Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 15:13   #1411
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
To jest tester? A co Ci szkodzi, najwyżej odmówią
Nie, to nie tester
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:14   #1412
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5339900 2]No w biały dzień ! 14 jeszcze nie było.
Podbiegł nie wiem skąd, i zerwał mi z ramienia torebkę. Najpierw myślałam, że ktoś mnie potrącił niechcący i stąd to uderzenie (oczywiście szłam jak zawsze zmyślona, bo po co się rozglądać po drodze ). A potem patrzę a tam jakiś facet przypikala z moją torebką przez trawnik ![/QUOTE]

współczuję przejśc dobrze że się skonczyło pozytywnie mi raz ukradli tak telefon. Stałam w autobusie i pisałam smsa, autobus się zatrzymał na przystanku, otworzył drzwi, koles który stał nieopodal mnie podbiegł, wyrwał mi telefon i zwiał a ja zostałam w ręką w powietrzu i głupią miną. Od tego czasu w autobusie czy tramwaju wyjmuje telefon tylko wtedy gdy siedzę od okna
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:14   #1413
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wow szacuun prawdziwa z Ciebie szeryfowa



a propos judo

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:16   #1414
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


a propos judo

jeju ta mała to ledwo sama na nogach stoi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:19   #1415
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
współczuję przejśc dobrze że się skonczyło pozytywnie mi raz ukradli tak telefon. Stałam w autobusie i pisałam smsa, autobus się zatrzymał na przystanku, otworzył drzwi, koles który stał nieopodal mnie podbiegł, wyrwał mi telefon i zwiał a ja zostałam w ręką w powietrzu i głupią miną. Od tego czasu w autobusie czy tramwaju wyjmuje telefon tylko wtedy gdy siedzę od okna
O matko ! Szok i niedowierzanie !
A mojemu koledze kiedyś w hipermarkecie jakiś gówniarz ukradł z koszyka (ale już za kasą, zapłacone było) jakiąś grę czy coś. Podbiegł, czapnął i w długą.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


a propos judo

Słodziaki
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:19   #1416
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jeju ta mała to ledwo sama na nogach stoi
boska jest jak teraz kupię jakiś kosmetyk w stacjo to będę tak świętowała, już widzę to rzucanie głową i miny ludzi obok
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:21   #1417
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Różnie bywa, ale za 9zł róże Loreal zaryzykuję.

Macie jakiś kod rabatowy do kosmetykizameryki?
a ta tania dostawa to tak po prostu? czy jakis kod?
[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5339876 3]Ja mam słabe wszystko Ale adrenalina takie rzeczy potrafi zrobić z człowiekiem...




Nie denerwuj się

No piękne

Czemu taka nędza w D. z próbkami ? Czyżby przez rabat 20 % ? [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Babo jedna teraz i mnie kusi ten Nude, a ja mam bana na ustowe
A jakie piękne oczko, też bym chciała tak się umalować

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Cudne kolory, bardzo moje

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------



Dzięki kiedyś wpadnę

marne szanse

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------



D. ostatnio zszedł na psy, nie ma fajnych giftów ani próbek

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
U mnie się to cudo nie sprawdziło. Na plus kolor i zapach. Poza tym dla mnie to bardziej błyszczyk niż płynna pomadka, wylewa się poza kontur, ciagle ją czuć na sie ustach, bardzo szybko schodzi kolor i zbiera się w kącikach. Także za tą cenę wg mnie nie warto.
dziekuje glosie rozsadku
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 15:24   #1418
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5339914 0]O matko ! Szok i niedowierzanie !
A mojemu koledze kiedyś w hipermarkecie jakiś gówniarz ukradł z koszyka (ale już za kasą, zapłacone było) jakiąś grę czy coś. Podbiegł, czapnął i w długą.
[/QUOTE]

nie wiem co się dzieje z ludźmi nie wiem czy to kwestia że się rodzice nie interesują dziećmi czy jak skąd sie biorą takie małe (i duże) gnojki?
na szczęście tel był na kartę i to nie jakis nowy model czy coś. Więc nie płakałam po nim. Ale sie zestresowałam nie powiem od tego czasu czuję się trochę niepewnie jak gdzieś idę sama przez miasto

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
boska jest jak teraz kupię jakiś kosmetyk w stacjo to będę tak świętowała, już widzę to rzucanie głową i miny ludzi obok
jak jakaś konsultantka będzie wredna to jej zrób takie haiiijaaa i groźną minę i na pewno dostaniesz wiecej próbek niż zazwyczaj
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:26   #1419
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nie wiem co się dzieje z ludźmi nie wiem czy to kwestia że się rodzice nie interesują dziećmi czy jak skąd sie biorą takie małe (i duże) gnojki?
na szczęście tel był na kartę i to nie jakis nowy model czy coś. Więc nie płakałam po nim. Ale sie zestresowałam nie powiem od tego czasu czuję się trochę niepewnie jak gdzieś idę sama przez miasto
Mnie na szczęscie jeszcze nikt nie napadł ani nic nie ukradł, może przez to, że mam zawsze okropnie wredną minę i to ich odstrasza. Ja tylko trafiałam często na ekshibicjonistów. Był taki miesiąc, że 4 spotkałam i to jako 16 latka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:27   #1420
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5339908 0]Nie, to nie tester [/QUOTE]

Spróbuj, może się uda, oni sprzedają robione próbki może przyjmą te perfumy.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:27   #1421
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


jak jakaś konsultantka będzie wredna to jej zrób takie haiiijaaa i groźną minę i na pewno dostaniesz wiecej próbek niż zazwyczaj
hahahaha muszę wypróbować
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 15:30   #1422
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mnie na szczęscie jeszcze nikt nie napadł ani nic nie ukradł, może przez to, że mam zawsze okropnie wredną minę i to ich odstrasza. Ja tylko trafiałam często na ekshibicjonistów. Był taki miesiąc, że 4 spotkałam i to jako 16 latka
ekshibicjonistów też spotkałam parę razy. Wszystkich w Krakowie. To dziwne miasto jest

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
hahahaha muszę wypróbować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:32   #1423
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ekshibicjonistów też spotkałam parę razy. Wszystkich w Krakowie. To dziwne miasto jest

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------



Ich jest wszędzie pełno Szkoda tylko, że większość to stare oblechy i robią to przed nastolatkami. Jakoś teraz mi się to nie trafia i jakoś nie są to młodzi, dobrze zbudowani, przystojni panowie a szkoda
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:46   #1424
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5339825 6]Nie ma boxów, były kufry, ale też już 'wyszły'.

Cześć, podczytuję Was, zakupy poczyniłam ostatnio w postaci perfum Annic Goutal Petit Cherie i o ile kiedyś bardzo mi się podobały, o tyle teraz - po kilku latach - wyczuwam w nich jakąś okropną nutę...nie wiem...obornika czy czegoś. O Chrystusie Co ja teraz z tym zrobię, odesłać nie mogę (kupiłam na iperfumy), bo używane

A w czwartek zostałam napadnięta na swoim osiedlu w celu rabunkowym Jakiś dupek wyrwał mi torebkę Rzuciłam się w pościg, dogoniłam sukinsyna, pociągnęłam ze szpili w nery i padł. Dzięki pomocy jednego pana - świadka zdarzenia - odzyskałam co mi zabrał. Darłam się jak poparzona biegnąc za złodziejem, aż mnie gardło do teraz boli.
W biały dzień takie rzeczy się dzieją, dacie wiarę !

Jak więc widać jestem na schodzącej Humor mam do dupy, także tego.[/QUOTE]

Dobra metoda. Też miałam kilka razy próbę kradzieży osobistej, ale że jestem wrażliwa na "macanie" to zawsze odzyskałam własność.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 16:07   #1425
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O widzisz,a u mnie to wygląda bardziej jak płynna pomadka a nie błyszczyk i jak zastygnie to ciężko mi zmyć. Ale to prawda, że wychodzi poza kontur, bez konturówki czy bezbarwnej kredki jest ciężko
Może to kwestia koloru, mam peony. A tak jedno chciejstwo mńiej

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja użyłam w sobotę i w niedzielę są piękne
Trzeba wyciągnąć je z pudełka bo jeszcze mi je mole zezrą

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

dziekuje glosie rozsadku
Do usług ale może przetestuj sobie konkretny kolor

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ich jest wszędzie pełno Szkoda tylko, że większość to stare oblechy i robią to przed nastolatkami. Jakoś teraz mi się to nie trafia i jakoś nie są to młodzi, dobrze zbudowani, przystojni panowie a szkoda
Ile to człowieka w życiu ominęło
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:01   #1426
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Ughhh przeczytałam zaległości

Macintosh wielki szacunek i brawa, że zdołałaś złapać gościa nie jest tak łatwo zabrać się i pobiec, bo jednak ta świadomość dochodzi do nas z lekkim opóźnieniem Strach pomyśleć, że takie coś zdarza się nawet w biały dzień
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:06   #1427
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Co masz zamiar tam schować? Milion szminek albo cieni?
Schowałabym miniaturki mam pełno małych kartoników, które ładnie by tam wyglądały Ale nie schowam nic... Jednak się nie skusiłam, przemyślałam sprawę
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:10   #1428
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry



mnie też najbardziej kusi kuferek, choć raczej będzie na zpasy.
ale miejsce na kosmetyki mam idealne. i dzięki niemu mam porządek.
Kilka miesięcy temu kupiłam w Aldim lunchboxy, które można piętrować na dowolną wysokość, mają one pudełeczka po 4-5 cm wysokości i nakłada się jedno na drugie. mam też zestaw z pudełeczkami po 7-8 cm. jest on idealny pod lakiery ;-) wysokościowo dopasowałam je sobie do komody Malm z Ikea.
jak będziecie coś takiego widziały to polecam zakupić. dzięki temu mam w końcu podzielone, posegregowane kosmetyki kosmetyki. I mam jedno pudełko z ulubieńcami.
Na załączonym obrazku pokazuję przykładowego boxa podobnego do moich.
Fajne
U mnie spisują się pudła sephorowe Też układam jedno na drugim, mam.różne kolorki i najwięcej dużych - 9 i też stworzyła się komòdka 3x3
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:10   #1429
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Schowałabym miniaturki mam pełno małych kartoników, które ładnie by tam wyglądały Ale nie schowam nic... Jednak się nie skusiłam, przemyślałam sprawę
Pewnie puste kuferki będzie można kupić na all
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 17:21   #1430
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Nie widzę żeby ktoś już dodał kod do Sephory na -20 % a często korzystam z wątku to i ja napiszę coś jak będę miała
Kod na zestawy świąteczne i zapachy do e-sklepu: FRIEND15 ale w perfumeriach stacjonarnych też ma obowiązywać. Od 12 listopada do 9 grudnia.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

I oczywiście na cały asortyment też jest na -20%: XMS15TBU i w sklepach stacjonarnych też ma zniżka być.
Dostałam takie kody razem z ulotką do domu niby do karty stałego klienta ale myślę, że każdy kto wpisze taki kod będzie mógł skorzystać
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:34   #1431
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5339825 6]Nie ma boxów, były kufry, ale też już 'wyszły'.

Cześć, podczytuję Was, zakupy poczyniłam ostatnio w postaci perfum Annic Goutal Petit Cherie i o ile kiedyś bardzo mi się podobały, o tyle teraz - po kilku latach - wyczuwam w nich jakąś okropną nutę...nie wiem...obornika czy czegoś. O Chrystusie Co ja teraz z tym zrobię, odesłać nie mogę (kupiłam na iperfumy), bo używane

A w czwartek zostałam napadnięta na swoim osiedlu w celu rabunkowym Jakiś dupek wyrwał mi torebkę Rzuciłam się w pościg, dogoniłam sukinsyna, pociągnęłam ze szpili w nery i padł. Dzięki pomocy jednego pana - świadka zdarzenia - odzyskałam co mi zabrał. Darłam się jak poparzona biegnąc za złodziejem, aż mnie gardło do teraz boli.
W biały dzień takie rzeczy się dzieją, dacie wiarę !

Jak więc widać jestem na schodzącej Humor mam do dupy, także tego.[/QUOTE]

Najważniejsze, że szmaciarz krzywdy Ci nie zrobił i świetnie, że udało Ci się torebkę odzyskać.....
jednak cały czas w wyobraźni widzę Cię w tych szpilkach niczym detektywów podczas pościgu w White chicks

1:08 jeśli nie oglądałaś
https://www.youtube.com/watch?v=rr_SY-1Z5vg

__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:43   #1432
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Uff, nadrobiłam, ale lekko nie było

Macintosh - współczuję przeżyć i jednocześnie gratuluję animuszu . Nie tylko odzyskałaś torebkę, ale swoją postawą sprawiłaś, że rzezimieszek następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim spróbuje wyrwać torebkę niewiaście, bo będzie się bał znowu trafić na taką, co mu znienacka kopa w nery zasadzi

Ja dawno temu, w czasach studenckich, zostałam okradziona w tramwaju. Naprawdę niemiłe to uczucie i nawet nie chodzi tu o stratę materialną, tylko o takie poczucie krzywdy . Nie wiem nawet jak to opisać. Tak czy inaczej nikomu nie życzę.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:55   #1433
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość

1:08 jeśli nie oglądałaś
https://www.youtube.com/watch?v=rr_SY-1Z5vg


haha, no mniej więcej tak to mogło wyglądać Tylko ja się nie rzuciłam na przód jegomości, ino od tyłu żem go przyatakowała Od przodu to by pewnie kopa w jajca zarobił (o ile je posiadał).
Zaraz po oddaniu kopa zachwiałam się i się wywaliłam ba bok upadając na biodro. Siniaka mam takiego, jak świat nie widział jeszcze. Byłam na obdukcji u lekarza. Potem jak mi zeszła adrenalina to mega dygot - cała się trzęsłam. A dajcie spokój. Nikomu nie życzę takich przeżyć. Czeka mnie jeszcze składanie (ponowne, bo raz już byłam w piątek) zeznań na policji, chyba do sądu będę się musiała przejść, bo pacanowi postawią zarzut usiłowania kradzieży czy coś Matko, jak bym miała mało problemów.

A patrzcie na to:

http://www.idioci.pl/371/nauczka-dla...y-torebki.html



---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Uff, nadrobiłam, ale lekko nie było

Macintosh - współczuję przeżyć i jednocześnie gratuluję animuszu . Nie tylko odzyskałaś torebkę, ale swoją postawą sprawiłaś, że rzezimieszek następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim spróbuje wyrwać torebkę niewiaście, bo będzie się bał znowu trafić na taką, co mu znienacka kopa w nery zasadzi

Ja dawno temu, w czasach studenckich, zostałam okradziona w tramwaju. Naprawdę niemiłe to uczucie i nawet nie chodzi tu o stratę materialną, tylko o takie poczucie krzywdy . Nie wiem nawet jak to opisać. Tak czy inaczej nikomu nie życzę.
Tak, to raz. Dwa, to jestem wściekła, że mnie zmusił do takiego czegoś...ja w życiu nikogo nie uderzyłam. Straszne to uczucie.
No a trzy - narobił mi kłopotów, bo się będę włóczyć po sądach z takim cieciem.
Zarzut mu postawią, bo to recydywista, był już karany za kradzieże.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:55   #1434
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Uff, nadrobiłam, ale lekko nie było

Macintosh - współczuję przeżyć i jednocześnie gratuluję animuszu . Nie tylko odzyskałaś torebkę, ale swoją postawą sprawiłaś, że rzezimieszek następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim spróbuje wyrwać torebkę niewiaście, bo będzie się bał znowu trafić na taką, co mu znienacka kopa w nery zasadzi

Ja dawno temu, w czasach studenckich, zostałam okradziona w tramwaju. Naprawdę niemiłe to uczucie i nawet nie chodzi tu o stratę materialną, tylko o takie poczucie krzywdy . Nie wiem nawet jak to opisać. Tak czy inaczej nikomu nie życzę.

Mnie kiedyś chciał okraść pewien facet na dworcu. Zauważył to pewien nieznany przeze mnie chłopak. Podszedł do mnie i udawał, że mnie zna. Złodziej od razu się zawinął, a nieznajomy niedługo zostanie moim mężem .
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:01   #1435
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Uff, nadrobiłam, ale lekko nie było

Macintosh - współczuję przeżyć i jednocześnie gratuluję animuszu . Nie tylko odzyskałaś torebkę, ale swoją postawą sprawiłaś, że rzezimieszek następnym razem dwa razy się zastanowi, zanim spróbuje wyrwać torebkę niewiaście, bo będzie się bał znowu trafić na taką, co mu znienacka kopa w nery zasadzi

Ja dawno temu, w czasach studenckich, zostałam okradziona w tramwaju. Naprawdę niemiłe to uczucie i nawet nie chodzi tu o stratę materialną, tylko o takie poczucie krzywdy . Nie wiem nawet jak to opisać. Tak czy inaczej nikomu nie życzę.
Zgadzam się w zupełności.
Ja w czasach studenckich tez miałam podobna przygodę jak Macintosh.
Nagle poczułam szarpanie (ale takie mało zdecydowane, może to pierwsze próby tego chłopaczka ... ). Odwróciłam się i patrzę, ze za torebkę (w której miałam portfel, karty, 2 telefony itd) szapie mi może 12-letni chłopiec, a kawałek dalej stoi starszy, może 16-letni i obserwuje. Dzisiaj myślę, że chodziło o to, ze ze względu na wiek młodszemu Policja może skoczyć
W kazdym razie tak się wnerwiłam, ze niewiele myśląc ryknęłam na pół ulicy "Ty gnojku", a głos mam raczej donośny . Mały był taka zaszkowany, ze puścił torbę i z kumplem po prostu zwiali
Dopiero w domu przyszło mi głowy, że sytuacja mogła się różnie skończyć - była zima, koło 18, ale już zupełnie ciemno, mały mógł np. wyjać nóż albo coś w tym stylu . Nie wiem jak dzisiaj bym się zachowała w podobnej sytuacji
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:03   #1436
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Uff, już jestem

Macintosh - byłaś naprawdę dzielna, nie wiem czy dałabym radę dogonić takiego bandytę, a potem jeszcze go zlać na kwaśne jabłko.

W minti pojawiły się pojedyncze pędzle Zoevy z serii rose gold Myślę teraz czy zamawiać te, czy wersję z czarnymi trzonkami. Do komplet pasowałyby mi złote, ale są ok. 10zł droższe
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:03   #1437
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5339884 9]Możliwe, że coś pogrzebali. Bo aż taką różnicę by mi to robiło
Serio, mam doła, bo co ja zrobię z tym śmierdzielem

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------



Mi ZAWSZE na lewym oku nie wychodzi Masakra, stara ze mnie pudernica, maluję się z 20 lat, a kreska na powiece mnie przerasta.[/QUOTE]

Albo spróbuj wymienić u nas na targowisku, tylko podaj kod flakonu i że zapach pachnie inaczej niż go pamiętasz z któregoś tam roku. Ewentualnie zweryfikuj wcześniej, żeby nie było żadnych wątpliwości że oryginał Możliwe, że udoskonalili zapach, ale pewnie niektórym się podoba dalej albo dopiero teraz
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:03   #1438
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś chciał okraść pewien facet na dworcu. Zauważył to pewien nieznany przeze mnie chłopak. Podszedł do mnie i udawał, że mnie zna. Złodziej od razu się zawinął, a nieznajomy niedługo zostanie moim mężem .
Ooo...uroczo
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:04   #1439
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5340107 2]Tak, to raz. Dwa, to jestem wściekła, że mnie zmusił do takiego czegoś...ja w życiu nikogo nie uderzyłam. Straszne to uczucie.
No a trzy - narobił mi kłopotów, bo się będę włóczyć po sądach z takim cieciem.
Zarzut mu postawią, bo to recydywista, był już karany za kradzieże.[/QUOTE]
No tak, oprócz stresu i siniaków jeszcze cała ta policyjno-sądowa otoczka dochodzi

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś chciał okraść pewien facet na dworcu. Zauważył to pewien nieznany przeze mnie chłopak. Podszedł do mnie i udawał, że mnie zna. Złodziej od razu się zawinął, a nieznajomy niedługo zostanie moim mężem .
Historia jak z romantycznego filmu .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 18:06   #1440
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Uff, już jestem

Macintosh - byłaś naprawdę dzielna, nie wiem czy dałabym radę dogonić takiego bandytę, a potem jeszcze go zlać na kwaśne jabłko.
Yeah !


Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Albo spróbuj wymienić u nas na targowisku, tylko podaj kod flakonu i że zapach pachnie inaczej niż go pamiętasz z któregoś tam roku. Ewentualnie zweryfikuj wcześniej, żeby nie było żadnych wątpliwości że oryginał Możliwe, że udoskonalili zapach, ale pewnie niektórym się podoba dalej albo dopiero teraz
A wymieniać to nie bardzo mi się uśmiecha. Pomyślę co z tym badziewiem zrobić. Znajome popytam na początek czy by któraś tego nie chciała odkupić. W rodzinie to siostra i mama już są zdecydowane na NIE
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.