Essence cz. VIII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 17:42   #1831
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Essence cz. VIII

Pierniczkowa i Em a możecie pokazać zdjęcia "przed" i "po"? Bardzo jestem ciekawa bo ja mam tragiczne rzęsy, mało, krótkie(czasem jedna lub dwie wyrosną jakieś długie) i proste więc wymagam trochę od tuszu.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:49   #1832
karolajjnn
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajjnn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 173
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Pierniczkowa i Em a możecie pokazać zdjęcia "przed" i "po"? Bardzo jestem ciekawa bo ja mam tragiczne rzęsy, mało, krótkie(czasem jedna lub dwie wyrosną jakieś długie) i proste więc wymagam trochę od tuszu.
ja chętnie ale jutro ;D
__________________
świat mody i urody i diet

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:01   #1833
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Hej, mam do was dwa pytania: 1. który MA jest lepszy różowy czy zielony, bo już się pogubiłam, a szukanie odpowiedzi mi nie wyszło :/ a 2. to czy któraś z was używała tej paletki cieni Quattro? jeśli tak, to jakie macie wrażenia?

Dziś kupiłam balsam SOS, zobaczmy czy zadziała
1. z wielu opinii wiadomo, że różowy.


---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
W opakowaniu i na palcu jest pomarańczowy, ale nie wiem jak oni to zrobili że na twarzy nie jest pomarańczowy dla mnie idealny do konturowania )
Zgadzam się. Do konturowania jest perfekcyjny

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ooo mięciutki a po zdjęciach wydawało mi się że będzie twardy. Mam nadzieję, że w końcu wejdą te nowości, bo taki pędzelek by mi się bardzo przydał!



Hehe, chyba tak
Swoją drogą, praktycznie nigdy nie spotykam się z tym zeby dziewczyny kupowały takie sztuczne, naklejane paznokcie. Zastanawiam się jak im schodzą takie "gadżety"



Mam ten sam problem niestety. Wydaje mi się, że nie ma na to jakiejś specjalnej metody (chociaż liczę po cichu że jednak może jest).
Ja jedynie staram się odbić wzorek na stempelku dokladnie pośrodku lub całkowicie po boku stempelka (łatwiej mi wycelować stemplem w płytkę i wzorek niż potem stemplem z wzorkiem w środek paznokcia).
Wtedy jakoś lepiej mi wychodzą, choć naprawdę często dzieje mi się dokladnie tak jak Tobie :/
Ja tam się cieszę, że w ogóle mi to stempelkowanie wychodzi
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:02   #1834
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
dziewczynki, według Was lepszy jest różo-brązer z Essence czy ten matowy puder brązujący? Bo ja już sama nie wiem co wziąć... pewnie i tak skończy się na tym że wezmę obydwa
Weź oba pudry, każdy inny, wszystkie równe (parafrazując znane hasło ). Zacząć możesz od różobrązera, bo tańszy. Na lato dokup maciaka, bo łatwiej nim "machać" większe powierzchnie dużym pędzlem.

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Matowy puder brązujący to to samo co ten z duo, a w duo masz jeszcze róż gratis A matowego dużego i tak nie zużyjesz bo to niewykonalne, ja mam mój od wakacji i używam DZIENNIE na sobie i innych, i jeszcze tych tańcących babek nie starlam

Gosieńko, wybacz, ale prawdy nie mówisz . To nie jest ten sam puder, ma inny kolor, konsystencję, no i ten z różem jest z delikatnymi drobinkami.
Co do zużycia - wcale nie jest to takie niewykonalne, kupiłam maciaka w zeszłym roku, po "aktywniejszych" wakacjach od 4-3 mcy używam sporadycznie (raczej do delikatnego przyciemnienia szyi) i widzę już odcisk kręgów z dna. Pewnie do wakacji zobaczę i przebłyski metalu.
Pewnie, jak bym głaskała ten puder pędzlem miękkim jak ten z Essence, to nic by nie zeszło ale przy normalnym pędzlu jednak zużywa się. Powoli, ale konsekwentnie.
Cytat:
Napisane przez arquettewska Pokaż wiadomość
To biorę duo , dzięki za pomoc.

wersja dla blondynek nie jest jakaś... pomarańczowa?
nie jest, fajny jest. Naturalny
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:06   #1835
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
ja lubię tusz dwustronne i takie dają u mnie efekt sztucznych rzęs
U mnie też ale jestem zbyt leniwa żeby ich używać
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:09   #1836
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Essence cz. VIII

Spora wymiankowa dokładka z Essence. Zapraszam!


lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:12   #1837
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Gosieńko, wybacz, ale prawdy nie mówisz . To nie jest ten sam puder, ma inny kolor, konsystencję, no i ten z różem jest z delikatnymi drobinkami.
Co do zużycia - wcale nie jest to takie niewykonalne, kupiłam maciaka w zeszłym roku, po "aktywniejszych" wakacjach od 4-3 mcy używam sporadycznie (raczej do delikatnego przyciemnienia szyi) i widzę już odcisk kręgów z dna. Pewnie do wakacji zobaczę i przebłyski metalu.
Pewnie, jak bym głaskała ten puder pędzlem miękkim jak ten z Essence, to nic by nie zeszło ale przy normalnym pędzlu jednak zużywa się. Powoli, ale konsekwentnie.
Nie kuś kusicielko okrutna
A który jest zupełnie matowy i nadaje się dla bladziochów?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 18:24   #1838
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Nie kuś kusicielko okrutna
A który jest zupełnie matowy i nadaje się dla bladziochów?
Nie kuszę, tylko stwierdzam fakty. W załączeniu zdjęcia obrazujące, że to nie te same pudry. Fotki w świetle sztucznym ciepłym i zimnym (to lepiej obrazuje różnice w odcieniu).
Oba są w wersji blondynkowej i dla takich teoretycznie się nadają. Jeśli ktoś jest nie blady, a biały to pewnie będzie wolał bladziznę podkreślać różem, ale ja się nie znam.
Ty, SexiChic (pamiętam Twoje fotki makijażowe ) wcale taka blada nie jesteś, więc na pewno sobie z nimi dasz radę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1706.jpg (43,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1709.jpg (34,1 KB, 113 załadowań)
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-03-15 o 18:25
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:34   #1839
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Essence cz. VIII

Nie wiem, czy to dobre miejsce, ale mam na wymianę nieużywany "osławiony" róż CaH, bo kupiłam na zapas, a nie jestem w stanie zużyć nawet 1. opakowania, bo taki jest wydajny Szkoda, żeby się zmarnował, więc gdyby któraś z Was była zainteresowana, to proszę info na PW. Chętnie wymienię na jakiś kosmetyk z Essence lub Catrice (lub inny z tej półki)
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:35   #1840
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Weź oba pudry, każdy inny, wszystkie równe (parafrazując znane hasło ). Zacząć możesz od różobrązera, bo tańszy. Na lato dokup maciaka, bo łatwiej nim "machać" większe powierzchnie dużym pędzlem.



Gosieńko, wybacz, ale prawdy nie mówisz . To nie jest ten sam puder, ma inny kolor, konsystencję, no i ten z różem jest z delikatnymi drobinkami.
Co do zużycia - wcale nie jest to takie niewykonalne, kupiłam maciaka w zeszłym roku, po "aktywniejszych" wakacjach od 4-3 mcy używam sporadycznie (raczej do delikatnego przyciemnienia szyi) i widzę już odcisk kręgów z dna. Pewnie do wakacji zobaczę i przebłyski metalu.
Pewnie, jak bym głaskała ten puder pędzlem miękkim jak ten z Essence, to nic by nie zeszło ale przy normalnym pędzlu jednak zużywa się. Powoli, ale konsekwentnie.

nie jest, fajny jest. Naturalny
Porównałam moje pudry i są identyczne Nie wiem jakim cudem, ale konsystencjowo też są takie same, mój duo nie ma drobin. Kolor tez taki sam, nie wiem może mam jakąś starszą wersję czy coś.

I ja się w cale nie gniewam, bo może producent zmienił coś w pudrze bo czasami to robią bez poinformowania (podkłady Paese które chyba mają jeszcze ciemniejsze kolory) i może ja mam starszy/nowszy.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-03-15 o 18:36
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:35   #1841
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
a czy MA daje naturalny efekt, mocno rozdzielonych rzes,czy raczej ''sztucznych'' ? Bo chodzi mi o to drugie i nie wiem czy kupowac.. mialam 2 maskary essence i jedna byla straszna,a druga taka sobie..
Pilarku u mnie ma daje efekt raczej drugi. A na pewno nie pierwszy gdyż nie rozdziela rzęs tak dobrze jak np. glam eyes.
U mnie wydłuża, pogrubia i jest mocno czarny.
Poleciłam go kilku wizażankom i mi dziękowały bo u nich się sprawdził.
I ja mogę go porównać najbardziej do 2000 calorie.
Sprawdź sama bo niewiele kosztuje a u mnie był długo nr.1 (w sumie nadal jest ale ja za długo przy jednym tuszu nie wytrzymam więc mam teraz inne pod ręką ale MA też zawsze mam w kosmetyczce)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 18:38   #1842
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Pilarku u mnie ma daje efekt raczej drugi. A na pewno nie pierwszy gdyż nie rozdziela rzęs tak dobrze jak np. glam eyes.
U mnie wydłuża, pogrubia i jest mocno czarny.
Poleciłam go kilku wizażankom i mi dziękowały bo u nich się sprawdził.
I ja mogę go porównać najbardziej do 2000 calorie.
Sprawdź sama bo niewiele kosztuje a u mnie był długo nr.1 (w sumie nadal jest ale ja za długo przy jednym tuszu nie wytrzymam więc mam teraz inne pod ręką ale MA też zawsze mam w kosmetyczce)
Jeśli porównujesz do MF 2000 calorie to ja się skuszę bo to mój ulubiony tusz

Btw ostatnio zakupiłam tusz Wibo Extreme lashes i stwierdziłam, że to nic szczególnego ale coś mnie podkusiło żeby przełożyć do niego szczoteczkę od Maybelline i to był strzał w dziesiątke. Ale liczę z MA na lepsze objawienie.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-03-15 o 18:44
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:40   #1843
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Nie kuszę, tylko stwierdzam fakty. W załączeniu zdjęcia obrazujące, że to nie te same pudry. Fotki w świetle sztucznym ciepłym i zimnym (to lepiej obrazuje różnice w odcieniu).
Oba są w wersji blondynkowej i dla takich teoretycznie się nadają. Jeśli ktoś jest nie blady, a biały to pewnie będzie wolał bladziznę podkreślać różem, ale ja się nie znam.
Ty, SexiChic (pamiętam Twoje fotki makijażowe ) wcale taka blada nie jesteś, więc na pewno sobie z nimi dasz radę.
Mi chodzi głównie o matowość, żeby sobie troszkę przyciemnić szyję, żeby się tak bardzo nie gryzła z podkładem i odrobinkę do konturowania bo mam fajny brązer ale ma drobinki i na czoło to tak średnio się nadaje.
Makijaże były robione jesienią - miałam resztki letniej opalenizny i ździebko ciemny podkład ale już się nawróciłam i wybieliłam
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:42   #1844
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VIII

Kaszo! to zło ty! przez ciebie mam ochotę kupić brązer... :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:46   #1845
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VIII

Ja się czaję na ten różo brązer, nawet ostatnio go oglądałam ale testera nie było więc nie mogłam pomacać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:57   #1846
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
tak, czarny z tej samej limitowanki. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie te czarne nie schodziły, może jeszcze są. Pędzelek identyczny, tylko czerń nie jest matowa, ma trochę drobinek. Za to jest kryjąca i napigmentowana.
Szukałam, niestety tylko zielone zostały
U mnie tusz MA też się fajnie spisuje, ale sztuczne rzęsy to to nie są.
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:14   #1847
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VIII

MA będzie w najbliższej gazetce o 1 zł tańszy (PROMOCJA :P).. Zastanawiam się czy wziąć, czy darować sobie i poczekać na tą nowość, albo na coś innego, bo mam w domu 2 MA (mój i mamy)..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:21   #1848
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. VIII

mogłabym Ci kupić jeśli jeszcze u mnie są, ale nie wiem czy Ci się opłaca, bo jeszcze koszty przesyłki dochodzą... Ten tradycyjny liner Essence ma o wiele dłuższy i mniej poręczny pędzelek. W dodatku mnie uczula. Użyłam raz i wrzuciłam na wymiankowy.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:22   #1849
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
MA będzie w najbliższej gazetce o 1 zł tańszy (PROMOCJA :P).. Zastanawiam się czy wziąć, czy darować sobie i poczekać na tą nowość, albo na coś innego, bo mam w domu 2 MA (mój i mamy)..
Poczekać skoro masz
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-15, 20:01   #1850
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. VIII

ja mam niestety zepsuty aparat (chyba dokonal swojego zywota ) a komorka raczej kiepsko wychodzi, wiec niestety obecnie nie moge pomoc w zdjeciach rzes po rozowymMA jesli ktos lubi 2000kcal z Max Factora to polecam sprobowac rozowego MA - wedlug mnie warto

znalazlam natomiast kolejnego swatcha nowego blyszczydla : http://www.pinkmelon.de/test/make-up...erry-me-2.html ( jestem zawiedziona jego kolorem na ustach )
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:02   #1851
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ooo mięciutki a po zdjęciach wydawało mi się że będzie twardy. Mam nadzieję, że w końcu wejdą te nowości, bo taki pędzelek by mi się bardzo przydał!
Mięciutki Żałuję, że Essence nie ma więcej pędzli w swojej kolekcji, bo wszystkie, które mam są dobrej jakości, a włosie jest wyjątkowo miękkie. Przydałby się jakiś Essence'owski Flat Top, albo ogromny puchacz do pudru ; ))
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:05   #1852
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Matowy puder brązujący to to samo co ten z duo, a w duo masz jeszcze róż gratis A matowego dużego i tak nie zużyjesz bo to niewykonalne, ja mam mój od wakacji i używam DZIENNIE na sobie i innych, i jeszcze tych tańcących babek nie starlam
to ja padam, bo mój mam od września i już te babeczki się pościerały się, widać, ale słabo je. wychodzi na to, że przesadzam z bronzerem
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:08   #1853
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
ja mam niestety zepsuty aparat (chyba dokonal swojego zywota ) a komorka raczej kiepsko wychodzi, wiec niestety obecnie nie moge pomoc w zdjeciach rzes po rozowymMA jesli ktos lubi 2000kcal z Max Factora to polecam sprobowac rozowego MA - wedlug mnie warto

znalazlam natomiast kolejnego swatcha nowego blyszczydla : http://www.pinkmelon.de/test/make-up...erry-me-2.html ( jestem zawiedziona jego kolorem na ustach )
ja tam jestem zawiedziona prawie każdym jednym ustowym produktem essence i jakoś mnie ta niezbytnia pigmentacja nie dziwi.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:09   #1854
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Pilarku u mnie ma daje efekt raczej drugi. A na pewno nie pierwszy gdyż nie rozdziela rzęs tak dobrze jak np. glam eyes.
U mnie wydłuża, pogrubia i jest mocno czarny.
Poleciłam go kilku wizażankom i mi dziękowały bo u nich się sprawdził.
I ja mogę go porównać najbardziej do 2000 calorie.
Sprawdź sama bo niewiele kosztuje a u mnie był długo nr.1 (w sumie nadal jest ale ja za długo przy jednym tuszu nie wytrzymam więc mam teraz inne pod ręką ale MA też zawsze mam w kosmetyczce)
Potwierdzam Też go mam i baaardzo lubię, wielu osobom go poleciłam i też są zadowolone Efekt sztucznych można nim spokojnie osiągnąć, a przy takim normalnym pomalowaniu są mocno podkreślone.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:12   #1855
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
ja tam jestem zawiedziona prawie każdym jednym ustowym produktem essence i jakoś mnie ta niezbytnia pigmentacja nie dziwi.
w sumie to posiadam az jeden ustowy produkt Essence szminke nr 42 i jestem zadowolona ale te blyszczydla jakies takie... niezachecajace sa..
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:18   #1856
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
znalazlam natomiast kolejnego swatcha nowego blyszczydla : http://www.pinkmelon.de/test/make-up...erry-me-2.html ( jestem zawiedziona jego kolorem na ustach )
Ładnie wygląda tylko, że ja już mam akie błyszczydło i nie potrzebuję drugiego Co do koloru to myślałam, że to będzie taka ładna pół transparentna czerwień

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Mięciutki Żałuję, że Essence nie ma więcej pędzli w swojej kolekcji, bo wszystkie, które mam są dobrej jakości, a włosie jest wyjątkowo miękkie. Przydałby się jakiś Essence'owski Flat Top, albo ogromny puchacz do pudru ; ))
O tak, tak. Tez bym chciała, żeby produkowali więcej pędzli. Flat top by był super
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:40   #1857
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
w sumie to posiadam az jeden ustowy produkt Essence szminke nr 42 i jestem zadowolona ale te blyszczydla jakies takie... niezachecajace sa..
ja zawsze trafiam na buble - miałam jedną szminkę którą kochałam ale ją wycofali a potem tylko 1 błyszczyk z eclipse mi przypadł do gustu(i te przezroczyste powiększające są git ale mi się wylewał z opakowania pechowo).
Pewnie i tak kiedyś kupię jeden z tych nowych błyszczyków bo mi się aplikator podoba - może będzie wyciągał wiecej produktu niż te proste
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:51   #1858
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mi chodzi głównie o matowość, żeby sobie troszkę przyciemnić szyję, żeby się tak bardzo nie gryzła z podkładem i odrobinkę do konturowania bo mam fajny brązer ale ma drobinki i na czoło to tak średnio się nadaje.
Makijaże były robione jesienią - miałam resztki letniej opalenizny i ździebko ciemny podkład ale już się nawróciłam i wybieliłam
Matowy to matowy - bierz dużego maciaka. Jest ciut twardszy niż z różobrązera, wiec nie narobi Ci plam ani nie zrobi z Ciebie Murzynki. Jest też ciut jaśniejszy.
Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Kaszo! to zło ty! przez ciebie mam ochotę kupić brązer... :P
Haahahhahahahahah, naskarż Essence
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
to ja padam, bo mój mam od września i już te babeczki się pościerały się, widać, ale słabo je. wychodzi na to, że przesadzam z bronzerem
Za dużo się malujesz, za dużo
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 21:10   #1859
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Matowy to matowy - bierz dużego maciaka. Jest ciut twardszy niż z różobrązera, wiec nie narobi Ci plam ani nie zrobi z Ciebie Murzynki. Jest też ciut jaśniejszy.

Haahahhahahahahah, naskarż Essence

Za dużo się malujesz, za dużo

Oki Dzięki Jak sezon wiosenny rozkwitnie w pełni a letni się zbliży to polecę do niego do sklepu (może do tego czasu wprowadzą go też do innych sklepów i nie będę musiała iść do Natury).

Kaszo Manno! Jak możesz mówić koleżance wizażance, że za dużo się maluje? Co się z Tobą dzieje?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 21:24   #1860
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VIII

Ja jak zdąże to polecę jutro... a jak nie to po jutrze... muszę sobie coś kupić bo na głowę dostaje
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.