Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 09:06   #3061
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47996382]Jasne, dam znac Wam. Podklad dopiero pojawil sie w UK, zanim do mnie przyleci to tydzien pewnie minie.







Po pierwsze, nie wiem gdzie jest a nie chce mi sie jej szukac. Po drugie, nie kupisz w Polsce szczoteczek/nakladek. Po trzecie, musze tam wymieniac baterie a do Media Marktu mi sie nie chce isc. Po czwarte, moja jest obrotowa, Clarisonic jest pulsacyjny, wiec ciekawam .



A co rozumiesz przez "efekt milion razy lepszy"? Moglabys nieco skonkretyzowac swa wypowiedz
?[/QUOTE]

Chodzi mi nie tylko o czyszczenie ale i porządny masaż, po użyciu skóra jakaś taka gładsza, łój z porów wydłubany - szczoteczka manualna nigdy mi takich efektów nie dawała
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:11   #3062
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47992256]U mnie nie zadzialal. Meczylam go chyba ze dwa miesiace dzien w dzien a zmarchy mimiczne jak byly tak sa.

ale na zmarchy to tylko przystojny pan doktor ze strzykawką pomoże

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47993044]Pytanie do wlascicielek Clarisonica. Jak wrazenie po miesiacach uzywania? Warto czy nie, bo debatuje nad kliknieciem.[/QUOTE]

daj se spokój. Tyle kasy za szczoteczkę.
Kup shiseidową, trochę tańsza a też ładnie czyści i milutka w używaniu jest, nie drapak.
Albo porzuć lenia i poszukaj tej co już masz
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-09-04 o 09:14
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:15   #3063
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ale na zmarchy to tylko przystojny pan doktor ze strzykawką pomoże

W tym roku juz sie bankowo szykuje. Botoks na czolo, bo nie mam jeszcze 30 lat, ale mimike bardzo zywa i zmarchy wyrazne.

Zmarch pod okien wypelniac chyba nie bede. Szyja mnie jeszcze tylko martwi. Ostatnio ktos mnie nawet zapytal czy choruje na tarczyce, bo tak wyrazne krechy (bardzo szerokie) wiaza sie wlasnie z chorobami tarczycy czesto .

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
daj se spokój. Tyle kasy za szczoteczkę.
Kup shiseidową, trochę tańsza a też ładnie czyści i milutka w używaniu jest, nie drapak.
Ale to szczota reczna a mi sie nie chce reka machac .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:27   #3064
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47996676]W tym roku juz sie bankowo szykuje. Botoks na czolo, bo nie mam jeszcze 30 lat, ale mimike bardzo zywa i zmarchy wyrazne.

Zmarch pod okien wypelniac chyba nie bede. Szyja mnie jeszcze tylko martwi. Ostatnio ktos mnie nawet zapytal czy choruje na tarczyce, bo tak wyrazne krechy (bardzo szerokie) wiaza sie wlasnie z chorobami tarczycy czesto .

Ale to szczota reczna a mi sie nie chce reka machac .[/QUOTE]

ale twarzy nie masz tyle do umycia co pleców, więc idzie dać radę

zmarchy pod oczami to ja mam koszmarne bo za młodu strasznie skórę sobie ponaciągałam i nic mi już nie pomoże , czas się powoli pogodzić chyba
szyja na szczęście jeszcze piękna i młoda, a na tarczyce choruję już od stu lat
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:30   #3065
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Podobno takie zmarchy to sie również od czytania sie robia.
Ja czytam namietnie od dziecka, zmarchy szyjowe również mam od czasów młodości więc moze coś w tym jest
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:31   #3066
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ale twarzy nie masz tyle do umycia co pleców, więc idzie dać radę

zmarchy pod oczami to ja mam koszmarne bo za młodu strasznie skórę sobie ponaciągałam i nic mi już nie pomoże , czas się powoli pogodzić chyba
szyja na szczęście jeszcze piękna i młoda, a na tarczyce choruję już od stu lat
Ja mam zmarchy podoczne gorsze od Twoich. Widzialam foty przeca. Twoje wcale nie sa zle. Pod jednym okiem mam trzy zmarchy, pod drugim jedna. Czesciowo to kaza za nienoszenie okularu jak bylam nastolatka (mruzylam oczy). A czesciowo to niestety taka uroda.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:40   #3067
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

bo ja tak foty robiłam żeby ich widać nie było
musze policzyc ile ich sztukowo mam
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 09:44   #3068
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Moje zmarchy pod oczami coraz większe, ale chyba nie zdecyduję się na wstrzykiwanie czegoś w to miejsce. Koleżanka robiła i powiem, że efekt taki sobie. Niestety nie wiem dokładnie, jaki preparat jej tam wstrzykiwano (pewnie jakiś rodzaj kwasu hialuronowego). Przede wszystkim przez pierwszy okres po zabiegu miała widoczne grudki (w miejscu wkłucia, preparat wchłaniał się nierównomiernie) i dodatkowo walczyła ze strasznym przesuszem. Potem okazało się, że obok miejsc, które preparat wygładził i rozprostował, pojawiły się inne zmarszczki.
No nie wiem, może miała po prostu niezbyt dobrze wykonany zabieg, ale ja wolę efekty oglądać na realnych osobach, a nie tylko na promocyjnych zdjęciach, a że tylko ją znam, jako korzystającą z tego rodzaju zabiegów, to i może dlatego entuzjazmu do przetestowania na sobie brak .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:50   #3069
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Podobno takie zmarchy to sie również od czytania sie robia.
Ja czytam namietnie od dziecka, zmarchy szyjowe również mam od czasów młodości więc moze coś w tym jest
to wiele wyjasnia


btw - do 10 wrzesnia dodatkowe 10% na truskawie na makijaz
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 09:58   #3070
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Podobno takie zmarchy to sie również od czytania sie robia.
Ja czytam namietnie od dziecka, zmarchy szyjowe również mam od czasów młodości więc moze coś w tym jest
Taka cena wiedzy .

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Moje zmarchy pod oczami coraz większe, ale chyba nie zdecyduję się na wstrzykiwanie czegoś w to miejsce. Koleżanka robiła i powiem, że efekt taki sobie. Niestety nie wiem dokładnie, jaki preparat jej tam wstrzykiwano (pewnie jakiś rodzaj kwasu hialuronowego). Przede wszystkim przez pierwszy okres po zabiegu miała widoczne grudki (w miejscu wkłucia, preparat wchłaniał się nierównomiernie) i dodatkowo walczyła ze strasznym przesuszem. Potem okazało się, że obok miejsc, które preparat wygładził i rozprostował, pojawiły się inne zmarszczki.
No nie wiem, może miała po prostu niezbyt dobrze wykonany zabieg, ale ja wolę efekty oglądać na realnych osobach, a nie tylko na promocyjnych zdjęciach, a że tylko ją znam, jako korzystającą z tego rodzaju zabiegów, to i może dlatego entuzjazmu do przetestowania na sobie brak .
Nie zniechecaj sie efektem u kolezanki. Niestety w Polsce ciezko znalezc dobrego lekarza z tego zakresu. Wiekszosc robi koszmarna robote vide karpie usta, o ktorych ostatnio pisalam. Niestety ludzie do bezguscia a lekarze czesto beztalencia. U nas idac przez miasto bez problemu wskazesz kto jest przerabiany, bo wyglada jak Natalia Siwiec. U nas robote dermatologa/chirurga ma byc widac, ma to wszystko krzyczec "paczaj, jaki ja plastik, stac mnie".
Moim zdaniem roboty dobrego lekarza nie widac. I takiego najtrudniej znalezc. Ja znalazlam jedna kobite, ktora ma swietne recenzje (z polecenia tez jest). Do konca roku u niej bede, wiec dam znac jak chcesz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 10:27   #3071
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47997416]
Nie zniechecaj sie efektem u kolezanki. Niestety w Polsce ciezko znalezc dobrego lekarza z tego zakresu. Wiekszosc robi koszmarna robote vide karpie usta, o ktorych ostatnio pisalam. Niestety ludzie do bezguscia a lekarze czesto beztalencia. U nas idac przez miasto bez problemu wskazesz kto jest przerabiany, bo wyglada jak Natalia Siwiec. U nas robote dermatologa/chirurga ma byc widac, ma to wszystko krzyczec "paczaj, jaki ja plastik, stac mnie".
Moim zdaniem roboty dobrego lekarza nie widac. I takiego najtrudniej znalezc. Ja znalazlam jedna kobite, ktora ma swietne recenzje (z polecenia tez jest). Do konca roku u niej bede, wiec dam znac jak chcesz.[/QUOTE]
No właśnie problem tkwi w kwalifikacjach osób wykonujących zabiegi. Botoks aplikowany jedynie w dwie zmarchy na czole to pół biedy, raczej trudno spaprać, ale już gmeranie wokół ust czy w delikatnej skórze pod oczami albo wypełnianie bruzd to ryzyko, że efekt będzie gorszy niż przed.
Też jestem zdania, że dobry zabieg to taki, po którym wygląda się lepiej, ale nikt nie wie dlaczego .
Będę wdzięczna, jak polecisz mi kogoś naprawdę dobrego . Zakładam, że jak Ty będzie zadowolona, to będzie to prawdziwy miszcz, z którego usług będzie można spokojnie korzystać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 10:43   #3072
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM
że jak Ty będzie zadowolona, to będzie to prawdziwy miszcz, z którego usług będzie można spokojnie korzystać .
Nie wiem skąd ta pewność .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 12:14   #3073
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Moje zmarchy pod oczami coraz większe, ale chyba nie zdecyduję się na wstrzykiwanie czegoś w to miejsce. Koleżanka robiła i powiem, że efekt taki sobie. Niestety nie wiem dokładnie, jaki preparat jej tam wstrzykiwano (pewnie jakiś rodzaj kwasu hialuronowego). Przede wszystkim przez pierwszy okres po zabiegu miała widoczne grudki (w miejscu wkłucia, preparat wchłaniał się nierównomiernie) i dodatkowo walczyła ze strasznym przesuszem. Potem okazało się, że obok miejsc, które preparat wygładził i rozprostował, pojawiły się inne zmarszczki.
No nie wiem, może miała po prostu niezbyt dobrze wykonany zabieg, ale ja wolę efekty oglądać na realnych osobach, a nie tylko na promocyjnych zdjęciach, a że tylko ją znam, jako korzystającą z tego rodzaju zabiegów, to i może dlatego entuzjazmu do przetestowania na sobie brak .
To był źle zobiony zabieg i tyle, jeżeli chodzi o oczy to najlepszy efekt daje botok w kąciki i wypełnienie doliny łez kwasem.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47997416]Taka cena wiedzy .



Nie zniechecaj sie efektem u kolezanki. Niestety w Polsce ciezko znalezc dobrego lekarza z tego zakresu. Wiekszosc robi koszmarna robote vide karpie usta, o ktorych ostatnio pisalam. Niestety ludzie do bezguscia a lekarze czesto beztalencia. U nas idac przez miasto bez problemu wskazesz kto jest przerabiany, bo wyglada jak Natalia Siwiec. U nas robote dermatologa/chirurga ma byc widac, ma to wszystko krzyczec "paczaj, jaki ja plastik, stac mnie".
Moim zdaniem roboty dobrego lekarza nie widac. I takiego najtrudniej znalezc. Ja znalazlam jedna kobite, ktora ma swietne recenzje (z polecenia tez jest). Do konca roku u niej bede, wiec dam znac jak chcesz.[/QUOTE]
Ja mam genialnego lekarza ( moja przyjaciółka) i ona robi tak, że nikt nie zauważa, że masz coś zrobione. Jak od 3 lat powiększam usta i jeszcze nikt tego nie zauważył. Pacjentki, które chcą mieć rybę zamiast ust odsyła, bo to nie zawsze wina lekarza, czasem wymagania pacjenta. Jedna dziewczyna chciała żeby jej podać za dużo preparatu w usta, bo jej na dłużej starczy
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu





Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2014-09-04 o 12:20
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 12:21   #3074
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ping, pokaz usta.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 13:50   #3075
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47998341]Nie wiem skąd ta pewność .[/QUOTE]
Wnoszę po lekturze Twoich wpisów

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
To był źle zobiony zabieg i tyle, jeżeli chodzi o oczy to najlepszy efekt daje botok w kąciki i wypełnienie doliny łez kwasem.
Pewnie tak, niemniej jak nie ma się nikogo sprawdzonego, a widzi się takie kiepskie efekty, to rodzi się obawa czy warto ryzykować . W każdym razie jak miałabym możliwość skorzystania z usług dobrego specjalisty, to z chęcią poddałabym się zabiegowi.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja mam genialnego lekarza ( moja przyjaciółka) i ona robi tak, że nikt nie zauważa, że masz coś zrobione. Jak od 3 lat powiększam usta i jeszcze nikt tego nie zauważył. Pacjentki, które chcą mieć rybę zamiast ust odsyła, bo to nie zawsze wina lekarza, czasem wymagania pacjenta. Jedna dziewczyna chciała żeby jej podać za dużo preparatu w usta, bo jej na dłużej starczy
I to jest podstawa - sprawdzony, zaufany lekarz.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 14:05   #3076
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja mam genialnego lekarza ( moja przyjaciółka) i ona robi tak, że nikt nie zauważa, że masz coś zrobione. Jak od 3 lat powiększam usta i jeszcze nikt tego nie zauważył. Pacjentki, które chcą mieć rybę zamiast ust odsyła, bo to nie zawsze wina lekarza, czasem wymagania pacjenta. Jedna dziewczyna chciała żeby jej podać za dużo preparatu w usta, bo jej na dłużej starczy
Zazdroszczę sprawdzonego i zaufanego lekarza, na dodatek bardzo rozsądnego
Mam wrażenie, że właśnie przez skłonność do przesady, wiele kobiet po zabiegach wygląda gorzej niż przed.

Ja stwierdziłam, że raczej przy twarzy nie będę majstrować. Są rzeczy, które chciałabym poprawić, ale chyba za bardzo boję się tego że efekt mi się nie spodoba.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:15   #3077
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szczerze? Po kilku miesiącach odstawiłam, bo miałam mały armagedon na twarzy, a nie wiedziałam, co jest przyczyną. Okazało się, że Clarisonic nie był winowajcą, ale jakoś ciężko mi było wrócić do systematycznego stosowania. Teraz dopiero próbuję przełamać lenistwo i ponownie wyrobić sobie nawyk jej codziennego używania.
Jak tak się zastanowić, to szczotka dobrze doczyszcza twarz i tyle. Nie widzę nie wiadomo jakiej poprawy, ale w sumie niczego złego o niej powiedzieć nie mogę. Podsumowując te wypociny - fajnie mieć, ale bez niej spokojnie można się obejść.
Mogę się podpisać pod każdym zdaniem .
Co do końcówek ze zdziwieniem stwierdzam, że Deep Pore jest wg mnie delikatniejsza niż Sensitive
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:22   #3078
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie problem tkwi w kwalifikacjach osób wykonujących zabiegi. Botoks aplikowany jedynie w dwie zmarchy na czole to pół biedy, raczej trudno spaprać, ale już gmeranie wokół ust czy w delikatnej skórze pod oczami albo wypełnianie bruzd to ryzyko, że efekt będzie gorszy niż przed.
Też jestem zdania, że dobry zabieg to taki, po którym wygląda się lepiej, ale nikt nie wie dlaczego .
Będę wdzięczna, jak polecisz mi kogoś naprawdę dobrego . Zakładam, że jak Ty będzie zadowolona, to będzie to prawdziwy miszcz, z którego usług będzie można spokojnie korzystać .
dla mnie chore jest to,że kosmetolodzy już nie mówiąc KOSMETYCZKI wykonują takie zabiegi.. sama jestem kosmetologiem i nie wyobrażam sobie bez przeszkolenia, legalnego pozwolenia tego robić. A kobiety ze względu na atrakcyjność ceny korzystają z tego. Mam nadzieję,że zabiorą się za to w końcu.
Sama korzystam z usług medycyny estetycznej i nigdy nie pomyślałabym nawet,żeby pójść do kosmetyczki, kosmetologa czy niesprawdzonego lekarza
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:25   #3079
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Dzisiaj dla odmiany poszłam do S. denerwować personel
Wchodze, pusto, jedna Pani z obsługi tylko, S malutka. Pytam, kiedy będzie nowy podkład Diora?
Pani robi wielkie oczy i zdumioną minę:"Nowy podkład? Diora? Nie ma, nie wiem, ja nic nie wiem na ten temat" No comments

Dodam tylko, ze ja wiem kiedy ma byc, ale z ciekawości i złosliwosci po częsci chciałam sprawdzic, czy i w D i S takie niedojdy informacyjne z nich
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-04, 18:34   #3080
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzisiaj dla odmiany poszłam do S. denerwować personel
Wchodze, pusto, jedna Pani z obsługi tylko, S malutka. Pytam, kiedy będzie nowy podkład Diora?
Pani robi wielkie oczy i zdumioną minę:"Nowy podkład? Diora? Nie ma, nie wiem, ja nic nie wiem na ten temat" No comments

Dodam tylko, ze ja wiem kiedy ma byc, ale z ciekawości i złosliwosci po częsci chciałam sprawdzic, czy i w D i S takie niedojdy informacyjne z nich
zapytałaś ją czemu się krzywi?
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 18:36   #3081
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
zapytałaś ją czemu się krzywi?
Nie, poniewaz nie olewała mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 19:37   #3082
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
dla mnie chore jest to,że kosmetolodzy już nie mówiąc KOSMETYCZKI wykonują takie zabiegi.. sama jestem kosmetologiem i nie wyobrażam sobie bez przeszkolenia, legalnego pozwolenia tego robić. A kobiety ze względu na atrakcyjność ceny korzystają z tego. Mam nadzieję,że zabiorą się za to w końcu.
Sama korzystam z usług medycyny estetycznej i nigdy nie pomyślałabym nawet,żeby pójść do kosmetyczki, kosmetologa czy niesprawdzonego lekarza
Nie, no do kosmetyczki to mogę pójść na depilację woskiem, ale nie na zabiegi typu botoks czy wypełnianie, bo od tego jest lekarz i to z odpowiednią specjalizacją. Jak ktoś patrzy tylko na cenę, to nie ma się co dziwić, że po ulicach chodzą potwory.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 19:38   #3083
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie, no do kosmetyczki to mogę pójść na depilację woskiem, ale nie na zabiegi typu botoks czy wypełnianie, bo od tego jest lekarz i to z odpowiednią specjalizacją. Jak ktoś patrzy tylko na cenę, to nie ma się co dziwić, że po ulicach chodzą potwory.
Sie pod tym podpisuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 19:56   #3084
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie, no do kosmetyczki to mogę pójść na depilację woskiem, ale nie na zabiegi typu botoks czy wypełnianie, bo od tego jest lekarz i to z odpowiednią specjalizacją. Jak ktoś patrzy tylko na cenę, to nie ma się co dziwić, że po ulicach chodzą potwory.
szkoda,że nie wszystkie kobiety myślą tak jak Ty i to jest problem niestety.


ta promocja -20% do Sephory jest tylko on-line?
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2014-09-04 o 19:58
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 20:05   #3085
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

nie tylko, ja kupowalam z -20% tez stacjonarnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 20:14   #3086
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A ja jutro będę miała bon bona ze zniżką 40 % .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 20:19   #3087
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A ja się zastanawiam na co wykorzystać kupon an 150 zł...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 20:27   #3088
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nie tylko, ja kupowalam z -20% tez stacjonarnie

Dzięki

Ja w sumie sama nie wiem co chcę, oprocz czarnego eyelinera sephorowskiego.
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2014-09-04 o 20:28
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-04, 23:11   #3089
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wnoszę po lekturze Twoich wpisów
Nie wiem o co Ci chodzi .

Dam oczywiscie znac jak sie bede wybierac.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Dodam tylko, ze ja wiem kiedy ma byc, ale z ciekawości i złosliwosci po częsci chciałam sprawdzic, czy i w D i S takie niedojdy informacyjne z nich
A kiedy ma w ogole do nas przybyc?
U mnie wszyscy cichociemni.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam na co wykorzystać kupon an 150 zł...
Na cos dla mnie?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-05, 08:56   #3090
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48010218]
A kiedy ma w ogole do nas przybyc?
U mnie wszyscy cichociemni.



Na cos dla mnie? [/QUOTE]
Ponoc 19 września.

ha ha akurat
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:34.