Maseczka aspirynowa i tonik aspirynowy - ZBIORCZY - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 08:29   #781
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Maseczka Aspirynowa

aaa. jednorazowa dawka no to wszystko jasne
ok dzieki
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:57   #782
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Również chciałam się podzielić wrażeniami! Niesamowite cuda działa ta maseczka! Skóra jest miekka, taka delikatna i co najważniejsze: pory sa znacznie zwężone i te okropne czarne punkciki - wągry zostały wybielone Jestem pd wielkim wrażeniem!
Na poczatku zrobiłam sobie taką kurację 2 razy w tygodniu i stosowałam gdzies ok. miesiąca. Teraz profilaktycznie stosuję 1 raz w tygodniu, do tego peeling enzymatyczny i skóra jest czyściutka, bez żadnych niespodzianek
Nawet mąż zaczął stosować maseczke z aspiryny
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 17:09   #783
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Maseczka Aspirynowa

sub
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:46   #784
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Maseczka Aspirynowa

czytam i czytam i czytam i staram sie wszystko i polapac i do siebie dostosowac ale niestety cisnie mi sie kilka pytan w glowce, moze i glupich po tym calym czytaniu... :/

ogolnie maluje sie na codzien, pod podklad nakladam silikonowa baze z daxa i mam w zwiazku z tym problem


jak juz bym nalozyla ta maseczke wieczorem, i na drugi dzien chciala nalozyc normalny makijaz to moge czy ta baza zapcha mnie itd.. ? filtrow pewnie stosowac nie bede bo mam swoje makijazowe przyzwyczajenia a pewnie musialabym je calkowcie zmienic a ciezko by mi bylo wiec jak to dokladnie jest, czy uzywajac bazy, podkladu i pudru w kamieniu i nie opalajac sie w solarium ani na sloncu zapcham buzie bardziej? pomijam juz przebarwienia ale uzywalam effelar i chodzilam przy tym na solarium i nic mi sie nie zrobilo, czy taka maseczka jest silniejsza i bardziej odkryje skore? nie mam ani wypryskow ani plam na twarzy, jedynie moje rozszerzone pory i zaskorniki mnie mecza.. prosze niech mi ktos wylozy kawe na lawe:/
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 19:59   #785
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Dziewczyny powiedzcie mi czy mogę zrobić tą maseczke z dwóch aspiryn bayera. Mam akurat tylko dwie w domu i nie chce mi się wychodzić po więcej, a i tak chcę ją nałożyć tylko na nos i brodę. Wydaje mi się, że sześć aspiryn to zdecydowanie za dużo szczególnie że mój nos jest mały . Co o tym myślicie? Można tak? 2 aspiryny, minimalna ilość wody i mniejsza ilość jogurtu. Czy to osłabi jakoś efekt?
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:20   #786
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy mogę zrobić tą maseczke z dwóch aspiryn bayera. Mam akurat tylko dwie w domu i nie chce mi się wychodzić po więcej, a i tak chcę ją nałożyć tylko na nos i brodę. Wydaje mi się, że sześć aspiryn to zdecydowanie za dużo szczególnie że mój nos jest mały . Co o tym myślicie? Można tak? 2 aspiryny, minimalna ilość wody i mniejsza ilość jogurtu. Czy to osłabi jakoś efekt?
ja generalnie zwykle uzywam dwoch aspiryn nakladam na czolo i na nos i wydaje sie ze dziala
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 20:21   #787
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Dziękuję za odp
no to idę nakładać, poprostu myślałam że będzie za małe stężenie tego kwasu czy co to tam
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 22:26   #788
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy mogę zrobić tą maseczke z dwóch aspiryn bayera. Mam akurat tylko dwie w domu i nie chce mi się wychodzić po więcej, a i tak chcę ją nałożyć tylko na nos i brodę. Wydaje mi się, że sześć aspiryn to zdecydowanie za dużo szczególnie że mój nos jest mały . Co o tym myślicie? Można tak? 2 aspiryny, minimalna ilość wody i mniejsza ilość jogurtu. Czy to osłabi jakoś efekt?
ha! ja prawdę mówiac na cala twarz uzywam 2 aspiryn i mi to w zupelnosci wystarczy, po 3 tygodniach regularnego stosowania widze efekty pory sie zwęziły, wagry sa bledsze, mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 18:55   #789
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Wystarczy mi krem z SPF 15 wystarczy przy kuracji tą cud-maseczką?
I czy cera naczynkowa nie ucierpi na tym?
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:55   #790
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Czy można czymś zastąpić ten jogurt naturalny? Np. jogurtem owocowym? Na pewno jogurt bez dodatków jest lepszy do maseczki, ale czy ostatecznie można by go wymienić na jakiś smakowy?
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 20:04   #791
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Dzisiaj pierwszy raz zaaplikowałam sobie maseczkę z bajerowskiej aspiryny (wcześniej uzywałam polopiryny s) i powiem jedno - nigdy więcej Praktycznie w ogóle się nie rozpuściła w wodzie/jogurcie, zostały duże ostre kawałki i efekt praktycznie żaden Polopiryna fajnie się rozpuszczała, tak jakby lekko pieniła i skóra po niej była zdrowo zaróżowiona a pory delikatnie ściągnięte.
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 16:00   #792
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Maseczka Aspirynowa

czy moge stosowac te maseczke przy cerze naczynkowej? prosze o rade
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 17:05   #793
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez Mo_niczka Pokaż wiadomość
czy moge stosowac te maseczke przy cerze naczynkowej? prosze o rade
Maseczkę aspirynową można stosować przy naczynkowej cerze. Ja posiadam cerę naczynkową i ta maseczka mnie nie podrażnia ,a użyłam jej już kilka razy i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:00   #794
kokoryczka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Maseczka Aspirynowa

kupilam czysta aspirine i po dodaniu pare kropli wody rozpadla sie na proszek ktory nie rozpuscul sie,ani w wodzie ani w jogurcie,czy kupilam zla aspirine?czy wam te biale drobinki sie robia czy płyn?mieszkam w Niemczech i nie wiem jaka aspirine kupic
kokoryczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 07:47   #795
bambinosek
Raczkowanie
 
Avatar bambinosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kuj-pomorskie
Wiadomości: 55
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez kokoryczka25 Pokaż wiadomość
kupilam czysta aspirine i po dodaniu pare kropli wody rozpadla sie na proszek ktory nie rozpuscul sie,ani w wodzie ani w jogurcie,czy kupilam zla aspirine?czy wam te biale drobinki sie robia czy płyn?mieszkam w Niemczech i nie wiem jaka aspirine kupic
Ja stosuję aspirynę firmy Bayer, na pewno w Niemczech taką dostaniesz. Ale wydaje mi się, że ta którą masz też jest ok. Najlepiej rozgnieść aspirynę na miazgę (np. za pomocą dwóch łyżeczek) i wtedy dodać wody lub jogurtu.
bambinosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:56   #796
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez kokoryczka25 Pokaż wiadomość
kupilam czysta aspirine i po dodaniu pare kropli wody rozpadla sie na proszek ktory nie rozpuscul sie,ani w wodzie ani w jogurcie,czy kupilam zla aspirine?czy wam te biale drobinki sie robia czy płyn?mieszkam w Niemczech i nie wiem jaka aspirine kupic
dobrą aspirynę kupiłaś
ona sie nie rozpuszcza do końca tylko właśnie rozpada na takie małe drobinki (grudki, proszek)
potem dodaje się to do jogurtu i na buźkę
a przy zmywaniu, jeśli nie masz wrażliwej, naczyniowej cery to możesz sobie zrobić tymi grudkami peeling
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 21:28   #797
kokoryczka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: Maseczka Aspirynowa

dziekuje to mnie uspokoiliscie,nie czułam zadnego pieczenia ani swedzenia juz myslałam ze zly zakup zrobilam
kokoryczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 08:43   #798
Yen7
Raczkowanie
 
Avatar Yen7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 205
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Maseczka jest niezła. Zrobiłam ja 2 razy ale chyba widzę różnicę. Pory na nosie mniejsze. Za pierwszym razem dodałam jogurtu waniliowego bo taki akurat miałam ale teraz juz mam lodówkę zaopatrzoną w naturalny.

Pytanie do stosujących maseczkę aspirynową: używacie na dzień filtrów?
Yen7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 09:28   #799
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez kokoryczka25 Pokaż wiadomość
kupilam czysta aspirine i po dodaniu pare kropli wody rozpadla sie na proszek ktory nie rozpuscul sie,ani w wodzie ani w jogurcie,czy kupilam zla aspirine?czy wam te biale drobinki sie robia czy płyn?mieszkam w Niemczech i nie wiem jaka aspirine kupic
A przedtem rozkruszyłaś ją ?
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 14:48   #800
aliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Smile Dot.: Maseczka Aspirynowa

Tyle szumu wokół tej maseczki, że i ja sobie nie odmówiłam tej przyjemności jogurtowej Na razie stosowałam 2 razy i rzeczywiście jak na taki domowy specyfik świetnie działa. Może nie domyka porów do końca ale i tak pięknie ściąga. No i ta gładź buźki po, niemal jak u niemowlaka
aliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 11:15   #801
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez aliana Pokaż wiadomość
Tyle szumu wokół tej maseczki, że i ja sobie nie odmówiłam tej przyjemności jogurtowej Na razie stosowałam 2 razy i rzeczywiście jak na taki domowy specyfik świetnie działa. Może nie domyka porów do końca ale i tak pięknie ściąga. No i ta gładź buźki po, niemal jak u niemowlaka
A znasz cos co domyka pory do końca?
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 08:19   #802
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Coż, jako kolejna "ofiara" maseczki się wypowiem.

Przeczytałam cały wątek, maseczkę zrobiłam z 3 aspiryn Bayera+mała łyżeczka jogurtu naturalnego bez cukru. Wody nie dawałam, bo ta aspiryna dobrze sie rozpuszcza w jogucie. Ale zostają też takie fajne ostre drobinki, które fajnie szorują i jest ich dużo - dlatego na koniec zafundowałam sobie porządny peeling. Ale to chyba nie dla wrazliwców - ja akurat szukam zawsze takich peelingów - mocnych. Najlepszym dotychczas dla mnie był zwilżony piasek z morza martwego
Maseczkę trzymałam ok 25 min. Zmyłam i co zobaczyłam... Twarz na pewno była o wiele jaśniejsza, baaardzo gładka, pory rzeczywiście mniej widoczne - czyli efekt taki jakiego nie osiągnęlam nigdy żadną maseczką czy peelingiem, nawet tym "piaskowym"
Muszę powiedzieć, że skórę mam raczej nieproblemową, tylko suchą i z tymi cholernymi czrnymi kropkami na nosie i troszkę na brodzie. Nie jest tez wrażliwa, ale i do kwasów w ogole nie przyzwyczajona. Ogólnie maseczka okazała się dla mnie bardzo dobrym wynalazkiem. Ale oceniając obiektywnie nie twierdzę, że jest jakaś piorunująca róznica "przed" i "po"., jednocześnie widzę różnice i to co widzę mi się podoba. Dlatego zaprzyjaźnię sie z maseczką aspirynową na dłuzej
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 12:51   #803
aliana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 54
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
A znasz cos co domyka pory do końca?
Hej! Ogólnie nie ma chyba pojedynczego kosmetyku, który sam z siebie zamknie pory do końca. Sama stosuję BHA, glinkę zieloną, BHA, retinoidy i od niedawna maseczkę aspirynową i suma sumarum mam pozamykane czy raczej ściągniete pory. NIe trwa to jednak wiecznie i systematycznie trzeba rytuały piękności powtarzać co by ten efekt podtrzymać. Na pewno do końca porów nie można się pozbyć bez smarowania się różnymi mazidłami. Tak przynajmniej mi się wydaje
aliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 10:21   #804
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Hej
Wczoraj zrobiłam sobie pierwszy raz maseczkę aspirynową i jestem pod wrażeniem !!
50% moich podskórnych pryszczy zniknęło ! A to dopiero był pierwszy raz.
Jak myślicie, co ile taką maseczkę robić? Co tydzień? Najchętniej robiłabym ją codziennie :P :P

Czy dobrym pomysłem jest po zmyciu maseczki posmarować się kremem bambino (faktor 4) ??
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 21:41   #805
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez aliana Pokaż wiadomość
Hej! Ogólnie nie ma chyba pojedynczego kosmetyku, który sam z siebie zamknie pory do końca. Sama stosuję BHA, glinkę zieloną, BHA, retinoidy i od niedawna maseczkę aspirynową i suma sumarum mam pozamykane czy raczej ściągniete pory. NIe trwa to jednak wiecznie i systematycznie trzeba rytuały piękności powtarzać co by ten efekt podtrzymać. Na pewno do końca porów nie można się pozbyć bez smarowania się różnymi mazidłami. Tak przynajmniej mi się wydaje
a jakie retinoidy i BHA stosujesz?glinke tez sobie chwale
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 22:00   #806
kociek
Raczkowanie
 
Avatar kociek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Ja tez zrobilam sobie te maseczke pod wplywem opinii wizazanek. I dziekuje bardzo za nia. Zrobilam ja juz kilka razy. Stosuje jako peeling 2 razy w tygodniu. Masuje twarzyczke ok 2o minutek a potem niemmoge wyjsc z podziwu jaka mam gladziutka cere i zadne syfki ropne czy inne wystajace sie mi nie robia chociaz to pewnie tez jest zasługa zamiany zelu do mycia twarzy na płyn micelarny i stosowania brevoxylu. Oczywiscie idealnie nie jest na mojej twarzy ale o nieeeeeeeeeebo lepiej Dodam ze mam skóre tłusta zanieczyszczona. Skłonna do wyprysków.
kociek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 20:39   #807
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: Maseczka Aspirynowa

wlasnie jestem po pierwszej w swoim zyciu maseczce polopirynowej. wzielam 5 tabletek polopiryny s i lyzeczke danonka naturalnego. 20 min na skorze (musialam co chwile zwilzac ) efekt taki:
- gladka skora jak po dobrym pilingu
- rozjasniona ( taki fajniutki glam)
- w kolorycie jakby ujednolicona
ogolnie na plus na razie czekam do jutra na jakiekolwiek efekty niepozadane.
w sumie to zastanawiam sie czy nie za malo tej polopirynki wzielam, poniewaz gdzies przeczytalam ze na maseczke musi byc 2000mg kw acetylosalicylowego a ja jakby nie patrzec dalam 1500. efekty sa fajne ale moze bylyby jeszcze lepsze
jak na 1 raz super
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 11:05   #808
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Cytat:
Napisane przez cukier Pokaż wiadomość
wlasnie jestem po pierwszej w swoim zyciu maseczce polopirynowej. wzielam 5 tabletek polopiryny s i lyzeczke danonka naturalnego. 20 min na skorze (musialam co chwile zwilzac ) efekt taki:
- gladka skora jak po dobrym pilingu
- rozjasniona ( taki fajniutki glam)
- w kolorycie jakby ujednolicona
ogolnie na plus na razie czekam do jutra na jakiekolwiek efekty niepozadane.
w sumie to zastanawiam sie czy nie za malo tej polopirynki wzielam, poniewaz gdzies przeczytalam ze na maseczke musi byc 2000mg kw acetylosalicylowego a ja jakby nie patrzec dalam 1500. efekty sa fajne ale moze bylyby jeszcze lepsze
jak na 1 raz super
Ja biorę jedno małe opakowanie Polopiryny czyli 6 sztuk i na twarz wystarcza w zupełności.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 08:55   #809
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Maseczka Aspirynowa

Bardzo fajna ta maseczka
Jestem po dwukrotnej aplikacji, zmniejszymi stężeniami, niż jest to sugerowane, bo moja skóra nie jest przyzwyczajona do kwasów, ale i tak efekt mi się podoba... Ale mam problem i proszę o radę. Póki co stosuję wysoki filtr, ale chciałabym go chwilowo zamienić na mniejszy faktor, żeby trochę wyjść na słońce i opalić buzię, bo niestety mam na twarzy przebarwienia potrądzikowe, a opalenizna ładnie ujednolica mi koloryt i wtedy tego nie widać.
Stąd moje pytanie - ile czasu musi minąć od ostatniej maseczki, żeby skóra była w miarę bezpieczna od plam posłonecznych? 2-3 tygodnie? Bardzo proszę o odpowiedź na moje pytanie.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 13:21   #810
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Maseczka Aspirynowa

DeathDealer, cykl odnowy skóry, czyli ok. miesiąca. A przynajmniej tak mi się wydaje
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 10:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.