Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-11, 09:55   #4891
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kiertolainen Pokaż wiadomość
Siemanko.
Ciągle ten czerwony mi chodzi po głowie, najlepiej się czułam chyba w tym kolorze. Zastanawiam się czy nie wrócić... Ale tym razem nie chcę intensywnej czerwieni, może coś w stylu ciemnej wiśni/maliny. Może coś w ten deseń: http://img.zszywka.pl/0/0088/w_7716/...lor-farby-.jpg
I stąd moje pytanie: czy jesteście w stanie mi polecić jakąś farbę, najlepiej profesjonalną, aby uzyskać coś takiego? Dodatkowo zależy mi, aby spierała się do jakiegokolwiek, może być różowy, bylebym po 2 miesiącach nie była ruda :< Ot, taka ironia, że czerwony najbardziej mi pasuje, ale już ciut jaśniejszy-rudy, masakrycznie nie xD Za to różowy kiedyś nosiłam i bardzo tęsknię, ale niestety lata już nie te xD
I jak sądzicie: jaki utleniacz do takiego koloru? Mam teraz żółtawy, raczej jasny brąz, ale też farbowany, naturalnie ciemny brąz. Zawsze robiłam 9%, ale to było duże rozjaśnienie, może do takiego ciemnego odcienia nie trzeba?
Malinowa czerwień z Joanny mi kiedyś wyszła identycznie.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska2pl Pokaż wiadomość
Czeeeeść

już od dłuższego czasu chcę dołączyć do grona czerwonoooo-włosych
no i tak...praktycznie całe życie jestem blondynką-białą zauważyłam, że spoko wygladam w bieli, lub coś w chłodny blond, nie zółty, słoneczny natomiast rok temu zafarbowałam się na rudo...i najpierw taki sprany rudy i to nie to jakoś się ''zlałam'' tak więc później zafarbowałam na intensywny rudy i czułam się dużo lepiej, ale niestety po jednym-dwóch myciach przy skórze kolor był spoko reszta spraneee bez wyrazu...takim sposobem zniszczyłam włosy, bo ciągle nakładałam rude farby, a one sie i tak wypłukiwały ( by fama, alfaparf) i zostałabym przy rudych, ale nie chciałam już za każdym razem przeciagac-bo blond robiłam tylko odrost...to było rok temu po tym wszystkim mega ściełam włosy, bo były zniszczone takze na tą chwilę mam do karku, ale za to raczej zdrowe, bo wszystko poszło do scięcia...no i platyne mam...ale ta platyna to taka z 3 razy farbowana-rosjaśniana, a te rude włosy które miałam to były pewnie juz bardzo ''stare'' bo miałam je długie no więc teraz jak mam sie do tego zabrać...czytam i czytam i myślałam najpierw o tonerze, ale nie chce takiego mega sztucznego koloru, bo jednak czerwony farbą, a czerwony tonerem się różni i myślałam, żeby kupić :
alfaparf 7.66 ( skoro mam platyne to nie ma chyba sensu jaśniejszego...?) plus do tego ten wzmacniacz czerwony RB, a później zeby ozywic kolor to nakładać toner zmieszany z odzywką ??
co o tym sądzicie?

https://www.google.pl/search?q=red+h...2F%3B736%3B741
(sorry, ale nie wiem czy mozna tak wklejac linki taka czerwien jest pięknaaa! taka bym chciała...)
Dobra opcja. Ale zaczęłabym od pigmentacji. Inaczej znowu będzie Ci się płukac kolor. I nie odświeżaj go farbami a piankami czy tonerem. To brak zniszczeń

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 18:02   #4892
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

a te pigmentacja nie zmieni tego rudego koloru? kurde jakos sie boje...bo to jednak taka ciemniejsza farb( do tej pigmentacji) i ten rudy wyjdzie tak samo jakbym nie robila pigmentacji? boje sie o kupe na glowie haha
przegladalam forum i znalazlam ta farbe allwaves 6,60 i do tego np.0.66? kolor mega fajny
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 19:12   #4893
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Fajny pomysł . Pigmentacja koloru nie zmieni- po prostu wyjdzie bardziej porządny i nie będzie tak szybko znikal.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 19:17   #4894
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

czyli na suche wlosy natura z kranówa (poziom 9 za słaby?) 10 min i na to ruda farba?
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 19:19   #4895
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Możesz położyć 8 albo tę samą farbę- tak bym zrobiła, która chcesz dać potem tylko nie z oxy a bez. Potem nie zmywasz i kładziesz już docelowy kolor z oxy. Co do czasu, jak robiłam ostatnio czerwony, trzymalam pełen czas pigmentacje- tyle co farbę.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 19:28   #4896
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

jesli zdecyduje sie na allwaves to moze nie bede dawac 6-tki natury? bo ciemne...a jaki oksy dac do rudej 3%? albo moze wymieszac 3 z 6%?
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 19:31   #4897
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja bym zrobiła pigmentacje ta sama farba która będziesz kładla na nią w tym przypadku. Rude odcienie robiłam zawsze na 6%, żeby nie było za ciemno, ale to według preferencji

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-11, 19:52   #4898
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

czyli powinnam dać 6 nature? a jesli dam 8 nature a rude 6tke ta z allwaves to jaka bedzie roznica? nie rozumiem za bardzo o co chodzi z poziomami w tej pigmentacji
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 21:41   #4899
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Kochana, jakbyś np robiła 9.3 to pigmentacja 9.0. Ale u Ciebie natura 6 będzie za ciemna, więc ja bym zrobiła ta 6.60 na pigmentacje i potem na to ta sama farba z oxy. Nie jest konieczna natura

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 13:53   #4900
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czerwona farba do włosów dla wegan

Może Herbatint albo Sanotint?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-12, 21:25   #4901
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

a jaka będzie różnica między: natura 7/8 i na to ruda, a ruda zamiast natury no i znowu ruda? myślałam, że do prepigmentacji musi być natura

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

ziołowa? to nie wyjdzie inny kolor niż powinien?
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-12, 21:29   #4902
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaska2pl Pokaż wiadomość
ziołowa? to nie wyjdzie inny kolor niż powinien?
To nie są ziołowe farby, tylko "ekologiczne" farby chemiczne.
Poza tym mój post był odpowiedzią do innego wątku, który został połączony z tym w taki sposób, że już nie wiadomo o co chodzi
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 12:41   #4903
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaska2pl Pokaż wiadomość
a jaka będzie różnica między: natura 7/8 i na to ruda, a ruda zamiast natury no i znowu ruda? myślałam, że do prepigmentacji musi być natura

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

ziołowa? to nie wyjdzie inny kolor niż powinien?
Ludzie często używają natury do pigmentacji, bo ta ma najwięcej pigmentu. Ale nie musi to być natura. Jeśli polozysz 8 i na to rudy to trochę średnio z sensem, bo 8 to zwyczajny blond na który będziesz kłaść rudy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 07:50   #4904
cacathi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Czerwona farba do włosów dla wegan

W palecie Sanotint ma nawet w miarę ładne kolory, ale słyszałam, że strasznie szybko się wypłukują. Herbatint wypada trochę gorzej z kolorami. Mdłe to wszystko trochę:/ Poza tym odstrasza też cena. Czterokrotność obecnej farby:/ Najbardziej by mnie cieszyło gdyby jakaś tradycyjna, chemiczna farba nie miała w składzie odzwierzęcych domieszek. Resztę kosmetyków już tak zastąpiłam.
cacathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 22:27   #4905
kaska2pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 78
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

a powiedz mi garba rr line...tam w palecie jest ''impact red'' i to jest jako normalna farba czy coś na zasadzie wzmocnienia tej czerwieni? i jeszcze jedno...mieszacie rudości z czerwienią? mógłby wyjść fajny kolor, ale wiem, wiem już nie taki typowo czerwony
kaska2pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 00:56   #4906
hardkorkochanie
Przyczajenie
 
Avatar hardkorkochanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Cool Ruda / czerwona farba do włosów - szukam!

Cześć dziewczyny!
Od jakiegoś czasu poszukuję czerwonej farby, która da kolor taki jak Palette Color Gloss truskawkowy koktajl, kiedyś jej używałam, ale teraz za nic nie mogę jej znaleźć.
Ogólnie rzecz biorąc, szukam farby, która da piękną ciemną czerwień [nie wpadający w śliwkę, ale też nie żarówę], jak na załączonych zdjęciach. Obecnie mój kolor to już prawie naturalny ciemny blond/mysi, więc każda farba łapie dobrze. Pomóżcie, bo wypróbowałam ich już mnóstwo, i żadna nie dała tego efektu, którego oczekuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c0c96a29be872848a5c7303a2fd71486.jpg (45,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a451cbe85dc2716f36b17d20ff661827,62,37.jpg (20,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7dbb7f5bbe3790fe077a04953bba25be.jpg (25,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Color-Gloss-5-88-Truskawkowy-koktajl-70018-big.jpg (24,8 KB, 8 załadowań)
hardkorkochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 14:31   #4907
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Ruda / czerwona farba do włosów - szukam!

Joanna posiada w ofercie taką ładną czerwień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slider_joannaMultiCream-706x464.jpg (66,2 KB, 27 załadowań)
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 08:34   #4908
sno24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam. Kiedyś farbowałam włoski całe na czerwono, ale że wymagały ingerencji farby co 2-3tygodnie zrezygnowałam na rzecz czerni. Po kilku latach zdecydowałam na mały powrót. Moje ombre ostatnio zafarbowałam piankami na różowo, ale po kilku dniach nie było śladu. Ostatnim zabiegiem koloryzacji farbą z joanny soczysta malina wyszło coś takiego jak na załączniku... Byłoby super, gdyby nie to , ze po 4-5 myciach farba wypłukała się do niewiemjakokreślictenokol or
Myślę teraz nad jakimiś czerwieniami a mianowicie scandic line lastrada 10.60? może jeszcze jakaś inna propozycja? włosy są rozjaśniane, wiec moze ta pigmentacja?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11245347_836281499752609_542823572_n.jpg (71,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11271194_838165839564175_1970525466_n.jpg (70,1 KB, 15 załadowań)
sno24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-16, 15:27   #4909
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ano myślę, że by się przydało ją zrobić.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 02:29   #4910
_katasza_
Użyszkodnik
 
Avatar _katasza_
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 77
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć i czołem.

Może mi pomożecie... ;-)

Szczęśliwą czerwonowłosą byłam przez ponad pół roku, po dobrych kilku latach w czerni. W końcu pod wpływem impulsu wróciłam do ciemnych brązów, prawie czerni, bo szkoda mi było kasy codwumiesięczne wizyty u fryzjera, gdzie zostawiałam po 300, a farbami drogeryjnymi, które wypróbowałam, kolory wychodziły mocno przytłumione. Błogo nieświadoma istnienia innych metod, szybko pożałowałam swojej decyzji . Znów marzy mi się mocno intensywna czerwień. I do rzeczy: włosy mam w niezłym stanie, z dwucentymetrowym, brązowym odrostem. Myślicie, że muszę najpierw je zdekoloryzować/rozjaśnić, czy wystarczy potraktować LaStradą +9% OXY?
_katasza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 12:42   #4911
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Rozjaśnienie będzie konieczne. Ewentualnie dekoloryzacja.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 17:09   #4912
Karolinkax3
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkax3
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 32
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć dziewczyny, ostatnio w sklepie fryzjerskim znalazłam coś co miało nazwę correctori czy jakoś tak, pani powiedziała że używa sie tego do poprawiania koloru, mieszając albo ze zwykłą wodą albo z 3% utleniaczem. Czy któraś z was używała czegoś takiego?
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charakter.
***

Zapuszczam włoski.

_______________________
Poranki zaczynam tuż po szóstej. Słońce witam w oknie porannym papierosem i kieliszkiem wiśniówki. ♥
Karolinkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 14:10   #4913
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

kiedys sama szukalam, jakiego moge spodziewac sie efektu po farbowaniu, ale malo tu znalazlam przykladow. Wszyscy tylko pytaja, a malo kto pokazuje wynik farbowania, dlatego wklejam swoj.

farbowalam vitalys 7.66 - nie polcam farby, wyplukuje sie po 2 tygodniach, do tego uzylam oxy 30 volumes.

2 zdj tj dzien po farbowaniu. 3-tydzien. 4 zdj okolo 2 tyg po juz sie tak zrobilo i zostalo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00117.jpg (14,6 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg webcam-toy-foto5aaaaa.jpg (33,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1012148.jpg (124,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg unnamed (1) - Kopia.jpg (6,1 KB, 6 załadowań)
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 10:04   #4914
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

czy farba joanna multi cream color intensywna czerwień w miere długo sie trzyma i czy rozjasnia włosy? I czy to jest chłodna czerwień? zależy mi na chłodnej ciemniejszej czerwieni, ale w ogóle nie ogarniam które farby takie są.

naturalnie mam jasny brąz, ale w piątek farbowałam palette color shampoo mahoń. Kolor już dość mocno mi się sprał, ale dzięki niemu wiem ze chce dołączyć do grona czerwonowłosych
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 10:25   #4915
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dla mnie nie ma różnic między farbami a środkami półtrwałymi. Wszystkie uciekają tak samo szybko plus przy farbie otrzymuje się w bonusie zniszczenia, jeżeli trzeba było rozjaśniać. Moje włosy mają o tyle szczęśliwy poziom, że wystarczą mi pianki by mieć czerwień taką jaką lubię, czyli niezbyt jasną (choć ostatnio biorąc pod uwagę świeże informacje o typie kolorystycznym to jednak jest za jasna ), ale reszta dziewczyn używa już farb. Najczęstszy sposób to farba na odrosty, toner / pianka na długośc co parę tygodni i jest pięknie. Czasem nawet na rozjaśnianych włosach pianki i tonery trzymają dłużej.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 19:13   #4916
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
czy farba joanna multi cream color intensywna czerwień w miere długo sie trzyma i czy rozjasnia włosy? I czy to jest chłodna czerwień? zależy mi na chłodnej ciemniejszej czerwieni, ale w ogóle nie ogarniam które farby takie są.

naturalnie mam jasny brąz, ale w piątek farbowałam palette color shampoo mahoń. Kolor już dość mocno mi się sprał, ale dzięki niemu wiem ze chce dołączyć do grona czerwonowłosych
Wyplucz jeszcze obecny kolor, bo ta farba nie rozjaśnia.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 11:55   #4917
coperfildo
Raczkowanie
 
Avatar coperfildo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 159
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

a toner nie chwyci odrostu?
jakie sa najlepsze poltrwale
__________________
"Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy."
coperfildo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 12:22   #4918
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Może nie złapać.
Co do drugiego pytania musisz już przetestować sama, każde włosy są inne.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 07:32   #4919
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez coperfildo Pokaż wiadomość
kiedys sama szukalam, jakiego moge spodziewac sie efektu po farbowaniu, ale malo tu znalazlam przykladow. Wszyscy tylko pytaja, a malo kto pokazuje wynik farbowania, dlatego wklejam swoj.

farbowalam vitalys 7.66 - nie polcam farby, wyplukuje sie po 2 tygodniach, do tego uzylam oxy 30 volumes.

2 zdj tj dzien po farbowaniu. 3-tydzien. 4 zdj okolo 2 tyg po juz sie tak zrobilo i zostalo
Zapraszam tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post36027758

Przy okazji - ja obecnie testuję nowość od Venity - turkus. Miałam jeszcze zieleń, a wcześniej niebieski. Coraz częściej zastanawiam się nad czerwienią... Ile można trzymać rozpoczętą tubkę farby? Bo moje LaStrady czekają. Wrzucam porównanie koloru, jakby kogoś zainteresował temat.1 niebieski, 2 turkus, 3, 4 zieleń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1400.jpg (102,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1505.jpg (67,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1491.jpg (66,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1487.jpg (118,9 KB, 33 załadowań)
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-03, 11:38   #4920
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

U mnie tym razem wariacje z płukanka.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.