Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-03-31, 20:28   #31
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 2 434
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Ja mam ten problem, ¿e wiem, jaki rozmiar powinnam nosiæ, ale jak o taki pytam, to w mojej metropolii pani patrzy na mnie z politowaniem i jej wzrok mówi "Nie rób ze mnie idiotki, dziecko, bo na twoje rodzynki 65 DD nie pasuje, a tak poza tym to nie istnieje taki rozmiar" .
larva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-31, 20:33   #32
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 3 879
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez larva Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam ten problem, ¿e wiem, jaki rozmiar powinnam nosiæ, ale jak o taki pytam, to w mojej metropolii pani patrzy na mnie z politowaniem i jej wzrok mówi "Nie rób ze mnie idiotki, dziecko, bo na twoje rodzynki 65 DD nie pasuje, a tak poza tym to nie istnieje taki rozmiar" .
Uderz na modowy w±tek "nosimy dobrze dobrane..." to Ciê laski pokieruj± gdzie siê udaæ Poza tym, zawsze zostaj± netowe zakupy, które osobi¶cie lubiê bardziej ni¿ te w stacjonarnych. Nie do¶æ, ¿e korzystniej cenowo, to jeszcze cz³owiek sobie zamówi pod nos, na spokojnie w domu poprzymierza, ode¶le co nie pasuje, kody rabatowe dostanie itd.
Ja zamawiam zwykle wszystkie modele z danej kolekcji, które mi siê podobaj± i mam spokój. I niedomykaj±c± siê komodê...
Ale ¿aden facet na co¶ takiego siê skar¿yæ nie bêdzie
Jelonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-01, 06:25   #33
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 941
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Jedno wiem napewno nie chcê wygladac jak patyk wiêc dlatego przeje³am siê ich zdaniem ,wiadomo ze kazdy widzi nas inaczej niz my same siebie , poza tym nie wchodzi³abym tutaj je¶li by³abym pewna ze robiê dobrze , jestem w pe³ni ¶wiadoma teraz ze robi³am zle, dziêki wam otworzy³y mi siê na nowo oczy, my¶la³am ze w miare zdrowo siê od¿ywiam ale jak widze nie , zmieniam to w 100% po przeczytaniu w±tków i zrobi³am sobie plan , jesli chodzi o æwiczenia to zawsze wiedzia³am ze s± one nieod³±czn± spraw± w diecie, ale cholerny len ze mnie , dosta³am od was zimny prysznic i jestem gotowa do zmian , skoro potrafi³am trzymaæ siê na tej diecie to i tym razem nie zawiodê swojego organizmu ,mam power wiêc wiem ze siê uda i obiecuje ze za parê miesiêcy wejdê na ten w±tek odmieniona pozdrawiam serdecznie
live jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-01, 09:36   #34
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomo¶ci: 2 885
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

trzymam kciuki ))
__________________
_Novotna_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-01, 13:24   #35
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez live Poka¿ wiadomo¶æ
Jedno wiem napewno nie chcê wygladac jak patyk wiêc dlatego przeje³am siê ich zdaniem ,wiadomo ze kazdy widzi nas inaczej niz my same siebie , poza tym nie wchodzi³abym tutaj je¶li by³abym pewna ze robiê dobrze , jestem w pe³ni ¶wiadoma teraz ze robi³am zle, dziêki wam otworzy³y mi siê na nowo oczy, my¶la³am ze w miare zdrowo siê od¿ywiam ale jak widze nie , zmieniam to w 100% po przeczytaniu w±tków i zrobi³am sobie plan , jesli chodzi o æwiczenia to zawsze wiedzia³am ze s± one nieod³±czn± spraw± w diecie, ale cholerny len ze mnie , dosta³am od was zimny prysznic i jestem gotowa do zmian , skoro potrafi³am trzymaæ siê na tej diecie to i tym razem nie zawiodê swojego organizmu ,mam power wiêc wiem ze siê uda i obiecuje ze za parê miesiêcy wejdê na ten w±tek odmieniona pozdrawiam serdecznie
Trzymam(y) kciuki

PS. Panie od dyskusji od stanikow, jak juz robicie offtopa, to powklejajcie jakies zdjecia chociaz
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-01, 16:22   #36
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 3 879
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez live Poka¿ wiadomo¶æ
Jedno wiem napewno nie chcê wygladac jak patyk wiêc dlatego przeje³am siê ich zdaniem ,wiadomo ze kazdy widzi nas inaczej niz my same siebie , poza tym nie wchodzi³abym tutaj je¶li by³abym pewna ze robiê dobrze , jestem w pe³ni ¶wiadoma teraz ze robi³am zle, dziêki wam otworzy³y mi siê na nowo oczy, my¶la³am ze w miare zdrowo siê od¿ywiam ale jak widze nie , zmieniam to w 100% po przeczytaniu w±tków i zrobi³am sobie plan , jesli chodzi o æwiczenia to zawsze wiedzia³am ze s± one nieod³±czn± spraw± w diecie, ale cholerny len ze mnie , dosta³am od was zimny prysznic i jestem gotowa do zmian , skoro potrafi³am trzymaæ siê na tej diecie to i tym razem nie zawiodê swojego organizmu ,mam power wiêc wiem ze siê uda i obiecuje ze za parê miesiêcy wejdê na ten w±tek odmieniona pozdrawiam serdecznie
Live, zrzuci³a¶ sporo (pomijam co ), wiêc zapewne efekt wizualny jest i temu zaprzeczyæ siê nie da.
Wiêkszo¶æ my¶li, ¿e robi dobrze, dopóki nie przeczyta jak to siê robiæ powinno Najwa¿niejsze jest, aby maj±c ju¿ tak± wiedzê, nie dyndaæ na ni± ale modyfikowaæ dotychczasowy plan. Ty to robiæ zamierzasz, trzymam kciuki za rezultaty i wytrwanie w postanowieniu
Smutne jest tylko jedna sytuacja, któr± nierzadko na forum mo¿na spotkaæ-
a) nie wiedzieæ jak, a mimo to zabieraæ siê za co¶,
b) u¶wiadomiæ sobie, ¿e robi³am co¶ ¼le, ale nie zmieniaæ nawyków.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymam(y) kciuki
PS. Panie od dyskusji od stanikow, jak juz robicie offtopa, to powklejajcie jakies zdjecia chociaz
To nie offtop gwoli ¶cis³o¶ci Przecie¿ zaznaczy³am, a co wa¿niejsze, pokaza³am na przyk³adzie hojnie obdarzonej Pani z balkonetki, jak bardzo zmieniaj± siê proporcje sylwetki przy dobrze dobranym biustonoszu
No dobra, drugie linki to ju¿ by³ off Ale tylko po to aby udowodniæ, ¿e D nic nie znaczy, je¶li nie stoi przed tym obwód Fotki powinny Ci wynagrodziæ, bo jeste¶ facetem a imo Pani bardzo ³adnie zbudowana Choæ to kwestia co kto lubi i co siê komu podoba, mi siê widzi rzecz jasna, bo sama te 2 Freye w swych zbiorach posiadam i szczê¶liwie u¿ytkujê
Zdjêcia by³y, tylko w linki trza klikn±æ Moderatorskich wpisów dok³adnie nie czytasz?

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-04-01 o 17:06
Jelonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-01, 17:44   #37
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomo¶ci: 17 197
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

I jeszcze seria "Biust na ¿ywo" na stanikomanii!
http://stanikomania.blox.pl/html/131...21.html?361780
Zreszt± kasica ze stanikomanii powinna wydaæ podrêcznik, który by³by lektur± obowi±zkow± w ostatnich klasach podstawówki.
Ja nie wiem, czemu u nas wfi¶ci nie ucz± tego, o czym wy piszecie? Albo nie ma jaki¶ lekcji o zdrowym ¿ywieniu i prawid³owych æwiczeniach. Mo¿e jakie¶ warsztaty po kraju?
__________________

velika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 17:55   #38
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 3 879
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

No te pierwsze zdjêcia to chyba wystarczaj±cy dowód
http://stanikomania.blox.pl/2009/04/...bieliznie.html
Jelonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-02, 10:09   #39
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez Jelonek Poka¿ wiadomo¶æ
No mo¿e tylko tyle, ¿e (tylko siê nie obra¼, bo kobiety s± na ogól na tym punkcie przeczulone niesamowicie) masz ¼le dobrany biustonosz. Tzn. piersi nie s± dobrze zebrane i uniesione, co uwaga- sprawia, ¿e dodajesz sobie optycznie dodatkowych cm w okolicach brzucha, który i tak na ich niedobór nie narzeka
no dokladnie. Musisz zainwestowac w dobry stanik.
Na codzien proponuje na fiszbinach np triumpha, a do cwiczen, po domu i na luzniejsze okazje moze spraw sobie dobry sportowy stanik - no chyba ze nie cierpisz drutow to nos tylko ten sportowy, ale naprawde musi byc dobrze zrobiony i dobrze trzymac biust.

Masz waskie biodra - ale to chyba Twoj naturalny ksztalt, watpie ze to osiagnelas dieta. Mozesz tuszowac ta dysproporcje noszac jasne spodnie czy w ogole przerzucajac na spodniczki.

Do diety sie nie wypowiadam - slyszalam juz tyle sprzecznych ze soba porad dietetycznych ze sama mam metlik w glowie w zasadzie moge tylko powiedziec, ze na oko widze tam stanowczo za malo miesa, ale ja jestem bardzo miesnozerna (cos z drugiego bieguna do wegetarian) i to wlasnie mieso pozwala miec wiecej i dluzej sily do pracy, wysilku a takze cwiczen.

Mieso oczywiscie chude, tluszcz zwierzecy nie jest zbytnio zdrowy - takze zadnych boczkow, smalcow i innych zawiesistych sosow. Duzo osob zaleca bialy drob, ale ja osobiscie wole ciemniejsze miesa.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-02, 10:31   #40
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 3 879
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ
no dokladnie. Musisz zainwestowac w dobry stanik.
Na codzien proponuje na fiszbinach np triumpha, a do cwiczen, po domu i na luzniejsze okazje moze spraw sobie dobry sportowy stanik - no chyba ze nie cierpisz drutow to nos tylko ten sportowy, ale naprawde musi byc dobrze zrobiony i dobrze trzymac biust. .
O przepraszam, ale z powy¿szym siê w ogóle nie zgodzê
Triumph nie jest dobr± mark± to pierwsza rzecz Ma strasznie okrojon± rozmiarówkê, kiepskie konstrukcje, jako¶æ u¿ytych materia³ów pozostawia wiele do ¿yczenia, co w po³±czeniu z cenami, wywo³uje jedynie pogardliwy u¶miech na mojej twarzy
Je¶li o ceny chodzi to w odniesieniu do powy¿szego- jestem w stanie bez mrugniêcia okiem wydaæ 150-200z³ na biustonosz Freya, Masquerade (te akurat najbardziej lubiê) bo wiem za co p³acê. Tak jak i wolê kupiæ dro¿sze warzywa na targu, ni¿ hipermarketowe pseudowarzywa, które z poprzednimi ³±czy chyba tylko to, ¿e le¿± w skrzynkach
Dobre biustonosze proponuj± w g³ównej mierze firmy brytyjskie, ale i nie tylko (Effuniak to polska marka, zbawienie dla Pañ z baaardzo du¿ymi piersiami jak wklejona gdzie¶ wy¿ej), które nie boj± siê wprowadzaæ obwodów od 60 i misek do G/K czy jeszcze dalej Je¶li kto¶ nazywa siê firm± bieli¼nian±, a wybór to tradycyjne 70-90 A-E góra, gdzie te wiêksze to jakie¶ babcine namioty w kolorze brudnego be¿u to u¶wiadomiona kobieta siê tylko g³o¶no za¶mieje
Druga rzecz- nie wolno chodziæ w staniku sportowym na co dzieñ. Jest przeznaczony do æwiczeñ i wy³±cznie w tym celu powinien byæ u¿ywany. Ja mam Shock Absorbery i nie wyobra¿am sobie, ¿eby w czym¶ co przygniata biust do klatki piersiowej, ¿eby go ujarzmiæ podczas aktywno¶ci fizycznej, mo¿na by³o funkcjonowaæ ca³y czas, bez szkody dla kszta³tu piersi. Nawet je¶li mowa o pseudosportowych, to ¿adna dbaj±ca o wygl±d w tych rejonach kobieta, nie powinna stosowaæ go zamiennie do codziennego nabiustnika

No teraz to offtop bez dwóch zdañ

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-04-02 o 10:38
Jelonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-02, 10:56   #41
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Co do diety juz siê nastawilam na wysokobia³kow± plus warzywa,a zaero s³odyczu,fast-foodów,chipsów itp. itd... Ale nie moge znale¼æ nic konkretnego co do cwiczeñ,czyli jakie,ile razy ile serii ile razy w tyg. Wszystko jest tylko na silownie i dlka facetów...
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 11:34   #42
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Jezeli jakas firma bielizniarska ma moj rozmiar stanika, to bede kupowac bez wzgledu na to czy ma oprocz tego rozmiar e, 60 pod biustem i inne takie mniej typowe.

Ja mam dobra opinie o triumphie, ale juz jakis czas nie mialam ich stanikow, wiec moze przez ten czas jakosc spadla?

Nie kazdy stanik sportowy przytrzymuje biust przy klatce piersiowej bardziej niz klasyczne. Aczkolwiek - moj blad - dotyczy to glownie stanikow sportowych dedykowanych dla malych rozmiarow. Przy wiekszych chyba faktycznie daja mocniejsze tasmy.

Moja mama i siostra maja duze biusty, w przeciwienstwie do mnie i jako nastolatka wysluchalam sie tyle obelg i pogardliwych usmieszkow, ze w zasadzie nie wiem co trzeba by dzisiaj zrobic bym sie tym przejela. Ja jestem dumna z tego co mam i wcale nie chce E.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-02, 11:58   #43
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 3 879
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Co do diety juz siê nastawilam na wysokobia³kow± plus warzywa,a zaero s³odyczu,fast-foodów,chipsów itp. itd... Ale nie moge znale¼æ nic konkretnego co do cwiczeñ,czyli jakie,ile razy ile serii ile razy w tyg. Wszystko jest tylko na silownie i dlka facetów...
Nie trzeba mieæ si³owni w domu, ¿eby æwiczyæ si³owo
Wystarczy zainwestowaæ w dobry sprzêt i do dzie³a. Zestawy masz choæby w podwieszonych, mo¿esz od nich sobie spokojnie zacz±æ Ja æwiczê si³owo 3 razy w tygodniu i w zupe³no¶ci mi to wystarcza Ilo¶æ serii ro¶nie w miarê rozwoju Twoich mo¿liwo¶ci, nie ma co sobie narzucaæ morderczego tempa od razu, bo tylko siê zniechêcisz, a nie daj Bo¿e uszkodzisz Obci±¿enia takie, ¿eby¶ mog³a wykonaæ powiedzmy 10-12 powtórzeñ danego æwiczenia prawid³owo. Chocia¿ znam osoby, które zaczyna³y zupe³nie bez nich (tj. tylko z obci±¿eniem samym sob± ), ¿eby stopniowo przyzwyczajaæ organizm, co te¿ jest przecie¿ nieg³upim pomys³em
W diecie nie nale¿y pomijaæ t³uszczu, tego wskazanego Nie samym bia³kiem i wêglami cz³owiek ¿yje

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ
Jezeli jakas firma bielizniarska ma moj rozmiar stanika, to bede kupowac bez wzgledu na to czy ma oprocz tego rozmiar e, 60 pod biustem i inne takie mniej typowe.
60E jest bardziej typowym ni¿ 75A/75B tak oklepane w¶ród nieu¶wiadomionych
I oczywi¶cie, ¿e ka¿dy kupuje tam gdzie mu siê podoba. Porównujê tylko i wy³±cznie to, jak Masquerade potrafi wyeksponowaæ biust, a jak wspomniany Triumph dajmy na to Tu siê k³ania konstrukcja, nierozci±gaj±ce siê fiszbiny, odpowiednie ciêcie misek itp. niuanse
Wystarczy wej¶æ na balkonetkê, do której linki ju¿ pad³y, spojrzeæ w katalog i porównaæ sobie jak prezentuj± siê piersi odziane we wspomniane Maskaradki, a os³awiony nie wiedzieæ czemu Triumph, Kingê, Kostar, Konrada, H&M, Atlantica, Intimissimi i inne cuda. Kompletnie nieporównywalna jako¶æ imo

Cytat:
Napisane przez Rena
Nie kazdy stanik sportowy przytrzymuje biust przy klatce piersiowej bardziej niz klasyczne. Aczkolwiek - moj blad - dotyczy to glownie stanikow sportowych dedykowanych dla malych rozmiarow. Przy wiekszych chyba faktycznie daja mocniejsze tasmy.
Shock Absorber czyli stanik sportowy z prawdziwego zdarzenia ma mocne ta¶my bez wzglêdu na to, czy jest w rozmiarze 60DD (biust ma³y), czy 80HH na tym polega moc biustonoszy przeznaczonych do æwiczeñ. Biust ani drgnie w trakcie biegu, skakania czy co tam kto¶ sobie uprawia
Je¶li nie trzyma, znaczy, ¿e jest do mówi±c w skrócie
¯eby biust przez wiele lat wygl±da³ dobrze, a nie jak skarpety z piachem czy uszy jamnika nale¿y o niego dbaæ. Do tego s³u¿± dobre konstrukcje, dobre materia³y, odpowiednie fasony, a co najwa¿niejsze, dobre rozmiary

Wyt³uszczê, bo to co poni¿ej, jest mocne

Pamiêtam, ¿e kiedy¶ kto¶ wklei³ na balkonetce zdjêcia z jakiego¶ portalu plotkarskiego, na którym by³a dziewczyna nosz±ca stanik koszmarnie masakruj±cy jej biust (szuka w postach...) o mam!
http://www.pudelek.pl/artykul/22944/...entka_zdjecia/

Rzuæ okiem zw³aszcza na 4 zdjêcie od góry. Za³o¿ê siê, ¿e dziewczyna wbija³a siê w jedyne s³uszne 75A i dlatego wiêkszy cycek ma pod pach±, ani¿eli we w³a¶ciwym miejscu na klatce piersiowej

Cytat:
Napisane przez Rena
Moja mama i siostra maja duze biusty, w przeciwienstwie do mnie i jako nastolatka wysluchalam sie tyle obelg i pogardliwych usmieszkow, ze w zasadzie nie wiem co trzeba by dzisiaj zrobic bym sie tym przejela. Ja jestem dumna z tego co mam i wcale nie chce E.
A mierzy³a¶ siê zgodnie z tymi wytycznymi?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415605
Bo je¶li nie, to radzê czym prêdzej to zrobiæ
Gdybym nie by³a taka w±ska pod biustem, mog³abym nosiæ np. 70D, które jest szyte na dok³adnie tyle samo w biu¶cie co 65E/60FF/czy s³ynne 75B.
Literka nie znaczy NIC, je¶li nie ma przed ni± obwodu

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-04-02 o 13:16
Jelonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-02, 13:12   #44
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ
Do diety sie nie wypowiadam - slyszalam juz tyle sprzecznych ze soba porad dietetycznych ze sama mam metlik w glowie w zasadzie moge tylko powiedziec, ze na oko widze tam stanowczo za malo miesa, ale ja jestem bardzo miesnozerna (cos z drugiego bieguna do wegetarian) i to wlasnie mieso pozwala miec wiecej i dluzej sily do pracy, wysilku a takze cwiczen.
Berardi, Berardi, Berardi i jeszcze raz Berardi.

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ
Mieso oczywiscie chude, tluszcz zwierzecy nie jest zbytnio zdrowy - takze zadnych boczkow, smalcow i innych zawiesistych sosow. Duzo osob zaleca bialy drob, ale ja osobiscie wole ciemniejsze miesa.
Aj tam niezdrowy od razu. Tluszcz zwierzecy moze byc bardzo zdrowy - wszelkie tluste ryby. Glownie za niezdrowy uznaje sie nasycony. Tymczasem, kalorie z tluszczu powinny stanowic 25%-30% energii dostarczanej ogranizmowi, mniej wiecej w rownych proporcjach podstawowych rodzajow tluszczu, wiec nacysony tluszcz odzwierzecy w odpowiednich ilosciach wcale nie jest niezdrowy

Cytat:
Napisane przez guniaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Co do diety juz siê nastawilam na wysokobia³kow± plus warzywa,a zaero s³odyczu,fast-foodów,chipsów itp. itd... Ale nie moge znale¼æ nic konkretnego co do cwiczeñ,czyli jakie,ile razy ile serii ile razy w tyg. Wszystko jest tylko na silownie i dlka facetów...
Jak to "dla facetow"? Kobiety maja jakies inne miesnie, ktorych my nie mamy, albo na odwrot ?
W domu tez mozna trenowac silowo: http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
... a jak jeszcze masz do tego jakiekolwiek zelastwo, to juz w ogole git
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-04, 17:33   #45
kleopatrrrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Kochana , ja mam doslownie tyle samo 165cm i waze 60 kg, mam pupe i biust sredniej wielkosci, nie wyrozniam sie, mysle ze ta waga ci juz stars\czy nie chudnij dalej bo faktycznie bedziesz chuda a nie szczupla, znasz roznice? to wspanialae ze tyle udalo ci sie zrzucic, gratuluje!! a twoje kolezanki moze i patrza na to i na ciebie pod katem opieki, w stylu lepeij juz nie chudnij bo bedzxiesz gorzej wygladac, roznym ludziom pasuja rozne figury. a co to ta dieta SB?? odpisz
kleopatrrrra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-04, 23:16   #46
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez Jelonek Poka¿ wiadomo¶æ
60E jest bardziej typowym ni¿ 75A/75B tak oklepane w¶ród nieu¶wiadomionych
I oczywi¶cie, ¿e ka¿dy kupuje tam gdzie mu siê podoba. Porównujê tylko i wy³±cznie to, jak Masquerade potrafi wyeksponowaæ biust, a jak wspomniany Triumph dajmy na to Tu siê k³ania konstrukcja, nierozci±gaj±ce siê fiszbiny, odpowiednie ciêcie misek itp. niuanse
kompletnie nie znam tej zachwalanej przez Ciebie firmy. a oni sa tak normalnie w galeriach handlowych? tak z ciekawosci zajrze po swietach. Bo nawet jestem na kupnie teraz.
Ja mialam kiedys triumpha lilyjet i dla mnie byl boski, tylko, ze chyba juz nie ma tego modelu. A teraz z kolei nosze glownie push upy h&m wlasnie. I nie kupuje jednego rozmiaru na pale tylko przymierzam i w roznych firmach roznie to wychodzi.

Tak wogole to ja mam figure dokladnie na odwrot jak zalozycielka watku. Czyli typowa gruszka.

Cytat:
Napisane przez Jelonek Poka¿ wiadomo¶æ
Shock Absorber czyli stanik sportowy z prawdziwego zdarzenia ma mocne ta¶my bez wzglêdu na to, czy jest w rozmiarze 60DD (biust ma³y), czy 80HH na tym polega moc biustonoszy przeznaczonych do æwiczeñ. Biust ani drgnie w trakcie biegu, skakania czy co tam kto¶ sobie uprawia
Je¶li nie trzyma, znaczy, ¿e jest do mówi±c w skrócie
Ja mam unno i bardzo sobie chwale.
Cytat:
Napisane przez Jelonek Poka¿ wiadomo¶æ
Pamiêtam, ¿e kiedy¶ kto¶ wklei³ na balkonetce zdjêcia z jakiego¶ portalu plotkarskiego, na którym by³a dziewczyna nosz±ca stanik koszmarnie masakruj±cy jej biust (szuka w postach...) o mam!
http://www.pudelek.pl/artykul/22944/...entka_zdjecia/

Rzuæ okiem zw³aszcza na 4 zdjêcie od góry. Za³o¿ê siê, ¿e dziewczyna wbija³a siê w jedyne s³uszne 75A i dlatego wiêkszy cycek ma pod pach±, ani¿eli we w³a¶ciwym miejscu na klatce piersiowej
moim zdaniem to jej sie ten stanik rozprul - zauwaz, ze nawet wobec siebie te miseczki sa asymetryczne.

Cytat:
Napisane przez Jelonek Poka¿ wiadomo¶æ
A mierzy³a¶ siê zgodnie z tymi wytycznymi?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415605
Bo je¶li nie, to radzê czym prêdzej to zrobiæ
Gdybym nie by³a taka w±ska pod biustem, mog³abym nosiæ np. 70D, które jest szyte na dok³adnie tyle samo w biu¶cie co 65E/60FF/czy s³ynne 75B.
Literka nie znaczy NIC, je¶li nie ma przed ni± obwodu
znam ten watek. Wydaje mi sie, ze przesadzasz porownujac 60FF do 75b.
Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
Berardi, Berardi, Berardi i jeszcze raz Berardi.
czytalam wlasnie, nawet zrobilam notatki.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
Aj tam niezdrowy od razu. Tluszcz zwierzecy moze byc bardzo zdrowy - wszelkie tluste ryby. Glownie za niezdrowy uznaje sie nasycony. Tymczasem, kalorie z tluszczu powinny stanowic 25%-30% energii dostarczanej ogranizmowi, mniej wiecej w rownych proporcjach podstawowych rodzajow tluszczu, wiec nacysony tluszcz odzwierzecy w odpowiednich ilosciach wcale nie jest niezdrowy
ryby to niby tez zwierzeta, ale zwyczajowo sie je traktuje odrebnie. Wiem, ze tluste ryby sa zalecane np losos jest zdaje sie dosc tlusty a ja bardzo lubie (tylko niestety drogi :/ a jak tanszy to od razu wyraznie gorszy) ale jadlam kiedys maslana (byla promocja w almie to kupilam z ciekawosci) i dla mnie to juz bylo za tluste .

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2010-04-04 o 23:35
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-05, 02:43   #47
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ

ryby to niby tez zwierzeta, ale zwyczajowo sie je traktuje odrebnie. Wiem, ze tluste ryby sa zalecane np losos jest zdaje sie dosc tlusty a ja bardzo lubie (tylko niestety drogi :/ a jak tanszy to od razu wyraznie gorszy) ale jadlam kiedys maslana (byla promocja w almie to kupilam z ciekawosci) i dla mnie to juz bylo za tluste .
Mnie to srednio interesuje, ze ludzie nieraz, blednie wg mnie traktuja ryby oddzielnie
Tluste ryby sa sztandarowym przykladem zdrowego tluszczu zwierzecego
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-05, 07:53   #48
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 3 879
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ
kompletnie nie znam tej zachwalanej przez Ciebie firmy. a oni sa tak normalnie w galeriach handlowych? tak z ciekawosci zajrze po swietach. Bo nawet jestem na kupnie teraz.
Ja mialam kiedys triumpha lilyjet i dla mnie byl boski, tylko, ze chyba juz nie ma tego modelu. A teraz z kolei nosze glownie push upy h&m wlasnie. I nie kupuje jednego rozmiaru na pale tylko przymierzam i w roznych firmach roznie to wychodzi.
Tak wogole to ja mam figure dokladnie na odwrot jak zalozycielka watku. Czyli typowa gruszka.
Ja mam unno i bardzo sobie chwale.
Ja znam tylko Shock Absorbery i na nic innego ich zamieniaæ nie zamierzam, bo trzymaj± na mur beton i piersi ani drgn±, co kiedy¶ wydawa³o mi siê niemo¿liwe, a jednak Je¶li Twój unno trzyma równie dobrze, to nie ma powodów by go zmieniaæ
Oczywi¶cie, ¿e rozmiary ró¿nie wychodz±, zale¿y od tego czy stanik jest du¿o/ma³omiseczkowy, czy standardowy, jak rozci±gliwy ma obwód (czasami kupujê 60F/60FF, z obwodem 70 by³oby to D, tyle, ¿e lata³by mi po ca³ych drobnych pleckach ).
Patrz±c na lokalizacjê, owszem. Masz w tych dwóch miastach spory dostêp do u¶wiadomionych sklepów, które oferuj± ich bieliznê. Zajrzyj do pierwszego postu w w±tku "nosimy dobrze dobrane...", tam masz stanikow± mapê ¶wiata z adresami.
O nienawi¶ci do pushupów wypowiadaæ siê wiêcej tutaj nie bêdê Biedne piersi A H&M mo¿e zaoferowaæ biustonosze baaaardzo w±skiej grupie kobiet z tymi swoimi kilkoma obwodami i 3-4 miskami na krzy¿

Cytat:
Napisane przez Rena
moim zdaniem to jej sie ten stanik rozprul - zauwaz, ze nawet wobec siebie te miseczki sa asymetryczne.
Przyjrzyj siê innym zdjêciom. Poza tym nawet je¿eli co¶ by jej siê rozpru³o w tym stroju, to ¿aden biust nie powinien byæ tak zdeformowany bez ubrania Tak wygl±daj± "piêknie" utrwalone tzw. bu³y podpachowe, które s± obecne u sporej czê¶ci kobiet (mo¿e nie a¿ tak drastyczne) nosz±cych ¼le dobran± bieliznê. Nosi³a za ma³± miskê, przez co pier¶ siê w niej nie mieszcz±c, ucieka³a gdzie siê da³o.
W za³±czniku zdjêcie z balkonetki, nasza Alicja Dzieje siê u niej dok³adnie ta sama sytuacja, zaznaczona na czerwono, tylko tutaj lepiej uwidoczniona dziêki sukience tubie ods³aniaj±cej problem.

Cytat:
Napisane przez Rena
znam ten watek. Wydaje mi sie, ze przesadzasz porownujac 60FF do 75b.
Reagujesz do¶æ typowo, bo przecie¿ gdzie jest FF, a gdzie B. W ¶wiadomo¶ci tysiêcy kobiet i mê¿czyzn- B to ma³e piersi, FF ogromne Guzik prawda Literkofobia siê k³ania. Wystarczy przejrzeæ w±tek na modzie, poogl±daæ balkonetkê czy stanikomaniê.
Najlepszy, ilustrowany zdjêciami przyk³ad tutaj http://stanikomania.blox.pl/html/131...21.html?361780
Czy ta starsza Pani, która kiedy¶ nosi³a 110E, a po dok³adnym wymierzeniu wskoczy³a w 95G! (i to z jakim efektem) nagle cudownym sposobem przemasowa³a sobie t³uszczyk z obwodu pod, do piersi?
Jasne, ¿e nie

I ¿eby ju¿ tutaj tematu nie za¶miecaæ autorce, która mam nadziejê równie¿ skorzysta³a z linków/t³umaczeñ pojawiaj±cych siê w tym w±tku i sama siê zainteresowa³a tematem, jakiekolwiek inne pytania czy w±tpliwo¶ci proponujê zadawaæ na w±tku do tego przeznaczonym
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415605
Jelonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-05, 11:07   #49
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie to srednio interesuje, ze ludzie nieraz, blednie wg mnie traktuja ryby oddzielnie
Tluste ryby sa sztandarowym przykladem zdrowego tluszczu zwierzecego
rownie dobrze moznaby sie klocic czy pomidor to warzywo czy owoc

***
koncza off top to uwazam, ze podanie obwodu raz w cm raz calach (bo to 42 u pani Stanislawy to chyba cale - to troche nie fair, ze ja sie musze domyslac jaka to jednostka) jest nieeleganckie.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 11:44   #50
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 3 879
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ
rownie dobrze moznaby sie klocic czy pomidor to warzywo czy owoc

***
koncza off top to uwazam, ze podanie obwodu raz w cm raz calach (bo to 42 u pani Stanislawy to chyba cale - to troche nie fair, ze ja sie musze domyslac jaka to jednostka) jest nieeleganckie.
42 to oznaczenie, które nie jest po prostu stosowane u nas, ale przecie¿ w powy¿szym linku, ju¿ nie wspominaj±c o moim po¶cie jest napisane i¿ zawsze nosi³a 110E a przesiad³a siê na 95G, po uprzednim prawid³owym pomierzeniu. Có¿ tu przeliczaæ? Posty trzeba czytaæ dok³adnie
Jelonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-15, 17:07   #51
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 795
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

cze¶æ live,
rozumiem ciê zupe³nie, ja równie¿ ostatnio schud³am /w pó³ roku 15KG/ i od jakiego¶ czasu znajomi mnie komentuj±. co prawda wiêkszo¶æ na plus ale zdarzaj± siê te¿ tacy co mówi±, ¿e super, zachwalaj± zmiany ale te¿ radz± czy raczej rzucaj± delikatnym tonem, ¿ebym przy tym pozosta³a, rozumiem to bo wiadomo, ¿e jak ju¿ cz³owiek zacznie o siebie dbaæ to mo¿e przej¶æ w skrajno¶ci w skrajno¶æ, ja na szczê¶cie mam m±dr± g³ówkê i nie musi mnie nikt pilnowaæ, nawet jak ta osoba ma dobre intencje i jest mi przychylna, teraz jestem na etapie ostatnich szlifów æwiczenia i dopieszczanie, dieta ju¿ nie, a raczej utrwalanie zdrowych nawyków, ¿eby nie powróciæ do tego co by³o. waga ju¿ od d³ugiego czasu stoi i tego sie trzymam.
ale..
mam w otoczeniu dwie takie osoby /z rodziny nawet/, które znam bardzo dobrze. za ka¿dym razem jak siê spotykamy, s³yszê g³upie komentarze czy ¿artobliwe przyczepki, gdybym us³ysza³a je od kogo¶ obcego lub zwyk³ej kole¿anki pewnie przejê³a bym siê bardzo. "ty chyba przesadzi³a¶" "chudzinka" "przestañ siê odchudzaæ".
ja rozumiem, jak kto¶ przez kilka lat ogl±da³ mnie niezmienn±, tak± sam± ca³y czas to teraz trudno przej¶æ do porz±dku dziennego i nie tak ³atwo przyzwyczaiæ siê, ¿e ta osoba jest teraz szczup³a, szczê¶liwa, ¿e ubranie ³adnie podkre¶la jej kobiec± sylwetkê a nie ma na sobie jakiego¶ "worka" co jeszcze j± pogrubia.

nie zwracaj uwagi na komentarze, ciesz siê now± sylwetk±, jedz zdrowo, uprawiaj sport czy æwiczenia i dbaj o siebie!
pozdrawiam ;-)
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmie¶cie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-04-15 o 17:13
jagoda83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-21, 13:50   #52
paula990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

Mo¿e po prostu trochê Ci zazdroszcz±, mo¿e warto wybraæ siê te¿ do clubu fitness tam odzyskasz swoj± warto¶æ, podbudujesz siê , bêdziesz zdrowsza. Ka¿dy wie ¿e miêsieñ wiêcej spali ni¿ t³uszcz.
paula990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-22, 07:39   #53
FakeBlondie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam gdzie mnie poniesie...
Wiadomo¶ci: 602
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

live

a Ty dobrzze t± taliê mierzysz?
Na zdjêciach wygl±da mi ona na mniej ni¿ 79.
__________________
"Don't let the music die...
We're playing songs from different times"

Odchudzam siê i ujêdrniam (od 07.03.10-07.05.10).
FakeBlondie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-22, 12:39   #54
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 646
Dot.: Zdo³owa³y mnie kolezanki :(!!

wiesz co ci powiem .. kole¿anki czasem mówi± takie rzeczy bo zazdroszcz± albo nie chc± by kto¶ wygl±da³ lepiej ni¿ one
Ja bym siê w ogóle nimi nie przejmowa³a bo wygl±dasz dobrze. nie za chudo jak to one mówi±. Zazdroszcz± ci motywacji i tyle
Ilena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.