.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 11:52   #35
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Wyprowadzić się.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:20   #36
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

wogle to nie rozumiem tej sytuacji.
chyba jakieś prawa najmującego są z góry ustalone.
JAKIM PRAWEM WŁAŚCICIEL MOZE WEJŚĆ DO DOMU ,KTORE WYNAJMUJE!!!przecież tak nie można żyć i funkcjonować.wynajmujac mieszkanie oddaje go do użytku,więc nie ma prawa się tam kręcić.prawa wynajmującego mozna znaleśc w necie-jest tego całkiem sporo.

uważam,że powinni interweniowac rodzice.porozmawiać z właścicielem bez kombinowania i kłamstw.prawda ma dwa końce i on też powinien się obawiać wynajmu na lewo.ciekawe co zrobiłby,gdyby któraś chciała go postraszyć napastowanien sexualnym,ktore łatwo wnieść i trudno udowodnić
można to łatwo załatwić i mieszkac dalej mając spokój z panem.trzeba tylko obmyślic styrategię
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:49   #37
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Nie wyobrazam sobie mieszkania w takich warunkach... Mieszkanie ma dawac poczucie bezpieczenstwa, podczas gdy wy wracajac do domu musicie drzec czy stary ramol nie siedzi rozwalony na kanapie... Wielkim bledem bylo to ze nie macie umowy, jesli nie macie zamiaru sie wyprowadzic, egzekwujcie jej podpisanie.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 14:45   #38
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

po pierwsze jak wy możecie pozwalać się tak traktować? też wynajmuje mieszkanie ze znajomymi i nie wyobrażam sobie żeby właściciel tak przychodził kiedy chce.
u nas właścicielka była tylko raz po pocztę i nawet nie wchodziła do mieszkania tylko na klatce poczekała aż jej przyniosę korespondencję. i oczywiście nie otwierała drzwi swoim kluczem tylko pukała...

po drugie nie stresujecie się tak mieszkać bez umowy żadnej? bo chyba gdzieś wyczytałam, że nie macie.

po trzecie ja bym się od razu wyprowadziła i szukała czegoś innego. mogłoby być skromniej, ale grunt to komfort psychiczny.

tak właściwie to wy mu dajecie na to przyzwolenie, bo nie buntujecie się ani nic tylko biernie trwacie w tej sytuacji i chyba czekać aż facet którąś zgwałci...
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 14:46   #39
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Zainteresowałam się tym wątkiem ponieważ kiedyś też mieszkałam bez rodziców w wynajmowanym mieszkaniu i.... i nie miałam sytuacji jak wy, tylko taką zwyczajną, prawidłową, ale zdarzają się widocznie idioci.

Osoba wynajmująca nie powinna szwendać się po wynajętym miejscu wtedy gdy jesteśmy nieobecne a już nie ma mowy żeby wpadała do łazienki gdy tam jesteśmy.

Do mnie wynajmujący mieszkanie osobnik przychodził i nie w sparawach jakichś intymnych, wcześniej dzwonił do drzwi, kłaniał się i potem np: pobierał czynsz, jak były jakieś remonty czy inne sprawy to wcześniej się umawiało telefonicznie i tak to powinno wyglądać normalnie.

Wyprowadźcie się z tamtąd - bo możecie narobić sobie kłopotów.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2010-11-20 o 14:47
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:39   #40
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
po pierwsze jak wy możecie pozwalać się tak traktować? też wynajmuje mieszkanie ze znajomymi i nie wyobrażam sobie żeby właściciel tak przychodził kiedy chce.
u nas właścicielka była tylko raz po pocztę i nawet nie wchodziła do mieszkania tylko na klatce poczekała aż jej przyniosę korespondencję. i oczywiście nie otwierała drzwi swoim kluczem tylko pukała...

po drugie nie stresujecie się tak mieszkać bez umowy żadnej? bo chyba gdzieś wyczytałam, że nie macie.

po trzecie ja bym się od razu wyprowadziła i szukała czegoś innego. mogłoby być skromniej, ale grunt to komfort psychiczny.

tak właściwie to wy mu dajecie na to przyzwolenie, bo nie buntujecie się ani nic tylko biernie trwacie w tej sytuacji i chyba czekać aż facet którąś zgwałci...
Dokładnie. Ja bym szukała innego mieszkania. Ten facet to jakiś zbok i uwalenie z 5 pokojami. Liczy się bezpieczeństwo. Co chcecie któregoś pięknego dnia usłyszeć, że zgwałcił którąś z Was albo znaleźć ukryte kamerki w mieszkaniu? Przecież nie wiecie, co on robi jak Was nie ma w mieszkaniu i on tam wejdzie...
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:57   #41
Paacyfa
Raczkowanie
 
Avatar Paacyfa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 51
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

no niemiło.... :/
ja na Waszym miejscu czegoś bym szukała -wiem,że teraz o to trudno ale napewno nie jest niemożliwe.A z właścicielem? no chyba nic nie da się zrobić....
Paacyfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 16:46   #42
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

A coż za problem wyprowadfzić sie?
Rozumiem luxusy, plazma itp... jednak- macie teraz wybór, albo mieszkanie z erotomanem-właścieielem nie szanującym Was, albo- mniejsze, droższe, mniej atrakcyjne, ale za to- bez "dodatkowych atrakcji".
Mieszkań na rynku jest w brud w sezonie i poza nim
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:04   #43
liniaspecjalna
Raczkowanie
 
Avatar liniaspecjalna
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 132
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Boże co za obleśny typ
Ja podobnie jak dziewczyny piszą wyżej, zaczęłabym szukać mieszkania. Oczywiście że to może potrwać ,tym bardziej że rok akademicki się zaczął. Im wcześniej zaczniecie tym lepiej. A do tego czasu zamki, koledzy i ojcowie na straszaka. Starego pierdziela już nie zmienicie.

A swoją drogą facet wynajmuje mieszkania w centrum Krakowa, prawdopodobnie na brak kasy nie narzeka, ale zamiast iść do burdelu albo znaleźć sobie na jakimś forum laskę do pukania to on si ę bawi w podrywacza od siedmiu boleści. A i jeszcze jedno. Nie wiem jak macie mieszkanko urządzone ale radziłabym sprawdzić każdy kąt, obraz; może jakąś kamerkę zboczeniec stary ukrył i sobie ogląda.
liniaspecjalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:02   #44
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Jesteście droga autorko przysłowiowe dupy wołowe wszystkie 5. Po pierwsze jak mogłyście się zgodzić na wynajęcie mieszkania bez żadnej umowy? Nie przyszło wam do głowy, że ktoś może chcieć was oszukać? Może np. podnieść wam z dnia na dzień czynsz, albo wyrzucić z dnia na dzień itd. I co mnie zastanawia - jeśli wam nie przyszło do głowy, to jeszcze nic, ale wasi rodzice też są tacy bezmyślni jak 19-latki? Szok... Po drugie to nie wiem na co czekacie. Już dość macie sygnałów, że facet nie ma wobec was czystych intencji - najwyższy czas szukać sobie innego mieszkania.

Można się bawić w zmianę zamków itd. ale na dłuższą metę to nic nie da, to jest mieszkanie tego gościa i w razie czegoś może przyjść z policją i niestety, ale będziecie musiały go wpuścić bo on ma prawo tam legalnie przebywać, a wy nie. Ja na waszym miejscu oglądałabym już mieszkania do wynajęcia.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 10:32   #45
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja na waszym miejscu oglądałabym już mieszkania do wynajęcia.
jak wyżej
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:17   #46
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Uciekajcie stamtąd, jest Was 5, więc opłata za czynsz będzie stosunkowo niewielka w innym mieszkaniu, skromnym i bez wygód. Wolałabym nawet mieszkać 4 w jednym pokoju, niż w tym mieszkaniu. Życie w ciągłym stresie i strachu? Nic nie jest tego warte!
Uciekajcie, bo to się może skończyć dla którejś z Was wielkim nieszczęściem, facet wydaje się być nie dość, że zboczony to jeszcze wyposzczony :/
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 20:22   #47
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

1. sprawdzić czy nie ma nigdzie kamer/podsłuchów - takie rzeczy są teraz ogólnodostępne i nie potrzeba fachowca by zamontować taki gadżet np. w sypialni "koleżanki ulubionej".
2. "zgubić" klucze i zmienić zamki, zabezpieczać się zamykaniem drzwi od wewnątrz, zamki w sypialniach i łazience obowiązkowe
3. w tzw. międzyczasie - intensywnie szukać nowego mieszkania! + wyrobić mu opinię na mieście/necie/wśród braci studenckiej

z takim typem nie ma żartów - jeszcze gotowy nagrać którąś z was w łazience/sypialni i szantażować potem że opublikuje to w necie.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:27   #48
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
z takim typem nie ma żartów - jeszcze gotowy nagrać którąś z was w łazience/sypialni i szantażować potem że opublikuje to w necie.
Dokładnie o tym samym pomyślałam!
Nie wyobrażam sobie, jak można takie sytuacje tolerować, przecież w jego mniemaniu go zachęcacie, swoją biernością dajecie przyzwolenie na takie zachowania! Koleś może być zbokiem i psychopatą, a Wy nic kompletnie nie robicie, by zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dla mnie igracie z ogniem. Jaką macie pewność, że filmiki z Wami w roli głównej nie są hitem internetu? Przecież wystarczy, żeby w którejś pokoju czy w łazience ustawił kamerkę, ba! nawet telefonem może Was nakręcić, nie przyszło Wam to do głowy? Może wpada sobie na oględziny i szpera w Waszych ciuchach, w bieliźnie? Nie wiem, jak możecie być takie bierne i naiwnie wierzyć, że facet odpuści albo że nic złego nie zrobi.
Najpierw bym zmieniła mieszkanie, a jak nie to na bank zamki wszystkie, i jeszcze zaprosiła kilku kolegów żeby panu wytłumaczyli, dlaczego nie powinien wpadać do mieszkania kiedy mu się tylko podoba. Jakby nie pomogło, postraszyłabym odpowiednimi instytucjami.
Nie wiem, ale ja bym dla wypasionej plazmy nie zgodziła się obcować z jakimś obleśnym perwem.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 15:36   #49
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

Apropo
I jak tą sprawę rozwiązałaś? poszlo coś dalej?szukacie czegos?
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 12:21   #50
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Właściciel mieszkania-stary erotoman:(

szukajcie mieszkania, pakujcie się i wynoście stamtąd jak najszybciej

z takimi ludźmi nie ma żartów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.