Dieta 1000 kcal - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 08:36   #61
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

gothika to mzoe zjedz choc jablko an sniadnaie bo tlyko sobie psowolnisz przmeiane materi jak bedziesz tak robic , sniadnako to najwazniejszy posilek dnia

ja z kolei jem 4 posilki z czego na nsiadnai eprzeznaczam polowe limitu cyzli 500 kcal i tka mi najlepiej , lubie z rana pojesc bo wiem ze to mi si enie odlozy w postaci tluszcyzku
no wiec ja na nsiadnako zjadlam tak:
- ciemna buleczka z 1 jajkiem na twardo i sekriem topionym = 300
- pol maslanki truskawkowej z 2 kopiatymi lyzkami musli crunch = 200

drugie sniadnako bedzie ok. 11 i bedzie to lod bigmilk a obiadek zjem sobie okolo 14 a kolacje o 18 i powinno byc ok

potem wpadne uzupelnic jadlospis z dzisiaj
a teraz dziewycnzki zmykam bo ide biegac
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:51   #62
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

właśnie się zmuszam do śniadania, i tak mam wolną przemianę materii, więc spróbuję nie pogarszać (kurczę, od 3 dni nie wyprózniałam się).
śniadanie:
kubek jogurtu naturalnego z łyzeczką mielonego siemienia, herbata Pu - erth
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:55   #63
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Siema
Mam do was pytanie bo na innym topicu napisały mi dziewczyny ze powinnam jesc wysokokaloryczne potrawy ale cwiczyc bo rok temu poprzez glodowke stracilam 7kg w 3tygodnie i teraz jak znowu chcialam sie zagłodzic :P to robia sie rezerwy i nie da rady schudnac mecze sie mecze i nic z tego wiec jak myslicie czy stosujac taka diete + cwiczenia oczywiscie dało by rade zeby waga spadla??

Pzdr
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:56   #64
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

*taka diete w sensie 1000kcal
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:02   #65
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

nie rozumiem, czyli na głodówce coś jadłaś, te 1000 kalorii? Czy teraz dopiero masz zamiar jeść te 1000kl? A co to znaczy wysokokaloryczne potrawy? Dla mnie wysokokaloryczne to wtedy gdy sie nie stosuje żadnej diety i się zjada te 2.500 kl dziennie, czyli normalnie. trochę napisałaś niejasno
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:23   #66
kitikate
Przyczajenie
 
Avatar kitikate
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 5
GG do kitikate
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Jak fajnie bylo sie obudzic i pomyslec ze jestem na diecie :P Jak wam idzie? Co skonsumowalyscie na sniadanie ? Oto rozpiska jak powinny wygladac posilki przy tej diecie
Sniadanie 250 kcal
II Sniadanie 100 kcal
Obiad 350 kcal
Podwieczorek 100 kcal
Kolacja 200 kcal
Moje sniadanie bylo takie: 50g chleba pszennego (bez masla oczywiscie) i 200g ogorka, razem mi to wyszlo 151 kcal ale nie dam rady wiecej zjesc, bo juz czuje sie najedzona.
Polecam wam strone z tabelami wartosci odzywczych http://www.jedzdobrze.pl/Tablenew/
A i jeszcze taki jeden programik, prosty, darmowy - "Dietetyk". http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=122&id=1221
P.S. 6 weidera jest to trening na miesnie brzucha. Na tym forum byl juz o tym watek
kitikate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:56   #67
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Cytat:
Napisane przez gothika
nie rozumiem, czyli na głodówce coś jadłaś, te 1000 kalorii? Czy teraz dopiero masz zamiar jeść te 1000kl? A co to znaczy wysokokaloryczne potrawy? Dla mnie wysokokaloryczne to wtedy gdy sie nie stosuje żadnej diety i się zjada te 2.500 kl dziennie, czyli normalnie. trochę napisałaś niejasno
CHodzi o to ze kiedys (rok temu) przez miesiac nie jadlam prawie nic tylko co pilam. Schudlam wtedy 7kg w 3 tyg. Na innym temacie dziewczyny poradziły mi zebym jadla rzeczy bogate w bialko zamiast bialego chleba ciemne pieczywo. Poprostu wiecej ale zdrowiej bo kolejna glodowka nic mi nie da.Teraz mam zamiar wziasc sie za diete 1000kcal ale nie wiem czy cos ona da ze wzgledu na glodowke kiedys..
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 11:04   #68
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

napewno więcej ci da niz glodówka, ja sie nie znam aż tak na dietetyce żeby móc stwierdzić czy tamta głodówka ci przeszkodzi w odchudzaniu, według mnie nie, przeciez jak się jak się dostarcza organizmowi mniej kalorii to się powinno schudnąc, jeszcze w połączniu z ćiwczeniami napewno. ogólnie głodówki nie polecam, dieta 1000 kl jest dobra
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:11   #69
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Dziekuje bardzo no to zaczynam od dzis
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:44   #70
sliwkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
GG do sliwkaa
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

hej najukochansza!

widze ze mamy podobna wage i wiek.
jakbys chciała pogadac na gadu to oto moj nr 2992462

ja tez od dzis zaczynam walke z kg
dieta optymalna dla mnie to 1300kcal + obowiązkowo ruch!
sliwkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 15:49   #71
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

zszamałam obiadek:

10 dag piersi z kurczaka - 100 kcal (na grillu)

ryż brazowy - 88 kcal

sałatka z (1 ogorek ksizony, 1 swiezy i 1 pomidor) ja wiem 30 kcal ?

czyli lącznie 218 ( coś mało mi wyszło)
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 15:57   #72
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

ja zjadlam spagetti i morelke nie wiem ile to ma kcal nie jestem glodna.. cos czuje ze "nadchodzi" to samo samopoczucie jakie mialam rok temu i w ogole nie ebde miala ochoty na jedzenie..
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 15:58   #73
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

DAGUSIA : co do twojej sałatki
1 ogórek swierzy ( sredio 200g czyli normalna wielkosć ) ma 20 kcal ....
1 ogórek kiszony ma 12 kcal
1 pomidor ma 34 kcal
razem wyszło : ok 66 kcal

100 g piersi pieczonej na grilu ma 145 kcal

a ryż to nie wiem ile go zjadłas pozdro sorrki ze tak sprawdziłam twoj jadłopis....

martufffia
100 g makreli to 220 kcal
a co do spagetti to sie nie wypowiem bo nie wiem jaki makaron jadłas i z czym ...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 16:22   #74
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

dziekuje dobry czlowieku ale nie mam za grosz wprawy w liczeniu kcal. dziekuje a ryzu to wzielam 1/4 torebki a pisalo na opakowaniu ze jest 349 kcal czyli 350 na okraglo, wiec ryzyk mam dobrze4 policzony.
dziewczynki jak zobaczycie ze zle mam policzone to mowicie, piszcie, porawiajcie. !!! buziaki
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 16:43   #75
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

kurde dodalo mi sie 2 razy :/ jadlam makaron taki krotki kreciolki z sosem do spagetti itp no wiecie..
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:35   #76
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

chciałabym tak bym nie miała ochoty na jedzenie, ja mam odwrotnie - zawsze bym jadła, to moja ulubiona czynnośc i dlatego tak mi ciężko zawsze na diecie. A spagetti to zależy ile go zjadłaś. Ogólnie to makaron jest kaloryczny. Ale ja też tak mam że lubię zjeść makaron nawet na diecie. Biorę go poprostu 100 g, czyli 350 kl, do tego jakiś sosik małokaloryczny i mam te góra 500 kl. Ale jeżeli to był sos do spagetii czyli z mięsem, z tłuszczem śmietaną to nie wiem czy miałaś tyle.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:53   #77
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Dziewczyny, a może zanim popsujecie sobie metabolizm do reszty, zajrzyjcie proszę, na przykład tutaj http://www.sfd.pl/temat128699/ oraz tutaj http://www.sfd.pl/temat60467/ - to zajmie tylko 15 minut, a efekty lektury moga być bardzo pożyteczne
Napiszę to po raz x-nasty:
a) ćwiczenie na "diecie 1000 kcal" nie ma sensu, to strata czasu;
b) w ciągu 2 tygodni nie da się schudnąć w sensie spalić tłuszcz - organizm się odwodni i spali trochę mięśni, więc różnica wagi będzie znaczna, różnicy wymiarów nie będzie;
c) jak widać na przykładzie Gothiki, ponawiane co jakiś czas diety 1000 kcal itp. nie dają rezultatu, tj. nie powodują trwałego schudnięcia - po jakimś czasie (różnym w zależności od osoby) kg częściowo lub nawet z nawiążką wracają.
To po co takie eksprymenty? Nie lepiej schudnąć raz a porządnie, na zawsze, zdrowo i bez zbytnich wyrzeczeń?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 18:24   #78
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Własnie przeczytałam artykuły które dala Midi teraz wiem tyle błędów robiłam... od jutra to zmieniam... midi dzieki
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 19:04   #79
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

moim jedynym błędem jest to że nie ćwiczę

schudłam te 10 kilo ale jak ktoś się obrzera ( tak jak ja) to norma że przytyje

schudłam a wymiary też poszły w dół, nie tylko waga.

Jakoś nie ma cierpliwości by tak długo się odchudzać
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-24, 19:44   #80
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

ja tez bym sie chciaa dolaczyc. \tez mam troszke do zrzucenia :/ odchudzam sie juz od jakiegos kwietnia, moze maja. bylam na diecie 100kcal i schudlam do 12kg w lipcu troche sie zaniedbalam.,tzn nie liczylam juz kcal i przybylo mi 1,5 kg i eraz od jutra zaczynam znowu. nigdy nei zaczynam od poniedzialku, bo nigdy mi to nie wychodzi dlatego wole od jakiegos innego dnia tygodnia a wiec dziewczyny do dziela
niestety nie napisze ile waze, poniewaz wstydze sie bardzo swojej wagi, ale mozecie sie domyslac ile waze po 6-letniej kuracji sterydami :/ 3mam za was i za mnie kciuki

aha zapomnialam dodac ze codziennie robie przysiady i brzuszki
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:25   #81
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Cytat:
Napisane przez gothika
moim jedynym błędem jest to że nie ćwiczę

schudłam te 10 kilo ale jak ktoś się obrzera ( tak jak ja) to norma że przytyje

schudłam a wymiary też poszły w dół, nie tylko waga.

Jakoś nie ma cierpliwości by tak długo się odchudzać
Czy długo, czy krótko, to zależy od ilości do zrzucenia i indywidualnych predyspozycji - są ludzie, którzy chudną dość szybko, jeśli mają prawidłowa dietę i trening.

A skoro masz do zrzucenia 4 kg, to niewykluczone, że uporasz się z nimi szybko, tylko trzeba wziąć się za to z głową - po diecie 1000 kcal zrzucisz je, ale już niedługo (najpewniej w zimie czyli za jakieś 4-5 miesięcy najpóźniej) znów Ci przybędą.

Ponieważ nie próbowałaś, to nie możesz wiedzieć na pewno, czy gdybyś się nie obżerała, tylko jadła równo tyle, ile wynosi Twoje zapotrzebowanie, waga by nie wróciła do tej sprzed diety. Na tym forum i innych wypowiada się wiele dziewczyn po dietach głodówkowych, które się nie obżerają (czasem sa na diecie 1200 kcal) i nadal tyją, lub przynajmniej nie chudną - sygnał, że mają nieprawidłowy metabolizm. Dlatego jednak myślę, że te diety skuteczne nie są i w ostatecznmym rozrachunku stracisz dużo więcej czasu, bo po kolejnych dietach 1000 kcal minie kilka m-cy lub kilka lat, a Tobie znów potrzebne będzie odchudzanie. A po 30-stce będzie z tym coraz trudniej, bo metabolizm z wiekiem będzie coraz wolniejszy.

Ja bym na Twoim miejscu spróbowała zrobić tym razem inaczej, skoro poprzednia tura diety 1000 kcal nie dała efektów (dała doraźne, a ja mówię o TRWAŁYM nabraniu dobrej figury). Skoro coś nie działa, to trzeba zmienić zasady, to chyba logiczne. A ja jeszcze nie spotkałam (ani w realu, a nie na tym forum) nikogo, kto po diecie 1000 kcal powiedziałby, że na trwałe (na wiele lat) schudł i je normalnie, a nie tyje.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:23   #82
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Gothika... widze że nikt Ci nie pojaśnił, że 100kcal to minimum i że jeśli się dodaje do tej diety aktywność fizyczną, to niestety trzeba zwiększyć ilość zjadanych kalorii. Cóż... jak lubisz jo-jo, to baw się dobrze Ja tak robiłam długie lata i teraz wreszcie bez jo-ja się odchudzam. Chudnę 4 kg na miesiąc, czasem 5 i jest mi z tym dobrze. A takie chudnięcie 10kg w miesiąc na 1000kcal i przy ćwiczeniach to dla mnie po rpostu brak wyobraźni jest i tyle. Tym bardziej, ze tak samo jak się pracowało na te kilogramy których mamy za wiele, tak samo teraz trzeba zrozumieć, że na ich pozbycie się też trzeba sobie zapracować. ...
Dodałabym coś jeszcze, ale mam wrażenie, ze jakakolwiek moja wypowiedx tu już i tak uznana zostanie jako "atak" na czyjeś idee. Tak więc... miłego odchudzania życzę.... Z GŁOWĄ!!! Bo kg wrócą szybciej niż wyślicie! No i powodzenia
P.S. 1kg na 1 tydzień, to ZDROWY wynik, a za razem jak się an tym zastanowicie to i szybki
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:28   #83
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

to nie jest żadna idea, ja nie potrafię się dłuzej odchudzać, dłuzej czekać na efekty, ale kto wie, może kiedyś spróbuję...
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:29   #84
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Midi... wreszcie ktoś kogo się miło słucha
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:31   #85
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

A tymczasem:
śniadanko: jogurt naturalny z łyzeczką siemienia
obiad: sałatka z pomidora, ogórka, pietruszki, cebulki i koperku, kromka pełnoziarnistego
kolacja : 3 kromko pełnoziarnistego z: serem żółtym, serkiem, ogórkiem, pomidorem
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:34   #86
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Nie umiesz gothica? To tżeba było pomyśleć zanim się tak objadałaś że przytyłaś i tyle :P. A codo tego ze 10kg schudałś i wymiary spadły też. Wiesz co??? Ja kiedyś głodowałam przez 20-kilka dni (nie zeby schudnąć... ot problemy :P) i schudłam 7kg, wymiary spadły super.... . I wiesz co to się okazało??? Obkurczenie żołądka (nie utrata tłuszczu z brzucha), owodnienie (kolejne cm miej), zniszczenie /spalnie/ części mięsni (również z centymetra leci) .... i co? Dumna mam być? To może wszyscy tak się zacznijmy głodzić, skoro "EFEKTY" widać i na wadze i po wymiarach????
GŁUPOTA!
jedyne jak można schudnąc to trzymająć się mądrej diety i nie licząc na błyskawiczne efekty. Tyle.
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:34   #87
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Izumi, jak się odchudzać z głową? Jesteś chyba doświadczoną osobą w tym temacie. Mam do zrzucenia 6kg na stałe, w zeszłym roku się udało szybko, ale tak, jak mówiłaś kilogramy wróciły. Przepraszam, ze zaśmiecam dziewczynom wątek, ale wydaje mi się, ze wszystkim się przydadzą takie wskazówki.
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:36   #88
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Gothica... polecam zajrzeć do tabelek z kalorycznością i policzyć ile dziś zjadłaś, bo chyba Ci coś te 1000kcal nie wyszło??? :P

Dallissime'80 - shigatsu@wp.pl Napisz do mnie to coś poradzimy
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:43   #89
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Jeszcze jedno GOTHICA - ja się nie czepiam (choć pewnie to tak wygląda) ja próbuję ustrzec Cię przed błędami które popełniłam sama i które popełniła cała masa innych dziewczyn
Aha... i wiesz. Ja po swojej ostatniej diecie (tej normalnej wreszcie), bardzo szybo wróciłam do straego menu niestety, potem były sesje, egzaminy, praca dyplomowa, więc z nerów jadłam jak świnia i chciaż mam tendencję do tycia straszną... TO NIE PRZYTYŁAM ANI 0,5kg przez te kilka miesięcy wpieprzania Więc jest jednak różnica między "ditą cud" a najnormalniejszą w świecie, zdrową dietą
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:49   #90
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: kto ze mną na diecie 1000 kl od jutra czyli 24 lipca? razem rażniej!!

Witam!

Ja schodze od lutego z 85 kg przy 172 cm (rozmiar 44-46 biodra, 42 biust) do planowanych 68 kg i rozmiaru 38 w biodrach. Dalam sobie na to rok.

Dieta samodzielnie wymyslona (dla leniwych), oparta na warzywach (duuuze ilosci), rybach i kurczaku (male ilosci) oraz mleku i jego przetworach (duze ilosci) do tego troche owocow (banany do koktajli, truskawki, czeresnie, jablka).

Zero slodyczy, zero majonezu, zero slodzonej cukrem herbaty (innej nie toleruje)

Pierwsze 3-5 kg poszlo szybko i latwo, w miesiac. Potem 3 miesiace zniechecajacej stagnacji, ale zauwazylam, ze nie mam juz napadow wilczego glodu i zoladek lepiej reaguje na diete. Co z tego, skoro nie chudlam? Podczas intensywnej wyprawy pieszej w gory z plecakiem kg bardzo szybko polecialy w dol - kolejne 5 kg, tak, ze w drodze powrotnej musialam stale podciagac spodnie by nie zlecialy mi z tylka. Wcale nie stosowalam diety w gorach - chleb razowy, kefir owocowy, chinskie zupki, pasztet z puszki czasem wafelek lub lody.
Ruch jednak jest cudownym srodkiem, pije sie duzo wody, zamiast jesc, a jak czlowiek zmeczony to nie czuje sie glodny.

Po powrocie weszlam w spodniczke z matury (ponad 10 lat temu

Teraz zyje glownie na salatkach z pomidorow (bo szybko sie robi i mozna szybko zaspokoic glod), koktajlach mleczno-owocowych, pieczonej cukini i baklazanach. Do tego czasem panga lub kurczak. Na sniadanie pomidory i serek grani, bez pieczywa (ewentualnie razowe, gdy jest zimno i potrzebuje kalorii)

Na przedwiosniu podsmazalam na oliwie, na pateni teflonowej mieszanki warzyw (w "Biedronce" maja takie duze paczki, 750 g): chinskie, meksykanskie, itp. Z wielogatunkowych mieszanek do zup robilam galaretki na zelatynie spozywczej.

Herbate pije rzadko (slodze miodem), czesciej wode i rozrzedzone soki owocowe. Mam herbate smakowa (ze sklepu herbacianego), ktora dzieki suszonym owocom wydaje sie slodsza.

Nie odchudzam sie na sile, wiec folguje sobie podczas imienin czy świąt. Czasem zjem loda czy czekoladke. Ale sa to zdecydowanie mniejsze ilosci niz przed rozpoczeciem diety. A uwielbialam sie opychac smakolykami az do bolu brzucha
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-17 12:22:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.