Prace pseudostylistek. - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 14:24   #2941
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://nasza-klasa.pl/profile/21225318/gallery/11

Ciacho.
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 14:40   #2942
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
I jeszce podpisane jako "naturalne"
Paznokiec u malego palca idzie jakby ku gorze,albo mi sie wydaje- o frenczu chyba nie tzreba nic mówic.... i ten piękny kształt
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 15:01   #2943
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ana416 Pokaż wiadomość
moze nie są pseudo ale jakos mnie odrażaja ;P
ja raczej bym się nie pokazała z takimi paznokciami
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 16:52   #2944
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cacko za 60 zl

muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 17:06   #2945
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Cacko za 60 zl
Co to za kształt Ale brokacik fajny
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 17:20   #2946
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Prace pseudostylistek.

Brokacik, to ja mam w lakierze za 5 zl z kiosku ruchu

Te paznokcie sa straszne!
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 17:25   #2947
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Brokacik, to ja mam w lakierze za 5 zl z kiosku ruchu

Te paznokcie sa straszne!
To że one są okropne to wiem
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 20:13   #2948
kalvi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 20
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez muammamija Pokaż wiadomość
Brokacik, to ja mam w lakierze za 5 zl z kiosku ruchu

Te paznokcie sa straszne!

5zł?
2.50zł praktycznie na każdym zakręcie
kalvi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 20:53   #2949
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Prace pseudostylistek.

ja to tylko ciekawa jestem czy Wy same potraficie wykonac fachowo tipsy nie chce nikomu ubliżac, ale osoby które same nie mają z tym do czynienia nie powinny chyba krytykowac łatwo patrzec na coś z boku i narzekac, a nie samemu wziąc się do roboty i pochwalic efektami
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:05   #2950
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez myszuana Pokaż wiadomość
Mam pytanie: co myślicie o początkujących stylistkach po kursie, biorących nie wielką sumkę za pazurki na pokrycie zużycia materiałów od swoich 'modelek'? Podciągnęłybyście pod pseudo stylistki? Pomyślałam, że niektóre może są w takiej sytuacji, ale nie wspominają o takich szczegółach np na swoich blogach.
Ja nie zaliczyłabym ich do pseudostylistek. Wiadomo, teoria to jedno, a praktyka to drugie.Oba te elementy trzeba opanować, aby zostać dobrą stylistką. Wiedzę jaką przekażą takiej dziewczynie na kursie będzie musiała umieć wprowadzić w życie. Wiadomo, że efekt od razu nie będzie powalający, ale w końcu praktyka czyni mistrza i to ona najlepiej pomaga doskonalić technikę. Uważam, że nie ma w tym nic złego, że dziewczyna bierze za to jakąś symboliczną kwotę na pokrycie kosztów materiałów - przecież musi za coś te materiały kupować żeby mieć na czym pracować i ćwiczyć, a nie każdego stać na stuprocentowe pokrywanie tego wszystkiego z własnej kieszeni. Zwłaszcza jeśli dziewczyna chce pracowac na naprawde dobrych materiałach, a te jak wiadomo najtańsze nie są "Modelki" są bardzo potrzebne, bo ile i jak często można ćwiczyć na sobie? Jesli modelka wie, jak wygląda sytuacja i zgadza się na te warunki, to wszystko gra. Trafia w końcu do osoby, która ma solidne podstawy teoretyczne i pojęcie o tym czym się zajmuje (przynajmniej w założeniu po kursie tak powinno być ) i duża szansa, że wyjdzie z poprawnie wykonanymi, ładnymi pazurkami za niewielką kwotę - stylistka wykonała kolejny krok do perfekcji, a i klientka nie ma powodow być niezadowolona
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-04-05 o 21:15
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 21:37   #2951
Verdina
Raczkowanie
 
Avatar Verdina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

Nie wiedziałam, że na naszej-klasie można znaleźć takie kwiatki!!!

http://nasza-klasa.pl/profile/23665635

Pozwólcie, że przytoczę fragment wstępu na stronie głównej profilu:
"Zapraszam na przedłużanie paznokci metodą ŻELOWĄ..
Koszt zrobienia takich pazurków wynosi 30 zł
Bez obaw, ich cena wcale nie oznacza tandetności "

(A na "poparcie" tych słów w galerii można znaleźć np. takie zdjęcia: http://nasza-klasa.pl/profile/23665635/gallery/52
http://nasza-klasa.pl/profile/23665635/gallery/43 )

"Czym różnią się paznokcie ŻELOWE OD AKRYLOWYCH???

Paznokcie ŻELOWE wyglądają bardziej naturalnie, są delikatniejsze i elastyczniejsze.
Żel jest bardziej przezroczysty od akrylu. Akryl natomiast jest bardziej twardy, mocniejszy/wytrzymalszy na uderzenia. Jest troszkę bardziej masywny od żelu. Zdarza mu się niekiedy żółknąć.

(hmmm...tak na logikę, skoro akryl jest wytrzymalszy to czemu musi być masywniejszy? Czyżby dlatego, że domorosła stylistka nie umie go cienko nałożyć...?)
(...)
Obie te metody przedłużania paznokci trzymają się od 2 do 4 tygodn, ale jest to GŁÓWNIE uzależnione od wzrostu naturalnych paznokci i ich kondycji.

(a Wy się zastanawiacie czemu żel odpryskuje, udoskonalacie proces nakładania poszczególnych preparatów, walczycie z najmniejszym nabłonkiem na płytce, żeby nie było zapowietrzeń - wszystko niepotrzebnie. Trwałość pazurków jest uzależniona od wzrostu. Głównie.)
Verdina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 22:31   #2952
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że na naszej-klasie można znaleźć takie kwiatki!!!

http://nasza-klasa.pl/profile/23665635

Pozwólcie, że przytoczę fragment wstępu na stronie głównej profilu:
"Zapraszam na przedłużanie paznokci metodą ŻELOWĄ..
Koszt zrobienia takich pazurków wynosi 30 zł
Bez obaw, ich cena wcale nie oznacza tandetności "

(A na "poparcie" tych słów w galerii można znaleźć np. takie zdjęcia: http://nasza-klasa.pl/profile/23665635/gallery/52
http://nasza-klasa.pl/profile/23665635/galle

"Czym różnią się paznokcie ŻELOWE OD AKRYLOWYCH???

Paznokcie ŻELOWE wyglądają bardziej naturalnie, są delikatniejsze i elastyczniejsze.
Żel jest bardziej przezroczysty od akrylu. Akryl natomiast jest bardziej twardy, mocniejszy/wytrzymalszy na uderzenia. Jest troszkę bardziej masywny od żelu. Zdarza mu się niekiedy żółknąć.

(hmmm...tak na logikę, skoro akryl jest wytrzymalszy to czemu musi być masywniejszy? Czyżby dlatego, że domorosła stylistka nie umie go cienko nałożyć...?)
(...)
Obie te metody przedłużania paznokci trzymają się od 2 do 4 tygodn, ale jest to GŁÓWNIE uzależnione od wzrostu naturalnych paznokci i ich kondycji.

(a Wy się zastanawiacie czemu żel odpryskuje, udoskonalacie proces nakładania poszczególnych preparatów, walczycie z najmniejszym nabłonkiem na płytce, żeby nie było zapowietrzeń - wszystko niepotrzebnie. Trwałość pazurków jest uzależniona od wzrostu. Głównie.)
:rot fl:
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 22:48   #2953
modliszka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Prace pseudostylistek.

Kolejne cuda za 40 zł
http://www.otostrona.pl/bebeauty/ind...?p=1_4_Galeria
modliszka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 23:08   #2954
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Prace pseudostylistek.

Dla mnie większość tipsów na paznokciach wygląda bleee.... no chociaż zdarzają się wśród nich małe perełki, ale ogólnie takie sztuczności, szczególnie nienaturalnie długie i błyszczące milionem kiczowatych brylancików i brokatów, moim zdaniem wyglądają strasznie. Kompletnie się nie znam na tym, patrzę z pozycji laika.
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 23:09   #2955
20171111204
Konto usunięte
 
Avatar 20171111204
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja to tylko ciekawa jestem czy Wy same potraficie wykonac fachowo tipsy nie chce nikomu ubliżac, ale osoby które same nie mają z tym do czynienia nie powinny chyba krytykowac łatwo patrzec na coś z boku i narzekac, a nie samemu wziąc się do roboty i pochwalic efektami
Wypowiadają się tu różne osoby więc część się pewnie zna, a inne nie. Ja dopiero zaczynam przygodę z paznokciami, ale chyba wolno powiedzieć mi, że coś mi się nie podoba i dlaczego. Jako (jeszcze) nie specjalistka staram się nie używać profesjonalnego słownictwa. To na prawdę źle?

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Ja nie zaliczyłabym ich do pseudostylistek. Wiadomo, teoria to jedno, a praktyka to drugie.Oba te elementy trzeba opanować, aby zostać dobrą stylistką. Wiedzę jaką przekażą takiej dziewczynie na kursie będzie musiała umieć wprowadzić w życie. Wiadomo, że efekt od razu nie będzie powalający, ale w końcu praktyka czyni mistrza i to ona najlepiej pomaga doskonalić technikę. Uważam, że nie ma w tym nic złego, że dziewczyna bierze za to jakąś symboliczną kwotę na pokrycie kosztów materiałów - przecież musi za coś te materiały kupować żeby mieć na czym pracować i ćwiczyć, a nie każdego stać na stuprocentowe pokrywanie tego wszystkiego z własnej kieszeni. Zwłaszcza jeśli dziewczyna chce pracowac na naprawde dobrych materiałach, a te jak wiadomo najtańsze nie są "Modelki" są bardzo potrzebne, bo ile i jak często można ćwiczyć na sobie? Jesli modelka wie, jak wygląda sytuacja i zgadza się na te warunki, to wszystko gra. Trafia w końcu do osoby, która ma solidne podstawy teoretyczne i pojęcie o tym czym się zajmuje (przynajmniej w założeniu po kursie tak powinno być ) i duża szansa, że wyjdzie z poprawnie wykonanymi, ładnymi pazurkami za niewielką kwotę - stylistka wykonała kolejny krok do perfekcji, a i klientka nie ma powodow być niezadowolona
Zgoda, ale chodziło mi głównie o sytuacje kiedy dziewczyny 'reklamują się', a nie wspominają o takich szczegółach. Może część pseudo stylistek tu komentowanych to właśnie takie przypadki. Szkoda mi takich, ale mówi się trudno. Zawsze znalezienie tutaj swoich prac można potraktować jako dodatkową lekcję.

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że na naszej-klasie można znaleźć takie kwiatki!!!

http://nasza-klasa.pl/profile/23665635

Pozwólcie, że przytoczę fragment wstępu na stronie głównej profilu:
"Zapraszam na przedłużanie paznokci metodą ŻELOWĄ..
Koszt zrobienia takich pazurków wynosi 30 zł
Bez obaw, ich cena wcale nie oznacza tandetności "

(A na "poparcie" tych słów w galerii można znaleźć np. takie zdjęcia: http://nasza-klasa.pl/profile/23665635/gallery/52
http://nasza-klasa.pl/profile/23665635/gallery/43 )

"Czym różnią się paznokcie ŻELOWE OD AKRYLOWYCH???

Paznokcie ŻELOWE wyglądają bardziej naturalnie, są delikatniejsze i elastyczniejsze.
Żel jest bardziej przezroczysty od akrylu. Akryl natomiast jest bardziej twardy, mocniejszy/wytrzymalszy na uderzenia. Jest troszkę bardziej masywny od żelu. Zdarza mu się niekiedy żółknąć.

(hmmm...tak na logikę, skoro akryl jest wytrzymalszy to czemu musi być masywniejszy? Czyżby dlatego, że domorosła stylistka nie umie go cienko nałożyć...?)
(...)
Obie te metody przedłużania paznokci trzymają się od 2 do 4 tygodn, ale jest to GŁÓWNIE uzależnione od wzrostu naturalnych paznokci i ich kondycji.

(a Wy się zastanawiacie czemu żel odpryskuje, udoskonalacie proces nakładania poszczególnych preparatów, walczycie z najmniejszym nabłonkiem na płytce, żeby nie było zapowietrzeń - wszystko niepotrzebnie. Trwałość pazurków jest uzależniona od wzrostu. Głównie.)
Skąd ten text? Aż mam go ochotę skomentować jako, że mam zdobyte nieco inne informacje. O ile wiem to akryl może żółknąć na solarce. Nawet jeśli się nie korzysta z solarium to też może zżółknąć? Poza tym myślałam, że dobrze zrobiony akryl i żel mogą równie dobrze wyglądać i akryl wcale nie musi być masywniejszy. Moja koleżanka, która w tym roku bierze ślub pytała co lepsze akryl czy żel. Ja odpowiedziałam, że raczej bez większej różnicy jak są dobrze zrobione. Teraz to się zamotałam przez tą 'stylistkę-instruktorkę'. Może powinnam odkręcić to co powiedziełam koleżance?
20171111204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 23:55   #2956
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja to tylko ciekawa jestem czy Wy same potraficie wykonac fachowo tipsy nie chce nikomu ubliżac, ale osoby które same nie mają z tym do czynienia nie powinny chyba krytykowac łatwo patrzec na coś z boku i narzekac, a nie samemu wziąc się do roboty i pochwalic efektami
Nie mam za grosz talentu manualnego, wiec sie za to nie zabieram. Gdybym miala lęk wysokości nie zostałabym lotnikiem.
I jestem pewna, ze swiat bylby piekniejszy gdyby rowniez co poniektore doszly do podobnych wnioskow(a nie braly za taki syf kasy).

Modliszka - nie usne.

Edytowane przez muammamija
Czas edycji: 2009-04-05 o 23:56
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 13:41   #2957
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja to tylko ciekawa jestem czy Wy same potraficie wykonac fachowo tipsy nie chce nikomu ubliżac, ale osoby które same nie mają z tym do czynienia nie powinny chyba krytykowac łatwo patrzec na coś z boku i narzekac, a nie samemu wziąc się do roboty i pochwalic efektami

Ja niestety tipsów nie potrafię robić. Ja kupuję gotowe - ok.15 złotych za 100 sztuk. Są różne - mleczne, szklane, do frencha, kolorowe. Ale ja niestety nie umiem ich robić.

A żeby się o czymkolwqiek wyrażać moim zdaniem powinno się mieć chociaż PODSTAWOWE informacje...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 14:09   #2958
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Ja niestety tipsów nie potrafię robić. Ja kupuję gotowe - ok.15 złotych za 100 sztuk. Są różne - mleczne, szklane, do frencha, kolorowe. Ale ja niestety nie umiem ich robić.

A żeby się o czymkolwqiek wyrażać moim zdaniem powinno się mieć chociaż PODSTAWOWE informacje...

Fakt macie racje co do tego, że nie powinny brac za to kasy. Przede wszystkim dlatego, że mogą zaszkodzi klientkom, a po drugie raczej nie odciągają za to podatku ;p
Jedyne co mnie ruszyło to takie wprost krytykowanie wypocin niektórych dziewczyn, sama kiedyś jak zaczynałam to moje "dzieła" nie wyglądały imponująco jednak i tak byłam dumna z tego, że sama je zrobiłam a nie dałam za nie 70zł u kosmetyczki

Odnośnie "pseudostylistek" to nie wiem czy zauważyłyście ale na np. allegro można kupic sobie gotowe certyfikaty tzw. kursy korespondencyjne. To dopiero jest patologią moim zdaniem, bo dziewczyny które nie miały do czynienia z tipsami mogą kupic sobie owy certyfikat i okaleczac klientki... ;/ chociaż przecież nikt nikogo nie zmusza do "chodzenia na tipsy" do amatorek, ludzie po prostu są pazerni i wolą zapłacic mniej za fuszerę niż więcej za coś dobrego co dłużej się utrzyma.

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2009-04-06 o 14:11
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 18:35   #2959
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Prace pseudostylistek.

no no no świetna galeria, ciekawe czy jak ktos znajdzie tu swoje prace to mu wesoŁo będzie?

ale niektóre paznokcie to koszmar senny , i jeszcze widac zjechane pazury pod żelem .
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 19:44   #2960
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
no no no świetna galeria, ciekawe czy jak ktos znajdzie tu swoje prace to mu wesoŁo będzie?

ale niektóre paznokcie to koszmar senny , i jeszcze widac zjechane pazury pod żelem .
A może jak znajdzie, to jakieś wnioski wyciągnie z tego, co tu dziewczyny piszą...
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:53   #2961
Dirty
Przyczajenie
 
Avatar Dirty
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 18
Dot.: Prace pseudostylistek.

nawet moje poczatki nie byly az tak zle :P co prawda bylam na kursie :P

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

http://nasza-klasa.pl/profile/24387622/gallery/12 to jest lepsze :/
Dirty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 21:47   #2962
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Prace pseudostylistek.

Kolejne paskudy
Cena wywoławcza 50zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ps.jpg (51,7 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ps2.jpg (52,0 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ps3.jpg (32,9 KB, 195 załadowań)
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 06:58   #2963
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
A może jak znajdzie, to jakieś wnioski wyciągnie z tego, co tu dziewczyny piszą...
a gdzie tam wyciągnie wnioski, osoby które to robią myslą że robią cuda ,
a patrząc ze strony klientki to zazwyczaj klientki nie wiedzą zbyt wiele na temat prawidlowej budowy paznokcia, przynajmniej na niektórych wioskach i miasteczkach maŁych
wiec psudostylistki mają komu robic masakre
ale z drugiej strony jest wiele dziewczyn które bez kursu też robią Ładne paznokcie- tyle że nikt tego z powietrza nie wie i kazdy sie musi duzo uczyc, szperac po forach, nawet po kursie

to tak jak z fryzjerkami , do niektórych lepiej nigdy nie trafić
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 11:11   #2964
nelvana
Raczkowanie
 
Avatar nelvana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 218
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość
Kolejne paskudy
Cena wywoławcza 50zł
ja bym zaczęła licytację od 1.50
__________________
http://lunanails.bloog.pl


<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/20100821310719.html" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
nelvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 11:34   #2965
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Prace pseudostylistek.

dziewczyny te niby po kursach-zanim zaczniecie kogokolwiek krytykować(absolutnie nie wstawiam się za tymi bez kursu)) popatrzcie lepiej na swoje "cuda"
jak można kogoś wyśmiewać,dawać niby dobre rady,wymądrzać się i.t.d. i też robić te okropieństwa,i nie mając zielonego pojęcia o tym co się robi--chyba tylko dlatego,że net jest anonimowy))

stwierdzam tylko fakt po przeczytaniu ostatnich postów

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-04-07 o 11:36
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 13:33   #2966
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dziewczyny te niby po kursach-zanim zaczniecie kogokolwiek krytykować(absolutnie nie wstawiam się za tymi bez kursu)) popatrzcie lepiej na swoje "cuda"
jak można kogoś wyśmiewać,dawać niby dobre rady,wymądrzać się i.t.d. i też robić te okropieństwa,i nie mając zielonego pojęcia o tym co się robi--chyba tylko dlatego,że net jest anonimowy))

stwierdzam tylko fakt po przeczytaniu ostatnich postów

Więc najpierw to Ty spojrzyj na ich "cuda" jak to stwierdziłać i dopiero pisz - większość dziewczyn ślicznie rpzedłuża paznokcie, a ich prace możesz znaleźć w galerii.
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 16:47   #2967
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Prace pseudostylistek.

dobrze,że napisałaś większość))no a ja nie pisałam o wszytkich,a te które robią badziewie,to chyba widać
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 17:03   #2968
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: Prace pseudostylistek.

__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 17:54   #2969
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Prace pseudostylistek.

Czasami myślę, że dobrze byłoby założyć fundację "oddaj 1% podatku na PORZĄDNY kurs dla pseudostylistek".
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:02   #2970
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
dobrze,że napisałaś większość))no a ja nie pisałam o wszytkich,a te które robią badziewie,to chyba widać

Szkoda słów po prostu jak Ci ktoś przepiłuje płytkę, to na pewno będzie pełna radości i wrócisz do tej stylistki, która tak na serio jest pseudo
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.