Efekty olejowania paznokci - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-23, 16:37   #391
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
łaał ! też takie chce
Dzięki dziewczyny! Strasznie mnie to buduje i mobilizuje do dalszego olejowania Smerfetka, wytrwałości, regularności i ani się obejrzysz, a będziesz miała piękne pazurki! Zdjęcia naprawdę się przydają, nie sądziłam, że moje paznokcie zmieniły się aż tak
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 16:41   #392
dobraswinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: Efekty olejowania paznokci

brawo! brawo! Kolejny dowód na to, że warto olejować
dobraswinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 18:01   #393
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Piękne paznokcie! Gratulacje
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 20:51   #394
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Odp: Efekty olejowania paznokci

A jest jakis najlepszy olejek wg was na przyrost rozowej czesci?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 20:58   #395
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Dziękuję jeszcze raz!

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
A jest jakis najlepszy olejek wg was na przyrost rozowej czesci?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wiem, czy jest olejek, który pomaga szczególnie na ten problem, ale ja ufam sile Alterry z migdałem i papają Dodatkowo wspomagam się odżywką keratynową GAL.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 23:17   #396
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! Strasznie mnie to buduje i mobilizuje do dalszego olejowania Smerfetka, wytrwałości, regularności i ani się obejrzysz, a będziesz miała piękne pazurki! Zdjęcia naprawdę się przydają, nie sądziłam, że moje paznokcie zmieniły się aż tak
klask i:
Cudowna zmiana!
Bardzo Ci się wzmocniły?
Mi się teraz przypomniało jak miesiąc temu grałam w badmingtona i uderzyłam paletką w paznokieć . Efekt? Paznokieć wyglądał jakby był spiłowany na skos do tego cały poharatany ;.
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 04:13   #397
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

lagunabox nie pozostaje mi nic innego jak rozejrzeć się dodatkowo za odżywką do paznokci

Anesthesia to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, żeby nie przestawać olejować chociaż muszę się przyznać, że trochę denerwuje mnie bezczynność zaraz po olejowaniu dopóki wszystko się nie wchłonie


na chwilę obecną odstawiłam lakiery czekają aż paznokietki się odpowiednio wzmocnią i koszmar rozdwajania przestanie istnieć!

hmmm w największe zdziwienie wprawia mnie to, że te moje pazurki są twarde i mocne, a mimo to taka okropność rozwarstwiania
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 08:39   #398
marchewunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 54
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
uczę się techniki zhostowo, ale chyba wdrożę go do regularnej pielęgnacji, bo fantastycznie pachnie , a i skład ma całkiem zacny (olej jojoba, olej z pestek winogron oraz witamina E).

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia
piękne paznokcie chciałabym być taka uzdolniona
__________________
Zapuszczam włosy
marchewunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:57   #399
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Moje paznokcie jeszcze nie wyglądają tak pięknie, ale na pewno są o wiele mocniejsze. Wczoraj w nocy (przez własną głupotę) złamałam środkowego lewej ręki : ( swoją drogą musiałam naprawdę mocno przyfasolić, że się złamał : D To pierwszy złamany paznokieć od rozpoczęcia kuracji więc chyba jest dobrze : )

I mam taki dziwny problem: moja mieszanka zaczęła śmierdzieć. Na początku pachniała jak chałwa dzieki olejowi sezamowemu, ale teraz nabrała jakiegoś nieprzyjemnego i nieokreślonego smrodku : / trochę szkoda mi jej wylewać bo działanie się nie zmieniło.
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 17:07   #400
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
klask i:
Cudowna zmiana!
Bardzo Ci się wzmocniły?
Mi się teraz przypomniało jak miesiąc temu grałam w badmingtona i uderzyłam paletką w paznokieć . Efekt? Paznokieć wyglądał jakby był spiłowany na skos do tego cały poharatany ;.
Dziękuję! Wzmocniły się wyraźnie, wcześniej i tak nie narzekałam, ale teraz są jeszcze mocniejsze, płytka się lekko pogrubiła

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
Anesthesia to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, żeby nie przestawać olejować chociaż muszę się przyznać, że trochę denerwuje mnie bezczynność zaraz po olejowaniu dopóki wszystko się nie wchłonie
Dziękuję Ja olejuję albo w dzień za pomocą pędzelka jak od lakieru i wtedy oglądam filmy na youtube albo po prostu piszę coś na laptopie. A później obowiązkowo przed snem, kiedy to i tak czeka mnie całonocna "bezczynność"

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
I mam taki dziwny problem: moja mieszanka zaczęła śmierdzieć. Na początku pachniała jak chałwa dzieki olejowi sezamowemu, ale teraz nabrała jakiegoś nieprzyjemnego i nieokreślonego smrodku : / trochę szkoda mi jej wylewać bo działanie się nie zmieniło.
Dla mnie to brzmi ewidentnie jak zepsuty, zjełczały olej... Na przyszłość najwyraźniej warto robić mniejsze porcje, a tą bym jednak wylała, bo nie wiadomo, w którym momencie zacznie bardziej szkodzić niż pomagać, a smrodek nie mobilizuje do olejowania...
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 17:15   #401
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Dla mnie to brzmi ewidentnie jak zepsuty, zjełczały olej... Na przyszłość najwyraźniej warto robić mniejsze porcje, a tą bym jednak wylała, bo nie wiadomo, w którym momencie zacznie bardziej szkodzić niż pomagać, a smrodek nie mobilizuje do olejowania...
tylko trochę się zdziwiłam bo wcale nie jest tego dużo-buteleczka po lakierze. ale wymienię oleje i umyję butelkę jeszcze raz, bo może coś tam się dostało i 'pomogło' olejom się zepsuć.

Przy okazji- wiem, że to nie za bardzo o olejowaniu, ale zapomniałam poprzednio napisać o odżywce, którą teraz stosuję : ) Jest to Preparat Regenerujący Płytkę Paznokcia firmy KillyS i myślę, że jest godna polecenia : D
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 18:36   #402
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A ja od dzisiaj traktuje paznokcie odżywką Herome plus oczywiście olejowanie w ciągu dnia i przed pójściem spać kupiła dziś nawet pilniczek szklany z Ross.Czytałam,że jest o wieelee lepszy niż te metalowe itp więc zobaczymy
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:42   #403
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A ja od dzisiaj traktuje paznokcie odżywką Herome plus oczywiście olejowanie w ciągu dnia i przed pójściem spać kupiła dziś nawet pilniczek szklany z Ross.Czytałam,że jest o wieelee lepszy niż te metalowe itp więc zobaczymy
Potwierdzam, mam szklany pilniczek z Rossmanna ponad rok i śmiga tak samo jak w dniu zakupu, uwielbiam go
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 19:45   #404
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Witajcie-dziś Was znalazłam i dołączę Zaczynam od dziś swoją przygode z olejowaniem i licze na takie spektakularnie efekty jak Wasze...dziś zmywam odżywkę Eveline 8w1 która okazała się nie dla mnie (dziś dopiero drugi raz ją nałożyłam,ale czuję nieprzyjemne kłucie pod paznokciami i tej pani już podziękuję,nie ryzykuję dalszych sensacji). Paznokcie mam krótkie,łamliwe,rozdwajaj ące się mój ból to tez krótka płytka paznokciowa-oby przyrosła Jutro sfotografuję żeby bylo do czego porównywać

Pozdrawiam i gratuluję spektakularnych sukcesów!!!!
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:00   #405
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Tuninek Pokaż wiadomość
Witajcie-dziś Was znalazłam i dołączę Zaczynam od dziś swoją przygode z olejowaniem i licze na takie spektakularnie efekty jak Wasze...dziś zmywam odżywkę Eveline 8w1 która okazała się nie dla mnie (dziś dopiero drugi raz ją nałożyłam,ale czuję nieprzyjemne kłucie pod paznokciami i tej pani już podziękuję,nie ryzykuję dalszych sensacji). Paznokcie mam krótkie,łamliwe,rozdwajaj ące się mój ból to tez krótka płytka paznokciowa-oby przyrosła Jutro sfotografuję żeby bylo do czego porównywać

Pozdrawiam i gratuluję spektakularnych sukcesów!!!!
Ta odżywka wykończyła moje paznokcie.. :/ Teraz kupiłam Herome i oby było lepiej oczywiście olejowanie numer jeden ! właśnie naolejowałam pazurki fakt faktem mam nałożoną odżywkę,ale olej poszedł pod skórki i pod pazurki
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:06   #406
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ta odżywka wykończyła moje paznokcie.. :/ Teraz kupiłam Herome i oby było lepiej oczywiście olejowanie numer jeden ! właśnie naolejowałam pazurki fakt faktem mam nałożoną odżywkę,ale olej poszedł pod skórki i pod pazurki
W jaki sposób wykończyła? Co się stało? Ja jej używam właśnie od jakichś dwóch tygodni, nie odczuwam jakichś skutków ubocznych typu pieczenie itp. Odkąd używam jeszcze mi się nic nie złamało ani nie rozwarstwiło, mam nadzieję, ze to dobry znak
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:29   #407
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
W jaki sposób wykończyła? Co się stało? Ja jej używam właśnie od jakichś dwóch tygodni, nie odczuwam jakichś skutków ubocznych typu pieczenie itp. Odkąd używam jeszcze mi się nic nie złamało ani nie rozwarstwiło, mam nadzieję, ze to dobry znak
Wiesz na początku,było wszystko dobrze elegancko itp z wielką radością chwaliłam się paznokciami...
W któryś dzień wyszłam z kolegami nad wodę i z wielkim bananem na twarzy odpowiadałam na wielkie zaskoczenie moich paznokci odpowiadałam"one są takie twarde,że się nie złamią nigdy" tsa....
Otwierałam pudełko z pomadki? nie ważne i mi się złamały CAŁE dwa a reszta po prostu odpadła zrobiły się OKROPNE...
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:36   #408
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Kwestia odżywki Eveline to sprawa bardzo indywidualna, często zależy od długości stosowania itp. Ja zużyłam 3 buteleczki i moje paznokcie mają się świetnie, uwielbiam ją, więc nie ma na to reguły. Trzeba ostrożnie testować na sobie
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 20:40   #409
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Kwestia odżywki Eveline to sprawa bardzo indywidualna, często zależy od długości stosowania itp. Ja zużyłam 3 buteleczki i moje paznokcie mają się świetnie, uwielbiam ją, więc nie ma na to reguły. Trzeba ostrożnie testować na sobie
No tak racja ja akurat zaliczam się do grona tego,którzy jej nie lubią
Ale też "mądra" jestem odżywki z Eveline mają w składzie fomaldehyde a kupiłam Herome,która też go ma : x
Więc oby nie było tego samego....
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 21:04   #410
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Wiesz na początku,było wszystko dobrze elegancko itp z wielką radością chwaliłam się paznokciami...
W któryś dzień wyszłam z kolegami nad wodę i z wielkim bananem na twarzy odpowiadałam na wielkie zaskoczenie moich paznokci odpowiadałam"one są takie twarde,że się nie złamią nigdy" tsa....
Otwierałam pudełko z pomadki? nie ważne i mi się złamały CAŁE dwa a reszta po prostu odpadła zrobiły się OKROPNE...
o kurde to grubo.... ale wczesniej mialaś jakieś niepokojące symptomy, np że cię pazury bolały, swędziały, piekły czy cokolwiek? Czy były piękne i mocne i nagle zaczęły się łamać bez ostrzeżenia? Zmartwiłaś mnie tym...
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:30   #411
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
o kurde to grubo.... ale wczesniej mialaś jakieś niepokojące symptomy, np że cię pazury bolały, swędziały, piekły czy cokolwiek? Czy były piękne i mocne i nagle zaczęły się łamać bez ostrzeżenia? Zmartwiłaś mnie tym...
Mnie nic właśnie nie bolało... xd
Możesz popatrzeć z czystej ciekawości,choćby na tego bloga :
http://senaliah.blogspot.com/2012/08...sumowanie.html
Ale nie bierz tak tego do siebie każda z nas ma inne paznokcie i nie które tą odżywkę kochają więc pamiętaj to,że na niektórych ona podziałała nie za ciekawie nie znaczy,że na Ciebie też tak podziała oby nie

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Anesthesia myślisz,że do olejowanie nadaję się olej rycynowy i oliwka dla mam z BD ?
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:34   #412
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tak,zdecydowanie potwierdzam że ta odżywka albo komuś służy albo nie mi nie a miałam wielkie nadzieje z nią związane,no trudno,nawet po tych dwóch razach kiedy nią pomalowałam paznokcie widac było że sa twardsze,ładniejsze,mocni ejsze.Ale wiem też że jak pojawiają sie skutki uboczne to trzeba odstawić,bo czytałam sporo wypowiedzi na temat tej odżywki i wiem że potrafi zniszczyć paznokieć.

A co do olejkowania to mam kapsulki Gala z keratyną,stosowałam je kiedys i uważam że działają nieźle-nie żebym była jakaś konsekwentna w działaniu ale teraz będę. Mam też kapsułki z Serum pod oczy (nie nadają się ani pod oczy ani na oczy,może chociaż na ręce i paznokcie),mam też kapsułki Q-10 i też będę wcierała,choć te akurat są na twarz jak najbardziej ok no i olej rycynowy tyle mam resztę dokupię czyli Alterre i babydream olejek.

Edytowane przez Tuninek
Czas edycji: 2013-07-24 o 21:52
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:37   #413
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny a powiedzcie mi na jakim dokładnie "dziale" Rossmanna są te olejki Alterry? Albo obok jakich produktów? Bo ja jakoś nigdy na nie trafiam, więc chyba źle szukam... Kojarzę tylko olejek pomarańczowy na cellulit. To o tej serii jest mowa?
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 21:49   #414
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi na jakim dokładnie "dziale" Rossmanna są te olejki Alterry? Albo obok jakich produktów? Bo ja jakoś nigdy na nie trafiam, więc chyba źle szukam... Kojarzę tylko olejek pomarańczowy na cellulit. To o tej serii jest mowa?
Koło balsamów, produktów dla mam, kremów do rąk, stóp - przynajmniej u mnie
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 22:04   #415
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jeśli chodzi o odżywkę z Eveline 8w1 to u mnie wszystko było pięknie ,aż do zmycia- jak zmyłam to po prostu koszmar. Ciężko opisać jak to wyglądało ale były białe i wysuszone . Wróciłam do Eveline po kilku miesiącach i użyłam jej pod lakier to miałam jakiś czerwony osad na paznokciach. Skończyłam już z nią na dobre ;/
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 06:56   #416
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja używam Eveline wybielającej, już 3 buteleczkę i jestem bardzo zadowolona. Co prawda ona jako jedyna wśród swych "sióstr" nie zawiera formaldechydu (czytałam chyba ze 3 x skład bo nie mogłam uwieżyć)
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 10:09   #417
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
ja używam Eveline wybielającej, już 3 buteleczkę i jestem bardzo zadowolona. Co prawda ona jako jedyna wśród swych "sióstr" nie zawiera formaldechydu (czytałam chyba ze 3 x skład bo nie mogłam uwieżyć)
Oooo ! chyba ją kupie i będę używała jako top coat
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:20   #418
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jeśli jesteście chętne, to na moim blogu pojawił się dzisiaj post o mojej pielęgnacji paznokci i trochę bardziej wylewnie o olejowaniu Link tutaj.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:59   #419
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Jeśli jesteście chętne, to na moim blogu pojawił się dzisiaj post o mojej pielęgnacji paznokci i trochę bardziej wylewnie o olejowaniu Link tutaj.
Świetny blog, poczytałam troszkę Ze szczególną uwagą o Jillian i Ewie, mam identyczne odczucia jak ty
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 15:20   #420
Tuninek
Przyczajenie
 
Avatar Tuninek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hmmmm niestety musiałam paznokcie pomalować bezbarwnym lakierem i będę olejować wszystko wokól niego,inaczej nie mogę bo mam tak miękkie paznokcie że wyginają się we wszystkie strony aż boli od czasu do czasu zmyję lakier na noc i wtedy je natrę Bardzo zależy mi na "przyroście" dlatego muszę jakoś utrzymac troszkę dłuższą płytkę-tę wolną częśc wystającą,żeby miało co do czego przyrosnąć Ile się czeka na przyrost?
Tuninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:08.