Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-03, 15:03   #1621
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1 837
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

s³uchajcie, a wiecie mo¿e gdzie jeszcze mo¿na kupiæ w warszawie farby palette p³omienny feniks? od d³ugiego czasu malowa³am ni± w³osy, by³am bardzo zadowolona, a tu mi wszêdzie mówi± ¿e wycofuj± te farby teraz musia³am kupiæ loreala, na moich w³osach efekt o wiele gorszy a i cena nieporównywalnie wiêksza..
__________________
[perfectaA]414165[/perfectaA]
[perfectaB]414165[/perfectaB]
[perfectaC]414165[/perfectaC]
MidnightGothique jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-03, 15:32   #1622
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Maska koloryzuj±ca Expresso Vitality'su jest fajna ale trochê przyciemnia w³osy u mnie do 2 myc, raczej nie wysusza w³osów. A 8.44 jeszcze nie próbowa³am - wczoraj by³a imprezka i zabrak³o czasu, wiêc dam znac w nastêpnym tygodniu, ale na próbniku piêkny kolor.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-03, 17:52   #1623
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Poka¿ wiadomo¶æ
czytalam, czytalam ale chyba jestem sleba bo widzialam tylko opinie odnosnie iskry A ciekawa wlasnie bylam efektu tego liscia bo na pudeleczku jest niby taki rudawy a iskra mi sie wydaje wpadajaca bardziej w czerwien
to zalezy kto co lubi jakie masz w³osy naturalne jesli blond to pewnie wyjdzie ³adnie podobnie do opakowania ja mam mysie nijakie i wyszlo ciemno ja jednak wole bardziej zucajace sie w oczy
a co do iskty to bardziej kolor mi sie podoba- wole zywsze kolory ale to juz gusta i gusciki a wiadomo ze szybko sie wyplukuja..
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:22   #1624
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 737
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Jessiczka Poka¿ wiadomo¶æ
to zalezy kto co lubi jakie masz w³osy naturalne jesli blond to pewnie wyjdzie ³adnie podobnie do opakowania ja mam mysie nijakie i wyszlo ciemno ja jednak wole bardziej zucajace sie w oczy
a co do iskty to bardziej kolor mi sie podoba- wole zywsze kolory ale to juz gusta i gusciki a wiadomo ze szybko sie wyplukuja..
obecnie mam sprany rudy tak co 3 miesiace chodze do fryzjera ale po miesiacu-poltora odwiezam je sobie szamponami szaponetkami itp
i teraz wlasnie nie wiem czy skusic sie na jakas farbe drogeryjna i czy jednak isc do tego fryzjera
ojj z tum rudym to juz tak jest co chwile trzeba odwiezac
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:29   #1625
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Poka¿ wiadomo¶æ
obecnie mam sprany rudy tak co 3 miesiace chodze do fryzjera ale po miesiacu-poltora odwiezam je sobie szamponami szaponetkami itp
i teraz wlasnie nie wiem czy skusic sie na jakas farbe drogeryjna i czy jednak isc do tego fryzjera
ojj z tum rudym to juz tak jest co chwile trzeba odwiezac
no tak z tymi rudymi to taki mankamencik wiecznie sie babrac z tymi farbami ale takie uroki
a odnosnie farb drogeryjnych to moze i warto sprobowac pewnie mniej kosztowny biznes tylko czy odcien znajdziesz i po u¿yciu bêdziesz zadowolona hmm
a moze profesjonalne fryzjerkie tylko samemu
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-03, 19:55   #1626
autodestrukcja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

zrobi³am tym br±zem, przykry³o mi to rozjasnienie na d³ugo¶ci i koñcówkach, to co by³o na czubku glowy rude to lekko prze¶wituje, ale grunt ¿e da siê wyj¶c do ludzi;P

pewnie sie szybko bedzie tez wyp³ukiwac, wiêc za miesi±c powtórzê i potem dam im spokój...

no i niestety do puki nie odrosn± mi naturalne i nie zetne tego gdzie by³o rozjasnione to baj baj rudy ;(

ehhh...
autodestrukcja84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-03, 20:13   #1627
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Poka¿ wiadomo¶æ
s³uchajcie, a wiecie mo¿e gdzie jeszcze mo¿na kupiæ w warszawie farby palette p³omienny feniks? od d³ugiego czasu malowa³am ni± w³osy, by³am bardzo zadowolona, a tu mi wszêdzie mówi± ¿e wycofuj± te farby teraz musia³am kupiæ loreala, na moich w³osach efekt o wiele gorszy a i cena nieporównywalnie wiêksza..

W rossmanie widzia³am
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 22:40   #1628
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

sprawd¼ te¿ w Natura
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-04, 18:25   #1629
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie te¿ trzyma szaleñstwo farbowania co 21 dni
W³a¶nie po³o¿y³am Majirel 7.44 na lekko sprany tycjan Chantala. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Wrzucam zdjêcie. Jestem zadowolona z efektu. Po farbie Chantal, kolor mia³am bardziej wyblak³y, a na pocz±tku zawsze by³ du¿o ciemniejszy. Dopiero kiedy farba trochê siê wyp³uka³a, kolor by³ mniej wiêcej taki, jak chcia³am.
Po Majirel kolor by³ od razu taki jak mia³ byæ. Na zdjêciu w³osy s± po dwóch myciach, ale tu¿ po farbowaniu by³y niemal identyczne. W³osy s± w dobrej kondycji. Dodam tylko, ¿e po farbowaniu nie myjê w³osów szamponem. Dopiero podczas drugiego mycia u¿ywam szamponu. Masek/od¿ywek u¿ywam zawsze.
Przypomnê te¿, ¿e mam w³osy po dekoloryzacji. Schodzi³am z czarnego (który pierwotnie, jak to w tej bajce bywa, mia³ byæ ciemnym br±zem). Dekoloryzacja by³a robiona 3 miesi±ce temu.
Podsumowuj±c, póki co zostajê przy Majirel
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:22   #1630
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

siskath
te¿ jestem fank± tego kolorku farbowa³am ponad 2 lata
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-05, 18:37   #1631
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hej dziewczyny ;p
Dawno mnie to nie by³o ;]
Mam takie pytanko odno¶nie rudego, teraz mam taki dwumiesiêczny sprany garnier i co jaki¶ czas walê na to szampon koloryzuj±cy, bo nie chce mi siê babraæ jako¶ w farbie ostatnio .
I tak siê zastanawiam czy by sobie nie sprawiæ jakiego¶ chwilowego ciemnego br±zu - tak mnie jako¶ kusi ciemny kolor. Chcia³am sobie przywaliæ jak±¶ szamponetkê typu Delia albo Marion. Tak dla sprawdzenia jak bêdê wygl±da³a, bo z ciemnej farby wychodziæ znowu nie chcê. My¶licie, ¿e to co¶ da? Przyciemni± mi siê takie farbowane w³osy br±zem? A je¶li tak - czy to mi potem zlezie ca³kiem, czy siê wgryzie we w³osy?
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 20:50   #1632
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez trivial Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny ;p
Dawno mnie to nie by³o ;]
Mam takie pytanko odno¶nie rudego, teraz mam taki dwumiesiêczny sprany garnier i co jaki¶ czas walê na to szampon koloryzuj±cy, bo nie chce mi siê babraæ jako¶ w farbie ostatnio .
I tak siê zastanawiam czy by sobie nie sprawiæ jakiego¶ chwilowego ciemnego br±zu - tak mnie jako¶ kusi ciemny kolor. Chcia³am sobie przywaliæ jak±¶ szamponetkê typu Delia albo Marion. Tak dla sprawdzenia jak bêdê wygl±da³a, bo z ciemnej farby wychodziæ znowu nie chcê. My¶licie, ¿e to co¶ da? Przyciemni± mi siê takie farbowane w³osy br±zem? A je¶li tak - czy to mi potem zlezie ca³kiem, czy siê wgryzie we w³osy?
tak naprawdê to nie wiadomo jak zareaguj± twoje w³osy, wszystko zale¿y od porowato¶ci w³osa oraz wyj¶ciowego kolor - daj fotkê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:17   #1633
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez trivial Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny ;p
Dawno mnie to nie by³o ;]
Mam takie pytanko odno¶nie rudego, teraz mam taki dwumiesiêczny sprany garnier i co jaki¶ czas walê na to szampon koloryzuj±cy, bo nie chce mi siê babraæ jako¶ w farbie ostatnio .
I tak siê zastanawiam czy by sobie nie sprawiæ jakiego¶ chwilowego ciemnego br±zu - tak mnie jako¶ kusi ciemny kolor. Chcia³am sobie przywaliæ jak±¶ szamponetkê typu Delia albo Marion. Tak dla sprawdzenia jak bêdê wygl±da³a, bo z ciemnej farby wychodziæ znowu nie chcê. My¶licie, ¿e to co¶ da? Przyciemni± mi siê takie farbowane w³osy br±zem? A je¶li tak - czy to mi potem zlezie ca³kiem, czy siê wgryzie we w³osy?

saszetka pozostanie na wlosach mniej intensywna od farby czy szamponu , ale bedzie wymagac rozjasnienia
masz ochote byc brunetka to badz, ale pamietaj ze rudego ³atwo nie odzyskasz-moim zdaniem-
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:22   #1634
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

wklejê foto jutro, bo z lamp± to przek³amane zdjêcie.
w³a¶nie obawiam siê tego, ¿e to pozostanie dziadostwo. no nic. raz chcê byæ blond, raz ciemna, a i tak najszczê¶liwsza jestem w rudym. ale w³osy mam takie zniszczone ju¿ od tego farbowania a to, ¿e s± takie leciutkie i puszyste tylko potêguje wra¿enie. nic mi ju¿ na to nie pomaga ;/
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-05, 21:48   #1635
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

W³a¶nie ¶wie¿o po farbowaniu Vitality's 8.44.
Wra¿enia:
- bardzo dobrze z³apa³o odrost oraz ciemniejsze w³oski po ostatnim farbowaniu (tylko 6% utleniacz Vitalitysa),
- fantastyczny kolorek - w³a¶nie taki lubiê i chyba d³u¿ej przy nim zostanê, taki jasny rudo z³oty ale intensywny (absolutnie nie marchewka).
-w³osy w dobrym stanie, po zmyciu farby nie pl±cz± siê a to za spraw± olejku.
- smrodzik amoniaku mniej wyczuwalny ni¿ w innych.
-fajna konsystencja (podobna jak w Majirel)

Jednym s³owem jestem bardzo mi³o zaskoczona bo w³a¶ciwie pierwszy raz uzyska³am kolor który chcia³am.
Zobaczê jak bêdzie siê wyp³ukiwa³ i zdam relacjê.

Kolor mniej wiêcej jak na fotce znalzionej w necie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 12:54   #1636
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie ¶wie¿o po farbowaniu Vitality's 8.44.
Wra¿enia:
- bardzo dobrze z³apa³o odrost oraz ciemniejsze w³oski po ostatnim farbowaniu (tylko 6% utleniacz Vitalitysa),
- fantastyczny kolorek - w³a¶nie taki lubiê i chyba d³u¿ej przy nim zostanê, taki jasny rudo z³oty ale intensywny (absolutnie nie marchewka).
-w³osy w dobrym stanie, po zmyciu farby nie pl±cz± siê a to za spraw± olejku.
- smrodzik amoniaku mniej wyczuwalny ni¿ w innych.
-fajna konsystencja (podobna jak w Majirel)

Jednym s³owem jestem bardzo mi³o zaskoczona bo w³a¶ciwie pierwszy raz uzyska³am kolor który chcia³am.
Zobaczê jak bêdzie siê wyp³ukiwa³ i zdam relacjê.

Kolor mniej wiêcej jak na fotce znalzionej w necie
To super ¿e jeste¶ zadowolona!
Chcemy zdjêcie, chcemy zdjêcie!!!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:32   #1637
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hej dziewczyny!
Przeczyta³am znaczn± czê¶æ tego w±tku, przeszuka³am go, no i tylko mam pytanie, na które nie znalaz³am odpowiedzi...
Wiem, ¿e mo¿na mieszaæ farby tej samej firmy (i ten sam typ), sama tak robiê aktualnie.
Nied³ugo bêdê robi³a jednak rude w³osy, i my¶la³am, ¿eby pomieszaæ P³omienn± Iskrê Joanny z Czerwon± porzeczk± - ¿eby by³y troszkê mniej pomarañczowe, bo to jest raczej mój odcieñ. Nie wiem jednak jakie utleniacze maj± te dwie farby - je¶li tyle samo % to ju¿ wiem co robiæ, co jednak je¶li maj± ró¿ne? Mo¿na mieszaæ? Którego wtedy u¿yæ?
Ew. czy znacie jak±¶ farbê dostêpn± w zwyk³ych sklepach i nie jako¶ kosmicznie drog±, dziêki której uzyska³abym w³osy w b. intensywnym kolorze, ale nie pomarañczowe, bardziej mo¿e trochê kasztanowe? Co¶ mo¿e trochê jak Ashlee Simpson, wa³kowanej tutaj jak zauwa¿y³am, ale jednak znacznie intensywniejsze? Mo¿e co¶ bardziej takiego jak tu: http://republika.pl/blog_uy_4700403/...ss_hogwart.jpg (ale tu jednak zbyt fioletowe).
Jestem w kropce!

W grê wchodz± jakie¶ garniery, Joanny itp w³a¶nie, w zasadzie kolory mogê pomieszaæ (je¶li siê dowiem co zrobiæ gdy utleniacze siê ró¿ni± ), ale mo¿e przychodzi Wam co¶ do g³owy?

I jeszcze jedno pytanie - odbarwiam w³osy z ciemno br±zowych w domu, ju¿ to robi³am kiedy¶ i wysz³o ok, ale nie zamierza³am k³a¶æ rudo¶ci - bêdê mia³a ca³e w³osy od ciemnego blondu do rudawego br±zu zapewne, i to mnie nie martwi, jednak bojê siê o odrosty - nie bêd± du¿e, ale one odbarwi± siê pewnie na platynê. Czy farba mi to jako¶ w miarê równo z³apie - tj, ¿eby odrosty nie by³y straszn± ¿arów±, a reszta spokojniejsza?
Ew. gdzie¶ czyta³am, w tym w±tku oczywi¶cie, ¿e pod tym wzglêdem dobrze sprawdza³a siê Joanna. Je¶li jej u¿yjê, to nie spodziewaæ siê tragedii?
I jeszcze jedno, czego nie szuka³am, wiêc mo¿e ju¿ by³a odpowied¼ na to pytanie - moje w³osy to taki ¶redni br±z - czy taka iskra go rozja¶ni, je¶li bêdê w przysz³o¶ci robiæ ni± odrosty?

Dziêki wielkie z góry za pomoc.

Edytowane przez leila_
Czas edycji: 2010-10-06 o 14:40
leila_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:48   #1638
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez leila_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!
Przeczyta³am znaczn± czê¶æ tego w±tku, przeszuka³am go, no i tylko mam pytanie, na które nie znalaz³am odpowiedzi...
Wiem, ¿e mo¿na mieszaæ farby tej samej firmy (i ten sam typ), sama tak robiê aktualnie.
Nied³ugo bêdê robi³a jednak rude w³osy, i my¶la³am, ¿eby pomieszaæ P³omienn± Iskrê Joanny z Czerwon± porzeczk± - ¿eby by³y troszkê mniej pomarañczowe, bo to jest raczej mój odcieñ. Nie wiem jednak jakie utleniacze maj± te dwie farby - je¶li tyle samo % to ju¿ wiem co robiæ, co jednak je¶li maj± ró¿ne? Mo¿na mieszaæ? Którego wtedy u¿yæ?
Ew. czy znacie jak±¶ farbê dostêpn± w zwyk³ych sklepach i nie jako¶ kosmicznie drog±, dziêki której uzyska³abym w³osy w b. intensywnym kolorze, ale nie pomarañczowe, bardziej mo¿e trochê kasztanowe? Co¶ mo¿e trochê jak Ashlee Simpson, wa³kowanej tutaj jak zauwa¿y³am, ale jednak znacznie intensywniejsze? Mo¿e co¶ bardziej takiego jak tu: http://republika.pl/blog_uy_4700403/...ss_hogwart.jpg

W grê wchodz± jakie¶ garniery, Joanny itp w³a¶nie, w zasadzie kolory mogê pomieszaæ (je¶li siê dowiem co zrobiæ gdy utleniacze siê ró¿ni± , ale mo¿e przychodzi Wam co¶ do g³owy?

I jeszcze jedno pytanie - odbarwiam w³osy z ciemno br±zowych w domu, ju¿ to robi³am kiedy¶ i wysz³o ok, ale nie zamierza³am k³a¶æ rudo¶ci - bêdê mia³a ca³e w³osy od ciemnego blondu do rudawego br±zu zapewne, i to mnie nie martwi, jednak bojê siê o odrosty - nie bêd± du¿e, ale one odbarwi± siê pewnie na platynê. Czy farba mi to jako¶ w miarê równo z³apie - tj, ¿eby odrosty nie by³y straszn± ¿arów±, a reszta spokojniejsza?
Ew. gdzie¶ czyta³am, w tym w±tku oczywi¶cie, ¿e pod tym wzglêdem dobrze sprawdza³a siê Joanna. Je¶li jej u¿yjê, to nie spodziewaæ siê tragedii?
I jeszcze jedno, czego nie szuka³am, wiêc mo¿e ju¿ by³a odpowied¼ na to pytanie - moje w³osy to taki ¶redni br±z - czy taka iskra go rozja¶ni, je¶li bêdê w przysz³o¶ci robiæ ni± odrosty?

Dziêki wielkie z góry za pomoc.
A wiêc tak:
a) je¶li farby maj± ró¿ne utleniacze to albo mo¿na je pomieszaæ (6+9=15:2=7,5%) albo poprostu kupujesz w sklepie fryzjerskim utleniacz jaki chcesz i ju¿.
b) P³omienna Iskra z Czerwon± Porzeczk± da za...¶cie czerwone w³osy, jak ogieñ. Nie wiem, czy to dobry pomys³.
c) kolor jak na zdjêciu da bardziej G³êboki Burgund+S³odkie Cappuccino albo jak ju¿ koniecznie to Porzeczka z czym¶ ciemniejszym - mo¿e Dziki Kasztan albo Orzechowy Br±z. poni¿ej masz wklejone farby Joanny, mo¿esz porównaæ.
d) zawsze, ale to zawsze rób próbkê na kosmyku, szczególnie przy nowym kolorze albo mieszance.
e) przy ¶ciganiu koloru nie nak³adaj rozja¶niacza od skóry, tylko od momentu gdzie jest farba.

[IMG]http://***********/i/c_big613205.jpg[/IMG]
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:33   #1639
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dzieki za odpowiedz
Mam odrosty ok 0,5 cm, trudno na nie nie nalozyc.
Czerwona porzeczka na tych zdjeciach ktore dalas wyglada zupelnie inaczej niz ta na tych nowych opakowaniach - nie troche inaczej, jak to bywa z opakowaniami, tylko jak zupelnie inny kolor, ta z nowych wyglada tak jak w zalaczniku. Chociaz nazwa faktycznie bardziej pasuje do tego co pokazalas...
Boje sie, ze kolor wyjdzie mi za ciemny, wiem, ze mam zrobic probke, ale tez nie chce kupic 5 farb - po prostu nie mam tylu pieniedzy
Ew. moze zrobie po prostu iskra, ale boje sie, ze wyjdzie zbyt pomaranczowa... Kolor bedzie z pewnoscia piekny, ale boje sie, ze nie do mnie.
Nie wiem co zrobic, jak cos to moze znajde jakis gotowy odcien ktory mi sie spodoba, tylko oby farba nie okazala sie jakas beznadziejna...
Garnier 100% color slyszalam, ze jest strasznie nietrwaly, ale widze, ze go uzywacie, czyzby rudosci nie byly mniej trwale od tych z innych farb?

Edit: bo te porzeczke z nowych opakowan z iskra z nowych to bym mieszala w sumie dosc smialo, ale faktycznie, jak widze te stare...

Edit2: Moze iskra z dojrzala wisnia?

Edytowane przez leila_
Czas edycji: 2010-10-06 o 15:36
leila_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 16:08   #1640
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez leila_ Poka¿ wiadomo¶æ
.....
Garnier 100% color slyszalam, ze jest strasznie nietrwaly, ale widze, ze go uzywacie, czyzby rudosci nie byly mniej trwale od tych z innych farb?

Edit: bo te porzeczke z nowych opakowan z iskra z nowych to bym mieszala w sumie dosc smialo, ale faktycznie, jak widze te stare...

Edit2: Moze iskra z dojrzala wisnia?
Rudo¶ci zazwyczaj s± jeszcze mniej trwa³e od innych kolorów...

Iskra wyjdzie Ci do¶æ pomarañczowa. A twoje w³osy po ¶ci±gniêciu koloru bêd± ju¿ mia³y bardzo du¿o ciep³ego odcienia, bo pewnie od ¿ó³tego blondu do ciemnego pomarañczu.
Mo¿e uwa¿aj w trakcie dzia³ania rozja¶niacza, ¿eby nie zej¶æ poni¿ej ciemnego rudego. Wtedy jak dasz jak±¶ "wystrza³ow±" farbê to a¿ takiej ¿arówy nie bêdzie jak na jasno-pomarañczowym.
Ja bym by³a bardziej za pomieszaniem z jakim¶ "normalnym" kolorem typu ¶redni blond, bo to stonuje bazê po ¶ci±ganiu koloru.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-10-06 o 16:09
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 16:20   #1641
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 89
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Gdy wcze¶niej ¶ci±ga³am kolor, to moje w³osy by³y od jasnego, jasnego blondu do ciemnobr±zowego z rudawym odcieniem, wiêc a¿ tak kiepsko byæ nie powinno.

Wiem, wiem, ¿e trzymaj± siê krócej, chodzi mi o to, ¿e s³ysza³am o 100% color, ¿e jest do¶æ nietrwa³y - ale nie wiem czy tyczy siê to np br±zów itp, czy wszystkich kolorów - bo mo¿e rudo¶ci s± tak samo nietrwa³e jak ka¿dej innej farby?
A np. podoba mi siê ten kolor: http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-28041-big.jpg Trochê nie rudy ale bym go rozwa¿a³a.

S±dzê, ¿e pomieszanie ze ¶rednim blondem mog³oby byæ piêkne - ja siê po prostu bojê czy to dla mnie. Z drugiej strony, nie zrobiê - nie przekonam siê, zawsze mogê pó¼niej co¶ zmieniæ.
leila_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 17:08   #1642
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Matrix soRED na g³owie £adny wyszed³, ale jednak ma cos z czerwonego. Baaardzo podobnie wychodzi jak color touch Taka mega ¿arówa Podobuje mi siê. Bêde meldowaæ jak siê bêdzie sp³ukiwa³...
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:35   #1643
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Matrix soRED na g³owie £adny wyszed³, ale jednak ma cos z czerwonego. Baaardzo podobnie wychodzi jak color touch Taka mega ¿arówa Podobuje mi siê. Bêde meldowaæ jak siê bêdzie sp³ukiwa³...

no to fajnie, a jak stan w³osków? kiedy¶ u¿y³am wella touch 7.43 i wyszed³ te¿ czerwony...teraz znalaz³am ten mój rudy i bêdê siê trzymac.....ostatnio wyczyta³am ¿e jak kto¶ farbuje w³osy na rozja¶niane to najlepiej 1:1 + 3% (normalnie na odrost 1:1.5 +6%)
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:52   #1644
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Stan w³osów bez zastrze¿eñ (chocia¿ to sie oka¿e, bo wg moich obserwacji stan w³osów po farbie mo¿na ocenic dopiero po kilku myciach), farba ³adnie pachnie tymi olejkami. Trochê ma za rzadk± konsystencjê jak dla mnie, ale da³o siê na³o¿yæ i nic czerwone nie jest
Ja te¿ z colour touch'a robi³am 7:43 i jeszcze jednym odcieniem z koñcówka 44... czyba 88:44. Oba czerwone na wej¶ciu, ale wyp³ukiwa³o sie to, tylko nie tak jak ja lubiê. Zobaczymy jak bedzie z tym.

A gdzie znalaz³as info, ¿e na odrost trzeba robiæ 1:1,5?? Ja zawsze robiê 1:1 +6% a na d³ugo¶æ 1:1+3%...
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:59   #1645
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Stan w³osów bez zastrze¿eñ (chocia¿ to sie oka¿e, bo wg moich obserwacji stan w³osów po farbie mo¿na ocenic dopiero po kilku myciach), farba ³adnie pachnie tymi olejkami. Trochê ma za rzadk± konsystencjê jak dla mnie, ale da³o siê na³o¿yæ i nic czerwone nie jest
Ja te¿ z colour touch'a robi³am 7:43 i jeszcze jednym odcieniem z koñcówka 44... czyba 88:44. Oba czerwone na wej¶ciu, ale wyp³ukiwa³o sie to, tylko nie tak jak ja lubiê. Zobaczymy jak bedzie z tym.

A gdzie znalaz³as info, ¿e na odrost trzeba robiæ 1:1,5?? Ja zawsze robiê 1:1 +6% a na d³ugo¶æ 1:1+3%...
Mam tak± ksi±¿eczkê Vitality's
normalnie rozrabia siê 1:1.5 +6%(wiêkszo¶æ farb w³a¶nie w takich proporcjach siê rozrabia)
a na rozja¶niane zalecaj± 1:1+3%
na 30% siwych 1:1+6%
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:02   #1646
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Wiêkszo¶c farb w³a¶nie rozrabia siê 1:1 (chantal, wella, loreal, matrix...). W ka¿dym razie mi 1:1 chwyta elegancko
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:11   #1647
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Wiêkszo¶c farb w³a¶nie rozrabia siê 1:1 (chantal, wella, loreal, matrix...). W ka¿dym razie mi 1:1 chwyta elegancko
np:
Majirel, Revlon,Vitalitys 1:1.5
Artego 1:1
Framessi, Lecher 1:2
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 22:36   #1648
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Prezentujê Matrix soColor soRED SR-C
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 23:08   #1649
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ajajajaja ladny!
wlasnie przymierzam sie do zakupy tego ewentualnie majirel 7.4
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-10-06, 23:42   #1650
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Daj znac czy uda Ci siê gdzies upolowaæ 7.40. Ja te¿ kiedy¶ zapatrzy³am siê na ten kolorek, ale wyprowadzili go z produkcji i nigdzie nie dosta³am A najgorsze by³o to, ¿e do tej my¶li dojrzewa³am chyba ze 4 mc na ten bardzo ¿ywy (jak mi siê wtedy wydawa³o) odcieñ. Jak ju¿ siê odwa¿y³am to nigdzie go nie by³o a w hutrowni mnie o¶wiecili dlaczego
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.