Kosmetyki firmy Shiseido - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 08:11   #421
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Nie chcę martwić, ale też się dzisiaj maziałam tą szminką w GC i także odniosłam wrażenie, że jest nieco suchawa :/ a była dosyć nowa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 21:37   #422
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Czy ktoś jest dobrze zorientowany w kolorystyce podkładów Dual Balancing?
Na stonie Shi nie potrafię znaleźć wzorników, znalazłam natomiast na stronie Sephory coś takiego.
Bardzo mnie ciekawi, czy to jest już cała paleta, czy tylko jakiś wybór? I czy O20 jest najjaśniejszym odcieniem z Ochre, czy istnieje jeszcze np. jakiś Very Light Ochre O10?

I00 Very Light Ivory wygląda natomiast na jasną pomarańczkę, czy któraś z Was miała okazję obejrzeć go na żywo?

EDIT: Już wiem, że Very Light Ochre istnieje, przynajmniej w podkładzie liftingującym. Znalazłam go na All. Kolor nr O00. Muszę go gdzieś zobaczyć, no muuuuuszę koniecznie!
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...

Edytowane przez gosik.s
Czas edycji: 2008-04-21 o 13:34
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 23:03   #423
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Dziewczyny (Aneta), macałam dziś testery podkładofiltrów Shiseido. Rozpacz w kratkę i tragedia. Tynk, tynk, tynk. Tworzą niesamowitą skorupę, zero lekkosci, kolory różowe. Jak toto zaschnie na skórze to koniec, widoczny i nie do zdarcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03729981402.jpg (65,8 KB, 10 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 01:20   #424
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny (Aneta), macałam dziś testery podkładofiltrów Shiseido. Rozpacz w kratkę i tragedia. Tynk, tynk, tynk. Tworzą niesamowitą skorupę, zero lekkosci, kolory różowe. Jak toto zaschnie na skórze to koniec, widoczny i nie do zdarcia.

Przyznam,że ten podkład dobrze się zapowiadał,wysokie i porządne filtry,lekkość,krycie.Tak i podkład chyba w rzeczywistości nie istnieje
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 19:13   #425
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Mam ten podkładofiltr i muszę przyznać , że o ile kolor mi mniej więcej pasuje - mam SP10 o tyle konsystencja.....On jest strasznie pudrowy , ciężkawy , nie wyobrażam sobie smarowania nim twarzy w lecie.Do suchej skóry się absolutnie nie nadaje, do tłustej myślę ,że byłby ok , ale pod warunkiem braku rozszerzonych porów - przetestowałam go na posiadaczce tłustej , "porowatej" skóry - była nim zachwycona - kolor , krycie ,och i ach ale powłaził jej w pory....
Ten SP10 to taki biszkoptowy kolor,mógłby być jak dla mnie jaśniejszy i bardziej porcelanowy
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:08   #426
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Tez miałam na niego chęć - na KWC ma takie świetne opinie...Sama nie wiem....czy ktos wie jak wyglada kolor 50 (myślę o wersji dostępnej na truskawce - SPF 43)...W perfumerii testowałam 40tkę i strasznie jasny był...
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:10   #427
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Czy ktoś jest dobrze zorientowany w kolorystyce podkładów Dual Balancing?
Na stonie Shi nie potrafię znaleźć wzorników, znalazłam natomiast na stronie Sephory coś takiego.
Bardzo mnie ciekawi, czy to jest już cała paleta, czy tylko jakiś wybór? I czy O20 jest najjaśniejszym odcieniem z Ochre, czy istnieje jeszcze np. jakiś Very Light Ochre O10?

I00 Very Light Ivory wygląda natomiast na jasną pomarańczkę, czy któraś z Was miała okazję obejrzeć go na żywo?

EDIT: Już wiem, że Very Light Ochre istnieje, przynajmniej w podkładzie liftingującym. Znalazłam go na All. Kolor nr O00. Muszę go gdzieś zobaczyć, no muuuuuszę koniecznie!
Kolory I nie sa pomarańczowe, a raczej takie naturalno-skórne jesli można tak kolor nazwać....O - sa żółtawe a B z lekką domieszką rózu...Ja mam średnią karnację i uzywam I40 - bardzo dobrze się wtapia...
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 21:02   #428
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Dziewczyny podbijam watek, planuje zakupic Sun protection Liquid Foundation a nie mam jak sprawidzic kolorow...
Wacham sie miedzy SP10 i 30 bo z tego co wiem 20 wpada w roz dosyc pokaznie....do jakich kolorkow podkladow np double wear badz lancome byscie je porownaly?!
A moze ktoras stosowala ten Annessa Perfect Liquid?

Dzieki wielkie!
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 21:17   #429
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Ja mam SP10.Kupilam sobie teraz EL Futurist Soft Ivory 01 i ten SP10 ma podobny kolor, ale wyrazniejszy taki bardziej hmm biszkoptowy? A tego SP10 z miła checia się pozbede.....Jak jestes z Gdanska mozemy sie umówić to go sobie wypróbujesz.

B są z domieszką różu?A własnie zamierzałam sobie kliknąć I00 , a jestem taka cool porcelain myslałam , że bedzie dobrze....Kurcze , trzeba się bujnąć do Seforki....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:05   #430
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja mam SP10.Kupilam sobie teraz EL Futurist Soft Ivory 01 i ten SP10 ma podobny kolor, ale wyrazniejszy taki bardziej hmm biszkoptowy? A tego SP10 z miła checia się pozbede.....Jak jestes z Gdanska mozemy sie umówić to go sobie wypróbujesz.

B są z domieszką różu?A własnie zamierzałam sobie kliknąć I00 , a jestem taka cool porcelain myslałam , że bedzie dobrze....Kurcze , trzeba się bujnąć do Seforki....
Tego kolorku akurat nie znam, z double wear pasuja mi ecru, dessert beige, z la roche posay mam korygujacy podklad nr 11 choc ciut ciemniejszy moglby byc a podkladow szukam w odcieniach naturalnych, nie zoltych, nie rozowych....
A co do miejsca zamieszkania to niestety nie mieszkam w kraju a w Gdansku bede dopiero w okolicach wakacji
A tak w ogole to jakie odczucia w jego uzywaniu!?
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:22   #431
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

krótko mówiąc - do Jestem na niego za sucha i kolor też nie mój, jest taki pomarańczowawy.Już myślałam , czym go rozcieńczyć , ale chyba dam sobie z nim spokój .
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 07:14   #432
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja mam SP10.Kupilam sobie teraz EL Futurist Soft Ivory 01 i ten SP10 ma podobny kolor, ale wyrazniejszy taki bardziej hmm biszkoptowy? A tego SP10 z miła checia się pozbede.....Jak jestes z Gdanska mozemy sie umówić to go sobie wypróbujesz.

B są z domieszką różu?A własnie zamierzałam sobie kliknąć I00 , a jestem taka cool porcelain myslałam , że bedzie dobrze....Kurcze , trzeba się bujnąć do Seforki....
Ja też bylam przekonana że B to czysty beż, ale wg mnie mają najwięcej różowości sposród pozostałych

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dziewczyny podbijam watek, planuje zakupic Sun protection Liquid Foundation a nie mam jak sprawidzic kolorow...
Wacham sie miedzy SP10 i 30 bo z tego co wiem 20 wpada w roz dosyc pokaznie....do jakich kolorkow podkladow np double wear badz lancome byscie je porownaly?!
A moze ktoras stosowala ten Annessa Perfect Liquid?

Dzieki wielkie!
Dziewczyny...jak to jest z tymi kolorami w tym fluidzie....Ja używam Dual Balancing Shiseido I40 i testowałam Sun Protection LF o kolorze 40 i strasznie jasny jest , w ogóle nieporównywalne są te kolory...Zastanawiałam się czy 50 na truskawce nie kupić, tylko że tam jest inna wersja niz u nas w sklepach SPF43 (u nas SPF40) i nie wiem czy kolory takie same czy jednak się różni numeracja...Szukam sredniego, bezowego odcienia...Proszę o radę.

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-04 o 15:55
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 07:37   #433
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Lubię te kosmetyki.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 09:40   #434
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

na tru pojawił się fajny zestaw do pielęgnacji twarzy skincare:
http://eu.strawberrynet.com/productD...74619&goChar=S

kupiłabym bo jest w nim mój ulubiony tonik, ale z kolei nie mam ochoty się myć pianką bo wolę mleczka i kremy do zmywania i co mam począć ?
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:43   #435
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny (Aneta), macałam dziś testery podkładofiltrów Shiseido. Rozpacz w kratkę i tragedia. Tynk, tynk, tynk. Tworzą niesamowitą skorupę, zero lekkosci, kolory różowe. Jak toto zaschnie na skórze to koniec, widoczny i nie do zdarcia.
Ja stosuję go na krem - Avene 50+ - efekt daje wspaniały. Stosowany solo, rzeczywiście daje efekt maski.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość

Przyznam,że ten podkład dobrze się zapowiadał,wysokie i porządne filtry,lekkość,krycie.Tak i podkład chyba w rzeczywistości nie istnieje
Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Mam ten podkładofiltr i muszę przyznać , że o ile kolor mi mniej więcej pasuje - mam SP10 o tyle konsystencja.....On jest strasznie pudrowy , ciężkawy , nie wyobrażam sobie smarowania nim twarzy w lecie.Do suchej skóry się absolutnie nie nadaje, do tłustej myślę ,że byłby ok , ale pod warunkiem braku rozszerzonych porów - przetestowałam go na posiadaczce tłustej , "porowatej" skóry - była nim zachwycona - kolor , krycie ,och i ach ale powłaził jej w pory....
Ten SP10 to taki biszkoptowy kolor,mógłby być jak dla mnie jaśniejszy i bardziej porcelanowy
I jak zawsze, ile użytkowniczek, tyle opinii. Mam ten podkład - SP30 - i jestem z niego zadowolona, właściwie uważam go za najlepszy z dotychczas stosowanych. Mankamentem jest kolor, trochę dla mnie za żółty. Kupowałam go w Sephorze, nie było jednak SP20, wydaje mi się, że byłby dla mnie odpowiedniejszy, mam dość jasną cerę o ciepłym odcieniu.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Tez miałam na niego chęć - na KWC ma takie świetne opinie...Sama nie wiem....czy ktos wie jak wyglada kolor 50 (myślę o wersji dostępnej na truskawce - SPF 43)...W perfumerii testowałam 40tkę i strasznie jasny był...
Testowałam SP40 i na mnie dawał efekt kalifornijskiej opalenizny, no nie dogodzi się nam.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 00:11   #436
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Czy mogłabym prosić posiadaczkę tego podkładu o podanie składu, na KWC niestety ma . Nie wiem czy mam sobie nim głowę zawracać czy dać spokój , cały czas myślę

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Ja stosuję go na krem - Avene 50+ - efekt daje wspaniały. Stosowany solo, rzeczywiście daje efekt maski.





I jak zawsze, ile użytkowniczek, tyle opinii. Mam ten podkład - SP30 - i jestem z niego zadowolona, właściwie uważam go za najlepszy z dotychczas stosowanych. Mankamentem jest kolor, trochę dla mnie za żółty. Kupowałam go w Sephorze, nie było jednak SP20, wydaje mi się, że byłby dla mnie odpowiedniejszy, mam dość jasną cerę o ciepłym odcieniu.



Testowałam SP40 i na mnie dawał efekt kalifornijskiej opalenizny, no nie dogodzi się nam.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 15:15   #437
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

hej,

planuje zakup podkładu shiseido sun protection tylko mam dylemat ktory
najchetniej wzięłabym chyba kompakt ale na truskawce nie ma. Zastanawiam sie mocno nad tym w sztyfcie, poniewaz ma super konsystencje, ale niestety w douglasie mieli dzisiaj tylko ten bezbarwny w sticku a jesli chodzi o fluid to była resztka testera z koloru SP60(zastanawiałabym sie miedzy SP40 a SP60 wiec juz sama nie wiem : fluid czy stick ktory kolor

Czy któras z Was kupiła go juz?

dziekuje za wszelkie wskazowki, dzisiaj obroniłam prace licencjacka i chcialam zrobic sobie suprise
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 20:34   #438
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Kolor nr 20 z tych podkładofiltrów (Shiseido Sun Protection Liquid Foundation) wcale nie wpada jakoś w róż, a na pewno nie bardziej niż inne kolory. Niestety ale kolorystyka w nich jest średnio ciekawa... Trochę o nim poczytałam, popróbowałam w perfumerii i zrezygnowałam
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:13   #439
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Mam ten podkładofiltr i muszę przyznać , że o ile kolor mi mniej więcej pasuje - mam SP10 o tyle konsystencja.....On jest strasznie pudrowy , ciężkawy , nie wyobrażam sobie smarowania nim twarzy w lecie.Do suchej skóry się absolutnie nie nadaje, do tłustej myślę ,że byłby ok , ale pod warunkiem braku rozszerzonych porów - przetestowałam go na posiadaczce tłustej , "porowatej" skóry - była nim zachwycona - kolor , krycie ,och i ach ale powłaził jej w pory....
Ten SP10 to taki biszkoptowy kolor,mógłby być jak dla mnie jaśniejszy i bardziej porcelanowy

czy mogłabyś wkleić fotke tego kolorku na ręce? byłabym wdzięczna dozgonnie.
i napisz jaki masz typ kolorystyczny cery. Czy pasowałby ten kolor do bardzo jasnej różowiącej się buźki?
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 21:56   #440
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Jutro zrobie zdjęcie.Ale do bardzo jasnej buźki ten kolor jest za ciemny , przynajmniej dla mnie.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 23:49   #441
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Mam ten podkładofiltr i muszę przyznać , że o ile kolor mi mniej więcej pasuje - mam SP10 o tyle konsystencja.....On jest strasznie pudrowy , ciężkawy , nie wyobrażam sobie smarowania nim twarzy w lecie.Do suchej skóry się absolutnie nie nadaje, do tłustej myślę ,że byłby ok , ale pod warunkiem braku rozszerzonych porów - przetestowałam go na posiadaczce tłustej , "porowatej" skóry - była nim zachwycona - kolor , krycie ,och i ach ale powłaził jej w pory....
Ten SP10 to taki biszkoptowy kolor,mógłby być jak dla mnie jaśniejszy i bardziej porcelanowy
Dlatego ja także z niego zrezygnowałam- całkowicie zgadzam się z Twoją opinią.

Szukałam czegoś z wysokim filtrem ale jednocześnie lekkiego, żebym mogła używać w ciepłych krajach (wydawał się z opisu ideałem).
W rzeczywistości ten Shiseido jest tak gęsty i jakiś tępy (wydaje się dość płynny ale w trakcie nakładania już ciężko go rozsmarować cienką warstwą), że o lekkości i niewidocznym, makijażu nie ma mowy. Kolory wypadają na dość jasne w porównaniu do kolorystyki podkładów tej firmy.

Dlatego też już kupiłam sobie krem tonujący... bo Shiseido to bardziej na zimę mi pasuje. Nie wyobrażam sobie by nakładać na twarz coś tak ciężkiego, będąc na wakacjach
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 10:42   #442
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Proszęo opinię,jeśli ktokolwiek miał lub testował.Czy ta najjaśniejsza LC1,podobno cielista,faktycznie taka jest?Szukam bardzo cielistej pomadki,najlepiej w kolorze beżowym i natknęłam się właśnie na takie coś.Odstrasza mnie pojemność,bo ma tylko 1,5 grama

http://www.lumiere.pl/product_info.p...Nowo-----.html
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 14:30   #443
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny (Aneta), macałam dziś testery podkładofiltrów Shiseido. Rozpacz w kratkę i tragedia. Tynk, tynk, tynk. Tworzą niesamowitą skorupę, zero lekkosci, kolory różowe. Jak toto zaschnie na skórze to koniec, widoczny i nie do zdarcia.
Zalezy od cery.Ja mam mieszana i jestem tym podkladem zachwycona.
Mam kolor sp 50, spf 30.Piekny jasny bezyk, porownywalny z Chanel M.L.-
-20 clair. Mialam Armaniego, same zachwyty,a dla mnie tragedia, cos potwornego, jak wlazil w pory.Wiec, po prostu trzeba testowac...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 12:38   #444
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

A ten podkład ma dobre filtry?? Czy ten podkład dobrze spełnia się do ,ladnego makijazu czy raczej to taki typowo na lato i bardziej nastawiony na ochronę skóry. Wiecie moze gdzie go szukać żeby dostać próbki? Sephora?
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 15:14   #445
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Dziewczyny, testowala ktoras z Was kredki do brwi Shiseido?

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=5023#5023

Na KWC nie znalazlam recenzji. Nie wiem czy sa fajne i jesli tak to ktora wziac do jasno-brązowych wlosow, i do chlodnego typu urody, Light Brown czy Ash Blond?

Ta Light Brown wpada w kolor pomaranczawo-rudy, jest ciepla w odcieniu, czy to tylko takie zdjecie jest? Nie widzialam ich na zywo.

Bede wdzieczna za Wasze opinie.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 09:30   #446
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Dziewczyny (Aneta), macałam dziś testery podkładofiltrów Shiseido. Rozpacz w kratkę i tragedia. Tynk, tynk, tynk. Tworzą niesamowitą skorupę, zero lekkosci, kolory różowe. Jak toto zaschnie na skórze to koniec, widoczny i nie do zdarcia.
Nie zgodzę się. Dobrze kryje ale bez efektu maski na twarzy i ładnie na niej wygląda. Mam tłustą cerę z niedoskonałościami i jestem bardzo zadowolona A wiele już przetestowałam podkładów. Mam kolor SP10- jaśniutki.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 12:32   #447
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się. Dobrze kryje ale bez efektu maski na twarzy i ładnie na niej wygląda. Mam tłustą cerę z niedoskonałościami i jestem bardzo zadowolona A wiele już przetestowałam podkładów. Mam kolor SP10- jaśniutki.
Znalazłam Cię Pozdrawiam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 14:40   #448
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

To ja muszę zmienić opinię co do tych 'podkładofiltrów' Shiseido (Sun Protection Liquid Foundation).

Ogólnie to one mają jak dla mnie dość mocne krycie. Kolory nie są zbyt ładne, ciężko znaleźć odpowiedni- mocno wpadają w róż.

Jednak na lato, wymieszany z kremem, ten podkład jest chyba najlepszy. Ja mam zawsze twarz jaśniejszą od reszty i wychodząc na zewnątrz muszę ją jakoś przyciemnić- inaczej wyglądam dziwnie (jakbym była chora). Samoopalacz odpada (wysuszanie+uczulenie), pudry brązujące są nietrwałe i widoczne, więc zostaje jakiś podkład.

Ten Shiseido sprawdzałam w 40 stopniach. Fakt, miałam go niewiele na twarzy, ale jednak. Jest naprawdę zadziwiająco trwały, na pot, wodę, otarcia. Lekko ściera się owszem, ale każdy inny produkt już dawno by zniknął, a ten trwa długie godziny.
Jednak recenzji na razie mu sie wystawiam bo ciągle nie wiem czy przypadkiem lekko nie zapycha...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 03:21   #449
laurie77
Raczkowanie
 
Avatar laurie77
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
I00 Very Light Ivory wygląda natomiast na jasną pomarańczkę, czy któraś z Was miała okazję obejrzeć go na żywo?
Dołączam się do pytania - czy któraś z Was miała kolor I00 Very Light Ivory z Dual Balancing i czy jest on w ogóle do kupienia w Polsce (jeśli tak to może wiecie w której perfumerii w Warszawie znajdę tester )?
Wszystkie 20tki (I,B,O; P nie spotkałam) są dla mnie za ciemne... I00 jest na Truskawce, ale wolałabym jednak przetestować zanim kupię W I20 nie doszukałam się pomarańczki - to raczej czysty beż, więc - mam nadzieję, że w I00 pomarańczy też nie będzie.

Podkład wydaje się być rewelacyjny. W połączeniu z Anti-Shine Kryolana i Thermal Fix Mat Vichy trzymał się dziś na mojej tłustej twarzy cały dzień - kilkanaście godzin bez konieczności poprawek !!! Teraz tylko dobrać kolor - w sumie zawsze mogę mieszać I00 z I20, gdyby I00 okazał się zbyt jasny
Proszę o wiadomość na priv, jeśli któraś z Was ma I00 i mogłaby zrobić malutką próbkę...
laurie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 08:46   #450
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

ja mam odcien O00 i to jest żółty beż, nie widziałam niestety I00
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.