Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 10:35   #2731
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jesli nie jest podpieta do PP ( a warto to zrobic) to chyba musisz zaplacic normalnie tak jak zawsze czyli nr karty itd..
Ranko,właśnie ją podpięłam,czekam na kod czterocyfrow,mam nadzieję,że do tego czasu mi pudru nie wykupią,bo wolę go kliknąć dopiero jak w pełni zakończę ten cały proces
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 10:57   #2732
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chyba faktycznie w takim razie mozna kupic zestaw malych shrekowych opikow! one maja cos ok 4ml to moze wystarczy na jakis czas szczegolnie, ze na pewno nikt takich kolorow nie bedzie chcial mi podebrac
małe buteleczki mają też mały pędzelek -> nie są już takie cacy
chociaż shreki rozważam
Może byłaby któraś chętna na dwa małe shreki: shreka i rw?
na ebayu zestaw 16$ (już z przesyłką do PL) => 8$ za dwa maluchy

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Aleście się fryzjersko skoordynowały . Mam nadzieję, że wszystkie wrócicie piękne i zadowolone. Osobiście nie znoszę chodzić do fryzjera, a już ostatnio strasznie jestem na tych matołów cięta. Każdy tylko "trochę pocieniuje" (no bo jak to, wyjść od fryzjera bez cieniowania! To prawie jak nie pójść wcale!), i tak mnie w ostatnim roku cieniowali i cieniowali, że zaczęłam wyglądać jak czeski piłkarz, na dole ledwo co włosów, a najwyżej pocieniowane agresywnie na długość budzącą skojarzenia z obcięciem od garnka Chwilowo zapuszczam, a mój aktualny fryzjer strasznie wychodzi z siebie, żeby te smętne kosmyki, dzieła lokalnych gwiazd fryzjerstwa, jakoś wyrównać.
jakie ja już cuda miałam na głowie
hitem była fryzura a'la pekińczyk
mam cienkie, bardzo podatne włosy
kiedyś kręcone, teraz falowane
cieniowane mogą być tylko delikatnie na końcach, więc repertuar możliwych fryzur bardzo ograniczony
nie znoszę chodzić do fryzjera, max. zachwytu to "może być"
Cytat:
Napisane przez Sala
I co do proszków: Denny, to nie jest tylko powtarzana opinia, to jest fakt. Zasadniczo: rzekomo ten sam proszek w Polsce i Niemczech ma zupełnie inny skład -- w polskich "zawartość proszku w proszku" jest dużo, dużo niższa, a substancje aktywne są o wiele gorsze. Większość to wypełniacz. Do pewnego momentu producenci próbowali zaprzeczać, że tak jest, ale jak jakaś organizacja konsumencka zrobiła parę lat temu badania i wykazała im to czarno na białym, to teraz twierdzą, że "odpowiadają na potrzeby rynku", bo Polacy proszku sypią więcej, więc musi w nim być mniej substancji aktywnych... Błędne koło, bo czemu sypią więcej? Bo, kurde, dzięki ich sprytowi ten cholerny proszek nie działa!

Więc, jeśli dotychczas o tym nie wiedziałyście, to teraz pamiętajcie, że z każdej wyprawy do Niemiec należy sobie przywieźć zapas proszku. Albo zamówić z Allegro, albo cokolwiek. Naprawdę warto.
niestety to prawda
płyny do płukania tak samo

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
No dobra, komu w drogę temu wrotki na nogę... idę farbować

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dim nie noooo... jakbym wydala teraz 4 stowy na buty to by mnie niezle pogielo
jestem dzielna
heheheeh wczoraj jeden moj adorator widzac jak na fb gadam z kumpela o tych butach napisal mi, ze on to by swojej dziewczynie ciagle kupowal buty i to bez okazji
taaa, jasne
pokaż te buty
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:07   #2733
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

:janiepatrzenazadnekuszen iazakupowe:


a buta nie mam jak pokazac musialabym je kupic i trzasnac fote szukalam na stronie nine west, ale tam tylko strona z usa i buty zupelnie inne niz u nas
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:11   #2734
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ranko,właśnie ją podpięłam,czekam na kod czterocyfrow,mam nadzieję,że do tego czasu mi pudru nie wykupią,bo wolę go kliknąć dopiero jak w pełni zakończę ten cały proces
kod dostaniesz z najblizszym wyciagiem. a nie da sie kliknac i przetrzymac w koszyku?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:12   #2735
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

... Niestety, moje farbowanie totalnie nie wyszło Wyglądam gorzej niż wcześniej Włosy wyszły ciemne, ale z prześwitami blondu (gdzieś na boku farba w ogóle kiepsko chwyciła..), są mega matowe .. wyglądam okropnie !!

Najchętniej zaszyłabym się na 2 miesiące w domu A tu muszę jechać na uczelnię w sprawie mgr.. Niefajno.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:22   #2736
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
... Niestety, moje farbowanie totalnie nie wyszło Wyglądam gorzej niż wcześniej Włosy wyszły ciemne, ale z prześwitami blondu (gdzieś na boku farba w ogóle kiepsko chwyciła..), są mega matowe .. wyglądam okropnie !!

Najchętniej zaszyłabym się na 2 miesiące w domu A tu muszę jechać na uczelnię w sprawie mgr.. Niefajno.
Ojoj, Kicia, strasznie, strasznie współczuję . Naprawdę wiem, co to znaczy wyjść od fryzjera i wyglądać jak strach na wróble. W zeszłym roku fryzjerka mnie namówiła na grzywkę i... płakałam za każdym razem, jak widziałam się w lustrze. Trzymaj się, masz jakąś szansę na poprawki?
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:27   #2737
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Pewnie mogłabym poprawić kolor jakąś kolejną farbą, ale nie chcę już dodatkowo obciążać włosów. Pozostaje mi poczekać aż się farba będzie powoli wypłukiwać i z godnością czekać aż wróci moj naturalny kolor.. Tylko to trochę potrwa
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 11:39   #2738
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
A ja jestem inna bo miałam Dzień Fryzjera dzisiaj tzn. 26 bo pewnie większośc i tak przeczyta tego posta jutro

Red masz super kicaja


E tam, tylko jeden dzień wcześniej poszłaś, masz wybaczone Super, że jesteś zadowolona. Długa droga za Tobą, ale ważne,że efekt taki jak chciałaś

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Redzik na spotkanie integracyjne Truskawek wez ze soba kicaja bedziemy mogly go popiescic! albo on nad dopiesci pazurkami
Maskotka truskawek On pazurami nie popieści, nie ma obawy, ale za to ząbki potrafi uruchomić I warczy jak mu nic nie pasuje albo kogoś goni Taki mój udomowiony bandzior - z dzieckiem bym go nie zostawiła niestety, trzeba wiedzieć jak z nim "gadać"

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no jakos zaraz po tym, wzielam fioletowa mam nadzieje, ze z brokatem bo niby jakies drobinki byly na zdjeciu


Też mi się wydawało, że ona z brokatem

Wiecie, że od wczoraj spędzam więcej czasu na czesaniu?


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wszystkie do fryzjera tylko nie ja!
No a na co czekasz? Nie ważne, że zapuszczasz - odśwież fryzurkę Termin tylko na dzisiaj

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Red ja teraz dążę do podobnej fryzury co masz. Na razie mam włosy do połowy szyi (max), nie ścinane od 3 stycznia.. Poszłam do fryzjerki z włosami długości hm... no za ramiona spokojnie, także dosyć długimi, powiedziałam, że chcę boba do połowy szyi (nawet pokazałam to miejsce ). Ale babka obcięła mnie jakoś do ok. końcówki ucha Na dodatek włosy były zupełnie niepocieniowane.. wyglądałam jak taki średniowieczny paź, albo pomoc stajenna.. Przez 2 miechy chodziłam w upiętych włosach, tak paskudnie (imho) wyglądałam (mam raczej owalną twarz, do której ta fryzura nijak nie pasowała)..

No dobra, komu w drogę temu wrotki na nogę... idę farbować


Fajnie, że kobieta zrozumiała co pokazałaś... Albo zapomniała, ze włosy na sucho robią się krótsze

Ty dążysz to takiej fryzurki jak moja, a ja bym boba właśnie chciała tak jak masz Ty

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
heheheeh wczoraj jeden moj adorator widzac jak na fb gadam z kumpela o tych butach napisal mi, ze on to by swojej dziewczynie ciagle kupowal buty i to bez okazji

co do fryzjerow to ja nie moge wytrzymac tych wszystkich fryzjere trajkoczacych o wszystkim i o niczym, mam ochote takie babsko z miejsca udusic na szczescie moj przeboski fryzjer troche pogada, troche pomilczy i jest ok
no i jak tnie
To ilu Ty masz adoratorów

A mój fryzjer to tak jak Twój, w sam raz z gadaniem i tnie wspaniale

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Redi ja mam włosy niemal do ramion, były za ale obciałam przed wyjazdem go hambirga i żałuje troche ale włosy odrastaja przeciez. w lutym 2009 miałam kruciuteńkie takie jak dorota wellman.
dzis teoryetycznie tylko kolor ale moze sobie cos ciachne
ja mam duzo i gęste a ukaldanie ich to meksyk aż mnie ręce bolą
Jak Dorota Wellman? Wow Ja mam niby dużo, ale cienkie...

Słuchaj Ty wspomniałaś, ze masz szczotę na spółkę z Madzią, weź bądź dobra matka i zamów jej na dzień dziecka tego kwiatuszka On jest cudny

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę, że zachwyt nad OPI trwa, więc mam na zbyciu chyba kropelki wysuszające OPI Miała je wziąć pewna wizażanka za Seche Vite, ale coś się nie odzywa, więc mam nowe na zbyciu Gdyby któaś z Was chciała to pisać - mogę odstąpić, bo 2 butle mi nie potrzebne
Ten SV naprawdę taki dobry?

Co do proszków z Niemiec to też uważam, że są lepsze Niestety...

Podczas jednych zakupów za naszą zachodnią granicą napakowaliśmy do wózków chyba z 8 proszków, mnóstwo chemii, kosmetyków, słodyczy i porządnych alkoholi (duże Martini wyszło po 18 zł wtedy... ) a pani przy kasie do nas z pytaniem czy jesteśmy z Polski Poza tym od razu uprzedziła, że tylko gotówką możemy płacić
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:41   #2739
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
... Niestety, moje farbowanie totalnie nie wyszło Wyglądam gorzej niż wcześniej Włosy wyszły ciemne, ale z prześwitami blondu (gdzieś na boku farba w ogóle kiepsko chwyciła..), są mega matowe .. wyglądam okropnie !!

Najchętniej zaszyłabym się na 2 miesiące w domu A tu muszę jechać na uczelnię w sprawie mgr.. Niefajno.
Niedobrze... Kicia, a może jakiś lekki szampon koloryzujący
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:44   #2740
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Nie, nie.. Jak pomyślę ile chemii ostatnio wtłoczyłam w swoje włosy, w jakiej one są teraz kondycji, to odechciewa mi się wszelkiego farbowania na zawsze Jak popatrzę na swoje włosy przed farbowaniem, to mam ochotę zacząć walić głową w ścianę co mi uderzyło do głowy, żeby tak je zniszczyć..?!
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:49   #2741
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
:janiepatrzenazadnekuszen iazakupowe:


a buta nie mam jak pokazac musialabym je kupic i trzasnac fote szukalam na stronie nine west, ale tam tylko strona z usa i buty zupelnie inne niz u nas
to nie chcesz minishreków?
ja chcę fotę = musisz kupić
masz za mało butów na 2 dwie szafy
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
... Niestety, moje farbowanie totalnie nie wyszło Wyglądam gorzej niż wcześniej Włosy wyszły ciemne, ale z prześwitami blondu (gdzieś na boku farba w ogóle kiepsko chwyciła..), są mega matowe .. wyglądam okropnie !!

Najchętniej zaszyłabym się na 2 miesiące w domu A tu muszę jechać na uczelnię w sprawie mgr.. Niefajno.

polecam szampon HE do farbowanych -> szybko i równo zmywa kolor
może machnij, za parę dni szampon koloryzujący?
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Maskotka truskawek On pazurami nie popieści, nie ma obawy, ale za to ząbki potrafi uruchomić I warczy jak mu nic nie pasuje albo kogoś goni Taki mój udomowiony bandzior - z dzieckiem bym go nie zostawiła niestety, trzeba wiedzieć jak z nim "gadać"
poradzimy sobie
co się dzieje jak już dogoni?
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 11:56   #2742
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

James jak plamy na koszuli?
Ja przychylam sie do opinii czesto powtarzanej że proszki i inne srodki piorąco-czyszczące z Niemiec sa o niebo lepsze od naszych.
Nasz najlepszy proszek połaczony z wybielaczem i innymi cudami typu vanish oxy itp. ledwo do pięt dorasta zwykłemu niemieckiemu Arielowi czy Persilowi.
James jak chcesz to skrobnij mi PW, mogę Ci wysłać trochę proszku, może akurat pomoze

Red masz super kicaja
Dopralam plamy . Zrobilam koszuli "maseczke" z Persila w zelu. Potem niedokladnie splukalam, zeby schla z tym zelowym proszkiem. Na drugi dzien patrze i plam nie ma.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Jak wiesz, że możesz jej zaufać to dzwoń Ja ścinam zawsze trochę za ramiona, lekko cieniuję i grzywkę mam na bok i ona przechodzi w długość włosów później. Teraz urosły mi zdecydowanie za długie i musze je wiązać lub spinać. Najgorsze, ze sama nie wiem co chcę
A jak bardzo Ty masz krótkie?
Czekamy na zdjecie wlosow.

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Och jak ja bym chciała mieć taką zaufaną fryzjerkę Ktoś taki jest na wagę złota



Jak będę wyglądać jakoś sensownie to mogę pokazać co wyszło na mojej głowie .. Zaraz zaczynam akcję

Red ja teraz dążę do podobnej fryzury co masz Na razie mam włosy do połowy szyi (max), nie ścinane od 3 stycznia.. Poszłam do fryzjerki z włosami długości hm... no za ramiona spokojnie, także dosyć długimi, powiedziałam, że chcę boba do połowy szyi (nawet pokazałam to miejsce ). Ale babka obcięła mnie jakoś do ok. końcówki ucha Na dodatek włosy były zupełnie niepocieniowane.. wyglądałam jak taki średniowieczny paź, albo pomoc stajenna.. Przez 2 miechy chodziłam w upiętych włosach, tak paskudnie (imho) wyglądałam (mam raczej owalną twarz, do której ta fryzura nijak nie pasowała)..

No dobra, komu w drogę temu wrotki na nogę... idę farbować
A reklamowalas fryzure, ktora tamta Ci zrobila?

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
... Niestety, moje farbowanie totalnie nie wyszło Wyglądam gorzej niż wcześniej Włosy wyszły ciemne, ale z prześwitami blondu (gdzieś na boku farba w ogóle kiepsko chwyciła..), są mega matowe .. wyglądam okropnie !!

Najchętniej zaszyłabym się na 2 miesiące w domu A tu muszę jechać na uczelnię w sprawie mgr.. Niefajno.
Wspolczuje

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Pewnie mogłabym poprawić kolor jakąś kolejną farbą, ale nie chcę już dodatkowo obciążać włosów. Pozostaje mi poczekać aż się farba będzie powoli wypłukiwać i z godnością czekać aż wróci moj naturalny kolor.. Tylko to trochę potrwa
Kup sobie Head&Shoulders i myj wlosy. Szampony przeciwlupiezowe wyplukuja farbe. Sprobuj kilka razy umyc nim dzis wlosy.


Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Nie, nie.. Jak pomyślę ile chemii ostatnio wtłoczyłam w swoje włosy, w jakiej one są teraz kondycji, to odechciewa mi się wszelkiego farbowania na zawsze Jak popatrzę na swoje włosy przed farbowaniem, to mam ochotę zacząć walić głową w ścianę co mi uderzyło do głowy, żeby tak je zniszczyć..?!
Probuj kika razy szamponem przeciwlupiezowym. Potem naloz jakas dobra odzywke na wlosy. Ja mam problematyczne wlosy (nawracajacy lupiez tlusty, miejscami suche wlosy, wypadajace, przetluszczajace) i ciezko cos znalezc dobrego. Moge polecic to. Mnie w miare sluzy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:02   #2743
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
masz za mało butów na 2 dwie szafy
Święta racja

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
poradzimy sobie
co się dzieje jak już dogoni?
Jak dogoni, ale się w porę zaznaczy "nie!" to rozbiega się na bok Ale miałam jedną (tylko jedną na szczęście) akcję jak walczył z naszym drugim futrzakiem... Chciałam ich rozdzielić i wsadziłam rękę pomiędzy futra i Rudiś na ślepo wbił ząbki w mój kciuk a nie w rywala. Mam pamiątkę do dziś

Ale normalnie to straszny przytulak z niego On głównie mężczyzn przegania
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:08   #2744
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja tez slyszalam, ze proszki z niemiec np maja inny sklad

Dim nie noooo... jakbym wydala teraz 4 stowy na buty to by mnie niezle pogielo
jestem dzielna
heheheeh wczoraj jeden moj adorator widzac jak na fb gadam z kumpela o tych butach napisal mi, ze on to by swojej dziewczynie ciagle kupowal buty i to bez okazji

co do fryzjerow to ja nie moge wytrzymac tych wszystkich fryzjere trajkoczacych o wszystkim i o niczym, mam ochote takie babsko z miejsca udusic na szczescie moj przeboski fryzjer troche pogada, troche pomilczy i jest ok
no i jak tnie

za wszystkie, ktore dzis szaleja z wlosami
Ilios Ty to masz tych wielbicieli na pęczki
Jeden wyznaje miłośc, drugi chce Cię butami obsypywać, żyć nie umierać
Teraz to chyba najbardziej by Ci się przydał jakiś budowlaniec-remontowiec

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
... Niestety, moje farbowanie totalnie nie wyszło Wyglądam gorzej niż wcześniej Włosy wyszły ciemne, ale z prześwitami blondu (gdzieś na boku farba w ogóle kiepsko chwyciła..), są mega matowe .. wyglądam okropnie !!

Najchętniej zaszyłabym się na 2 miesiące w domu A tu muszę jechać na uczelnię w sprawie mgr.. Niefajno.
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Nie, nie.. Jak pomyślę ile chemii ostatnio wtłoczyłam w swoje włosy, w jakiej one są teraz kondycji, to odechciewa mi się wszelkiego farbowania na zawsze Jak popatrzę na swoje włosy przed farbowaniem, to mam ochotę zacząć walić głową w ścianę co mi uderzyło do głowy, żeby tak je zniszczyć..?!
Kicia moim zdaniem najlepiej byłoby pójśc do dobrego fryzjera. Na pewno wyrównałby Ci kolor i zaaplikował jakąś kuracje silnie regenerującą włosy

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19612681]Dopralam plamy . Zrobilam koszuli "maseczke" z Persila w zelu. Potem niedokladnie splukalam, zeby schla z tym zelowym proszkiem. Na drugi dzien patrze i plam nie ma.

Kup sobie Head&Shoulders i myj wlosy. Szampony przeciwlupiezowe wyplukuja farbe. Sprobuj kilka razy umyc nim dzis wlosy.

Probuj kika razy szamponem przeciwlupiezowym. Potem naloz jakas dobra odzywke na wlosy. Ja mam problematyczne wlosy (nawracajacy lupiez tlusty, miejscami suche wlosy, wypadajace, przetluszczajace) i ciezko cos znalezc dobrego. Moge polecic to. Mnie w miare sluzy.[/QUOTE]

To dobrze że plama już zeszła
Do wypłukiwania koloru dobre są chyba jeszcze szampony oczyszczające
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:08   #2745
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19612681]Dopralam plamy . Zrobilam koszuli "maseczke" z Persila w zelu. Potem niedokladnie splukalam, zeby schla z tym zelowym proszkiem. Na drugi dzien patrze i plam nie ma.[/QUOTE]

Ufff, dobrze, że Ci ten Persil jeszcze nie narobił więcej plam


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19612681]
Czekamy na zdjecie wlosow.[/QUOTE]

Moich? Siem wstydzem
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:09   #2746
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Królki mają o wiele więcej temperamentu niż wszyscy myślą
mój to złośnik straszny

http://www.maccosmetics.co.uk/ klikniecie mi w stronę? od wczoraj mi się nie otwiera i nie wiem czy to problem z moim laptopem czy ze stroną, a nie mam gdzie sprawdzić, a chciałam zrobić sobie zamówienie
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:10   #2747
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
kod dostaniesz z najblizszym wyciagiem. a nie da sie kliknac i przetrzymac w koszyku?
No nie żartuj,wyciąg dostaję każdego 21 dnia mesiąca
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:13   #2748
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ufff, dobrze, że Ci ten Persil jeszcze nie narobił więcej plam




Moich? Siem wstydzem
Ale tu same swoje. Nie wstydkaj sie .
btw: plamy narobil Persil w proszku. Ten w zelu jest bialy. Niebieskich granulek do niego na szczescie nie wrzucili .

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Królki mają o wiele więcej temperamentu niż wszyscy myślą
mój to złośnik straszny

http://www.maccosmetics.co.uk/ klikniecie mi w stronę? od wczoraj mi się nie otwiera i nie wiem czy to problem z moim laptopem czy ze stroną, a nie mam gdzie sprawdzić, a chciałam zrobić sobie zamówienie
U mnie dziala. Popsulas .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:15   #2749
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

zloooooooooo dostalam wyplate wlasnie.
czy moze mnie ktos przywiazac do krzesla, zebym nie poleciala po te szpilki?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 12:15   #2750
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613119]
U mnie dziala. Popsulas .[/QUOTE]


chyba pobiegnę zaraz na uniwerek, bo jestem nogą technologiczną i na bank nie naprawię
aaaaaaaaaaa! oddawać mi stronę MACa
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:19   #2751
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Królki mają o wiele więcej temperamentu niż wszyscy myślą
mój to złośnik straszny

http://www.maccosmetics.co.uk/ klikniecie mi w stronę? od wczoraj mi się nie otwiera i nie wiem czy to problem z moim laptopem czy ze stroną, a nie mam gdzie sprawdzić, a chciałam zrobić sobie zamówienie
U mnie stronka chodzi
Może to jakis znak, strony z kosmetykami już Ci się nie chca otwierać dla Twojego dobra
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:19   #2752
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
No nie żartuj,wyciąg dostaję każdego 21 dnia mesiąca
moze w historii bedzie szybciej ale u mnie byl w wyciagu i zreszta chyba tak jest napisane na stronie PP
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:21   #2753
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość


chyba pobiegnę zaraz na uniwerek, bo jestem nogą technologiczną i na bank nie naprawię
aaaaaaaaaaa! oddawać mi stronę MACa
Moge Ci cos kliknac i wyslac do Ciebie jak chceta. Albo to dopiero jutro bo TZ na koncert ACDC pojechal a ja nigdy jego maila i hasla na pay pala nie pamietam.

btw: konika oddawaj. Napisalam u Ciebie w watku.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:23   #2754
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
U mnie stronka chodzi
Może to jakis znak, strony z kosmetykami już Ci się nie chca otwierać dla Twojego dobra



---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613305]Moge Ci cos kliknac i wyslac do Ciebie jak chceta. Albo to dopiero jutro bo TZ na koncert ACDC pojechal a ja nigdy jego maila i hasla na pay pala nie pamietam nigdy.

btw: konika oddawaj. Napisalam u Ciebie w watku.[/QUOTE]
próbuję liska zainstalować, może pomoże, a jak nie to mam drugiego laptopa z innym windowsem, tylko nie mam na nim neta... jakby co to będę krzyczeć w panice

konika oddam ale za coś super hiper ekstra
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:25   #2755
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Krolis - u mnie tez dziala.

Red - adoratorow mam trzech

ale zaden nie jest remontowy
koles od kupowania butow to pewnie by wszystko zrobil, ale jak sie dowie gdzie mieszkam to bedzie mi serenady pod oknem spiewal
didzejos z kolei niby chcialby pomoc, ale on codziennie wstaje o 12, potem godzinie sie kapie, nastepna godzine gotuje kurczaka z ryzem [] wiec jakby mi zaczynal malowanie o 14 to za duzo tego nie zrobi


a co do krolikow to ja mam traume po moim, ktory gwalcil rece i przegryzal zawsze kabel od internetu tylko
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:26   #2756
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

czemu mi MAC nie działa ?

króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:28   #2757
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

W tym wątku zawsze ożywiona dyskusja
Ja dostałam swój różyk z truskawy i tak chciałam zasięgnąć opinii : używacie do nakładania kolorówki pędzli dołączonych do opakowania? Bo ja mam sporo swoich i nie wiem,czy warto odpakowywać ten dołączony,bo się sprawdza czy może lepiej odsprzedać? [ mówię tu o EL ]
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:36   #2758
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Królki mają o wiele więcej temperamentu niż wszyscy myślą
mój to złośnik straszny
Dokładnie! Charakterny ten Twój, bo chyba też rudawy z tego co pamiętam po akcji z torebką Podobno co rude to wredne

Strona działa

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613119]Ale tu same swoje. Nie wstydkaj sie .
btw: plamy narobil Persil w proszku. Ten w zelu jest bialy. Niebieskich granulek do niego na szczescie nie wrzucili .[/QUOTE]

Na wątku same swoje, ale za dużo podczytywaczy

Wydawało mi się, że Persil w żelu zielony też jest

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
zloooooooooo dostalam wyplate wlasnie.
czy moze mnie ktos przywiazac do krzesla, zebym nie poleciala po te szpilki?
Taką krzywdę chcesz sobie zrobić na własne życzenie? Poza tym dostałaś podwyżkę ostatnio to wiesz Najwyżej później nic nie kupisz...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:39   #2759
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość



---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


próbuję liska zainstalować, może pomoże, a jak nie to mam drugiego laptopa z innym windowsem, tylko nie mam na nim neta... jakby co to będę krzyczeć w panice

konika oddam ale za coś super hiper ekstra
A mojego puderku MAC, o ktory pytalas nie chcesz?
-----------------------------------------------------------

btw: zauwazylam cos, co bardzo mnie drazni na wizazu. Wiem, ze nasz watek jets publiczny i ogolnodostepny. Jestem swiadoma zatem, ze kazdy moze wszystko przeczytac. Drazni mnie jednak to, ze niektore wizazanki slepo korzystaja z tego, co my piszemy nic od siebie nie wnoszac. Trafia mnie jak widze kolejna "fanke" Zbozaka. Naszukalam sie go sporo bo nigdzie bo znalezc nie mozna bylo w sieci. A wizazanki korzystaja, okej. TYlko jak widze, ze krzystaja z nazw, ktorymi ja ochrzcilam ten puderek to czasami mnie skreca. To zreszta sie bardzo czesto zdarza rowniez w wypadku innych rzeczy polecanych przez wiele wizazanek. "Nasze" rzeczy polowe wizazu ma. Czasami ktoras sie nameczy szukajac czegos czy polecajac a kilkaset osob przeczyta i nikt nawet nie podziekuje ani nie zaproponuje nic swojego.
Serio zastanawiam sie teraz nad zalozeniem klubu.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość



---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


próbuję liska zainstalować, może pomoże, a jak nie to mam drugiego laptopa z innym windowsem, tylko nie mam na nim neta... jakby co to będę krzyczeć w panice

konika oddam ale za coś super hiper ekstra
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Dokładnie! Charakterny ten Twój, bo chyba też rudawy z tego co pamiętam po akcji z torebką Podobno co rude to wredne

Strona działa



Na wątku same swoje, ale za dużo podczytywaczy

Wydawało mi się, że Persil w żelu zielony też jest



Taką krzywdę chcesz sobie zrobić na własne życzenie? Poza tym dostałaś podwyżkę ostatnio to wiesz Najwyżej później nic nie kupisz...
O tym post wyzej napisalam.
Ja mam Persil bialy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 12:42   #2760
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19613305]Moge Ci cos kliknac i wyslac do Ciebie jak chceta. Albo to dopiero jutro bo TZ na koncert ACDC pojechal a ja nigdy jego maila i hasla na pay pala nie pamietam.

btw: konika oddawaj. Napisalam u Ciebie w watku.[/QUOTE]

Odnośnie ACDC to kolega opowiadał mi że kilkanascie lat temu był w sklepie z kasetami magnetofonowymi i słyszy jak wchodzi facet i mówi do ekspedientki "poprosze kasetę takiego zespołu - Ace piorun Dece"

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Krolis - u mnie tez dziala.

Red - adoratorow mam trzech

ale zaden nie jest remontowy
koles od kupowania butow to pewnie by wszystko zrobil, ale jak sie dowie gdzie mieszkam to bedzie mi serenady pod oknem spiewal
didzejos z kolei niby chcialby pomoc, ale on codziennie wstaje o 12, potem godzinie sie kapie, nastepna godzine gotuje kurczaka z ryzem [] wiec jakby mi zaczynal malowanie o 14 to za duzo tego nie zrobi


a co do krolikow to ja mam traume po moim, ktory gwalcil rece i przegryzal zawsze kabel od internetu tylko
Ha ha ha widać króliki sa zboczne nie tylko na punkcie kolorówki co niektóre na punkcie cudzych rąk
Co do tych wielbicieli to mogłoby być ciekawie - ten od butów by śpiewał a dzidżejos by mu przygrywał do taktu

Wczoraj mi mBank ściągnął dolara po 3,46 zł
Zamówiłam sobie na ACW 2 wkłady Diora nude pasiastego bo stwierdziłam że jednak fajny jest tylko muszę odpowiedni krem nawilżający pod spód kłasć.
2 wkłady z wysyłką z USA wyszły mi i tak taniej niz jeden w Polsce

EDT: wchodzę własnie na ACW i co widzę: do kazdego zamówienia powyżej 40$ dają gifta a ja wczoraj zamówiłam buuu

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2010-05-27 o 12:51
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.