NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-22, 10:52   #1471
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aktualizacja :
kolorki faktycznie ciut przekłamane
Nosku-który Ci najbardziej przypadł do gustu?

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Ogromna prośba
Susanno widzę że masz podwójne sypkie cienie z Pupy mogłabyś wkleić zdjęcie na ręce? I jak się sprawują? Bo gdzie nie czytam o nich to same ochy i achy
Ja nie Suzanna, ale moze odpowiem-ja tez mam podwójne, jak i pojedyncze - są cudowne, mocno nasycone kolorem rewelacyjnie trzymaja się powieki
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 10:54   #1472
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Błyszczyki

1. Inglot, o zapachu pomarańczowym. Jak widać mało już go zostało.
Całkiem niezły, bezbarwny, trochę zapach chemiczny, ale konsystencja ok i dobrze się trzyma.
2. Bell Milky Shake, mój dzisiejszy nabytek Wydaje się być fajny. Ładnie pachnie, konsystencja ok, fajnie się trzyma, ale trochę mało go widać na ustach.
3. Maybelline Watershine, czerwony. Mimo, że w opakowaniu wydaje się być strasznie czerwony, tak na ustach wygląda pięknie Już mi go mało zostało.
4. Maybelline Watershine Diamonds, ciemno różowy. Bardzo fajny. Ładnie błyszczy, spoko konsystencja. lubię
5. Maybelline Watershine Diamonds, różowy. Jak wyżej. Fajny
6. Rimmel, szminka. Bardzo fajna. Długo się trzyma, ma ładny kolor.
7. Carmex, maj lov Uwielbiam go, świetnie chroni usta i ten zapach...dla wielu specificzny, ale ja go uwielbiam
8. Rimmel, Sweet Jelly Niedawno kupiłam, ale jest taki sobie. Tzn. ma świetny zapach i ma słodki smak, ale krótko się trzyma i słabo go widać na ustach.
9. Miss Sporty, szminka z brokatem Bardzo fajna, długo się trzyma, świetny kolor.
10. Smackers, Cookie Dough - Jedyne co mogę powiedzieć to to, że jest BOSKI!!! Ma super zapach, jak ciacho i słodki smak. Moja miłość number łan.
11. Smackers, Squeezy Strawberry - bardzo fajny, super wygląda na ustach, ma śliczny zapach i smak
12. Smackers, Buttercream - powalający zapach i smak, jak masło orzechowe. Pięknie wygląda na ustach, ale dość krótko się trzyma.
13. Avon Colortrend - Ciekawy, bo niby jest bezbarwny, ale po chwili na ustach robi się różowy. Konsystencja...w miarę A na ustach wygląda ślicznie.
14. Oriflame, Shine Star Lips - świetny, pięknie błyszczy, piękne diamenciki
15. Avon, Colortrend w sztyfcie - wolę w tubce, ma chyba lepszą konsystencję, ale ten też nienajgorszy
16. H&M, błyszczyk Hello Kitty - bardzo ładny kolor, świetnie wygląda na ustach, ale troszkę za gęsty...


Inne
1. Carlo di Roma, biały korektor na cienie pod oczy. Świetnie kryje, ale zła konsystencja, bo w sztyfcie, więc wysusza.
2. Miss Sporty, odżywka do rzęs. Bardzo lubię Używam do rzęs i do brwi.
3. Miss Sporty, biała kredka. Niezła, ale mogłaby być trochę bardziej miękka.
4. Moody, różowy tusz. Fajny kolor Ładnie maluję, lubię.
5. Essence, cień w pompce. Ma ładny brokat, ale trochę mało go widać. Klejąca się konsystencja.
6. Miss Sporty eye-liner. Fajny, dobry pędzelek, nieźle się trzyma.
7. Bell, cień w musie. Super, świetnie błysczy, fajnie się rozprowadza, dobrze się trzyma.
8. Rimmel róż w żelu. Fajny kolor, dobrze się rozprowadza, trochę krótko trzyma.
9. Bourjois, turkusowy cień. Bardzo fajny. Śliczny kolor, dobrze się rozprowadza, pięknie błyszczy na oku.
10. Nouba, cień w proszku. SUPER! Trzeba uważać, żeby się nie wysypał, ale pięknie wygląda na oku.
11. Sypki cień biały. Nie wiem jakiej firmy, ale jest naprawdę super. I tani
12. Carlo di Roma, rozświetlacz. Bardzo go lubię. Wygodny sztyft, dobrze się trzyma.
13. Carlo di Roma, jasnozłota kredka. Również fajna i ładnie błyszczy ^^
14. Carlo di Roma, korektor. Jak narazie mało go używałam, ale wydaje się być dobry.
15. Carlo di Roma, biała kredka. SUPER! Miękka, świetnie się nią maluje, a na dodatek z drugiej strony ma gąbeczke żeby rozetrzeć.
16. Miss Sporty, baza pod tusz. Taka sobie...skleja się. Niezbyt.
17. Gosh, tusz brązowy. Fajny, niedawno kupiłam, ale podoba mi się.
18. Amerykański tusz. Nie znam firmy niestety, mocno czarny, naprawdę robi świetny efekt!
19. Bell, matowy cień beżowy. Mój typ Długo się trzyma i jest super.
20. Inglot, róż. Fajny, ładny kolor.
21. Golden Rose, korektor. Bardzo go lubię, nie spodziewałam się, że będzie tak dobry. Świetnie kryje, długo się trzyma, nie jest suchy.
22. Maybelline Affinitone. Niedawno kupiłam, super jest ^^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9788.jpg (86,6 KB, 237 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9789.jpg (112,7 KB, 235 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:21   #1473
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość


Susanna gdy dostalam swoj pierwszy pedzelek z sephory w sumie to byla gumka do rozcierania kredki tak sie w nim zakochalam ze chcialam wiecej niestety na tym sie skonczylo bo jakos nie mam cierpliwosci do kupowania pojedynczo jak poszlam to juz na calego jednak teraz bardzo zaluje.. bo cos mi sie wydaje ze bede musiala w jakies nowe pedzle zainwestowac:/.........
zanim zaczne robic to co lubie zawodowo to te juz dawno przeterminowane beda ha ale jak by nie patrzec wole na to pieniadze wydawac niz na picie lub papierosy co w moim wieku niestey ale widac ze sie szerzy:/ hihi ja sie boje z moimi rozstac nawet jak niektore nietkniete sa poprostu przywiazuje sie do nich, a co jakis czas robie mega sprzatnie gdzie i tak wywalam tylko jedna rzecz:P pozatym nie lubie ograniczac sie do makijazu codziennego lubie kobinowac bawic sie kolorami ale to pewnie doskonale wiesz.. ze tak sie wyraze nie chce popasc w rutyne:P trening trenig i jeszcze raz trenig to mnie mobolizuje do tego wszystkiego.. zeby trenowac trzeba miec na czym tak wiec z tad sporo takich"smieci"
Gamegirl dobre myślenie Teraz pouczysz się na tańszych kosmetykach a w przyszłości... Pozatym jak piszesz - tańszymi nie żal bawić się, eksperymentować a jakbyś tak miała np. cienie po 80 zł sztuka to byłoby szkoda no nie Jestem całym sercem za tym aby młodzi ludzie (i nie tylko młodzi) mieli jakąś pasję, hobby - coś co nie pozwoliłaby aby się w głowach poprzewracało
Brawo za pozytywne myślenie!!

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aktualizacja :
Piękne!! Kolorek w środku śliczny ale mi chyba nie pasowałby.

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Ogromna prośba
Susanno widzę że masz podwójne sypkie cienie z Pupy mogłabyś wkleić zdjęcie na ręce? I jak się sprawują? Bo gdzie nie czytam o nich to same ochy i achy
Bo one są naprawdę genialne! Kocham te cienie, to moje najlepsze i ulubione. Mam w planach kolejny zakup ale na allegro bo tańsze... Na bazie trzymają się bardzo dobrze (bez bazy u mnie każde cienie bardzo szybko schodzą ale nie wiem jak w przypadku PUPY bo nie sprawdzałam)
Mogę zrobić zdjęcie na łapce ale dopiero po południu lub jutro bo po pracy mam kolejny wyjazd ;/ Ja mam delikatny beżowo-złoty kolorek.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość


Ja nie Suzanna, ale moze odpowiem-ja tez mam podwójne, jak i pojedyncze - są cudowne, mocno nasycone kolorem rewelacyjnie trzymaja się powieki
dokładnie! nic dodać nic ująć. I są takie satynowe, delikatne... super!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:30   #1474
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość

Ja nie Suzanna, ale moze odpowiem-ja tez mam podwójne, jak i pojedyncze - są cudowne, mocno nasycone kolorem rewelacyjnie trzymaja się powieki
To może prośba do Ciebie żeby wkleić też fotkę na ręce

A orientujesz się czy mają coś w kolorze pod bordo? Bo na aukcjach i w sklepie widziałam tylko róże i ewentualnie taki brąz z miedzią, ale nie bordo.

Susanno to też bardzo poproszę o fotkę od Ciebie, będę cierpliwie czekała
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:44   #1475
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

aktualizacja

wiem, że nie jest tego mało, ale ja tak naprawdę dążę do minimalizmu, bo nie tylko dodaję coraz to nowsze kosmetyki, tylko 'wymieniam' kolorówkę - pozbywam się tego, czego nie używam i na miejsce np 3 startych cieni wchodzi 1, który mi pasuje także migracje są spore, bo ciężko mi znaleźć ideały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6830.jpg (75,2 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6831.jpg (71,8 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6841.jpg (77,0 KB, 295 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 11:49   #1476
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
To może prośba do Ciebie żeby wkleić też fotkę na ręce

A orientujesz się czy mają coś w kolorze pod bordo? Bo na aukcjach i w sklepie widziałam tylko róże i ewentualnie taki brąz z miedzią, ale nie bordo.

Susanno to też bardzo poproszę o fotkę od Ciebie, będę cierpliwie czekała
Karolciu -fotke moge wkleic dopiero wieczorem, teraz musze wybyc z domu i niestety czasu brak
Jesli chodzi o typowe bordo to niestety muszę Cię zmartwic..ja niestety takiego koloru nie widziałam..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:01   #1477
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
aktualizacja

wiem, że nie jest tego mało, ale ja tak naprawdę dążę do minimalizmu, bo nie tylko dodaję coraz to nowsze kosmetyki, tylko 'wymieniam' kolorówkę - pozbywam się tego, czego nie używam i na miejsce np 3 startych cieni wchodzi 1, który mi pasuje także migracje są spore, bo ciężko mi znaleźć ideały
Cmoksiu
Ładny zbiorek a jak sprawuje się zielona baza Bourjois?
Ostatnio chciałam ją zakupić, ale nie byłam przekonana co do jej działania...
Niweluje zaczerwienienia? czy ma jeszcze jakieś właściwości?
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 12:10   #1478
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
aktualizacja

wiem, że nie jest tego mało, ale ja tak naprawdę dążę do minimalizmu, bo nie tylko dodaję coraz to nowsze kosmetyki, tylko 'wymieniam' kolorówkę - pozbywam się tego, czego nie używam i na miejsce np 3 startych cieni wchodzi 1, który mi pasuje także migracje są spore, bo ciężko mi znaleźć ideały
Cmokisiu świetne kosmetyki!! Najbardziej to bym chciała czekoladkę Bourjois Napisz proszę coś o niej?? Bo łamię się i zastanawiam pomiędzy czekoladą ciemną a białą Zaraz dostanę ślinotoku I te cienie Inglota - miałam trójeczki, były bardzo dobre
Mania na Smackersy już mi przeszła
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:11   #1479
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Cmoksiu
Ładny zbiorek a jak sprawuje się zielona baza Bourjois?
Ostatnio chciałam ją zakupić, ale nie byłam przekonana co do jej działania...
Niweluje zaczerwienienia? czy ma jeszcze jakieś właściwości?

u mnie jest idealna po mikrodermabrazji kiedy skóra mi się łuszczy i jestem czerwona. Podkład wtedy widać i wygląda bardzo nieesytetycznie, a baza chowa zaczerwienioną skórę, nawilża i jest niewidoczna niektórzy rozjaśniają nią podkład, jeśli jest za ciemny i różowy (ja akurat mam odwrotnie, bo większość jest dla mnie za żółta, więc używam do rozjaśniania innej bazy)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:12   #1480
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Aktualizacja :

Nosku napisz mi prosze czy ten roz innconet peach to taka prawdziwa brzoskwinia????bo od dluzszego czasu szukam czegos w tym kolorze i nie moge znalezc
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:14   #1481
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Susanna, piękny zbiór! Wszystko takie schludne, przemyślane... I jak ślicznie mieszkają Twoje kosmetyki
Pozazdrościć
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 12:16   #1482
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Cmokisiu świetne kosmetyki!! Najbardziej to bym chciała czekoladkę Bourjois Napisz proszę coś o niej?? Bo łamię się i zastanawiam pomiędzy czekoladą ciemną a białą Zaraz dostanę ślinotoku I te cienie Inglota - miałam trójeczki, były bardzo dobre
Mania na Smackersy już mi przeszła
o czekoladce jest bardzo dużo w wątku o kosmetykach Bourjois kiedy była zupełnie niedostępna, były same zachwyty, gdy pojawiła się w dużych ilościach na Allegro, nagle się okazało, że wielu osobom nie odpowiada, bo za mało rozświetla jak na puder rozświetlający faktycznie, nie daje jakiegoś super mocnego efektu, ale mi odpowiada. idealnie się komponuje z brązerem czy różem, daje tylko lekką poświatę, takie dosyć naturalne rozświetlenie. Można się dopatrzeć maleńkich rózowych drobinek, ale mocno trzeba się przyjrzec albo bardzo dużo nałożyć na policzki. Pięknie pachnie Myślę, że jest wydajna i trwała, choć wiele osób twierdzi, że nie. Ja jestem z niej jak najbardziej zadowolona
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:27   #1483
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Nosku, kiedy ty sie tym wszyskim będziesz maziać?

Ale kolory przekłamane wyszły
Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
kolorki faktycznie ciut przekłamane
Nosku-który Ci najbardziej przypadł do gustu?
Zdjęcia były robione w sztucznym świetle, bo przyszły wieczorem i dlatego taki efekt jest
Jak narazie na pierwszym miejscu Aglow

Reese, lista już nie jest taka długa A potem obiecuję zbastować i przerzucam się na brązery

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Nosku napisz mi prosze czy ten roz innconet peach to taka prawdziwa brzoskwinia????bo od dluzszego czasu szukam czegos w tym kolorze i nie moge znalezc
Tak, to czysta, dojrzała brzoskwinia (morela? ) matowa.
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:31   #1484
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Susanna, piękny zbiór! Wszystko takie schludne, przemyślane... I jak ślicznie mieszkają Twoje kosmetyki
Pozazdrościć
Oj moja kolekcja nie do końca przemyślana niedawno pozbyłam się bardzo dużej ilości kosmetyków które niepotrzebnie zalegały kuferek
Co do schludności.. to mam manię czyszczenia opakowań z cieniami i wycierania nakrętek z tuszy do rzęs

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
o czekoladce jest bardzo dużo w wątku o kosmetykach Bourjois kiedy była zupełnie niedostępna, były same zachwyty, gdy pojawiła się w dużych ilościach na Allegro, nagle się okazało, że wielu osobom nie odpowiada, bo za mało rozświetla jak na puder rozświetlający faktycznie, nie daje jakiegoś super mocnego efektu, ale mi odpowiada. idealnie się komponuje z brązerem czy różem, daje tylko lekką poświatę, takie dosyć naturalne rozświetlenie. Można się dopatrzeć maleńkich rózowych drobinek, ale mocno trzeba się przyjrzec albo bardzo dużo nałożyć na policzki. Pięknie pachnie Myślę, że jest wydajna i trwała, choć wiele osób twierdzi, że nie. Ja jestem z niej jak najbardziej zadowolona
dziękuję za wyczerpującą wypowiedź Bardzo jestem na nią łasa, kupiłabym sobie tę czekoladową być może jest bardziej widoczna. I faktycznie tak ładnie pachnie?? Chyba kupie po wypłacie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 12:31   #1485
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Jak narazie na pierwszym miejscu Aglow
a nie mówiłam że Aglow jest piękny?
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 13:02   #1486
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
dziękuję za wyczerpującą wypowiedź Bardzo jestem na nią łasa, kupiłabym sobie tę czekoladową być może jest bardziej widoczna. I faktycznie tak ładnie pachnie?? Chyba kupie po wypłacie
nie jest to aroamt identyczny z jadalna białą czekoladą, ale równie smakowity i uzależniający
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 14:45   #1487
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
to czekam na relacje
dziś przyszedł Precious Posy, Aglow przeżywa katusze w UC a innocent peach okazało się, że w ogóle nie przyjdzie bo osoba, która miała mi kliknąć ten kolor nie zrobiła tego :/ chlip chlip


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zdjęcia były robione w sztucznym świetle, bo przyszły wieczorem i dlatego taki efekt jest
Jak narazie na pierwszym miejscu Aglow
Jednak Aglow? to może i mi przypadnie do gustu


jeszcze tą brzoskwinkę chcem..

na dzień dzisiejszy przybyły mi te dwie rzeczy:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Precious_posy.JPG (133,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg precious_posy2.JPG (95,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szachownica.JPG (172,9 KB, 100 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 14:48   #1488
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Organzza, cmoksia piękne aktualizacje
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:09   #1489
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziś przyszedł Precious Posy, Aglow przeżywa katusze w UC a innocent peach okazało się, że w ogóle nie przyjdzie bo osoba, która miała mi kliknąć ten kolor nie zrobiła tego :/ chlip chlip



Jednak Aglow? to może i mi przypadnie do gustu


jeszcze tą brzoskwinkę chcem..

na dzień dzisiejszy przybyły mi te dwie rzeczy:
Ale śliczności

A przy okazji moja aktualizacja:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1836aa.JPG (98,4 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1838aa.JPG (107,1 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1839aa.JPG (112,0 KB, 117 załadowań)
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 15:12   #1490
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Ale śliczności

A przy okazji moja aktualizacja:
Niezłe te pędzle, co to dokładnie? zadowolona jesteś? Bo wyglądają naprawdę fajnie
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:16   #1491
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Tak jestem bardzo zadowolona. Są mięciutkie, nie wypada z nich włosie. Zamówiłam je na allegro. Jeśli chcesz moge Ci podesłać na PW dokładniejsze informacje.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:22   #1492
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Organzza, cmoksia piękne aktualizacje
dziękuję

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Ale śliczności

A przy okazji moja aktualizacja:
dzięki bardzo

Bardzo ładne kolory cieni i te pędzle imponujące
jak się spisuje Telescopic?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:27   #1493
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dziękuję


dzięki bardzo

Bardzo ładne kolory cieni i te pędzle imponujące
jak się spisuje Telescopic?
Dziękuje
Wiesz co uzyłam go dopiero raz i nie zbyt byłam zadowolona, może sie do niego jeszcze przekonam, ale jakos wolę zwykły telescopic niż ten clean definition.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:28   #1494
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Tak jestem bardzo zadowolona. Są mięciutkie, nie wypada z nich włosie. Zamówiłam je na allegro. Jeśli chcesz moge Ci podesłać na PW dokładniejsze informacje.
.....
hej....czy ja również mogłabym dostac info. na temat tych pędzelków ?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:32   #1495
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
hej....czy ja również mogłabym dostac info. na temat tych pędzelków ?
Jasne, wysle Ci na PW
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:47   #1496
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Błyszczyki

1. Inglot, o zapachu pomarańczowym. Jak widać mało już go zostało.
Całkiem niezły, bezbarwny, trochę zapach chemiczny, ale konsystencja ok i dobrze się trzyma.
2. Bell Milky Shake, mój dzisiejszy nabytek Wydaje się być fajny. Ładnie pachnie, konsystencja ok, fajnie się trzyma, ale trochę mało go widać na ustach.
3. Maybelline Watershine, czerwony. Mimo, że w opakowaniu wydaje się być strasznie czerwony, tak na ustach wygląda pięknie Już mi go mało zostało.
4. Maybelline Watershine Diamonds, ciemno różowy. Bardzo fajny. Ładnie błyszczy, spoko konsystencja. lubię
5. Maybelline Watershine Diamonds, różowy. Jak wyżej. Fajny
6. Rimmel, szminka. Bardzo fajna. Długo się trzyma, ma ładny kolor.
7. Carmex, maj lov Uwielbiam go, świetnie chroni usta i ten zapach...dla wielu specificzny, ale ja go uwielbiam
8. Rimmel, Sweet Jelly Niedawno kupiłam, ale jest taki sobie. Tzn. ma świetny zapach i ma słodki smak, ale krótko się trzyma i słabo go widać na ustach.
9. Miss Sporty, szminka z brokatem Bardzo fajna, długo się trzyma, świetny kolor.
10. Smackers, Cookie Dough - Jedyne co mogę powiedzieć to to, że jest BOSKI!!! Ma super zapach, jak ciacho i słodki smak. Moja miłość number łan.
11. Smackers, Squeezy Strawberry - bardzo fajny, super wygląda na ustach, ma śliczny zapach i smak
12. Smackers, Buttercream - powalający zapach i smak, jak masło orzechowe. Pięknie wygląda na ustach, ale dość krótko się trzyma.
13. Avon Colortrend - Ciekawy, bo niby jest bezbarwny, ale po chwili na ustach robi się różowy. Konsystencja...w miarę A na ustach wygląda ślicznie.
14. Oriflame, Shine Star Lips - świetny, pięknie błyszczy, piękne diamenciki
15. Avon, Colortrend w sztyfcie - wolę w tubce, ma chyba lepszą konsystencję, ale ten też nienajgorszy
16. H&M, błyszczyk Hello Kitty - bardzo ładny kolor, świetnie wygląda na ustach, ale troszkę za gęsty...


Inne
1. Carlo di Roma, biały korektor na cienie pod oczy. Świetnie kryje, ale zła konsystencja, bo w sztyfcie, więc wysusza.
2. Miss Sporty, odżywka do rzęs. Bardzo lubię Używam do rzęs i do brwi.
3. Miss Sporty, biała kredka. Niezła, ale mogłaby być trochę bardziej miękka.
4. Moody, różowy tusz. Fajny kolor Ładnie maluję, lubię.
5. Essence, cień w pompce. Ma ładny brokat, ale trochę mało go widać. Klejąca się konsystencja.
6. Miss Sporty eye-liner. Fajny, dobry pędzelek, nieźle się trzyma.
7. Bell, cień w musie. Super, świetnie błysczy, fajnie się rozprowadza, dobrze się trzyma.
8. Rimmel róż w żelu. Fajny kolor, dobrze się rozprowadza, trochę krótko trzyma.
9. Bourjois, turkusowy cień. Bardzo fajny. Śliczny kolor, dobrze się rozprowadza, pięknie błyszczy na oku.
10. Nouba, cień w proszku. SUPER! Trzeba uważać, żeby się nie wysypał, ale pięknie wygląda na oku.
11. Sypki cień biały. Nie wiem jakiej firmy, ale jest naprawdę super. I tani
12. Carlo di Roma, rozświetlacz. Bardzo go lubię. Wygodny sztyft, dobrze się trzyma.
13. Carlo di Roma, jasnozłota kredka. Również fajna i ładnie błyszczy ^^
14. Carlo di Roma, korektor. Jak narazie mało go używałam, ale wydaje się być dobry.
15. Carlo di Roma, biała kredka. SUPER! Miękka, świetnie się nią maluje, a na dodatek z drugiej strony ma gąbeczke żeby rozetrzeć.
16. Miss Sporty, baza pod tusz. Taka sobie...skleja się. Niezbyt.
17. Gosh, tusz brązowy. Fajny, niedawno kupiłam, ale podoba mi się.
18. Amerykański tusz. Nie znam firmy niestety, mocno czarny, naprawdę robi świetny efekt!
19. Bell, matowy cień beżowy. Mój typ Długo się trzyma i jest super.
20. Inglot, róż. Fajny, ładny kolor.
21. Golden Rose, korektor. Bardzo go lubię, nie spodziewałam się, że będzie tak dobry. Świetnie kryje, długo się trzyma, nie jest suchy.
22. Maybelline Affinitone. Niedawno kupiłam, super jest ^^
niezly zbiorek nastepna zadowolona z podkladu maybelline swietne masz blyszczyki! podoba mi sie szczegolnie ten w tubce smackers i hello kitty! daja jakies kolorki??
Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
aktualizacja

wiem, że nie jest tego mało, ale ja tak naprawdę dążę do minimalizmu, bo nie tylko dodaję coraz to nowsze kosmetyki, tylko 'wymieniam' kolorówkę - pozbywam się tego, czego nie używam i na miejsce np 3 startych cieni wchodzi 1, który mi pasuje także migracje są spore, bo ciężko mi znaleźć ideały
ojj niezla kolekcja smackers! a one daja jakis lekki kolorek albo cos?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na dzień dzisiejszy przybyły mi te dwie rzeczy:
szachowniczka....
szachowniczka...
piekna!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 15:59   #1497
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
niezly zbiorek nastepna zadowolona z podkladu maybelline swietne masz blyszczyki! podoba mi sie szczegolnie ten w tubce smackers i hello kitty! daja jakies kolorki??

ojj niezla kolekcja smackers! a one daja jakis lekki kolorek albo cos?

szachowniczka....
szachowniczka...
piekna!!
Organzzo, śliczności

Proszę o relację nt szachownicy
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 16:02   #1498
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Organzzo, śliczności

Proszę o relację nt szachownicy
ja tez ja tez!! zakochana jestem w tych szachowniczkach!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 16:13   #1499
GiGa007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 540
GG do GiGa007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Witam Panie po raz pierwszy wrzucam moje skromne zbiory zacząwszy od perfumek a skończywszy na maskarach..milego lookania życzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02442.jpg (39,7 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02444.jpg (38,3 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02446.jpg (43,7 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02448.jpg (30,6 KB, 98 załadowań)
__________________
Wiedziałam jak chcę żyć
Wiedziałam kim chcę być
Jak mam walczyć by wygrać swoja walkę
Nie było łatwo i ludzie byli źli
Bóg jeden wie jak dałam sobie radę...


MAZDA RX 8

.........OUT OF YOUR LEAGUE.........
GiGa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 16:20   #1500
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Te Smackersy i Hello Kitty raczej nie dają niestety kolorku. Jedynie połysk i brokat...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.