Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 11:30   #2041
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
BĘDE MUSIAŁA ZOBACZTYC SKŁAD TYCH KREMÓW. To zwykle drogeryjne bez recepty.
ja na szczecie trafiłam na prmocje ale i tak mnie ścisnęło dzis w żołądku bo zobaczyłam promocje na duet wiecie za ile? za 600 zł 5 zabiegów na pachy, bikini, łydki..... buuuuuu no ale ja juz zapłaciłam za 4 i na zwykły Light Sheer i to sporo więcej. Nie oddadza mi juz kasy (ciekawe co by powiezieli jak bym powiedział że w ciązy np jestem i nie wykorzystam tego?))
Powiedz gdzie jest ta promocja za 600??? jakie miasto ?? bo właśnie ustalam 1termin i jeszce moge sie wycofac ( ide na Light Sheer ale niestety nie Duet.. ) PILNE ...
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 16:22   #2042
holy15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej,

od jakiegoś czasu czytam sobie to forum, żeby jak najwięcej dowiedzieć się o depilacji laserowej, no i się zdecydowałam. Znalazłam salon z Light Sheerem (Duet sobie podarowałam, bo nie ukrywam, że cena miała dla mnie ogromne znaczenie). No i jestem po pierwszym zabiegu na całe nogi (byłam w ostatni piątek i sobotę). Zabieg rozłożyli mi na 2 dni, bo akurat tak miałam czas. Przyznam, że po tym co tutaj przeczytałam to trochę bałam się bólu, ale na szczęście okazało się, że nie jest to, aż tak bolesne i spokojnie da się to przeżyć (chociaż muszę dodać, że wzięłam sobie przed zabiegiem jeden ibuprom - na wszelki wypadek ).
Mimo, że starałam się wybrać jak najtańszą ofertę na depilację LightSheerem w Poznaniu (wybrałam salon Mona Lisa) to i tak oberwałam dosyć boleśnie "po kieszeni" (zapłaciłam z góry za 4 zabiegi - taka promocja), więc jak dzisiaj zobaczyłam ofertę na depilację za 600 PLN za Duet to się "lekko" na siebie wkurzyłam.
Sprawa jest taka: chciałabym sobie jeszcze wydepilować pachy i bikini, a ta cena jest zachęcająca (za 5 zabiegów-szok), ale nie chciałabym bez sensu wydać kasy, bo pierwsze słyszę o tym salonie co ma taką promocję.
I tutaj moja prośba do was: słyszeliście może coś o Instytucie urody Casolla - Poznań?
holy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 17:14   #2043
niebieska pantera
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny!
Mam do odsprzedania jeden zapłacony już zabieg depilacji laserowej (leserem typu Light Sheer) w Poznaniu, na obszar bikini lub pach lub twarz! (niechciany prezent nadambitnej osoby w postaci bonu
Cena: jedynie 100 pln.
Ważny 5 mc
Szczegóły mogę podać po kontakcie mailowym: adri_wega@op.pl

Edytowane przez niebieska pantera
Czas edycji: 2010-12-02 o 17:55
niebieska pantera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 17:29   #2044
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Smile Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

bikini głębokie to koszt ok 400 zl, zwykle 300 zł. pocieszajace jest to ze po 4 zabiegu, kolejny jest 50 % tanszy!!!
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 18:09   #2045
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
Powiedz gdzie jest ta promocja za 600??? jakie miasto ?? bo właśnie ustalam 1termin i jeszce moge sie wycofac ( ide na Light Sheer ale niestety nie Duet.. ) PILNE ...
Cytat:
Napisane przez holy15 Pokaż wiadomość
Hej,


Mimo, że starałam się wybrać jak najtańszą ofertę na depilację LightSheerem w Poznaniu (wybrałam salon Mona Lisa) to i tak oberwałam dosyć boleśnie "po kieszeni" (zapłaciłam z góry za 4 zabiegi - taka promocja), więc jak dzisiaj zobaczyłam ofertę na depilację za 600 PLN za Duet to się "lekko" na siebie wkurzyłam.
Sprawa jest taka: chciałabym sobie jeszcze wydepilować pachy i bikini, a ta cena jest zachęcająca (za 5 zabiegów-szok), ale nie chciałabym bez sensu wydać kasy, bo pierwsze słyszę o tym salonie co ma taką promocję.
I tutaj moja prośba do was: słyszeliście może coś o Instytucie urody Casolla - Poznań?
hej hej! ja tez w mona lisie wykupiłam ta prmocję 4 zabiegówI a ta 600 zł to jak juz wiesz w casolli własnie. Ale nie martw sie bo po 1/ta oferte wykupiło juz 250 osób a jeszcze wykupia bo trwa! więc pomyśl sobie jakie będa kolejki!
2/to troche chwyt marketingowy bo kupon trzeba wykorzystac w 6 miesięcy - a w 6 miesięcy nigdy w zyciu 5 zabiegów nie wykorzystasz jesli odstępy sa około 8 tygodni - i to jeszcze przy takim obłożeniu! więc nawet jesli bys wykupiła ta promocje to pewnie pierwszy termin za miesiąc i nie zdążysz pozostałuch wykorzystac zabiegów więc suma sumarum i tak musiałabys ze 2 jeszcze wykupic u nich i to po normalnych cenach.
Ja mam zabiegi tez w Mona Lisie. Napisz koniecznie jakie wrażenia ja ide tam w styczniu. I u kogo miałas u jakiej Pani? Bo ja mam u Asi)
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 18:21   #2046
holy15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej,

zdecydowałam, że jednak żal stracić taką promocję i kupiłam kupon - dzwoniłam do nich i okazało się, że pierwszy zabieg trzeba zrealizować w ciągu 6 m-cy, a nie wszystkie - czyli jak dla mnie super.
Orientujesz się może czy można w jakiś sposób zrezygnować z pakietu w Mona Lisa?
holy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 18:33   #2047
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez holy15 Pokaż wiadomość
hej,

zdecydowałam, że jednak żal stracić taką promocję i kupiłam kupon - dzwoniłam do nich i okazało się, że pierwszy zabieg trzeba zrealizować w ciągu 6 m-cy, a nie wszystkie - czyli jak dla mnie super.
Orientujesz się może czy można w jakiś sposób zrezygnować z pakietu w Mona Lisa?
nie można - pytałam.. nie zwracaja kasy. jakbym wiedziała że mozna sama bym zamieniła - a zadzwoń do nich zapytaj....
a pytałam w casolli jakie mają terminy????
myslałam że te 6 mcy to na całość a nie na 1 - zła jestem wrrr że dzisiaj ta promocja....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 18:35   #2048
Clair102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Nie miałam ani stupków ani czerwonych plam po depilacji,a co do bólu to śmiem twierdzić,że woskowanie ciepłym woskiem jest bardziej bolesne niż depilacja laserowa. A jeżeli uważasz,że fotodepilacja jest taka skuteczna i fajna to powiedz mi skąd tyle niezadowolonych osób? Dlaczego tyle osób po IPL zaczyna robić zabiegi laserem? Raczej w drugą stronę, czyli niezadowolone z lasera osoby decydujące się na IPL, to rzadkość
Tyle, to znaczy ile niezadowolonych. Jak na razie wszystkie moje znajome które korzystały z lasera, a przerzuciły sie na IPL są zadowolone z FOTODEPILACJI I NIGDY NIE WRÓCĄ do lasera, chocby niewiem jak byl drogii (taaak, to inna kwestia, ze korzystając z light sheera płaci się horendalnie!) Bo i przyjemniejszy zabieg, bez strupów i zaczerwień, skuteczność doskonała.
Nie dziwię się ze gabinety z laserami walczą jak mogą żeby klientki nie spróbowały IPL (IPL + RF)
Clair102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 18:55   #2049
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Clair102 Pokaż wiadomość
Tyle, to znaczy ile niezadowolonych. Jak na razie wszystkie moje znajome które korzystały z lasera, a przerzuciły sie na IPL są zadowolone z FOTODEPILACJI I NIGDY NIE WRÓCĄ do lasera, chocby niewiem jak byl drogii (taaak, to inna kwestia, ze korzystając z light sheera płaci się horendalnie!) Bo i przyjemniejszy zabieg, bez strupów i zaczerwień, skuteczność doskonała.
Nie dziwię się ze gabinety z laserami walczą jak mogą żeby klientki nie spróbowały IPL (IPL + RF)
i tu sie mylisz,bo ja próbowałam i tego i tego.
nigdy ni dam kasy za cos co nie jest skuteczne,nawet za cene zabiegu bez bólu.nie lubie rozdawac swojej kasy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:00   #2050
holy15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
nie można - pytałam.. nie zwracaja kasy. jakbym wiedziała że mozna sama bym zamieniła - a zadzwoń do nich zapytaj....
a pytałam w casolli jakie mają terminy????
myslałam że te 6 mcy to na całość a nie na 1 - zła jestem wrrr że dzisiaj ta promocja....
nie pytałam o terminy w casolli, a z pakietem MonaLisa to chyba ew. można ponegocjować z osobą (jeżeli by taka była) chętną na przejęcie takiego pakietu lub jego części
holy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:18   #2051
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez holy15 Pokaż wiadomość
nie pytałam o terminy w casolli, a z pakietem MonaLisa to chyba ew. można ponegocjować z osobą (jeżeli by taka była) chętną na przejęcie takiego pakietu lub jego części
no ale to nie takie proste jest żeby kogos znaleźć... sprzedali juz 280 pakietów... ale wiesz co - nic cie to nie dziwi i nie zastanwia że normalnie za depilacje pachy łydek i bikini za 5 zabiegów zapłaciłabys ok 5 tys a teraz płacisz 600 zł? kurcze troche mi to śmierdzi - miejmy nadzieje że się nie likwiduja albo coś... strasznie duża ta promocja mimo wszystko..... rozumiem 30% ale 90%? No ale mijemy nadzieje że wszystko będzie ok - ja sama bym kupiła pakiet ale juz mam ten w mona lisie więc trudno.

Powiedz mi prosze bo pytałam - u kogo byłas w mona lisie i jakie wrażenia po pierwszym zabiegu?????
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 19:43   #2052
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a mi sie wydaje ze to wrecz niemozliwe ze pachy, bikini i lydki sa za 600zl. jak juz to kazde z osobna tyle kosztuje. caly czas tak myslalam. za te 3 czesci bys zaplacila 1800zl.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:14   #2053
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

CZy ktoś kupił bon na IPL we Wrocławiu?
Też jest promocja na gruponie ale nie wiem czy IPL i ta firma jest coś warta... Może jest tu jakaś wrocławianka??
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:39   #2054
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
a mi sie wydaje ze to wrecz niemozliwe ze pachy, bikini i lydki sa za 600zl. jak juz to kazde z osobna tyle kosztuje. caly czas tak myslalam. za te 3 czesci bys zaplacila 1800zl.
możliwe mozliwe tak jest napisane że za cały pakiet bikini pachy i łedki cena za 5 zabiegów jest cos koło 5 tys a teraz promocja i za te 3 części 5 zabiegów jest po 600 zł.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

i to jeszcze duetem!
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:08   #2055
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Widzę że dobrze trafiłam Od rana chodzi mi po głowie kupon grupera w casolli. Cena super i full opcja. Marzy mi się że może w końcu pozbyłabym się problemu z zapaleniem mieszka włosowego.
Posiadam obecnie 2 kupony grupera na bikini. Na jednym już byłam (na razie próba bo karmię i pani wykonała próbe zeby zobaczyć jak zareaguję) Nie wiem czy jest sens robić 2 x bikini i potem jeszcze 5x. Poza tym przeraża mnie trochę to że odstępy czasowe mogą być dłuższe niż 4-5tyg. Myslę o kolejnej ciąży więc sama nie wiem czy jest sens się decydować na to-jeśli wyrobiłabym się z zabiegami do maja-czerwca to ok.

Mam do was pytanie:
1. Czy karmienie faktycznie może być przeszkodą (karmię rzadko bo mam już duże dziecko-17mcy)-pani w art medica tłumaczyła ze to dlatego może być problem ze jeszcze nie jest uregulowana gospodarka hormonalna-po próbie nie było ani sladu zaczerwienienia, ani bólu
2. Jak to jest z tymi powtórzeniami-czy załóżmy jeśli zrobiłabym teraz np 2-3 zabiegi bikini a resztę kontynuowałabym po roku (po kolejnej ciąży) to czy to miałoby sens czy te wcześniejsze zabiegi poszłyby na marne.
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:10   #2056
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
możliwe mozliwe tak jest napisane że za cały pakiet bikini pachy i łedki cena za 5 zabiegów jest cos koło 5 tys a teraz promocja i za te 3 części 5 zabiegów jest po 600 zł.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

i to jeszcze duetem!
hmmm,pogubiłam się .całość 5 zabiegów na całe ciało to tylko 600 zł,czy jeden pakiet ?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:15   #2057
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

5 zabiegów jest w tej cenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:19   #2058
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie znam dokaldnej oferty, ale calkiem mozliwe
Ja kupilam na gruponie kupon za 1000zl i w tym mam 3 zabiegi na lydy, 3 na bikinii i 3 na pachy plus 50% na 4 i 5 zabieg...

smiem twierdzic ze za darmo
i to lightsheerem
Jestem po pierwszych zabiegach i jak narazie zadowolona
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:24   #2059
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez karolinamat Pokaż wiadomość
5 zabiegów jest w tej cenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Jeśli tak to ja bym wykupiła mimo że nie ma szans na wyrobienie,ale wydaje mi się,że trzeba by było bardzooooo dokładnie przeczytać regulamin
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 22:08   #2060
carolinapescadora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

- dziewczyny ceny w Poznaniu tak czy inaczej zwalają z nóg.. warto tam nawet specjalnie pojechać... ja tak chyba zrobie choć jestem w Krakowie (u nas masakra cenowa 800 zł za zabieg i to light sheer (nie duet) !!)
Zastanawiam się nad salonem Lenis w Poznaniu ( 1zabieg dla uczących się to 300zł ) a zdaje się
od 4 zabiegu 400zł - 40% Light Sheer Duet
Na święta mają być jakieś pakiety wiec trzeba sprawdzać.
Pytanie brzmi czy ktoś tam był i sprawdził ten salon????

Edytowane przez carolinapescadora
Czas edycji: 2010-12-02 o 22:20
carolinapescadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 22:11   #2061
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Oferta jest na Grouponie. Cena dotyczy 5 x zabieg do wyboru-bikini+pachy+łydki lub bikini+pachy+uda lub uda+łydki. Zostało 8 ofert....jeszcze nie kupiłam..... kurcze no



Wyprzedany. Z ogromnym zalem ale nie kupiłam..... chyba o reszcie ciała pomyślę po ciąży... a teraz zacznę i skończę bikini

Edytowane przez karolinamat
Czas edycji: 2010-12-02 o 22:22
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 00:08   #2062
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinapescadora Pokaż wiadomość
- dziewczyny ceny w Poznaniu tak czy inaczej zwalają z nóg.. warto tam nawet specjalnie pojechać... ja tak chyba zrobie choć jestem w Krakowie (u nas masakra cenowa 800 zł za zabieg i to light sheer (nie duet) !!)
Zastanawiam się nad salonem Lenis w Poznaniu ( 1zabieg dla uczących się to 300zł ) a zdaje się
od 4 zabiegu 400zł - 40% Light Sheer Duet
Na święta mają być jakieś pakiety wiec trzeba sprawdzać.
Pytanie brzmi czy ktoś tam był i sprawdził ten salon????
Ja bylam na 1 zabiegu na bikini. pisalam kilka postow. Jestem bardzo zadowolona, obsluga profesjonalna, atmosfera mila. Pierwsze spotkanie/proba z lekarzem, nie wiem ile czasu po probie mozna zrobic zabieg- nawet chyba w tym samym dniu ale zeby miec znizke studencka to do godz 15 musi sie odbyc zabieg. Mi po 1 wypadlo okolo 60%wlosow takze super
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 07:58   #2063
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Jeśli tak to ja bym wykupiła mimo że nie ma szans na wyrobienie,ale wydaje mi się,że trzeba by było bardzooooo dokładnie przeczytać regulamin
też mi sie wydaje to reklamą,a jak bywa z reklamami są przekłamane.
zawsze gdzieś zapala mi się czerwona lampka,kiedy słyszę o wielkiej promocji
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 08:06   #2064
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=
Wyprzedany. Z ogromnym zalem ale nie kupiłam..... chyba o reszcie ciała pomyślę po ciąży... a teraz zacznę i skończę bikini[/QUOTE]
no poszło pewnie ze 400 sztuk bo jak szłam spac to było ponad 380. Nie wiem kiedy oni to obrobią....
jak chodzi o karmienie (ja tez jeszcze karmię) to chyba jest to przeciwskazanie, raz że hormony a dwa nie wiem czy czasem to nie ma wpływu na pokarm a więc na dziecko. Odstępy sa wazne z tego co wiem jeśli za długo będziesz czekac czyli po 2 zabiegach poł roku to te 2 ida na marne... musi byc ciągłość dla trwałego efektu...

az sprawdze zaraz ile tego sprzedali

ja zapłaciłam za łydki, bikini, pośladki za 4 zabiegi 2400 i każdy kolejny zabieg mam 40% rabatu. Mało nie było w porównaniu z tą ofertą za 600 zł...
zadzwonie tam chyba z ciekawości i zapytam o pierwszy termin z grupera na kupon ciekawe jaki wyznaczą? a może któras z was co wykupiła ten pakiet za 600 zł wie jakie maja terminy?

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
też mi sie wydaje to reklamą,a jak bywa z reklamami są przekłamane.
zawsze gdzieś zapala mi się czerwona lampka,kiedy słyszę o wielkiej promocji
regulaminu na stronie nie ma pisza tylko że 5 zabiegów a w pakiecie własnie kilka części ciało i że standardowa cena to prawie 6 tys a teraz w gruponie to 599 zł i sprzedali chyba z 400 sztuk tego szło wczoraj jak ciepłe bułeczki - acha i że trzeba w ciągu 6 miesięcy od zakupu przyjść pierwszy raz.... nie wiem gdzie tu haczyk

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

405 sztuk poszło....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:08   #2065
asia022
Raczkowanie
 
Avatar asia022
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
kurcze ale ja sobie nie wyobrażam żeby nie stosowac przez rok kremówna syfki... Może to jest tak że np tydzień czy dwa przed zabiegiem nie mozna a nie wcale. Tego własnie nie wiem zapomniałam sprecyzowac co znaczy nie uzywać. Antybiotyki to babka mówiła że tak ze 4 dni przed zabiegiem,a o kremy nie dopytałam
bezwzglegnie trzeba unikac antybiotykow, kremow z retinolem, swiatłouczylajacych ziol np dziurawca. jesli nie jestes pewna czy mozesz isc na zabieg lepiej wczesniej wpisac sie na konsultacje na ktorej zrobia Ci probe laserowa a pozniej za kilka dni zabieg. tak najbezpeiczniej dla organizmu, ja tak robilam bo mialam duzo watpliwosci..
asia022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:47   #2066
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja mam podwyzszone hormony i bede brala tabletki, ale nie wiem czy jest sens chodzic na laser czy on mi cos w ogole pomoze
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 13:45   #2067
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mam zamiar zrobić sobie taki zabieg ale nad wargą,tylko problem w tym,że mam trądzik(co prawda nie taki straszny ale jest) i czasem mi jakieś okropieństwa wyskakują nad wargą..myślicie,że to byłby problem i nie mogłabym wykonać takiego zabiegu??
i czy włoski muszą być odpowiednio długie przed zabiegiem??gdzieś czytałam,że trzeba włoski usunąć i już nie wiem
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 15:03   #2068
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez selena1616 Pokaż wiadomość
mam zamiar zrobić sobie taki zabieg ale nad wargą,tylko problem w tym,że mam trądzik(co prawda nie taki straszny ale jest) i czasem mi jakieś okropieństwa wyskakują nad wargą..myślicie,że to byłby problem i nie mogłabym wykonać takiego zabiegu??
i czy włoski muszą być odpowiednio długie przed zabiegiem??gdzieś czytałam,że trzeba włoski usunąć i już nie wiem
włoski muszą byc zgolone,ale nie wyrwane.
nie wiem,czy trądzik przeszkadza,warto spytac się kosmetyczki,jednak krostki po goleniu nie przeszkadzały,a jest to jednak stan zapalny
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 16:33   #2069
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A jakie sa koszty takiego lasera? Bo tak sobie licze, ze sprzedajac 400 karnetow za 600zl zarabiaja 240 tys. Wiec Napewno szybko to odpracuja zwlaszcza ze ten laser ma duza glowice i bikini + pachy to 30min. gora! Łydki pewnie do godziny czyli jak wizyta u fryzjera- napewno przez to nie beda musieli wiecej placic pracownikom. Wydaje mi sie, ze zrobili innym niezla konkurencje a sami napewno nie straca! Az zaluje ze nie kupilam Pojde do nich na pachy...albo poczekam az bedzie kolejna akcja promocyjna i zrobie pachy i lydki...bo bikini chyba skoncze w tym miejscu w ktorym zaczelam. Nawet gdybym miala robic u nich same pachy to ze znizka studencka 40% zapace tylko 210zl za zabieg. Jednak warto czekac za promocjami mimo wszystko.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 18:09   #2070
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
włoski muszą byc zgolone,ale nie wyrwane.
nie wiem,czy trądzik przeszkadza,warto spytac się kosmetyczki,jednak krostki po goleniu nie przeszkadzały,a jest to jednak stan zapalny
aha dziękiale rozumiem,że będę musiała użyć maszynki zamiast plastrów
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.