-20% w SEPHORZE? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 07:36   #391
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: -20% w SEPHORZE?

no nie...chyba rzeczywiscie rozsylaja tym ktorzy ostatnio zapomnieli o sephorze. To jest niesprawiedzliwe i wedlug mnie im sie nie oplaca. Ja bym napewno poszla na te dni. Teraz przypomnialo mi sie, ze kiedys nie kupowalam duzo w sephorze. Raz po raz mi sie zdarzylo...i wtedy dostawalam te smsy ze znizka 20%! I przez to tak mnie rozpuscili ze teraz kupuje czesciej.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 07:44   #392
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: -20% w SEPHORZE?

od listopada nie dostałam żadnego smsa o zniżkach. Tego smsa o przed-sylwestrowej promocji przesłała mi wizażanka... hm... dość często tam coś kupuję, a ostatnio mój konkubent dostał list ze zniżką. Jestem ciekawa jaki mają proces rozsyłania tych smsów
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 09:55   #393
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: -20% w SEPHORZE?

nie wiem jaki

zarejestrowałam się na kartę, gdy kupowałam starter Biothermu Aquasource za 35zl
następnie kupowałam w Sephorze, jak była akcja zniżkowa na kolorówkę po świętach. Wtedy wydałam paręset zł, ale wtedy smsa miałam dzięki Wam, chociaż ostatecznie nie był potrzebny do niczego
sama więc się dziwieę, że ja akurat dostałam tą ulotkę, a osoby kupujące dużo i często - nie

niemniej bardzo się cieszę, mam w planach pędzel do pudru, coś z pielęgnacji Clarinsa i jakiś brązer/rozświetlacz
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2009-03-19 o 09:59 Powód: dubel
oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 10:08   #394
MoniakPD
Przyczajenie
 
Avatar MoniakPD
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do MoniakPD Send a message via Skype™ to MoniakPD
Dot.: -20% w SEPHORZE?

jak już wiecie czas na wykorzystanie jest dłuższy niż normalnie. przypuszczam, że jedni mogą dostać wcześniej drudzy później.

nie martwcie się jeśli nie dostaniecie jednym razem takiej zniżki. klienci są podzieleni na różne grupy chyba jest ich z 10. i takie akcje są dzielone - nie wysyłają zniżek wszystkim za jednym razem. więc jeśli teraz nie dostałaś/łeś to nie oznacza, że w ogóle nie dostaniesz, tylko może będą powtarzać promocję ale tym razem skierowan do innej grupy klientów. Sephora pamięta o wszystkich klientach. Więc czasem jest dobrze sprawdzić, czy ma się zaktualizowane dane - typu , adres czy telefon. Za każdym razem jak się coś zmienia to warto zadzwonić na infolinię i podać zmiany

Jeszcze jedna rzecz czasami promocje robione są, że można przekazać znajomym a czasami są przeznaczone tylko dla jednej osoby. trzeba dobrze sprawdzić

miłych zakupów życzę
pozdrawiam
MoniakPD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 10:30   #395
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Moja mama nic nie kupuje w sephorze. A dostala ulotke promocyjna z probka nowego podkladu givenchy. Ja tego nie dostalam. Rozumiem, ze zuzyliby hekto litry tego podkladu gdyby mieli go wyslac kazdemu ale zastanawia mnie jak oni wybieraja komu wyslac a komu nie. Czy jesli ja jestem stala klientka to juz nic mi sie nie nalezy? Ostatniego smsa dostalam w listopadzie. Dostawalam nawet co 2 tygodnie znizki 20%. Po swietach o promocji juz nie napisali. Duzo smsow dostaje tez od kapp ahl. Co 2 tygodnie przychodza znizki albo info o znizkach. A kupilam tam tylko spodnice rok temu. Moze jak zaczne kupowac wiecej to juz mi sie beda sie przypominali bo beda mieli pewnosc ze pamietam o nich. Kurcze chyba przestane uzywac karty sephory przy zakupach. Moze jak dlugo nic nie kupie to cos przysla. Nie uzbieram pkt na 10% znizki ale bede dostawala smsy ze znizka 20%. Bardziej sie oplaca
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 13:42   #396
MoniakPD
Przyczajenie
 
Avatar MoniakPD
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do MoniakPD Send a message via Skype™ to MoniakPD
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Nie dostałaś zniżki bo od świąt nie było już takiej akcji dopiero jest teraz.
MoniakPD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 13:59   #397
moniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 84
Dot.: -20% w SEPHORZE?

ja niestety też nie dostałam teraz zniżki nio ale może jeszcze dojdzie pocztą
moniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 14:03   #398
MoniakPD
Przyczajenie
 
Avatar MoniakPD
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do MoniakPD Send a message via Skype™ to MoniakPD
Dot.: -20% w SEPHORZE?

spoko jak nie teraz to nastepnym razem. trzeba dzielić klientów na jakie partie - bo my miejsca i towaru brakło ;P
MoniakPD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:51   #399
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Chciałabym wiedzieć czy w Sephorze w Poznaniu Smashbox też jest przeceniony???
Z tego co wiem półkę tej firmy mają tylko w Browarze, w nowej części.

Jutro wyjeżdżam na narty i nie mam czasu jechać by to sprawdzić

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

EDIT:
Podobno od jutra jest promocja -20%
(trwa od 20.III do 29.III, no kurka wodna zrobili akurat jak wyjeżdżam ale na szczęście po powrocie będę miała jeszcze jeden dzień )
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-03-19 o 17:01
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 17:21   #400
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: -20% w SEPHORZE?

A ta przecena jest dla wszystkich czy tylko dla tych ktorzy dostali zaproszenia poczta?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 17:28   #401
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
A ta przecena jest dla wszystkich czy tylko dla tych ktorzy dostali zaproszenia poczta?
Dla wszystkich- podobno wysyłali sms'y (ja akurat nie dostałam).


...,.-*`*-.,__,.-*`*-.,... TREŚĆ SMS'a ...,.-*`*-.,__,.-*`*-.,... []
Cytat:
Sephora! Dni VIP! 20% rabatu na cały asortyment w dniach 20-29.03.2009. Sms-a prześlij znajomym i pokaż podczas zakupów! Infolinia 0126828494. Oferta 0187036.
Ta wiadomość jest od wizażanki Madelie.
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:54 Powód: sms z Sephory
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 18:21   #402
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: -20% w SEPHORZE?

SiSleyS

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
zaproszenie na dni VIP 20-29 marca - na wszystko - 20% za okazaniem zaproszenia
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:40   #403
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Dostal ktos jeszcze smsa? Moze by sie nie zorientowali gdybym go skopiowala...ale jest ten kod. Jestem ciekawa czy inni tez maja taki czy inny...
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:40   #404
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez MoniakPD Pokaż wiadomość
jak już wiecie czas na wykorzystanie jest dłuższy niż normalnie. przypuszczam, że jedni mogą dostać wcześniej drudzy później.

nie martwcie się jeśli nie dostaniecie jednym razem takiej zniżki. klienci są podzieleni na różne grupy chyba jest ich z 10. i takie akcje są dzielone - nie wysyłają zniżek wszystkim za jednym razem. więc jeśli teraz nie dostałaś/łeś to nie oznacza, że w ogóle nie dostaniesz, tylko może będą powtarzać promocję ale tym razem skierowan do innej grupy klientów. Sephora pamięta o wszystkich klientach. Więc czasem jest dobrze sprawdzić, czy ma się zaktualizowane dane - typu , adres czy telefon. Za każdym razem jak się coś zmienia to warto zadzwonić na infolinię i podać zmiany

Jeszcze jedna rzecz czasami promocje robione są, że można przekazać znajomym a czasami są przeznaczone tylko dla jednej osoby. trzeba dobrze sprawdzić

miłych zakupów życzę
pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dla wszystkich- podobno wysyłali sms'y (ja akurat nie dostałam).

Treść sms'a:

Ta wiadomość jest od wizażanki Madelie.
Dzisiaj dostałam mojego pierwszego informacyjnego smsaod Sephory o promocji -20% zostałam doceniona!

I jest dopiska, że można wysyłać znajomym
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 18:47   #405
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: -20% w SEPHORZE?

qurcze ja nic nie dostałam a jak ktos wysle mi takeigo smsa i im pokaze to tez sie liczy ??
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:04   #406
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: -20% w SEPHORZE?

chyba tak
bo ja dostałm kiedys i było napisane ,że można wysłac do znajomych

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

to może jakaś dobra dusza przesle na mój nr tel?
bardzo bym prosiła

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

AHA i dziewxzyny z sephory nie czytają dokładnie tych sms-ów-wystrczy tylko pokazac z daleka,no chyba,że trafimy na jakąś "szczególowa")))))) )

Edytowane przez abar18
Czas edycji: 2009-03-19 o 19:32
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:06   #407
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
chyba tak
bo ja dostałm kiedys i było napisane ,że można wysłac do znajomych

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

to może jakaś dobra dusza przesle na mój nr ......
bardzo bym prosiła

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

AHA i dziewxzyny z sephory nie czytają dokładnie tych sms-ów-wystrczy tylko pokazac z daleka,no chyba,że trafimy na jakąś "szczególowa")))))) )
OT: ja bym na twoim miejscu się nie chwaliła nr telefonu na forum internetowym
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:38 Powód: kasacja nru :)
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:07   #408
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez MoniakPD Pokaż wiadomość
jak już wiecie czas na wykorzystanie jest dłuższy niż normalnie. przypuszczam, że jedni mogą dostać wcześniej drudzy później.

nie martwcie się jeśli nie dostaniecie jednym razem takiej zniżki. klienci są podzieleni na różne grupy chyba jest ich z 10. i takie akcje są dzielone - nie wysyłają zniżek wszystkim za jednym razem. więc jeśli teraz nie dostałaś/łeś to nie oznacza, że w ogóle nie dostaniesz, tylko może będą powtarzać promocję ale tym razem skierowan do innej grupy klientów. Sephora pamięta o wszystkich klientach. Więc czasem jest dobrze sprawdzić, czy ma się zaktualizowane dane - typu , adres czy telefon. Za każdym razem jak się coś zmienia to warto zadzwonić na infolinię i podać zmiany

Jeszcze jedna rzecz czasami promocje robione są, że można przekazać znajomym a czasami są przeznaczone tylko dla jednej osoby. trzeba dobrze sprawdzić

miłych zakupów życzę
pozdrawiam
Ja tego rozumowania nie pojmuję. Po pierwsze dzieli się nas jak bydło jakieś, po drugie z 3 smsów rozsyłanych przed Świętami ja dostałam jednego, a znajoma dwa jeden po drugim. Widocznie ten system niezbyt dobrze funkcjonuje....
To ja bym chciała wiedzieć czy Ci co nie dostali kuponów mogą liczyć że się ich w tzw drugiej turze weźmie pod ewentualną uwagę? A może rozumowanie w stylu "Ta kupuje i tak, zniżka czy nie, więc niech się wykosztuje, a Ta z kolei rzadko to wyślemy jej smsa,niech przyjdzie..." rzeczywiście ma coś w sobie z prawdy... Nie wiem. wkurza mnie to.
SMSa i tak od znajomej dostanę, tylko denerwuje mnie że znów muszę kombinować zamiast zostać docenioną przez firmę...i tyle
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:32   #409
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: -20% w SEPHORZE?

a mogę mieć jakies problemy:confus ed:

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

już skasowałam
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 20:26   #410
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Dostałam dziś sms z 20% zniżki a mnie akurat nie będzie w tym czasie w Sephora
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 01:18   #411
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
SiSleyS
Ja mówię o promocji wysyłanej przez sms'y- jest wyraźnie napisane, że można wiadomość rozsyłać znajomym i przy kasie wystarczy pokazać tego sms'a

Zaproszenia to odrębna promocja...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:15   #412
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
a mogę mieć jakies problemy:confus ed:

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

już skasowałam
Jeszcze poproś Kicię, żeby usnęła też Twój numer z cytatu

A ja esa też dostałam, jak zawsze. I te różne ulotki też mi przysyłają. Dziwne, bo kupuję u nich rzadko. W moim mieście nie ma Sephory więc nawet gdybym chciała częściej, to nie mam gdzie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:47   #413
moniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 84
Dot.: -20% w SEPHORZE?

wysłałaby mi któraś z wizażanek tego eska?
moniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:54   #414
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Czy ktos moze napisac dokladna tresc tego smsa? Wyslalabym sama do siebie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 07:58   #415
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: -20% w SEPHORZE?

niestety nie pomogę, ja mam samo zaproszenie
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 08:05   #416
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Czy ktos moze napisac dokladna tresc tego smsa? Wyslalabym sama do siebie
Jesuuuu kobito, stronę sobie przewiń do góry - post nr 402
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 11:17   #417
MoniakPD
Przyczajenie
 
Avatar MoniakPD
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do MoniakPD Send a message via Skype™ to MoniakPD
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez abar18 Pokaż wiadomość
chyba tak
bo ja dostałm kiedys i było napisane ,że można wysłac do znajomych

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

to może jakaś dobra dusza przesle na mój nr tel?
bardzo bym prosiła

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

AHA i dziewxzyny z sephory nie czytają dokładnie tych sms-ów-wystrczy tylko pokazac z daleka,no chyba,że trafimy na jakąś "szczególowa")))))) )
"szczegółową" :P haha
To jeśli trafiasz na takie, które dobrze nie sprawdzają smsów to masz szczęśćie Jeśli treść smsa zawiera, że można wysłać znajomym to jak najbardziej można i wtedy się dokładnie nie sprawdza - byleby ktoś pokazał, że go ma. A zaproszenia są jednorazowe. Wysyła się różnie - nie trzeba ich systemu rozumieć - trzeba się cieszyć, że się dostaje takie zniżki - i tak są częściej takie promocje niż kiedyś. Więc nie rozumiem narzekania ;P Prześlijcie sobie smsy i będzie dobrze.
Miłego dnia

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja tego rozumowania nie pojmuję. Po pierwsze dzieli się nas jak bydło jakieś, po drugie z 3 smsów rozsyłanych przed Świętami ja dostałam jednego, a znajoma dwa jeden po drugim. Widocznie ten system niezbyt dobrze funkcjonuje....
To ja bym chciała wiedzieć czy Ci co nie dostali kuponów mogą liczyć że się ich w tzw drugiej turze weźmie pod ewentualną uwagę? A może rozumowanie w stylu "Ta kupuje i tak, zniżka czy nie, więc niech się wykosztuje, a Ta z kolei rzadko to wyślemy jej smsa,niech przyjdzie..." rzeczywiście ma coś w sobie z prawdy... Nie wiem. wkurza mnie to.
SMSa i tak od znajomej dostanę, tylko denerwuje mnie że znów muszę kombinować zamiast zostać docenioną przez firmę...i tyle
patrz mój post powyżej nie trzeba rozumieć systemów. I napewno nie działa tak jak Ty mówisz I tak poważnie - naprawdę nie ma czym się wkurzać Są większe problemy na świecie pozdrawiam
MoniakPD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 11:56   #418
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: -20% w SEPHORZE?

Cytat:
Napisane przez MoniakPD Pokaż wiadomość
"szczegółową" :P haha
To jeśli trafiasz na takie, które dobrze nie sprawdzają smsów to masz szczęśćie Jeśli treść smsa zawiera, że można wysłać znajomym to jak najbardziej można i wtedy się dokładnie nie sprawdza - byleby ktoś pokazał, że go ma. A zaproszenia są jednorazowe. Wysyła się różnie - nie trzeba ich systemu rozumieć - trzeba się cieszyć, że się dostaje takie zniżki - i tak są częściej takie promocje niż kiedyś. Więc nie rozumiem narzekania ;P Prześlijcie sobie smsy i będzie dobrze.
Miłego dnia

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



patrz mój post powyżej nie trzeba rozumieć systemów. I napewno nie działa tak jak Ty mówisz I tak poważnie - naprawdę nie ma czym się wkurzać Są większe problemy na świecie pozdrawiam


Wow wiemy ze sa wieksze problemy...nikt tego nie podwarza! Ale to JEST denerwujace gdy stali klienci sa ignorowani a zaproszenia VIP dostaja Ci ktorzy nic tam nie kupuja albo rzadziej. I nie probowalabym zrozumiec systemu gdyby byl dobry. Ja nie jestem zadowolona ze wszystkiego! To ze kiedys tak nie bylo nic dla mnie nie znaczy, Licza sie fakty.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Tu chodzi o pieniadze wiec nie dziw sie ze kogos to denerwuje.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 17:27   #419
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: -20% w SEPHORZE?

a ja nigdy nie dostałam zadnego zaproszenia ani smsa.....
szkoda bo teraz chciałabym zrobic zakupy..puderek mi sie konczy...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:36   #420
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: -20% w SEPHORZE?

wyslalam tego smsa sama do siebie. Pokazalam dzisiaj przy zakupie perfum i nie bylo problemow. Dostalam 20% znizki Kupowalam w poznanskiej plazie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.