Lakiery hybrydowe - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 19:10   #3481
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez magdalena1a Pokaż wiadomość
mam pytanko jak robicie hybrydki z dodatkiem brokatu?? Mam ochotę sobie takie sprawić ale boje się że jak dam brokat na kolor to po utwardzeniu i tak "pobrudzi" mi się pędzelek od topu :P a nie chce mieć brokatu w buteleczce topu :P macie na to jakieś sposoby ??
Ja maluje warstwę topu od razu na bazę i na to wysypuje delikatnie i w miare równomiernie brokat z fiolki, potem wyrównuje go innym
pędzelkiem, daje do lampy i znów nakladam na to top. Jeśli czasem coś zostanie na pedzelku, to przed włożeniem do buteleczki oczyszczam go wacikiem nasączonym cleanerem.

Edytowane przez Hexy
Czas edycji: 2014-03-14 o 19:11
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:09   #3482
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Pytanie do kobitek co używają porcelany
Powiedzcie mi czy po użyciu porcelany, paznokcie faktycznie stają sie mocne i twarde? Często swoje moczę w wodzie i wtedy robią sie miękkie i pękają, łamią sie czy wtedy porcelana pomoże? Utwardza moje paznokcie?
Aha i jeszcze jedno czy ten klej do porcelany to nie to samo co klej do tipsów, albo coś podobnego? Bo taki właśnie mnie mocno uczula a nie chce mieć powtórki z rozrywki
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:15   #3483
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Pytanie do kobitek co używają porcelany
Powiedzcie mi czy po użyciu porcelany, paznokcie faktycznie stają sie mocne i twarde? Często swoje moczę w wodzie i wtedy robią sie miękkie i pękają, łamią sie czy wtedy porcelana pomoże? Utwardza moje paznokcie?
Aha i jeszcze jedno czy ten klej do porcelany to nie to samo co klej do tipsów, albo coś podobnego? Bo taki właśnie mnie mocno uczula a nie chce mieć powtórki z rozrywki
Ja dość długo używałam porcelany. Jak się ją założy to i owszem paznokcie są twarde i mocne ale jak zdejmie to tragedia. Nie na wszystkich paznokciach porcelana się trzyma. Mam koleżankę u której co pare dni musiałam kłaść jej nową. Klej do porcelany to ten sam co do tipsów.

A nie wiecie może czy na akryl można kłaść hybrydę?
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:16   #3484
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja dość długo używałam porcelany. Jak się ją założy to i owszem paznokcie są twarde i mocne ale jak zdejmie to tragedia. Nie na wszystkich paznokciach porcelana się trzyma. Mam koleżankę u której co pare dni musiałam kłaść jej nową. Klej do porcelany to ten sam co do tipsów.

A nie wiecie może czy na akryl można kłaść hybrydę?
....
można
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 20:23   #3485
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Ja dość długo używałam porcelany. Jak się ją założy to i owszem paznokcie są twarde i mocne ale jak zdejmie to tragedia. Nie na wszystkich paznokciach porcelana się trzyma. Mam koleżankę u której co pare dni musiałam kłaść jej nową. Klej do porcelany to ten sam co do tipsów.

A nie wiecie może czy na akryl można kłaść hybrydę?
A to nie dziękuje. Jak sobie przypomnę moje przeżycia z metoda żelowa, tipsami tym klejem to aż mi sie słabo robi
Dobrze ze zapytałam, bo już myślałam kupować.
Dziękuje ślicznie za odpowiedz
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 21:55   #3486
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

witam wszystkie hybrydowiczki mam pytanko czy któraś z was używa hybrydy z cosmetics zone ? co o nich myślicie, bo ja w tej chwili używam ich mam kolor 048, 003 oraz 011 chyba. Co do bazy to bardzo mocno się kurczy wam też ? nakładam cieniutko ale zawsze na którymś paznokciu mi się kurczy przy brzegu ;/ robię jakiś błąd ? Przygodę z hybrydami dopiero rozpoczęłam także proszę nie krytykować
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn, które używają stempelek - jakie warto kupić (firma) i jakie są wasze opinie. Pewnie to o co pytam było nie raz poruszane ale nie zamierzam szukać tych postów na 11 stronach pozdrawiam
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 22:11   #3487
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dzisiaj odebrałam swoje lakiery z Indigo swoją drogą już mam nowy manicure zrobiony właśnie kolorkiem z tej firmy

szczerze wam powiem, że mam mieszane odczucia
kolor Summer Joy jest obłędny bardzo oryginalny kolorek niby róż niby koral czasem wpada w pomarańcz, a do tego jest z tych neonowych więc na lato jak znalazł jednak konsystencja pozostawia wiele do życzenia, jak dla mnie zdecydowanie za gęsty, kolor kryje dopiero po 2 warstwach (piszę "dopiero" ponieważ byłam zapewniana, że jedna warstwa wystarczy aby osiągnąć pełne krycie, no chyba że była mowa o jednej ale konkretnej warstwie ), ja musiałam nałożyć 3 cienkie bo powstawały jakieś takie mazaki i nie wyglądało to zbyt atrakcyjnie, dark01 porównywała niektóre kolory z Indigo do farby olejnej, w przypadku tego koloru, uważam dokładnie to samo drugi lakier jaki kupiłam to Aurora Effect, bezbarwny lakier z drobinkami opalizującymi na róż, fiolet, błękit bardzo praktyczny ten kolor jest gęsty ale ładnie się poziomuje i super rozprowadza, może nie każdy kolor ma konsystencje farby... ale Summer Joy z pewnością tak... i teraz nie wiem czy zamawiać tą Miss Universe czy nie pewnie się skuszę bo kolorek jest tego wart plusem jest to, że po pomalowaniu pazurków x 3 warstwy waga lakieru była taka sama jak przed malowaniem, nie wiem chyba jakieś czary bo wagę mam bardzo dokładną
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 23:06   #3488
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Muszę do nich wpaść i pooglądać wzorniki
Najbardziej właśnie zależy mi na Estetiq bo mam stacjonarnie


A jak MM sorbet grejpfrutowy?
Sorbet jest b.fajny.Moje klientki go lubią.
zdecydowany i żywy kolorek

Na żywo bardziej w róż




Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dzisiaj odebrałam swoje lakiery z Indigo swoją drogą już mam nowy manicure zrobiony właśnie kolorkiem z tej firmy

szczerze wam powiem, że mam mieszane odczucia
kolor Summer Joy jest obłędny bardzo oryginalny kolorek niby róż niby koral czasem wpada w pomarańcz, a do tego jest z tych neonowych więc na lato jak znalazł jednak konsystencja pozostawia wiele do życzenia, jak dla mnie zdecydowanie za gęsty, kolor kryje dopiero po 2 warstwach (piszę "dopiero" ponieważ byłam zapewniana, że jedna warstwa wystarczy aby osiągnąć pełne krycie, no chyba że była mowa o jednej ale konkretnej warstwie ), ja musiałam nałożyć 3 cienkie bo powstawały jakieś takie mazaki i nie wyglądało to zbyt atrakcyjnie, dark01 porównywała niektóre kolory z Indigo do farby olejnej, w przypadku tego koloru, uważam dokładnie to samo drugi lakier jaki kupiłam to Aurora Effect, bezbarwny lakier z drobinkami opalizującymi na róż, fiolet, błękit bardzo praktyczny ten kolor jest gęsty ale ładnie się poziomuje i super rozprowadza, może nie każdy kolor ma konsystencje farby... ale Summer Joy z pewnością tak... i teraz nie wiem czy zamawiać tą Miss Universe czy nie pewnie się skuszę bo kolorek jest tego wart plusem jest to, że po pomalowaniu pazurków x 3 warstwy waga lakieru była taka sama jak przed malowaniem, nie wiem chyba jakieś czary bo wagę mam bardzo dokładną

bardzo prosze o jakies foto Aurora Effect
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 06:45   #3489
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dzisiaj odebrałam swoje lakiery z Indigo swoją drogą już mam nowy manicure zrobiony właśnie kolorkiem z tej firmy

szczerze wam powiem, że mam mieszane odczucia
kolor Summer Joy jest obłędny bardzo oryginalny kolorek niby róż niby koral czasem wpada w pomarańcz, a do tego jest z tych neonowych więc na lato jak znalazł jednak konsystencja pozostawia wiele do życzenia, jak dla mnie zdecydowanie za gęsty, kolor kryje dopiero po 2 warstwach (piszę "dopiero" ponieważ byłam zapewniana, że jedna warstwa wystarczy aby osiągnąć pełne krycie, no chyba że była mowa o jednej ale konkretnej warstwie ), ja musiałam nałożyć 3 cienkie bo powstawały jakieś takie mazaki i nie wyglądało to zbyt atrakcyjnie, dark01 porównywała niektóre kolory z Indigo do farby olejnej, w przypadku tego koloru, uważam dokładnie to samo drugi lakier jaki kupiłam to Aurora Effect, bezbarwny lakier z drobinkami opalizującymi na róż, fiolet, błękit bardzo praktyczny ten kolor jest gęsty ale ładnie się poziomuje i super rozprowadza, może nie każdy kolor ma konsystencje farby... ale Summer Joy z pewnością tak... i teraz nie wiem czy zamawiać tą Miss Universe czy nie pewnie się skuszę bo kolorek jest tego wart plusem jest to, że po pomalowaniu pazurków x 3 warstwy waga lakieru była taka sama jak przed malowaniem, nie wiem chyba jakieś czary bo wagę mam bardzo dokładną
...
pytanie...masz mini pojemności tych lakierów czy pełnowymiarowe opakowania?
Ja myślę,że w przypadku gelpolish ogromne znaczenie ma pędzelek...i ten z normalnego opakowania pewnie spisuje się świetnie i pieknie rozkłada te gęste kolorki......ten zsamplerów jest za drobny do takiej konsystencji zdecydowanie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 09:05   #3490
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
witam wszystkie hybrydowiczki mam pytanko czy któraś z was używa hybrydy z cosmetics zone ? co o nich myślicie, bo ja w tej chwili używam ich mam kolor 048, 003 oraz 011 chyba. Co do bazy to bardzo mocno się kurczy wam też ? nakładam cieniutko ale zawsze na którymś paznokciu mi się kurczy przy brzegu ;/ robię jakiś błąd ? Przygodę z hybrydami dopiero rozpoczęłam także proszę nie krytykować
Mam jeszcze pytanie do dziewczyn, które używają stempelek - jakie warto kupić (firma) i jakie są wasze opinie. Pewnie to o co pytam było nie raz poruszane ale nie zamierzam szukać tych postów na 11 stronach pozdrawiam
No właśnie wszystko to już było po kilkadziesiąt razy pisane... Wiec lepiej weś sie do lektury, albo użyj przeszukiwali forum a napewno znajdziesz odpowiedzi na dręczące cię pytania. A o stempelkach było kilka stron wcześniej akurat.
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 09:11   #3491
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja właśnie zaczęłam się zastanawiać nad Indigo Lemon Ice i TigerLily a Cuttie
Tylko szkoda że nie mam ich stacjonarnie

Edytowane przez martuskawr
Czas edycji: 2014-03-15 o 10:00
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 10:04   #3492
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

A mnie kusi neon red, neon yellow, adriatic i shanghai. i chyba niedługo złożę zamówienie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:06   #3493
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

A czy Indigo wysyła również Pocztą Polską czy tylko kurier?
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:18   #3494
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
A czy Indigo wysyła również Pocztą Polską czy tylko kurier?
chyba tylko kurier. No i przy zamówieniu poniżej 100zł wysyłka jest 15zł.
Dlatego jak już zamawiać, to więcej, bo wysyłka tańsza.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 10:51   #3495
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe

No właśnie kurcze a ja chcę na próbę wziąć max 2 kolorki

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

A czy któraś z was ma Indigo stacjonarnie?

Edytowane przez martuskawr
Czas edycji: 2014-03-15 o 11:47
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 12:44   #3496
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
No właśnie wszystko to już było po kilkadziesiąt razy pisane... Wiec lepiej weś sie do lektury, albo użyj przeszukiwali forum a napewno znajdziesz odpowiedzi na dręczące cię pytania. A o stempelkach było kilka stron wcześniej akurat.
no raczej nie będę śledzić forum od początku bo nie mam czasu żeby sobie siedzieć przed kompem aż tyle ^^ bez urazy, pytam tylko czy ktoś używa bazy z CZ i jak się trzyma bo mi się ściąga przy brzegu i nie wiem jaka jest tego wina
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 13:04   #3497
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe

Moje trzecie w życiu hybrydy postanowiłam posłać zdjęcie. Niestety jest kiepskiej jakości jak poprzednie, które kiedyś tam wysyłałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00876.jpg (32,7 KB, 69 załadowań)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 13:06   #3498
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

co do pędzelków indigo to ja używam tylko sampli 5ml i mi się nimi świetnie nakłada i pięknie poziomuje. Nie ma żadnych maziajów czy smug. Jedyny kolor który wymaga 3 warstw to insomnia. Reszta wystarczy dwie.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 13:23   #3499
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

nie wiem może ja nie umie się nimi posługiwać... zamówię Miss Universe i zobaczę czy będzie jakaś różnica
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 13:26   #3500
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

dla mnie te mikro pędzelki to porażka,są zbyt okrągłe..przy większej i długiej płytce naprawde nie dają rady
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 13:31   #3501
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
Właśnie myślę nad 58 i 31,a jakąś mocniejszą brzoskwinkę polecasz?
58 jest fajny bo kryjący, zwykła pastelowa żółć wilekanocna nic dodać nic ująć Ostrzegam tylko przed pastelową zielenią 108 bo kolor jest ładny ale strasznie intensywny i żarówiasty, żeby otrzymać taki efekt jak na zdjęciach musiałam go mieszać z białym bo nie różni się on prawie od 47 czyli zielony neon.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie (1).jpg (72,6 KB, 60 załadowań)
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 14:00   #3502
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
no raczej nie będę śledzić forum od początku bo nie mam czasu żeby sobie siedzieć przed kompem aż tyle ^^ bez urazy, pytam tylko czy ktoś używa bazy z CZ i jak się trzyma bo mi się ściąga przy brzegu i nie wiem jaka jest tego wina
A wystarczy wpisać w wyszukiwarce forum "CZ" "baza" i napewno odpowiedz byś znalazła, ale skoro wolisz iść na łatwiznę to powodzenia życzę w czekaniu na odpowiedz
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 14:23   #3503
mmarta24
Raczkowanie
 
Avatar mmarta24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dzisiaj byłam na basenie i obawiałam się, że hybrydy z CZ mi zejdą ale ani drgnęły więc jestem bardzo zadowolona Ale przesłali mi całkiem inna lampę niż na zdjęciu.. nie chce się z nimi wykłócać bo jakoś strasznie mi to nie przeszkadza... zamiast lampy z włącznikami u góry dostałam tą z włącznikami z tyłu, tą najzwyklejszą UV.
mmarta24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 16:08   #3504
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Już 8 dzień mam mollona na pazurach, odrost zaczyna mnie drażnić bo ma już ze 2 albo i 3mm, kolor mi się znudził, ja nie wiem jak wy wytrzymujecie te 2-3 tygodnie

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
A mnie kusi neon red, neon yellow, adriatic i shanghai. i chyba niedługo złożę zamówienie.
Mam neon red
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 17:09   #3505
Ninnette
Raczkowanie
 
Avatar Ninnette
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 330
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja z pytaniem czy ktoś może polecić jakąś tania hurtownię kosmetyczną, gdzie dostane pilniki, bloczki, patyczki czy serwety kosmetyczne??
__________________
Mój blog: http://be-lucky-girl.blogspot.com/
Zaręczyny 23-06-2012
Ślub 27-10-2012
Narodziny naszej córki 13-05-2013

Ninnette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 17:31   #3506
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Ninnette Pokaż wiadomość
Ja z pytaniem czy ktoś może polecić jakąś tania hurtownię kosmetyczną, gdzie dostane pilniki, bloczki, patyczki czy serwety kosmetyczne??
...
może dobrarada.com
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 17:33   #3507
pink1912
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 63
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez mmarta24 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na basenie i obawiałam się, że hybrydy z CZ mi zejdą ale ani drgnęły więc jestem bardzo zadowolona Ale przesłali mi całkiem inna lampę niż na zdjęciu.. nie chce się z nimi wykłócać bo jakoś strasznie mi to nie przeszkadza... zamiast lampy z włącznikami u góry dostałam tą z włącznikami z tyłu, tą najzwyklejszą UV.
a jak Twoja baza z CZ ? dobrze Ci się nakłada czy też Ci się trochę kurczy ?
pink1912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 17:38   #3508
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
no raczej nie będę śledzić forum od początku bo nie mam czasu żeby sobie siedzieć przed kompem aż tyle ^^ bez urazy, pytam tylko czy ktoś używa bazy z CZ i jak się trzyma bo mi się ściąga przy brzegu i nie wiem jaka jest tego wina
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Już 8 dzień mam mollona na pazurach, odrost zaczyna mnie drażnić bo ma już ze 2 albo i 3mm, kolor mi się znudził, ja nie wiem jak wy wytrzymujecie te 2-3 tygodnie

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------


Mam neon red
U mnie dziś 6 dzień CZ i Estetiq i wszystko pięknie się trzyma
ale tez chcialabym juz nowe zdobienie
jednak chyba się wstrzymam
ale na pewno nie 3 tygodnie ani nie 2
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 18:59   #3509
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

No właśnie w tym rzecz. Ja juz postanowilam ze jutro sciagam mollona i maluje indigo neon blue

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 19:08   #3510
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pink1912 Pokaż wiadomość
a jak Twoja baza z CZ ? dobrze Ci się nakłada czy też Ci się trochę kurczy ?
W skrócie baza z C.Z. :

- jest do niczego
- kurczy się,
- ucieka z płytki,
- kolory na tej bazie też uciekają,
- na miękkich i słabych paznokciach hybryda nie dotrwa nawet tygodnia,
- do tego gęstnieje z czasem...

baza z C.Z. ma wiele negatywnych opinii, przeszukaj ten wątek przy pomocy wyszukiwarki, a znajdziesz naprawdę sporo informacji na jej temat.

dziewczyny na tym forum mają raczej bazę Gelish, także jeśli masz problem z C.Z. wymień na Gelisha jak większość z nas
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.