okropny ból od sołu brzucha ku górze- od czego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-15, 20:43   #1
Izunia_1
Przyczajenie
 
Avatar Izunia_1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 14

okropny ból od sołu brzucha ku górze- od czego?


Witajcie

Gdy jeżdzę pociągiem na zjazdy do uczelni, a jadę całą noc, głównie w nocy łapią mnie dziwne bóle. Zaczyna się gdzieś jakby od samego dołu brzucha a nawet okolic intymnych, no i potem standardowo promieniuje jakby przez jelita wyżej. Dosłownie tak boli jakbym miała skręt jelit. Do tego mam wtedy silne wzdęcia, twardy brzuch, gazy i paznokcie wbite w rękę, bo tak boli. Nie mogę nawet siedzieć...Nie zdaża mi się to na codzień, tylko w pociągu, ewentualnie z raz na zajęciach się zdarzyło. Ja tak sobie myślę, Że może mieć to związek z tym, że wtedy nieregularnie się odżywiam, podczas zjazdu, no a w pociągu długo siedzę, całą noc, może dlatego? Czy któraś z was miała może podobnie?

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

a i jeszcze zapomniałam dopisać, że jeśli już mnie złapie taki ból, to trwa kilka godzin i cały czas wtedy mam jakby co chwila te skurcze zaczynające się od dołu, do góry...
Izunia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:23   #2
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: okropny ból od sołu brzucha ku górze- od czego?

Ja po całym dniu też tak mam ( często też miałam w pociągu, po całym dniu np. w szkole), często także po jedzeniu na mieście. To są wzdęcia, boli aż po same ramiona. Pomaga mi wtedy Espumisan.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 22:23:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.