Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 17:47   #2941
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wiecej napisze po kilku dniach stosowania ale na wstepie powiem, ze krotko sie trzyma, a po "zjedzeniu" zostaja mi suche skorki

No właśnie, mi też chodzi o te suche skórki
jaki masz kolorek ? Bo ja się zastanawiałam nad tymi:

1. http://eu.strawberrynet.com/productD...76209&goChar=C
2. http://eu.strawberrynet.com/productD...76210&goChar=C

Lub może chociaż testowałaś te kolory i możesz je opisać ? Byłabym wdzięczna.

I jeszcze ten Dior mi się podoba, może go znasz ?

http://eu.strawberrynet.com/productD...72401&goChar=C
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 17:50   #2942
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mam kolor Grapefruit. Zajrzyj na watek klinikowy, tam duzo bylo pisane o tych blyszczykach i jest tez wiele zdjec.
Diora nie znam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:01   #2943
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Witam wszystkich!
mam ogromna prosbe, czy moglybyscie opisac mi tego bambusa? tzn czy jest matowy czy z poswiata, drobinkami...
bo juz siedzi w koszyku i nie wiem czy brac
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:07   #2944
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
No ja własnie w tym sensie. Nie powinni prosic o takie rzeczy, to niepoważne dla mnie - słabo dbają o bezpieczeństwo transakcji w takim razie
właśnie dlatego przestałam korzystać z karty kredytowej, którą miałam od lat, a wyrobiłam sobie eKartę do konta w mBanku, na którym trzymam tylko niewielką kasę na bieżące wydatki - jak nie załaduję karty, to nie zapłacę i nikt inny również nie,

ładują ją przed każdą transakcją, a po rozładowuję, jeśli coś zostaje na karcie - czuję się trochę bezpieczniej korzystając z karty przedpłacanej
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:09   #2945
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

No.. to dostałam walentynkę. Super klawo. Chyba faktycznie graja w entliczek-pętliczek, które zatrzymać. A co najlepsze, napisał do mnie UC warszawski a nie łódzki więc nie moge po prostu pojechac do nich maila też nie podają więc dopiero jutro będę mogła wysłac polecony z wydrukiem zamówienia i łaskawie czekać co dalej. Więc paczka dojdzie do mnie za 180 lat.
Jedno pytanie, gdzies mi przemknęło, że trzeba robić ksero dowodu, ale w tym piśmie jest tylko mowa o zamówieniu /fakturze z tłumaczeniem własnym.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:17   #2946
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No.. to dostałam walentynkę. Super klawo. Chyba faktycznie graja w entliczek-pętliczek, które zatrzymać. A co najlepsze, napisał do mnie UC warszawski a nie łódzki więc nie moge po prostu pojechac do nich maila też nie podają więc dopiero jutro będę mogła wysłac polecony z wydrukiem zamówienia i łaskawie czekać co dalej. Więc paczka dojdzie do mnie za 180 lat.
Jedno pytanie, gdzies mi przemknęło, że trzeba robić ksero dowodu, ale w tym piśmie jest tylko mowa o zamówieniu /fakturze z tłumaczeniem własnym.
A nie możesz przesłać faksem ? Jest szybciej. W piśmie powinien być chyba podany telefon i fax. Ja zawsze wysyłam faksem to od razu mogą się zająć moją przesyłką i mam ją u siebie ekspresowo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 18:22   #2947
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Wizażanki mam do Was ogromną prosbę ponieważ większość z Was używa i zna się na dobrych,wysokopółkowych kosmetykach.Jaki podlad(fluid,puder) najbardziej wygładza cere.Chodzi mi o maksymalny efekt wygładzenia.widze kobiety ktore osiagaja taki efekt na swojej twarzy a nie wiem czego uzyc a wlasnie teraz bede robic zamowienie przy przyplywie gotówki.mozecie mi tez polecic jakies wysokopolkowe kosmetki pielegnacyjne-do cery tlustej.z gory dziekuje
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 18:30   #2948
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A nie możesz przesłać faksem ? Jest szybciej. W piśmie powinien być chyba podany telefon i fax. Ja zawsze wysyłam faksem to od razu mogą się zająć moją przesyłką i mam ją u siebie ekspresowo
Ale do warszawskiego UC wysyłasz fakesm?
To byłby dobry pomysł, ale podają tylko telefony. Jutro z rana tam dzwonię i spytam o fax, ewentualnie maila.
Dziękuje za pomysł
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:09   #2949
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ale do warszawskiego UC wysyłasz fakesm?
To byłby dobry pomysł, ale podają tylko telefony. Jutro z rana tam dzwonię i spytam o fax, ewentualnie maila.
Dziękuje za pomysł
U mnie Warszawa przesyła do Poznania, bo Poznań mnie obsługuje. Na piśmie z UC Poznań jest tel. i fax. nawet w ramce podany Myślę, że tak mozna z każdym UC. Zadzwoń i upewnij się co wysłać, żebyś wszystko na raz wysłała, żeby nic nie opóźniało odprawy i poproś o fax. w końcu to XXI wiek Jak w Poznaniu mają to w Warszawce tym bardziej To o wiele skraca czas. List wiadomo musi kilka dni iść
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:18   #2950
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jak w Poznaniu mają to w Warszawce tym bardziej To o wiele skraca czas. List wiadomo musi kilka dni iść
Ale faktem jest, ze dziewczyny z Warszawy pisały coś o faksie i xero dowodu - takie zwyczaje - każdy UC ma swoje
I co MAriolu, zdecydowałaś się na błyszczyk?
Acha i czy Biothermy nie pielęgnują?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:20   #2951
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Mój TŻ jest programistą i przed chwilą obejrzał dekalkulator....
diagnoza ....baza danych dot poszczególnych firm nie zawsze jest w nim aktualna - stąd takie epopeje z tym rokiem 2000...mi osobiscie wyskoczyło to kilka razy np przy paletce EL, która pojawiła się grubo po tym roku
po prostu w momencie kiedy wyskakuje ten rok 2000 należy to potraktować jako błąd naszego kalkulatorka....może sie juz przegrzał od tego ciągłego sprawdzania



muszę zmienić podpis na: "truskawkowe pole rośnie wokół mnie, w truskawkowym polu jak warzywo tkwię....la ..la...laaa " i cała sala śpiewa z nami .....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 19:45   #2952
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No.. to dostałam walentynkę. Super klawo. Chyba faktycznie graja w entliczek-pętliczek, które zatrzymać. A co najlepsze, napisał do mnie UC warszawski a nie łódzki więc nie moge po prostu pojechac do nich maila też nie podają więc dopiero jutro będę mogła wysłac polecony z wydrukiem zamówienia i łaskawie czekać co dalej. Więc paczka dojdzie do mnie za 180 lat.
Jedno pytanie, gdzies mi przemknęło, że trzeba robić ksero dowodu, ale w tym piśmie jest tylko mowa o zamówieniu /fakturze z tłumaczeniem własnym.
współczuję najgorsze jest to że Warszawa do Ciebie napisała a nie Łódź

Nie dostałam nic a czekam na zamówione 1 marca szachownicę i błyszczyki . W ten piątek zaś kliknęłam Lancome ale pewnie będzie pod koniec tygodnia.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:53   #2953
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Nie dostałam nic a czekam na zamówione 1 marca szachownicę i błyszczyki . W ten piątek zaś kliknęłam Lancome ale pewnie będzie pod koniec tygodnia.
Do mnie też do tej pory nie doleciały dwie paczki z 1 marca Będzie walentynka jak nic
Najgorsze jest to, że ja w ogóle nie mam cierpliwości do do tych wszystkich urzędniczych wymagań, szybko się zniechęcam i tracę cierpliwość. Jak zrobię awanturę celnikowi, to w życiu moich maleństw z łap nie wypuści No i to podnosi koszty zakupów, niestety...i to obie paczki mi pewnie zatrzymali
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:59   #2954
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Do mnie też do tej pory nie doleciały dwie paczki z 1 marca Będzie walentynka jak nic
Najgorsze jest to, że ja w ogóle nie mam cierpliwości do do tych wszystkich urzędniczych wymagań, szybko się zniechęcam i tracę cierpliwość. Jak zrobię awanturę celnikowi, to w życiu moich maleństw z łap nie wypuści No i to podnosi koszty zakupów, niestety...i to obie paczki mi pewnie zatrzymali
wiesz, ja sie łudzę bo paczka z ebay też z Hong Kongu szła ponad tydzień więc może to wina poczty. Czekam też na paczkę krajową, wysłaną w ubiegłą środę i nie ma więc możliwe że nasza PP zawiniła
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 19:59   #2955
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Do mnie też do tej pory nie doleciały dwie paczki z 1 marca Będzie walentynka jak nic
Najgorsze jest to, że ja w ogóle nie mam cierpliwości do do tych wszystkich urzędniczych wymagań, szybko się zniechęcam i tracę cierpliwość. Jak zrobię awanturę celnikowi, to w życiu moich maleństw z łap nie wypuści No i to podnosi koszty zakupów, niestety...i to obie paczki mi pewnie zatrzymali
A to te ode mnie ? to twardo obstawaj przy prezentach i sama im nic nie podsyłaj, jak będą coś chcieli to dasz mi znać i im przefaksuję dodając, że to prezent , może wtedy puszczą
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:05   #2956
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Co do czasu - ja dopiero dzisiaj dostałam maczka z 1 marca, więc nie martwcie się.
Zauważylam, że od jakiegoś czasu coraz dłużej idą te paczki...
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:06   #2957
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Narzekamy na Bytom, ale z tym UC można przynajmniej załatwić wszystko mailem. DZIĘKUJEMY PRACOWNIKOM BYTOMSKIEGO UC I OCZYWIśCIE POZDRAWIAMY
Ja dzisiaj otrzymałam awizo (u mnie listonosze są stworzeni do wyższych celów i paczek nie roznoszą) na dwie paczki, zamawiałam w jednym dniu trzy, ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że jutro lub pojutrze przybedzie do mnie zabłąkana owieczka.
Czwarte zamówienie w drodze, jutro opuści HK
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:09   #2958
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wiesz, ja sie łudzę bo paczka z ebay też z Hong Kongu szła ponad tydzień więc może to wina poczty. Czekam też na paczkę krajową, wysłaną w ubiegłą środę i nie ma więc możliwe że nasza PP zawiniła
Też jeszcze się łudzę, ale już coraz mniej mam wiary w happy end

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
A to te ode mnie ? to twardo obstawaj przy prezentach i sama im nic nie podsyłaj, jak będą coś chcieli to dasz mi znać i im przefaksuję dodając, że to prezent , może wtedy puszczą
Tak, jedna jest od Ciebie (z onyxem) - jedna Twoja już przyszła z bazą pod tusz - a drugie zamówienie zrobiła Gothic Daisy. Boże dziewczyny, jeszcze Wy będziecie miały przez to kłopot...i to mnie dobija najbardziej. Gdybym ja składała te zamówienia, to problem byłby tylko mój a tak...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:12   #2959
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale faktem jest, ze dziewczyny z Warszawy pisały coś o faksie i xero dowodu - takie zwyczaje - każdy UC ma swoje
I co MAriolu, zdecydowałaś się na błyszczyk?
Acha i czy Biothermy nie pielęgnują?
Nie wiem, który wziąć Już teraz chodzi mi właściwie, który kolor wybrać Na Cliniq'owym wątku nie znalazłam zdjęć, może i są, ale wątem ma ponad 100 stron- to już nie na moje oczy
Biotherm jak jest na ustach to są wilgotne, jak znika to usta robią się suche, przesuszone

Jaki kolor byś mi poradziła ?
1. http://eu.strawberrynet.com/productD...76209&goChar=C
2. http://eu.strawberrynet.com/productD...76210&goChar=C
3. http://eu.strawberrynet.com/productD...72401&goChar=C

Żeby kolor był taki uniwersalny. Pasował to pasteli, brązów, beżów, złotego, a może i fioletów
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 20:15   #2960
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Aj to chyba jednak znakJak się bambus pojawił to chciałam kliknąć, ale się powstrzymałam...Potem z dnia na dzień obiecywałam sobie,że jeśli następnego dnia jeszcze będzie to kliknę...A potem sobie odpuściłam...No ale te 50%...Biorę!Annmarie puk puk jesteś?Kiedy w końcu będę miała swoją kartę?
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:22   #2961
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie wiem, który wziąć Już teraz chodzi mi właściwie, który kolor wybrać Na Cliniq'owym wątku nie znalazłam zdjęć, może i są, ale wątem ma ponad 100 stron- to już nie na moje oczy
Biotherm jak jest na ustach to są wilgotne, jak znika to usta robią się suche, przesuszone


Żeby kolor był taki uniwersalny. Pasował to pasteli, brązów, beżów, złotego, a może i fioletów
Już zaglądam. Na watku klinikowym Aga wklejała piekne fotki a pierwszych postach wszystkie fotki są zebrane
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6274930
akurat te odcienie są dość chłodne. Aż się boję doradzać, bo ja zawsze wybieram chłodne i głownie na takie zwracam uwagę. Ale jesli potrzebujesz czegoś do fioletów to może któryś z tych u Agi Ci przypasuje?
A może Currant, on nie jest jednoznaczy...
Idę jeszcze obejrzeć Twoje zapasy na zbiorach i może coś wydumamy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:33   #2962
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Kocham Truskawe
Kocham UC Warszawa - wszystko puścił
zastałam właśnie w domu 4 paczuszki z Posy, Peony, szachownicą i linerem w słoiczku, wszystko Clinique ofkors , piękne, niepotłuczone
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:38   #2963
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Też jeszcze się łudzę, ale już coraz mniej mam wiary w happy end


Tak, jedna jest od Ciebie (z onyxem) - jedna Twoja już przyszła z bazą pod tusz - a drugie zamówienie zrobiła Gothic Daisy. Boże dziewczyny, jeszcze Wy będziecie miały przez to kłopot...i to mnie dobija najbardziej. Gdybym ja składała te zamówienia, to problem byłby tylko mój a tak...
Dziewczyny - jaka to baza pod tusz? Bo ja się koło czegoś takiego kręcę i kręcę i nie wiem...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 20:40   #2964
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ja też dziś dostałam szachownicę
Ale już prawie 2 tygodnie czekam na paczke zatrzymana przez Bytom i nic. Chyba jutro zadzwonię z pytaniem, bo moja cierpliwość sie kończy
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:00   #2965
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale faktem jest, ze dziewczyny z Warszawy pisały coś o faksie i xero dowodu - takie zwyczaje - każdy UC ma swoje
I co MAriolu, zdecydowałaś się na błyszczyk?
Acha i czy Biothermy nie pielęgnują?
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Już zaglądam. Na watku klinikowym Aga wklejała piekne fotki a pierwszych postach wszystkie fotki są zebrane
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6274930
akurat te odcienie są dość chłodne. Aż się boję doradzać, bo ja zawsze wybieram chłodne i głownie na takie zwracam uwagę. Ale jesli potrzebujesz czegoś do fioletów to może któryś z tych u Agi Ci przypasuje?
A może Currant, on nie jest jednoznaczy...
Idę jeszcze obejrzeć Twoje zapasy na zbiorach i może coś wydumamy
A jednak kurza ślepota mnie już dopadła, bo nie znalazłam zdjęć Dzięki Ci wielkie za zdjęciaJesteś kochana Bardziej bym nastawiała się jednak na to, żeby błyszczyk pasował do brązów, beżów i złotych cieni

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Kocham Truskawe
Kocham UC Warszawa - wszystko puścił
zastałam właśnie w domu 4 paczuszki z Posy, Peony, szachownicą i linerem w słoiczku, wszystko Clinique ofkors , piękne, niepotłuczone
Szczęściaro, jestem strasznie ciekawa tego linera. Daj znać jak go wyprobujesz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:04   #2966
inu
Raczkowanie
 
Avatar inu
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Kocham Truskawe
Kocham UC Warszawa - wszystko puścił
zastałam właśnie w domu 4 paczuszki z Posy, Peony, szachownicą i linerem w słoiczku, wszystko Clinique ofkors , piękne, niepotłuczone
to ja się też pochwalę dostałam dzisiaj 5 paczuszek, bez interwencji z UC! dziękuję warszawskim celnikom!

ale, aby pocieszyć tych, którzy długo czekają:
najpierw dostałam jedną paczkę z maczkiem, ale zaczęłam się martwić o resztę rzeczy zamówionych w sobotę, niedzielę i poniedziałek i stwierdziłam, że coś tu nie gra no i pozostałe 4 paczki, zadzwoniłam do głównej rozdzielni, podałam numery nadań i okazało się, że poszły do mojego oddziału poczty w zeszły czwartek! nie wiem jak to się stało (nie było żadnego włamu do skrzynki, a husband zarzeka się, że nic nie wyjmował), ale po prostu nie dostałam awizo jeszcze dziś wieczorkiem odebrałam 4 pozostałe paczuszki! a w środku same wiecie, miodzio!
inu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:09   #2967
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cieszę się razem z Dziewczynami do których dotarły bezproblemowo paczuszki i trzymam kciuki by do tych, które się niepokoją losem swoich Truskaweczek doszły całe i zdrowe.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:12   #2968
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez inu Pokaż wiadomość
to ja się też pochwalę dostałam dzisiaj 5 paczuszek, bez interwencji z UC! dziękuję warszawskim celnikom!

ale, aby pocieszyć tych, którzy długo czekają:
najpierw dostałam jedną paczkę z maczkiem, ale zaczęłam się martwić o resztę rzeczy zamówionych w sobotę, niedzielę i poniedziałek i stwierdziłam, że coś tu nie gra no i pozostałe 4 paczki, zadzwoniłam do głównej rozdzielni, podałam numery nadań i okazało się, że poszły do mojego oddziału poczty w zeszły czwartek! nie wiem jak to się stało (nie było żadnego włamu do skrzynki, a husband zarzeka się, że nic nie wyjmował), ale po prostu nie dostałam awizo jeszcze dziś wieczorkiem odebrałam 4 pozostałe paczuszki! a w środku same wiecie, miodzio!

No gratuluję wysypu paczkowego Ale radość, tyle paczuszek na raz Normalnie jak na Gwiazdkę Gratulacje
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:17   #2969
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny - jaka to baza pod tusz? Bo ja się koło czegoś takiego kręcę i kręcę i nie wiem...
To Cils Booster XL Lancome:
http://eu.strawberrynet.com/productD...39133&goChar=L
Zużywam już kolejne opakowanie - jest fajna. To taka biała maź, którą nakładasz na rzęsy przed tuszem. Pogrubia rzęsy i utrwala makijaż - maskara się nie kruszy i nie rozmazuje. W czasie pobytu w Hong Kongu (to naprawdę jest kosmetyczny raj - wielka bezcłówka) kupiłam sobie jeszcze inną odmianę tej bazy - triple care (nawilża i wzmacnia rzęsy) BOSKA Nigdzie jej niestety nie spotkałam poza HK. Po nałożeniu tuszu na tę bazę zyskuje się naprawdę mocny efekt - dłuższe i wyraźnie grubsze rzęsy. Mi chyba urosły jakiś milimetr odkąd używam regularnie bazy.
Miałam kiedyś coś podobnego z Estee Lauder i Clinique, ale CB XL zdecydowanie jest najlepsza.
Edit:
Niestety truskawa ostatnio wcisnęła mi z lekka podstarzałą tę bazę- z marca 2005
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:19   #2970
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

z tej radości zapomniałam, żem zmęczona i głodna
pomaziałam się po dłoni, w sztucznym świetle mało co widzę, (maczków prawie w ogóle, w dodatku jakiś twarde są, nic takiego nie pamiętam z testów ), ale zakochałam się w linerze, nawet tym patykiem, co go dodają, można sobie postopniować efekt, bardzo ładny ciemny brąz, niezwykle wygodna, miękka, nie lejąca się konsystencja;
szachownica wychodzi mi dość ciemna, na dłoni złoto, na policzku brąz... ale może to nie pora na testy
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.