do Agi Z: co do Taffeta Taupe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-04, 21:04   #1
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200

do Agi Z: co do Taffeta Taupe?


Droga Agnieszko, proszę podpowiedz jaki kolor tuszu będzie się dobrze komponował z cieniami Taffeta Taupe.
Jestem popielatą blond o zielonkawych oczach, chłodny typ urody. Czarna mascara jest dla mnie za mocna (chociaż może warto się przekonać, bo cienie S1 proszą się o jakieś zdecydowane zamknięcie oka), granatowa, jakiej dotychczas używałam brzydko się komponuje z tymi cieniami, pewnie brązowa byłaby najbardziej odpowiednia, ale trudno mi znaleźdż jakiś złamany, nieczysty odcień (obawiam się, że typowy brąz podkreśli przekrwione oczy).
Agnieszko, a Ty z czym serwujesz Taffeta Taupe?
Serdecznie pozdrawiam
nina
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 11:05   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z: co do Taffeta Taupe?

Witaj Nino [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja używam do tych cieni czarnej maskary, ale ja mam bardzo ciemną oprawę oczu i u mnie inne kolory wyglądają zbyt blado. Natomiast Ty mozesz spróbować czarnej jak i ciemnego brązu. Dla mocniejszego zaakcentowania oczka proponuję Ci jeszcze do tych cieni dodać odrobinę brązu w kolorze gorzkiej czekolady. I tym cieniem delikatnie podkreśl oko przy rzęskach i mocniej przy zewnetrznym kaciku oka [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 16:05   #3
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Re: do Agi Z: co do Taffeta Taupe?

Dzięki Agnieszko, odważę się na czarną mascarę w wydaniu pielęgnacyjnym (bez efektów specjalnych).
Zwróciłam uwagę w postach, że zalecasz do tych cieni matową baze ecry pod łukiem brwiowym, powiedz proszę, czy możesz polecić jakis konkretny produkt(ciekawa jestem czy polecasz Kryolan).
z góry dziękuję za podpowiedź i serdecznie pozdrawiam
nina
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 17:54   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do Agi Z: co do Taffeta Taupe?

Droga Nino [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie zawsze konieczne jest wykończenie w ecry w przypadku tych cieni. To wiele zalezy od budowy oka. Ale jeśli chcesz się bawić to na pewno nie zaszkodzi ten kolorek.

Już kiedyś pisałam, że nie znam tych najnowszych cieni Kryolana ( Beatka pisała, że są dobre), ale te z którymi miałam stycznośc były nieładne i kiepskiej jakości.

Bardzo dużą gamę cieni ma Art Deco. I mają bardzo dobrą jakość.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-05, 22:18   #5
ninal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 200
Re: do Agi Z: dziękuję!!!

Agnieszko, dziękuję za wszystkie podpowiedzi (dziś nabyłam czarny tusz, pooglądam sobie też cienie Art Deco) i serdecznie pozdrawiam
nina
ninal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.