Siłownia, jogging itp. w Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-15, 11:39   #1
Wiki19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19

Siłownia, jogging


Hej, mam do zrzucenia parę kg i szukam osób które razem ze mną będą chciały uczęszczać na takowe zajęcia, wspólnie pobiegać itd.
Całe życie zmagam sie z kompulsywnym jedzeniem, jesień , stresy, zmartwienia i przede wszytskim brak ruchu spowodowały ze objawy znowu się zaostrzyły. Mimo, że nie mam nadwagi czuję że sie staczam, co dzień jest gorzej. Przekonałam sie już nie raz, że wysiłek fizyczny pomagał mi wydostać się z tego bagna.
W grupie zawsze raźniej, dlatego liczę że ktoś się znajdzie

Edytowane przez Wiki19
Czas edycji: 2010-01-04 o 16:48
Wiki19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:28   #2
Aanulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Somewhere in your dreams
Wiadomości: 121
Dot.: Siłownia, jogging itp. w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Wiki19 Pokaż wiadomość
Całe życie zmagam sie z kompulsywnym jedzeniem, jesień , stresy, zmartwienia i przede wszytskim brak ruchu spowodowały ze objawy znowu się zaostrzyły. Mimo, że nie mam nadwagi czuję że sie staczam, co dzień jest gorzej. Przekonałam sie już nie raz, że wysiłek fizyczny pomagał mi wydostać się z tego bagna.
Mam ostatnio podobny problem, tyle stresów i wogóle

Nie przejmuj się, jakoś sobie poradzimy

Jeśli chodzi o siłownie, to polecam ActivGen na Szkolnej, wpisz w google, mają stronę internetową. Ja tam chodzę regularnie i jestem b. zadowolona. Korzystne ceny, fajne zajęcia, fajni ludzie. Ja mam tam bliziutko, jeżeli Tobie też pasuję, to zapraszam

Jakbyś chciała pogadać albo się wyżalić, wal śmiało
__________________
“The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.”
― Charles Bukowski
Aanulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.