Diroseal i Eris z wit. K - czy można stosować razem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-09, 13:23   #1
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177

Diroseal i Eris z wit. K - czy można stosować razem?


Mam pytanie - czy można stosować jednocześnie Diroseal Avene oraz krem dr Eris z 1% wit. K? Diroseal używam od ok. miesiąca, ale nie widzę żadnej poprawy (wiem, to może za wcześnie, ale po kremie Eris po takim czasie poprawa już była...) Czy stosowanie Eris rano i wieczorem + wieczorem dodatkowo NA ten krem Dirosealu to za dużo dla skóry? Czy te dwa kremiki mogą wchodzić w jakieś niepożądane reakcje? Lub też osłabiać w jakiś sposób wzajemnie swoje działanie? Bardzo proszę o odpowiedź... I jako osoba tu nowa witam i pozdrawiam wszystkie Wizażanki...
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 14:04   #2
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: Diroseal i Eris z wit. K - czy można stosować razem?

Aha, zapomniałam dodać, że moim problemem jest rumień, popękanych naczynek raczej nie mam, ale mam b. cienką skórę ( wg opinii kosmetyczki)z czerwonymi "plackami" na policzkach i skrzydełkach nosa, które w zimie robią się wręcz bordowo - fioletowe...
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 16:41   #3
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Diroseal i Eris z wit. K - czy można stosować razem?

Ja za bardzo nie znam sie na kremach, ale stosowałam oba te kremy i wydaje mi sie troszkę bez sensu smarowanie sie dwoma kremami o zbliżonym działaniu.To tak jakbys smarowała sie jednym kremem przeciwzmarszczkowym a potem na to drugim tez przeciwzmarszczkowym Może Erisa stosuj na dzień a Diroseal na noc ?? poza tym może zimą na tego Erisa na dzień posmaruj się jakimś tłustszym kremem i do tego zawierającym filtry ???

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 17:04   #4
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: Diroseal i Eris z wit. K - czy można stosować razem?

Pewnie masz rację... Tylko nie mogę doczekać się efektów...A z tym Erisem, jego stosuje się leczniczo właśnie 2 razy dziennie, i boję się, że raz nie da takiej poprawy, jakiej oczekiwałabym...Ale pewnie zrobię właśnie tak, jak radzisz. Skoro znasz Diroseal, czy możesz mi powiedzieć, jak szybko u ciebie nastąpiła jakakolwiek poprawa? Czy dopiero (minimum) po 3 miesiącach????
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-09, 17:42   #5
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Diroseal i Eris z wit. K - czy można stosować razem?

Skarbie ja stosowałam Diroseal tylko na noc bo dla mnie był zbyt tłustawy i sie po nim zbytnio swieciłam natomiast ja mam problem z naczynkami, a poza tym nie mam innych problemów z buzią, więc ja stoswałam ten zielony kremik jako zmniejszenie zaczerwienienia i wrazliwości naczynkowej buzi. Natomiast z tego, co mi wiadomo Alicja Diablica stosowała ten krem własnie po to żeby skóra zrobiła się grubsza i po dłuższym stosowaniu miała oczekiwany efekt Ale nie pamietam niestety czy to było po miesiącu czy po trzech

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 00:03   #6
obsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 177
Re: Diroseal i Eris z wit. K - czy można stosować razem?

Diroseal ja też stosuję tylko na noc, i właśnie brakuje mi czegoś na dzień dla uzupełnienia. No cóż, zobaczymy jak będzie... choć pewno to potrwa...A za odpowiedź dziękuję!
obsession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.