Rossmann - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 05:22   #3961
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez cristilla Pokaż wiadomość
Przy kasie ten szampon nadający objętość pani nabiła mi po promocyjnej cenie, podobnie jak odzywkę.
to lece na zakupy
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 06:50   #3962
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
w skarbku jest informacja,że komplet alterry będzie dostępny od kwietnia . Nie wiem, może w smyku coś nowego jest, bo gucio znalazłam

Naprawdę?
Ciekawe czy kosmetyki kolorowe też się pojawią.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 10:43   #3963
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: rossmann

komplet tego co reklamują obecnie (tzn.seria orchidea i do ciała rzeczy) miałam na myśli, sorry
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 08:53   #3964
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

aaaaa... już nie mogę się doczekać, kiedy dostanę w łapki nowości z Alterry szczególnie marzę o serii do pielęgnacji włosów - a zwłaszcza o maseczce
Balsamami i żelem pod prysznic również nie pogardzę Czekam tylko na najbliższą nadarzającą się okazję do wizyty w Rossmannie, który niestety po przeprowadzce znacznie się ode mnie oddalił

Z wcześniejszych polowań na Rossmannowe cudeńka baaaardzo polecam maseczkę do twarzy Alterra - tą w saszetkach z aloesem. Co za skład! nawilża cudnie, daje po prostu mega odżywienie! Zapowiada się na wielką miłość

Tylko TŻ mnie chyba z domu wygoni z tymi wszystkimi butelkami
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 09:20   #3965
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Z wcześniejszych polowań na Rossmannowe cudeńka baaaardzo polecam maseczkę do twarzy Alterra - tą w saszetkach z aloesem. Co za skład! nawilża cudnie, daje po prostu mega odżywienie! Zapowiada się na wielką miłość
Właśnie siedzę z nią na twarzy i cieszę się, że to piszesz, bo miałam morderczą ochotę ją spłukać od razu po nałożeniu - co za koszmarny zapach No i byłam zaniepokojona alkoholem w składzie, nie ukrywam, że maseczka lekko mnie podszczypuje (ale może to przez to, że mam skórę lekko podrażnioną solarium). No nic, za kilka minut spłukam i zobaczę, co się będzie działo w ciągu dnia.
Kupiłam też krem orchideowy na noc, będę go dziś testować, zobaczymy, czy podrażnia.

Właśnie bardzo się dziwię obecność alkoholu w składzie tych kosmetyków, przecież z takim składem spokojnie można je zrobić bez.

Ach, no i czy któraś z Was ma informacje, gdzie można dorwać odżywki do włosów Alterra we Wrocławiu ? Marryme ? Byłam w Dominikańskiej, koło Dworca i w Pasażu i nigdzie nie ma.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2011-03-16 o 09:22
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 09:30   #3966
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

Dziewczyny, co takiego szczególnego jest w tej Alterze, że się tak zachwycacie?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 09:36   #3967
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Składy
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 10:31   #3968
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

A to może i ja się bliżej przyjrzę dzięki za odp
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:23   #3969
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę z nią na twarzy i cieszę się, że to piszesz, bo miałam morderczą ochotę ją spłukać od razu po nałożeniu - co za koszmarny zapach
To ta maseczka?
http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...aloe-vera.html
Nawet jej nigdzie nie widziałam.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Kupiłam też krem orchideowy na noc, będę go dziś testować, zobaczymy, czy podrażnia.

Ciekawa jestem tego kremu,miałam go już ostatnio kupić ale gliceryna mnie przeraziła i alkohol.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Właśnie bardzo się dziwię obecność alkoholu w składzie tych kosmetyków, przecież z takim składem spokojnie można je zrobić bez.
Pewnie służą jako główny konserwant,szkoda tylko,że na samym początku składu. Suhada tak samo zrobiła z najnowszą serią-alkohol i gliceryna.
Poprzednią serię bambusowo-ryżowo-imbirową uważam za naprawdę udaną.Mam wszystkie kremy do twarzy i jestem zadowolona,nie zawierają %%%.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ach, no i czy któraś z Was ma informacje, gdzie można dorwać odżywki do włosów Alterra we Wrocławiu ? Marryme ? Byłam w Dominikańskiej, koło Dworca i w Pasażu i nigdzie nie ma.
Najczęściej bywam w Renomie i Arkadach. Kilka dni temu nie było żadnych szamponów.Właściwie to chyba nic nie było,poza kremami i bezzapachowym żelem do ciała.
Denerwuje mnie to,że te kosmetyki nie są w jednej szafie/na półce,tylko trzeba biegać po całym sklepie.


Czy Alterra ma aktualnie coś do mycia twarzy?Żel,piankę?
I jak z balsamem z 10 % mocznikiem,już jest u nas?
__________________





Edytowane przez marryme21
Czas edycji: 2011-03-16 o 11:24
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:25   #3970
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Jeśli chodzi o maseczkę aloesową z Alterry to dobrze, że jest w saszetkach (i nie musiałam kupować dużego opakowania), bo nie jestem z niej zadowolona. Pomijając alkohol w składzie (patrz załączone zdjęcia), zapach mnie lekko zemdlił i też miałam ochotę ją czym prędzej zmyć. Poza tym nie zauważyłam jakiegoś super efektu nawilżającego. Takie placebo raczej. Większość maseczek nawilżających powinna się ładnie wchłaniać, a ta zostawiła mi na twarzy olejową warstwę. Znam inne maseczki nawilżające, które są znacznie lepsze od tej. Cena (3.49 zl za dwie saszetki) - faktycznie tanio (choć trzeba pamiętać, że to tylko 2 maseczki), ale to nie powód, żeby się nad nią zachwycać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maseczka aloes Alterra.jpg (38,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maseczka aloes Alterra INCI.jpg (39,9 KB, 27 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:31   #3971
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Silicia
Ta maseczka występuję również w pełnowymiarowym opakowaniu?
Może ta z orchidei będzie lepsza.
Jakie maseczki polecasz?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 11:56   #3972
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
To ta maseczka?
http://www.rossmann.de/qualitaetsmar...aloe-vera.html
Nawet jej nigdzie nie widziałam.
Kupiłam ją w R przy Dworcu.
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Pomijając alkohol w składzie (patrz załączone zdjęcia), zapach mnie lekko zemdlił i też miałam ochotę ją czym prędzej zmyć. Poza tym nie zauważyłam jakiegoś super efektu nawilżającego. Takie placebo raczej. Większość maseczek nawilżających powinna się ładnie wchłaniać, a ta zostawiła mi na twarzy olejową warstwę.
Mam takie samo zdanie, dodatkowo tak jak pisałam - lekko mnie podrażniła. Tak więc bez szału.
Cytat:
Ciekawa jestem tego kremu,miałam go już ostatnio kupić ale gliceryna mnie przeraziła i alkohol.
Śmierdzi wódą, tynk na twarzy, bardzo ciężki, ogólnie nic ciekawego Zobaczę, jak będzie wieczorem, czy skóra będzie wyglądać w miarę, w każdym razie komfort użytkowania jest ujemny.
Cytat:
Pewnie służą jako główny konserwant,szkoda tylko,że na samym początku składu. Suhada tak samo zrobiła z najnowszą serią-alkohol i gliceryna.
No wiem, oglądałam Suhadę w L, i jej ze względy na alko nie kupiłam.
Cytat:
Najczęściej bywam w Renomie i Arkadach. Kilka dni temu nie było żadnych szamponów.Właściwie to chyba nic nie było,poza kremami i bezzapachowym żelem do ciała.
Denerwuje mnie to,że te kosmetyki nie są w jednej szafie/na półce,tylko trzeba biegać po całym sklepie.
Dokładnie, mogliby zrobić regał tak jak jest na te wszystkie Tołpy, kremy Bio za 130 zł i Flos Lek.
Cytat:
Czy Alterra ma aktualnie coś do mycia twarzy?Żel,piankę?
I jak z balsamem z 10 % mocznikiem,już jest u nas?
Orchideowy płyn do mycia twarzy (przy Dworcu), balsamu nie widziałam
Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Silicia
Ta maseczka występuję również w pełnowymiarowym opakowaniu?
Może ta z orchidei będzie lepsza.
Chyba nie, aj widziałam tylko saszetki. Z orchidei nie widziałam.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:00   #3973
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o maseczkę aloesową z Alterry to dobrze, że jest w saszetkach (i nie musiałam kupować dużego opakowania), bo nie jestem z niej zadowolona. Pomijając alkohol w składzie (patrz załączone zdjęcia), zapach mnie lekko zemdlił i też miałam ochotę ją czym prędzej zmyć. Poza tym nie zauważyłam jakiegoś super efektu nawilżającego. Takie placebo raczej. Większość maseczek nawilżających powinna się ładnie wchłaniać, a ta zostawiła mi na twarzy olejową warstwę. Znam inne maseczki nawilżające, które są znacznie lepsze od tej. Cena (3.49 zl za dwie saszetki) - faktycznie tanio (choć trzeba pamiętać, że to tylko 2 maseczki), ale to nie powód, żeby się nad nią zachwycać.
Mnie ta maseczka też nie zachwyciła rezultatami.
Sicilicia, czy mogłabyś coś polecić nawilżającego w sasztkach, a dobrego?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:04   #3974
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Orchideowy płyn do mycia twarzy (przy Dworcu)

Dzięki. Muszę zobaczyc co to za cudo,oby nie było z alkoholem.Mam teraz żel z Suhady i nie da się tym myć-normalnie wódka na twarzy i nie zmywa nawet głupiego tuszu do rzęs.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:23   #3975
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Źle się wyraziłam z tym opakowaniem... maseczka z Alterry jest tylko w saszetkach, dlatego cieszę się, że nie ma jej w dużym opakowaniu, bo zużyłam saszetkę i basta, a tak leżałoby całe opakowanie, z którym nie wiedziałabym co zrobić
W Rossmannie nie widziałam innych maseczek nawilżających, które by mnie zainteresowały (generalnie skład mi nie odpowiada, bo wolę naturalne).
Z naturalnych świetna jest ta: http://www.escentual.com/vegetable-g...ablegarden004/ Można ją kupić w Douglasie/Arkadia w Warszawie. Jest droga (ok. 100 zł), ale przynajmniej wiem, za co płacę: piękny zapach, dobry skład, dobrze się wchłania, świetnie nawilża i mogę ją zostawić na całą noc, żeby sobie porządnie podziałała. To jest wersja eko-lux. Z tańszych dobre jest masło jojoba z BU, które nakładam na całą twarz i mnie nie zapycha. Trzeba tylko z godzinę odczekać (przed przyłożeniem glowy do poduszki), żeby się wchłonęło, ale i tak warstewka może się odbić. Tak samo działa olejek arganowy (w ogóle uważam, że jest boski od stóp do głów), ale też trzeba odczekać, aż się wchłonie. Wszystkie maseczki nawilżające nakładam wieczorem i staram się zostawić na noc.

Nota bene co do ww. maseczki vegetable garden to widzę, że jest w tym sklepie tańsza niż w Polsce i jeszcze świecę zapachową dają w promocji z zakup 2 rzeczy. Skąd te bandyckie ceny się biorą w Polsce?!
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-03-16 o 12:27
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:09   #3976
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:48   #3977
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Super.
Do kiedy trwa promocja na kosmetyki Alterry?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:04   #3978
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Ja z obu maseczek nie bylam zadowolona obie mnie podraznily, spalily mi skore na raczka. Pierwsza aloesowa nalozylam i poszlam pod prysznic, szczypalo coraz mocniej, a jak splukalam ja... o matko takiego bulu i tak czerwonej geby to ja dawno nie mialam. Orchideowa to juz bylam madrzejsza, nalozylam i patrzylam w lustro co sie bedzie dzialo. tez zaczela szczypac i odrazu sie geba rumienic to szybko zmylam.
Stare wersje maseczke Alterra mi krzywdy nie zrobily, ale te... wogole jakos przestalam sie lubic z ta marka, a stare rzeczy kiedys lubilam co nie co.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:09   #3979
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

MonikaPogrzeba

Może poleciłabyś jednak coś,jako takie Alterrowe must-have?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 16:13   #3980
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
MonikaPogrzeba

Może poleciłabyś jednak coś,jako takie Alterrowe must-have?
dołączam się do prośby
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:51   #3981
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Hmmm z tych nowych rzeczy po liftingu to mialam i mam w tej chwili szampon volumen. Ten sensitiv bardzo mnie zawiodl i nie tylko mnie. zamiast uspokoic skore glowy dopiero mialam swiad. Ale Glanz i Volumen ok. Volumen nawet zakupilam zdyje sie 3 raz.

Kapsulki orchideowe nie byly zle, ale ja ogolem nie przepadam za olejami. na poczatku mojej kariery naturalnej( 6 lat temu) nawet bylo super, ale wkoncu moja cera zaczela sie wypinac na nature. Zuzylam niewiem... 3 kapsulki i podarowalam reszte znajomej zeby sobie wyporbowala. Kiedys uwielbialam zel pod prysznic brzoskwioniowy, jeszcze jak byly tubki. Jako ze byl bardzo gesty i zle sie pienil dodawalam go do kapieli. Cudo i wycofali, wiec probowalam polubic olej do ciala, ale mnie wysusza, wiec zuzylam do kapieli, dodawalam sobie co jakis czas. Z tych nowych po liftingu nic nie mialam poza maseczkami i kapsulkami. Z kolorowki fajny jest puder prasowany jasniutki. Maskary tez niezle, ale mnie sie rozmazuja robia pande, jednak sa osoby u ktorych pandy niet. Kredki do oczu ok, ale matowe. Na lini wody nie wiem jak sie trzymaja poza biala, bo ta tam probowalam i sie zle trzyma, poza tym zostala wycofana. Blyszczyki fajne nawilzajace, ale wycofali moj rozowy odcien, wiec i juz nie uzywam. Blyszczyk z tych lekkich nie klejacych wiec dlugo sie nie trzyma. Pomadki mam te klasyczne kolor Fukcja, lekko sucha nie na zime, ale za to jak sie trzyma. Z tych nowych cienkich sztyftow nie ma zimnego ocienia rozu, ale czytalam ze niemki chwala bo nie sa takie suche jak te klasyczne.
Korektor pod oczy w plynie w opakowaniu jak blyszczyk, ok, ale nie na duze since. Korektor w sztyfcie moglby lepiej kryc niespodzianki, ale jak ktos nie ma duzego klopotu to moze byc ok. Podklad mialam ten kremowy i nawet jakos mi szlo, ale potem cera zaczyla czuc sie jak pod plastikiem, nie lubie tego uczucia zalepienia woskiem, a niestety po tych tanich naturalnych kremach tak mam. Cera mi sie dusi i wkoncu rumieni i poci, ale niektorzy tak maja po konwencjonalnych kosmetykach i natura im takich sensacji nie robi. Cienie nawet sie dobrze trzymaja. mam stary pojednyczy niebieski, ale uzywalam tylko przy lini rzes, za to kupilam sobie matowa potrojna limitowana paletke nude i trzymala sie dobrze, ale byla malo napigmentowana , dobra dla kogos kto lubi delikatna dzienny makijaz. Dla mnie byla zbyt nude i oddalam ja kolezance o cieplym typie urody. Niestety ona nie moze uzywac perfumowanej natury oczy szczypia i lzawia. Szkoda bo kolory dla niej idealne a ona lubie takie delikatny makijaz.
Poza tym Alterra sie rozbudowala i jest jeszcze kilka innych rzeczy z kolorowki. Niestety w moim Rossmannie ciagle jest ten maly regal, a tam gdzie sie po miescie ruszam mam Dm. jednak jak bede gdzies przy innym Rossmannie gdzie maja ta duza polke to nie omieszkam jeszcze pomacac grube cienie w kredce( mam takie od Alverde i Avonu i bardzo lubie) moze cos zakupie, bo Alverde sa juz wycofane,wiec moze zamiennik szarosci itp w Alterra dorwe, ale to za jakis czas.

Aaaaa jak ktoras lubi swieze owocowe limetkowe perfumy, to polecam zapach Alterry.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:55   #3982
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Sicilia - dziękuję za wyczerpującą odpowiedź rozejrzę sie w Douglasie za tą maseczką.
Choć wolę saszetkowe. Ja polecam (niestety nie wiem, czy naturalne za bardzo, czy nie), ale maseczki zakręcane w saszetce IVR. Jestem ich fanką http://www.we-dwoje.pl/ivr;8211;;kos...ykul,8349.html
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 20:18   #3983
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: rossmann

Moni dzięki u nas kolorówki nie ma jeszcze, ale może wprowadzą z czasem.

Iwonalodz proszę bardzo Ta maseczka jest tylko w jednym Douglasie -tym w Arkadii w Warszawie, bo to jest taki Douglas megastore. Mają tam kącik ekologiczny, w którym jest właśnie vegetable garden i jeszcze madara, this works oraz kolorówka une makeup. Co do IVR muszę najpierw zerknąć w skład, co w trawie piszczy...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-03-16 o 20:19
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 20:29   #3984
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Moni dzięki u nas kolorówki nie ma jeszcze, ale może wprowadzą z czasem.
daj nam boshe takie szczęście bo sama chętnie bym popróbowała kolorówki
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 23:00   #3985
banana split
Raczkowanie
 
Avatar banana split
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Kupiłam go jakiś czas temu w niemieckim rossmannie i niestety ta bezzapachowość ma pewną nieprzyjemną konsekwencję, mianowicie balsam ten śmierdzi spirytem.
__________________
Królik doświadczalny w służbie wszystkim atopikom.
banana split jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 00:03   #3986
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Iwonalodz proszę bardzo Ta maseczka jest tylko w jednym Douglasie -tym w Arkadii w Warszawie, bo to jest taki Douglas megastore. Mają tam kącik ekologiczny, w którym jest właśnie vegetable garden i jeszcze madara, this works oraz kolorówka une makeup. Co do IVR muszę najpierw zerknąć w skład, co w trawie piszczy...
Jak będę w stolicy to zerknę, jeszcze raz dziękuję za info
Ja na składach się znam tyle o ile, co mnie zapycha i czego muszę unikać ale te maseczki bardzo lubie i świetna skóra jest po nich. Moje najulubieńsze to ta pod oczy i ta na szyję jak zerkniesz na składy, czy mogłabyś się tu wypowiedzieć? w końcu tez sa one m.in. w Rossmannie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 00:35   #3987
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: rossmann

Popędziłam dziś po pracy do Rossa.
Kupiłam 2 szampony-nawilżający i dodający objętości,odżywkę do włosów morela i pszenica,żel pomarańcz i wanilia,wszystkie balsamy do ciała i mydło aloesowe w kostce.
Kremy do twarzy sobie odpuściłam po Waszych wypowiedziach,tak samo tonik(praktycznie sam alkohol i gliceryna).Rozpoczynam testy.
Mleczka o którym wspomniała Szugar nie było,za to kupiłam żel do mycia twarzy z Rival de Loop,jeszcze nigdy go nie miałam.

Zainteresowała mnie ampułka Rival de Loop(zielona) z minerałami i cynkiem(?)-nie pamiętam dokładnie,kosztowała 3,50 zł.Na KWC nie ma żadnych recenzji,czy ktoś ją używał?

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

MonikaPogrzeba
Dzięki za szczegółowa odpowiedź,szkoda,że u nas nie ma kolorówki.
A ta woda zapachowa to jakieś perfumy czy tylko mgiełka?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 00:48   #3988
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Szkoda, że Wam nie podpasowała maseczka z Alterry ja mam cerę tłustą i odporną nawet na denaturat, więc mnie krzywdy nie zrobiła, za to fajnie nawilżyła skórę

Nie mogłam się powstrzymać i pognałam dzisiaj do Rossa. A tam... TADAM!!! półka cała zastawiona tylko kosmetykami Alterry
Zgarnęłam szampon brzoskwiniowy i brzoskwiniową odżywkę (nie było maseczki ), balsam z morelą i trawą cytrynową, żel pod prysznic z liczi, mleczko do ciała z liczi, mleczko do ciała bezzapachowe, peeling do ciała z granatem i żurawiną, krem do twarzy aloesowy

Było jeszcze kilka cudów, ale widmo nie jedzenia do końca miesiąca przeraziło mnie na tyle, że poprzestałam na tym co już zgarnęłam

Z innym Rossmannowych produktów zainteresował mnie krem-korektor pod oczy z Rival De Loop. Miał ktoś? Jak odcień?

Poza tym muszę przyznać, że skusiłam się na płatki kosmetyczne Lilibe Bio. Są naprawdę dobre - nie rozwarstwiają się, nie drapią, idealnie chłoną tonik czy płyn micelarny i sprawiają, że ich aplikacja jest przyjemniejsza i łatwiejsza. Nie zostawiają kłaczków i są mega miękkie. Szkoda tylko, że jak na płatki kosmetyczne są dosyć drogie i jest ich mało w opakowaniu...
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 06:34   #3989
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: rossmann

O to i ja w piątek muszę się wybrać do Rossmanna, bo ostatnio jak byłam to nic nowego nie było, a ja nadal chcę odżywkę. Właśnie... używała już któraś odżywki i może napisać o wrażeniach?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 08:15   #3990
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
odżywkę do włosów morela i pszenica,(...) ,wszystkie balsamy do ciała
Gdzie dorwałaś ? W Renomie ?

Ja kupiłam wczoraj to nowe mydło Nostalgia by Luksja, o którym pisałyście wcześniej. No i powiem Wam, że co jak co, ale nic mnie tak nie w życiu nie wysuszyło jak to mydło, nawet Biały Jeleń był bardziej łaskawy dla mojej twarzy Mydełko jest duże, ładnie pachnie (zapach pozostaje na skórze) - kupiłam lawendowe, w czasie mycia dobrze się rozprowadza, ale po spłukaniu ... koszmar. I nie jestem pewna, ale skład nie jest jakiś szałowy.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.