Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-07, 15:07   #781
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Pudeleczka sampli napewno sa takie same, bo to juz by bylo przegiecie robic mniejsze, dla krasnali chyba Gramatura moga sie jedynie roznic ale watpie. Ja jakbym miala wybierac, to i tak wzielabym wersje probkowa, mam standardowy cien i jest go tyle, ze przy tych sladowych ilosciach, ktore trzeba zuzyc do makijazu starczy na dluuugie lata. Podejrzewam, ze jakbym sie codziennie malowala jednym i tym samym, to starczylby na 5 lat Nie przesadzam.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 15:27   #782
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
ostatnio zaczelam uzywa crozy EDM jako cieni, efekt jest swietny i sa zaskakujaco trwale) więc bardzo marzy mi sie zestaw 10 probek cieni

zastanawiam sie nad ich garmatura, czy ktoras wizzanka miala probki cieni? czy objetosciowo sa jak np. probki rozy czy tez sa mniejsze? mam nadzieje ze ktos ma takie porownanie
Ja mam cienie (trzeci zestaw właśnie doszedł), w standartowych opakowaniach tych samych co próbki podkładów i róży co na chwilę obecna oznacza że może się trafić w pudełeczku z zielonkawym wieczkiem(czyli większym) . Ja na 10 miałam 4 takie.
Cienie są obłędne, na sucho na mokro, na dzienne makijaże, na wieczorowe, etc i ja już innych niż EDM nie używam (najpiękniejszy cień na świecie to Cypress, a już na mokro jako eyeliner robi piorunujące wrażenie).
Offtop: a używałyście dziewczyny cieni Fyrinnae? Kuszą mnie, w szczególnie, że zgodnie z tym co stoi napisane na ich stronie przesyłki powyżej 25 $ gratis, a cienie kosztują 1,75 $ za próbkę.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 15:50   #783
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hmm... Ja mam cien w pelnowymiarowym opakowaniu i pudeleczko jest drugie tyle wieksze, a samego proszku chyba ze 3-4 razy wiecej niz probek podkladow i rozy.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 17:02   #784
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

vril , jmw dzieki za odpowiedz

jejku juz nie moge sie doczekac choc kasa leci a dolar nie tanieje
ale na oku EDM sa tak piekne ze nawet chyba ukochanego inglota dla nich zdradze
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 18:31   #785
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

VRIL dziękuję za wyjaśnienie.

Tu wklejam linka do kolorków cieni nad którymi siedzę i eliminuję....
https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=5932.0
i uwaga- miałam ochotę na zestaw za 18 dol 6 cieni, bo jest napisane, że w rozmiarze mini, ale to tylko pobka wielkości jak w zestawach free =>tak jasno wynika z ich forum!
czyli chyba czeka na mnie zestaw 17$ za 10 probek ( poki jest -15%)
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:04   #786
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Podczytuje Was regularnie i nabieram ochoty na testy,choc mineraly Rhea mnie zniechecily to mam nadzieje,ze tym razem bedzie inaczej i mam pytanie czy ktoras z Was testowala/lub uzywa korektora Pearl Mint lub Mint?

O co chodzi z -15%?bo chyba cos przeoczylam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:09   #787
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podczytuje Was regularnie i nabieram ochoty na testy,choc mineraly Rhea mnie zniechecily to mam nadzieje,ze tym razem bedzie inaczej i mam pytanie czy ktoras z Was testowala/lub uzywa korektora Pearl Mint lub Mint?

O co chodzi z -15%?bo chyba cos przeoczylam
Jak wpiszesz przy zamówieniu kod: votenatural to masz 15% zniżki
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 19:20   #788
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podczytuje Was regularnie i nabieram ochoty na testy,choc mineraly Rhea mnie zniechecily to mam nadzieje,ze tym razem bedzie inaczej i mam pytanie czy ktoras z Was testowala/lub uzywa korektora Pearl Mint lub Mint?

O co chodzi z -15%?bo chyba cos przeoczylam
Jak dla mnie minerały Rhea to pomyłka. Spróbowałam kiedyś i byłam bardzo niezadowlona.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:23   #789
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hexx - Nanomi ma racje, Rhea nie da sie porownywac z EDM, zupelnie inna klasa, sa bardzo suche i nie stapaiaja sie ze skora tak dobrze jak EDM.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 19:35   #790
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podczytuje Was regularnie i nabieram ochoty na testy,choc mineraly Rhea mnie zniechecily to mam nadzieje,ze tym razem bedzie inaczej i mam pytanie czy ktoras z Was testowala/lub uzywa korektora Pearl Mint lub Mint?

O co chodzi z -15%?bo chyba cos przeoczylam
minerały minerałom nierówne edm są warte tego wątku na wizazu
do 12 listopada jest -15% w edm i powyzej 32 dol 3 gratisy (pełen wymiar=>wczesniejsze posty)
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:31   #791
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja na paczuszke czekam od 7.10.2008
juz stracilam nadzieje
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 20:34   #792
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja na paczuszke czekam od 7.10.2008
juz stracilam nadzieje
A zamawiałaś próbki czy pełnowymiarowe produkty?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:37   #793
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

jak zmówię próbki to bede płacic za przesyłkę...
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 20:59   #794
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Jak wpiszesz przy zamówieniu kod: votenatural to masz 15% zniżki
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Jak dla mnie minerały Rhea to pomyłka. Spróbowałam kiedyś i byłam bardzo niezadowlona.
Mam bardzo wrazliwa cere i Rhea zafundowaly mi pozniej podraznienie,wogole nie bardzo mi podeszly.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hexx - Nanomi ma racje, Rhea nie da sie porownywac z EDM, zupelnie inna klasa, sa bardzo suche i nie stapaiaja sie ze skora tak dobrze jak EDM.
Po takich zachetach i tym,co wyczytalam do tej pory widze ze chyba sie skusze
W kazdym razie czeka mnie uwazna lektura calego watku

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
minerały minerałom nierówne edm są warte tego wątku na wizazu
do 12 listopada jest -15% w edm i powyzej 32 dol 3 gratisy (pełen wymiar=>wczesniejsze posty)
Wlasnie spojrzalam na link do strony z kodami-zbyt pobieznie przeczytalam niektore posty

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja na paczuszke czekam od 7.10.2008
juz stracilam nadzieje
Przesylki sa rejestrowane?czy nie? a moze UC przejal paczke?bo przeciez tak tez sie moze zdarzyc,nie dostalas laurki od UC?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:05   #795
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Podczytuje Was regularnie i nabieram ochoty na testy,choc mineraly Rhea mnie zniechecily to mam nadzieje,ze tym razem bedzie inaczej i mam pytanie czy ktoras z Was testowala/lub uzywa korektora Pearl Mint lub Mint?

O co chodzi z -15%?bo chyba cos przeoczylam
Ja zamowilam probke korektora Mint i musze powiedziec ze jestem mile zaskoczona...korektor dobrze maskuje zaczerwienienia, a o to przeciez chodzi
Przetestowalam tez probki podkladow i najbardziej odpowiada mi kolor Buff- Light Neutral (intensive)...pozostale sa niestety za jasne. Podklady nie sa super trwale i dosc szybko buzia zaczyna sie blyszczec, ale od nich tego nie wymagam, bo do "zadan specjalnych" mam Double Wear, a teraz potrzebuje czegos lekkiego na codzien. Podklad ladnie stapia sie z cera i wyglada jakby go nie bylo, a przy tym bardzo dobrze maskuje co trzeba nawet moja szwagierka zauwazyla ze moja buzia znacznie lepiej wyglada
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 21:48   #796
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja nie rozstanę się juz z korektorem pod oczy sunlight. Cienie pod oczami to jedna z dwóch rzeczy którą bym zlikwidowała magiczna różdzką więc wypróbowałam wszystko chyba co w Polsce dostepne (poza apteką) z wszystkich pólek cenowych. I ten korektor edm jest jednym z najlepszych.
Co u Was jest numerem jeden?
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 22:38   #797
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja na paczuszke czekam od 7.10.2008
juz stracilam nadzieje
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Dziekuje



Mam bardzo wrazliwa cere i Rhea zafundowaly mi pozniej podraznienie,wogole nie bardzo mi podeszly.



Po takich zachetach i tym,co wyczytalam do tej pory widze ze chyba sie skusze
W kazdym razie czeka mnie uwazna lektura calego watku



Wlasnie spojrzalam na link do strony z kodami-zbyt pobieznie przeczytalam niektore posty



Przesylki sa rejestrowane?czy nie? a moze UC przejal paczke?bo przeciez tak tez sie moze zdarzyc,nie dostalas laurki od UC?
Ta najtańsza przesyłka jest nierejestrowana, ja czekam od 20 października. Zrobiłam 2 przesyłki 1 z zestawem cieni +próbki co mi wyszło z przesyłką ok. 22 $ - ona doszła już 3/11, na paczce było napisane commercial sample i value 14 coś tam (czyli bez kosztów przesyłki i po zastosowaniu rabatu=wartość towaru), druga była składkowym moim i 2 zarażonych przeze mnie koleżanek zestawem za 50 $ +próbki kosztowała ok 59$, na paczce bedzie miała wartość ok. 46$. Może faktycznie UC się nią zainteresował? I skoro ma wartośc to cli od ręki?? Podlegam pod Bytom, nie wiem czy oni tak robią?
Wysyłałam na 2 różne adresy, nie chcąc prowokować UC, na TŻeta doszlo, na mój nie (mimo, że poczta moja działała w miarę sprawnie, strawberry było szóstego dnia zawsze).
Jak nie przyjdzie do środy to wdrażam reklamację. Z tego co wiem szybciej jest jak sie kontaktuje z nimi na forum niż na podanego maila? Ktos tak chyba wspominał?
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 09:28   #798
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny pocieszcie mnie, że teraz paczki idą dłużej niż dwa tygodnie... Bo wczoraj właśnie minęły dwa tygodnie a listonosza u mnie nie było. Zamówienie robiłam spore, więc nie wiem jak przeboleję taką stratę, ehh.


Hexxano dla mnie korektor Mint to porażka. Jest bardzo widoczny spod podkładu, może przy ciemniejszych podkładach nie było by tego problemu. Zresztą taką opinię słyszałam już o nim nie raz.
Na czerwone plamki bardzo polecam korektory z serii intensive (fair, light, itp.) w zależoności od odcienia skóry.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-08 o 09:34
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 09:34   #799
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic ida dluzej
Moja truskawkowa idzie ponad tydzien, co jest fenomenem, a EDM sprzed miesiaca szla wlasnie 2 tygodnie. Jeszcze nie ma powodu do paniki, zwlaszcza, ze jest weekend, moze akurat w poniedzialek listonosz zawita na prog
Taa, latwo mi teraz mowic ale jak za 2 tygodnie bede rwala wlosy pytajac, gdzie jest EDM, ktore zamowilam w tym tygodniu, to wtedy wy mnie bedziecie uspokajac

Ogladalam swatche cieni i zakochalam sie w zielencu Tinsel Time

A tak na marginesie - czemu to uzaleznia??? Czuje, ze wpadam w nalog proszkowy

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-11-08 o 09:35
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 09:41   #800
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Moja ostatnia paczka z EDM szła prawie trzy tygodnie, zwykle paczki z zagranicy idą tydzień do półtora.
obejrzałam te swatche z cieniami i padłam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-11-08 o 09:43
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 09:41   #801
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic ida dluzej
Moja truskawkowa idzie ponad tydzien, co jest fenomenem, a EDM sprzed miesiaca szla wlasnie 2 tygodnie. Jeszcze nie ma powodu do paniki, zwlaszcza, ze jest weekend, moze akurat w poniedzialek listonosz zawita na prog
Taa, latwo mi teraz mowic ale jak za 2 tygodnie bede rwala wlosy pytajac, gdzie jest EDM, ktore zamowilam w tym tygodniu, to wtedy wy mnie bedziecie uspokajac

Ogladalam swatche cieni i zakochalam sie w zielencu Tinsel Time

A tak na marginesie - czemu to uzaleznia??? Czuje, ze wpadam w nalog proszkowy
Dzięki vril i agabil, jestem lekko uspokojona. Tylko że już jedna paczka którą zamawiałam dla pewnej miłej Wizaażanki nie doszła, więc moja panika jest tym większa. Wiadomo, na swoje paczki czeka się z większym biciem serca, a pociesza się tylko innych.
No i do tego kusi mnie kolejne zamówienie na róże i na eye kabuki - tyle dobrych słów i nim piszecie, że muszę go mieć.
Uzależniają mnie te minerały....

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-11-08 o 09:42
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 09:42   #802
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

A tak na marginesie - czemu to uzaleznia??? Czuje, ze wpadam w nalog proszkowy
Oj Vril uzależnia okropnie, jedyny sposób chyba to odłączyć net
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 09:49   #803
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic - si, dodatkowo stres jest wiekszy jak sie robi skladkowe zamowienie, wtedy dusza na ramieniu podryguje
Widziszz, Aga tez dlugo czekala, wiec jeszzce nie ma sie co martwic.
Eye Kabuki wez koniecznie, smagniecie pedzlem w te i z powrotem i oko pomalowane z idealnym cieniowaniem Obecnie uzywam jedynie dwoch pedzli, tego EDM EK i pedzelka Clinique (niby do korektora ale jest swietny do cieni) i nic wiecej mi do szczescia nie potrzeba, dzieki tym dwom wyleczylam sie z choroby na pedzle Sephory.

Joanaros wypluj te uroki , ja bez neta nie potrafie egzystowac - bank, poczta, wiadomosci (dzieki netowi w ogole nie kupuje gazet), itd.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 09:53   #804
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Joanaros wypluj te uroki , ja bez neta nie potrafie egzystowac - bank, poczta, wiadomosci (dzieki netowi w ogole nie kupuje gazet), itd.
Ja też nie potrafię , teraz więcej w necie kupuję niż w sklepach
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 10:04   #805
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Z reka na kadlubie oswiadczam, ze ja w stacjonarnych sklepach kupuje wylacznie przybory higieniczne Cala reszte kupuje na necie - apteki internetowe, strony producentow obslugujace detalicznych klientow, dyskonty, allegro, itd.
Doszlo do tego, ze nawet szampon i zel pod prysznic kupuje przez neta Jak tak dalej pojdzie to spozywke i to drobnicowa, typu jajca, makaron i chleb tez bede odbierac od listonosza


A tak w temacie, powaznie sie boje, ze to nie ostatnie moje zamowienie z EDM, ich roze wygladaja na polikach mega naturalnie, Dior'y i insze Giv'y niech sie chowaja (oprocz Pauli Dorf).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 10:51   #806
kaśa.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej dziewczyny, mam do was takie pytanie. Ponieważ od dłuższego czasu również używam EDM na zmianę z BE, a mam dwa inne podkłady, które chciałabym zużyć, a nie wyrzucić, o wydałam na nie trochę kasy, zastanawiam się czy któraś z was nakłada na twarz dwa rodzaje podkładów. Już tłumaczę o co mi chodzi. No bo tak, mam some kind a gorgeous- benefitu i hydralight- isadory (obydwa kryją bardzo lekko, są delikatne, używałam ich w lato, a teraz potrzebuję trochę mocniejszego krycia) i zastanawiam się czy gdybym nakładała na całą twarz któryś z tych dwóch podkładów, a na miejsca gdzie potrzebuję mocniejszego krycia dodatkowo trochę minerałów, to czy makijaż ładnie by wyglądała? Tzn. nie ważyłby się, trzymał tak samo długo itp? Czy któraś z was tak robi? Proszę o pomoc
kaśa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 11:03   #807
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kaśa. mozesz sprobowac dosypac troche proszku (mineralow) do swojego plynnego podkladu, tak jak ja zrobilam dosypujac go do kremu, moze zwiekszy sie krycie lub po nalozeniu plynnego podkladu na twarz naloz mineraly tak jak zwykly puder sypki, omiec pedzlem cala twarz ze szczegolnym uwzglednieniem tych partii gdzie chcesz zwiekszyc krycie. Powinno dzialac, byle tylko makijaz nie zrobil sie za ciezki
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 12:22   #808
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kaśa. Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam do was takie pytanie. Ponieważ od dłuższego czasu również używam EDM na zmianę z BE, a mam dwa inne podkłady, które chciałabym zużyć, a nie wyrzucić, o wydałam na nie trochę kasy, zastanawiam się czy któraś z was nakłada na twarz dwa rodzaje podkładów. Już tłumaczę o co mi chodzi. No bo tak, mam some kind a gorgeous- benefitu i hydralight- isadory (obydwa kryją bardzo lekko, są delikatne, używałam ich w lato, a teraz potrzebuję trochę mocniejszego krycia) i zastanawiam się czy gdybym nakładała na całą twarz któryś z tych dwóch podkładów, a na miejsca gdzie potrzebuję mocniejszego krycia dodatkowo trochę minerałów, to czy makijaż ładnie by wyglądała? Tzn. nie ważyłby się, trzymał tak samo długo itp? Czy któraś z was tak robi? Proszę o pomoc
Co Ci szkodzi spróbować. Masz wszystkie potrzebne kosmetyki, więc któregoś dnia zrób test i nałóż je tak jak opisujesz. Jak się obawiasz efektu, to zrób to np. w niedzielę czy inny dzień, który spędzisz w większości w domu. Sama się najlepiej przekonasz, bo nawet jeżeli ktoś Ci napisze że stosował takie rozwiązanie i np. mu ono nie odpowiada, to nie oznacza jeszcze że u Ciebie też będzie to źle wyglądać. Więc tak czy inaczej powinnaś przetestować na własnej buzi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 12:39   #809
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Ja mam pytanie Bo tak studiuję stronę EDM i nic z tego nie kapuję. Czy mogę zamówić tylko jeden produkt? Bo jestem zainteresowana tylko podkładem, a tutaj widzę jedynie jakieś zestawy.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 12:45   #810
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez joyka Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie Bo tak studiuję stronę EDM i nic z tego nie kapuję. Czy mogę zamówić tylko jeden produkt? Bo jestem zainteresowana tylko podkładem, a tutaj widzę jedynie jakieś zestawy.
Oczywiście że możesz. Po prostu kupowanie w zestawach bardziej się opłaca.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.