Kupujemy BB Creamy IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 14:54   #4381
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, proszę przestań się "rzucać". Jeśli nie chcesz na priv to PRASZĘ o rozliczenie tutaj. Ja chcę uregulować należność i wypisać się z rozbiórki. Chcę rozliczenia dokładnego kosmetyki+wysyłka+opakowa nia ze względu na to, że nie będę tutaj zaglądała, a chcę mieć wszystko uregulowane. Czy aż tak Cię obraziłam? Dziękuję za miłe pożegnanie. a co do podzielenia się hialuronikiem to pamiętam, a więc o co krzyczysz? - ja wezmę z powrotem jeśli nie ma chętnego, chciałam się tylko podzielić.
Nie chcę sprawiać kłopotów i problemów w rozbiórkach dlatego rezygnuję. Nie mam możliwości upilnowania płatności, a rozliczenie na priv jest kłopotem dla Ciebie. Rozumię to, bo jest nas dużo. Czy możesz chociaż mniej więcej przybliżyć mi ile mam wpłacić uwzględniając jedną wysyłkę? Przepraszam za kłopot...
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:06   #4382
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ufff, wreszcie udało mi się domknąć prawie całe zakupy z października.
Niedługo zamieszczę cennik, tylko muszę koszty przesyłki w podziale na produkty poprzeliczać.

Została mi do kupienia tylko pianka Skinfood.

Natomiast z innej beczki - przyszła pierwsza paczka od Idealseller , mam zamówienia indywidualne oraz rozbiórkowy Skinfood Peach Sake Pore BB #1 oraz ślimakowy żel dla Kwiatuszka

Dziś powinna trafić do mnie też paczka od Sing-sing czyli BRTC i saszetki myjące Missha plus maseczka dla Phero-nike [w związku z czym chyba wstrzymam dzisiaj wysyłkę odlewek, dołożę maskę i wyślę jutro, chyba, że nie chcesz , daj znać].
Świetnie, jestem za Jeżeli niedługo spodziewasz się dla mnie czegoś jeszcze to też mogę poczekać. Jak nie to wysyłaj z tym co jest
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:19   #4383
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle gdyby powstawała lista grudniowa z baviphatową truskawką to poproszę 20 ml
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 16:13   #4384
ciambaramba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 114
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Mam teraz holikę light (na zimę), latem używałam tego skinfooda peach sake pore bb cream #2. Nadal chętnie się podzielę tym skinfoodem
ciambaramba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 18:28   #4385
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś chce już przesyłkę z ww. kosmetykami to proszę pisać, przypominać, nagabywać i walić kolorem po oczach, jak nie zauważę
Zaczekam na Hada Labo i poproszę wtedy o jedną paczuchę.
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 20:55   #4386
Himee
Raczkowanie
 
Avatar Himee
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 273
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, poproszę jednak ten BRTC Blemish Recover BB 5ml
Himee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 21:21   #4387
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle przypominam się, masz już coś dla mnie?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-21, 23:03   #4388
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Na razie tylko Holika. Na dniach dojdzie Skinfood. Mizon z powodów, o których pisałam, dojdzie najpóźniej
Rozumiem ale widze ze dream girls przeskoczylo na ten miesiac wiec spoczko, wszystko moze pojsc nawet razem jak Tobie wygodniej
__________________


Edytowane przez maneo444
Czas edycji: 2012-11-21 o 23:05
maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 11:32   #4389
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Estelle, proszę przestań się "rzucać". Jeśli nie chcesz na priv to PRASZĘ o rozliczenie tutaj. Ja chcę uregulować należność i wypisać się z rozbiórki. Chcę rozliczenia dokładnego kosmetyki+wysyłka+opakowa nia ze względu na to, że nie będę tutaj zaglądała, a chcę mieć wszystko uregulowane. Czy aż tak Cię obraziłam? Dziękuję za miłe pożegnanie. a co do podzielenia się hialuronikiem to pamiętam, a więc o co krzyczysz? - ja wezmę z powrotem jeśli nie ma chętnego, chciałam się tylko podzielić.
Nie chcę sprawiać kłopotów i problemów w rozbiórkach dlatego rezygnuję. Nie mam możliwości upilnowania płatności, a rozliczenie na priv jest kłopotem dla Ciebie. Rozumię to, bo jest nas dużo. Czy możesz chociaż mniej więcej przybliżyć mi ile mam wpłacić uwzględniając jedną wysyłkę? Przepraszam za kłopot...
To Ty najpierw wysuwasz bezpodstawne oskarżenia, typu "moje kosmetyki są wystawione do ponownej rozbiórki" [więc chyba nie pamiętasz bo czarno na białym widać, że tylko to zostało od Ciebie "wystawione" i ani kropli więcej] i "zostałam nazwana niesolidną" a to są zarzuty wyssane z palca. Nie dziw się więc mojej reakcji za takie teksty.
I nie sugeruj, że rozliczenie jest dla mnie kłopotem, bo nie jest. Najpierw trzeba mieć CO rozliczać i ZNAĆ CENY, tymczasem wtedy nie było to możliwe, a i teraz jeszcze nie jest, bo muszę zamówić buteleczki i nie wiem, jak ostatecznie podzielą się koszty w przeliczeniu na sztukę. Wszystkie dane otrzymasz na PW, jak tylko będę znała realne stawki.
Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Świetnie, jestem za Jeżeli niedługo spodziewasz się dla mnie czegoś jeszcze to też mogę poczekać. Jak nie to wysyłaj z tym co jest
Dziś wysyłam reszta potrzebuje jeszcze kilku dni.
Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Estelle gdyby powstawała lista grudniowa z baviphatową truskawką to poproszę 20 ml

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Zaczekam na Hada Labo i poproszę wtedy o jedną paczuchę.
Okej
Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Estelle, poproszę jednak ten BRTC Blemish Recover BB 5ml
Dopisane
Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Estelle przypominam się, masz już coś dla mnie?
Niestety nadal tylko peeling ananasowy. Zamówienie masek opóźniło się w związku z brakiem zapłaty od ewa102 i BeatriceM.
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Rozumiem ale widze ze dream girls przeskoczylo na ten miesiac wiec spoczko, wszystko moze pojsc nawet razem jak Tobie wygodniej
Pozostawiam do wyboru . Jeszcze zależy czy Skin79 się rozbierze, bo coś w tym miesiącu rozbiórki idą jak krew z nosa
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 12:47   #4390
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Hey, wiem, że trochę nie w temacie, ale nie jestem w stanie znaleźć innego wątku wspólnych zakupów (już sprawdzonego, w którym mogłabym podnieść tę kwestię. Ostatnio na wizażu jakaś dziewczyna pisała o amerykańskiej (wiem, nie azjatyckiej) marce naturalnych kosmetyków - Vapour Organic Beauty. Interesuje mnie w ich ofercie przede wszystkim tenhttps://www.vapourbeauty.com/face/Va...Foundation.asp podkład w odcieniu s115 lub 120. Inne porównanie odcieni: http://www.spiritbeautylounge.com/va...oundation.htmlTo (ponoć) cudo jest w opakowaniu pojemności ok. 30 ml, normalnie kosztuje 48 $ + koszt dostawy ok 12 $ (sporo), ale obecnie jest wyprzedaż 30% w związku z czarnym piątkiem. Chciałabym wypróbować ten podkład, ale nie chcę ryzykować biorąc w ciemno całe opakowanie. Gdybyście dziewczyny na teraz zainteresowały się tym produktem, może udałoby się go rozebrać przy pomocy jednej z organizatorek
Wiem wprowadzam zamęt i zaraz oberwę. Jeśli nic z tego nie wyjdzie trudno...
Aha - wzięłabym 10 do 15 ml.
Pozdrawiam
PS: Interesująco wygląda też organiczny primer bez silikonów, ale spisujący się wg recenzji tak, jakby w składzie te silikony miał...http://www.vapourbeauty.com/face/Vap...-Perfector.aspw cenie normalnej 54$. Koszt dostawy przy 2 rzeczach ten sam. Wzięłabym 10 ml.
Obniżka trwa do północy w poniedziałek, trzeba wpisać kod blackfriday12

Edytowane przez Yoko99
Czas edycji: 2012-11-22 o 14:51
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 13:13   #4391
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

[QUOTE='Estelle';37754392]To Ty najpierw wysuwasz bezpodstawne oskarżenia, typu "moje kosmetyki są wystawione do ponownej rozbiórki" [więc chyba nie pamiętasz bo czarno na białym widać, że tylko to zostało od Ciebie "wystawione" i ani kropli więcej] i "zostałam nazwana niesolidną" a to są zarzuty wyssane z palca. Nie dziw się więc mojej reakcji za takie teksty.
I nie sugeruj, że rozliczenie jest dla mnie kłopotem, bo nie jest. Najpierw trzeba mieć CO rozliczać i ZNAĆ CENY, tymczasem wtedy nie było to możliwe, a i teraz jeszcze nie jest, bo muszę zamówić buteleczki i nie wiem, jak ostatecznie podzielą się koszty w przeliczeniu na sztukę. Wszystkie dane otrzymasz na PW, jak tylko będę znała realne stawki.




Oki przepraszam, faktycznie pomyślałam, że "moje kosmetyki" poszły do ponownej rozbiórki. Wskakuję tutaj tylko na chwilę i wychodzą takie kwiatki. Czytam wyrywkami i sądziłam, że ta niesolidna to ja. PRZEPRASZAM. Myślałam, że zalegam z płatnościami, a ja tego strasznie nie lubię. Wpłacę zaliczkę, żebym była spokojna. Będę czekała cierpliwie. Ok?

Co do tego kosmetykuVapour Organic Beauty, to byłabym zainteresowana 5 ml. Chyba nigdy nie wypiszę się z tego wątku..

Edytowane przez smirky
Czas edycji: 2012-11-22 o 14:04
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 13:52   #4392
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Niestety nadal tylko peeling ananasowy. Zamówienie masek opóźniło się w związku z brakiem zapłaty od ewa102 i BeatriceM.
Doobra, poczekam
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 18:03   #4393
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle przesyłka doszła, bardzo dziękuję
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 18:35   #4394
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

to jak skin79 sie rozbierze to poczekam a jak sie nie rozbierze to wysylka
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 22:30   #4395
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Hey, wiem, że trochę nie w temacie, ale nie jestem w stanie znaleźć innego wątku wspólnych zakupów (już sprawdzonego, w którym mogłabym podnieść tę kwestię. Ostatnio na wizażu jakaś dziewczyna pisała o amerykańskiej (wiem, nie azjatyckiej) marce naturalnych kosmetyków - Vapour Organic Beauty. Interesuje mnie w ich ofercie przede wszystkim tenhttps://www.vapourbeauty.com/face/Va...Foundation.asp podkład w odcieniu s115 lub 120. Inne porównanie odcieni: http://www.spiritbeautylounge.com/va...oundation.htmlTo (ponoć) cudo jest w opakowaniu pojemności ok. 30 ml, normalnie kosztuje 48 $ + koszt dostawy ok 12 $ (sporo), ale obecnie jest wyprzedaż 30% w związku z czarnym piątkiem. Chciałabym wypróbować ten podkład, ale nie chcę ryzykować biorąc w ciemno całe opakowanie. Gdybyście dziewczyny na teraz zainteresowały się tym produktem, może udałoby się go rozebrać przy pomocy jednej z organizatorek
Wiem wprowadzam zamęt i zaraz oberwę. Jeśli nic z tego nie wyjdzie trudno...
Aha - wzięłabym 10 do 15 ml.
Pozdrawiam
PS: Interesująco wygląda też organiczny primer bez silikonów, ale spisujący się wg recenzji tak, jakby w składzie te silikony miał...http://www.vapourbeauty.com/face/Vap...-Perfector.aspw cenie normalnej 54$. Koszt dostawy przy 2 rzeczach ten sam. Wzięłabym 10 ml.
Obniżka trwa do północy w poniedziałek, trzeba wpisać kod blackfriday12
Ja bym byla chetna na instant skin perfector w odcieniu pierwszym lub drugim z lewej, 5ml
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 22:40   #4396
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

'Estelle', wysłałam do Ciebie PW . Mam nadzieję, że dotarła.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 00:48   #4397
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Oki przepraszam, faktycznie pomyślałam, że "moje kosmetyki" poszły do ponownej rozbiórki. Wskakuję tutaj tylko na chwilę i wychodzą takie kwiatki. Czytam wyrywkami i sądziłam, że ta niesolidna to ja. PRZEPRASZAM. Myślałam, że zalegam z płatnościami, a ja tego strasznie nie lubię. Wpłacę zaliczkę, żebym była spokojna. Będę czekała cierpliwie. Ok?

Co do tego kosmetykuVapour Organic Beauty, to byłabym zainteresowana 5 ml. Chyba nigdy nie wypiszę się z tego wątku..
Drobiazg, zapomnijmy o całej sprawie.
Gdybyś zalegała na jakieś znaczące kwoty na pewno bym się przypomniała
Czasem naprawdę po prostu się nie da.
Jutro będę znała już wszystkie stawki, bo domykam zamówienie opakowań, to podam precyzyjnie. Wyślę, jak dojdzie HadaLabo Alpha Milk, bo tylko tego mi brakuje dla Ciebie w zamówieniu.
Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Hey, wiem, że trochę nie w temacie, ale nie jestem w stanie znaleźć innego wątku wspólnych zakupów (już sprawdzonego, w którym mogłabym podnieść tę kwestię. Ostatnio na wizażu jakaś dziewczyna pisała o amerykańskiej (wiem, nie azjatyckiej) marce naturalnych kosmetyków - Vapour Organic Beauty. Interesuje mnie w ich ofercie przede wszystkim tenhttps://www.vapourbeauty.com/face/Va...Foundation.asp podkład w odcieniu s115 lub 120. Inne porównanie odcieni: http://www.spiritbeautylounge.com/va...oundation.htmlTo (ponoć) cudo jest w opakowaniu pojemności ok. 30 ml, normalnie kosztuje 48 $ + koszt dostawy ok 12 $ (sporo), ale obecnie jest wyprzedaż 30% w związku z czarnym piątkiem. Chciałabym wypróbować ten podkład, ale nie chcę ryzykować biorąc w ciemno całe opakowanie. Gdybyście dziewczyny na teraz zainteresowały się tym produktem, może udałoby się go rozebrać przy pomocy jednej z organizatorek
Wiem wprowadzam zamęt i zaraz oberwę. Jeśli nic z tego nie wyjdzie trudno...
Aha - wzięłabym 10 do 15 ml.
Pozdrawiam
PS: Interesująco wygląda też organiczny primer bez silikonów, ale spisujący się wg recenzji tak, jakby w składzie te silikony miał...http://www.vapourbeauty.com/face/Vap...-Perfector.aspw cenie normalnej 54$. Koszt dostawy przy 2 rzeczach ten sam. Wzięłabym 10 ml.
Obniżka trwa do północy w poniedziałek, trzeba wpisać kod blackfriday12
Szkoda, że nie dałaś znać wcześniej. Bo to jednak za mało czasu na organizację zamówienia. W tej sytuacji wszystkie przelewy powinny być u mnie do poniedziałku z rana, a w sobotę/niedzielę sesje nie są robione - w praktyce - średnio realne.
Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Doobra, poczekam

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
Estelle przesyłka doszła, bardzo dziękuję
Zatem owocnych testów
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
to jak skin79 sie rozbierze to poczekam a jak sie nie rozbierze to wysylka

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ja bym byla chetna na instant skin perfector w odcieniu pierwszym lub drugim z lewej, 5ml
Jak się zaczniemy bawić w odcienie, to nic się nie rozbierze
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
'Estelle', wysłałam do Ciebie PW . Mam nadzieję, że dotarła.
Dotarła , zaraz odpiszę.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 00:48   #4398
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Hey, wiem, że trochę nie w temacie, ale nie jestem w stanie znaleźć innego wątku wspólnych zakupów (już sprawdzonego, w którym mogłabym podnieść tę kwestię. Ostatnio na wizażu jakaś dziewczyna pisała o amerykańskiej (wiem, nie azjatyckiej) marce naturalnych kosmetyków - Vapour Organic Beauty. Interesuje mnie w ich ofercie przede wszystkim tenhttps://www.vapourbeauty.com/face/Va...Foundation.asp podkład w odcieniu s115 lub 120. Inne porównanie odcieni: http://www.spiritbeautylounge.com/va...oundation.htmlTo (ponoć) cudo jest w opakowaniu pojemności ok. 30 ml, normalnie kosztuje 48 $ + koszt dostawy ok 12 $ (sporo), ale obecnie jest wyprzedaż 30% w związku z czarnym piątkiem. Chciałabym wypróbować ten podkład, ale nie chcę ryzykować biorąc w ciemno całe opakowanie. Gdybyście dziewczyny na teraz zainteresowały się tym produktem, może udałoby się go rozebrać przy pomocy jednej z organizatorek
Wiem wprowadzam zamęt i zaraz oberwę. Jeśli nic z tego nie wyjdzie trudno...
Aha - wzięłabym 10 do 15 ml.
Pozdrawiam
PS: Interesująco wygląda też organiczny primer bez silikonów, ale spisujący się wg recenzji tak, jakby w składzie te silikony miał...http://www.vapourbeauty.com/face/Vap...-Perfector.aspw cenie normalnej 54$. Koszt dostawy przy 2 rzeczach ten sam. Wzięłabym 10 ml.
Obniżka trwa do północy w poniedziałek, trzeba wpisać kod blackfriday12
Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ja bym byla chetna na instant skin perfector w odcieniu pierwszym lub drugim z lewej, 5ml
ja również chętnie przygarnę Perfector, 5 ml w odcieniu drugim z lewej czyli s902. niestety podkład dla mnie za jasny, chyba, że ktoś ma chrapkę też na ciemny - np. s140
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 11:52   #4399
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Evek przesyłka doszła, bardzo dziękuję
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 12:27   #4400
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Evek przesyłka doszła, bardzo dziękuję
To cie ciesze

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Mam dość naszych służb celnych !!!

Sa nadgorliwi i upierdliwi do granic rozsadku. Dostali potwierdzenie platnosci z PayPala to zazyczyli sobie jeszcze kopii zamowienia.
Na zlozona reklamacje wymagaja tony dodatkowych papierow. A na inny towar ktory mam do odprawy wymagaja mi kart charakterystyki w jezyku polskim, jak zawsze wystarczaly w angielskiem

Na szczescie w koncu odwalili sie od paczki z GM i chyba w poniedzialek bedzie u mnie. Aczkolwiek spodziewam sie ze zostala zrewidowana. Pewnie maski modelujace im sie nie spodobaly - proszek w woreczkach hermetycznych mogl wydac sie podejrzany...
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:34   #4401
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Na szczescie w koncu odwalili sie od paczki z GM i chyba w poniedzialek bedzie u mnie. Aczkolwiek spodziewam sie ze zostala zrewidowana. Pewnie maski modelujace im sie nie spodobaly - proszek w woreczkach hermetycznych mogl wydac sie podejrzany...
Nie no, ręce opadają jak się to czyta...mam nadzieję, że za bardzo tam nie nagmerali :/ i niczego nie uszkodzili "przy okazji"...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:39   #4402
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie no, ręce opadają jak się to czyta...mam nadzieję, że za bardzo tam nie nagmerali :/ i niczego nie uszkodzili "przy okazji"...
to sie okaze... kiedys mi przecieli nozem do rozcinania kosmetyczke. Nie zauwazylam tego, spakowalam sie do samolotu, a w trakcie lotu wyciekl mi olejek do opalania, ktory przesaczyl sie na kortke z gore-texu i szlag kurtke trafil. Czyli dzieki celnikom jestem w plecy jakies 500zl.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 14:57   #4403
budlejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 51
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Hej,

bardzo proszę o Hanskin Primer Velvet BB Cream 5 ml, BRTC Blemish Recover BB 5 ml, Innisfree Eco Science White BB Cream 5 ml.

Bardzo dziękuję


Przy okazji chciałam też Was podpytać (tylko bardzo proszę bez linczu bo tutaj Was choć odrobinę znam, a gdzie indziej to już megaobco się czuję) co myślicie o zakupie Elemongu przez tą firmę? http://elemong.pl/index.php/ Sprzedawali też wcześniej na allegro (i tak właśnie miałam zamiar kupić), ale teraz nie ma żadnej aukcji. Może któraś z Was miała z nimi kontakt, a dla mnie są trochę mało wiarygodni, bo nie ma nic ani w zakładce "kontakt" ani "regulamin" itd.
budlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 21:26   #4404
linka_12
Zadomowienie
 
Avatar linka_12
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 873
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, przelew za wszystko przed chwilą poszedł.
linka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 21:30   #4405
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, cudna paczuszka dziś doszła, Dziękuję
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 22:36   #4406
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie dałaś znać wcześniej. Bo to jednak za mało czasu na organizację zamówienia. W tej sytuacji wszystkie przelewy powinny być u mnie do poniedziałku z rana, a w sobotę/niedzielę sesje nie są robione - w praktyce - średnio realne.
Wiem, zbyt mało czasu. Może jak mi coś strzeli to zaryzykuję z całym opakowaniem. Dzięki za odpowiedź

A i niniejszym chciałam przeprosić wszystkich za zamieszanie z Vapour Organic Beauty, Zwłaszcza smirky
Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Co do tego kosmetykuVapour Organic Beauty, to byłabym zainteresowana 5 ml. Chyba nigdy nie wypiszę się z tego wątku..
i chiao,
Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ja bym byla chetna na instant skin perfector w odcieniu pierwszym lub drugim z lewej, 5ml
które wyraziły zainteresowanie wspólnym zamówieniem

Edytowane przez Yoko99
Czas edycji: 2012-11-23 o 22:37
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 01:01   #4407
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez budlejka Pokaż wiadomość
Hej,

bardzo proszę o Hanskin Primer Velvet BB Cream 5 ml, BRTC Blemish Recover BB 5 ml, Innisfree Eco Science White BB Cream 5 ml.

Bardzo dziękuję


Przy okazji chciałam też Was podpytać (tylko bardzo proszę bez linczu bo tutaj Was choć odrobinę znam, a gdzie indziej to już megaobco się czuję) co myślicie o zakupie Elemongu przez tą firmę? http://elemong.pl/index.php/ Sprzedawali też wcześniej na allegro (i tak właśnie miałam zamiar kupić), ale teraz nie ma żadnej aukcji. Może któraś z Was miała z nimi kontakt, a dla mnie są trochę mało wiarygodni, bo nie ma nic ani w zakładce "kontakt" ani "regulamin" itd.
Okej, dopiszę

Nie znam tej strony. Wygląda jak niedokończona. Albo nie wystartowała, albo już po ptakach i wisi taka resztka Nie kupowałabym.
Cytat:
Napisane przez linka_12 Pokaż wiadomość
Estelle, przelew za wszystko przed chwilą poszedł.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Estelle, cudna paczuszka dziś doszła, Dziękuję
To się cieszę
Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Wiem, zbyt mało czasu. Może jak mi coś strzeli to zaryzykuję z całym opakowaniem. Dzięki za odpowiedź
Drobiazg. Szkoda, że tak późno wyszła ta sprawa.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 10:52   #4408
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, to ten innisfree: http://www.ebay.pl/itm/innisfree-JEJ...item3f1f5d1310 ?
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 14:28   #4409
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelk, ja jestem troche niedzisiejsza, ale powiedz mi czy Ty dla mnie cos masz oprocz kodzaków, ktore ida?
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 21:20   #4410
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Nie, to był Inisfree Trouble Care BB, taki w beżowej tubce.
http://www.musingsofamuse.com/2009/0...am-review.html
Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
Estelk, ja jestem troche niedzisiejsza, ale powiedz mi czy Ty dla mnie cos masz oprocz kodzaków, ktore ida?
Baviphat cytrynowy, Innisfree Eco #1 i peeling ananasowy
Reszta w drodze, najbliżej Innisfree Eco Science, a inne zamówione pod koniec tego tygodnia.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.