Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 06:32   #691
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Napisałam, że byłabym bardzo wdzięczna za próbki... i tu wymieniłam dwa wybrane odcienie wybranych pudrów. Mam wrażenie, że nasypali mi więcej niż zwykle dają w gratisowych próbkach cieni czy różów. Oczywiście, nie narzekam .

Lylu, ja również polecam Ci Cream. To jest świetny odcień do wszelkich miksów, ja go używam w roli przyciemniacza, Tobie być może pasowałby samodzielnie, ewentualnie weź coś do delikatnego rozjaśnienia, np. Lace lub Bisque.
ja bardzo muszę pochwalić za tempo realizacji składałam we środe wieczorem, w piatek rano juz była wysyłka i to mimo że prosiłam o miksy (wszystkie na bazie sungrass opisywałam je wyżej)
Ja napisałam że bardzo mi się podobają ich żółte setting powder które mieszam z jedwabiem i krzemionką dla nadania koloru - liczę że zrozumieją aluzję
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 07:56   #692
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja w końcu nie zrobiłam żadnej aluzji na temat gratisów będę mieć niespodziankę.
Skusiłam się jeszcze na cień Chrome, chociaż cieni używam raz na rok..
Teraz trochę żałuje że nie wzięłam Lace do wypróbowania, najwyżej będę miała pretekst do kolejnego zamówienia
Zaraz zabieram się do testowania po raz kolejny Bisque Orginal, siedzę cały dzień w domu więc będę mogła zerkać w lusterko co 5 minut.
Mam nadzieję że przekonam się do tego podkładu w 100%, bo buff'd jako firma bardzo mi pasuje.. szybka wysyłka (pierwszą paczkę dostałam po 5 dniach roboczych), dorzucane przez nich próbki sa bardzo miłe, nie dają kolorów z kosmosu co prawda gratisy są malutkie, ale mi taka ilość w sam raz wystarczy na kilka testów, no i darmowa wysyłka
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 18:25   #693
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Czy ktoras z was miala problem z wazeniem sie podkladu w formule oryginal na nosie?

Na reszcie twarzy wszystko ladnie, pieknie, a na nosie praktycznie od razu sie wazy. I nie wydaje mi sie zebym za duzo nakladala, bo nakaladam to co zostaje na pedzlu po nalozeniu na inne czesci twarzy. Na reszte twarzy moge nawet trzy warstwy nalozyc, a tu lipa po jednej i to pomimo uzycia primera. Uzywam mieszanki skrobi dry-flo i jedwabu, od 1,5 tygodnia i jest lepiej, ale to wciaz nie to.
Najgorsze ze pomimo tego ze skora jest ladniejsza i pory nie pozapychane to, jest to podejrzany nr 1 o wysuszanie skory wokol ust. Przez ostatnie 3 dni mialam na twarzy zwykly podklad i mnie nie wysuszayl. Dzis buff'd i o 15 mialam suszki wokol ust. Wczesniej zwalalam to na zime i mrozy, a tu wychodzi ze podklad.
Zaczynam watpic czy mineraly sa dla mnie..
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 08:05   #694
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

okej dziewczyny, błagam o pomoc. chcę zamówić sobie jakieś większe opakowanie z buff'd jako że dolar kanadyjski jest jednak tańszy. pomożecie z wyborem odcienia? proszęproszę

Boże, wyglądam strasznie na tym zdjęciu, ale odcień chyba jest dobrze pokazany.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaP100309_08.55.jpg (69,1 KB, 75 załadowań)
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 10:30   #695
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was miala problem z wazeniem sie podkladu w formule oryginal na nosie?

Na reszcie twarzy wszystko ladnie, pieknie, a na nosie praktycznie od razu sie wazy. I nie wydaje mi sie zebym za duzo nakladala, bo nakaladam to co zostaje na pedzlu po nalozeniu na inne czesci twarzy. Na reszte twarzy moge nawet trzy warstwy nalozyc, a tu lipa po jednej i to pomimo uzycia primera. Uzywam mieszanki skrobi dry-flo i jedwabu, od 1,5 tygodnia i jest lepiej, ale to wciaz nie to.
Najgorsze ze pomimo tego ze skora jest ladniejsza i pory nie pozapychane to, jest to podejrzany nr 1 o wysuszanie skory wokol ust. Przez ostatnie 3 dni mialam na twarzy zwykly podklad i mnie nie wysuszayl. Dzis buff'd i o 15 mialam suszki wokol ust. Wczesniej zwalalam to na zime i mrozy, a tu wychodzi ze podklad.
Zaczynam watpic czy mineraly sa dla mnie..
Na mnie też original się warzy. Koniec i kropka. Najgorzej w okolicach ust i przy nasadzie nosa, generalnie wszędzie poza policzkami - dałam sobie spokój z tą formułą, szkoda nerwów. Light i concealing się nie warzą, przy czym ten drugi jest zbyt kryjący jak dla mnie. Cere mam mieszana ku tłustej.

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
okej dziewczyny, błagam o pomoc. chcę zamówić sobie jakieś większe opakowanie z buff'd jako że dolar kanadyjski jest jednak tańszy. pomożecie z wyborem odcienia? proszęproszę

Boże, wyglądam strasznie na tym zdjęciu, ale odcień chyba jest dobrze pokazany.
Wydaje mi sie że powinnaś zamówić próbki szczególnie że przesyłka jest gratis - wielu osobom buff'dy mówiąc kolokwialnie nie podeszły i chyba szkoda ryzykować dużą pojemność. Chyba powinnaś brać kolor fair (ale moje oceny zwykle sa o 2 tony błędne więc poczekaj na wypowiedzi barzdiej profesjonalne
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:32   #696
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was miala problem z wazeniem sie podkladu w formule oryginal na nosie?
[...] Najgorsze ze pomimo tego ze skora jest ladniejsza i pory nie pozapychane to, jest to podejrzany nr 1 o wysuszanie skory wokol ust.
Edyt, formuła Original może Cię wysuszać z uwagi na dużą zawartość tlenku cynku i dwutlenku tytanu. Jeśli masz z tym problem, to chyba lepsze będą dla Ciebie podkłady na bazie miki, czyli w przypadku Buff'd - formuła Light lub miksy.

Na temat zważonego podkładu nic powiedzieć nie mogę, bo nigdy czegoś takiego u siebie nie widziałam. Ale zauważyłam, że najlepsze efekty, jeżeli chodzi o trwałość, osiągam stosując sprawdzone metody z czasów tradycyjnego makijażu. Przed nałożeniem primera (STF ryżowy EDM, wg mnie, idealnie współgra z Buff'd) przyciskam chusteczkę, żeby nakładać wszystko na idealnie matową skórę; w miejscach problemowych (u mnie - wyraźne, duże pory na nosie i w okolicy nosa na policzkach) nakładam jak najmniejszą ilość podkładu za pomocą LH kabuki; resztę twarzy obsługuję flat topem, żeby było szybciej; po nałożeniu podkładu ponownie przyciskam chusteczkę, dzięki temu mat trzyma się dłużej i pory są ładnie ukryte; na koniec delikanie stempluję się śladową ilością Hauschki w kamieniu, za pomocą puszka, nie pędzla.

Im dłużej używam Buff'd, tym bardziej jestem zadowolona z tych minerałów. Teraz nawet po całym dniu poza domem i 9-godzinnej podróży makijaż wygląda świetnie. Zauważyłam coś zupełnie paradoksalnego: po wielu godzinach twarz wygląda lepiej niż na początku, a po zmyciu makijażu jej stan jest dużo przyjemniejszy dla oka niż był przed jego nałożeniem.

Dodałam sobie ostatnio 2% jedwabiu z Mazideł, oprócz tego nadal mam 1% alantoiny i kilka % stearynianu magnezu. Do formuły Original dodaję maksymalnie 20% Light, to mi zapewnia optymalny poziom krycia i bezproblemową aplikację. Dodatkowo korektorowanie taką mieszanką daje u mnie lepsze efekty, miejsca zakorygowane nie odznaczają się tak jak przy czystym Originalu czy korektorze EDM.

Dzisiaj zamówiłam czwartą porcję próbek (chcę dokładnie wyliczyć procenty na Custom Mixy dla siebie i siostry), a kolejne zamówienie będzie już na refile.

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
okej dziewczyny, błagam o pomoc. chcę zamówić sobie jakieś większe opakowanie z buff'd jako że dolar kanadyjski jest jednak tańszy. pomożecie z wyborem odcienia? proszęproszę
Proponuję jednak najpierw zamówić próbki. Typowałabym Fair, do tego możesz wziąć Fawn do rozjaśniania, gdyby okazało się konieczne. Najlepiej wziąć dwie formuły z każdego z tych odcieni - Light i Original. Można je bez problemu mieszać, np. dodać trochę Light do Original, będzie się lepiej nakładać. Jak już będziesz wiedziała, jaki odcień (czy mieszanka odcieni) i jaka formuła (czy mieszanka formuł) Ci odpowiada, to możesz spokojnie zamawiać duże opakowanie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 20:01   #697
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Edyt, formuła Original może Cię wysuszać z uwagi na dużą zawartość tlenku cynku i dwutlenku tytanu. Jeśli masz z tym problem, to chyba lepsze będą dla Ciebie podkłady na bazie miki, czyli w przypadku Buff'd - formuła Light lub miksy.

Na temat zważonego podkładu nic powiedzieć nie mogę, bo nigdy czegoś takiego u siebie nie widziałam. Ale zauważyłam, że najlepsze efekty, jeżeli chodzi o trwałość, osiągam stosując sprawdzone metody z czasów tradycyjnego makijażu. Przed nałożeniem primera (STF ryżowy EDM, wg mnie, idealnie współgra z Buff'd) przyciskam chusteczkę, żeby nakładać wszystko na idealnie matową skórę; w miejscach problemowych (u mnie - wyraźne, duże pory na nosie i w okolicy nosa na policzkach) nakładam jak najmniejszą ilość podkładu za pomocą LH kabuki; resztę twarzy obsługuję flat topem, żeby było szybciej; po nałożeniu podkładu ponownie przyciskam chusteczkę, dzięki temu mat trzyma się dłużej i pory są ładnie ukryte; na koniec delikanie stempluję się śladową ilością Hauschki w kamieniu, za pomocą puszka, nie pędzla.
Dziekuje za rade, sprobuje z odciskaniem chusteczki(uzywasz filtra? jesli tak to tez odciskasz?). I moze wzbogace ostatnie probki jedwabiem.

Obawiam sie ze zmiana formuly nie pomoze. Probowalam juz edm, ktore maja sporo miki i bylo jeszcze gorzej - potrafily sie warzyc na calej twarzy. Wlasnie dlatego wybralam formule oryginal, bo miki ma mniej.
Przesuszenie w glownej mierze wynika z kuracji przeciwtradzikowej i comiesiecznej mikrodermabrazji wiec to minie. Ale jak wroci mi normalen przetluszczanie sie skory to buff'd nie beda mialy szans
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 20:32   #698
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Dziekuje za rade, sprobuje z odciskaniem chusteczki(uzywasz filtra? jesli tak to tez odciskasz?).
Nie filtruję się chemicznie, jedyne filtry na mnie to właśnie minerały. Nie znam się na tym, ale pewnie nie powinno się chusteczkować filtra bezpośrednio, bo wtedy częściowo się go usunie. Ja stosuję lekkie, bardzo odżywcze serum, które pięknie się wchłania i makijaż robi się na tym idealnie. Ale przy filtrach to pewnie ciężka sprawa.

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Obawiam sie ze zmiana formuly nie pomoze. Probowalam juz edm, ktore maja sporo miki i bylo jeszcze gorzej - potrafily sie warzyc na calej twarzy. Wlasnie dlatego wybralam formule oryginal, bo miki ma mniej.
Przesuszenie w glownej mierze wynika z kuracji przeciwtradzikowej i comiesiecznej mikrodermabrazji wiec to minie. Ale jak wroci mi normalen przetluszczanie sie skory to buff'd nie beda mialy szans
Może nie będzie tak źle. U siebie zauważam unormowanie sytuacji, jeśli chodzi o produkcję sebum (zwłaszcza odkąd zaczęłam dodatkowo chusteczkować nałożony podkład). Może Dry-Flo by pomogła zmatowić filtry i utrwalić makijaż. Próbowałaś?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 22:03   #699
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Może nie będzie tak źle. U siebie zauważam unormowanie sytuacji, jeśli chodzi o produkcję sebum (zwłaszcza odkąd zaczęłam dodatkowo chusteczkować nałożony podkład). Może Dry-Flo by pomogła zmatowić filtry i utrwalić makijaż. Próbowałaś?
Owszem pomaga na utrwalenie, ze skrobia dry-flo trwa calutki dzien tylko ze co mi po utrwaleniu podkladu kiedy zaraz po nalozeniu na nos jest zwazony. Przyznaje, ze nie jakos bardzo, ale ja to widze i ktos kto z bliska sie przyjrzy tez zauwazy. Po prostu taki defekt mnie denerwuje szczegolnie jesli porownam z plynnym podkladem.
Ja moze nie tyle sebum sie obawiam, tylko zrobi sie cieplo i twarz bedzie sie pocila. A testowalam juz podczas dosc intensywnych cwiczen buff'd i nie dal sobie rady. Nawet na policzkach zacza sie wazyc.

Jutro siedze w domku to daruje sobie filtr i wyprobuje Twoj sposob, lubie eksperymenty
[Jesli ktos nie wie jak wyglada zwazony podklad to jest tak jak z cieniami, zbija sie w malutkie grudki, a dookola gola skora]
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 19:29   #700
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Owszem pomaga na utrwalenie, ze skrobia dry-flo trwa calutki dzien tylko ze co mi po utrwaleniu podkladu kiedy zaraz po nalozeniu na nos jest zwazony. [...]
[Jesli ktos nie wie jak wyglada zwazony podklad to jest tak jak z cieniami, zbija sie w malutkie grudki, a dookola gola skora]
A bo widzisz, ja taka nieobeznana z tematem . Mając w pamięci opisy doświadczeń Anecki, myślałam, że warzenie się podkładu ma związek z nadprodukcją sebum, a tu najwidoczniej wilgoć ma też duże znaczenie (np. pot przy ćwiczeniach).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 16:47   #701
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A bo widzisz, ja taka nieobeznana z tematem . Mając w pamięci opisy doświadczeń Anecki, myślałam, że warzenie się podkładu ma związek z nadprodukcją sebum, a tu najwidoczniej wilgoć ma też duże znaczenie (np. pot przy ćwiczeniach).
Tez nie spotkalam sie z wazeniem podkladu dopoki nie zaczelam uzywac mineralow.
Sposob z chusteczka pomaga jest sporo lepiej, ale jeszcze co nieco widac na nosie i nie jest perfect. Z tym ze bez dodatkowej warstewki kremu mam za sucho Chyba nie pogodze mojej skory z mineralami. Moze jak skoncze leczenie bedzie lepiej.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 11:32   #702
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Właśnie dotarły do mnie próbki z Buff'd-a, po 5 dniach od złożenia zamówienia
Dostałam dwie gratisowe próbki cieni.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:33   #703
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Czy ktoras z was miala problem z wazeniem sie podkladu w formule oryginal na nosie?

Na reszcie twarzy wszystko ladnie, pieknie, a na nosie praktycznie od razu sie wazy. I nie wydaje mi sie zebym za duzo nakladala, bo nakaladam to co zostaje na pedzlu po nalozeniu na inne czesci twarzy. Na reszte twarzy moge nawet trzy warstwy nalozyc, a tu lipa po jednej i to pomimo uzycia primera. Uzywam mieszanki skrobi dry-flo i jedwabu, od 1,5 tygodnia i jest lepiej, ale to wciaz nie to.
Najgorsze ze pomimo tego ze skora jest ladniejsza i pory nie pozapychane to, jest to podejrzany nr 1 o wysuszanie skory wokol ust. Przez ostatnie 3 dni mialam na twarzy zwykly podklad i mnie nie wysuszayl. Dzis buff'd i o 15 mialam suszki wokol ust. Wczesniej zwalalam to na zime i mrozy, a tu wychodzi ze podklad.
Zaczynam watpic czy mineraly sa dla mnie..
Ja tak mialam i przy formule Conealing i Original.. o dziwo formula Original jest dla mnie gorsza.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A bo widzisz, ja taka nieobeznana z tematem . Mając w pamięci opisy doświadczeń Anecki, myślałam, że warzenie się podkładu ma związek z nadprodukcją sebum, a tu najwidoczniej wilgoć ma też duże znaczenie (np. pot przy ćwiczeniach).
Hehe.. i wlasnie mam takiego newsa.. otoz, od kilku dni w ogole moja twarz sie nie tlusci, jestem normalna w kierunku suchej, jak na noc wklepie krem to rano mam fajna gladka, jedrna skore, MATOWĄ i tak caly dzien
Tak wiec nalozylam sobie dzis formule Original bo akurat mam kolor dobry [fair].. no i pomyslalam ze skoro na tlustej skorze sie warzylo, od razu mialam maske i generalnie lampa po 30 minutach.. to dzis bedzie idealnie.

Fakt, Idealnie bylo od razu po nalozeniu.. a w ciagu dnia czulam ze cos mam na twarzy, no nie umiem tego opisac.. Po za tym po paru godzinach [4,5?] dosc mocno wysuszyla mi sie skora wokol ust i na nosie troszke sie zwarzylo na wardze, ale absolutnie bylam matowa! wiec nie wiem czemu sie zwarzylo

Tak wiec juz wiem ze te mineraly naprawde nie sa dla mnie, choc chcialabym jeszcze wyprobowac formule Light.

W sumie sama teraz nie wiem jakie mineraly beda dla mnie dobre skoro bede miec sucha/normalna skore..

Tak w ogole to sie ciesze ze w koncu mam macik na twarzy


Donoszę co nowego w Buff'd:
- New Setting Powder and Finishing Powder Shades!
Now available in 12 fabulous shades Buff'd Mineral Setting Powders have unbelievable matting and oil absorption powers, making them a must-have for those with combination to oily skin.
- New Color Corrector Shades!
Buff'd has formulated several new under-eye Color Corrector shades for those with fair and dark skin tones and everyone in between.
- New and Improved Mineral Bronzer Formulation!
Our Mineral Bronzers are now made with a base of Titianium Dioxide and Zinc Oxide - similar to our Mineral Blushes.

Wiecej info na ich stronie

edit: dodaje fotke z dzis rano [fotka przed ta sama od paru tygodni, bo nic sie nie zmienilo].. wygladam jakbym tradziku nie miała, naprawde przy normalnej/suchej skorze od razu inna aplikacja i inny stopien krycia.. szkoda jednak ze nie mam fotki po tych kilku godzinach, bo byla masakra w okol ust i na nosie po zmyciu mialam bordową skore, ale to chyba od tej Ziaji, os czuje.. ze ten propylene glycon gryzie sie z moja kuracja retinoidem..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090272.jpg (54,8 KB, 108 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-18 o 19:28
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 19:02   #704
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Acha, dostałam newslettera. Rzeczywiście nowe korektory są, sporo żółtych odcieni. I skład zmienili - powinny być bardziej kryjące.

Moje próbki też dzisiaj przyszły, gratisy znowu takie, jakie sobie życzyłam .

Tak sobie myślę, odnośnie tego warzenia, błyszczenia itd., że najprawdopodobniej miałabym to samo (przynajmniej w drugiej kwestii), gdybym nie powróciła do dawnych nawyków makijażowych, czyli chusteczkowania i stemplowania pudrem w kamieniu. Mam nadzieję, że nigdy nie wycofają ze sprzedaży mojej ukochanej Hauszki. Nie dla mnie mineralne vaile, Start to Finish mam tylko na start. Taka juz moja morda.

Anecko, efekt fantastyczny na tym zdjęciu .

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nowe odcienie różów i cieni:

http://www.buffd.com/index.php?main_page=index&cPath=28

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-23 o 22:20
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 16:15   #705
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Lorri, czy masz moze jeszcze probki formulyLight ktorych chcialabys sie pozbyc?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:48   #706
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Tak, napiszę Ci na pw.

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiosenna promocja w Buff'd do 12.04. Zniżka 20% na wszystkie kosmetyki pełnowymiarowe:

http://www.buffd.com/index.php?main_...d=52&chapter=1

Promocja nie obejmuje Refill Kitów.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-05 o 07:35
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 15:49   #707
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

planuję zamówienie mieszanki nieco ciemniejszej na lato. Teraz mam stopień jasności Bisque i Sungrass ale latem więcej piegów i nieco ciemniejsza twarz.
Stopień jasności Wool jest ok ale kolor zbyt żółtawy i intensywny. Myślałam o złamaniu Wool odcieniem Lace ale w sumie tak w ciemno gdybam bo Lace nie miałam. Myślicie że się nada?A może dodać Cream..?
Chcę bardziej neutralny beż, bez róży ale nie tak żółty jak Wool. Po prostu beż.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------



Zrobiłam testy na policzku. Jak widać czysty sungrass jest za żółty nieco, mieszanki sa niezłe, praktycznie takie same. Wool dałam do pokazania że muszę go zmieszac z czymś neutralniejszym (lace, cream) by mieć mieszanke na lato
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buffd.jpg (62,4 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buffd1.jpg (63,9 KB, 76 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-04-10 o 14:03
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 19:41   #708
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Nareszcie przyszły moje sample z Buff`d. Jeszcze się nimi do końca nie potrafię malować... Użyłam korektora zielonego i podkladu i wszystkie moje pryszcze bardzo prześwitywały, ale mam nadzieję, że dojdę do wprawy.
W kolorze Fair jestem zakochana.... Taki jaśniutki.
Tylko jest jedno ale... którego się obawiałam. Podkresla suche skorki (ale ich sie juz pozbywam, wiec to nie problem) i strasznie krótko trzyma się na buzi.... Po paru godzinach zwarzył się i zanikł.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:18   #709
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziewczyny, używam podkładu EDM achhh minerałki
a teraz mnie kusi spróbować innej firmy i jakoś tak padło na buff'd. Póki co najlepszy jest dla mnie odcień linen/olive fair z Everyday Minerals.
Szukałam na forum czy nie ma porównania kolorów Buff'd i EDM, ale niestety nie znalazłam może dlatego że jest późno i przysypiam
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 00:12   #710
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
planuję zamówienie mieszanki nieco ciemniejszej na lato. Teraz mam stopień jasności Bisque i Sungrass ale latem więcej piegów i nieco ciemniejsza twarz.
Stopień jasności Wool jest ok ale kolor zbyt żółtawy i intensywny. Myślałam o złamaniu Wool odcieniem Lace ale w sumie tak w ciemno gdybam bo Lace nie miałam. Myślicie że się nada?A może dodać Cream..?
Lace zupełnie neutralny nie jest. Jest nieco ciemniejszy niż Bisque i prawdopodobnie mniej żółty niż Wool (tego nie próbowałam), ale nadal żółty. Możliwe, że pasowałby Ci w postaci "czystej". Za pomocą Lace raczej nie złamiesz żółci Wool. Cream możesz wykorzystać do przyciemnienia Sungrass (np. w stężeniu 20%).

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Póki co najlepszy jest dla mnie odcień linen/olive fair z Everyday Minerals.
Szukałam na forum czy nie ma porównania kolorów Buff'd i EDM, ale niestety nie znalazłam może dlatego że jest późno i przysypiam
Fair powinien być dobry. Ewentualnie możesz spróbować Custom Mix: 50% Fair + 50% Bisque, gdybyś chciała więcej żółci. Mam jeszcze resztkę Linen i Golden Fair (który, zdaje się, jest bardzo podobny do Olive Fair), to zobaczę jutro w dziennym świetle.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:09   #711
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Lace zupełnie neutralny nie jest. Jest nieco ciemniejszy niż Bisque i prawdopodobnie mniej żółty niż Wool (tego nie próbowałam), ale nadal żółty. Możliwe, że pasowałby Ci w postaci "czystej". Za pomocą Lace raczej nie złamiesz żółci Wool. Cream możesz wykorzystać do przyciemnienia Sungrass (np. w stężeniu 20%).
dziękuję Lorri
Czy lace ma taki stopień jasności jak wool? Bo szukam ciemniejszego na lato, wool niby ok ale nieco za intensywny, za żółty. Może lace plus cream (ok. 20%) na lato? I ewentualnie próbka porcelain jesli będzie ta mieszanka za ciemna?
Może takie?
wool 20% lace 80%

lace 80% cream 20%

A jak wybrać custom mix w tych pełnowymiarowych wypełnieniach? Kliknąć wypełnienie i w komentarzu napisac jaka procentowość każdego z kolorów?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-04-11 o 08:18
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 15:27   #712
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Fair powinien być dobry. Ewentualnie możesz spróbować Custom Mix: 50% Fair + 50% Bisque, gdybyś chciała więcej żółci. Mam jeszcze resztkę Linen i Golden Fair (który, zdaje się, jest bardzo podobny do Olive Fair), to zobaczę jutro w dziennym świetle.
Dzięki, a więc czekam jeszcze na światło dzienne
Początkowo myślałam, że
50% Fair + 50% Bisque
to są wymieszane przeze mnie próbki obu kolorów.. więc mogę zamówić przez nich wymieszane 50% Fair + 50% Bisque ?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 17:18   #713
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję Lorri
Czy lace ma taki stopień jasności jak wool? Bo szukam ciemniejszego na lato, wool niby ok ale nieco za intensywny, za żółty. Może lace plus cream (ok. 20%) na lato? I ewentualnie próbka porcelain jesli będzie ta mieszanka za ciemna?
Może takie?
wool 20% lace 80%
lace 80% cream 20%
Nie testowałam Wool, ale sądząc po swatchu, stopień jasności mają zbliżony. Wool raczej nie przyciemni Lace. Dodatek Cream to dobry pomysł . Nie wiem, jak bardzo nabierasz opalenizny, być może miks pół na pół Bisque i Cream byłby odpowiedni. Warto też zamówić sam Cream, gdyby był za ciemny, to zawsze możesz go dodać do Sungrass czy Bisque.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
A jak wybrać custom mix w tych pełnowymiarowych wypełnieniach? Kliknąć wypełnienie i w komentarzu napisac jaka procentowość każdego z kolorów?
Po wybraniu Refill Kita chyba najlepiej wpisać w komentarzu "Custom Mix: ..." i tutaj podać stężenia procentowe.

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
więc mogę zamówić przez nich wymieszane 50% Fair + 50% Bisque ?
Tak. Na końcu listy podkładów znajduje się Custom Mix. Wkładasz to do koszyka (po zaznaczeniu Sample Size), a potem wpisujesz w komentarzu do zamówienia składniki mieszanki (maks. trzy) i ich procentowe stężenia. Trzeba podać też formuły odcieni, np:
50% Fair Light, 50% Bisque Light

Wygrzebałam resztkę Fair z woreczka i wydaje mi się zbliżony do Linen. Trochę trudno porównać, bo Fair miałam bardziej kryjący (Original) i kolor jest intensywniejszy po roztarciu niż EDM Intensive. Fair Light w woreczku wygląda bardzo podobnie do Linen i Golden Fair Intensive. Wydaje mi się, że Fair jest odrobinkę bardziej brzoskwiniowy. Jak weźmiesz miks z Bisque, to róż będzie zneutralizowany i kolor będzie przypominał Golden Fair, Linen.
Polecam Ci: czysty Fair Light oraz 50% Fair Light, 50% Bisque Light. A gdybyś chciała spróbować bardziej kryjącej formuły, to np. 80% Fair Original, 20% Sungrass Light.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:54   #714
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Lorri dziękuję bardzo za pomoc.
Złożyłam zamówienie, wzięłam dwa refill kity i kilka próbek
honey
maple
toast
cream light
antique light
foundation refill kit #1 custom mix: 40% bisque light, 50% sungrass light, 10% cream light
foundation refill kit #2 custom mix: 40% lace light, 20% wool light, 40% cream light
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:29   #715
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Lorri dziękuję bardzo za pomoc.
Złożyłam zamówienie, wzięłam dwa refill kity i kilka próbek
honey
maple
toast
cream light
antique light
foundation refill kit #1 custom mix: 40% bisque light, 50% sungrass light, 10% cream light
foundation refill kit #2 custom mix: 40% lace light, 20% wool light, 40% cream light
no to czekamy na efekty! Nic się nie odzywałam, bo nie chciałam głupot wygadywać ale bardzom ciekawa Twoich eksperymentów Aga
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:33   #716
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
no to czekamy na efekty! Nic się nie odzywałam, bo nie chciałam głupot wygadywać ale bardzom ciekawa Twoich eksperymentów Aga
Słoneczko, na pewno dam znać.
Ach, jak ja lubię Buff'd. Wczoraj i dziś nosiłam mieszankę sungrass i bisque light (nie wiem czy się opaliłam ale wydała mi się ciut za jasna) ale ten efekt...uwielbiam go
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:41   #717
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Tak. Na końcu listy podkładów znajduje się Custom Mix. Wkładasz to do koszyka (po zaznaczeniu Sample Size), a potem wpisujesz w komentarzu do zamówienia składniki mieszanki (maks. trzy) i ich procentowe stężenia. Trzeba podać też formuły odcieni, np:
50% Fair Light, 50% Bisque Light

Wygrzebałam resztkę Fair z woreczka i wydaje mi się zbliżony do Linen. Trochę trudno porównać, bo Fair miałam bardziej kryjący (Original) i kolor jest intensywniejszy po roztarciu niż EDM Intensive. Fair Light w woreczku wygląda bardzo podobnie do Linen i Golden Fair Intensive. Wydaje mi się, że Fair jest odrobinkę bardziej brzoskwiniowy. Jak weźmiesz miks z Bisque, to róż będzie zneutralizowany i kolor będzie przypominał Golden Fair, Linen.
Polecam Ci: czysty Fair Light oraz 50% Fair Light, 50% Bisque Light. A gdybyś chciała spróbować bardziej kryjącej formuły, to np. 80% Fair Original, 20% Sungrass Light.
Bardzo Ci dziękuję. Pragnę wszystkiego co bardzo kryje i pięknie się trzyma. Czyli w takim wypadku zamówienie:
czysty Fair Light oraz 50% Fair Light, 50% Bisque Light
ma sens?

80% Fair Original, 20% Sungrass Light.
czyli zmieniając formułę - kolorki też troszkę się zmieniają ?
Tą mieszankę zamówię na pewno a tą powyższą też? Czy może coś innego mi poradzisz?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 20:49   #718
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

i ja się zdecydowałam na zamówienie próbek bo niestety stwierdziłam, że EDM nie dla mnie a zamówiłam sobie wszytsko w formule original
bisque
magnolia
warm
cream
wool
almond
lace
apricot
a oprócz tego cień butternut, crystal i SP faithful
zobaczymy co z tego wyjdzie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 00:04   #719
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Lorri dziękuję bardzo za pomoc.
Złożyłam zamówienie, wzięłam dwa refill kity i kilka próbek
honey
maple
toast
cream light
antique light
foundation refill kit #1 custom mix: 40% bisque light, 50% sungrass light, 10% cream light
foundation refill kit #2 custom mix: 40% lace light, 20% wool light, 40% cream light
Nie wiedziałam, że zamawiasz duże paczki. Jesteś chyba pionierką w tej dziedzinie, jeśli chodzi o Buff'd . Ciemniejszy zestaw wygląda ciekawie.

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Pragnę wszystkiego co bardzo kryje i pięknie się trzyma.
Nie ma reguł jeśli chodzi o trwałość podkładów, trzeba testować, dobrać odpowiednie podłoże (krem, primer), narzędzia aplikacyjne (u mnie minerały się lepiej trzymają i twarz jest dłużej matowa, jak na koniec postempluję się pudrem w kamieniu za pomocą puszka). Formuła Original z niewielką ilością dodatków (m.in. stearynianem magnezu) trzyma się na mojej skórze genialnie, nie ściera się, nigdy nic mi się nie zwarzyło, ale niektóre dziewczyny mają inne doświadczenia. Dlatego najlepiej spróbować Light i Original. Wzięłabym taki zestaw próbek:

80% Fair Original, 20% Fair Light (żeby sprawdzić odcień)
80% Fair Original, 20% Sungrass Light
50% Fair Original, 30% BisqueOriginal, 20% BisqueLight
50% Fair Light, 50% Bisque Light (dla wypróbowania formuły Light)

Nie wiem, ile próbek planujesz zamówić. Jakbyś chciała jeszcze coś, to z bardziej eksperymentalnych propozycji mam taką: 50% Fawn + 50% Cream (po uwzględnieniu formuł, np. 50% Fawn Original, 30% Cream Original, 20% Cream Light). Nie wiem, na ile taki miks różniłby się od Fair, ale powinien wyjść fajny jasny neutralny beż.

Kolory w poszczególnych formułach różnią się nieznacznie, tzn. w woreczku mogą wyglądać inaczej (np. niektóre odcienie w Light wydają się bardziej różowe), a po roztarciu na skórze różnicy nie będzie widać. Poza tym, podkłady Buff'd pięknie dopasowują się do karnacji, przynajmniej mojej. Nie zauważyłam też nigdy, żeby kolor ciemniał na twarzy (EDM i DreamWorld mi ciemnieją).

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
i ja się zdecydowałam na zamówienie próbek bo niestety stwierdziłam, że EDM nie dla mnie a zamówiłam sobie wszytsko w formule original
bisque
magnolia
warm
cream
wool
almond
lace
apricot
a oprócz tego cień butternut, crystal i SP faithful
zobaczymy co z tego wyjdzie
Szkoda, że nie wzięłaś ani jednej próbki w formule Light, jest zupełnie inna niż Original. Jeśli chodzi o kolory, to Apricot - intensywnie brzoskwiniowy, Magnolia jaśniejsza od niego, również ma sporo brzoskwini, chyba trochę więcej niż Sunkissed Fair z EDM. Wool zdecydowany żółtek, Lace bardziej neutralny, ale również żółtek, Bisque - bardzo jasny beżo-żółtek. Cream - fajny beż z lekką przewagą żółci, sporo ciemniejszy od Bisque, Worm - duużo ciemniejszy od Bisque, na mojej skórze wypada pomarańczowo.
Spory rozrzut kolorytyczny. Jaki odcień EDM Ci pasował?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 08:06   #720
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że zamawiasz duże paczki. Jesteś chyba pionierką w tej dziedzinie, jeśli chodzi o Buff'd . Ciemniejszy zestaw wygląda ciekawie.



Nie ma reguł jeśli chodzi o trwałość podkładów, trzeba testować, dobrać odpowiednie podłoże (krem, primer), narzędzia aplikacyjne (u mnie minerały się lepiej trzymają i twarz jest dłużej matowa, jak na koniec postempluję się pudrem w kamieniu za pomocą puszka). Formuła Original z niewielką ilością dodatków (m.in. stearynianem magnezu) trzyma się na mojej skórze genialnie, nie ściera się, nigdy nic mi się nie zwarzyło, ale niektóre dziewczyny mają inne doświadczenia. Dlatego najlepiej spróbować Light i Original. Wzięłabym taki zestaw próbek:

80% Fair Original, 20% Fair Light (żeby sprawdzić odcień)
80% Fair Original, 20% Sungrass Light
50% Fair Original, 30% BisqueOriginal, 20% BisqueLight
50% Fair Light, 50% Bisque Light (dla wypróbowania formuły Light)

Nie wiem, ile próbek planujesz zamówić. Jakbyś chciała jeszcze coś, to z bardziej eksperymentalnych propozycji mam taką: 50% Fawn + 50% Cream (po uwzględnieniu formuł, np. 50% Fawn Original, 30% Cream Original, 20% Cream Light). Nie wiem, na ile taki miks różniłby się od Fair, ale powinien wyjść fajny jasny neutralny beż.

Kolory w poszczególnych formułach różnią się nieznacznie, tzn. w woreczku mogą wyglądać inaczej (np. niektóre odcienie w Light wydają się bardziej różowe), a po roztarciu na skórze różnicy nie będzie widać. Poza tym, podkłady Buff'd pięknie dopasowują się do karnacji, przynajmniej mojej. Nie zauważyłam też nigdy, żeby kolor ciemniał na twarzy (EDM i DreamWorld mi ciemnieją).



Szkoda, że nie wzięłaś ani jednej próbki w formule Light, jest zupełnie inna niż Original. Jeśli chodzi o kolory, to Apricot - intensywnie brzoskwiniowy, Magnolia jaśniejsza od niego, również ma sporo brzoskwini, chyba trochę więcej niż Sunkissed Fair z EDM. Wool zdecydowany żółtek, Lace bardziej neutralny, ale również żółtek, Bisque - bardzo jasny beżo-żółtek. Cream - fajny beż z lekką przewagą żółci, sporo ciemniejszy od Bisque, Worm - duużo ciemniejszy od Bisque, na mojej skórze wypada pomarańczowo.
Spory rozrzut kolorytyczny. Jaki odcień EDM Ci pasował?
hmm w sumie to 2 beige neutral i buttered tan w zależności jak jestem opalona to widzę, że pewnie w nic nie trafiłam
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.