NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-23, 19:05   #1231
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
hehe
dlatego ja podzieliłam welurki i poszłyna targowisko do nowej włascicielki bo ja jestem łasa na nowosci i nie wiem kiedy bym je zuzyła zawsze to mniej
a mam ponad 11 przeróznych rozswietlaczy (sypkich,wraz z brązującymi,prasowanych)
jesssuuuu, jestesmy chore Bo ja tez mam z 9 rozswietlaczy Ale nikomu ich nie odstapie A dzis bylam w Douglasie po prezent dla mamuski w pod choinke i co ? Kupilam szminke Loreal i lusterko do torebki dla niej a dla siebie:
- korektor w kredce Shiseido,
- korektor Skinflash Diora,
- tusz do rzes Max Factor 2000 calorie z zakrzywiona szczoteczka Ja powinnam miec wszczepionego jakiegos chipa pod skore, dzieki ktoremu nie wpuszczano by mnie do drogerii...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:10   #1232
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
jesssuuuu, jestesmy chore Bo ja tez mam z 9 rozswietlaczy Ale nikomu ich nie odstapie A dzis bylam w Douglasie po prezent dla mamuski w pod choinke i co ? Kupilam szminke Loreal i lusterko do torebki dla niej a dla siebie:
- korektor w kredce Shiseido,
- korektor Skinflash Diora,
- tusz do rzes Max Factor 2000 calorie z zakrzywiona szczoteczka Ja powinnam miec wszczepionego jakiegos chipa pod skore, dzieki ktoremu nie wpuszczano by mnie do drogerii...
takie małe skrzywienie psychiczne
kurcze,a ja bym chciała załozyc własny sklep z kosmetykami TZ sie smieje ze to dobry pomysł,bo bym wszystko miała na miejscu i bym tyle nie wydawała tylko moglibysmy przez to mało zarobic
a szminki Star Secrets uwielbiam,zwłaszcza A.Rei
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:18   #1233
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

zobaczcie co wlasnie dostalam od TŻa na gwiazdora ^^ to paletka kto niepoznaje z sephory ^^ dostalam oczoplasu cienie maja fantastyczna konsystencie i matowe i perlowe i z robinkami kolory ze szok i blyszczyki rewelacja pomadki nie brudza TŻa przy pocalunkah rozswietlacz i roze pierwsza klasa ^^ zdjecie niestety komorka bo mi aparat siadl ale wkleje z aparatu jak tylko bede miala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0286.jpg (70,8 KB, 304 załadowań)
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:24   #1234
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
zobaczcie co wlasnie dostalam od TŻa na gwiazdora ^^ to paletka kto niepoznaje z sephory ^^ dostalam oczoplasu cienie maja fantastyczna konsystencie i matowe i perlowe i z robinkami kolory ze szok i blyszczyki rewelacja pomadki nie brudza TŻa przy pocalunkah rozswietlacz i roze pierwsza klasa ^^ zdjecie niestety komorka bo mi aparat siadl ale wkleje z aparatu jak tylko bede miala
Czekamy na wysyp Świątecznych makijaży na MM Śliczna ta paletka
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:25   #1235
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
zobaczcie co wlasnie dostalam od TŻa na gwiazdora ^^ to paletka kto niepoznaje z sephory ^^ dostalam oczoplasu cienie maja fantastyczna konsystencie i matowe i perlowe i z robinkami kolory ze szok i blyszczyki rewelacja pomadki nie brudza TŻa przy pocalunkah rozswietlacz i roze pierwsza klasa ^^ zdjecie niestety komorka bo mi aparat siadl ale wkleje z aparatu jak tylko bede miala
Juz dzis na Gwiazdora ?
Mirianka >>>> a skad wiedzialas, ze kupilam szminke z tej serii ? Tyle, ze te sygnowana przez Natali Imbruglie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:25   #1236
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
zobaczcie co wlasnie dostalam od TŻa na gwiazdora ^^ to paletka kto niepoznaje z sephory ^^ dostalam oczoplasu cienie maja fantastyczna konsystencie i matowe i perlowe i z robinkami kolory ze szok i blyszczyki rewelacja pomadki nie brudza TŻa przy pocalunkah rozswietlacz i roze pierwsza klasa ^^ zdjecie niestety komorka bo mi aparat siadl ale wkleje z aparatu jak tylko bede miala
świetny prezent
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:28   #1237
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mirianka >>>> a skad wiedzialas, ze kupilam szminke z tej serii ? Tyle, ze te sygnowana przez Natali Imbruglie
strzelałam
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-23, 19:34   #1238
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
zobaczcie co wlasnie dostalam od TŻa na gwiazdora ^^ to paletka kto niepoznaje z sephory ^^ dostalam oczoplasu cienie maja fantastyczna konsystencie i matowe i perlowe i z robinkami kolory ze szok i blyszczyki rewelacja pomadki nie brudza TŻa przy pocalunkah rozswietlacz i roze pierwsza klasa ^^ zdjecie niestety komorka bo mi aparat siadl ale wkleje z aparatu jak tylko bede miala
gratuluje taka samą dostanie moja bratowa
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:34   #1239
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
strzelałam
hehs Nie, zebysmy daly sie uwiesc reklamie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:36   #1240
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
hehs Nie, zebysmy daly sie uwiesc reklamie
skądże
ps Smileofangel fajna paletka
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:48   #1241
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Jeśli chodzi o welurowe meteoryty,ja ich używam na całą twarz.Trzeba tylko uważać,bo one nadają czerwony odcień.W moim opakowaniu jest aż 4 bordowe kuleczki.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-23, 19:54   #1242
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o welurowe meteoryty,ja ich używam na całą twarz.Trzeba tylko uważać,bo one nadają czerwony odcień.W moim opakowaniu jest aż 4 bordowe kuleczki.
a jaki masz odcien cery, Aneto ? Ilosc bordowych kuleczek w pudelku mozna regulowac No, to juz wiem jaki bedzie moj pierwszy kosmetyczny zakup w nowym roku echhhh....
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 19:58   #1243
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
a jaki masz odcien cery, Aneto ? Ilosc bordowych kuleczek w pudelku mozna regulowac No, to juz wiem jaki bedzie moj pierwszy kosmetyczny zakup w nowym roku echhhh....

Jasny,raczej chłodny
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:02   #1244
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Jasny,raczej chłodny
to jak ja
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:08   #1245
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
One są super Tych srebrnych używam na okrągło od sierpnia (są tak napigmentowane, że odrobina wystarczy do pokrycia całej powieki , pistacjowe rzadziej, ale też nie bardzo rzadko Patent z aplikatorkiem ciekawy, ale jakoś niespecjalnie lubię używać czegokolwiek innego niż pędzla. Jedno jednak muszę przyznać, że zrobiono go ze świetnej gąbki (jak zużyję cienie wezmę aplikatorki do sypkiego różu
Pięknie wyglądaja te cienie. Nie wiem jakbym się odniosła do gąbkowego aplikatora o tym kształcie, ale same cienie fajne.

Cytat:
A wiesz, że to nie tak? Każdy z tych kosmetyków był użyty co najmniej kilkanaście razy. Tylko ja mam paskudną manię zużywania wszystkiego 'po równo', czyli, że płaszczyzna cienia w żadnym miejscu nie może być bardziej wyeksploatowana - nie znoszę, jak mi metalowe denko przebija Więc tak powoli, systematycznie się nimi maziam, ale bynajmniej w tym używaniu nie ograniczam
Aaa to zmienia postać rzeczy.
Tez nie znoszę prześwitów, ale nie za specjalnie o nie dbam. Zresztą dobrze, bo miałabym kolejnego hopla, a tak jeden mniej.

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
To możliwe właśnie, że mi się trafiło jak ślepej kurze ziarno, bo już słyszałam od Wizażanek zarzuty wobec tego pędzelka, a ja póki co jestem zadowolna (a mam go już z 1,5 roku, jak nie więcej

Wesołych Świąt Dziewczęta!
Trafiło Ci się i dobrze. Ja nadal będę poszukiwać swojego pędzelkowatego ideału do różu.


Agnieszka-masz Burżujkowe róże [ale odkrycie ]. Mogłabys podac kolejno nr, wg zdjęcia?
A sama kolekcja piekna i tez mi się podobają cienie Debory.


Dziewczyny piszecie o Meteorytach, na które ja już się czaję jakis czas (marzę o beżowych 03) i sama nie wiem czy je w końcu kupić. Rozumiecie, zawsze mi wypadnie inny-ważniejszy wydatek, a i jakoś mi brakuję ostatecznego argumentu na "tak".
Tak się zastanawiam, czy wersja mini, bodaj 8 gramowa starcza na długo? Bo czytam w KWC, że Meteoryty są bardzo wydajne... Macie jakies doświadczenie w temacie mini "odsypek"?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:11   #1246
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Pomadko ja mam niewielkie-mam odsypke 20 malutkich kuleczek 03 i szacuje je gdzies na 2 lata a te miniaturki z allegro to podobno wcale takie małe nie są i tez starczą spokojnie na dłuuugo przynajmniej tak wynika z relacji kolezanki
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:23   #1247
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Pomadko ja mam niewielkie-mam odsypke 20 malutkich kuleczek 03 i szacuje je gdzies na 2 lata a te miniaturki z allegro to podobno wcale takie małe nie są i tez starczą spokojnie na dłuuugo przynajmniej tak wynika z relacji kolezanki
Oj to faktycznie, jak na taka miniaturkę to wydajność imponująca.

Własnie przeglądam Allegro i niestety nie widzę moich wymarzonych beżowych 03 w wersji mini, jedynie są różnowkolorowe, a takich to ja nie chcę za bardzo.

Mirianko, dziewczyny, a Meteoryty apilkujecie na całą twarz, jako rozświetlacz, jako róż? Czy w zalezności od potrzeb makijażowych i fantazji.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:26   #1248
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Agnieszka-masz Burżujkowe róże [ale odkrycie ]. Mogłabys podac kolejno nr, wg zdjęcia?
A sama kolekcja piekna i tez mi się podobają cienie Debory.

Pierwszy i ostatni jest ze starej serii, więc tylko na Allegro 35, 33, 30
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:28   #1249
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Oj to faktycznie, jak na taka miniaturkę to wydajność imponująca.

Własnie przeglądam Allegro i niestety nie widzę moich wymarzonych beżowych 03 w wersji mini, jedynie są różnowkolorowe, a takich to ja nie chcę za bardzo.

Mirianko, dziewczyny, a Meteoryty apilkujecie na całą twarz, jako rozświetlacz, jako róż? Czy w zalezności od potrzeb makijażowych i fantazji.
Pomadko ja jako porcelanka aplikuje 03 na całą twarz(prócz hmm "główki nosa")dla nadania zycia cerze i jestem nie podkresla porów,nie ma drobinek samych tylko rozswietlenie takie satynowe,naturalne aha i nie ma efektu brązowienia któego sie obawiałam co ciekawe,nie błyszcze sie wtedy(jako posiedaczka cery mieszanej).Z kolei jak próbowałam Pink Fresh to tylko jako róż,a kusi mnie jeszcze Mythic-sama ciekawa jestem opinii zwłaszcza zieleni i fioletu-wypatrzyłam w jednej perfumerii monochromy fioletowe i moze mogły by mi niwelowac po-niespodziankowe zaczerwienienia
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-23, 20:29   #1250
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Pomadko-kup miniaturke-one sa naprawde wydajne-niestety mnie meteoryty podrazniaja
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:34   #1251
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ja wszelkie meteoryty nakładam na całą twarz.Jedynie Pink Fresh używam jako różu.Z Winter Radiance bardziej też uważam .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:47   #1252
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Pierwszy i ostatni jest ze starej serii, więc tylko na Allegro 35, 33, 30
Ok. Dzięki.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Pomadko ja jako porcelanka aplikuje 03 na całą twarz(prócz hmm "główki nosa")dla nadania zycia cerze i jestem nie podkresla porów,nie ma drobinek samych tylko rozswietlenie takie satynowe,naturalne aha i nie ma efektu brązowienia któego sie obawiałam co ciekawe,nie błyszcze sie wtedy(jako posiedaczka cery mieszanej).Z kolei jak próbowałam Pink Fresh to tylko jako róż,a kusi mnie jeszcze Mythic-sama ciekawa jestem opinii zwłaszcza zieleni i fioletu-wypatrzyłam w jednej perfumerii monochromy fioletowe i moze mogły by mi niwelowac po-niespodziankowe zaczerwienienia
Aha, czyli 03 daja satynowe wykończenie. Myslałam, że one wszystkie mają jakies tam drobinki cos bardziej miałkiego niż brokat, ale drobinki tyci maleńkie.

Też mam cere mieszaną, więc to ważne, abym się po 5 minutach od aplikacji nie świeciła jak halogen.

Żadnych różowych nie chcę, wygladałabym jak świnka. O nie.
Jeśli nie udałoby mi się spotkac wymarzonej miniatury 03 to najwyżej skuszę się na coś bardziej naturalnego/neutralnego, co by nie różowiło, a bardziej rozświetlało i [najlepiej] lekko brązowiło... No mniej więcej.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Pomadko-kup miniaturke-one sa naprawde wydajne-niestety mnie meteoryty podrazniaja
O Elfie 100 lat Cię nie widziałam!

Podrazniają CIę? Ja kto?

Cały czas biorę miniaturkę pod uwagę, bo duże opakowanie drogie... I Jak piszecie, że wydajne to nie chcę mrozic kasy w pudrze, wolę coś jeszcze dorzucic do zestawu na to miejsce.
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ja wszelkie meteoryty nakładam na całą twarz.Jedynie Pink Fresh używam jako różu.Z Winter Radiance bardziej też uważam .
Dzięki.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:56   #1253
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość

Aha, czyli 03 daja satynowe wykończenie. Myslałam, że one wszystkie mają jakies tam drobinki cos bardziej miałkiego niż brokat, ale drobinki tyci maleńkie.

Też mam cere mieszaną, więc to ważne, abym się po 5 minutach od aplikacji nie świeciła jak halogen.

Żadnych różowych nie chcę, wygladałabym jak świnka. O nie.
Jeśli nie udałoby mi się spotkac wymarzonej miniatury 03 to najwyżej skuszę się na coś bardziej naturalnego/neutralnego, co by nie różowiło, a bardziej rozświetlało i [najlepiej] lekko brązowiło... No mniej więcej.
Pomadko mają drobineczki,ale i cos poza tym tzn jest takie naprawde rozswietlenie,nie same drobinki
Ps na dodatek kolezanka ma miniature z opakowaniem z metalu i pieknie sie prezentujea miniatury na allegro 03 są tylko rzadziej niz Mythic
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 21:09   #1254
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Pomadko mają drobineczki,ale i cos poza tym tzn jest takie naprawde rozswietlenie,nie same drobinki
Ps na dodatek kolezanka ma miniature z opakowaniem z metalu i pieknie sie prezentujea miniatury na allegro 03 są tylko rzadziej niz Mythic
O własnie, drobinki i cos jeszcze. Na takim czyms by mi zależało.

Ja niestety nigdy się nie spotkałam z 03 w wersji mini.

A znalazłam fotkę meteorytów w zestawieniu, to dorzucę. Może się komus kiedys przyda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg meteoryty1.jpg (119,0 KB, 263 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 21:21   #1255
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
O własnie, drobinki i cos jeszcze. Na takim czyms by mi zależało.

Ja niestety nigdy się nie spotkałam z 03 w wersji mini.

A znalazłam fotkę meteorytów w zestawieniu, to dorzucę. Może się komus kiedys przyda.
oj fotka super mi sie marzą White Pearls,Reflets de nacre i Glittering Pearls(poszły za ponad 250 zł ostatnio )
Pare osób sprzedawało poszczególne czesci tych zestawów miniaturek podróznych potrójnych na allegro
To trzeba kupic duze
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 21:22   #1256
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
To i ja wrzuce moje zbiory zaktualizowane- czesc rzeczy ubylo,czesc wyrzucilam, a i troszke mi przybylo nowych mazidel
niezla kolekcja
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 21:29   #1257
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
oj fotka super mi sie marzą ,Reflets de nacre i Glittering Pearls(poszły za ponad 250 zł ostatnio )
Pare osób sprzedawało poszczególne czesci tych zestawów miniaturek podróznych potrójnych na allegro
Mnie tez się spodobały inne kolory poza 03. Winter Radiance, White Pearls, super.
Cytat:
To trzeba kupic duze
Jak okradnę bank to na pewno sobie kupię wszystkie kolory w pełnowymiarowych pudełkach. A co!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 21:30   #1258
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Pomadko
Tu jest moja recenzja:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...recenzja=91722

podrazniaja mnie chyba przez parfum w skladzie ale nie jestem pewna-ja mam skore wrazliwa na wszystko nawet na wode
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 21:42   #1259
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Pomadko
Tu jest moja recenzja:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...recenzja=91722

podrazniaja mnie chyba przez parfum w skladzie ale nie jestem pewna-ja mam skore wrazliwa na wszystko nawet na wode
To masz pecha jak nie wiem co, że akurat TE kulki muszą Cię uczulać. Kłopoliwa cera-współczuję.

Czytam recenzję właśnie Meteorytów. I tyle zachwytów, no nic muszę zacząć polować.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 21:51   #1260
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Czytam recenzję właśnie Meteorytów. I tyle zachwytów, no nic muszę zacząć polować.
ciułamy ciułamy (ja tez)

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Jak okradnę bank to na pewno sobie kupię wszystkie kolory w pełnowymiarowych pudełkach. A co!
I żadnych miniaturek!


Elfie ja a to mam rumienie od nosa ku policzkom i tez z nimi problemy ech
Dlatego tez Winter radiance odpadają
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.