Prace pseudostylistek II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 08:32   #1921
sandrus2004
Przyczajenie
 
Avatar sandrus2004
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Prace pseudostylistek II

Paznokcie po ok.tygodniu od wykonania.
koszt 100zł(odnowa)
Pani wykonująca podobno ma stale grono klientek.
szok.
http://vpx.pl/i/lBcix.jpg

http://vpx.pl/i/nARhS.jpg

http://vpx.pl/i/D4Uah.jpg

Dla jasności to jest to żel
sandrus2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 13:29   #1922
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez sandrus2004 Pokaż wiadomość
Paznokcie po ok.tygodniu od wykonania.
koszt 100zł(odnowa)
Pani wykonująca podobno ma stale grono klientek.
szok.
http://vpx.pl/i/lBcix.jpg

http://vpx.pl/i/nARhS.jpg

http://vpx.pl/i/D4Uah.jpg

Dla jasności to jest to żel
Masakra...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 09:51   #1923
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Prace pseudostylistek II

A propo tematu ..

Sama jestem taką "początkującą pseudostylistką" i mi robia sie takie "dziurki" w żelu, czy nabłyszczaczu... Może ktoś chociaż podać możliwy powód tego zjawiska ?? ( ostatni post pierwszy link )

Tak, wiem, mam się zapisać na kurs, ale mnie na niego nie stać a ćwiczę prawie wyłącznie na sobie, więc krzywdy nikomu nie robię.

Z góry dziękuję
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:45   #1924
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Prace pseudostylistek II

To po prostu bąbelki powietrza, nakładając żel staraj się nie wykonywac zbyt gwałtownych ruchów lub zmień żel na mniej gęsty
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 11:56   #1925
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

...albo, jak niektore stylistki radza, przebijac babelki cienka igielka. No i te ruchy przy nabieraniu zelu musza byc bardzo lagodne, bez wpompywania powietrza w pojemniczek. Ja kiedys tak sie namachalam pedzlem, ze potem mialam stadko takich dziurek na jednym paznokciu
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 13:52   #1926
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dziękuję za radę a co, jesli to samo dzieje sie na nabłyszczaczu ( w pedzelku) ?? Czy to tez wina techniki, albo raczej jej braku czy moze lampa cos nie tak?
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 14:12   #1927
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Ja amatorka... ale wydaje mni sie, ze i lampa moze miec swoje na sumieniu. Mam zele Axiumm OPI - drogie od groma w porownaniu z innymi, a dzialo mi sie troche. Np. wrazenie nie do konca utwardzonej plytki mimo 30 sekund ponad przepisowe. Ja wnioskuje, ze zarowki sa juz slabe. Kiedys dawaly najwyrazniej mocniej i tych paznokcie ladniej sie utwardzaly.
Masz nowe zarowki?

Co do nablyszczacza to moze za bardzo wiercilas pedzelkiem . Duzo zalezy od jakosci materialow. Mysle, ze dziewczyny, ktore robia dlugo w paznokciach maja swoje ulubione i niezawodne marki i moga cos polecic.

Ps. Ja sie poddaje z zelem - zbyt trudny do obrobki, jak sie nie ma frezarki i dwoch prawych rak , bede sie akrylowac .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-10, 06:41   #1928
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Prace pseudostylistek II

a co do żelu nabłyszczającego w pędzelku, gdy dasz go za dużo na jeden paznokieć, podczas utwardzania te małe cząsteczki żelu zaczną się wypiętrzać i powstaną na utwardzonej już powierzchni takie chropowate pojedyncze bąbelki.
Rada: dawać mniej produktu
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:28   #1929
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dziękuję bardzo ;* to bardzo ułatwi mi "naukę"
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:21   #1930
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prace pseudostylistek II

...

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2011-12-11 o 14:52
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 20:16   #1931
ann_85
Przyczajenie
 
Avatar ann_85
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Prace pseudostylistek II

Chciałam się podzielić z Wami tym co wczoraj ujrzałam u nowych klientek(córa i mama)...córka miała już zdjęte paznokcie i maksymalnie zniszczoną płytkę,chciała u poprzedniej stylistki zamówić ściąganie paznokci ,ta jednak kazała jej paznokcie"zębami oderwać" efekt był tragiczny-płytka zniszczona i cienka jak pergamin....paznokcie drugiej klientki zostawiają wiele do życzenia,efekt widoczny na zdjęciu.Przyznam że takich klojf dawno nie widziałam,obydwie klientki są zwolenniczkami długich paznokci....niestety jedyne słowo jaki przychodziło mi na myśl o tej stylistce jest objęte cenzurą!

Są to prace jakiejś Pauliny ze Szczecina
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg praca pseudostylistki (1).jpg (67,6 KB, 517 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg praca pseudostylistki (2).jpg (59,6 KB, 483 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg praca pseudostylistki (3).jpg (73,3 KB, 460 załadowań)
ann_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 16:34   #1932
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Prace pseudostylistek II

mogę nie komentować?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:10   #1933
wredna_zonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 32
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez ann_85 Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić z Wami tym co wczoraj ujrzałam u nowych klientek(córa i mama)...córka miała już zdjęte paznokcie i maksymalnie zniszczoną płytkę,chciała u poprzedniej stylistki zamówić ściąganie paznokci ,ta jednak kazała jej paznokcie"zębami oderwać" efekt był tragiczny-płytka zniszczona i cienka jak pergamin....paznokcie drugiej klientki zostawiają wiele do życzenia,efekt widoczny na zdjęciu.Przyznam że takich klojf dawno nie widziałam,obydwie klientki są zwolenniczkami długich paznokci....niestety jedyne słowo jaki przychodziło mi na myśl o tej stylistce jest objęte cenzurą!

Są to prace jakiejś Pauliny ze Szczecina
Az sie zniesmaczylam tym widokiem i az sie wstyd przyznac ze tez jestem ze szczecina
wredna_zonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:10   #1934
ann_85
Przyczajenie
 
Avatar ann_85
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wredna_zonka Pokaż wiadomość
Az sie zniesmaczylam tym widokiem i az sie wstyd przyznac ze tez jestem ze szczecina


to żaden wstyd że jesteśmy ze Szczecina,to nie ma żadnego znaczenia,takich niedouczonych pseudostylistek jest na całym świecie od groma.....zabierają nam potencjalne klientki kusząc je niskimi cenami i często posługując się kradzionymi fotkami naszych prac!
Niemniej nic tak nie boli jak poprawianie pracy po takiej bździungwie.....na szczęście nagrodą jest zadowolenie klientki która najlepiej widzi różnicę na paznokciach
POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRAWDZIWE STYLISTKI(TAKZE SAMOUKI)
ann_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 06:24   #1935
wredna_zonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 32
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez ann_85 Pokaż wiadomość
to żaden wstyd że jesteśmy ze Szczecina,to nie ma żadnego znaczenia,takich niedouczonych pseudostylistek jest na całym świecie od groma.....zabierają nam potencjalne klientki kusząc je niskimi cenami i często posługując się kradzionymi fotkami naszych prac!
Niemniej nic tak nie boli jak poprawianie pracy po takiej bździungwie.....na szczęście nagrodą jest zadowolenie klientki która najlepiej widzi różnicę na paznokciach
POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRAWDZIWE STYLISTKI(TAKZE SAMOUKI)
To nie Tylko poprawianie po pseudo ale i zrazone klientki, bo pazurki mi odpadły i sie boja ja nie rozumiem jak stylizacja moze sie nie trzymac tracimy z tego powodu duzo potencjalnych klientek ,pozdrawiam
wredna_zonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 14:26   #1936
zanka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prace pseudostylistek II

witam wszystkich
mam 15 lat, jestem wielką amatorką jeśli chodzi o metode żelową, bo tylko tego na razie się uczę.
uczę się tej metody od 5 miesięcy.
paznokcie robię tylko mojej mamie, sobie i kilku koleżankom.
jest to moje hobby, chociaz na pewno nie mam w tym dużego doświadczenia.
ale się staram, jak najbardziej mogę.
wrzuciłabym tutaj zdjęcia moich "prac" ale przy pracach profesjonalistek, moje to by było dno...
mam nadzieję że kiedyś, za kilka lat będę mogła nazwać się stylistką paznokci i byc tak dobra jak część pań tu zgromadzonych.
zanka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 15:39   #1937
zanka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prace pseudostylistek II

witam, mam 15 lat a moje hobby to właśnie stylizacja paznokci metodą żelową.
co prawda, jestem dopiero amatorką, paznokcie wykonuje tylko sobie, mamie i koleżankom.
raczej nie biore za to pieniędzy, bo tylko raz robiłam za pieniądze [10 zł] bo wkońcu tylko się uczę, więc nie powinnam więcej brać.
chciałabym kiedyś móc nazwać siebie profesjonalistką, bo teraz to zajmuję sie tym dopiero od 5 miesięcy.
mam takie pytanie...
jak mam nakładać żel żeby nie było tych bąbelków powietrza?
czytałam że trzeba nakładać wolniej, ale jak juz powstną to jak je usunąc..?
zanka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 21:05   #1938
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Prace pseudostylistek II

Pracuj prwie ze w powietrzu pedzelkiem. Prowdz mase nie dotykajac plytki. Cos jak rozkladanie masy na torcie( mam nadzieje ze rozumiesz) i pracuj plasko pedzelkiem prawie ze rownolegle do powierzchni...
To dobry czas na rozwijanie sie.... Z czasem wszystko wydaje sie latwiejsze
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 12:48   #1939
zanka69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Pracuj prwie ze w powietrzu pedzelkiem. Prowdz mase nie dotykajac plytki. Cos jak rozkladanie masy na torcie( mam nadzieje ze rozumiesz) i pracuj plasko pedzelkiem prawie ze rownolegle do powierzchni...
To dobry czas na rozwijanie sie.... Z czasem wszystko wydaje sie latwiejsze
dziekuje bardzo, rada na 100% przydatna...
w czwartek robie kolezance tipsy, wiec mam nadzieje ze wtedy wyjda mi bardzo dobrze
zanka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 21:28   #1940
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Prace pseudostylistek II

whitechocolateraspberry ja też jestem przerażona, w sobotę drugi raz w życiu będę miała robiony żel;-p ostatnio miałam chyba 5 lat temu, starannie przeglądałam blogi no i znalazłam kogoś kto naprawdę przyzwoicie wygląda tylko aż się boję - ja jestem pechowa pewnie jak zwykle jeśli coś się schrzani to na moich paznokciach

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

A tak w ogóle to sama coś znalazłam..
http://images04.olx.pl/ui/1/33/37/15982637_1.jpg
http://images02.olx.pl/ui/1/33/37/15982637_4.jpg

yyy nie znam się ale wygląda to bardzo średnio http://poznan.olx.pl/bardzo-tanio-ti...s-iid-15982637
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 11:22   #1941
ann_85
Przyczajenie
 
Avatar ann_85
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Prace pseudostylistek II

Drabineczka..lepiej znajdź kogoś kto się zna na rzeczy,nawet jak masz płytkę nadmiernie natłuszczaną przez wał okołopaznokciowy to istnieje mnóstwo preperatów które mogą zminimalizować lub wykluczyć problem zapowietrzającego się żelu,musisz także pilnować aby stylistka nie poszła na łatwiznę i nie szorowała Ci naturalnej płytki pilnikiem wysokiej gradacji,przepiłowana płytka nie zregeneruje się tylko musi zrosnąć(a to wymaga czasu)aby uzyskać ładny wąski kształt stylistki opracowują tipsa przed nałożeniem żelu...zwróć uwagę także na właściwą preparację naturalnej płytki przed aplikacją żelu(czy jest odpowiednio odtłuszczona i odpylona)...jeśli trafisz na fachowca z pewnością paznokcie będą się trzymały.Pozdrawiam!
ann_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 13:34   #1942
sidron
Raczkowanie
 
Avatar sidron
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
GG do sidron
Dot.: Prace pseudostylistek II

To ja Wam pokażę pazurki, które w poznańskim salonie kosztowały 100zł :/ Prawda jest taka, że na pseudo stylistki można natrafić także i w salonach. W większości przypadków klientki wolą chodzić tam gdzie taniej a nie tam gdzie profesjonalniej.



a to efekt po, trochę sie napracowałam żeby zdjąć te blojbry


sidron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 18:06   #1943
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Prace pseudostylistek II

sidron - ja wiem, że czasem tam gdzie jest drożej wcale nie jest profesjonalniej. Przykładem są choćby te białe paznokcie z poznańskiego salonu, które włożyłaś... 100zł za założenie to dużo, a jak na coś takiego to baaardzo dużo. Ja też mam niemiłe doświadczenia z salonu. Byłam kiedyś raz, kiedy zaczynałam zakładać sobie paznokcie. Pierwszy odpadł po 5 dniach... a babka pracowała na jakichś dziwnych akrylach, cover miał jakiś ohydny kolor... pewnie jakiś najtańszy. A wzorków i zdobień w ogóle nie wtapiała, brokatów nie miała, kwiatków akrylowych nie robiła, jedynie malowała lakierami jakieś wzorki... podobno miała 10 lat doświadczenia i pracowała w USA. Więcej już tam nie poszłam. A np. niektóre stylistki wykonujące paznokcie w domu za 50-70zł robią naprawdę bardzo ładnie.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 21:43   #1944
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
A np. niektóre stylistki wykonujące paznokcie w domu za 50-70zł robią naprawdę bardzo ładnie.
wielka szkoda, że jest ich tak niewiele...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 22:15   #1945
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek II

sidron matko kochaana! przecież w tym salonie na jednego seta zużywają 1/3 30g opakowania a jakie te paznokcie muszą byc ciękie... ja pinkole.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 09:33   #1946
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
wielka szkoda, że jest ich tak niewiele...
Myslę, że byłoby ich więcej, bo naprawdę to nie jest chyba aż takie strasznie trudne, tyle, że po prostu dziewczyny starają się cwaniakować i używać jak najmniej materiałów, a jak przyjdzie ktoś po raz pierwszy - drugi to juz w ogóle lubią robić w bambuko kiedy widzą, że ktoś się na tym kompletnie nie zna... i potem są takie efekty, ze paznokcie sa niedopracowane, krzywo spiłowane, odpadają, są zapowietrzenia itp...
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 19:42   #1947
wrozkaaanka
Raczkowanie
 
Avatar wrozkaaanka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 456
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://kobieta.interia.pl/uroda/news...dny,nId,421648
wrozkaaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:11   #1948
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Prace pseudostylistek II

wrozkaaanka fuj, za wstawianie takich zdjęć do artykułów powinny być sankcje

dzisiaj natrafiłam na taki obrazek:

no ja się nie dziwię, że ludzie mają taką opinię o sztucznych paznokciach, skoro kojarzą im się one z takimi dziełami...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:06   #1949
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez wrozkaaanka Pokaż wiadomość
Wstawione zdjęcie faktycznie pozostawia wiele do życzenia.
Ale większość komentarzy pod spodem jest bardzo trafna.
Nie raz trafiłam na taki reportaż w którym nie znający się na temacie redaktor wstawił prace psełdo, mylił techniki lub wstawiał prace z konkursów jako codzienne paznokcie użytkowe i pytał kto takie nosi , tamtejsze komentarze mogłyby zniechęcić do pracy niejedną stylistkę.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 09:43   #1950
Evelina_oriflame
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dzieczyny dziwny temat. No i Cz. I i nawet II juz jest. Bardzo nie miło z waszej strony prowadzic takie dyskusje. Na moim forum nie powstanie nigdy taki temat. Ewentunie moglby powstac po to aby pomoc tym osobom ktore dopiero sie ucza i robią paznokcie jakie robią. Wy też lepiej byscie założyły temat Pomoc pseudostyliskom a nie ich prace wyśmiewacie. Jedna jest bardziej uzdolniona a druga mniej a wy ktore juz cos wiecej potraficie dajcie dobry przykład, podpowiedzcie nad czym te dziewczyny musza popracowac, co poprawic i jak mają to zrobic itd a nie bezczelnie publikowac ich prace aby sie nabijac. Wstawcie swoje pierwsze, powstarzam pierwsze wypociny i napewno tez rewelacyjne nie bedą. Zdarza sie czesto ze spotyka sie osoby bez kursy z lepszym talentem niz te ktore maja cała sciane wyklejoną certyfikatami.

Nie bądzcie wredne i bezczelne i starajcie sie pomoc aby takich przypadkow jakie wklejacie bylo jak najmniej i miejcie satysfakcje ze mozecie sie do czegos przydac i komus pomoc. Ze dzieki wam ktos stanie sie lepszy i bedzie wam napewno bardzo wdzieczny.
Wstawcie prace i napiszcie co poprawic w danym przypadku. Czego użyc, co skorygowac itd.

Czytam ten temat i nie wierze co czytam bo moim domem jest inne forum ale lubie sobie zerknąc i poczytać na innych forach a to co tu widzę mnie zszokowalo... Nie bądźcie takie. Tworzycie tutaj zupełnie inna atmosfere niz na moim głównym forum. U nas jest bardzo rodzinnie i nie ma mowy o wyśmiewaniu kogokolwiek......A tu juz tematu wyśmiewania II cześć!! Powinnyście sie wstydzić. Zamiast dawac przyklad wysmiewacie. Zmiencie temat na POMOC PSEUDOSTYLISTKOM i bądźcie wzorcem dla nie jednej z nich...... Napewno zostanie to docenione.... Nie ja pierwsza wchodze do was i mysle sobie: Strach się bac osobom początkującym które szukają na forach pomocy, rady.... Wiele osób wchodzi, napisze cos i otrzyma przykro odpoiedz albo wcale wiec szuka dalej, na innych forach. Szuka az znajdzie miłe osoby, przyjemne forum. Takimi tematami sprawiacie że wasze forum jest postrzegane przez społecznosc stylistek za te gorsze.... Niestety. Ale to tylko wasza zasluga..... W kazdej chwili możecie to zmienic i stac sie lepszym forum. Forum na ktore kazdy moze wejsc, zapytac, zostac mile przywitanym i poinstruowanym ..... Osoby nowe nie wiedza jak sie tu poruszac wiec jak zapytaja nie piszcie "poszukaj sobie" tylko wrzuccie nlink do ktorego tematu trzeba zajrzeć aby uzyskać odpowiedz itd itd itd. Moglabym wam pisac w nieskonczonosc.....
Evelina_oriflame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.