Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 21:11   #4651
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziekuje. Wlasnie znalazlam pare zeli i balsamow z linii, ktore mam tez w formie perfum. Znalazlam tez cala tube Gucci Premiere. Perfum nie mam, ale chyba bede to zmieniac .


Dostałam kiedyś przy zakupach miniaturę żelu Gucci Premiere i zakochałam się w tym zapachu, więc kupiłam perfumy...niby to samo, ale powodują ból głowy, pachną jakoś tak strasznie tanio i zalegają u mnie w szafce. Ostrzegam przed nimi

ps
przepraszam, ale coś źle mi się zacytował/a właściwie nie zacytował/ fragment postu Jamestown

Edytowane przez ajsikorska
Czas edycji: 2014-01-26 o 21:16 Powód: błąd w cytowaniu
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:14   #4652
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44819448]
Dziekuje. Wlasnie znalazlam pare zeli i balsamow z linii, ktore mam tez w formie perfum. Znalazlam tez cala tube Gucci Premiere. Perfum nie mam, ale chyba bede to zmieniac .
Dziekuje za instrukcje. Tez w takim razie, jak sie zrobi cieplej, to zaczne sie smarowac.

btw: a swieczki zapachowe tez kolekcjonujesz? Ja mam tylko Givenchy jedna. Chcialabym bardzo Flowerbombke, ale cena studzi moj zapal.

edit: masz jakis swoj ulubiony zel lub balsam?[/QUOTE]

Ulubionego żelu ani balsamu nie mam. Nie dokupuję ich specjalnie pod perfumy, nie poluję na nie, po prostu zdarza mi się złapać jakąś okazję w zestawach to zużywam Także nic szczególnego w tej materii do polecenia nie mam.

W obecnej chwili mam balsam Jimmy Choo i nie czekam z nim do lata, bo jest dość intensywny, także w luźniejsze dni, weekendy maznę się po prysznicu i perfumy pomijam. Czuję się otulona zapachem, a nie wyperfumowana, nie wiem czy to co napisałam do kogokolwiek przemawia, ale tak mam i zużywanie tego balsamu nie przychodzi mi z trudem czy "z obowiązku". Jest to przyjemne

Przypominam sobie, że mam też balsam od złotego She Armaniego, wiosną z przyjemnością będę go używać, delikatny. Perfumy mi się skończyły, a balsam został

Świeczki zapachowe... lubię, ale nie za tę cenę, wolę kupić flaszkę i się nie spryskiwać niż wypalić Umilam sobie dzień świecami z Bath and Body Works albo Yankee (w formie świecy lub wosku) i to musi mi wystarczyć
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:21   #4653
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Chyba trochę przesadziłaś, zwłaszcza w kontekście nie aż tak dawnej sytuacji z wklejaniem linków do pani od "kleistych" cieni.
Nie chcę i nie będę wnikać w szczegóły i różnice między tym a tamtym przypadkiem, ale jeszcze raz proszę - jeśli chcesz już koniecznie zwracać komuś uwagę, to rób to w bardziej wyważony sposób.
Nie rozumiem o co chodzi. Napisalam jaka jest sytuacja w sieci. No jest straszna. Nic, co mozna by zrobic niczego nie zmieni. To byl opis sytuacji, ktory wydawal mi sie zrozumialy. Zachowanie Misianki okreslilam jako "rozporzadzanie". Mialam nadzieje, ze dzieki uzyciu cudzyslowu ironia bedzie zrozumiala. Bede miala w pamieci Twojego uwage i zwroce nastepnym razem uwage, czy wyrazam sie wystaczajaco jasno .

Co do "kleistych cieni" to naprawde, nie mam pojecia o co chodzi. Zupelnie nie pamietam sytuacji. Nie wiem nawet czy bralam w niej udzial. Jesli bralam to jednego jestem pewna. Nie bawilam sie nigdy w "rozporzadzanie" czyimis zdjeciami" bez adekwatnego podpisu. Doceniam czyjac prace, nawet jesli dla mnie jest marna, i szanuje prawo kazdego do samodzielnego decydowania o tym, co jego dotyczy.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Dziekuje. Wlasnie znalazlam pare zeli i balsamow z linii, ktore mam tez w formie perfum. Znalazlam tez cala tube Gucci Premiere. Perfum nie mam, ale chyba bede to zmieniac .


Dostałam kiedyś przy zakupach miniaturę żelu Gucci Premiere i zakochałam się w tym zapachu, więc kupiłam perfumy...niby to samo, ale powodują ból głowy, pachną jakoś tak strasznie tanio i zalegają u mnie w szafce. Ostrzegam przed nimi

ps
przepraszam, ale coś źle mi się zacytował/a właściwie nie zacytował/ fragment postu Jamestown
Troche mnie zmartwilas, bo ja niestety bardzo na bol glowy od zapachow jestem podatna . Pamietam moj pierwszy psik Elle YSL czy Code Armaniego. Myslalam, ze ducha wyzione . Teraz juz jest lepiej, ale i tak bywa, ze sie musze isc umyc, bo mnie glowa boli.

Nie chcialabym sie wymienic na Premiere?

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

W obecnej chwili mam balsam Jimmy Choo i nie czekam z nim do lata, bo jest dość intensywny, także w luźniejsze dni, weekendy maznę się po prysznicu i perfumy pomijam. Czuję się otulona zapachem, a nie wyperfumowana, nie wiem czy to co napisałam do kogokolwiek przemawia, ale tak mam i zużywanie tego balsamu nie przychodzi mi z trudem czy "z obowiązku". Jest to przyjemne
Do mnie przemawia . Myslalam tylko, ze balsamy to bardziej na lato sa, bo zapachy maja slabsze. Cieple powietrze sprzyja rozchodzeniu sie zapachow, w przeciwienstwie do Syberii za oknem. Nie wpadlam na to, ze fajny efekt mozna uzyskac na mrozie. Dziekuje . Na pewno sie wysmaruje w tym tygodniu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:25   #4654
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44819837]Nie rozumiem o co chodzi. Napisalam jaka jest sytuacja w sieci. No jest straszna. Nic, co mozna by zrobic niczego nie zmieni. To byl opis sytuacji, ktory wydawal mi sie zrozumialy. Zachowanie Misianki okreslilam jako "rozporzadzanie". Mialam nadzieje, ze dzieki uzyciu cudzyslowu ironia bedzie zrozumiala. Bede miala w pamieci Twojego uwage i zwroce nastepnym razem uwage, czy wyrazam sie wystaczajaco jasno .

Co do "kleistych cieni" to naprawde, nie mam pojecia o co chodzi. Zupelnie nie pamietam sytuacji. Nie wiem nawet czy bralam w niej udzial. Jesli bralam to jednego jestem pewna. Nie bawilam sie nigdy w "rozporzadzanie" czyimis zdjeciami" bez adekwatnego podpisu. Doceniam czyjac prace, nawet jesli dla mnie jest marna, i szanuje prawo kazdego do samodzielnego decydowania o tym, co jego dotyczy.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------



Troche mnie zmartwilas, bo ja niestety bardzo na bol glowy od zapachow jestem podatna . Pamietam moj pierwszy psik Elle YSL czy Code Armaniego. Myslalam, ze ducha wyzione . Teraz juz jest lepiej, ale i tak bywa, ze sie musze isc umyc, bo mnie glowa boli.

Nie chcialabym sie wymienic na Premiere?



Do mnie przemawia . Myslalam tylko, ze balsamy to bardziej na lato sa, bo zapachy maja slabsze. Cieple powietrze sprzyja rozchodzeniu sie zapachow, w przeciwienstwie do Syberii za oknem. Nie wpadlam na to, ze fajny efekt mozna uzyskac na mrozie. Dziekuje . Na pewno sie wysmaruje w tym tygodniu.[/QUOTE]

oj bardzo chętnie się ich pozbędę. mam 50ml z niewielkim ubytkiem
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 21:55   #4655
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mozna Raz, że nie mam zamiaru trafić na zbuka, dwa ewentualnie na podróbę, na która się nacięłam już ze 2 razy, trzy ewentualnie zostać z pustym kontem, bo nieraz Wizazanki pisały ze po zakupach na tru miały jakiś nieuatoryzowany dostęp do konta.
Ryzykować mi się nie chce
Dziękuję
poszukam wątku i zagłębiem się w temat, jeśli mi nie przejdzie chęć posiadania czegoś z tej strony. Koleżanka zamawia, co prawda tylko kosmetyki do pielęgnacji włosów i wszystko jest okej, jednak Ty zasiałaś mi cień grozy w zakupach tam
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 22:01   #4656
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44819837]Nie rozumiem o co chodzi. Napisalam jaka jest sytuacja w sieci. No jest straszna. Nic, co mozna by zrobic niczego nie zmieni. To byl opis sytuacji, ktory wydawal mi sie zrozumialy. Zachowanie Misianki okreslilam jako "rozporzadzanie". Mialam nadzieje, ze dzieki uzyciu cudzyslowu ironia bedzie zrozumiala. Bede miala w pamieci Twojego uwage i zwroce nastepnym razem uwage, czy wyrazam sie wystaczajaco jasno .
[/QUOTE]
Starałam się swoją wypowiedź sformułować tak jasno, jak to możliwe, niemniej napiszę jeszcze raz - chodzi mi o formę zwracania komuś uwagi. Jeśli takie pouczanie jest w ogóle potrzebne (osobiście nie uważam tego za niezbędne), to czyniąc to można unikać złośliwości, ironii, dosadnych czy wręcz przesadnych słów etc. Innymi słowy nie chodzi mi o jasność przekazu, tylko o jego formę.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44819837]Co do "kleistych cieni" to naprawde, nie mam pojecia o co chodzi. Zupelnie nie pamietam sytuacji. Nie wiem nawet czy bralam w niej udzial. Jesli bralam to jednego jestem pewna. Nie bawilam sie nigdy w "rozporzadzanie" czyimis zdjeciami" bez adekwatnego podpisu. Doceniam czyjac prace, nawet jesli dla mnie jest marna, i szanuje prawo kazdego do samodzielnego decydowania o tym, co jego dotyczy.[/QUOTE]
Bez wnikania w szczegóły - rzecz dotyczyła dyskusji z poprzedniej części wątku na temat pewnej specjalistki m.in. od makijażu dla nastolatek, która swoje filmiki zamieszczała na Youtube.


Uprzedzając - w obydwu sytuacjach widzę i różnice, i podobieństwa. Nie zamierzam jednak rozwijać tego tematu - ze swojej strony uważam go za zakończony.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 22:50   #4657
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
(...)
Przypomnialo mi sie, ze gdzies powinnam miec biale meteoryty. Zupelnie jednak nie wiem gdzie. Jak boisz sie kupowac w ciemno, to gdy namierze ich lokalizacje, to bedziesz mogla sobie je przetestowac, jesli dalej bedziesz chciala.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 23:36   #4658
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44821194]Przypomnialo mi sie, ze gdzies powinnam miec biale meteoryty. Zupelnie jednak nie wiem gdzie. Jak boisz sie kupowac w ciemno, to gdy namierze ich lokalizacje, to bedziesz mogla sobie je przetestowac, jesli dalej bedziesz chciala.[/QUOTE]

Sprawiłabyś mi ogromną radość! Daj znać jak znajdziesz, bardzo proszę.
Czekam na recenzję porównawczą wersji kulkowej, a prasowanej jednej blogerki, wtedy zdecyduję co mi do szczęścia potrzebne.
Dziękuję, że o mnie pomyślałaś
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 08:42   #4659
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Widzę, że krem jest ok skoro ma tyle zwolenniczek
Milko, nie wiem na ile jesteś teraz mobilna ale ja swoją Biodermę kupowałam po niecałe 25 PLN w SP przy Pl. Zbawiciela, jakiś tydzień temu


Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dzisiaj widzę swój Lingerie de Peau, Parure de Lumiere. Jestem prawie pewna, że Tenue de Perfection też tam był... bo właśnie się zdziwiłam, w Sephorze dostałam informację, że LdP tylko będzie u nas dostępny w odcieniu 01, a na truskawce widzę całą trójkę. I tym trzecim nie był Parure Gold jak teraz widzę
Ja od momentu kiedy TdP pojawił się na rynku zaglądam po kilka razy dziennie na tru w poszukiwaniu 01, i od listopada puchy inne podkłady 01 bywają często


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mozna Raz, że nie mam zamiaru trafić na zbuka, dwa ewentualnie na podróbę, na która się nacięłam już ze 2 razy, trzy ewentualnie zostać z pustym kontem, bo nieraz Wizazanki pisały ze po zakupach na tru miały jakiś nieuatoryzowany dostęp do konta.
Ryzykować mi się nie chce

Cori, ale w przypadku tego podkładu - czyli względnej nowości - nie dostaniesz zbuka

A co i kiedy kupiłaś na tru podrobionego ? bo ja parę razy u nich kupowałam i zawsze były oryginały
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 09:00   #4660
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dziękuję
poszukam wątku i zagłębiem się w temat, jeśli mi nie przejdzie chęć posiadania czegoś z tej strony. Koleżanka zamawia, co prawda tylko kosmetyki do pielęgnacji włosów i wszystko jest okej, jednak Ty zasiałaś mi cień grozy w zakupach tam
W przypadku Tru polecam płacenie PayPalem bez podpiętej karty (trzeba najpierw doładować sobie konto odpowiednią kwotą) albo kartą typu pre-paid.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 09:06   #4661
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
W przypadku Tru polecam płacenie PayPalem bez podpiętej karty (trzeba najpierw doładować sobie konto odpowiednią kwotą) albo kartą typu pre-paid.

dokładnie, też tak robię
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 10:09   #4662
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
W przypadku Tru polecam płacenie PayPalem bez podpiętej karty (trzeba najpierw doładować sobie konto odpowiednią kwotą) albo kartą typu pre-paid.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
dokładnie, też tak robię
I ja tak robię. Doładowuję konto PP taką kwotą, jaka jest potrzebna dla dokonania konkretnego zakupu, a jedyna nadwyżka, jaka mi na PP zostaje, to kilkanaście złotych. Tak więc w razie czego ryzyko niewielkie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:28   #4663
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Sprawiłabyś mi ogromną radość! Daj znać jak znajdziesz, bardzo proszę.
Czekam na recenzję porównawczą wersji kulkowej, a prasowanej jednej blogerki, wtedy zdecyduję co mi do szczęścia potrzebne.
Dziękuję, że o mnie pomyślałaś
Szukalam ich juz jakis czas temu bezskutecznie. Pamietam, ze mialam dwa pudla (nie pytaj ), jedno wymienilam i tyle. Wydaje mi sie, ze u mojej mamy przez pomylke musialo zostac. Bede u niej dopiero w marcu-kwietniu.
Jak znajde to napisze Ci PW i sobie pozyczysz na pare dni.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
W przypadku Tru polecam płacenie PayPalem bez podpiętej karty (trzeba najpierw doładować sobie konto odpowiednią kwotą) albo kartą typu pre-paid.
Ja, odkad mnie truskawkowa zaraza dopadla, to place karta. Zamowien mam sporo. Nigdy nie zginela mi z konta nawet zlotowka . Pay Pal mnie przerosl, bo nigdy nie moglam zapamietac hasla .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:29   #4664
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
I ja tak robię. Doładowuję konto PP taką kwotą, jaka jest potrzebna dla dokonania konkretnego zakupu, a jedyna nadwyżka, jaka mi na PP zostaje, to kilkanaście złotych. Tak więc w razie czego ryzyko niewielkie .
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
W przypadku Tru polecam płacenie PayPalem bez podpiętej karty (trzeba najpierw doładować sobie konto odpowiednią kwotą) albo kartą typu pre-paid.
Nastraszylyscie mnie i szybciutko wykasowalam swoja karte z PayPala Jak doładować sobie konto odpowiednią kwota? U mnie jest napisane ze, mozna to zrobic przez transfer bankowy ale: This process takes 6-10 business days to complete . Tez tyle czekacie? A co jak bede chcialo szybko za cos zaplacic
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 10:31   #4665
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Nastraszylyscie mnie i szybciutko wykasowalam swoja karte z PayPala Jak doładować sobie konto odpowiednią kwota? U mnie jest napisane ze, mozna to zrobic przez transfer bankowy ale: This process takes 6-10 business days to complete . Tez tyle czekacie? A co jak bede chcialo szybko za cos zaplacic
Czasami moze to trwac minute, czasami dobe, czasami kilka dni. Bywa, ze kasa ginie w przestrzeni i trzeba uzerac sie z Pay Palem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 11:28   #4666
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Nastraszylyscie mnie i szybciutko wykasowalam swoja karte z PayPala Jak doładować sobie konto odpowiednią kwota? U mnie jest napisane ze, mozna to zrobic przez transfer bankowy ale: This process takes 6-10 business days to complete . Tez tyle czekacie? A co jak bede chcialo szybko za cos zaplacic
Nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale doładowując konto PP środkami z własnego rachunku bankowego masz też opcję - "doładuj konto błyskawicznie" albo coś w ten deseń. Tylko wtedy rozwija Ci się lista banków, w których musisz mieć rachunek, żeby z tej opcji skorzystać. Początkowo jednak musisz "powiązać" swój rachunek bankowy z kontem PP i to zwykle dłużej trwa.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 11:33   #4667
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Milko, nie wiem na ile jesteś teraz mobilna ale ja swoją Biodermę kupowałam po niecałe 25 PLN w SP przy Pl. Zbawiciela, jakiś tydzień temu
Dziękuję Akurat na Pl. Zbawiciela mam dosyć blisko, więc tam dam radę podjechać.
To jest SP przy Marszałkowskiej 28A?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:09   #4668
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Byłam w S. podpytac o to, czy będzie kolor 01 Tenue De Perfection u ans i faktycznie ponoć ma się pojawić, kiedy jednak, nie wiadomo.
Sprawdziłam tez cenę tego nowego cudeńka Diora - Dream Skin, kosztuje 405 zł i chyba sie na vipach obdkupię w nie, bo uzylam i cud albo cos, ale to swirtnie maskuje i zmniejsz pory
Odłozyłam sobie nowe kulki, aby capnac na vip.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:19   #4669
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w S. podpytac o to, czy będzie kolor 01 Tenue De Perfection u ans i faktycznie ponoć ma się pojawić, kiedy jednak, nie wiadomo.
Sprawdziłam tez cenę tego nowego cudeńka Diora - Dream Skin, kosztuje 405 zł i chyba sie na vipach obdkupię w nie, bo uzylam i cud albo cos, ale to swirtnie maskuje i zmniejsz pory
Odłozyłam sobie nowe kulki, aby capnac na vip.
A probowalas bazy na pory UD? Od jakiegos czasu nad jedna dumam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 12:20   #4670
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję Akurat na Pl. Zbawiciela mam dosyć blisko, więc tam dam radę podjechać.
To jest SP przy Marszałkowskiej 28A?

Tak tam może jednak zadzwoń, żeby nie jechać na próżno, bo mało ich było.



Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w S. podpytac o to, czy będzie kolor 01 Tenue De Perfection u ans i faktycznie ponoć ma się pojawić, kiedy jednak, nie wiadomo.
Dzięki zawsze coś

Cytat:
Odłozyłam sobie nowe kulki, aby capnac na vip.
A które ? ja jeszcze tych nowych nie oglądałam, nie mam kiedy podjechać
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:37   #4671
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam w S. podpytac o to, czy będzie kolor 01 Tenue De Perfection u ans i faktycznie ponoć ma się pojawić, kiedy jednak, nie wiadomo.
Sprawdziłam tez cenę tego nowego cudeńka Diora - Dream Skin, kosztuje 405 zł i chyba sie na vipach obdkupię w nie, bo uzylam i cud albo cos, ale to swirtnie maskuje i zmniejsz pory
Odłozyłam sobie nowe kulki, aby capnac na vip.
Niby na dniach ma być internetowa S.więc możliwe,że tam się pojawi 01,dla mnie na chwilę obecną 2ka jest idealna.
Też testowałam tego Diora i efekt całkiem całkiem,ale nie skuszę się na niego teraz,bo kasy brak,a szczoteczka już od dawna siedzi mi w głowie i jak ją kupię to szlaban sobie robię na jakiś czas.
Drugi w kolejce czeka olejek Algenista

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Jeszcze odnośnie perfectionista czy miała któraś z Was po nim wysyp?Zapychało Was,ja jak od wielkiego dzwonu mam jakąś krostę,tak po nim wyskoczyło parę i nawet 2 takie gulki
To on jest tego przyczyną,bo obserwacje dokładnie prowadziłam
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:38   #4672
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44827650]A probowalas bazy na pory UD? Od jakiegos czasu nad jedna dumam.[/QUOTE]

Już dawno miałam ja i sprzedałam na all, mnie nie słuzyła
Jednak Dior ma podobny kolor, jak ta baza Benefitu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:40   #4673
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Już dawno miałam ja i sprzedałam na all, mnie nie słuzyła
Jednak Dior ma podobny kolor, jak ta baza Benefitu.
Czyli nie dla mnie. Dziekuje za uprzedzenie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:41   #4674
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
A które ? ja jeszcze tych nowych nie oglądałam, nie mam kiedy podjechać
02 Clair.
Typowałam w 03 Natural ale za rozowawe i podobne do Paradise, które mam.
A 04 Gold to normalnie brazowe

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44828077]Czyli nie dla mnie. Dziekuje za uprzedzenie .[/QUOTE]

Jednak wydaje mi sie, ze minimalnie jasniejszy, ale u Ciebie moze być jednak za widoczny, Musiałabyś po prostu sprawdzić jak będziesz w S.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:42   #4675
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tak tam może jednak zadzwoń, żeby nie jechać na próżno, bo mało ich było.
Dziękuję i tak muszę dzisiaj do centrum podjechać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:43   #4676
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
02 Clair.
Typowałam w 03 Natural ale za rozowawe i podobne do Paradise, które mam.
A 04 Gold to normalnie brazowe

Czyzby bronzer?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jednak wydaje mi sie, ze minimalnie jasniejszy, ale u Ciebie moze być jednak za widoczny, Musiałabyś po prostu sprawdzić jak będziesz w S.
Sprawdze na pewno. Nie robie sobie jednak juz nadziei. I wciaz nie ogarniam po co oni tam pigment laduja .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:47   #4677
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Niby na dniach ma być internetowa S.więc możliwe,że tam się pojawi 01,dla mnie na chwilę obecną 2ka jest idealna.
Też testowałam tego Diora i efekt całkiem całkiem,ale nie skuszę się na niego teraz,bo kasy brak,a szczoteczka już od dawna siedzi mi w głowie i jak ją kupię to szlaban sobie robię na jakiś czas.
Drugi w kolejce czeka olejek Algenista

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Jeszcze odnośnie perfectionista czy miała któraś z Was po nim wysyp?Zapychało Was,ja jak od wielkiego dzwonu mam jakąś krostę,tak po nim wyskoczyło parę i nawet 2 takie gulki
To on jest tego przyczyną,bo obserwacje dokładnie prowadziłam
Zazdroszczę, ze Ci pasuje 02, chciałabym baaardzo, ale cóż. Ja swój już sprzedałam, szybko się znalazła nowa włascicielka

Nie, mnie Perfectionist nie zapychał
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 12:49   #4678
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
02 Clair.
Typowałam w 03 Natural ale za rozowawe i podobne do Paradise, które mam.
A 04 Gold to normalnie brazowe

Z tego co piszesz to i dla mnie będą najlepsze 02



Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję i tak muszę dzisiaj do centrum podjechać
No to za to żeby był

Dobry też jest krem LRP Cicaplast Baume B5 i bywa też tanio w SP

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-01-27 o 12:55
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:12   #4679
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44828152]Czyzby bronzer?



Sprawdze na pewno. Nie robie sobie jednak juz nadziei. I wciaz nie ogarniam po co oni tam pigment laduja .[/QUOTE]

James, nie sprawdzałam na ryjku, tylko an rece, ale normalnie fakt, jak bronzer wyszło Pewno na buzi efekt subtelniejszy bedzie, ale dla mnie raczje za ciemne. Chyab ze ktos sie przyjara słonkiem, wtedy idealne.

Mnie się wydaje, ze akurat taki kolor w tym Diorze robi swoje. Zauwazylam ze po nalozeniu on faktycznie upeiksza jakos ryjek. Nie umiem tego sensowenie wyltumaczyc, to trzeba samemu sprawdzić

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz to i dla mnie będą najlepsze 02
Mozliwe, ale lepiej sprawdz. Mnei pani Sephorzanak namawiła na 02 własnie, mowila ze sama ma je na buzi, a cere deczko ciemniejsza miala niz ja i wygladalo to fajnie, nie bylo efektu maki. Generalnie te kulki sa bardziej blyszczace od starych, tak mi mowila, jak sie pytalam czym sie roznią.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:15   #4680
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, ze Ci pasuje 02, chciałabym baaardzo, ale cóż. Ja swój już sprzedałam, szybko się znalazła nowa włascicielka

Nie, mnie Perfectionist nie zapychał
Dzięki
Nie dziwię się,że szybko poszedł,jest fajniutki.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.