Jak zacząć dalej myśleć i "naprawić się"? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-22, 14:11   #1
Greenkaa
Przyczajenie
 
Avatar Greenkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5

Jak zacząć dalej myśleć i "naprawić się"?


Cześć Wizażanki
Mam spory problem i nie będę owijać w bawełnę. Przestałam logicznie myśleć, zgłupiałam. Wszystkiego czego się uczę, to nie potrafię tego zapamiętać i zajmuję mi to o wiele więcej czasu niż kiedyś. Często jest mi ciężko ułożyć prawidłowo zdanie albo coś opowiedzieć bo brakuje mi słów. Nic mnie nie obchodzi, nie mam uczuć, potrafię przesiedzieć cały dzień i nic nie robić. A kiedyś ciągle czytałam książki, uczyłam się, miałam bardzo dużo w głowie, teraz nic mi się nie chce.. Miałam tyle celów do spełnienia, a teraz jak o nich myślę, to jest mi ciężko wgl coś zacząć. Nie oszukujmy się: jest to wszystko z mojej winy, a zwłaszcza przez ten rok, gdyż źle się odżywiałam, bardzo dużo piłam (nieraz wręcz codziennie), paliłam papierosy (i nadal to robię - uzależnienie), paliłam sporo zielonego i kiedyś też brałam inne używki, a jestem jeszcze bardzo młoda. Wszystko przez złe towarzystwo i własną głupotę, na szczęście ogarnęłam się i zakończyłam znajomości, ale... ZA PÓŹNO. Zostały ze mnie resztki i nie potrafię często odpowiedzieć na głupie pytania, bo brakuje mi słów albo mam pustkę w głowie. Kiedyś bez przerwy rozmyślałam o życiu, o świecie, ciągle coś miałam w głowie, a teraz idąc gdzieś jakby.. myślę o niczym - nawet nie wiem o czym, bo to tak przychodzi i odchodzi. Często już mam myśli takie żeby ze sobą skończyć, bo jestem w tej chwili śmieciem i inaczej nie można mnie nazwać. Nikt nie ma korzyści ze mnie, bo do niczego się nie nadaję i nic nie umiem. Co ze sobą zrobić? Jak to wszystko zmienić? Oczywiście zrezygnowałam już z wszelakich używek i ograniczam się do jednego piwa ale też rzadko je piję, no i papierosy palę niestety na co dzień.
Greenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-22 15:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.