Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-18, 15:49   #3031
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Korah, dziękuję


Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Super nabytki
Na ten szampon Equilibra zbieram się od dawna, przeczytałam dużo pozytywnych opinii i skład też mi pasuje, choć nie jest idealny. Aloes dobrze działa na moją skórę . Widzę, że ten szampon ma nawet olej arganowy.
Moje ulubione serum Bielendy


A miałaś tą wersję do farbowanych??? Też jest super, w dodatku ma najbardziej naturalny skład ze wszystkich szamponów tej marki, a do tego restrukturyzującego było załączone gratis minimydełko aloesowe, zapomniałam o nim zupełnie, muszę wypróbować, choć kojarzę, że nie ma na nim podanego składu.

O, to widzę, że serum znane i tutaj na wątku Podzielam zachwyt
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 17:18   #3032
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Widziałyście nowość od Sylveco?
Płyn do płukania ust
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 18:21   #3033
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

ooo super produkty
ja sie oistatnio zastanawialam dzie sie podziewa moja paczka z vitacost i dzis sie wyjasnilo, bo dostalam list z Zollamt (urzedu celnego) i musze jechac paczke odebnrac i uiscic ewentualne oplaty
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 18:36   #3034
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość






A miałaś tą wersję do farbowanych??? Też jest super, w dodatku ma najbardziej naturalny skład ze wszystkich szamponów tej marki, a do tego restrukturyzującego było załączone gratis minimydełko aloesowe, zapomniałam o nim zupełnie, muszę wypróbować, choć kojarzę, że nie ma na nim podanego składu.

O, to widzę, że serum znane i tutaj na wątku Podzielam zachwyt
W ogóle nie miałam nic z tej firmy jeszcze, ale jak pokończę zapasy to na pewno się skusze.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Widziałyście nowość od Sylveco?
Płyn do płukania ust
Coś mi się mignęło na FB? Ale raczej nie kupię, bo mam już przesyt Sylveco.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 19:53   #3035
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ależ się za Wami stęskniłam

tarczyca mi mocno zaszwankowała po ciąży i musiałam dla niej szukać ratunku....

kosmetycznie tez coś dodam od siebie...pozwólcie, że poczytam Was trochę najpierw, żeby wiedzieć co ostatnio było na tapecie
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-18, 20:24   #3036
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
ooo super produkty
ja sie oistatnio zastanawialam dzie sie podziewa moja paczka z vitacost i dzis sie wyjasnilo, bo dostalam list z Zollamt (urzedu celnego) i musze jechac paczke odebnrac i uiscic ewentualne oplaty
To trzymamy kciuki, żeby Ci nie podliczyli jak za zboże

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Widziałyście nowość od Sylveco?
Płyn do płukania ust
trochę dziwne, że zaczynają od płynu w tym temacie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Ależ się za Wami stęskniłam

tarczyca mi mocno zaszwankowała po ciąży i musiałam dla niej szukać ratunku....

kosmetycznie tez coś dodam od siebie...pozwólcie, że poczytam Was trochę najpierw, żeby wiedzieć co ostatnio było na tapecie
Dobrze, że jesteś, trzymam kciuki za powrót do zdrowia, zapewne nic dobrego to to nie jest.

Koniecznie pochwal się, co tam masz fajnego (i niefajnego jakby co to też) w kwestii kosmetycznej, jestem bardzo ciekawa.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-06-18 o 20:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 07:36   #3037
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Widziałyście nowość od Sylveco?
Płyn do płukania ust
Nie widziałam, a możliwe, że wypróbuję
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 09:53   #3038
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
trochę dziwne, że zaczynają od płynu w tym temacie
Też się zdziwiłam, liczyłam na pastę
Ale ogólnie jestem zaskoczona, bo jak byłam na ich dermokonsultacjach i gadałam z tą dziewczyną to sie dowiedziałam, ze klientki ciągle pytają o peelingi do ciała i enzymatyczny do twarzy.
A oni tymczasem poszli w jamę ustną
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 12:21   #3039
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja się zastanawiam nad peelingiem Sylveco, tylko mam jeszcze korundu trochę i nie wiem czy to nie to samo jak go sobie zmieszam z czymś co mam pod ręką

Myślę co by tu jeszcze z Bingo zamówić żeby za przesyłkę nie płacić, jeśli jest coś wartego uwagi to proszę o cynk

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2015-06-19 o 12:25
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 12:57   #3040
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Co mnie spotkało tej nocy! Koszmar jakiś, budzę się w środku nocy , głowa swędzi jak nie wiem co, włosy myłam jak zwykle , nie wczoraj , tylko przedwczoraj. Więc nie od kosmetyków, bo ciągle te same ostatnio stosuje. Zestaw sprawdzony. A tu Łupież straszny powrócił: biały , skorupa , łuski, nie zbyt to tłuste, bo z łojotokiem to już nie mam problemów. Ten problem miałam kilka miesięcy temu i skąd nie wiadomo, ale powrócił.
A wiem skąd ! od 2 tygodniu sobie świadomie gluten wprowadziłam na nowo do diety. Wyniki dobre, tarczyca opanowana, tsh , anty-tg ,a- tpo - wszystko w normie. Myślałam sobie, głupia, że choroba mi znikła, a wystarczyło 2 tygodnie z chlebkiem żytnim na zakwasie i bęc, problem gotowy.

No niestety, nie doceniałam tego, że dobra dieta to cuda działa. Byłam świadoma, tego że nie mogę sobie na to pozwolić, na powrót, a mimo to liczyłam, że mogę jeść normalnie, zdrowo. Wiecie co, nie czuje się normalna, bo mieszkam z ludźmi, którzy jedzą tradycyjnie wszystko, jak w kuchni dawnej, czyli smażone, w bułce tartej, a chleb jedzą 4 razy dziennie, tym bardziej mi ciężko. powinnam się wyprowadzić, wiem. Może nie długo.
A mi to nawet czekolada nie szkodzi, tak jak to pieczywko .

Powinnam napisać też na wątku o swędzącej skórze głowy, pewnie to zrobię, ale tu ostatnio bywam. Chciałam ostrzec Was przed tym, nie tylko kosmetyki , to zaledwie czubek góry lodowej, na skórze wyłazi wszystko, co nie tak jest z nami od środka.

Na razie udało się zaradzić. Zestaw ratunkowy to była oliwka Hipp z olejkiem tymiankowym na skórę głowy na godzinę. Później umyłam szamponem Weleda nagietkowym 2 razy i jako odżywkę dałam kurację z owsem. Mam nadzieję, że noc będzie przespana tym razem. Wiem jednak, że alergen jakiś czas będzie krążył.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 13:03   #3041
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

losek, współczuję Ja tak nie mogę jeść nabiału, bo mam skazę białkową i przy okazji nie toleruje laktozy. Wywala mi atopowe zmiany i pędzi do toalety. Co prawda odstawienie na dobre mnie i krowom wychodzi, ale wiadomo - lepiej i tak móc, nawet jak się nie korzysta z przywileju Szkodzi mi też nadmiar tłuszczu i białka, na trawienie.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 13:22   #3042
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Też się zdziwiłam, liczyłam na pastę
Ale ogólnie jestem zaskoczona, bo jak byłam na ich dermokonsultacjach i gadałam z tą dziewczyną to sie dowiedziałam, ze klientki ciągle pytają o peelingi do ciała i enzymatyczny do twarzy.
A oni tymczasem poszli w jamę ustną
Enzymatyczny- to by było coś Byle nie na olejach

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Myślę co by tu jeszcze z Bingo zamówić żeby za przesyłkę nie płacić, jeśli jest coś wartego uwagi to proszę o cynk
Miałam parę rzeczy, ale nie polecam się napalać, praktycznie każdy produkt miał jakąś wadę, albo nie działał, albo podrażniał, albo śmierdział, albo wysuszał skórę, albo przetłuszczał włosy. Pewnie chcesz dobić do darmowej przesyłki Jak już to bierz jedno-dwuskładnikowe produkty, oleje, kwasy itp, albo serię kolagenową, nie jest naturalna, ale dość fajne są produkty myjące, serum do mycia twarzy i płyn do kąpieli.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Co mnie spotkało tej nocy! Koszmar jakiś, budzę się w środku nocy , głowa swędzi jak nie wiem co, włosy myłam jak zwykle , nie wczoraj , tylko przedwczoraj. Więc nie od kosmetyków, bo ciągle te same ostatnio stosuje. Zestaw sprawdzony. A tu Łupież straszny powrócił: biały , skorupa , łuski, nie zbyt to tłuste, bo z łojotokiem to już nie mam problemów. Ten problem miałam kilka miesięcy temu i skąd nie wiadomo, ale powrócił.
A wiem skąd ! od 2 tygodniu sobie świadomie gluten wprowadziłam na nowo do diety. Wyniki dobre, tarczyca opanowana, tsh , anty-tg ,a- tpo - wszystko w normie. Myślałam sobie, głupia, że choroba mi znikła, a wystarczyło 2 tygodnie z chlebkiem żytnim na zakwasie i bęc, problem gotowy.

No niestety, nie doceniałam tego, że dobra dieta to cuda działa. Byłam świadoma, tego że nie mogę sobie na to pozwolić, na powrót, a mimo to liczyłam, że mogę jeść normalnie, zdrowo. Wiecie co, nie czuje się normalna, bo mieszkam z ludźmi, którzy jedzą tradycyjnie wszystko, jak w kuchni dawnej, czyli smażone, w bułce tartej, a chleb jedzą 4 razy dziennie, tym bardziej mi ciężko. powinnam się wyprowadzić, wiem. Może nie długo.
A mi to nawet czekolada nie szkodzi, tak jak to pieczywko .

Powinnam napisać też na wątku o swędzącej skórze głowy, pewnie to zrobię, ale tu ostatnio bywam. Chciałam ostrzec Was przed tym, nie tylko kosmetyki , to zaledwie czubek góry lodowej, na skórze wyłazi wszystko, co nie tak jest z nami od środka.

Na razie udało się zaradzić. Zestaw ratunkowy to była oliwka Hipp z olejkiem tymiankowym na skórę głowy na godzinę. Później umyłam szamponem Weleda nagietkowym 2 razy i jako odżywkę dałam kurację z owsem. Mam nadzieję, że noc będzie przespana tym razem. Wiem jednak, że alergen jakiś czas będzie krążył.
Współczuję Wracaj prędko do zdrowia Wiem jak to jest, jak wszyscy wielcy znawcy przygadują mądrości życiowe, Tobie po prostu nie wolno czegoś jeść czy używać, ale osoby i to najbliższe prawią Ci, żebyś się nie wygłupiała, znam to
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 13:33   #3043
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Współczuję Wracaj prędko do zdrowia Wiem jak to jest, jak wszyscy wielcy znawcy przygadują mądrości życiowe, Tobie po prostu nie wolno czegoś jeść czy używać, ale osoby i to najbliższe prawią Ci, żebyś się nie wygłupiała, znam to
Bo wielu osobom, zwłaszcza starszym, wydaje się, że wszyscy inni "przesadzają". Bo jak to można czegoś nie móc jeść, nie móc czegoś używać czy coś może boleć. A tym bardziej jak jest się młodym. Ja co prawda nie miałam nigdy takiego problemu jeśli chodzi o jedzenie czy używanie, ale za to jak w liceum narzekałam na ból kręgosłupa i nogi to wszyscy mówili, że "przesadzam". I co? A to, że po roku jechali ze mną na operację kręgosłupa, na którą wybulili 12 tysięcy. Wtedy skończyło się "przesadzasz".
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 14:06   #3044
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Bo wielu osobom, zwłaszcza starszym, wydaje się, że wszyscy inni "przesadzają". Bo jak to można czegoś nie móc jeść, nie móc czegoś używać czy coś może boleć. A tym bardziej jak jest się młodym.
Skąd ja to znam. Dojeżdzałam na studia autobusem 1,5 h w jedną stronę i musiałam siedzieć bo inaczej mdlałam max w połowie drogi. Ile ja się nasłuchałam na swój temat. Że co za młodzież teraz, że niewychowana itd. I nie ważne że baba która mi "umierała" nad siedzeniem, wcześniej leciała biegiem z siatami do autobusu. A jak raz się poddałam i ustąpiłam miejsca i oczywiście zemdlałam to usłyszałam że się pewnie naćpałam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 14:16   #3045
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam. Dojeżdzałam na studia autobusem 1,5 h w jedną stronę i musiałam siedzieć bo inaczej mdlałam max w połowie drogi. Ile ja się nasłuchałam na swój temat. Że co za młodzież teraz, że niewychowana itd. I nie ważne że baba która mi "umierała" nad siedzeniem, wcześniej leciała biegiem z siatami do autobusu. A jak raz się poddałam i ustąpiłam miejsca i oczywiście zemdlałam to usłyszałam że się pewnie naćpałam.
Ja też miewałam omdlenia w autobusach, raz wracałam z wakacji autokarem na stojąco w upale, ustąpiłam starszej pani, ale nie wzięłam poprawki na to, że wcześniej przez półtorej godziny miałam ciężki plecak na plecach i że właśnie był upał, upadłam, ale zaraz mnie ktoś ocucił, ogólnie nie miałam nigdy przykrości, że naćpana albo co, ale ludzie też myślą takimi stereotypami, że młoda, to ma siłę, a niestety każdy może mieć gorszy dzień, np nieprzespaną noc i stresy przez naukę, ciężki dzień i nie zdążył nic zjeść, czy po prostu chorobę jakąś, np lokomocyjną bez względu na wiek, albo być w ciąży jeszcze niewidocznej. Kiedyś zemdlałam w kościele.

Kretko- no to dałaś im to na tacy, ale są tacy, co mają dowód jak na dłoni, ale i tak nie przyznają się do błędu, nieracji, głupoty, ludzie są często żałośni.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-06-19 o 14:18
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 14:27   #3046
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kiedyś zemdlałam w kościele.
W kościele to często miałam zjazdy. Wystarczyło że trzeba było stać a ksiądz przynudzał. Z tym że u mnie omdlenie ma kilka etapów i zazwyczaj udaje mi się w odpowiednim momencie wyjść czy odpowiednio zareagować. Raz wujek nie uwierzył że mi słabo i miał problem.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 14:30   #3047
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Co mnie spotkało tej nocy! Koszmar jakiś, budzę się w środku nocy , głowa swędzi jak nie wiem co, włosy myłam jak zwykle , nie wczoraj , tylko przedwczoraj. Więc nie od kosmetyków, bo ciągle te same ostatnio stosuje. Zestaw sprawdzony. A tu Łupież straszny powrócił: biały , skorupa , łuski, nie zbyt to tłuste, bo z łojotokiem to już nie mam problemów. Ten problem miałam kilka miesięcy temu i skąd nie wiadomo, ale powrócił.
A wiem skąd ! od 2 tygodniu sobie świadomie gluten wprowadziłam na nowo do diety. Wyniki dobre, tarczyca opanowana, tsh , anty-tg ,a- tpo - wszystko w normie. Myślałam sobie, głupia, że choroba mi znikła, a wystarczyło 2 tygodnie z chlebkiem żytnim na zakwasie i bęc, problem gotowy.

No niestety, nie doceniałam tego, że dobra dieta to cuda działa. Byłam świadoma, tego że nie mogę sobie na to pozwolić, na powrót, a mimo to liczyłam, że mogę jeść normalnie, zdrowo. Wiecie co, nie czuje się normalna, bo mieszkam z ludźmi, którzy jedzą tradycyjnie wszystko, jak w kuchni dawnej, czyli smażone, w bułce tartej, a chleb jedzą 4 razy dziennie, tym bardziej mi ciężko. powinnam się wyprowadzić, wiem. Może nie długo.
A mi to nawet czekolada nie szkodzi, tak jak to pieczywko .

Powinnam napisać też na wątku o swędzącej skórze głowy, pewnie to zrobię, ale tu ostatnio bywam. Chciałam ostrzec Was przed tym, nie tylko kosmetyki , to zaledwie czubek góry lodowej, na skórze wyłazi wszystko, co nie tak jest z nami od środka.

Na razie udało się zaradzić. Zestaw ratunkowy to była oliwka Hipp z olejkiem tymiankowym na skórę głowy na godzinę. Później umyłam szamponem Weleda nagietkowym 2 razy i jako odżywkę dałam kurację z owsem. Mam nadzieję, że noc będzie przespana tym razem. Wiem jednak, że alergen jakiś czas będzie krążył.
Jak lubisz chleb i ciezko ci bez niego, to jedz ten bezglutenowy. jest w sklepach ze drowa zywnoscia jesli taki masz. U mnie cala polka od chleba po musli, ciastka, a nawet makaron. Do tego kilka rodzaji maki bezglutenowej, fakt drozsza od tych z glutenem czyli zwyklych i w mniejszych opakowaniach, ale nalesniki juz moglabys sobie usmazyc.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 14:31   #3048
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
W kościele to często miałam zjazdy. Wystarczyło że trzeba było stać a ksiądz przynudzał. Z tym że u mnie omdlenie ma kilka etapów i zazwyczaj udaje mi się w odpowiednim momencie wyjść czy odpowiednio zareagować. Raz wujek nie uwierzył że mi słabo i miał problem.
No to przypomniało mi się, że 2 razy Raz ta sama akcja, co u Ciebie, byłam mała, może 6-letnia, tyle, że z ciocią, no to za 5 minut od usłyszenia "nie popisuj się" już mnie nieprzytomną zeskrobywała z kościelnej posadzki
A drugi raz miałam jakoś 11-13 lat, to czułam co się święci, ale wmawiałam sobie: Dasz radę, dasz radę... dasz... a potem już nic nie pamiętam, dopiero się ocknęłam, jak mnie wynosili z kościoła.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 14:35   #3049
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Mam zaksięgowane pobranie kasy przez iHerb, kurs prawie 1 zł wyższy niż faktycznie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 14:43   #3050
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No to przypomniało mi się, że 2 razy Raz ta sama akcja, co u Ciebie, byłam mała, może 6-letnia, tyle, że z ciocią, no to za 5 minut od usłyszenia "nie popisuj się" już mnie nieprzytomną zeskrobywała z kościelnej posadzki
A drugi raz miałam jakoś 11-13 lat, to czułam co się święci, ale wmawiałam sobie: Dasz radę, dasz radę... dasz... a potem już nic nie pamiętam, dopiero się ocknęłam, jak mnie wynosili z kościoła.
To ciocia nie miała dużo do dźwigania. Ja padłam mając jakieś 14 lat a zawsze konkret był ze mnie to we dwóch nie mogli mnie wynieść. Potem wujek już reagował jak tylko westchnęłam głębiej.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam zaksięgowane pobranie kasy przez iHerb, kurs prawie 1 zł wyższy niż faktycznie
Po ile Ci policzyli?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 14:49   #3051
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To ciocia nie miała dużo do dźwigania. Ja padłam mając jakieś 14 lat a zawsze konkret był ze mnie to we dwóch nie mogli mnie wynieść. Potem wujek już reagował jak tylko westchnęłam głębiej.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------



Po ile Ci policzyli?
Nie, sorry, coś tu namieszane.

Podali kurs euro () 4, 3179, ale jak dzielę co mi pobrali przez kwotę zamówienia to wychodzi kurs 3,8534
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 14:54   #3052
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To ciocia nie miała dużo do dźwigania. Ja padłam mając jakieś 14 lat a zawsze konkret był ze mnie to we dwóch nie mogli mnie wynieść. Potem wujek już reagował jak tylko westchnęłam głębiej.


A najlepsze, że teraz już mogę jeździć, chyba wyrosłam z tych omdleń, chociaż dawno nie jechałam środkiem komunikacji publicznej i to na stojąco, teraz to mi ustępują, raz mi starszy pan ustąpił, tzn chciał, ale odmówiłam odkąd mam prawko to bardzo rzadko jeżdżę autobusami, ale w kościele też nic mi się nie dzieje i też mam tę świadomość, że jestem dorosła i sama decyduję o swoim losie, więc w razie czego bym po prostu wyszła, nie zwracając uwagi na to, czy ciocia albo ktoś się zezłości, więc lepsze samopoczucie może też być spowodowane komfortem psychicznym
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 15:08   #3053
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie, sorry, coś tu namieszane.

Podali kurs euro () 4, 3179, ale jak dzielę co mi pobrali przez kwotę zamówienia to wychodzi kurs 3,8534
Banki z tego co wiem przeliczają PLN na euro a dopiero potem na inną walutę. Mieli to podwójne przewalutowanie znieść ale nie wiem na jakim to jest etapie.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


A najlepsze, że teraz już mogę jeździć, chyba wyrosłam z tych omdleń, chociaż dawno nie jechałam środkiem komunikacji publicznej i to na stojąco, teraz to mi ustępują, raz mi starszy pan ustąpił, tzn chciał, ale odmówiłam odkąd mam prawko to bardzo rzadko jeżdżę autobusami, ale w kościele też nic mi się nie dzieje i też mam tę świadomość, że jestem dorosła i sama decyduję o swoim losie, więc w razie czego bym po prostu wyszła, nie zwracając uwagi na to, czy ciocia albo ktoś się zezłości, więc lepsze samopoczucie może też być spowodowane komfortem psychicznym
U mnie jest wszystko ok pod warunkiem że sobie nie pomyślę że jest nudno, duszno albo najgorsze "co by było gdybym teraz zaczęła mdleć". To ostatnie działa bez pudła.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 15:08   #3054
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Enzymatyczny- to by było coś Byle nie na olejach
no właśnie

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Banki z tego co wiem przeliczają PLN na euro a dopiero potem na inną walutę. Mieli to podwójne przewalutowanie znieść ale nie wiem na jakim to jest etapie.
mieli, ale jakoś powoli im się schodzi ze zmianami.. za dobrze na tym zarabiają
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 15:17   #3055
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Hej jakie są Wasze opinie o czarnym mydle afrykańskim? Kupiłam dzisiaj bo się naczytałam, że delikatne i nie wysusza. Mam mleczko z Sylveco i makijaż zmywa całkiem dobrze ale zostawia lepką warstwę , która mi nie do końca pasuje. Mam zamiar właśnie po mleczku używać mydła. Tylko boję się , że wysuszy moją skórę , która i tak cierpi na nadmiar suchości.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 15:22   #3056
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
mieli, ale jakoś powoli im się schodzi ze zmianami.. za dobrze na tym zarabiają
Fakt.

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Hej jakie są Wasze opinie o czarnym mydle afrykańskim? Kupiłam dzisiaj bo się naczytałam, że delikatne i nie wysusza.
Które kupiłaś?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 15:26   #3057
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam parę rzeczy, ale nie polecam się napalać, praktycznie każdy produkt miał jakąś wadę, albo nie działał, albo podrażniał, albo śmierdział, albo wysuszał skórę, albo przetłuszczał włosy. Pewnie chcesz dobić do darmowej przesyłki Jak już to bierz jedno-dwuskładnikowe produkty, oleje, kwasy itp, albo serię kolagenową, nie jest naturalna, ale dość fajne są produkty myjące, serum do mycia twarzy i płyn do kąpieli.
Kwasów u mnie dostatek (łącznie z zapasem serum Bielendy) Chciałam olej jojoba, ale nie mają, poza tym zainteresował mnie zielony żel do nóg, który chwaliłaś w kwc, ale i tak jeszcze brakuje parę złotych Skoro masz takie doświadczenia, to nie będę nic na siłę wyszukiwać
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 15:33   #3058
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Fakt.



Które kupiłaś?
Mohani Afrykańskie czarne mydło
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 15:40   #3059
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Mohani Afrykańskie czarne mydło
Mignęło mi gdzieś ale nic konkretnego na jego temat nie czytałam. Ja czekam na Dudu Osun. Jak dobrze pójdzie to w niedzielę powinnam je dostać.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 15:45   #3060
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mignęło mi gdzieś ale nic konkretnego na jego temat nie czytałam. Ja czekam na Dudu Osun. Jak dobrze pójdzie to w niedzielę powinnam je dostać.
To napisz jak Ci się sprawdza . Ja miałam do wyboru to Mohani i Dudu Osun ale ono było perfumowane i stwierdziłam , że nie chce.
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.