Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 20:13   #3061
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
mój chomik to ma możliwości
ale ma fajne poliki wypchane słodki

Laski ma któraś z was szynszyla?

no klikać kochane

Paulinka napisz w klubie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:23   #3062
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Princesska aż mi się nie chce o tym gadać - na prawdę ja miałam szynszylka
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:26   #3063
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV


co do tej szamponetki.....jakby sie dokładniej przyjrzeć mozna dostrzec wpadające w róż pasemka heheh ale bez paniki prawie to niewidoczne.rano umyję i bedzie niewidoczne. nigdy wiecej szamponow koloryzujacych nawet dla odświeżenia koloru. NEVER!!!!!
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".

Edytowane przez Ania09121983
Czas edycji: 2011-11-25 o 20:27
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:35   #3064
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Princesska aż mi się nie chce o tym gadać - na prawdę ja miałam szynszylka
ej może jak się wygadasz to zrobi się lepiej?

a jak ten zwierz? fajne to
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:36   #3065
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Princeska, świetny zwierzak i taki mięciutki i czyściutki a chcesz dla siebie ?
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:44   #3066
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Princeska, świetny zwierzak i taki mięciutki i czyściutki a chcesz dla siebie ?
noo nie wiem właśnie
chyba narzie nie zdecydujemy się na pieska,bo nie wiem gdzie będziemy mieszkać, wiadomo na wynajętym nie każdy właściciel się na to godzi.
A chciałabym jeszcze jakiegoś zwierzaka
wiem,wiem jestem nawiedzona
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 20:49   #3067
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość


ojej to wydaje sie ideał kurcze może zakupie, a ty gdzie go kupujesz w douglasie?

Nie, ja kupiłam na allegro
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja wam powiem ze mam niezla sieke
po 2 dniach z tesciowa sklocilam jego rodzine i sama prawie zerwalam wczoraj wieczorem z tz mam juz tego dosc... nie bedzie mi tu do lbn przyjezdzala wariatka i mnie obrazala publicznie
a skoro tz nie umie mnie bronic ani stanac po mojej stronie to niech sie goni i doszlo w koncu. teraz jego matka pow. ze nie chce mnie wiecej widziec i nie wyobraza sobie wspolnych wyjsc , a na tz za☠☠☠ala focha i ze ona sobie sama poradzi jak tak!
najlepsze ze ja juz od 2-3 lat prosilam by ograniczal nam kontakty, tylko ona usilnie sie pchala ze mna widziec no to wyszlo... a zostawil nas same doslownie na godzine i bach!
wreszcie bede miec swiety spokoj od tej szajbuski
i wreszcie moge do was wrocic a nie zawracac dupe duperelami
a weekend mam w szkole i 2 egz.
No i w końcu spokój z babsztylem masz
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

mam wrażenie, że ten garnierek mi się jakby wypłukuje z włosków taki ciepławy się zrobił, a zaraz po farbowaniu był taki srebrzysto perłowy z ciepławym refleksem a teraz to całkowicie ciepły i znów od spodu mam żółto rudawe włosy ja już nie wiem co się dzieje niby odrost się tak nieodznacza jak wcześniej ale kolor się wypłukuje i włoski mi się tak nie błyszczą jak to było po C12
jak się wkurzę to jeszcze dziś jak mi Tż kupi wellatona wypróbuję na pasemku z 9% i z 12% porównam i jak będzie ładnie to farbuje całą głowę
wiem pomyslicie ,że jestem szalona i świruję ale poprostu nie wychodzi mi tak jak wcześniej i żadna farba mi nieodpowiada przez to ciągle myslę o tych włosach i mi to spokoju nie daje wciąż szukam tej idealnej :
Mi sie też c12 wymyło Tak jakby.. najbardziej to widać na mokrych włosach. Od razu po farbowaniu i pare myć później to czubek miałam taki jaśniutki, żółty, ale jaśniutki. A teraz marchewa
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze za siłke
A wiesz ze nadal c12 bo zapas mialam.
No co ty to ja nie w temacie
Zapas sie konczy. ale wypusili farbe na rok i koniec.
Bede myslec co dalej. Moze zmienie odcien.

Asiabb
Asienko nic nowego. Jak w zyciu
Wloski troche podrosly ale choduje je aby obciac konce jak bede w pl.
Nie mam jak zrobc fot bo mi lapek padl i bedzie dopiero na swieta naprawiony.
To czekam na Twoje fotki po welatonie.
Mi wellaton nie podeszedl.

Yatta
Chyba zaczynam miec moce nadprzyrodzone
Fajnie ze jestes.
Aj tam, nie wycofuja chyba c12. Ale ja np nie moge jej w żadnym markecie ani rossmannie dostać, i też niektóre laski wspominały że nie ma.
Ale u niektorych jest
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 21:05   #3068
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
zapomniałam Wam napisać, że zgrzeszyłam - kupiłam kurtkę pikowaną
Hahaha JA chyba tez mam pikowana, albo i nie... nie wiem, nie pamietam Ale krótszą, i w talii przewiązaną
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale to wszystko już zrobiłam w przychodni wczoraj sprawdziłam nawet wyniki w necie tyle, że ja dużo się nie znam, widzę tylko czego jest ponad normę lub nie czekam jeszcze na wynik posiewu bo lekarka (rodzinna) kazała mi przyjśc do siebie ze wszystkimi badaniami
Ja odebrałam dzisiaj wyniki i wg nich jestem zdrowa Ale sie wkurzyłam bo jednego badania mi nie zrobili. A pytałam czy podstawowe badanie to obejmuje i mówiłam ze dopłacic moge Wiec droga eliminacji pewnie mam to czego nie zrobili
Trzymam kciuki zebys wyzdrowiała jak najszybciej
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ladies wstawiłam foty do albumu, proszę o szczere opinie czy ładnie mi w moich naturalnych falowanych włosach czy lepiej w prostych
Trudno powiedziec skoro twarzy nie widać Ale włosy bardziej mi sie te falowane podobają.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:03   #3069
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Pokaż wiadomość
A można wiedziec jakiej farbki Ty uzywasz?

Boskie masz włoski, właśnie taki kolor i długość i skręt bym chciała
oczywiście, że można wellaton 12/1 obecnie i póki co nie zapowiadają się żadne zmiany

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
jasne, dam Ci znać teraz na pewno będę go używała, bo pantenem już mi się włosy przejadły..

a co do lejdi to trzymam mocno kciuki aby jej się polepszyło





kurtała z Orsay'a, taka o
ale błyszczysz dziewczyno
najważniejsze że dobrze czujesz się w niej

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej Już kiedyś się udzielałam w wątku blondynek, ale potem przeszłam na ciemną stronę mocy czyli do brunetek. Mam mały problem. Kupiłam farbe rozjaśniającą palette intensive color creme E20 Superjasny blond. I mam pytanie czy do farby można dodać wodę? Żeby się lepiej nakładała? Bo z doświadczenia wiem że rozjaśniacze i wszystko rozjaśniające się ciężko nakłada. Już kiedyś dolałam trochę wody do rozjaśniacza i w sumie fajnie mi rozjasnił włosy.

I drugie pytanie mam, sądzicie, że powinnam farbować całe włosy czy bardziej najpierw odrosty? Nie mam zdjęcia włosów, ale brąz zrobiłam pod koniec czerwca i od tamtej pory tylko rozjasniałam włosy i miałam ombre. Włosy przy nasadzie są naturalne dosyć ciemne a reszta jest taka wyprana strasznie więc zastanawiam się czy nie powinnam najpierw dac na odrost a potem na całość?
po co chcesz do tej farby dokładać wodę
o ile wiem z doświadczenia! ta farba ma dwie saszetki z oksy, tubkę i saszetki z aktywatorem rozjaśniania

pokaż fotki

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-25 o 22:05
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:04   #3070
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

hej!


Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
moje włosiaki Wellaton 12/1 zdjęcie CHYBA z lampą nawet sobie nie zdawałam sprawy że mam tak jasne włosy. dopiero po przejrzeniu zdjęć z roczka Amelci
piękne
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
i jak wyszło Asiu?

super ale jak zwykle nic popielu u mnie nie znać
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość


kurtała z Orsay'a, taka o
ładna

więc moje drogie panie
odnośnie mojego farbowania wellatonem 12/1 powiem wam że jestem pod wrażeniem farbka sobie doskonale poradziła z moim ciemnym odrostem i to na wodzie 9% wyszło równiutko i jasno tylko tego popielu u mnie nie widać i faktycznie kolorek w każdym oświetleniu jest inny
podsumowując z dwojga złego(wellaton z 9% oks & garnier z 12% oks) jestem za tą farbką przekonała mnie do siebie( narazie ) zobaczymy jak będzie za dwa tygodnie kolorek wyglądał

wrzucam foty w różnym oświetleniu dla porównania
oczywiście mój aparat jak zwykle ocieplił kolor nie wiem czemu w realu jest tak lekko słonecznie nie żółto , ale perłowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008_zmniejszacz-pl_423103.jpg (39,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009_zmniejszacz-pl_61834.jpg (48,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 010_zmniejszacz-pl_656455.jpg (64,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 012_zmniejszacz-pl_393858.jpg (99,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 015_zmniejszacz-pl_18157.jpg (78,1 KB, 36 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-11-25 o 22:07
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 22:09   #3071
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
noo nie wiem właśnie
chyba narzie nie zdecydujemy się na pieska,bo nie wiem gdzie będziemy mieszkać, wiadomo na wynajętym nie każdy właściciel się na to godzi.
A chciałabym jeszcze jakiegoś zwierzaka
wiem,wiem jestem nawiedzona
świnki, szynszyl zoo

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



piękne

super ale jak zwykle nic popielu u mnie nie znać

ładna

więc moje drogie panie
odnośnie mojego farbowania wellatonem 12/1 powiem wam że jestem pod wrażeniem farbka sobie doskonale poradziła z moim ciemnym odrostem i to na wodzie 9% wyszło równiutko i jasno tylko tego popielu u mnie nie widać i faktycznie kolorek w każdym oświetleniu jest inny
podsumowując z dwojga złego(wellaton z 9% oks & garnier z 12% oks) jestem za tą farbką przekonała mnie do siebie( narazie ) zobaczymy jak będzie za dwa tygodnie kolorek wyglądał

wrzucam foty w różnym oświetleniu dla porównania
oczywiście mój aparat jak zwykle ocieplił kolor nie wiem czemu w realu jest tak lekko słonecznie nie żółto , ale perłowo
ładnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 22:47   #3072
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ładnie
a tak się nie mogłam do niej przekonać

własnie dziewczynki farbujące wellatonem mam pytanie: czy po drugim i kolejnym farbowaniu włoski nabrały jakby takiego chłodniejszego odcienia i kolorek się wyrównał bardziej czy wychodzi za każdym razem tak samo jak za pierwszym?

pytam bo ciekawi mnie czy może za drugim razem ten wellaton mi wyjść ciut chłodniej tak bardziej srebrzyście? czy będzie tak jak teraz taki naturalny odcień

jedyne co mnie w niej odraża to smrodzik duszący trochę

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Bunny mam pytanie
jak to jest możliwe że profesjonalny koleston z 12% oks wyszedł mi żółto ble a ten wellaton na 9% oks tak sobie ładnie poradził z moimi włoskami?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-11-25 o 22:43
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 06:16   #3073
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ale ma fajne poliki wypchane słodki

Laski ma któraś z was szynszyla?

no klikać kochane

Paulinka napisz w klubie
ja zapomnialam napisac ale tez klikam!
dzis od 4 rano bo mnie lolka wyciagnela na dwor pochorowala sie po ogorku konserwowym co jej tz dal wczoraj no i klopot teraz a ja zaraz musze isc na zajecia
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hahaha JA chyba tez mam pikowana, albo i nie... nie wiem, nie pamietam Ale krótszą, i w talii przewiązaną

Ja odebrałam dzisiaj wyniki i wg nich jestem zdrowa Ale sie wkurzyłam bo jednego badania mi nie zrobili. A pytałam czy podstawowe badanie to obejmuje i mówiłam ze dopłacic moge Wiec droga eliminacji pewnie mam to czego nie zrobili
Trzymam kciuki zebys wyzdrowiała jak najszybciej

Trudno powiedziec skoro twarzy nie widać Ale włosy bardziej mi sie te falowane podobają.
alez bym sie w☠☠☠☠ila... pewnie bym niezle te babska objechala i co bedziesz jeszcze robic te badania?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



piękne

super ale jak zwykle nic popielu u mnie nie znać

ładna

więc moje drogie panie
odnośnie mojego farbowania wellatonem 12/1 powiem wam że jestem pod wrażeniem farbka sobie doskonale poradziła z moim ciemnym odrostem i to na wodzie 9% wyszło równiutko i jasno tylko tego popielu u mnie nie widać i faktycznie kolorek w każdym oświetleniu jest inny
podsumowując z dwojga złego(wellaton z 9% oks & garnier z 12% oks) jestem za tą farbką przekonała mnie do siebie( narazie ) zobaczymy jak będzie za dwa tygodnie kolorek wyglądał

wrzucam foty w różnym oświetleniu dla porównania
oczywiście mój aparat jak zwykle ocieplił kolor nie wiem czemu w realu jest tak lekko słonecznie nie żółto , ale perłowo
generalnie to mnie sie zdaje ze tobie asiu wszystkie te popielate farbki wychodza jednako-czyli slonecznie ale ladnie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a tak się nie mogłam do niej przekonać

własnie dziewczynki farbujące wellatonem mam pytanie: czy po drugim i kolejnym farbowaniu włoski nabrały jakby takiego chłodniejszego odcienia i kolorek się wyrównał bardziej czy wychodzi za każdym razem tak samo jak za pierwszym?

pytam bo ciekawi mnie czy może za drugim razem ten wellaton mi wyjść ciut chłodniej tak bardziej srebrzyście? czy będzie tak jak teraz taki naturalny odcień

jedyne co mnie w niej odraża to smrodzik duszący trochę

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Bunny mam pytanie
jak to jest możliwe że profesjonalny koleston z 12% oks wyszedł mi żółto ble a ten wellaton na 9% oks tak sobie ładnie poradził z moimi włoskami?
asiu nie mam pojecia naprawde albo cos z oks bylo nie tak, albo pigmenty w farbie akurat tobie nie pasuja... to bardzo rzadko sie zdarza ale innego tlumaczenia nie znam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 09:03   #3074
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

czesc wczoraj zalatany dzien dzis spokojniej ale musze zrobic jakieszakupy na andrzejki bo idziemy do znajomych i kazdy cos ma przyniesctakze i tak nie posiedze sobie w spokoju
wczoraj tez bylismy z D u weta na 3 szczepionce dobrze to zniosl nie pisnal bo nawet nie poczul uklucia pozniej wet dal nam kilka wskazowek jak postepowac wychowac psa co jest najwazniejsze mi utkwilo ze pies po powrocie ze spaceru zawsze ma wejsc do chaty za panem/pania nigdy przed bo w ten sposob psy pokazuje kto bedzie rzadzil w przyszlosci ciekawe rowniez powiedzial ze pies od malego powinien miec stale miejsce swoje do spania ale nie razem z ludzmi tylko gdzies oddzielnie no i u nas tak jest na szczescie madry wet uwazam tym bardziej ze prowadzi jakies szkolenia psow dodatkowo takze wskazowki od niego byly cenne

a pozniej przyszli do nas znajomi omawiac dzisiejsze andrzejkiciekawe co bede pila jak nie moga alkoholu zadnego

na kosmetyki od mamy czekam nadal wiec jak dojda to sie pochwale bo sama nie wiem co tam mi kupila oby trafila


lavia myslalam o tobie a raczej o twojej cerze i moze pomoge ci znalezc odp kremdaj mi troche czasu tylko cos wybierzemy

princeska mam troche czasu do poludnia wiec naklikam ci zaraz

asiabb jesli nie jest az tak mocno slonecznie to tez moze byc ..czy mi sie wydaje czy masz jakies trudne wlosy do farb?




Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
noo nie wiem właśnie
chyba narzie nie zdecydujemy się na pieska,bo nie wiem gdzie będziemy mieszkać, wiadomo na wynajętym nie każdy właściciel się na to godzi.
A chciałabym jeszcze jakiegoś zwierzaka
wiem,wiem jestem nawiedzona
ja obstawiam piesia chyba ze wlasciciel sie nie godzi
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Ladies wstawiłam foty do albumu, proszę o szczere opinie czy ładnie mi w moich naturalnych falowanych włosach czy lepiej w prostych

na zdjęciach moje śp. kolczyki dziś zgubiłam jednego ;(

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Wybieracie się gdzieś jutro na andrzejki?

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=KpQiX...layer_embedded

widziałyście to ?
zaraz lukne
tak my wychodzimy
Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
mój chomik to ma możliwości
swietny


___________

duzo tego nie bylo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-26 o 09:05
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 09:26   #3075
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

cześć
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość

Kiteczko ślicznie wyglądasz w tym avatarze
dziękuję
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no klikać kochane
klikam klikam

Ja dzisiaj jeszcze się nie farbuję, nie zdążę.. po weekendzie chyba dopiero zgładzę odrost, a następny tuż przed świętami

Lady jesteś zadowolona ze swojej eTorebki rudej/pomarańczowej ala Birkin? znowu nad nią myślę

coś jeszcze chciałam napisać, ale zapomniałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 09:30   #3076
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

lavia mam kilka pytan do ciebie jesli mozesz odp mi na nie to pomoze znalezc jakis kremik
0 ile masz lat?
1masz skore mieszana czy tlusta?
2czy blyszczy sie w strefie T czy cala buzia jest tlusta?
3jesli cos ci wyskakuje to sa to drobne krostki czy jakies "gule" ?
4czy pryszcze/ krostki masz ciagle na buzi czy wyskakuja sporadycznie np raz w miesiacu?
5czy okreslilabys swoja cere jako zanieszczyszczona bo np masz zaskorniki widoczne wszedzie?
no i to chyba na tyle
odpowiedz mi i ja w miedzy czasie postaram sie znalezc przyklady kremow ktore beda dla ciebie dobre
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-26 o 10:01 Powód: literowkaaa
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 09:55   #3077
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hej
w końcu się wyspałam

Lady wiem,że zoo ale ja tak kocham zwierzaczki,a świnki to takie malusie nie mogę ich pognębić

Bunny dzięki
ta moja psina (co u TŻta w domku jest) je wszystko ale może faktycznie ten ogórek jej zaszkodził no nic,dajcie jej coś lekkiego do jedzenia powinno przejść

Caskada nawet nie wiesz jak marzę o piesku ale TŻ mnie powstrzymuje, i tłumaczy to tym,że chce iść do innego miasta na studia i tak naprawde nie wiemy czy będziemy mieszkać tutaj czy gdzie indziej i niewiadomo jak z psem.

Kitka mi też się podoba ta torebka,ale tak stwierdziłam,że nie będę jej miała do czego nosić

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-11-26 o 09:57
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:06   #3078
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Asia

Bardzo ładnie Ci wyszło taki kolorek mi pasuje do ciebie najbardziej, po jakiejś tam farbce miałaś chłodny chyba, ale tak średnio było.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:12   #3079
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lavia mam kilka pytan do ciebie jesli mozesz odp mi na nie to pomoze znalezc jakis kremik
0 ile masz lat?
1masz skore mieszana czy tlusta?
2czy blyszczy sie w strefie T czy cala buzia jest tlusta?
3jesli cos ci wyskakuje to sa to drobne krostki czy jakies "gule" ?
4czy pryszcze/ krostki masz ciagle na buzi czy wyskakuja sporadycznie np raz w miesiacu?
5czy okreslilabys swoja cere jako zanieszczyszczona bo np masz zaskorniki widoczne wszedzie?
no i to chyba na tyle
odpowiedz mi i ja w miedzy czasie postaram sie znalezc przyklady kremow ktore beda dla ciebie dobre
Caskada to może i mi byś coś doradziła
tylko ja nie mam tłustej cery, nie błyszczy mi się, tylko najczęściej kupuję podkłady matujące,bo tylko one jakoś tam kryją niedoskonałości.
Co do pryszczy to ja je ,mam najczęściej na policzkach
one nie są jakieś olbrzymie,ale z białą ropką w środku i niestety je wyciskam ale nie znam innego sposobu,bo jak je smaruje czymś wysuszającym to na nie nic nie działa tylko wychodzą jeszcze bardziej. Na noc wklepuje Sudocrem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 ,a na dzień używam lekkiego kremu Ziaji Herbikaplant https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ej.html&next=1
Demakijaż robię mleczkiem Garniera https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 ale to w sumie tylko oczy,bo reszte twarzy zmywam pianką,którą mi analizowałaś
no i na koniec Tonik, teraz mam jakiś z Sorayi Oczyszczający o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1
to się rozpisałam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 10:16   #3080
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Ja sama też bym już pofarbowała, odrost malutki, ale czuję się jak brudas przez niego i nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost.jpg (30,3 KB, 57 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:48   #3081
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

princeska ale tez szukasz kremu ?

musze przegadac sprawe z moja znajoma kosmetyczka dzis wsrod znajomych bedzie i ona na andrzejkach i wogole to moja kolezanka czasem podpytuje sie jej w takich sprawachdlatego np na moja sucha skore polecila mi zabiegi u siebie bo kremy okreslila ze sa za "malo inwazyjne " zeby pomoc a do kosmetyczki chodze naprawde rzadko mimo ze to moja znajoma to zdarza mi sie to raz na rok
apropo to nie polka wiec nie ma pojecia o wizaz

princeska moze wygrasz eucerin wiec problem bedziesz miala z glowy wlasnie patrzylam je skladowo wydaja sie byc dobre
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 10:57   #3082
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
princeska ale tez szukasz kremu ?

musze przegadac sprawe z moja znajoma kosmetyczka dzis wsrod znajomych bedzie i ona na andrzejkach i wogole to moja kolezanka czasem podpytuje sie jej w takich sprawachdlatego np na moja sucha skore polecila mi zabiegi u siebie bo kremy okreslila ze sa za "malo inwazyjne " zeby pomoc a do kosmetyczki chodze naprawde rzadko mimo ze to moja znajoma to zdarza mi sie to raz na rok
apropo to nie polka wiec nie ma pojecia o wizaz

princeska moze wygrasz eucerin wiec problem bedziesz miala z glowy wlasnie patrzylam je skladowo wydaja sie byc dobre
chodziło mi o to czy uważasz,że moja pielęgnacja jest dobra i co ew. mogłabym zmienić
haha no może Eucerin pomoże narazie 12 miejsce, konkurs jutro się kończy,ale może jeszcze kogoś wyrzucą
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:09   #3083
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

to klikamy~!!!!!!!!!!!!!1
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:28   #3084
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

a ja właśnie poszukuję jakiejś sukienki na święta
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:39   #3085
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

hej!

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


generalnie to mnie sie zdaje ze tobie asiu wszystkie te popielate farbki wychodza jednako-czyli slonecznie ale ladnie


asiu nie mam pojecia naprawde albo cos z oks bylo nie tak, albo pigmenty w farbie akurat tobie nie pasuja... to bardzo rzadko sie zdarza ale innego tlumaczenia nie znam

no właśnie mi popiele wychodzą jak natura ,ale generalnie to jestem zadowolona no jest teraz taki czysty jaśniutki i równy blondzik
a co do kolestonu to boję się go jednak użyć powtórnie nawet z innym oks bo jak znów kurczak wyjdzie
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asiabb jesli nie jest az tak mocno slonecznie to tez moze byc ..czy mi sie wydaje czy masz jakies trudne wlosy do farb?




nie nie jest żółto foty przekłamują jest taki jaśniutki naturalny kolorek porobiłam jeszcze dziś kilka fotek ciekawe jak kolor złapało jak będzie kolorek nie przekłamany to wrzucę
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia

Bardzo ładnie Ci wyszło taki kolorek mi pasuje do ciebie najbardziej, po jakiejś tam farbce miałaś chłodny chyba, ale tak średnio było.

to chyba po C12 tylko ona mi szaro srebrzyście wychodziła
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ja sama też bym już pofarbowała, odrost malutki, ale czuję się jak brudas przez niego i nie wiem
ja tam widze dość spory odrost
a czym tym razem ? ponownie wellatonem?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 11:46   #3086
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Caskada to może i mi byś coś doradziła
tylko ja nie mam tłustej cery, nie błyszczy mi się, tylko najczęściej kupuję podkłady matujące,bo tylko one jakoś tam kryją niedoskonałości.
Co do pryszczy to ja je ,mam najczęściej na policzkach
one nie są jakieś olbrzymie,ale z białą ropką w środku i niestety je wyciskam ale nie znam innego sposobu,bo jak je smaruje czymś wysuszającym to na nie nic nie działa tylko wychodzą jeszcze bardziej. Na noc wklepuje Sudocrem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 ,a na dzień używam lekkiego kremu Ziaji Herbikaplant https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ej.html&next=1
Demakijaż robię mleczkiem Garniera https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 ale to w sumie tylko oczy,bo reszte twarzy zmywam pianką,którą mi analizowałaś
no i na koniec Tonik, teraz mam jakiś z Sorayi Oczyszczający o ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1
to się rozpisałam
na policzkach to sa zmiany zapalne pewnie spowodowane przez hormony
probowalas benzacne kiedykolwiek ? mam na mysli smarowac tylko te zmiany nim..tu cos o nim https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...light=benzacne smarujesz tez widze sudokremem ale moze on za slaby jest bo skoro pomaga na otarcia podraznienia dla niemowlat(pamietam uzywalam go jak synek byl maly w okresie pieluszkowym) to wiadomo na wieksze zmiany nie poradzi sobie
w twoim kremie nawilzajacym widze parafine ogolnie jest dobry ale ta parafina moze zatyka ci pory na policzkach no i tez ciekawe czy podklad cie nie zapycha?
stosujesz cos wewn? przydaloby sie cos ze skrzypu wi b ja bym jednak pila drozdze .. moze przemywaj buzie szalwia rumiankiem to tani sposob i naturalny ziola te dzialaja przeciwzapalnie i odkazajaco



i juz mam co powinien zawierac krem matujacy dla skory mieszanej
-gliceryne
-kwas hialurynowy
-glikol propylenowy
-kwasy owocowe
-biotyne
-mikroelementy
-mieszanki ziol np skrzyp polny szalwia
-filtry
-aminokwasy
teraz pozostaje tylko znalezc te skladniki w jakims kremie nie wszystkie pewnie ale chociaz czesc

zaraz ide na zakupy andrzejkowe i jak bede miec wolna chwile dzis czy jutro czy na dniach bede konczyc szukanie kremow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-26 o 12:18 Powód: dopiska
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 12:09   #3087
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

wszystkie dzisiaj andrzejkują?
ja mam imprezę w domu, ale tak mi się nie chce na niej być

tata obrał wczoraj pomarańczę i przepadłam - myślę już o świętach
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 12:29   #3088
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hej dziewuszki... ja dziś sama w pracy ale narazie ruchu nie ma lejdi w nocy jak zwykle pare razy mnie obudziła ale nie była to jakaś tragedia... gorzej było jak sie zesrała dwa razy i zaczęło śmierdzieć musiałam odrazu posprzątać bo nie mogłam wytrzymać


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziękuję
oj nie ma nic gorszego niż nie do końca pewien lekarz dlatego fajnie, że trafiłaś na konkretnego, ja z Monką z początku trafiałam na takich łepków ale w końcu dostałam się do dobrego naprawdę i trzymamy się go zawsze nie naciąga na niepotrzebne koszty
no ja lubie ogolnie tą lecznice choć nie mam dobrych wspomnień ... ciapuś ... ale nie dużo tam biorą i ogólnie lekarze mili... no nie wiem chyba narazie jej nie bede zmieniać

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
nie panikuj kochana, szczeniaki są najbardziej narażone na różne choroby/dolegliwości, także głowa do góry, wet się tym zajmie i będzie dobrze

a jak z jedzonkiem? czym ją karmisz? gotujesz jej?
boje sie ale staram sie myśleć pozytywnie ogólnie lejdi narazie sie jeszcze drapie zobaczymy co dalej....
jedzonko to narazie suche royal junior, gotowałam jej tylko raz i tak ryż jej wypadał razem z miesiem , teraz ogólnie karmie ją pedigree junior tą karmą w saszetkach i tym royalem to wpierdziela jak szalona

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Drożdze zalewam ciepłym mlekiem i kłade na 15min na buzie ale mam teraz gładką skórkę
muszę spróbować

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
mi się bardzo podobają te twoje falowane włoski )

Ja jutro Andrzejki spędzam u mojego robiąc grilla i oglądając filmy )
ja dzisiaj pizza kac vegas w bankoku i pizza z mojej ulubionej pizzeri takie Andrzejki

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
mój chomik to ma możliwości
miałam podobnego piękny

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie, ja kupiłam na allegro
oryginał??? podaj mi na pw linka
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 12:31   #3089
rosales22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
nie taki kolor jakiego oczekiwałam+zniszczone włosy..

Drogie Wizażystki potrzebuję pomocy. może najpierw w kilku zdaniach opowiem historię moich włosów. całe życie byłam blondynką. robiłam pasemka i od ok roku miałam fajny bardzo jasny kolor. jednak coś mnie podkusiło i pomalowałam je pianką na brąz. miał być bardzo jasny a wyszedł mega ciemny. niby fajny ale źle sie w nim czułam więc postanowiłam że znów będę blondynką.. przeczytałam milion postów na temat rozjaśniania, sciagania farby i samego farbowania. wkońcu się zdecydowałam i kupilam dwa rozjaśniacze z Joanny do calości włosów, jeden do pasemek i dwie farby Loreal jasny piaskowy blond. rozjaśnilam włosy rozjaśniaczem do całości i to była masakra!! od skóry głowy były białe, później jasno żółte, pomarańczowe i w niektórych miejscach nawet brązowe.. nałożyłam jeszcze raz rozjasniacz do pasemek, ale tylko na te pomarańczowe i brązowe końce. niestety duzo to nie dało. jeszcze tego samego dnia nałozyłam jedną farbę-efekt marny, a na drugi dzień ta samą. po drugiej farbie włosy wyglądały lepiej ale to nie jest to czego bym oczekiwała. na chwilę obecną moje włosy śa mega suche, puszą sie i łamią. podciełam je do ramion, staram sie nie używać suszarki, prostuje jes raz na tydzien. mam juz 2centymetrowy odrost i chciałabym cos z nimi zrobic na Święta. czy gdy nałoże jeszcze raz ten sam kolor złapie mi tak jak bym chciała? teraz są matowo żółte.. czy nałożyć odcień jaśniejszy? w załączniku dodaje zdjecia. 1,2.włosy po drugim farbowaniu. 3.kolor farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (30,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (31,4 KB, 39 załadowań)
rosales22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-26, 12:34   #3090
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

więc moje drogie panie
odnośnie mojego farbowania wellatonem 12/1 powiem wam że jestem pod wrażeniem farbka sobie doskonale poradziła z moim ciemnym odrostem i to na wodzie 9% wyszło równiutko i jasno tylko tego popielu u mnie nie widać i faktycznie kolorek w każdym oświetleniu jest inny
podsumowując z dwojga złego(wellaton z 9% oks & garnier z 12% oks) jestem za tą farbką przekonała mnie do siebie( narazie ) zobaczymy jak będzie za dwa tygodnie kolorek wyglądał

wrzucam foty w różnym oświetleniu dla porównania
oczywiście mój aparat jak zwykle ocieplił kolor nie wiem czemu w realu jest tak lekko słonecznie nie żółto , ale perłowo
O cholerka, ale super wyszło Jestem pod wrażeniem
Ja teraz na 100 % spróbuje srebrzystego blondu z Palette - napaliłam sie Ale ten wellaton widze ze naprawde super rozjasnia! Ciekawe jak sie bedzie wymywał
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

alez bym sie w☠☠☠☠ila... pewnie bym niezle te babska objechala i co bedziesz jeszcze robic te badania?
Bede chyba, ale to nie teraz bo i tak wyniku nie dostane do wizyty a w środe mam... No i teraz mam zajecia codziennie od rana wiec nawet nie bede miała jak do labo podejść. Ale droga eliminacji wychodzi że mi sie beztlenowce namnożyły. Ale i tak wsciekła jestem bo sie specjalnie 3 razy pytałam wrrrrrr
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wszystkie dzisiaj andrzejkują?
ja mam imprezę w domu, ale tak mi się nie chce na niej być

tata obrał wczoraj pomarańczę i przepadłam - myślę już o świętach
Ja nie andrzejkuje Chociaż może Zobaczymy, dzisiaj kolejne pazury robie I wychodzą coraz lepiej, i coraz cieńsze

A właśnie Bunny powiedz mi czy paznokcie robione na tipsie beda miały lekka tendencje do schodzenia w dół? Bo choćbym nie wiem jak przyklejała to lekko w dół schodzi, a jak bym chciała żeby końcówka szła na prosto to wychodzi za gruba. A jak chce przykleić żeby szło bardziej na prosto to wtedy mi powietrze podchodzi od wolnego brzegu
Ale i tak coraz lepiej mi idzie
Na formie cwiczyłam na sobie i jak narazie klapa Ale rozpracuje to

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
oryginał??? podaj mi na pw linka
Tak oryginał, zresztą takich podkładów to sie raczej nie opłaca podrabiac
Wiesz co spróbuje poszukać od tego co ja kupowałam, ale nie wiem czy jeszcze bede miała w archiwum gdzieś bo kupowałam w czerwcu.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:01.