Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 13:41   #2851
n.atalie
Przyczajenie
 
Avatar n.atalie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Dziewczyny, 5 stycznia zrobiłam pierwsze zamówienie na EDM. Zapłaciłam od razu przez PayPala. Do dzisiaj ani widu ani słychu. Pomijajac fakt, ze nie moge sie juz doczekac wypróbowania tych cudów to zaczynam sie niepokoic, ze komus sie na naszej poczcie spodobały... Ile czekacie na swoje zamówienia? Moge gdzies sprawdzic co sie stało z moimi kosmetykami? UC mógł je capnąć?
Ja zamówiłam próbki pierwszy raz 13.01 i wczoraj dotarły, także nie wiem od czego to zależy.

Narazie wypróbowałam róż i troszkę korektora na sucho pod oczy, jestem zadowolona
Podkładów narazie nie ruszałam, nie mam pędzli odpowiednich, zrobiłam błąd, że nie zamówiłam odrazu tego flat topa, którego polecacie.

A co myślicie o nakładaniu podkładu na sucho zwykłym pędzlem do pudru?
__________________

n.atalie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:07   #2852
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Wrzucam swatcha porównującego ten sam kolor - w tym wypadku Beige Fairly Light - w różnych formułach: Intensive, Matte i Semi-Matte. Nie mam tylko Original Glo.
Mam nadzieję, że swatchyk rozwieje kilka wątpliwości co do różnic tego samego koloru w różnych formułach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _EDM formulas.jpg (106,0 KB, 1172 załadowań)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:15   #2853
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, doradźcie w sprawie wyboru kolejnych odcieni podkładów.
Dziś przetestowałam 3, które doszły do mnie po 12 dniach od złożenia zamówienia: Olive fair, Fairly Light Neutral, Soft Butter Peach.

Zawsze uważałam się za bladolicą, ale okazało się, że np. Olive Fair jest kompletnie nie dla mnie, bo wygląda na mojej twarzy jak mąka - stanowczo za jasny.
Po nałożeniu Fairly Light N. uznałam, że ładnie stapia się ze skóra, nie odznacza się i ogólnie jest nieźle dobrany.
Jednak kiedy dla porównania na drugie poliko nałożyłam Soft Butter Peach to okazało się, że Fairly Light N. daje u mnie jednak efekt nieco ziemistej, przyżółkłej twarzy:/
Soft Butter P. to kolorek niemal idealny - nadaje twarzy ciepły, zdrowy odcień, u mnie buzia wygląda jak muśnięta słońcem, nie jestem tak ziemiście blada.

Czy możecie doradzić jeszcze inne odcienie porównywalne z Soft Butter Peach i zbliżone do Fairly Light Neutral (tyle, że cieplejsze)?? Chcę teraz zamówić pełnowymiarowe opakowania a nie chcę trafić kulą w płot jak z Olive Fair
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:57   #2854
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny 2 pytanka.
Normalnie używam najjaśniejszych podkładów z MaxFactora- colour adapt albo age renev oby dwa nr 40 (troche za ciemne są). Zamówiłam oczywiście najjaśniejsze z EDM... Czy będą za jasne?
Poza tym pisałyście coś o zestawach za 10$? Ja widzę tylko za 18, 34 i 50$ Dlaczego?
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:04   #2855
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie w sprawie wyboru kolejnych odcieni podkładów.
Dziś przetestowałam 3, które doszły do mnie po 12 dniach od złożenia zamówienia: Olive fair, Fairly Light Neutral, Soft Butter Peach.

Zawsze uważałam się za bladolicą, ale okazało się, że np. Olive Fair jest kompletnie nie dla mnie, bo wygląda na mojej twarzy jak mąka - stanowczo za jasny.
Po nałożeniu Fairly Light N. uznałam, że ładnie stapia się ze skóra, nie odznacza się i ogólnie jest nieźle dobrany.
Jednak kiedy dla porównania na drugie poliko nałożyłam Soft Butter Peach to okazało się, że Fairly Light N. daje u mnie jednak efekt nieco ziemistej, przyżółkłej twarzy:/
Soft Butter P. to kolorek niemal idealny - nadaje twarzy ciepły, zdrowy odcień, u mnie buzia wygląda jak muśnięta słońcem, nie jestem tak ziemiście blada.

Czy możecie doradzić jeszcze inne odcienie porównywalne z Soft Butter Peach i zbliżone do Fairly Light Neutral (tyle, że cieplejsze)?? Chcę teraz zamówić pełnowymiarowe opakowania a nie chcę trafić kulą w płot jak z Olive Fair
Czy mogłabyś zamieścić jakieś foto z kolorkami tych podkładów? Zamierzam zamówić te same kolorki, ale skoro mówisz, że Olive Fair jest tak jasny, to chyba z niego zrezygnuję. Nie mam jakiejś super jasnej cery, nie zdarzyło mi się jeszcze kupić najjaśniejszego koloru podkładu Zwykle drugi w kolejności.
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:39   #2856
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Dziewczyny 2 pytanka.
Normalnie używam najjaśniejszych podkładów z MaxFactora- colour adapt albo age renev oby dwa nr 40 (troche za ciemne są). Zamówiłam oczywiście najjaśniejsze z EDM... Czy będą za jasne?
Poza tym pisałyście coś o zestawach za 10$? Ja widzę tylko za 18, 34 i 50$ Dlaczego?
nie ma za 10 zadnych zestwów, spójrz na pierwszy post na te aktorki i kliknij na pw do mnie
cool Fair - Angie Everhart, Kate Walsh, Courtney Cox
buf Fair Neutral - Kate Bosworth.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-23 o 15:42
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:51   #2857
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dziewczyny, chyba w końcu dojrzałam do zakupu czegoś z EDM (a właściwie przekonała mnie ostatecznie frantic i pastereczka z opiniami o pędzlach )
Tylko, że ja jakoś strasznie bladolica nie jestem (niestety), ciemnej karnacji też nie mam (niestety) i zastanawiam się, czy takie coś, co skleciłam ma jakiś sens (nie wiem, czy to komuś coś powie, ale idealnym odcieniem podkładu dla mnie jest 09 tawny fauve revlona Colorstay).
Wymyśliłam sobie coś takiego:

1. Buff - Beige Neutral
sample (Intensive)
2 Beige-Medium Beige Neutral
sample (Original Glo)
3 Golden-Light
sample (Original Glo)
4 Blushes & Face Colors
Waffle Cone
sample
5.Concealers
Pick Me Up Pink
sample

plus pędzle

jak myślicie, ma to jakiś sens? Nie będą za ciemne/za jasne? Krycia potrzebuję ze względu na przebarwienia słoneczne, jakich się nabawiłam kilka lat temu (po kwasach mniej widoczne, ale jednak są), cieni pod oczami specjalnych nie mam..
Cera mieszana, problemowa- prawie wszystko mnie zapycha
Wersja intensive kryje mocno i skóra (przynajmniej moja ) jest gładka.Po 10 godzinach skóra sie nie świeci (ale moze dlatego, ze uzyłam Kryolanu).Mam tylko jedną uwage.Po tych 10h uwidoczniły mi sie zmarszczki mimiczne na czole.Tak jakby tam sie zebrał podkład


Ten róż coffe break, który wygląda jak ziemia uzywam do brwi.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 16:50   #2858
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez n.atalie Pokaż wiadomość

A co myślicie o nakładaniu podkładu na sucho zwykłym pędzlem do pudru?
Na pewno nie będzie takie przyjemne a bardziej drapiące :P Spokojnie można nałożyć np. pędzle do różu z sephory - tak jak na filmikach - miseczka, wsypujemy troche proszku, robimy kolka pedzlem strzepujemy nadmiar i kolka na buzi. Flat Top rządzi.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:50   #2859
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie widac roznice miedzy tymi dwoma pudrami Nie uzywam na razie ale dobrze wiedziec na przyszlosc, lubie takie wygladzajace specyfiki

Lada chwila pewnie czeka nas szturm z watku bladolicego
Oby nas czekał! Dzisiaj widziałam na przystanku autobusowym kobietę z TAK ŹLE dobranym kolorem podkładu, że aż się przestraszyłam i zrozumiałam, dlaczego mówi się, że największym błędem Polek jest wybieranie zbyt ciemnego podkładu. I to jeszcze nie roztarła go nigdzie na krawędziach, tak, że miała owalny placek z ciemnego podkładu na całej twarzy, otoczony jaśniejszą skórą przy skroniach, uszach i na szyi. Brr

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Na razie jestem taki talent, że przetestowawszy kilkanaście kolorów, wciąż mam mierne rozeznanie w materii, który jest "mój". Zamówiłam sobie n próbek, raczej-bladych, i w zasadzie wszystkie od biedy się nadadzą. A do tego jeszcze dochodzą różnice w kolorach formuł - i jaka głupia byłam przed pierwszym zamówieniem, takam teraz. Wiem tylko, że szyję mam jasnożółtą i gdybym chciała równać do tego koloru, to Golden-Fawn nadaje się idealnie. Ale jak go nałożę, to mam wątpia, czy nie jestem za blada. Do koloru cery nieźle pasuje mi Fairly Light Neutral, ale on z kolei odcina się od szyi, a tego nie lubimy. Fotki Nanomi dają mi nadzieję, że Golden Light, które do mnie frunie, okaże się trafione. Albo Fawn w formule Intensive, którego jeszcze nie przetestowałam, ofiara ostatnia.
Mam dokładnie to samo, nie potrafię zdecydować który kolor jest NAJlepszy, mimo, że ciągle je na zmianę próbuję. Wszystkie od biedy by mogły być

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Wrzucam swatcha porównującego ten sam kolor - w tym wypadku Beige Fairly Light - w różnych formułach: Intensive, Matte i Semi-Matte. Nie mam tylko Original Glo.
Mam nadzieję, że swatchyk rozwieje kilka wątpliwości co do różnic tego samego koloru w różnych formułach
Ooo, czyli rzeczywiście różnica jest niewielka! Bardzo mnie to ucieszyło, dziękuję

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Poza tym pisałyście coś o zestawach za 10$? Ja widzę tylko za 18, 34 i 50$ Dlaczego?
To chyba ja tak namąciłam, przepraszam Pomyliło mi się, chodzi o przesyłkę za zestaw kosztujący 18 $, która wynosi 10 Z tego co wiem, nie ma zestawu za 10 (a szkoda )


Dziewczyny! Wyprałam mojego flat topa, bo chyba przez te minerały zaczął dziwnie pachnieć. I teraz śmierdzi jeszcze bardziej! Nie wiem, co z nim zrobić. Na miękkości nie stracił, ale ten zapach jest średnio kuszący do smerania się nim po twarzy...
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:57   #2860
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wyprałam mojego flat topa, bo chyba przez te minerały zaczął dziwnie pachnieć. I teraz śmierdzi jeszcze bardziej! Nie wiem, co z nim zrobić. Na miękkości nie stracił, ale ten zapach jest średnio kuszący do smerania się nim po twarzy...
A w czym go wyprałaś?
Ja wszystkie pędzle myję w emulsji Lactacyd. Pędzle EDM mocno trzymają jej zapach, co mi osobiście bardzo pasuje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:07   #2861
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wyprałam mojego flat topa, bo chyba przez te minerały zaczął dziwnie pachnieć. I teraz śmierdzi jeszcze bardziej! Nie wiem, co z nim zrobić. Na miękkości nie stracił, ale ten zapach jest średnio kuszący do smerania się nim po twarzy...
Minerały nie pachną według mnie, a czasem nie "zaśmierdział" się jak był mokry? Tak jak się dobrze nie wywietrzy wilgoci np. z prania, to nabiera takiego "starego" zapachu.

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 17:24   #2862
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A w czym go wyprałaś?
Ja wszystkie pędzle myję w emulsji Lactacyd. Pędzle EDM mocno trzymają jej zapach, co mi osobiście bardzo pasuje.
Wyprałam go w szamponie I wcale nie przejął jego zapachu...
Nigdy nie czułam potrzeby używania specyfików do mycia pędzli... czas to zmienić? :/
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Minerały nie pachną według mnie, a czasem nie "zaśmierdział" się jak był mokry? Tak jak się dobrze nie wywietrzy wilgoci np. z prania, to nabiera takiego "starego" zapachu.

On się ciągle suszy jeszcze, tzn. wyprałam go wczoraj wieczorem i rano był mokry (i śmierdzący) więc go nie użyłam i dość długo się wietrzy... Może po prostu muszę go przekąpać jeszcze raz? Hmmm.

A przy okazji powiem Wam, że z racji braku pędzla rano zmieszałam trochę podkładu EDM z kremem Nivea Soft i nałożyłam na buzię. Trochę sucho mi to wyszło, ale to przez moje znikome zdolności do odmierzania jakichkolwiek proporcji. Ogółem wyglądało mi to bardziej na krem tonujący niż na fluid, ale nie było źle. Mimo wszystko jednak wolę wersję sypką
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:30   #2863
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Wyprałam go w szamponie I wcale nie przejął jego zapachu...
Nigdy nie czułam potrzeby używania specyfików do mycia pędzli... czas to zmienić? :/


On się ciągle suszy jeszcze, tzn. wyprałam go wczoraj wieczorem i rano był mokry (i śmierdzący) więc go nie użyłam i dość długo się wietrzy... Może po prostu muszę go przekąpać jeszcze raz? Hmmm.

A przy okazji powiem Wam, że z racji braku pędzla rano zmieszałam trochę podkładu EDM z kremem Nivea Soft i nałożyłam na buzię. Trochę sucho mi to wyszło, ale to przez moje znikome zdolności do odmierzania jakichkolwiek proporcji. Ogółem wyglądało mi to bardziej na krem tonujący niż na fluid, ale nie było źle. Mimo wszystko jednak wolę wersję sypką
Obstawiam ze się z wilgoci taki zrobił, upierz jeszcze raz w delikatnym szamponie i zrób tak: odsacz nadmiar wody ręcznikiem, rozłóż recznik sucha strona do góry, rozczapierz porządnie pędzel i ustaw go pionowo na włosiu, za godzinę przesuń go na inne suche miejsce na ręczniku. Moje pędzle tak schną w kilka godzin i są w idealnej kondycji.

edit: tak jak tu zrobił ten facet z kabuki okrągłym: http://www.youtube.com/watch?v=7JENRwWaKaE

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-23 o 17:34
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:33   #2864
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Wyprałam go w szamponie I wcale nie przejął jego zapachu...
Nigdy nie czułam potrzeby używania specyfików do mycia pędzli... czas to zmienić? :/
Ja też myję w Lactacydzie, to płyn do higieny intymnej, ale do mycia pędzli sprawdza się znakomicie. Po myciu wysusz pędzel trochę w ręcznik, tzn. wyciśnij z niego wodę nie trzyj. Szybciej wyschnie. U mnie się sprawdza ta metoda
I rozczapierz, jak napisała Nanomi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-01-23 o 17:34
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:38   #2865
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pastereczko, jak Ci pasuje ten kolor do brwi? Bo ja wziełam ten Blond coś tam i sie zastanawiam czy za jasny nie bedzie (oceniam na podstawie Twojego awatarka, mam troszke jasniejsze włosy jeśli nie takie same).
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:49   #2866
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Wink Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja myję w mydle "medycznym" ...nic się nie dzieje, ładnie wymywa , nie daje zapachu i włosie sie nie mechaci itp.
takim
http://www.interfarm.pl/index.php?p8...o-rak-woreczek

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja też myję w Lactacydzie, to płyn do higieny intymnej, ale do mycia pędzli sprawdza się znakomicie. Po myciu wysusz pędzel trochę w ręcznik, tzn. wyciśnij z niego wodę nie trzyj. Szybciej wyschnie. U mnie się sprawdza ta metoda
I rozczapierz, jak napisała Nanomi
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:49   #2867
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Wyprałam go w szamponie I wcale nie przejął jego zapachu...
Nigdy nie czułam potrzeby używania specyfików do mycia pędzli... czas to zmienić? :/
Lactacyd to nie żaden specyfik do mycia pędzli, tylko emulsja do higieny intymnej. Próbowałam też prać w szamponie dla dzieci (Hipp), ale osobiście wolę emulsję. Z tego co się jednak orientuję to chyba zdecydowana większość dziewczyn używa do tego celu szamponu, więc nic nie zmieniaj.
Problem pewnie tkwi w złym suszeniu. Tak jak tu dziewczyny radzą trzeba pędzel rozczapierzyć, wtedy wyschnie z kilka godzin.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:07   #2868
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja myję w płynie sephora do pędzli.Nie wiem tylko czy dobrze robię bo ostatnio suszę je na grzejniku.Jak narazie nic sie z nimi nie dzieje ale nie wiem czy dobrze im robi takie "turbo"
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:10   #2869
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Ja myję w płynie sephora do pędzli.Nie wiem tylko czy dobrze robię bo ostatnio suszę je na grzejniku.Jak narazie nic sie z nimi nie dzieje ale nie wiem czy dobrze im robi takie "turbo"
płyn sephory może słuzyć do doraźnej dezynfekcji, nie zastąpi prania a suszenie na kaloryferze to zbrodnia gołymi rękami na niewinnym flatopie!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 18:13   #2870
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
płyn sephory może słuzyć do doraźnej dezynfekcji, nie zastąpi prania a suszenie na kaloryferze to zbrodnia gołymi rękami na niewinnym flatopie!
Auć ale gdy używałam płynu to wyglądał na czysty.Pienił się tez wspaniale....Myślałam ze dodatkowo dezyfekuje
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:13   #2871
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

WItam
Pisałam jakiś czas temu, że w końcu zdecydowałam się na zamówienie zestawu sampli. Testuje minerałki od poniedziałku i już wiem, że niedługo czeka mnie duże zamówienie
Jestem nimi oczarowana ! Wyglądają cudownie na mojej skórze, ta naturalność ahh Chce Wam podziękować także za dużo cennych rad , o których tu piszecie
Minerałki mieszam z kremem , albo spryskuję termalką pędzel , nabieram puder i w ten sposób nakładam na mokro.
Róże to poezja, wszystkie selektywne Chanele czy Clinique mogą się schować Dziś zmieszałam róż z błyszczykiem bezbarwnym i efekt był powalający.
Jestem na prawdę oczarowana !
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:17   #2872
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Madziarra jakbym slyszala siebie Caly kufer kolorowki poszedl do kata, nie moge sie tylko rozstac z korektorem HR i tuszem do rzes ale to zrozumiale akurat
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:19   #2873
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
WItam
Pisałam jakiś czas temu, że w końcu zdecydowałam się na zamówienie zestawu sampli. Testuje minerałki od poniedziałku i już wiem, że niedługo czeka mnie duże zamówienie
Jestem nimi oczarowana ! Wyglądają cudownie na mojej skórze, ta naturalność ahh Chce Wam podziękować także za dużo cennych rad , o których tu piszecie
Minerałki mieszam z kremem , albo spryskuję termalką pędzel , nabieram puder i w ten sposób nakładam na mokro.
Róże to poezja, wszystkie selektywne Chanele czy Clinique mogą się schować Dziś zmieszałam róż z błyszczykiem bezbarwnym i efekt był powalający.
Jestem na prawdę oczarowana !
o matko Madziarra. Kogo jak kogo ale Ciebie nie podejrzewałabym że takie rzeczy napiszesz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:19   #2874
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
płyn sephory może słuzyć do doraźnej dezynfekcji, nie zastąpi prania a suszenie na kaloryferze to zbrodnia gołymi rękami na niewinnym flatopie!
podpisuję się obiema łapami - szampon dla dzieci (ja mam bambi) + suszenie na ręczniku - tak jak w tym filmiku pare postów niżej.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
WItam
Pisałam jakiś czas temu, że w końcu zdecydowałam się na zamówienie zestawu sampli. Testuje minerałki od poniedziałku i już wiem, że niedługo czeka mnie duże zamówienie
Jestem nimi oczarowana ! Wyglądają cudownie na mojej skórze, ta naturalność ahh Chce Wam podziękować także za dużo cennych rad , o których tu piszecie
Minerałki mieszam z kremem , albo spryskuję termalką pędzel , nabieram puder i w ten sposób nakładam na mokro.
Róże to poezja, wszystkie selektywne Chanele czy Clinique mogą się schować Dziś zmieszałam róż z błyszczykiem bezbarwnym i efekt był powalający.
Jestem na prawdę oczarowana !
Witamy! Cieszę się, że Ci pasują minerały
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:20   #2875
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
podpisuję się obiema łapami - szampon dla dzieci (ja mam bambi) + suszenie na ręczniku - tak jak w tym filmiku pare postów niżej.

Witamy! Cieszę się, że Ci pasują minerały
to ten płyn z sephory moge sobie wsadzic........?A ja sie tak cieszyłam jak go kupiłam
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:25   #2876
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Madziarra jakbym slyszala siebie Caly kufer kolorowki poszedl do kata, nie moge sie tylko rozstac z korektorem HR i tuszem do rzes ale to zrozumiale akurat
A ja też akurat z korektora HR zrezygnować nie potrafię
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:26   #2877
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Chciałabym nieśmiało przypomnieć swoje pytanie

Czy możecie polecić odcień podkładu zbliżony do Soft Butter Peach lub Fairly Light Neutral (tyle że cieplejszy, nie tak ziemisty)?? Olive fair jest dla mnie za jasny natomiast z Fairly Lighy N. troszkę żółtawo-szarawo wyglądam w porównianiu do Soft Butter P. który świetnię wygląda.

Z góry dzięki za odp
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:28   #2878
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

dopiero co zainteresowałam się EDM i zamówiłam 4 próbki cieni rety ale to wciąga
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:32   #2879
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
to ten płyn z sephory moge sobie wsadzic........?A ja sie tak cieszyłam jak go kupiłam
Nie, ja bym zostawiła go do czyszczenia pędzli do cieni. A jeśli jest w sprayu to możesz dodatkowo odkażać pędzle.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 18:34   #2880
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Chciałabym nieśmiało przypomnieć swoje pytanie

Czy możecie polecić odcień podkładu zbliżony do Soft Butter Peach lub Fairly Light Neutral (tyle że cieplejszy, nie tak ziemisty)?? Olive fair jest dla mnie za jasny natomiast z Fairly Lighy N. troszkę żółtawo-szarawo wyglądam w porównianiu do Soft Butter P. który świetnię wygląda.

Z góry dzięki za odp
możesz je zmieszać
większość uzytkowniczek edm jest na tyle blada że nie ma doświadczenia w takich kolorach.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Madziarra jakbym slyszala siebie Caly kufer kolorowki poszedl do kata, nie moge sie tylko rozstac z korektorem HR i tuszem do rzes ale to zrozumiale akurat
u mnie został tusz do rzęs- do czasu aż zrobie hennę.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Witamy! Cieszę się, że Ci pasują minerały


Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
to ten płyn z sephory moge sobie wsadzic........?A ja sie tak cieszyłam jak go kupiłam
nie, bez przesady. Dziewczyny dezynfekuja nim pędzle np. do cieni i jeśli Cię nie podrażnia nie musisz się go pozbywać.

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dopiero co zainteresowałam się EDM i zamówiłam 4 próbki cieni rety ale to wciąga
a jakie cienie?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.