Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 16:55   #1981
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ok, ja na takie cuda jeszcze nie trafilam

zreszta mi to by nie pomoglo bo ja nie mam typowych cieni, u mnie to wynik problemow zdrowotnych i to z jednym okiem...wiec zostaje maskowanie
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 17:49   #1982
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej dziewczyny co tak dzis cichutko wolny dzien to pewnie wszystkie w lazience siedzą i się pięknią a moze macie jakies fajne nowe pomysly, ciekawostki albo w ogole smieszne historyjki bo tżcik pojechal ode mnie juz i siedzę smutna i samotna... chcialabym juz miec własne mieszkanko i mężusia ktoremu moglabym dawac codziennie buziaki na dzien dobry i dobranoc ale niestety student rzadko ma swoje wlasne mieszkanie i ze wzgledu na studia dzienne stałą prace hehe a szkoda bo fajnie by było upgradeu ty jestes studentką z lublina- pracujesz gdzies poza nauką?
zupełny offtop...
dawno u nas aani nie bylo.. ciekawe jak jej bioenergoterapeuta i jej buzia?? aaniu odezwij sie czasem do nas!!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 17:55   #1983
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wolny dzien-fakt.. ale wlasnie w taki dzien jak dzis robie nic..
zmagam sie z tymi nowosciami.. narazie jest gorzej.. mam nadzieje ze bedzie lepiej..
co do studentowania to ja mam podobnie-ostatnio mam w glowie szalencze mysli by uciec gdzies.. miec swoje mieszkano..wszystko robic po swojemu.. byc juz samodzielna.. ale qrcze to nie jest takie latwe.. fakt-pracuje.. ale po oplaceniu szkoly, kupieniu miesiecznego, zaplaceniu za telefon, wycieczki do apteki zostaje mi totalny gwiezdny pyl..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 19:10   #1984
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja używałam tylko effaclaru K jakby co...
Czyli jednak pomógł?

Po konsultacjach w innym wątku zdecydowałam, że od dziś zacznę używać ten Effaclar K regularnie. Zobaczymy, co z tego wyniknie
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 19:20   #1985
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja zaczelam w srode kuracje tetralysal + skinoren na noc +dalacin T na dzien ... co o tym sadzicie? narazie jest w miare dobrze ale nie chce zapeszac...najbardziej sie boje jak trzeba bedzie odstawic...ehh
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 19:53   #1986
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

laity nie za bardzo pomogl ten effaclar.. inaczej nie musialabym kupowac acne dermu teraz zużywam effaclar kiedy robie przerwe od acne dermu bo ten kwas jeszcze jakby nawilza a acne derm strasznie wysusza.. ja nie mam cierpliwosci tak dlugo czekac na efekty effa jak pisza dziewczyny na innym wątku czyli kilka miesięcy- po miesiacu acne dermu mam prawie idealna cere
agusiamatyldka ja stosowalam tetralysal (dla niewtajemniczonych antybiotyk od dermatologa) i radzę przyszykowac sie na jakis wysyp... mi zaczely wychodzic bolące gule ale oplacalo sie i efekt wszystko rekompensuje to antybiotyk w dodatku stosuje sie go dosc dlugo-ja musialam ponad 4 miesiące chyba albo i z 5 i jak nie bedziesz uzywac jakiejs oslony na żołądek typu lacidofil lub jogurty to cie bedzie bolał brzuch!! na koncu musialam juz zostawic ostatnie pudelko w szufladzie bo na widok jedzenia mi bylo niedobrze.. ale efekt cudowny

Edytowane przez tancerka212
Czas edycji: 2008-03-03 o 18:22
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 21:24   #1987
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tetralysal tez mialam-na samym poczatku, jednak w polaczeniu z Differinem.. kuracja z antybiotykiem doustnym trwala 4 miesiace.. wysyp okropniasty.. ale trzeba to przezyc, zeby ten caly shit wylazl i skora siew oczyscila..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 21:30   #1988
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja w sumie tez mialam tetralysal w połączeniu z differinem.. wysypu nie mialam gigantycznego ale byl zauwazalny niestety i dla mnie i dla dermy czyli bolące gule nie należą do najmniejszych niestety ale efekt utrzymuje sie po kuracji wiec nie martw sie ze jak odstawisz go to trądzik wróci to naprawde pocieszające! jej jak patrze na swoje zdjęcia z pierwszego roku studiow to aż nie wierzę jak mogłam tak wyglądać i swoimi palcami doprowadzic twarz do takiego stanu... za to teraz nie wierze ze tłusta cera moze byc taka śliczna i taka idealna no naprawdę życie zaskakuje
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 22:19   #1989
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ble z moją twarzą beznadziejnie, nie odzywam się bo nie mam się czym chwalić nie moge sie powstrzymac od drapania, wyciskania, dotykania twarzy bo dwa stresujące dni przede mną. No ale staram się nie zrobić jakiejś totalnej masakry, a od wtorku zaczynam jakąś megaa kuracje =D
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 22:38   #1990
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

weź się shima zasmaruj cała jakąs maścia żebys jak sie dotkniesz to zebys sie sama do twarzy przylepila i wtedy nic nie podrapiesz hehehe proponuje maść cynkową albo placki z różnych maści np alantan tu, cynkowa gdzie indziej.. zobaczysz ze jak sie raz upaprzesz i drugi i dziesiąty to ci sie w koncu odechce hehe mi to pomoglo troche! albo sobie zaloz cos na rece!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 22:48   #1991
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja narazie nie widze wysypu i mam nadzieje ze go nie bedzie....po sknorenie mam mega wrazliwa cere i cokolwikek wycisne jest ogromniasty slad...u mnie problem zaczal sie jakis dziwny w pazdzierniku po pilingu migdalowym, pelno grudek na czole mialam takich twardych nie do wycisniecia.. potem to przysuszylam jakims plynem od dermy ale wrocilo z zmiejszona sila i roznie to bywa... ale nigdy wczesniej takiego czegos nie mialam... zawsze tlusat skora , robily sie syfki ale jak wycislam to za 2 h nie bylo sladu.. a teraz sucha , mega wrazlwa , luszczaca sie ....i te twarde syfki... moze to jest specyficzny objaw czegos ale ja tego ne wiem
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 22:48   #1992
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

zaraz ide spac trzeba skonczyć ten dzień , ale jutro tak zrobie dzięki =*
Dobranoc =D
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 09:53   #1993
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej dziewczyny dzis kolejny sukces! dzis chodzę juz czwarty dzien bez makijazu!! makijaz to teraz mój wróg
zniechęciłam się strasznie do tych "brudzących" kolorowych kosmetyków i w ogole nie chce tego na twarz nakladac.. nawet mi swiecenie się nie przeszkadza bo zaskórniki i inne syfy są gorsze a że pozbylam sie jako tako wszystkiego z buzi wiec chce to jak najdluzej utrzymac.. dodam tylko ze jutro mam miec okres więc to nie lada wyzzwanie z taką wiecie jaką buzia wyjść do ludzi
za to od dzis zabieram się za plecki bo tam ostatnio mi wyskoczylo kilka czerwonych krost.. wyczytałam wczoraj ze pomocny moze być płyn adonis afrodyta (nowa nazwa adonis). kosztuje 5zł za 100ml i wiem że zawiera rezorcyne.. nie wiem co to takiego za to wiem ze rezorcyna podobno jest świetna na trądzik czy cos w tym stylu.. nie mam żadnego związku z chemią czy farmacją więc powiem tylko ze podobno jest zbawienna.. nie wiem czy w takim plynie nie jest jej malutko bo to chyba jest na recepte podawane ale moze pomoze..
napisze skład to moze jakaś mądrzejsza dziewczyna oceni:
mentol, tymol, rezorcyna, kwas borny, etanol.
wskazania: łojotokowe i ropne zapalenie skóry, trądzik, różne postacie ostrego i podostrego wyprysku. no to moze pomoże... w koncu plecki tez chce miec tak ladne jak buzie a pod ubraniem caly dzien to ciężej mi pielęgnowac.. szczegolnie ze ich nie za bardzo widzę itp...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 14:31   #1994
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
laity nie za bardzo pomogl ten effaclar.. inaczej nie musialabym kupowac acne dermu teraz zużywam acne derm kiedy robie przerwe od acne dermu bo ten kwas jeszcze jakby nawilza a acne derm strasznie wysusza.. ja nie mam cierpliwosci tak dlugo czekac na efekty effa jak pisza dziewczyny na innym wątku czyli kilka miesięcy- po miesiacu acne dermu mam prawie idealna cere


W takim razie rzucę się chyba na ten Acnederm...

U mnie dosyć ciekawe zjawisko ma miejsce - posmarowałam na noc policzki i nos Effaclarem K. Rano - mały wysyp przy nosie i ... czole. Zastanawiam się, czy to czasem nie jest efekt picia Novity - tych witamin w musujących tabletkach. Ostatnio jak ją piłam też pogorszyła się cera, ale zgoniłam wszystko na krem Garniera.
Muszę ją odstawić i obczaić reakcję skóry...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 15:41   #1995
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja mam ten plyn afronis na cala twarz nie polecam, strasznie wysusza ale na syfki ok. jak przetrzesz cala twarz to tak strasznie chlodno sie robi bo mentol jest.

a u mnie gorzej kurcze... ale wyjdziemy z tego tylko mam teraz szkole i musze korektorowac i puder bo inaczej masakra...

dzis moja kumpela przyniosla mi troche kremu ktory zrobili jej (nie wiem kiedy) w aptece specjalny. Nawilzajacy. Dosyc ciezki ale teraz mam wycuszona wiec moze pomoze

edit: ja wczoraj kupilam Novite melonowa wypilam wieczorem i pycha tylko tyle zauwazylam ze bylam wypoczeta ale to moze dlatego ze to sobie wyobrazilam- to zbawienne dzialanie :P
ale ogolnie mysle ze nie powinno miec wplywu na cere. ma witaminy, magnez, l-karnityne,
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 18:25   #1996
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no effaclar podobno powoduje wysyp ale tak szybko..?
ja się zawzięłam i przestałam sie malowac.. wieczorem buzia juz nie jest taka ladna bo zmeczona ale trudno.. trzeba to jakos przezyc inaczej nie da rady
afronisu nie mam zamiaru w ogole stosowac na twarz tylko na plecki buzia juz wyleczona wiec jak jest dobrze to lepiej nie poprawiac
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 21:25   #1997
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie wiem dziewczyny co z tą Novitą, ale wydaje mi się to mocno podejrzane - wysypało mnie w większości tam, gdzie nie smarowałam Effaclarem, pojawił się też wysyp na dekolcie (co jest ogromną rzadkością) i wszystkie krostki są takie same.
Jak się tak dłużej zastanowię, to taką samą reakcję miałam, gdy zaczęłam pić tą Novitę. Z tymże wtedy obwiniałam za to wszystko ten nieszczęsny krem.

Oczywiście Novita idzie w odstawkę. A gdybym teraz ruszyła to wszystko co mam na buzi, to nie mogłabym wyjść z domu przez najbliższy tydzień, jak nie lepiej
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 21:39   #1998
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

moze jakies uczulenie masz......?
chyba musisz te krostki wysuszyc szybko.. jakims płynem a moze spróbujesz płatki garniera czysta skóra? mi pamiętam że bardzo pomogły ja dzis posmarowalam plecki płynem afronis i niezły chłodek czuje hehe nie wiem jeszcze jak dziala ale jak chcesz to tez mozesz go kupic w koncu to tylko 5zł a nóż widelec ci pomoze.. powodzonka! reszta dziewczyn chyba strasznie zajęta bo tu do nas dzis nikt prawie nie zajrzal.. a jak byla sesja to nawał a jak mam mnóstwo czasu to cisza
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 06:46   #1999
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hejka.
Afrodyta i adonis są na pewno na alkoholu robione, wiec odpada smarowanie twarzy. Ewentualnie punktowo, zeby zasuszyć delikwenta .
Odstawiłam ten krem Soraya, on na pewno mnie zapychał, już od 3 dni, mam spokój, nic nowego duzego mi nie wyskoczyło . Chciałam kupic humektan i filtr z Avene, ale wyobrażcie sobie, ze jak na razie w żadnej aptece u mnie w miescie tego nie ma. Morelowego peelingu też nie . Moje poszukwania nadal trwają .

Jeśli chodzi o podkład, to pozytywną opinie ma l'oreal thrue match http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=2 78, jego składniki nie powinny zapychac, jest tez puder Eris Lirene Dermoprogram City matt lub Lirene dermoprogram Nature Matte Foundation.

Mam pytanie dotyczące effaclar K- czy to można dostać na receptę i tak właściwie czy warto go używać?
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 08:31   #2000
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

JABADABADUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUU..... od dziś moge zacząć moją kuracje, właśnie zdałam egzamin na prawko i przy takim komforcie psychicznym chyba nic mi już nie przeszkodzi, przepraszam że zaśmiecam wątek, ale nie mogłam się nie pochwalić
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 08:53   #2001
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Gratuluję shima

Tancerka nie pracuję nigdzie chociaż czaję się trochę,
żeby coś zacząć, ale to może po wakacjach.

Widzę, żę u Was wzloty i upadki,
u mnie na razie wzlot (mam nadzieję, że nie spadnę ).
Nie pamietam kiedy miałam taką ładną buzię.
Przebarwienia powoli znikają, niespodzianek mniej.
Prawie w ogóle nie wyciskam (naprawdę sporadycznie).
To z czego jestem bardzo zadowolona, to to, że znikają i blizny na ramionach.
Te białe wypukłe robią się taką mozajką jakby, tzn białe zamienia się w płaskie przebarwienie.
Mam nadzieję, że w lecie nareszcie założę koszulkę na ramiączkach

Tancerka podziwiam Cię, że chodzisz bez podkładu
Mnie też zdarza się wyjść bez makijażu, ale póki co to tylko po zmroku gdzieś do sklepu na przykład.

Ostatnie moje nabytki kosmetyczne:
-Physiogel (fajnie nawilża )
-Diacneal (stosuję na razie na ramiona, bo na twarz: Nuxe)
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 10:29   #2002
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tak, coś mi się wydaje, że to uczulenie na jakiś składnik.
Powiedzcie mi, gdzie mogę dostać tą Afrodytę?

kolanka, Effaclar K nie jest na receptę. Jeżeli nie chcesz ryzykować, idź do apteki i poproś o kilka próbek. Jak się dobrze zakręcisz, to nie będziesz musiała w ogóle kupować Są opinie, że warto go używać, ale efekty są widoczne po kilku miesiącach stosowania...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 11:28   #2003
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

gratulacje shima!!
pamiętam jak ja cieszyłąm się że zdałam prawko-jakby się nowe drzwi przede mną otworzyły hehe a teraz nie mam gdzie jeździć, o własnym aucie nie wspominając....

ja też się podziwiam że potrafię wyjść bez makijażu nie pamiętam od jak dawna codziennie się malowałam a tu mi cos ostatnio odwaliło i w ogóle nie potrzebuje makijażu zawsze nosilam puder i lusterko przy sobie żeby broń Boże mi się nosek nie zaświecił a teraz używam tylko albo filtra avene albo humektanu-które nie są przecież matujące i wychodze na uczelnie i nikt nawet różnicy nie zauważa ani się dziwnie nie gapi na moją twarz więc jest dobrze dodam że dziś dostałam @ więc moja buzia jest trochę taka zmarniała ale jakos mnie to nie wzrusza.. juz 5 dni bez śladu makijażu nieźle..

a co do effaclaru k- to jest krem- fakt apteczny ale nie trzeba na niego zadnej recepty tak jak na zadne inne kosmetyki la roche posay jak masz wrażliwą, naczynkową itp cerę to wiadomo ze acne derm mógłby cię pożreć wiec na początek doradzane są słabsze kwasy ale na efekty effa strasznie dlugo sie czeka więc jak masz cierpliwosc czekac ze 4 miesiące na efekt to mozesz spróbowac
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 11:30   #2004
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a afrodyta to chyba w kazdej aptece powinna byc.. zwykly płyn za 5zl to pewnie każda apteka ma.. chociaż nie wiadomo
bo humektan tez niby za 10zł a trzeba go sobie zamówić
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 13:59   #2005
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
gjak masz wrażliwą, naczynkową itp cerę to wiadomo ze acne derm mógłby cię pożreć
tu sie odrobinę nie zgodzę - kwas azelainowy jest polecany właśnie do cery naczynkowej jako jedyny lekkie pieczenie i zaczerwienienie po aplikacji jest normalne po nim i niczemu nie szkodzi

http://www.bella-derm.pl/mediderma/ - zobaczcie część o peelingu azelac, to mocniejsze stezenie tego kwasu niz w acne-dermie
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:36   #2006
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerka..ty masz acne.. mozesz spisac sklad z tymi % itd?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:42   #2007
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja spisze bo mam pod ręką

100g kremu zawiera: substancję czynną - kwas azelainowy 20g , substancje pomocnicze - glikol propylenowy, glicerol, kwas benzoesowy, Arlatone 983s (samoemulgujący się monostearynian glicerolu), Cutina CBS. PCL w płynie, woda oczyszczona
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 15:43   #2008
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Z przodu - krem 20% (200mg/g) - azelaic acid
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:32   #2009
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dzięki quleczka za wyręczenie mnie bo byłam na uczelni
a to ja nie wiedzialam ze acne derm tez do naczynkowej wybaczcie.. musialo mi sie z czyms pomylic.. na jakims innym wątku czytalam ze naczynka na nosie sie komus zrobily cośtam cośtam i myslalam ze to po acne dermie ale jak nie to wybaczcie to dość mocny kosmetyk więc i tak bym na początku uważała z jakąkolwiek cerą
to ile z was juz używa acne dermu?
musze powiedziec ze świetnie się czuję bez tego makijażu i postaram się wytrwać jak najdłużej bo wiadomo że całe życie się nie da hehehe ale myslalam ze cera mi sie bedzie strasznie przetłuszczac i będzie to widać ale odkąd nawilżam się humektanem jakby mniej się przetłuszcza... może nie nawilżałam jej wcześniej wystarczająco.. no ale teraz juz wszystkie zaległosci nadrobione buzia nawilżona i nie zanieczyszcza sie przez te brudzace malowidła oby tak dalej!!
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-04, 16:40   #2010
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja nie uzywam ale mam resztke z dawnych czasow - teraz uzywam skinoren zel - i sobie chwale
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.