Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 20:57   #61
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Chodzi mi o to zebysmy porownaly te dwie farby miedzy soba i wybraly najlepsza
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:35   #62
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Mam prośbę - czy możesz przenieść się z rozważaniami na temat farby, o której się rozpisujesz z użyciem caps locka, licznych wykrzykników i czerwonych wytłuszczeń, na właściwy wątek? A jeśli go nie ma, to załóż.
PS. Używanie w nadmiarze caps locka jest w nie najlepszym tonie, bo w sieci oznacza krzyk.

Zdecydowanie popieram.


Polski Bursztyn- nie dość,że przekopiowujesz tutaj cały tekst reklamowy ze strony www herbatinu(podając wcześniej link do tej strony) i dostając za to ostrzeżenie od administracji forum to znowu piszesz o tamtej farbie co jest nie na temat i do tego w taki sposób.
Jest to bardzo irytujące.
W ten sposób zaśmiecasz tylko ten watek i nic w niego nie wnosisz.


A co do porównania obydwu farb-chyba musisz zrobić to sama.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 00:06   #63
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie popieram.


Polski Bursztyn- nie dość,że przekopiowujesz tutaj cały tekst reklamowy ze strony www herbatinu(podając wcześniej link do tej strony) i dostając za to ostrzeżenie od administracji forum to znowu piszesz o tamtej farbie co jest nie na temat i do tego w taki sposób.
Jest to bardzo irytujące.
W ten sposób zaśmiecasz tylko ten watek i nic w niego nie wnosisz.


A co do porównania obydwu farb-chyba musisz zrobić to sama.
NIe zasmiecam watku.. Przeciez wczesniej w tym watku inne dziewczyny porownywaly ta farbe z inna z innej firmy to wtedy nic nie mowilyscie...

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez TatsianaD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoś porównywał skład tej farby z Biokap? Ja pofarbowałam włosy kolorem 7G - złoty blond, wyszedł mi taki samy kolor jak po odcieniu złoty blond w Biokap, włosy są błyszczące, miękie, więc teraz bym chciała wybrać, czy w końcu farbować: Color&Soin lub Biokap. Bardzo ciekawa jak dla mnie w Color&Soin konsystencja - taka żelowa, co powoduje większą łatwość nakładania farby na włosy. A tak to poza tym - nie czuję różnicy pomiędzy tymi farbami, i jedna i druga nie zafarbowały moje ciemne odrosty, tolko o 2 tony oświetliły, więc mam trochę ciemniejsze odrosty z złocistym blaskiem
NIe rozumiem co wam to az tak bardzo przeszkadza ,ze chce porownac te farby,aby wybrac lepsza
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 18:25   #64
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Sorry Dziewczyny, ale chyba trochę przesadzacie Co w tym złego, że Polski Bursztyn napisał o Herbatincie? Na wątku Biokapu odchodzą całe dyskusje na temat Sanotintu i tego, która farba jest lepsza, tutaj też porównywano Biokap do C&S. Ja osobiście nigdy bym się nie dowiedziała o C&S gdybym nie przeczytała o nim na wątku Biokapu, tak samo jak pewnie nie dowiedziałabym się o Herbatincie, gdybym nie przeczytała postów Polskiego Bursztyna.

Większym zaśmiecaniem tematu są Wasze wywody na temat tego, że PB nie powinien pisać tutaj o Herbatincie i zwracanie dziewczynei uwagi, tak jakby niewiadomo coś się na tym wątku działo. I jeszcze ostrzeżenie od admina - totalny abusrd IMHO. Raz na dwa miesiące ktoś coś napisze o C&S, a poza tym cisza, zero opini, zero dyskusji, więc zasadniczo zaśmiecać nie ma nawet czego :/

Mało to uprzejme takie krygowanie innych. Rozumiem, że jak ktoś chce porównać do siebie dwa produkty, to powinien założyć oddzielny wątek? W stylu " co lepsze - C&S czy Herbatint". Tak jakby na innych wątkach mówiono tylko o tym, co jest w tytule...
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 00:37   #65
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Wiesz, ja nie mam pretensji,że PB w ogóle pisze o herbatncie- dobrze,że pisze.

Chodzi mi o to w jaki sposób o nim pisze. Wkleiła link do strony www tej farby-super-mozna wejsc i poczytac(co sama zrobiłam), ale nie rozumiem po co w kolejnym poście przekopiowuje na watek z tego samego linku całe teksty reklamowe i informacyjne z tej strony (nie wspomne juz o ich długości) skoro podała wczesniej link i to by wystarczyło.Myśle,że to mija sie z celem. Jak dla mnie to troche jak nachalna reklama wyglądala-niewiem, moze sie myle....

No i oprócz tego pisanie wielkimi ,wytłuszczonymi,czerwonym i literami z wykrzyknikami aby nikomu nie umkneła informacja,że PB używa Herbatintu.
Az po oczach bije...a do czytania jest mało przyjemne.

Obserwuje i czytuje wiele wątków nt róznych kosmetyków,gdzie podawane były linki do stron www tych i podobnych kosmetyków,ale nie spotkałam się aby ktoś kopiował cała zawartość stron internetowych na te watki.

Mam nadzieje,że dyskusja w końcu wróci na pożądany temat
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:54   #66
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Chcilam wszyskie najwazniejsze informacje ktore wyczytalam na ich stronce ,podsumowac i tu przeniesc ,zastanawia mnie fakt mieszkam we Francji i naturalne trwale farby Herbatint ktore sa produktem wloskim sa tu bardziej dostepne bardziej populanrne ,niz te farby ColorSoin ktore sa produktem francuskim ,dlaczego? nawet ich nigdzie nie widzilaam ,bo chcilabym wyprobowac takze tamte i porownac ktore sa naprawde lepsze
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:52   #67
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Chcilam wszyskie najwazniejsze informacje ktore wyczytalam na ich stronce ,podsumowac i tu przeniesc ,zastanawia mnie fakt mieszkam we Francji i naturalne trwale farby Herbatint ktore sa produktem wloskim sa tu bardziej dostepne bardziej populanrne ,niz te farby ColorSoin ktore sa produktem francuskim ,dlaczego? nawet ich nigdzie nie widzilaam ,bo chcilabym wyprobowac takze tamte i porownac ktore sa naprawde lepsze

Być może zle szukasz... Z tego co zauważyłam ze strony www, herbatint w Polsce jest dostepny głownie w sklepach,drogeriach a Color&Soin tylko w aptekach i mysle ze podobnie jest we Francji,dlatego powinnas poszukac Color&soin w aptekach a nie w drogeriach. Wynika z tego,że herbatint jest produktem sklepowym,hipermarketowym a Color&Soin aptecznym.
I nie wydaje mi sie zeby "obcy" produkt w kraju, który sam produkuje podobny produkt był popularniejszy od rodzimego(na zdrowy rozum).

PS.Wejdz moze na strone francuska tych farb(która była tu kiedys podawana) i poszukaj,moze sa informacje gdzie konkretnie je mozna kupic.

Edytowane przez danka0010
Czas edycji: 2012-01-31 o 21:55
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 22:11   #68
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Być może zle szukasz... Z tego co zauważyłam ze strony www, herbatint w Polsce jest dostepny głownie w sklepach,drogeriach a Color&Soin tylko w aptekach i mysle ze podobnie jest we Francji,dlatego powinnas poszukac Color&soin w aptekach a nie w drogeriach. Wynika z tego,że herbatint jest produktem sklepowym,hipermarketowym a Color&Soin aptecznym.

.
Herbatint znajduje sie w sklepie Auchan ,ale na dziale aptecznym,naturalnych kosmetykow nie kolo normlanych farb drogeryjnych i tylko HERBATINT jest a Color&Soin nie ma
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 15:17   #69
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Zauważyłam własnie że Color&soin pojawił sie wreszcie w bazie KWC
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 17:30   #70
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Super wreszcie ! teraz czekam jak dodadza HERBATINT
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:49   #71
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Wreszcie udało mi się zrobić fotki. Odcień 8A.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0245.jpg (127,0 KB, 637 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0246.jpg (107,3 KB, 513 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0247.jpg (130,6 KB, 511 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0248.jpg (79,4 KB, 486 załadowań)
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 11:33   #72
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Witam. Przyglądam się wątkowi jakiś czas. Kupiłam niedawno tą farbę-4N.
Moja mama też chciała pofarbować nią włosy. Ma taki słomkowy blond z pasemkami,ale chciała wyrównać kolor na jednolity. Z tego co pamiętam zastanawiała sie nad 10A.

Joasia Be- bardzo fajny ten kolorek, czytałam,że farbowałaś też 10A. Czy 10A jest duzo jaśniejszy od tego odcienia 8A,którego wkleiłaś wyżej zdjęcia?
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 13:16   #73
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
Witam. Przyglądam się wątkowi jakiś czas. Kupiłam niedawno tą farbę-4N.
Moja mama też chciała pofarbować nią włosy. Ma taki słomkowy blond z pasemkami,ale chciała wyrównać kolor na jednolity. Z tego co pamiętam zastanawiała sie nad 10A.

Joasia Be- bardzo fajny ten kolorek, czytałam,że farbowałaś też 10A. Czy 10A jest duzo jaśniejszy od tego odcienia 8A,którego wkleiłaś wyżej zdjęcia?
Sylvana, u mnie wyszedł bardzo jasno, co było dla mnie zaskoczeniem, bo naturalne włosy mam co najmniej bardzo ciemny blond, a teraz to może już nawet bardziej jasny szatyn. Myślę, że jeden albo półtora tonu jaśniej niż ten co mam teraz, bo aż dwa to chyba nie. Na głowie wyglądał tak, jak 10N na próbniku. Ale wszystko zależy też od tego, co ma się pod spodem. Jak Twoja mama ma słomkowy, to powinny wyjsć naprawdę bardzo jaśniutkie. Przejrzę zdjęcia, może coś wyszperam z tamtego okresu.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 17:05   #74
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Sylvana, u mnie wyszedł bardzo jasno, co było dla mnie zaskoczeniem, bo naturalne włosy mam co najmniej bardzo ciemny blond, a teraz to może już nawet bardziej jasny szatyn. Myślę, że jeden albo półtora tonu jaśniej niż ten co mam teraz, bo aż dwa to chyba nie. Na głowie wyglądał tak, jak 10N na próbniku. Ale wszystko zależy też od tego, co ma się pod spodem. Jak Twoja mama ma słomkowy, to powinny wyjsć naprawdę bardzo jaśniutkie. Przejrzę zdjęcia, może coś wyszperam z tamtego okresu.
Jej naturalne to też ciemny blond, ale farbuje już długo właśnie na taki blond jakby słomkowy,lekko popielaty... Z palety podobał się jej właśnie ten 10A,ale też zastanawiałyśmy się czy nie będzie za jasny dla niej.

Gdybyś miała jakieś zdjęcie w tym kolorze to byłabym Ci bardzo wdzięczna
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 22:15   #75
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Przykro mi, ale nie mam jednak nic, co mogłabym tu umieścić.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 18:57   #76
naturally7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

witam. ja farbowałam odcieniem 10n - platynowy blond . kładłam tylko na odrosty w kolorze rudym bo chciałam je rozjasnic. kolor wyszedł bardzo jasny ale taki złoty .ja chciałam bardziej popielaty bez odcienia żółtego. kupiłam 10a - jasny popielaty blond. widziałam próbnik i ten był najjasniejszy choc na pudełku wyglada na taki szary.
naturally7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:35   #77
lori78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

witam
ja w niedziele robie sie na czarno )))
jak wrażenia, ile trzymałaś czasu, czy swędziało?
lori78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:38   #78
lori78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

witam
ja w niedzile farbuje sie na czarno, o farbce duzo sie naczytałam i zobaczymy co z tego mojego kolorowania wyniknie...
lori78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:03   #79
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez naturally7 Pokaż wiadomość
witam. ja farbowałam odcieniem 10n - platynowy blond . kładłam tylko na odrosty w kolorze rudym bo chciałam je rozjasnic. kolor wyszedł bardzo jasny ale taki złoty .ja chciałam bardziej popielaty bez odcienia żółtego. kupiłam 10a - jasny popielaty blond. widziałam próbnik i ten był najjasniejszy choc na pudełku wyglada na taki szary.
Moja mama w końcu też wybrała 10A,rzeczywiście na próbniku jest on najjaśniejszy i chyba najbardziej odpowiada kolorowi włosów mamy. Nie wiem właśnie jak mają się te kolory na pudełkach...ale my bardziej sugerowałyśmy się paletą w aptece. Ja sama wybrałam 4N.

Naturally7- ciekawa jestem jak ten 10a wyjdzie na Twoich włosach,kiedy farbujesz?
Ja z mama będziemy farbowały się pewnie dopiero za jakieś 2 tygodnie,wkleje zdjecia jak rezultat.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 14:06   #80
naturally7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

witam. wiec tak - zamierzam farbowac w poniedziałek dzis zrobie sobie próbe na włosach bo odrost mam rudy a reszte włosa platynowy blond i jestem ciekawa jak wyjdzie. na próbniku 10a był najjasniejszy ale na opakowaniu jest pokazane ze ten kolor przyciemnia jasny blond. boje sie zeby mi na jasnych siwy nie wyszedł planowałam kupic kolor popielato-piaskowy chyba o kodzie 11a ale na próbniku własnie był to rudy choc w necie wygladał na taki jasniutki popiel.
musze przyznac ze jak farbowałam juz wczesniej ta farbą to niestety ale smierdziała, ale nic mnie nie swedziało ani nie miałam uczulenia a dodam ze jestem w ciazy i dlatego wybrałam ta farbe. trzymałam tyle ile było w instrukcji.
i jeszcze jedno - z farb naturalnych raz farbowałam jeszcze santonitem, ale najjasniejszy blond był bardzo rudo-złoty i strasznie mi sie ten kolor odznaczał, głupio to wyglądało, poza tym cena dosc wysoka. choc samo farbowanie super, zero zapachu, uczulenia - choc ja akurat alergiczką nie jestem.
naturally7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:57   #81
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

A jak z kryciem siwych włosów? Ma ktoś jakieś spostrzezenia?
Farbowałam się Biokap'em i po trzech tygodniach siwe mi wylazły. Nie jest jakaś tragedia bo kolor dobrałam fantastycznie i jest taki sam jak moj naturalny.

Chciałam mamę wkręcić w naturalne farby. Ma ponad 60 lat i siwe włosy. Szukam czegoś dla niej. Skoro mi Biokap słabo trzymał siwe, może Color & Soin jest lepszy?

Help! Bede wdzieczna za jakąkolwiek obserewacje i zdanie.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:44   #82
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Moja mama już jest po koloryzacji Color&Soin - wybrała jednak 10A. Ja jeszcze przed
Farbowała jej fryzjerka w salonie- całość włosów Color&Soin ( ale pasemka też były;/). Jest bardzo zadowolona z koloru, mówiła,że nic jej nie szczypało i nie swędziało no i w końcu zapach samej farby jej nie dusił,jak to bywało po drogeryjnych farbach. Co do siwych włosów ( jest już dobrze po 50tce) to pokrył jej bardzo dobrze,ale farbowała dopiero tydzień temu,także napisze jak wygląda to u niej po dłuższym czasie.

Zamieszczam też zdjęcia efektu koloryzacji mojej mamy(co prawda, oświetlenie jest kiepskie i trochę czerwonawe)ale mniej więcej widać. Farba C&S to ten ciut ciemniejszy odcień,natomiast jaśniejsze to rozjaśniane pasemka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00119.jpg (80,4 KB, 384 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00117.jpg (95,6 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00120.jpg (133,2 KB, 204 załadowań)

Edytowane przez Sylvana12
Czas edycji: 2012-02-23 o 19:47
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:29   #83
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

danka0010
Pisałaś o odcieniu 5b brąz czekoladowy - jaki masz naturalny kolor włosów i jaki odcien Ci wyszedł?

Sylvana12
Daj znac co Ci wyszło bo mnie tez interesuje 4n szatyn naturalny.

Moja mama jest brunetką ale nie bardzo ciemną. Przewaznie farbuje ją kolorami braz, jasny braz bo przy ciemnych brazach wychodza jej prawie czarne. Nie pamietam nazwy firmy ale to taka nasza rodzima firma. Chyba z Wella z serii do siwych włosów.

Zastanawiałam się dla niej nad
ciemny szatyn 3n- ale boje sie, ze wyjda czarne,
4n szatyn naturalny - ten chyba kupię,
jasny szatyn 5n
i brazy 5b czekolada + 6b kakao

Dlatego dziewczyny czekam na Waszą relację bo widzę, że macie niektóre kolorki
Chyba klikne w weekend w DOZ-ie 4N szatyn naturalny ale chyba nie ma na razie w magazynie. Jest za to 3N ciemny szatyn dostepny.
Ja byc troche poczekała ale mama nalega bo chciałaby już się farbować i weź tu jej dogodz człowieku
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-02-24 o 19:31
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:50   #84
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
danka0010
Pisałaś o odcieniu 5b brąz czekoladowy - jaki masz naturalny kolor włosów i jaki odcien Ci wyszedł?

Sylvana12
Daj znac co Ci wyszło bo mnie tez interesuje 4n szatyn naturalny.

Zastanawiałam się dla niej nad
ciemny szatyn 3n- ale boje sie, ze wyjda czarne,
4n szatyn naturalny - ten chyba kupię,
jasny szatyn 5n
i brazy 5b czekolada + 6b kakao

Dlatego dziewczyny czekam na Waszą relację bo widzę, że macie niektóre kolorki
Chyba klikne w weekend w DOZ-ie 4N szatyn naturalny ale chyba nie ma na razie w magazynie. Jest za to 3N ciemny szatyn dostepny.
Ja byc troche poczekała ale mama nalega bo chciałaby już się farbować i weź tu jej dogodz człowieku
Ciekawe czy odcienia 3n ,4n ,5n nie maja czerwonej podswiaty?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:30   #85
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

No własnie też sie nad tym zastanawiam, bo odcien 4N wyglada dość czerwono na wzorniku na tronie producenta.

Nikt nic nie wie na temat 3N 4 N 5N (i ewentualnie 5B i 6B)?

Już chciałam mamie 4N zamowic ale nie ma go na Dozie, jest 3N na razie z brazowych odcieni.
Szkoda, ze nie ma ich w sklepie stacjonarnym.

Edit: Wklejam znalezione foty z wzornikami kolorów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18820-ylarge.jpg (34,8 KB, 378 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alva-astelpajuga-puhastuspiim-150ml.jpg (56,0 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tests 005.jpg (134,6 KB, 247 załadowań)
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-02-27 o 11:42
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:34   #86
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Tutaj jest chyba najbardziej widoczna i moim zdaniem aktualna paleta bo jest też 5B i 6B http://www.colorsoin.pl/paleta_kolorow.php

W aptece widziałam jeszcze inny wzornik kolorów niż wklejone tutaj.

Będe farbować 4N w środe wiec dam znac jak wyszło.
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 13:40   #87
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
danka0010
Pisałaś o odcieniu 5b brąz czekoladowy - jaki masz naturalny kolor włosów i jaki odcien Ci wyszedł?

Dawno mnie tu nie było
Naturalny kolor włosów mam taki mysi ciemny blond, kolor jaki mi wyszedł to taki głęboki ciemny,ale dość ciepły brąz, od razu po farbowaniu wychodził mi ciut ciemniejszy,ale na stałe mam teraz prawie identyczny kolor włosów jak ta dziewczyna ze zdjęcia(jestem teraz w pracy,wiec nie mam mozliwosci umieścic swojego).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura_dlugie_wlosy.jpg (10,3 KB, 158 załadowań)
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:29   #88
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Jeszcze co do kolorów 3N i 4N- moja koleżanka farbowała nimi odrosty.
Przez jakieś 2 lata farbowała się non stop na czarno i ten kolor najwyraźniej się jej znudził, bo chce zejść z czarnego koloru na ciemny brąz i wymyśliła sobie,że zamiast dekoloryzacji u fryzjera- za żadne skarby nie chce zdjąć koloru u fryzjera ani używać żadnych rozjaśniaczy bo boi się zniszczenia włosów albo niepożądanego koloru(osobiście ją rozumiem) - będzie tylko farbowała odrosty na ciemny brąz,a końcówki systematycznie podcinała aż do całkowitego zejścia z czarnego na brąz.
Od jakichś dwóch miesięcy jest w tym narazie wytrwała.

Pierwszy raz farbowała odrosty( malowałam jej włosy w domu) właśnie 3N i kolor wyszedł jej bardzo ciemny brąz,podchodzący pod czerń,ale czarny to nie był.
Drugim razem zafarbowała odrosty 4N, też ciemny brąz i wyszedł jej trochę jaśniejszy niż ten 3n- i stwierdziła że na 4n poprzestanie,bo taki chce mieć końcowy. Czerwonej poświaty w 3N i 4n nie zauważyłam,ale nie są to bardzo zimne odcienie.

Ja siwki też już trochę mam tak ok. 20% (naszczęście jeszcze mało) , ale nie wyłażą mi po Color&Soin praktycznie w ogóle, gdyby tak było to bym jej nie używała,bo trwałość farby jest dla mnie też bardzo ważna.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 15:26   #89
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

witam, ja moge polecic jeszcze farby nature&soin, ostatnio pierwszy raz farbowałam tą farbą włosy<nawet siwe> i przy kolorze czekoladowym<odcien bodajze 5m> kolor wyszedl sliczny, na odrostach<ciemnobrazowych > czekoladowy a na reszcie wlosow farbowanych najierw na czern a pozniej na ciemny braz lekko kolor sie ocieplił.,
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:34   #90
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
Już chciałam mamie 4N zamowic ale nie ma go na Dozie, jest 3N na razie z brazowych odcieni.
Szkoda, ze nie ma ich w sklepie stacjonarnym.
Już to pisałam, ale przypomnę - u mnie w aptece nie ma ani farb, ani wzorników, ale co miesiąc pani zamawia mi z dnia na dzień farbę, której odcień podaję. Tak było nawet wtedy, gdy na stronie www DOZ był tylko jeden kolor - jakiś mocno ciemny- a ja sobie zamawiałam wtedy i 10A, i 8A. Z tego co wiem, w niemal każdej aptece można zamawiać co się chce na bieżąco, więc sprawdźcie w waszych, może też jest to możliwe.
Ja nie żałuję, że nie ma stacjonarnie możliwości obejrzenia farby czy próbników, bo one się nijak mają do tego, co wychodzi na głowie.
Właśnie zamówiłam chyba siódme już pudełko 8A...
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.