Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 12:19   #3421
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Myszi Pokaż wiadomość
Hmmm.

Moja opinia na temat sprawowania władzy na Wizażu nie jest wynikiem jedynie sprawy Kate (tej czy poprzedniej), ale wielu zdarzeń, które miały miejsce na forum.
I nie jest wcale tak, że nie potrafię ocenić sytuacji tylko dlatego, że lubię Kate.

Każdy ma swój rozum, widzi swoje i ocenia sprawę, postępowanie ludzi na podstawie tego co tu widzi i czyta. Myślę, że nasza reakcja nie jest wynikiem tylko tej jednej sprawy i jest jak najbardziej współmierna do zaistniałego wydarzenia.

Proszę nie oceniać nas jako bezmyślnych koleżaneczek płaczących nad ciemiężoną Wizażanką, bo myślę, że do tego nam daleko.
Myszi zgadzam się z Tobą całkowicie. Tu nie tulko chodzi o Kate.
Ale wszelkiego rodzaju tłumaczenie pewnych rzeczy kończy sie zawsze jednym stwierdzeniem: MY tu jesteśmy szefami, to Nasz portal , a wy nie macie NIC do gadania, a jak wam się nie podoba, to przecież nikt was tu nie trzyma. I juz nie raz widzieliśmy obrażone panienki i trzaskanie trzwiami, więc nie robi to na nas wrażenia - to tak w skórcie.
Jakakolwiek argumentacja, lepsza, czy gorsza, agresywna , czy spokojna zawsze kończy sie jednym tłumaczniem. Plus jeszcze stara śpiewka, że to dla dobra portalu, alby zachować ład i porządek. A my jesteśmy zwykłymi bezmózgimi krzykaczkami
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 12:24   #3422
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Myszi zgadzam się z Tobą całkowicie. Tu nie tulko chodzi o Kate.
Ale wszelkiego rodzaju tłumaczenie pewnych rzeczy kończy sie zawsze jednym stwierdzeniem: MY tu jesteśmy szefami, to Nasz portal , a wy nie macie NIC do gadania, a jak wam się nie podoba, to przecież nikt was tu nie trzyma. I juz nie raz widzieliśmy obrażone panienki i trzaskanie trzwiami, więc nie robi to na nas wrażenia - to tak w skórcie.
Jakakolwiek argumentacja, lepsza, czy gorsza, agresywna , czy spokojna zawsze kończy sie jednym tłumaczniem. Plus jeszcze stara śpiewka, że to dla dobra portalu, alby zachować ład i porządek. A my jesteśmy zwykłymi bezmózgimi krzykaczkami
Uważam, że tak dyskusja z mojej strony w ogóle nie ma sensu. Wy oczywiscie wiecie swoje. Zresztą już od bardzo dawna. Potrafię czytać i Wasze ciągłe przytyki nie są mi obce. Co bym nie zrobiła i tak będzie źle. Z mojej strony EOT.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 12:27   #3423
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Uważam, że tak dyskusja z mojej strony w ogóle nie ma sensu. Wy oczywiscie wiecie swoje. Zresztą już od bardzo dawna. Potrafię czytać i Wasze ciągłe przytyki nie są mi obce. Co bym nie zrobiła i tak będzie źle. Z mojej strony EOT.
Przytyki?
I tak źle?


Skoro mamy znowu odgrywać role złych i niewdzięcznych Wizażanek i atakowanej na każdym kroku Szefowej to ja również nie widzę sensu w dyskusji, której nikt nie chce z nami nigdy podjąć pisząc właśnie takie rzeczy.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 12:33   #3424
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Gwoli wyjaśnienia. Co jakis czas wraca jak bumerang problem ciemiężonej wizażanki i złej władzy. Nikt Kate nie atakował, nie pomawiał. Jeśli miały konflikt allegrowy z Hybris, to powinna to wyjaśnić i zamknąć sprawę. Ja mam nieodparte wrażenie, że cała sytuacja i reakcja jest niewspółmierna do wydarzenia.
Tak jak już pisałam, mam nadzieję, że emocje opadną i Kate wróci na forum perfumowe.
Odnośnie Justy79, to podziękowałam jej za pracę jako moda. Dla mnie jest to funkcja wzajemnego zaufania. Justa ma pretensje do mnie, ja do niej. Lepiej tego tak nie ciągnąć i rozstać się zawieszając broń.
Nie sądzę, aby Kate do nas wróciła, ma swój honor!

Reakcja niewspółmierna do sytuacji???? Nie sądzę, zważywszy na to, że to nie jest pierwsza i myślę, że nie ostatnia taka sytuacja, że odchodzą ważne i wartościowe osoby. Dziwię się takiemu sposobowi myślenia właścicieli portalu, że nad taką sytuacją można przejść do porządku dziennego, że emocje opadną, a wizaż zawsze będzie milutkim portalem. Jak widać nic w przyrodzie nie ginie, wszelkie takie sytuacje nie przechodzą bez echa, tylko się kumulują w pamięci wizażanek i w historii wizazu, stąd później takie reakcje - Twoim zdaniem - niewspólmierne do zaistniałej sytuacji.
Justa bardzo dziękuję Ci za pracę jako modka i za moralny kręgosłup - za to że stanęłaś w obronie Kate.

Uskow ma rację - biochemia już nie kwitnie i nie wiem, czy jeszcze raz zakwitnie.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 13:17   #3425
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Oj. Jak mi bardzo przykro wobec zaistniałej sytuacji. Jestem na tym forum stosunkowo od niedawna czynną forumowiczką i prawie tylko jestem na BK i na forum Mama z klasą. Zaglądam jeszcze do KWC i ewentualnie w inne działy, jeśli mnie coś zainteresuje.
Ale tu stawiałam swoje pierwsze kroki i to BK jest najbliższa mojemu sercu.
[b]Kate pomogła mi wiele razy, zresztą zawsze można było na Nią liczyć. Podobnie jak na naszą modkę Justy79.

Dziewczyny - jest mi bardzo przykro, bo lubiłam tu wchodzić i choć mało się odzywałam, to znam Was dobrze. A to miejsce to była dla mnie taka oaza spokoju, zapomnienia od codziennych trosk i zmartwień.

Nie mogę tego przeboleć. Niepowetowana strata.

Po prostu chce mi się ryczeć.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 13:17   #3426
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Nie bylo mnie na Wizazu przez pare ostatnich dni i....widze,ze po raz kolejny zle sie dzieje Zapanowala dziwna tendencja tzn.co jakis czas powracaja te same problemy tylko zmieniaja sie osoby-przykre.

Brakuje mi slow by okreslic to,co poczulam kiedy przeczytalam ostatnie posty zapoznajac sie z sytuacja.....
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 13:23   #3427
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Chciałam żłożyć na ręce Justy ogromne podziękowania za trud, jaki włożyła w moderowanie tego forum. Była bardzo dobrą moderatorką. Ale jak widać, kompetencje to za mało.. :/
Nie rozumiem tego, sama jestem adminem forum, może nie tak rozwiniętego i rozbudowanego, ale mam wrażenie, że my tam, jako 'władza' jesteśmy trochę bliżej użytkowników niż władza tutaj. Szkoda. Też się boję, że Biochemia niedługo umrze śmiercią naturalną. A tutaj właśnie tak wielu rzeczy się nauczyłam..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 13:27   #3428
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

O nie, biochemia nie może się rozpaść. Gdzie ja się wtedy podzieję? Od kogo uzyskam tyle pozytywnej energii i ciepła, jak nie od Was?

Justy - dziękuję Ci bardzo. Byłaś SUPER modką.

P.S. Przepraszam za tego dubla powyżej.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 14:17   #3429
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Justa, dzięki za moderatorstwo i wyrażenie swojego zdania
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 14:24   #3430
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Justa, dzięki za moderatorstwo i wyrażenie swojego zdania
Ja również .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 14:34   #3431
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Justa, Kate

Jestem w 100% z wami !!!
Justa byłas fantastyczna mo(r)dką!!!! dziękuje!
A ty Kate, świetną kumpelką
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 14:59   #3432
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Justa - nie wiem co napisać.

Dziękuję ci za wspaniałe moderowanie BK.

Ogromnie mi przykro.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 15:53   #3433
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Chciałam żłożyć na ręce Justy ogromne podziękowania za trud, jaki włożyła w moderowanie tego forum. Była bardzo dobrą moderatorką. Ale jak widać, kompetencje to za mało.. :/
Chlip, chlip...

Dołączam się do podziękowań.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 17:45   #3434
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Dziewczyny mi również jest bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Czuję się trochę niezręcznie, bo cała dyskusja na Perfumach została przeniesiona do nowego wątku o wdzięcznej nazwie „Burza w szklance... perfum” i rozpoczęta moim postem, w którym piszę m.in. o tym, że bardzo przykro jest mi z powodu braku fotek autorstwa Kasi i rozmów z nią na temat zapachów. Tym wpisem nie miałam najmniejszego zamiaru rozpoczynać „burzy w szklance perfum” a jedynie zwrócić uwagę na fakt, że odeszła z wizażu kolejna życzliwa i wartościowa osoba. Na wieść o tym, iż w związku z usunięciem zdjęć przez Kasie zostaje ona tymczasowo zablokowana podniósł mi się niebezpiecznie poziom adrenaliny ponieważ zawsze sądziłam, że regulamin jest jeden dla wszystkich i nie mogłam pojąć jak można stosować go tylko wybiórczo. Szczególnie przepraszam Justę, która wykazała się wielką odwagą, by stanąć w obronie prawdy – Justa nie miałam złych intencji

Dziękuję dziewczyny za czas, który wspólnie spędzałyśmy na rozmowach niekoniecznie związanych z urodą Czułam się tu dzięki Wam jak u siebie w domu. Tylu miłych słów od Was pod swoim adresem nie usłyszałam nawet od swojego byłego „partnera życiowego”
Bardzo dziękuję raz jeszcze, nadszedł moment, w którym postanowiłam powiedzieć Wizażowi dość. Proszę nie komentujcie mojej wypowiedzi, by nie wywoływać kolejnej burzy, tym razem w szklance „serum z kwasem askorbinowym” ?

Życzę Wam wszystkiego dobrego!
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 18:44   #3435
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kasiu - mam nadzieję, że jednak wrócisz do nas
Justa - Przyłączam się do podziękowań, byłaś świetnym moderatorem
Basiu - mam nadzieję, że zrobisz sobie "chwilowe wakacje"od waizażu i wrócisz jednak do nas
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 19:12   #3436
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Basiu , trudno powstrzymać mi się od komentarza.

Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie, ale wiedz, że w pełni rozumiem i popieram to co piszesz w dyskusjach, czy też jak kto woli "burzach" toczących się tu i ówdzie.

Najpierw Kate, teraz Ty...
Jeszcze kilka moich ulubienic się wykruszy i nie będzie tu po co wchodzić.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 20:01   #3437
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Basiu.. szkoda, że zrobiło się tu tak, a nie inaczej.
Wydawało mi się, że forum to miejsce otwarte na wszelkiego rodzaju dyskusje, nawet te, które kończą się burzami - od tego takie miejsca są. I o tyle lepiej, że wirtualne, bo tylko w momencie przebywania na forum. Tym bardziej mnie dziwi, że są osoby, które biorą takie sprawy aż tak poważnie. To przecież tylko internet!

Rozumiem, jeśli dochodzi do brzydkich sytuacji typu obrażanie czy wyzywanie kogoś (oraz spaming), ale nie widzę sensu zawieszania, blokowania czy usuwania użytkowników z innych powodów.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 20:35   #3438
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie bylo mnie na Wizazu przez pare ostatnich dni i....widze,ze po raz kolejny zle sie dzieje Zapanowala dziwna tendencja tzn.co jakis czas powracaja te same problemy tylko zmieniaja sie osoby-przykre.

Brakuje mi slow by okreslic to,co poczulam kiedy przeczytalam ostatnie posty zapoznajac sie z sytuacja.....
Mnie tez nie było kilka dni, a tu kolejna awantura i kolejne rozstania
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 20:39   #3439
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Odnośnie Justy79, to podziękowałam jej za pracę jako moda. Dla mnie jest to funkcja wzajemnego zaufania. Justa ma pretensje do mnie, ja do niej. Lepiej tego tak nie ciągnąć i rozstać się zawieszając broń.
Czyli za odmienne zdanie i poglady tez mozna wywalac ludzi?
dzisiaj lecial jakiś serial. Szef proponowal babce awans w zamian za uslugi seksualne. Nie zgodzila sie i wyleciala. Podobnie tu. Justy miala swoje zdanie i odrazu zielony kolorek zniknął.
Może szefostwo ma jakiś syndrom kaczynskich albo Piłsudskiego. Temu drugiemu, jak ktoś podpadł z opozycji, to wysyłał za karę do Berezy Kartuskiej. Kaczyńscy z kolei szukają jakichś haczyków, jak im się ktoś nie podoba i zawsze coś tam uknują, żeby dokopać opozycjononiście. Ale przeciez to z kaczek, ich głupoty i bezmyślności naśmiewa się większość świata i Polski

Justa również dziękuję za świetne moderowanie. Mam nadzieje, ze nie opuścisz nas zupełnie?

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za czas, który wspólnie spędzałyśmy na rozmowach niekoniecznie związanych z urodą Czułam się tu dzięki Wam jak u siebie w domu. Tylu miłych słów od Was pod swoim adresem nie usłyszałam nawet od swojego byłego „partnera życiowego”
Bardzo dziękuję raz jeszcze, nadszedł moment, w którym postanowiłam powiedzieć Wizażowi dość. Proszę nie komentujcie mojej wypowiedzi, by nie wywoływać kolejnej burzy, tym razem w szklance „serum z kwasem askorbinowym” ?

Życzę Wam wszystkiego dobrego!
Basiu & Kasiu czy nie najważniesi są ludzie, atmosfera na biochemii? Szefostwa nie trzeba kochac. Nie czytałam wszystkich wątkow z awanturami. Być może nie orientuję się w każdym szczególe tej kłótni, ale przeciez większość z nas jest tu dorosła. Czemu trzaskacie drzwiami i wychodzicie? AgaZ i złośliwiec i tak mają to w nosie. To nam tu na biochemii będzie Was brakować, a nie moderatorom czy adminom.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 20:42   #3440
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Justa bardzo mi przykro, ze tak sie stalo, ale szanuje Twoja decyzje.
Dziekuje za wszystko.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 20:44   #3441
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Z resztą coraz więcej fajnych osób stopniowo sie wykrusza i przyznacie dziewczyny, że nudą tu zaczyna zionąć. Widocznie taka kolej rzeczy.
Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Uskow ma rację - biochemia już nie kwitnie i nie wiem, czy jeszcze raz zakwitnie.

Cytat:
Napisane przez justyce
Też się boję, że Biochemia niedługo umrze śmiercią naturalną. A tutaj właśnie tak wielu rzeczy się nauczyłam..

Dziewczyny, nie piszcie, że biochemia umiera, bo tak sie stanie.
Jest tu mnóstwo świetnych, mądrych dziewczyn. Może najważniejsze dla forum sprawy zostały juz dostatecznie omówione, ale wciąż będą pojawiać się nowe problemy, specyfiki, receptury, metody postępowania etc.
Wyprodukują lepsze filtry...

Nie rezygnujcie z biochemii. Ja nie będę. Może nie udzielam się zbyt często, ale ciągle będę tu wchodzić. Zachęcam do tego samego

Jest mi bardzo przykro z powodu Kate, Basi i Justy. Właściwie można powiedzieć, że wychowałam sie biochemicznie na ich postach. Mam nadzieję, że nie znikacie na zawsze a Justa tylko przestaje być moderatorem i dalej będzie się udzielać.
Duże buziaki dla Was dziewczyny. Trzymajcie się Nie żegnam się, tylko mówię "do zobaczenia".


Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Rozumiem, jeśli dochodzi do brzydkich sytuacji typu obrażanie czy wyzywanie kogoś (oraz spaming), ale nie widzę sensu zawieszania, blokowania czy usuwania użytkowników z innych powodów.
Dokładnie. Regulaminy innych forów nie są tak bardzo surowe. Wizaż jest pod tym względem betonowy. Istnieje poza tym jeszcze ludzka wyrozumiałość i serce (oczywiście nie kamienne).
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:11   #3442
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat"Basiu & Kasiu czy nie najważniesi są ludzie, atmosfera na biochemii? Szefostwa nie trzeba kochac. Nie czytałam wszystkich wątkow z awanturami. Być może nie orientuję się w każdym szczególe tej kłótni, ale przeciez większość z nas jest tu dorosła. Czemu trzaskacie drzwiami i wychodzicie? AgaZ i złośliwiec i tak mają to w nosie. To nam tu na biochemii będzie Was brakować, a nie moderatorom czy adminom.[/QUOTE]"

Zgadzam się w 100 %.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2007-03-20 o 21:54
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:26   #3443
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie piszcie, że biochemia umiera, bo tak sie stanie.
Jest tu mnóstwo świetnych, mądrych dziewczyn. Może najważniejsze dla forum sprawy zostały juz dostatecznie omówione, ale wciąż będą pojawiać się nowe problemy, specyfiki, receptury, metody postępowania etc.
Wyprodukują lepsze filtry...

Nie rezygnujcie z biochemii. Ja nie będę. Może nie udzielam się zbyt często, ale ciągle będę tu wchodzić. Zachęcam do tego samego

Dziekuje za te słowa Anah.


Przykro mi, że wiele osób pisze, iż Biochemia umarła czy tez umiera.
Naprawde bardzo mi przykro.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:38   #3444
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat: "Dziewczyny, nie piszcie, że biochemia umiera, bo tak sie stanie.
Jest tu mnóstwo świetnych, mądrych dziewczyn. Może najważniejsze dla forum sprawy zostały juz dostatecznie omówione, ale wciąż będą pojawiać się nowe problemy, specyfiki, receptury, metody postępowania etc.
Wyprodukują lepsze filtry...

Nie rezygnujcie z biochemii. Ja nie będę. Może nie udzielam się zbyt często, ale ciągle będę tu wchodzić. Zachęcam do tego samego"



Tez tak uwazam.Poza tym, ,moze trochę to drastyczne,ale jednak przydało by się wiecej dystansu do tego forum.Jakby nie było to wirtualny swiat.Mamy przeciez,swoje zycie,rodziny,ukochanych TZ- tów,wiosnę za pasem ..więc.?Czy to az takie wazne by niszczyło nasze zdrowie,powodowało stres,którego i tak wiele mamy na co dzien.
To moje osobiste zdanie.Uwielbiam biochemię ,a sam wizaz-lubie,ale bez przesady.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:42   #3445
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

O 14:27 napisałam, że biochemia nie może się rozpaść i mam nadzieję, że tak będzie. Trzymajcie się Dziewczyny. Jutro będzie lepszy dzień.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:47   #3446
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Oj nie tragizujmy,biochemia nie rozpadnie się Basia i Kasia wrócą ( o ile nie przejdą w szeregi siostrzyczek z "archeo"..) I wszystko wroci do normy
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 21:49   #3447
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Ash Pokaż wiadomość
Czyli za odmienne zdanie i poglady tez mozna wywalac ludzi?
dzisiaj lecial jakiś serial. Szef proponowal babce awans w zamian za uslugi seksualne. Nie zgodzila sie i wyleciala. Podobnie tu. Justy miala swoje zdanie i odrazu zielony kolorek zniknął.
Może szefostwo ma jakiś syndrom kaczynskich albo Piłsudskiego. Temu drugiemu, jak ktoś podpadł z opozycji, to wysyłał za karę do Berezy Kartuskiej. Kaczyńscy z kolei szukają jakichś haczyków, jak im się ktoś nie podoba i zawsze coś tam uknują, żeby dokopać opozycjononiście. Ale przeciez to z kaczek, ich głupoty i bezmyślności naśmiewa się większość świata i Polski
Przypominam, że regulamin obowiązuje wszystkich. Ja również jestem użytkownikiem tego forum i wypraszam sobie takie porównania.
Sama piszesz, że nie znasz szczegółów, ale co tam ktoś strzeli focha, ktoś inny zniszczy zawartość wątku a ktoś zamiast merytorycznej dyskusji woli inwektywy, czy ataki pod adresem koleżanki po fachu. Ale nieważne. Ważne jest, że zawsze znajdzie się winny - szefostwo. Gratuluję obiektywizmu.

Jeśli masz coś do mnie to proszę bardzo napisz mi to na PW. Ale na forum publicznym wypraszam sobie stek oskarżeń i wydumanych pretensji. No proszę, w czym to tym razem zawiniłam???
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 22:04   #3448
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Sama piszesz, że nie znasz szczegółów
co nie znaczy, ze nie wiem nic. Mimo wszystko poświęciłam wczoraj cały wieczór na przestudiowanie wątku, od którego wszystko się zaczęło. Następnych wątków nie czytałam. No ale chyba wszystko, co najwazniejsze jest tam, gdzie wszystko się zaczęło, więc jednak cos nie coś wiem.
Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Jeśli masz coś do mnie to proszę bardzo napisz mi to na PW. Ale na forum publicznym wypraszam sobie stek oskarżeń i wydumanych pretensji. No proszę, w czym to tym razem zawiniłam???
Ago, Ty i złośliwiec zawsze macie rozczeniową postawę przy tego typu sytuacjach: "rozmowa nie ma sensu", "wypraszam sobie"., itp. Oczywiście po tym, jak już kogoś zbanujecie. Chyba na żadnych forum nie ma takiego rygorystycznego regulaminu. To jakaś mania wielkości? To pokazywanie kto tu jest panem i władcą i szukanie paragrafów? Nie mieszam się w większość afer, ale przy okazji tej z Kate, bylo wiele głosów o nierównym traktowaniu. Czyli to jeden z wielu przypadków.

Nie będę nic pisać na pw. Forum jest publiczne. Wszystko zaczęło się jawnie, więc czemu teraz mamy przechodzić w jakieś tajemnice?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 22:48   #3449
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dziekuje za te słowa Anah.

Przykro mi, że wiele osób pisze, iż Biochemia umarła czy tez umiera.
Naprawde bardzo mi przykro.
L_V, nawet przez chwile nie myśl, że tak się stanie! Wciąż jest wiele dziewczyn, które czerpią z biochemii gigabajty wiedzy wkładasz w moderowanie dużo pracy, czasu i serca i wiedz, że jeszcze długo będziesz miała dużo pracy (mam andzieję przyjemnej ) z tym forum
A i Justa mam nadzieję, że od czasu do czasu coś jeszcze podpowie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 23:23   #3450
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

przyznam ze tez nigdzie nie spotkalam sie z tak surowym regulaminem jak tutaj
nie rozumiem tez postawy adminow ktorzy zamiast wejsc w dyskusje, wytlumaczyc co i jak (bo kwestia owego 'niszczenia forum' jest dosc kontrowersyjna jak widac) reprezentuja podejscie 'jak sie nie podoba, to do widzenia' ...
uwazam ze opcja edycji to nie przywilej za ktory nalezy byc wdziecznym, ale cos do czego kazdy uzytkownik ma prawo

ale z drugiej strony gdyby nie restrykcyjne zasady, na forum bylby totalny chaos i balagan
a ogarniecie takiego ogromu jakim jest wizaz to naprawde trudne zadanie
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.