nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 16:07   #1411
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
nie martw się na zapas, jak dla mnie 'suchy' buff jest baardzo jasny, macałam go ostatnio. szukałam czegoś pomiędzy sand beige, który jest dla mnie troche za ciemny i buff okazał się zdecydowanie! za jasny, a nic innego nie znalazłam
Rzeczywiście,nie było czego się martwić!!! podkładem jestem po prostu zachwycona, co mi akurat zdarza się raz na milion prób ale co ja mogę za to,że wybredna jestem?
Buff jest odcieniem wręcz "zrobionym" pod mój kolor skóry. Jaśniejszy wyglądałby trupio, a ciemniejszy... brr aż boję się pomyśleć...
ale nie to jest najlepsze. Najlepsze jest to, że dzisiaj ten podkład od razu został rzucony na głęboką wodę - nałozony o godzinie 7 (słownie: siódmej) przetrwał do teraz: 90min proseminarium, wycieczkę krajoznawczo-turystyczno-medyczną po Poznaniu, spotkanie starostów grup na uni (nie pytajcie, brr po raz drugi), bieganie między jednym punktem ksero a drugim, szybkie zakupy w Browarze i mycie okien w domu. A moja buzia jest matowa, nie przesuszona, świeża i promienna jakbym tyle co wstała z łóżka...i nie zbiera mi się przetłuszczona warstewka na brodzie, nienawidzę tego, a tu nic!czuję jakbym nie miała podkładu
Revlonik własnie zyskał kolejną fankę!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:18   #1412
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście,nie było czego się martwić!!! podkładem jestem po prostu zachwycona, co mi akurat zdarza się raz na milion prób ale co ja mogę za to,że wybredna jestem?
Buff jest odcieniem wręcz "zrobionym" pod mój kolor skóry. Jaśniejszy wyglądałby trupio, a ciemniejszy... brr aż boję się pomyśleć...
ale nie to jest najlepsze. Najlepsze jest to, że dzisiaj ten podkład od razu został rzucony na głęboką wodę - nałozony o godzinie 7 (słownie: siódmej) przetrwał do teraz: 90min proseminarium, wycieczkę krajoznawczo-turystyczno-medyczną po Poznaniu, spotkanie starostów grup na uni (nie pytajcie, brr po raz drugi), bieganie między jednym punktem ksero a drugim, szybkie zakupy w Browarze i mycie okien w domu. A moja buzia jest matowa, nie przesuszona, świeża i promienna jakbym tyle co wstała z łóżka...i nie zbiera mi się przetłuszczona warstewka na brodzie, nienawidzę tego, a tu nic!czuję jakbym nie miała podkładu
Revlonik własnie zyskał kolejną fankę!
to mi sie podoba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:20   #1413
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to mi sie podoba
dimiti: mi tym bardziej!!!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:34   #1414
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dimiti: mi tym bardziej!!!
swoj kwc podklad masz to teraz poszukiwania czegos innego? ja tez zadowolona z revlona chociaz mi sie skora szybko swieci na nosie czole i kolo nosa no moze nie jak niewiadomo co ale jednak po ok 4h przypudrowac musze chyba ze moja mieszana skora juz przywykla do revlona i jakos obeszla go
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:36   #1415
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez TEKIShA* Pokaż wiadomość
Dziewczyny dobrze radzą - najlepiej wymieszać w odpowiednich proporcjach i już powinno być dobrze


Patrząc na zdjęcia Hipokryzji, mam wrażenie że jedna lepszy dla mnie by był Buff pomieszany z sand :/ jeden wygląda na za jasny, drugi na za ciemny
tylko z tym mieszaniem mam o tyle niedobrze, że zawsze za dużo mi wyjdzie w końcowym efekcie (mam na myśli ilość podkładu) i się sporo marnuje. Zresztą nie lubie tak mieszać, bardzo mnie to męczy psychicznie.


Kupiłam całą byteleczkę buff-a i nie wiem, chyba jej nie zmęczę. Muszę sobie dokupić san beige.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:45   #1416
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
swoj kwc podklad masz to teraz poszukiwania czegos innego? ja tez zadowolona z revlona chociaz mi sie skora szybko swieci na nosie czole i kolo nosa no moze nie jak niewiadomo co ale jednak po ok 4h przypudrowac musze chyba ze moja mieszana skora juz przywykla do revlona i jakos obeszla go
hehe nie kuś mnie Im dalej w pażdziernik tym gorzej z kasą, chociaz ja nie wiem jak to robię, ale zawsze coś tam na jakiś kosmetyk uciułam hihi.
póki co myślę, że będzie to KWC, poużywam jeszcze chwilkę coby recenzję mu wystawić
Mi sięskóra niestety w tych miejscach też zawsze świeciła, Mat Lumiere sobie z tym niejako radził, ale to za drogi podkład dla mnie na "niejako", tym bardziej, że wygląda na to, że znalazłam mu godnego zastępcę trzy razy tańszego... A ja nawet przy wersji dla skóry suchej (pomyślałby kto, że ona matu nie potrzebuje...) nie mam świecących partii twarzy. zwykle po jakimś czasie zbierało mi sie sebum na brodzie czy własnie koło nosa, tutaj nic. Suchutko, przy jednoczesnym naprawdę niezłym nawilżeniu. Jedyne co mi nie pasuje to brak pompki, ale co za sztuka przechylić słoiczek...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:47   #1417
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hipokryzjo, dziekuje Ci za zdjecia podkladow
Choc przyznam szczerze, ze teraz to juz w ogole mam problem z wyborem koloru Sand beige wydaje mi sie byc za ciemnya Buff za jasny Sama nie wiem ktory wziac:/
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 16:51   #1418
TEKIShA*
Rozeznanie
 
Avatar TEKIShA*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Polska w kształcie serca
Wiadomości: 863
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a jestes bardzo ze bardzo blada??
wiesz, ciężko mi się określić obietywnie.
Na pewno zupełną bladolicą nie jestem, opalam się na jasny brąz, a moja skóra jakiś kolor ma, prawie biała nie jest. Ale jest to raczej jasny odcień, w typie słowiańskim - do osoby z natury lekko opalonej trochę mi brakuje...
Przy wyborze podkładu zawsze wybierałam z palety najjaśniejszy odcień - okazywało się, że jest on nieco za jasny, ale kolejny byłby już zdecydowanie za ciemny. Niestety nie używałam bardzo znanych podkładów, więc ciężko mi się jednoznacznie określić.


hmmm, dorzucam Wam zdjęcia mojego Panstika 112 - może dzięki nim ułatwię Wam pomoc w doborze koloru CS dla mnie.
Wiem, że są nie ostre, ale zupełnie nie mogłam złapać ostrości. Ale kolor wyszedł prawie identycznie.
Jedno zdjęcie, 3, te z jaśniejszym sztyftem mniejwięcej odzwierciedla kolor, który uzysuję na twarzy po rozsmarowaniu Panstika - jest on wtedy nieco jaśniejszy niż gdy jest w sztyfcie. Gdyby nie jaśniał byłby idealny [nie wiem jakim cudem ten kolor wyszedł na zdjęciu ]
A co do zdjęć na białej kartce papieru - to ciemniejsze jest bez lampy, nieco jaśniejsze - z fleszem.


edit:
Przypomniało mi się, że testowałam na początu września ten płynny Dermablend Vichy - 35 Sand. On był dla mnie za ciemny. Odznaczał mi się na szyi, niezbyt drastycznie, ale jednak - był za ciemny o jakieś pół do jednego tonu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6509.jpg (24,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6536.jpg (38,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6537.jpg (18,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6542.jpg (29,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6546.jpg (26,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6543.jpg (29,3 KB, 48 załadowań)
__________________
- Il en est du véritable amour comme de l'apparition des esprits;
tout le monde en parle, mais peu de gens en ont vu.

François, duc de La Rochefoucauld




Edytowane przez TEKIShA*
Czas edycji: 2008-10-10 o 17:00 Powód: dopisek
TEKIShA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:53   #1419
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kasiaj czy on mocno matuje?
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 17:02   #1420
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Kasiaj czy on mocno matuje?
własnie powiem Ci, że to jest taki baaardzo naturalny Mat, nie zdzierżyłabym buzi płaskiej, matowej, takiej hardcorowej tapety... On matuje w taki sposób, że nie świeci mi się broda ani skrzydełka nosa i nie czuję tego niemiłego tłuścioszka w tamtych miejscach...Nie chce mi sie bawić w bibułki, na co dzień nie mam też zwykle czasu na bazę (używamna większe wyjścia) i od podkładu oczekuję, że powstrzyma moją buzię od świecenia się, a jednocześnie da najbardziej możliwy z naturalnych efektów.nie mam porównania do popularnych podkładów matujących - DWLight był moim kandydatem teraz i przegrał z Revlonem, Revlona w wersji starej nie znam. Według mnie mat jest idealny, nie taki "sztywny" a jednocześnie spełnia swoje zadanie. uff
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 17:18   #1421
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
własnie powiem Ci, że to jest taki baaardzo naturalny Mat, nie zdzierżyłabym buzi płaskiej, matowej, takiej hardcorowej tapety... On matuje w taki sposób, że nie świeci mi się broda ani skrzydełka nosa i nie czuję tego niemiłego tłuścioszka w tamtych miejscach...Nie chce mi sie bawić w bibułki, na co dzień nie mam też zwykle czasu na bazę (używamna większe wyjścia) i od podkładu oczekuję, że powstrzyma moją buzię od świecenia się, a jednocześnie da najbardziej możliwy z naturalnych efektów.nie mam porównania do popularnych podkładów matujących - DWLight był moim kandydatem teraz i przegrał z Revlonem, Revlona w wersji starej nie znam. Według mnie mat jest idealny, nie taki "sztywny" a jednocześnie spełnia swoje zadanie. uff
Dziękuję za dokładny opis

No nic... chyba jednak będę musiała przejść się do jakiejś sieciówki i ten podkład obadać.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 17:51   #1422
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez TEKIShA* Pokaż wiadomość
wiesz, ciężko mi się określić obietywnie.
Na pewno zupełną bladolicą nie jestem, opalam się na jasny brąz, a moja skóra jakiś kolor ma, prawie biała nie jest. Ale jest to raczej jasny odcień, w typie słowiańskim - do osoby z natury lekko opalonej trochę mi brakuje...
Przy wyborze podkładu zawsze wybierałam z palety najjaśniejszy odcień - okazywało się, że jest on nieco za jasny, ale kolejny byłby już zdecydowanie za ciemny. Niestety nie używałam bardzo znanych podkładów, więc ciężko mi się jednoznacznie określić.


hmmm, dorzucam Wam zdjęcia mojego Panstika 112 - może dzięki nim ułatwię Wam pomoc w doborze koloru CS dla mnie.
Wiem, że są nie ostre, ale zupełnie nie mogłam złapać ostrości. Ale kolor wyszedł prawie identycznie.
Jedno zdjęcie, 3, te z jaśniejszym sztyftem mniejwięcej odzwierciedla kolor, który uzysuję na twarzy po rozsmarowaniu Panstika - jest on wtedy nieco jaśniejszy niż gdy jest w sztyfcie. Gdyby nie jaśniał byłby idealny [nie wiem jakim cudem ten kolor wyszedł na zdjęciu ]
A co do zdjęć na białej kartce papieru - to ciemniejsze jest bez lampy, nieco jaśniejsze - z fleszem.


edit:
Przypomniało mi się, że testowałam na początu września ten płynny Dermablend Vichy - 35 Sand. On był dla mnie za ciemny. Odznaczał mi się na szyi, niezbyt drastycznie, ale jednak - był za ciemny o jakieś pół do jednego tonu...
wydaje mi sie ze 180 nie bylaby znowu taka ciemna to jest leciutko opalony bez, ale nie jakos typowo opalony tylko tak tyci tyci ze nie jest zupelnie blady
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 18:23   #1423
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja to sie chyba nie doczekam tego colorstaya ach, te allegro.
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 22:29   #1424
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
ja to sie chyba nie doczekam tego colorstaya ach, te allegro.
why?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 23:11   #1425
TEKIShA*
Rozeznanie
 
Avatar TEKIShA*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Polska w kształcie serca
Wiadomości: 863
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze 180 nie bylaby znowu taka ciemna to jest leciutko opalony bez, ale nie jakos typowo opalony tylko tak tyci tyci ze nie jest zupelnie blady
dzięki Dimiti teraz już mam jakieś podstawy do wyboru koloru

on nie ciemnieje, prawda?
__________________
- Il en est du véritable amour comme de l'apparition des esprits;
tout le monde en parle, mais peu de gens en ont vu.

François, duc de La Rochefoucauld



TEKIShA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 23:17   #1426
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez TEKIShA* Pokaż wiadomość
dzięki Dimiti teraz już mam jakieś podstawy do wyboru koloru

on nie ciemnieje, prawda?
u siebie tego nie zauwazylam ale zauwazylam ze jakby sie mieszal z naturalnym pigmentem skory i dopasowywal do kolorytu czyli moze albo lekko pojasniec albo lekko pociemniec jak opalona jestes
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 07:43   #1427
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez TEKIShA* Pokaż wiadomość
on nie ciemnieje, prawda?
nie ciemnieje
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 10:20   #1428
TEKIShA*
Rozeznanie
 
Avatar TEKIShA*
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Polska w kształcie serca
Wiadomości: 863
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

okey, dzięki Dziewczyny
__________________
- Il en est du véritable amour comme de l'apparition des esprits;
tout le monde en parle, mais peu de gens en ont vu.

François, duc de La Rochefoucauld



TEKIShA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:50   #1429
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny jutro bede przejazdem w centrum handlowym w wiekszym miescie i widze, ze jest tam Sephora i Douglas i tak sobie pomyslalam- myslicie, ze moglabym poprosic Pania o probki lub odlewki dwoch kolorkow? Bo wacham sie miedzy nimi. Nie chce wygladac jak trup a z drugiej stronny nie chce za ciemnego podkladu bo wiem jak to wyglada Czy w ogole jesttaka mozliwosc? I jesli tak to jak myslicie gdzie lepiej?
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 14:35   #1430
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
tylko z tym mieszaniem mam o tyle niedobrze, że zawsze za dużo mi wyjdzie w końcowym efekcie (mam na myśli ilość podkładu) i się sporo marnuje. Zresztą nie lubie tak mieszać, bardzo mnie to męczy psychicznie.


Kupiłam całą byteleczkę buff-a i nie wiem, chyba jej nie zmęczę. Muszę sobie dokupić san beige.
Ja mam trzecią buteleczkę, w której mieszam dwa odcienie - również buff z sand beige. mieszam większa ilość, spokoj na dłuższy czas

Dziewczyny, a nie macie żadnych niespodzianek po Revlonie? Ja czasem mam i zastanawiam się, czy nie spróbować DW Estee Lauder
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 17:21   #1431
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro bede przejazdem w centrum handlowym w wiekszym miescie i widze, ze jest tam Sephora i Douglas i tak sobie pomyslalam- myslicie, ze moglabym poprosic Pania o probki lub odlewki dwoch kolorkow? Bo wacham sie miedzy nimi. Nie chce wygladac jak trup a z drugiej stronny nie chce za ciemnego podkladu bo wiem jak to wyglada Czy w ogole jesttaka mozliwosc? I jesli tak to jak myslicie gdzie lepiej?
w sephorze nie ma revlonu, w douglasie był przez jakis czas, ale też już zniknął. za to pojawił się w superpharm, wiec mozesz tam zobaczyc, sa jeszcze w naturze, ale jest malo testerow, nie z kazdego odcienia.

co do mozliwosci to jest taka, probki daja w malych pojemniczkach, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w sephorze duzo chetniej niz w douglasie w superpharm i naturze tez dostaniesz jak sie uprzesz, ale tam nie maja pudeleczek, wiec musialabys przyjsc ze swoim.
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 17:44   #1432
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

nagi aniolku- dziekuje za odpowiedz
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 17:48   #1433
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
w sephorze nie ma revlonu, w douglasie był przez jakis czas, ale też już zniknął. za to pojawił się w superpharm, wiec mozesz tam zobaczyc, sa jeszcze w naturze, ale jest malo testerow, nie z kazdego odcienia.

co do mozliwosci to jest taka, probki daja w malych pojemniczkach, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze w sephorze duzo chetniej niz w douglasie w superpharm i naturze tez dostaniesz jak sie uprzesz, ale tam nie maja pudeleczek, wiec musialabys przyjsc ze swoim.
W Poznaniu widzialam podklady Revlon w Douglasie w Starym Browarze.
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 17:55   #1434
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wstawiłam do kramiku na targowisku IVORY do suchej skóry, moze ktos chce, dla mnie za ciemny jednak
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 18:04   #1435
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex



Warto zamówić ten podkład na tej aukcji?Lepiej się znacie na tym.
Planuję przeżyć swój pierwszy raz z Revlonem...

Mam już dosyć mojej naczynkowej cery , a z tego co się naczytałam to ten podkład dałby sobie z tym radę.
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 18:19   #1436
monikanikus1110
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 30
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

W superpharm jedna pani mi bardzo chętnie przelała do pojemniczka troszkę podkładu (nie miałam swojego pojemniczka) lecz okazał sie za ciemny (sand beige) więc poszłam drugi raz po buff, to inna pani z wilelką łaska przelała mi... więc to tez zależy od osoby ale najwazniejsze ze wypróbowałam... lecz miałam nadzieje ze ten podkład bedzie lepszy strasznie mi wysuszał skórę.. a po drugie to mało krył... więc sie zawiodłam. Ale wiadomo nie każdemu każdy kosmetyk sie "spodoba" więc przedemna dalsze poszukiwania KWC
monikanikus1110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 18:51   #1437
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez eowyn Pokaż wiadomość
W Poznaniu widzialam podklady Revlon w Douglasie w Starym Browarze.
były przez jakiś czas ale już nie ma - dość często jestem w douglasie wiec sie nieco orientuje
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:03   #1438
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Warto zamówić ten podkład na tej aukcji?Lepiej się znacie na tym.
Planuję przeżyć swój pierwszy raz z Revlonem...

Mam już dosyć mojej naczynkowej cery , a z tego co się naczytałam to ten podkład dałby sobie z tym radę.
to zalezy czy chcesz ten podstawowy, ktory jest na tych aukcjach (silniej kryje) czy lzejsz z softflexem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:28   #1439
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
były przez jakiś czas ale już nie ma - dość często jestem w douglasie wiec sie nieco orientuje
rany, to musieli naprawde niedawno wycofac. Ja tez tam dosc czesto bywam, ale ostatnio Revlona nie szukalam
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 21:56   #1440
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
w sephorze nie ma revlonu, w douglasie był przez jakis czas, ale też już zniknął.
Cytat:
Napisane przez eowyn Pokaż wiadomość
W Poznaniu widzialam podklady Revlon w Douglasie w Starym Browarze.
Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
były przez jakiś czas ale już nie ma - dość często jestem w douglasie wiec sie nieco orientuje
nagi_aniołek: a kiedy ostatni raz sprawdzałaśw Browarze? Bo ja własnie tydzień temu kupiłam i była świeżutka dostawa!!! Ogólnie z Revlonu mają już tylko podkłady, z całej kolorówki (niestety, bo jeśli inne produkty tej marki są tak dobre jak CS to chyba się do niej przekonam)... I jak tam weszłam parę tyg temu to pytałam o te podkłady i pani miała je schowane w szufladzie na dole. Parę sztuk jeno zostało, ale jak już pisałam, jak weszłam kupić ten podkład tydzień temu to było już stoisko na którym było mnóstwo nowych CS.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.