Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 22:15   #1951
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
W piątek dotarła do mnie duża paka z Everyday Minerals (jakoś nie mogę się przemóc do pisania EdM - dla mnie to Eau des Merveilles Hermesa )
Tak kiedyś myślałam, że jakby zawędrowała na minerały perfumoholiczka to by się zastanawiała czemy piszemy tyle o tym ogródku
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-03-10 o 22:18
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:28   #1952
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
kolejna trafiona- zatopiona A jakie minerały poszły na pierwszy ogien?
Kupowalam na angielskiej stronce barefaced beauty- niestety wczesniej nie znalazlam zadnych info na temat tych kosmetykow, wiec praktycznie kupowalam w ciemno
No ale pouzywam troszke i wtedy napisze nieco wiecej na ich temat
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:29   #1953
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Frantic ja w sumie nie wiem czemu oni tacy uparci, bo jak spróbują to się potem przekonują, że warto i że działa i że oczywiście TO MY MIAŁYŚMY RACJĘ !
Dokładnie tak jak mówisz. Dzisiaj pierwszy raz zrobiłam mojemu TŻ peeling na plecach - najpierw mikrodermabrazją Daxa, potem gruboziarnistym pomarańczowym Lirene. W efekcie ma mega gładkie plecy i jest zachwycony - a ile ja się musiałam naprosić i naprzekonywać...:rolleyes :

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dlatego ja sama mojemu kupuję i głupio mu nie używać, bo przeważnie parę złotych wydaję w sephorze i wciskam mu na prezent obok jakiegoś bardziej przydatnego (jego zdaniem) gadżetu
Ja wolę w ciemno nie kupować, szkoda kasy. Mój jak się nie zachwyci jakimś kosmetykiem to więcej po niego nie sięga i nawet mu nie jest głupio, że go dostał ode mnie.
Np. krem do twarzy musi się mega szybko wchłonąć i oczywiście od razu ładnie nawilżyć mu skórę. Nie znosi tłustej warstwy, ani tzw. filmu. I czy ja takie coś znajdę. Dodam jeszcze, że śmierdzieć nie może więc np. samorobione preparaty odpadają i te kupne pachnące intensywnie też. Masakra jakaś.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-03-10 o 22:30
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:29   #1954
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Czy tego pudru perłowego można byłoby używać jako primera?
ja go używam wlasnie jako primera, na filtr i u mnie sprawdza się bosko!
adusiadu, do warszawy paczki edm idą mi równo 8 dni roboczych i ta tez tak była
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:31   #1955
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Np. krem do twarzy musi się mega szybko wchłonąć i oczywiście od razu ładnie nawilżyć mu skórę. Nie znosi tłustej warstwy, ani tzw. filmu. I czy ja takie coś znajdę. Dodam jeszcze, że śmierdzieć nie może więc np. samorobione preparaty odpadają i te kupne pachnące intensywnie też. Masakra jakaś.
I jeszcze zdziałać cuda w jeden dzień
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:36   #1956
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
I jeszcze zdziałać cuda w jeden dzień
Oczywiście, a przynajmniej muszą być widoczne efekty po jednej aplikacji. Piszesz tak, jakbyś to też znała z autopsji.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:36   #1957
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Kupowalam na angielskiej stronce barefaced beauty- niestety wczesniej nie znalazlam zadnych info na temat tych kosmetykow, wiec praktycznie kupowalam w ciemno
No ale pouzywam troszke i wtedy napisze nieco wiecej na ich temat
Koniecznie daj znać, jakie wrażenia
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja wolę w ciemno nie kupować, szkoda kasy. Mój jak się nie zachwyci jakimś kosmetykiem to więcej po niego nie sięga i nawet mu nie jest głupio, że go dostał ode mnie.
Np. krem do twarzy musi się mega szybko wchłonąć i oczywiście od razu ładnie nawilżyć mu skórę. Nie znosi tłustej warstwy, ani tzw. filmu. I czy ja takie coś znajdę. Dodam jeszcze, że śmierdzieć nie może więc np. samorobione preparaty odpadają i te kupne pachnące intensywnie też. Masakra jakaś.
Ja ostatnio przywiozłam mojemu z Francji Biotherm Homme- High Recharge i mimo iz krzywił się, że buteleczka jakaś taka fikuśna i kolorowa za bardzo, to jednak widzę, że smaruje się tym dość chętnie, a ja też zauważylam różnicę Wchłania się szybko, tak śmiesznie lekko chłodzi, delikatnie świeżo pachnie (wiem, bo nie mogłam się oprzeć, by nie posmarować sobie łapy tym )

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-10 o 22:39
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 22:47   #1958
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

A mój to się nawet czasem daje olejkami smarować, ale to chyba dlatego, że mu przy okazji masaż twarzy robię
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:50   #1959
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przywiozłam mojemu z Francji Biotherm Homme- High Recharge i mimo iz krzywił się, że buteleczka jakaś taka fikuśna i kolorowa za bardzo, to jednak widzę, że smaruje się tym dość chętnie, a ja też zauważylam różnicę Wchłania się szybko, tak śmiesznie lekko chłodzi, delikatnie świeżo pachnie (wiem, bo nie mogłam się oprzeć, by nie posmarować sobie łapy tym )
To jak już tak obgaduję swojego TŻ to dodam jeszcze, zwłaszcza że już gdzieś o tym wspominałam, że on dość skąpy jest. Jakby się dowiedział, że ma używać kremu który kosztował więcej niż 40 zł, to by to robił tak oszczędnie, że prędzej by ten krem się zepsuł. I nie ma tu znaczenia fakt, że np. dostał by go w prezencie od kogoś. Mówię wam, ciężko z nim mam w tych kwestiach. Ale za to on woli mi coś kupić niż sobie, więc i czasem na tym korzystam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 23:11   #1960
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Tak kiedyś myślałam, że jakby zawędrowała na minerały perfumoholiczka to by się zastanawiała czemy piszemy tyle o tym ogródku
Jak to czemu? Bo jest taki pijęnkny!
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja wolę w ciemno nie kupować, szkoda kasy. Mój jak się nie zachwyci jakimś kosmetykiem to więcej po niego nie sięga i nawet mu nie jest głupio, że go dostał ode mnie.
Np. krem do twarzy musi się mega szybko wchłonąć i oczywiście od razu ładnie nawilżyć mu skórę. Nie znosi tłustej warstwy, ani tzw. filmu. I czy ja takie coś znajdę. Dodam jeszcze, że śmierdzieć nie może więc np. samorobione preparaty odpadają i te kupne pachnące intensywnie też. Masakra jakaś.
A mój, jak mu wspomnę o nałożeniu czegoś na twarz, robi żałośliwą minę: "co, starzeję się?"
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 23:16   #1961
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

baby, czemu Wy nie spicie, zmarszczki bedziemy mieć
frantic, ja mam tak ze swoim bratem- sposób jest taki, że wmawiam mu że to co mu daję było gratis dołączone do tego co brałam dla siebie.
a jak gratis, nie może się zmarnować...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 23:37   #1962
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
A mój, jak mu wspomnę o nałożeniu czegoś na twarz, robi żałośliwą minę: "co, starzeję się?"
mój też tak robił, ale odkąd przekroczył 40- tkę (jest 11 lat ode mnie starszy), jakoś tego pytania mi już nie zadaje Nie wiem, czemu
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
baby, czemu Wy nie spicie, zmarszczki bedziemy mieć
frantic, ja mam tak ze swoim bratem- sposób jest taki, że wmawiam mu że to co mu daję było gratis dołączone do tego co brałam dla siebie.
a jak gratis, nie może się zmarnować...
niektórzy nie śpią, bo pracują intensywnie.. Ja na przykład
a patent z gratisami stosuję raczej przy swoich nowych nabytkach (to bylo gratis, tamto gratis, to za połowę ceny itd)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 23:45   #1963
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Moj sam domaga sie kremow do rak i twarzy, choc do twarzy nie zawsze regularnie stosuje. Ma sucha skore dodatkowo drazniona pylem w pracy.
Podbite oko raz mu malowalam ale to bylo kilkanascie lat temu i mineralow nie znalam wtedy

A ja nie spie bo u mnie jest godzina wczesniej
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 07:32   #1964
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
to znaczy wtedy się nie malujesz? np wieczorem przed snem - bo ja zrozumiałam, że to tylko efekt wizualny, a nie wygładzanie na dłużej

a swoją droga jak długo czekałyście na wysłanie paczki?
i czy wysyłają jakiegoś maila potwierdzającego?
przyznaję, że przegapiłam, jeśli już o tym było pisane
wczoraj zrobiłam zamówienie i jestem jeszcze bardziej niecierpliwa skoro to nie musi oceanu przepłynąć

musze sie wziąść do roboty
ale pewnie jeszcze tu dziś wieczorem wpadnę
ja dostawałam maile o zmainie statusu zamówienia.
Puder perłowy cytat ze strony
Cytat:
Zapobiega przebarwieniem, spowalniając działanie melaniny odpowiedzialnej za barwę, ale i przebarwienia naszej cery.
- Puder perłowy dba o właściwe wydzielanie sebum skóry , jej czystość i świeżość. Pozostawia ją gładką i niesamowicie promienną..
- Puder perłowy nałożony na twarz to skuteczny filtr przeciwsłoneczny, który dodatkowo regeneruje cerę spalona słońcem. (wg Chńskich badaczy )
- Puder perłowy nawilża cerę, odżywcze proteiny, wapń regenerują komórki skóry, witamina B i kompleks polisacharydów wzmacnia tkanki, reguluje metabolizm skóry.
- Puder ten jest skutecznym antyoksydantem, spowalnia procesy starzenia się cery.
- I przede wszystki poprawia wygląd naszej skóry: usuwa zanieczyszczenia, zamyka pory, zmniejsza zmarszczki oraz bruzdy na twarzy.
ja go traktuję jako część pielęgnacji, pod minerały zupełnie się nie sprawdza

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Aha, no cóż... Dziękuję za odpowiedź. I tak przetestuję ten puder na własnej skórze, ale liczyłam że napiszesz mi coś dokładnie odwrotnego.
nie zrażaj się bo to moje subiektywne odczucia, Pastereczka np. jest zadowolona stosujac go jako primer

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Dziękuję za info
nie ma za co


wczoraj z kolei zamiast popiołu dodałam do olejku myjącego MOTHER OF PEARL i dziś nie mam tak poszarpanej skóry jak wczoraj po popiole


Dziś nałożyłam Meow na ten krem z jedwabiem i nie jest tak źle jak wczoraj choć to nie efekt jak po filtrze
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-03-11 o 07:34
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 08:35   #1965
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Z mojego doswiadczenia to primery dobre pod minerały to te co się "slizga skóra" czyli krzemionka, diva z CS, silikonowe rozne, z pure luxe i z lumiere zelowe, te suche oddzielające skórę od podkładu czyli ryzowe, kaolinowe (nie lubie) i takie dziwne jak jedwabny puder i perłowy puder, które tak jakby bardziej je przyczepiają, a pod nimi skóra nawilżona mocniej się zdaje...
taki moj prywatny podzial, przy czym ja nie mam problemów z blyszczeniem a kaolin mnie zbyt wysusza, do bardziej tłustej skóry się nadaje jednak
Dobry podzial zrobilas ze mnie sucharek bardziej ale kaolin dobrze sie sprawuje-w tej kwestii duzo zalezy od cery bo nie da sie tego uogolnic a szkoda

Skusilam sie na puder perlowy zobaczymy co to za cudo choc spceptycznie jestem nastawiona

Podczytuje Was ale nie nadazm
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:25   #1966
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wczoraj z kolei zamiast popiołu dodałam do olejku myjącego MOTHER OF PEARL i dziś nie mam tak poszarpanej skóry jak wczoraj po popiole
Ja wczoraj wymieszałam popiół z kremem oczyszczająco nawilzającym i musze przyznać że całkiem całkiem to wyszło, twarz gładka jak pupcia niemowlaka. Potem się jeszcze wysmarowałam Olejem silnikowym(vel Masło shea nierafinowane) i rano mam mocno nawilżona skóre
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:29   #1967
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wymieszałam popiół z kremem oczyszczająco nawilzającym i musze przyznać że całkiem całkiem to wyszło, twarz gładka jak pupcia niemowlaka. Potem się jeszcze wysmarowałam Olejem silnikowym(vel Masło shea nierafinowane) i rano mam mocno nawilżona skóre
widzę, że i Ty się skusiłaś na olej silnikowy ono dokładnie tak pachnie.
Ale nawilża cud-miód, jesli wytrzymasz tę lepkość...

dziś testuję proszek jedwabny z NP jako primer. Na razie ślicznie.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:32   #1968
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wymieszałam popiół z kremem oczyszczająco nawilzającym i musze przyznać że całkiem całkiem to wyszło, twarz gładka jak pupcia niemowlaka. Potem się jeszcze wysmarowałam Olejem silnikowym(vel Masło shea nierafinowane) i rano mam mocno nawilżona skóre
u mnie z kolei popiół dał odwrotny efekt poszarpał skórę bardzo, była nierówna i zmaltretowana mimo że uzyłam minimalną jego ilość dopiero mother of pearl naprawiła te szkody i dziś mam w miarę gładką skórę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:33   #1969
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
u mnie z kolei popiół dał odwrotny efekt poszarpał skórę bardzo, była nierówna i zmaltretowana mimo że uzyłam minimalną jego ilość dopiero mother of pearl naprawiła te szkody i dziś mam w miarę gładką skórę
dla mnie poiół zbyt ostry, ale tak prztkrych przeżyć nie było. Rano byłam czerwona i podrażniona, też mimo maleńkiej ilości wymieszanej z kremem rozświetlającym.
Mother of pearl mowisz
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 09:38   #1970
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
widzę, że i Ty się skusiłaś na olej silnikowy ono dokładnie tak pachnie.
Ale nawilża cud-miód, jesli wytrzymasz tę lepkość...

dziś testuję proszek jedwabny z NP jako primer. Na razie ślicznie.
Rozi ale stosujesz ten jedwab w czystej formie, nie jako dodatek (2-5%) ?

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
dla mnie poiół zbyt ostry, ale tak prztkrych przeżyć nie było. Rano byłam czerwona i podrażniona, też mimo maleńkiej ilości wymieszanej z kremem rozświetlającym.
Mother of pearl mowisz
sama byłam zdziwiona bo moja skóra jest przyzwyczajona do ostrych peelingów mechanicznych ( np. peeling Clearskin z Avonu) czy do peelingów chemicznych (samorobione peelingi z kwasu salicylowego czy migdałowego)
Mother of pearl ona zluszcza poprze rozpuszczanie czyli enzymatycznie, to proszek który sie rozpuścił w oeljku myjącym. Na początku nie widziałam efektu ale przy wieczornej aplikacji pudru perłowego zobaczylam ze nie mam już odstających skórek na całej twarzy a dziś rano skóra jest znowu gładziutka
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-03-11 o 09:45
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:44   #1971
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

hm, a to bardzo źle? Uzylam go dosłownie okruszek zaaplikowanyskunksikiem (on jest niesamowity tak w ogóle, tak cieniutko nakłada) na to podkład i NR cool pink.
Czytałam na NP że nalezy go stosować jako dodatek do balsamow, szamponów etc. Ale skoro wiele firm ma pudry jedwabne, to może i ten się sprawdzi?
Sądząc po składzie krzywdy nie zrobi, a na razie efekt bardzo ladny.
Stwierdzam, że jestem maniaczką primerów

co do peelingow wzięłam ananasowy na BU, czas przestać katować buzię mechanicznymi. Mother of pearl będę miała a uwadze
A może możesz porównac bromelainę i mother of pearl?

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-03-11 o 09:46
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:46   #1972
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
hm, a to bardzo źle? Uzylam go dosłownie okruszek zaaplikowanyskunksikiem (on jest niesamowity tak w ogóle, tak cieniutko nakłada) na to podkład i NR cool pink.
Czytałam na NP że nalezy go stosować jako dodatek do balsamow, szamponów etc. Ale skoro wiele firm ma pudry jedwabne, to może i ten się sprawdzi?
Sądząc po składzie krzywdy nie zrobi, a na razie efekt bardzo ladny.
Stwierdzam, że jestem maniaczką primerów
no właśnie nie wiem czy źle czy nie sugerowałam się opisem ze sklepu.
Skoro dałaś na twarz 100% i żyjesz to ja też spróbuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:49   #1973
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem czy źle czy nie sugerowałam się opisem ze sklepu.
Skoro dałaś na twarz 100% i żyjesz to ja też spróbuję
może go zmieszam z STF rice w proponowanej proporcji?
wiesz, ja kiedyś (przez przypadek) dałam na twarz 80% kwas mlekowy i zyję, co nie znaczy że to mądre!
(od tematej pory mam dwie oddzielne półeczki w lodówce żeby nie nalożyć nic niebezpiecznego).

sądząc po składzie jedwabnika hauschki to raczej ryżownik-jedwabnik

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-03-11 o 09:53
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:53   #1974
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

dziewczyny, nie nadążam z czytaniem ale wreszcie obejrzałam filmiki, (Rozwielitko
co za buzia !), dziewczyny - gratulacje pięknie Wam wyszło!
Dziś wysyłam siostrze, która startuje z minerałami, linki, żeby nauczyła się porządnej aplikacji.

Skoro o peelingach - macie może jakieś typy gotowych, super delikatnych, enzymatycznych?
Nic nie stosuję ze względu na okropne naczynka ale widzę, że na finiszu zimy zaczynam zrzucać straszną wylinkę.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 09:55   #1975
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziewczyny, nie nadążam z czytaniem ale wreszcie obejrzałam filmiki, (Rozwielitko
co za buzia !), dziewczyny - gratulacje pięknie Wam wyszło!
Dziś wysyłam siostrze, która startuje z minerałami, linki, żeby nauczyła się porządnej aplikacji.

Skoro o peelingach - macie może jakieś typy gotowych, super delikatnych, enzymatycznych?
Nic nie stosuję ze względu na okropne naczynka ale widzę, że na finiszu zimy zaczynam zrzucać straszną wylinkę.
majade
jak się dobiorę do enzymatycznego peelingu ananasowego z BU dam znać, pokładam w nim wielkie nadzieje.
A siostra dobrała już kolorki?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:01   #1976
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
majade
jak się dobiorę do enzymatycznego peelingu ananasowego z BU dam znać, pokładam w nim wielkie nadzieje.
A siostra dobrała już kolorki?
Tylko połowicznie, bo jest żóltkiem a póki co zrobiłyśmy zamowienie tylko z EDM, który ładnych źółtków nie ma. Czekam na spotkanie, żeby zaprezentować jej buff'd.

Byłabym bardzo wdzięczna za info o peelingu, coś muszę wreszce zastosować
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:03   #1977
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Tylko połowicznie, bo jest żóltkiem a póki co zrobiłyśmy zamowienie tylko z EDM, który ładnych źółtków nie ma. Czekam na spotkanie, żeby zaprezentować jej buff'd.

Byłabym bardzo wdzięczna za info o peelingu, coś muszę wreszce zastosować
peeling kupiony z myślą o mnie i mamie, obie mamy cienką skórę, ona bardzo naczynkową, ja znacznie mniej ale pewnie czeka mnie taka w przyszłości.
wydaje mi się, ze frantic go używa z powodzeniem
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:06   #1978
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

O rany, straszycie tym popiolem.. A ile tego dodalyscie objetosciowo? Chcialam wrzucac kapke to tego kremu rozswietlajacego, ale teraz sie boje. Poza tym moja paczka jeszcze nie doszla
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:07   #1979
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

co do peelingow wzięłam ananasowy na BU, czas przestać katować buzię mechanicznymi. Mother of pearl będę miała a uwadze
A może możesz porównac bromelainę i mother of pearl?
już dawno nie używałam mechanicznego peelingu, moim zdaniem te enzymatyczne są delikatniejsze i zarazem bardziej skuteczne
Mam ten ananas z BU do twarzy użyłam go dwa razy, troszkę dziwnie się zmywa, kojarzy mi się z maseczką drożdżową
Skuteczność bardzo dobra, efekt porównywalny z moim ulubionym gotowcem Dermiką Meritum

Pranie, popiołu dałam kapeczkę (ach ta dusza sknerusa)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:38   #1980
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a wiesz, ile ja zamówień zrobiłam przez tworzenie tego wątku A jeszcze go nie skończyłam
Oczywiście z KMS też zamówiłam, bo tanie rzeczywiście (wzięłam fair/light i medium).. No bo jak mogłam nie wziąć 4 próbek za 7,64 zł z przesyłką? I też nie sprawdzałam nawet opinii...
No i oczywiście tez się skusiłam na te taniochy przez was Niedługo nie będę miała się czym malować, bo pierwsze próbki proszków z EDM mi się kończą (kombinuje teraz i mieszam ciemniejsze odcienie z korektorem). Jak mi nie przyjdzie następny zestaw próbek z EDM to może chociaż KMS nie zawiedzie

Chciałabym już złożyć zamówienie na full kita a tu jak na złość próbki nie chcą dojść. No i jakaś fajna promocja by się przydała

P.S. Cathy ty już masz próbki z KMS czy dopiero zamówiłaś ?

Edytowane przez pati23
Czas edycji: 2009-03-11 o 11:24
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.