cudowny sposob na odrosty?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-04, 18:52   #1
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Post

cudowny sposob na odrosty??


malo oryginalne zapewne pyanie ale trudno...otoz czy moze ma ktos jakas rade na ODROSTY Calkiem niedawno stwwierdzilam ze nie chce juz malowac wosow wiec poraz ostatni zafundowalam sobie farbke w takim samym kolorze jak mialam naturalnie pomomo to mam widoczne odrosty? czy jest jakis sposob zeby bylo je mniej widac albo ..cudownie znikly? dodam ,ze malowalm wlosy farbami rozjasniajacymi na jasny blond naturalnie mam ciemny! ?????????????????!:confus ed:
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 19:54   #2
megi31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 88
Dot.: cudowny sposob na odrosty??

Cześć, też mnie kiedyś denerwowało, że mimo, że kupuję farbę rozjaśniającą tę samą co poprzednio, to i tak widać odrosty. To normalne, bo sama "robiąc" odrosty zawsze pomalujesz niechcący te włosy, które masz już rozjaśnione - efekt - ponowne rozjaśnienie włosów na całej długości, a odrosty od skóry rozjaśniane pierwszy raz. Porządnie zrobi to tylko fryzjer, ale Ty skoro już nie chcesz rozjaśniać to pójdź do jakiegoś dobrego fryzjera, tylko sprawdzonego, myślę, że albo zrobi kilka ciemniejszych pasemek, albo znajdzie farbę w odcieniu podobnym do Twojego naturalnego. Sama chciałam i to podobno miało być wykonalne, ale moja fryzjerka najpierw orzekła, że na rozjaśnione włosy ciemniejsza (średni popiel) nie złapie - to może być racja, z włosów rozjaśnionych farby ciemniejsze się spłukują, ale na pewno coś można zadziałać. Życzę powodzenia, ja raczej zmuszona będę sciąć włosy, bo zależy mi na zdrowych i błyszczących.
megi31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 20:48   #3
Yasmin
Raczkowanie
 
Avatar Yasmin
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Yasmin
Dot.: cudowny sposob na odrosty??

Hej, mam podobny problem, nei chce juz farbowac, tylko powrocic do swojego naturalnego koloru. Niedawno fryzjer zrobil mi slizny brazik zblizony do mojego kolorku, ale kolor juz sie wyplukuje ( slicznie zreszta, ladniejszy jest teraz efekt niz po farbowaniu) i widac juz niestety odrosty. Planuje na wloskach zrobic ciemniejsze pasemka, zeby po malutku wlosy zrosly. Bede je sukcesywnie podcinac, az w koncu beda TYLKO MOJE )
Yasmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.