kosmetyki mineralne Era Minerals - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-03, 14:52   #31
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Witam ponownie. Wreszcie zebrałam się i zatelefonowałam do Ery w sprawie różnic w składzie na stronie amerykańskiej i polskiej. Na polskiej jest błąd: PODKŁADY NIE ZAWIERAJĄ JEDWABIU, co dla mnie jest dobrą informacją. Nie, nie podrażnia mnie, ale jak mam kosmetyk, czy ciuch z jedwabiem to oczyma duszy widzę cały czas prażone kokonki http://upload.wikimedia.org/wikipedi...g%C3%BCp02.jpg

Aha, z okazji telefonu zajrzałam jeszcze na stronę Amerykańską- tam cena biga jest dużo niższa i bardzo przyzwoita. Formułę już sobie wybrałam, muszę jeszcze tylko sprawdzić, czy golden medium czy warm medium, bo light medium jest za jasne. No i rozważę zakup przez siostrę w USA, bo różnica jest znaczna.
Ciekawe też, że amerykańska firma zaczęła ekspansję na Europę od Warszawy i Moskwy :P. Tylko tu mają swoich dystrybutorów. Ciekawa jestem, czy w innych krajach minerały też stają się coraz popularniejsze. Bo że w UK i skandynawii to się domyślam. Choć z drugiej strony odkąd sama zaczęłam się interesować to wydaje mi się, że wszędzie tego pełno, ale wiele osób w ogóle nie wie o istnieniu podkładów w proszku o możliwie najprostszym składzie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 16:57   #32
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Wreszcie zebrałam się i zatelefonowałam do Ery w sprawie różnic w składzie na stronie amerykańskiej i polskiej. Na polskiej jest błąd: PODKŁADY NIE ZAWIERAJĄ JEDWABIU, co dla mnie jest dobrą informacją. Nie, nie podrażnia mnie, ale jak mam kosmetyk, czy ciuch z jedwabiem to oczyma duszy widzę cały czas prażone kokonki http://upload.wikimedia.org/wikipedi...g%C3%BCp02.jpg

Aha, z okazji telefonu zajrzałam jeszcze na stronę Amerykańską- tam cena biga jest dużo niższa i bardzo przyzwoita. Formułę już sobie wybrałam, muszę jeszcze tylko sprawdzić, czy golden medium czy warm medium, bo light medium jest za jasne. No i rozważę zakup przez siostrę w USA, bo różnica jest znaczna.
Ciekawe też, że amerykańska firma zaczęła ekspansję na Europę od Warszawy i Moskwy :P. Tylko tu mają swoich dystrybutorów. Ciekawa jestem, czy w innych krajach minerały też stają się coraz popularniejsze. Bo że w UK i skandynawii to się domyślam. Choć z drugiej strony odkąd sama zaczęłam się interesować to wydaje mi się, że wszędzie tego pełno, ale wiele osób w ogóle nie wie o istnieniu podkładów w proszku o możliwie najprostszym składzie.
Pisałam w poście, że jest różnica w składach i to oni mają pomylone...
No w cenach jest znaczna różnica (co też zamieściłam w 1 poście). Cena podkładu to niecałe 70zł (liczyłam 3,10 kurs, ale pewnie PP bierze z 3,15).
Jeśli chcesz, to mam kupon zniżkowy, wyjdzie Ci 79 zł za podkład...W razie czego pisz PW.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 21:59   #33
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Dzięki, ale przed świętami już nic nic, zwłaszcza po zamówieniu z iHerb. Zresztą na razie chyba odstawiam minerały na zimę. Raz stosuję, raz nie i chyba coraz rzadziej na razie będę.
Ale szczerze mówiąc to kusząca oferta . Może komuś innemu się przyda, lub Tobie, a jeśli nie wykorzystasz, to za jakiś czas się do Ciebie uśmiechnę w tej sprawie .
Miałaś puder i widziałam, że chcesz się pozbyć- nie pasował? Nie planujesz już u nich zakupów z jakiegoś konkretnego powodu? Nie da się zaprzeczyć, że równie dobre jakościowo produkty można nabyć w dużo niższej cenie.

Tak, pamiętam, że też pisałaś o tej różnicy, ale chciałam potwierdzić u źródła. Pani z którą rozmawiałam sprawdziła w jakiejś dokumentacji i czuję się pewniejsza. Jednak ciężko było na słowo uwierzyć w błąd na stronie
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 16:59   #34
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Dzięki, ale przed świętami już nic nic, zwłaszcza po zamówieniu z iHerb. Zresztą na razie chyba odstawiam minerały na zimę. Raz stosuję, raz nie i chyba coraz rzadziej na razie będę.
Ale szczerze mówiąc to kusząca oferta . Może komuś innemu się przyda, lub Tobie, a jeśli nie wykorzystasz, to za jakiś czas się do Ciebie uśmiechnę w tej sprawie .
Miałaś puder i widziałam, że chcesz się pozbyć- nie pasował? Nie planujesz już u nich zakupów z jakiegoś konkretnego powodu? Nie da się zaprzeczyć, że równie dobre jakościowo produkty można nabyć w dużo niższej cenie.

Tak, pamiętam, że też pisałaś o tej różnicy, ale chciałam potwierdzić u źródła. Pani z którą rozmawiałam sprawdziła w jakiejś dokumentacji i czuję się pewniejsza. Jednak ciężko było na słowo uwierzyć w błąd na stronie

Tak jak pisałam w poście 24- puder jest barwiony bardziej niż myślałam, a ja mam jasną cerę i w roli primerów/finisherów wolę kosmetyki bardzo jasne (ale nie całkowicie białe). Stąd zostałam przy swoim pudrze jedwabnym "Sand" z Lumiere. Nie testowalam go,więc nie wiem jak się spisuje, jedynie na dłoni. Skoro nie pasuje mi zabarwienie to nie ma sensu i tak. Załuję, że sprawdziłam go na dłoni, bo tak mogłabym prawdopodobnie odesłać...
Nie planuję póki co zakupów, bo wszystko co niezbędne mam.


Chciałam w ogóle pochwalić firmę. Zamówiłam 2 kosmetyki, z czego otrzymałam tylko jeden... Zadzwoniłam, poinformowałam o sytuacji. Pani oddzwoniła i potwierdziła, że nastąpiła pomyłka. Przeprosiła, obiecała tego samego dnia nadać przesyłkę z brakującym produktem i zaoferowała w zamian dołączenie 3 testerów cieni (mogłam powiedzieć, jakie kolory mnie interesują mniej więcej, a jak nie to przysłane byłyby losowo). Bardzo miło
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:35   #35
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

No i uległam
Pełen wymiar jest już w mojej kolekcji
Tu pierwsze wrażenia.
K o n i e c z kupowaniem minerałów, no serio [big Lumiere, Meow i Lauress x2 w samym grudniu to już przesada, hmm]
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 16:35   #36
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Dziewczyny czy firma era minerals to odpisuje klientom jak sie do nich napisze? Czy olewaja nas? Weszlam sobie na ich stronke polska i zobaczylam zestaw dla typu letniego. Wszystkie produkty ktora sa w pelnym rozmiarze mnie rajcowaly i chetnie bym zakupila, do tego sa dolaczone 3 minaturkowe podklady zeby dobrac sobie odpowiedni odcien. promocja super i chetnie bym ten zestaw zamowila, ale zakladajac konto zauwazylam ze sie nie da wpisac kraju, jest mozliwosc tylko PL. Pisalam do nich czy wysylaja po za PL i czy placic przez Pay Pal mozna i jak z kosztami przesylki i milcza.
W ten sam dzien pisalam do kosmetyki mineralne i do Amilie i na drugi dzien obie firmy mi odpisaly, a era milczy. ja wiem ze ere moge na kos. mineralne kupic, ale tam nie ma tego zestawu , z probkami ciezko, nawet mini sloiczek kosztuje tyle co wielki, mimo kodu na ere i tak nie wyjde na ta cene co na stronce ery, dlatego chcialabym zamowic na era minerals.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:50   #37
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

U mnie kontakt byl zawsze bardzo dobry. Obawiam sie, ze jesli chodzi o wysylke do Niemiec, trzeba bedzie zamawiac z Ameryki, ale moze uda sie dogadac.

Ebony, super, ze napisalas, ze goldeny sa oliwkowe, z drugiej strony, troche mnie tym zmartwilas, bo mysle o takim! Firma wyslala mi zestawienie wszystkich kolorow i nie wydawal sie taki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-01-03 o 22:15
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 09:28   #38
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

No to pewnie podziekuje, nie znam angielskiego i nie mam pojecia jak sie poruszac po amerykanskiej stronce. zgaduje gdzie klikalam a i tak nie wyladowalam tam gdzie chcialam. Nie wiem tez czy maja ten zestaw dla por roku.
jak mnie dalej te mineraly rajcowac beda to moze zamowie sobie tylko roz i ewentualnie puder matujacy z kosmetyki mineralne.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 11:50   #39
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Napisz im, ze nie znasz angielskiego
Moze ktoras organizatorka podjelaby sie posrednictwa?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 13:26   #40
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

To ze placic mozna przez PP na amerykanskiej stronce to znalazlam, tyle zrozumialam. Wlozyc produkty do koszyka tez nie problem, ale wlasnie nie umiem doszukac sie informacji czy wysylaja do DE i jakie koszty przesylki sa. tak to jest jak sie zna niemieckie a nie angielski, dlatego ja jak juz mam zamawiac wybieram opcje niemiecki i polski ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 13:36   #41
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
No i uległam
Pełen wymiar jest już w mojej kolekcji
Tu pierwsze wrażenia.
K o n i e c z kupowaniem minerałów, no serio [big Lumiere, Meow i Lauress x2 w samym grudniu to już przesada, hmm]

Ten Light Golden serio jest jasny. Obawialam się, że będzie za ciemny, bo nie wyglądał aż tak jasno na stronce. A teraz bym się bała, że będzie ZA jasny... Jakiego odcienia używałaś z Lumiere? Fair Golden?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy firma era minerals to odpisuje klientom jak sie do nich napisze? Czy olewaja nas? Weszlam sobie na ich stronke polska i zobaczylam zestaw dla typu letniego. Wszystkie produkty ktora sa w pelnym rozmiarze mnie rajcowaly i chetnie bym zakupila, do tego sa dolaczone 3 minaturkowe podklady zeby dobrac sobie odpowiedni odcien. promocja super i chetnie bym ten zestaw zamowila, ale zakladajac konto zauwazylam ze sie nie da wpisac kraju, jest mozliwosc tylko PL. Pisalam do nich czy wysylaja po za PL i czy placic przez Pay Pal mozna i jak z kosztami przesylki i milcza.
W ten sam dzien pisalam do kosmetyki mineralne i do Amilie i na drugi dzien obie firmy mi odpisaly, a era milczy. ja wiem ze ere moge na kos. mineralne kupic, ale tam nie ma tego zestawu , z probkami ciezko, nawet mini sloiczek kosztuje tyle co wielki, mimo kodu na ere i tak nie wyjde na ta cene co na stronce ery, dlatego chcialabym zamowic na era minerals.
Nie na wszystko mi odpisywali. Kiedy pisałam do Pani wizażystki, to zawsze odpisywała. Firma już nie zawsze...

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No to pewnie podziekuje, nie znam angielskiego i nie mam pojecia jak sie poruszac po amerykanskiej stronce. zgaduje gdzie klikalam a i tak nie wyladowalam tam gdzie chcialam. Nie wiem tez czy maja ten zestaw dla por roku.
jak mnie dalej te mineraly rajcowac beda to moze zamowie sobie tylko roz i ewentualnie puder matujacy z kosmetyki mineralne.
Zerknęłam do "kits&gifts" i nie ma ich. Oni mają całkiem inne zestawy widzę, niż na stronie polskiej.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
To ze placic mozna przez PP na amerykanskiej stronce to znalazlam, tyle zrozumialam. Wlozyc produkty do koszyka tez nie problem, ale wlasnie nie umiem doszukac sie informacji czy wysylaja do DE i jakie koszty przesylki sa. tak to jest jak sie zna niemieckie a nie angielski, dlatego ja jak juz mam zamawiac wybieram opcje niemiecki i polski ;o)

Trafiłam na taką inf:
• The available shipping options to your country will be displayed in the shopping bag after you have proceeded to checkout. If your country is not in the dropdown list of available countries, unfortunately we cannot ship to your country at this time.


Wybór kraju powinien być dostępny,kiedy idziesz już do kasy... Zapewne chodzi o podsumowanie, najpierw sobie wszystko wybierasz, a jak się zgadza, to idziesz do płatności. Jeśli nie ma Twojego kraju na liście, nie mogą Ci wysłać "w tym czasie" (cokolwiek to znaczy ). Być może "kiedyś" zmienią i to mają na myśli.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2014-01-04 o 13:38
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 13:45   #42
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

No wlasnie kiedy idziesz juz do kasy i na koncu ( jesli bedzie DE) jak mi dowala koszty przesylki to spadne z krzesla, a niech czegos nie zrozumie i zamowie i zostane z tym. Nie... to nie dla mnie, to jesli polska era mnie oleje to najwyzej sobie roz zamowie z kosmetyki mineralne i jeszcze cos wloze do koszyka, nie koniecznie z tej samej marki. ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 14:02   #43
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No wlasnie kiedy idziesz juz do kasy i na koncu ( jesli bedzie DE) jak mi dowala koszty przesylki to spadne z krzesla, a niech czegos nie zrozumie i zamowie i zostane z tym. Nie... to nie dla mnie, to jesli polska era mnie oleje to najwyzej sobie roz zamowie z kosmetyki mineralne i jeszcze cos wloze do koszyka, nie koniecznie z tej samej marki. ;o)
No tak, na niskie koszty wysyłki to ja nie liczę...
Jest jeszcze opcja, by zadać to pytanie na ich facebooku, tam pewnie odpiszą. Z drugiej strony to troche takie "proszenie" się o odpowiedź. Niestety jednak czasem trzeba, jeśli nam zależy :/.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 20:54   #44
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Monika, napisz, jakie produkty Cie interesuja, jutro sprawdze dla Ciebie ile kosztowac moze wysylka i w razie czego zrobie screany krok po kroku. Moge tez w Twoim imieniu do nich napisac.
Czy mozesz robic zakupy na Allegro? Jesli tak, moge za Ciebie zalozyc i wystawic na allegro.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 00:04   #45
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Ale na amerykańskiej Erze nie ma tych zestawów "dla pór roku", więc i tak jej to nic nie da.


Kamila34- mi raz z tego info@ odpisali tylko. Pozostałe 2 razy nie. Na marketing@ nie próbowałam, bo sądziłam, że powinnam pisać na info. Nie zamawiałam nic do sklepu, nie chciałam wspólpracy itd
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 00:21   #46
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Zestaw z Ameryki moze nie, ale mozna skompletowac produkty osobno

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 12:13   #47
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Tylko osobne skompletowanie rowna sie wyzsze koszty, dlatego myslalam ze zamowila bym u polskiej ery bo jest promocja i za polowe ceny moglabym miec te produkty, ale nie wazne.
Obyc sie bez nich tez moge. Pewnie podklad i tak nie bedzie mi sie podobal, bedzie mi sie szybciej pysk tluscil i na koncu znow dojde do wniosku ze nie ma nic lepszego jak moje niemieckie Chrimaluxe. Puder matujacy pewnie bedzie jak EDM i Lily Lolo czyli nie przedluzy mi matowienia. Chodz wiadomo na 100% pewna nie jestem i tylko dlatego ze zobaczylam ten zestaw za ta korzystna cene pomyslalam ze sporbuje, moze jednak. Na dobra sprawe to najbardziej interesuje mnie tylko roz z tego zestawu( jak by sie okazalo ze pozostale produkty pasuja mojej cerze to bylo by super), bo zauwazylam ze mi juz zimne czyste rozowe odiecnie juz tak uroku nie dodaja jak kiedys. bedac mloda osobka, owszem ale teraz kiedy jestem dojrzala kobieta to jednak rozobeze spisuja sie lepiej. Wczoraj nawet sprawdzialam ile by mnie wynioslo jak bym roz zamowila na kosmetyki mineralne, do koszyka wsadzila dodatkowo pelnowymiarowy roz Amilie i mini od EDM, wszystkie w kategorii rozobezow. Plus jakies testerki brazerow i darmowe probki, kod na ere i wyszlam na cos ponad 120zl, przeliczylam na euro pi razy drzwi wzielam 4zl i wyszlo mi 30€ za 10 produktow. No to cena super i ile do testowania i cieszenia sie rozem w odcieniu rozobezu ktory to w kazdej firmie ma inne wykonczenie i kto wie pewnie tez lekko inne odcienie jeden bardziej rozowy inny bardziej brazowy, jeden bedzie sytynowy, inny blyszczacy czy matowy. Chyba zostane prze tej obcji, skoro sa jakies problemy ze strona ery.
Dzieki dziewczyny za odpowiedzi i chec pomocy ;o)

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-01-05 o 12:15
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 22:19   #48
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Zła kobieto, dzięki Tobie (przez Ciebie), wiem o nowej marce: Chrimaluxe i będę chciała spróbować!

A tak na poważnie, sama będę zamawiać w najbliższym czasie (dostałam od Cappuccino rabat do końca stycznia, ale niestety kwotowy, nie procentowy), mogłabym zamówić zestaw i wystawić na allegro, jeśli tam możesz płacić. Może jest możliwość wpłacenia komuś na PayPal? Mam konto, ale niestety nie znam się.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:00   #49
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Nie mam konta na allegro mam na ebayu.
Nie rob sobie klopotu, naprawde nie trzeba. To taki moj kaprys bo chcialam ten roz w kolorze rozobezu, a jak zobaczylam te pudry matujace i wszystko o tyle obnizone to pomyslalam, ze super to wezme caly zestaw moze to cos bedzie na dluzej strefe T matowac od pudru matujacego Lily Lolo.

Upssss Entschuldigung ;o) wy mnie tu kusicie polskimi markami to i ja moge niemieckiemi. Na Alienor tez mozesz zajrzec. One sa niemieckie, chodz tez kupic mozna w USA, jednak z kolorami podkladow sie nie polubilam. Za to wymieszalam sobie wlasny roz we kolorze rozobezu, bo Chrimaluxe nie ma takiego odcienia, a jak cos jest co bym ostatecznie mogla wyporbowac okazuje sie ze sie blyszczy, albo po przyjsciu probek( to sa mini sloiczki i starczaja na dlugo) okazuje sie ze chyba jakis pijany pisal opis bo kolor zupelnie inny tak trafilo mi sie ze Baby Rosa , ktory nie jest zimnym jasnym bejbikowym rozem, tylko jest taki ceglasty jak cegly. Piekny kolor ale nie dla mnie.
Jak sie zdecydujesz na Chrimaluxe to polecam probkowy zestaw wyjdzie taniej i podklad jest w 4 rodzajach. Normalny kryje lekko do sredniego, opaque kryje srednio do mocno, opaque plus kryje mocno i wersja bez miki tez ma najmocniejsza sile krycia. Bardzo mi sie to podoba, bo wiele osob na uczulenie na mike i oprocz Chrimaluxe i Andrea Biedermann( u niej trzeba ekstra zaznaczyc ze chce sie wersje bez miki), nie znam marki ktora by brala pod uwage ze nie kazdy moze uzywac podklad z mika. Jak moja zwykle wersja sie skonczy to mam zamiaz dokupic ta bez miki, bo chce miec ciut mociniejsze krycie , albo na to samo krycie uzywac miej proszku. Wyporbowalam juz wszystkie wersje i zdecyduje sie na kolejna bez miki. No i mialam kiedys probki pudrow Chrimaluxe i jesli dobrze pamietam jedwabny nie ale ten matujacy wcale taki zly nie byl, wiec moze powinnam go kupic, a nie szukac cudow, ktore pozniej bede i tak miala problem w ponowym zakupie. Co innego roz bo to na dlugo starczy.
No to jestem zla, bo wy tez, a co? hihihihi

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-01-06 o 11:07
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 14:53   #50
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Korci mnie, by zamówić w ciemno podkład :/ Tylko nie wiem, czy ten Golden Light nie będzie dużo jaśniejszy od Lumiere, poza tym, jak wiadomo, niektóre na skórze się lekko przyciemniają, a inne nawet robią jaśniejsze...Dlatego trochę rozsądek przemawia...
I nie wiedziałabym którą formułę. Zastanawiałam się nad tą do suchej, ale tam jest LL, trochę się boję, czy na mnie źle nie podziała. Mam korektor z tym składnikiem, ale jego nakładam miejscowo. No i trochę odrzuca mnie to wykończenie- wszystko matowe, tylko jeden półmatowy. W tym akurat jest krzemionka, co prawda na końcu..I ten LL też. Na pewno jednak odrzuciłabym ten podkład, gdzie jest krycie średnie do mocnego, bo obawiałabym się o łatwe zrobienie kuku. Pod uwagę więc biorę albo ten średnio kryjący, albo lekko-średnio...

Kusi mnie, by coś wypróbować, bo kończą się moje bardziej kryjące próbki, a moja cera nie wygląda już tak dobrze w podkładzie, który używałam kilka lat.


To sobie popaplałam. Ktoś mnie odciągnie od tego pomysłu?

K_cieciorka a ty jaki zamawiasz? Testowałaś 2 formuły z tego co pamiętam.



EDIT: Wyleczyłam się Przejrzałam bloga EbonyLuny i tak jak podejrzewałam- z Lumiere używa odcienia Fair. Ja używam Light, więc albo musiałabym brać Golden L.M, albo mieszać dwa odcienie...

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2014-01-06 o 15:56
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:34   #51
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Tak, mialam dwie probki: velvet i surreal.
Mam warm light medium. Jak przyszly wydaly sie baaardzo jasne, teraz juz sie tak nie odcinaja, ale dalej uwazam, ze sa ciut jasniejsze od standardowego 'light medium'.
Dziwna z tym sprawa, bo skoro sa za jasne, to ten mocniej kryjacy dawalby efekt wybielenia, tym czasem, zdaje sie byc ciut ciemniejszy. No i wacham ciagle, ale raczej kupie surreal, bo choc na poczatku mniej mi sie spodobal, to uznalam, ze jak nie potrzebuje krycia, to sie nie maluje lub uzywam luminesse lumiere, ktory ma swietliste wykonczenue w przeciwienstwie do velvet.
No i biore kabuki na nozce- wydaje mi sie, ze moze mi bardzopasowac.z wygladu jest podobny do tego z earthnicity, ale tanszy.
Aha, no i chyba zaryzykuje golden, mimo oliwkowosci.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-01-06 o 16:42
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 19:52   #52
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;44459515]

EDIT: Wyleczyłam się Przejrzałam bloga EbonyLuny i tak jak podejrzewałam- z Lumiere używa odcienia Fair. Ja używam Light, więc albo musiałabym brać Golden L.M, albo mieszać dwa odcienie...[/QUOTE]
Akurat z Lumiere mam i Fair i Light i oba są w porządku Dokładniej to cashmere fair, veena velvet light Podobnie miałam w Pixie, zarówno poziom 0 jak i 1 się nadawał, choć jednak wolę te jaśniejsze
W opakowaniu Era wydaje się naprawę jasny, choć u mnie świetnie się dopasowuje do karnacji
Pamiętam, jak pisałaś, że używasz goldów Lumiere i chciałaś vv jako korektor, tak? Jeśli masz próbkę i kolorystycznie Ci odpowiada, możesz spokojnie EM brać, najwyżej może celuj w poziom niżej?
Tak jak opisałam na blogu, wg mnie Era jest zbliżona do vv Lumiere, ale nie do Cashmere. Spora jest miedzy nimi różnica w kolorystyce.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 02:53   #53
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Akurat z Lumiere mam i Fair i Light i oba są w porządku Dokładniej to cashmere fair, veena velvet light Podobnie miałam w Pixie, zarówno poziom 0 jak i 1 się nadawał, choć jednak wolę te jaśniejsze
W opakowaniu Era wydaje się naprawę jasny, choć u mnie świetnie się dopasowuje do karnacji
Pamiętam, jak pisałaś, że używasz goldów Lumiere i chciałaś vv jako korektor, tak? Jeśli masz próbkę i kolorystycznie Ci odpowiada, możesz spokojnie EM brać, najwyżej może celuj w poziom niżej?
Tak jak opisałam na blogu, wg mnie Era jest zbliżona do vv Lumiere, ale nie do Cashmere. Spora jest miedzy nimi różnica w kolorystyce.

Niedobra
Zamówię sobie cień na tej stronce kosmetyki-mineralne i wezmę próbkę Velvet Golden Light, bo w innych formulach nie mają :/ Tak wzięłabym sobie jeszcze tego Flawless. Zobaczę chociaż kolor w ten sposób, tak mniej więcej, no i efekt. Korcił mnie ten do suchej właśnie, pomiędzy tym a Flawless miałam dylemat.

Lumiere nie dorwałam tego w VV. Jednak z tego co wiem kolor jest niemal identyczny co Cashmere, przynajmniej na czyimś blogu tak wyglądał.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 06:57   #54
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;44470686]Niedobra
Zamówię sobie cień na tej stronce kosmetyki-mineralne i wezmę próbkę Velvet Golden Light, bo w innych formulach nie mają :/ Tak wzięłabym sobie jeszcze tego Flawless. Zobaczę chociaż kolor w ten sposób, tak mniej więcej, no i efekt. Korcił mnie ten do suchej właśnie, pomiędzy tym a Flawless miałam dylemat.

Lumiere nie dorwałam tego w VV. Jednak z tego co wiem kolor jest niemal identyczny co Cashmere, przynajmniej na czyimś blogu tak wyglądał.[/QUOTE]
I fajnie, warto od próbek zacząć Choć ja akurat zabawy z samplami zaprzestałam dawno i ryzykuję, kupując pełne wymiary. Teraz czekam jeszcze na dwa Lauressy. Swoją doga, już powinny u mnie być...
Ja miałam podobnie z Moew, dorwałam na all kryjące, choć takiej formuły nie używam, ale chciałam przekonać się co do koloru. I tak mi nic to nie dało, bo po pierwsze są jaśniejsze niż pozostałe formuły, po drugie i tak żaden kolorystycznie mi nie pasował. A i tak nie powstrzymał mnie to też zakupem biga i podrasowaniem koloru
No wlasnie nie do końca, przynajmniej jeśli o fair i light chodzi, ale widziałam porównanie tego samego poziomu obu formuł u kogoś i, tak jak u mnie, cashmere wyglądało przy VV niemalże brzoskwiniowo A VV to prawie oliwka już
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 14:57   #55
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

No i zamówiłam 2 cienie i tą próbkę Golden Light w formule Velvet.

Dodaję zdjęcie mojego "prezentu", który sobie sprawiłam na Święta Pędzel nie jest mocno zbity, przez co nie do końca jestem zadowolona... Do tego wszystkie pędzle do podkładu mam z krótką rączką i długą ciężko mi się teraz obsługuje . Jest jednak mięciutki. Cień to Godfather
Zdjęcie wszystkich moich rzeczy z Ery załączę niebawem, zrobiłam ok tydz temu, tylko że komórką z kiepskim aparatem
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 10:34   #56
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Czekam na recenzję, bo jestem ciekawa jak pasuje c ten golden light.Mi najbardziej pasuje lumiere Golden Light Veena Vevet i zastanwiam się, czy te era będą podobne
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 10:30   #57
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Dziewczyny, chętnie
wymienię na produkty AM bazę mineralną pod podkład z Ery. Kupiłam w grudniu odcień Medium 302 (nie mój, niestety), użyłam dosłownie 2 razy więc zużycie żadne i leży w szufladzie. Gdyby ktoś był zainteresowany, to proszę o priv.

Edytowane przez kael
Czas edycji: 2014-01-23 o 08:05
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 14:27   #58
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Może komuś się przyda. Fragment z maila z kosmetyki-mineralne.com:

40% RABAT NA CAŁY ASORTYMENT
ERA MINERALS!


Przypominamy o promocji na cały asortyment Era Minerals - tylko do końca miesiąca! Magazyn uzupełniony
Aby skorzystać z rabatu wpiszcie w zamówieniu kod: NEWERA40*

Zapraszamy do sklepu
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 08:09   #59
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Korzystałam wczoraj z tej promocji, może wreszcie trafię z odcieniem bazy. Zamówiłam też tester podkładu i jestem ciekawa czy dorówna jakością podkładowi z AM. Szkoda, że nie przy wszystkich produktach mają próbki...
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 10:57   #60
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Jestem po pierwszych testach podkładów Ery Testowałam wszystkie formuły. Na pewno mogę powiedzieć, że Light Golden=Light Golden Lumiere=Manx2 Meow. Niestety mam pewne zastrzeżenia do ich formuły. Kupiłam je jako zamiennik Lumiere Veena Velvet, ale mam poważne wątpliwości. Formuła Velvet dla ceru suchej nie matuje w ogóle, nie oczekuję tego, bo w końcu jest dla cery suchej.Tylko, że pozostałe dwie fomuły także nie matują, mimo, że są do cery mieszanej/tłustej przeznaczone. Do tego pozostawiają smugi na kremie, na którym lumiery siedziały idealnie. Mam mieszane uczucia, mam nadzieję, że jednak Lumiere powrócą
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-25 09:20:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:26.