Izotek - cz.II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 10:43   #61
BehindU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 127
Dot.: Izotek - cz.II

U mnie został ostatni miesiąc. Wybiorę 125mg/kg.

Czy stosował ktoś z Was może krem Sebionex Trio? Ma on trochę kwasów, lekko matuje (ponoć), rekomendował mi go derm, gdy powiedziałem mu o lekkim świeceniu się cery (nie przetłuszczaniu!).

Czy macie takie dni, kiedy to czujecie, że Wasza skóra nie potrzebuje nawilżenia? Co wtedy robicie?
U mnie czasami tak jest. Nie wiem czego to jest zasługa, ogólnie dosyć często czuję suchość wokół ust i właściwie tyle.
BehindU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 10:50   #62
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez BehindU Pokaż wiadomość

Czy macie takie dni, kiedy to czujecie, że Wasza skóra nie potrzebuje nawilżenia? Co wtedy robicie?
U mnie czasami tak jest. Nie wiem czego to jest zasługa, ogólnie dosyć często czuję suchość wokół ust i właściwie tyle.
Praktycznie od dwóch miesięcy nie musiałabym stosować nawilżania twarzy. Używam kremu, bo widzę, że dzięki niemu skóra jest miękka i lepiej wygląda.
Ostatnio zdarza mi się pominąć krem i nie widzę różnicy. Smaruję na noc kremem z Sylveco i on wystarcza w zupełności.


Teraz pytanie z innej beczki: zauważyłyście, że skóra dużo lepiej wygląda gdy regularnie nakłada się podkład? Chodzi mi o to, że bez tego kosmetyku moja skóra jest jakby bardziej narażona na czynniki zewnętrzne i w moment tworzą mi się nowe pryszcze. Z podkładem nowo powstałych zmian jest bardzo mało, dlatego pozwalam sobie na cieniutką warstwę.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:12   #63
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Jak mi powiecie, jak mam przeoczyc fakt, ze ledwo sie ruszam, to chetnie sie nie bede na tym skupiac
Czy odnotowanie faktu to juz przesada?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 13:53   #64
q112233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 35
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Jak mi powiecie, jak mam przeoczyc fakt, ze ledwo sie ruszam, to chetnie sie nie bede na tym skupiac
Czy odnotowanie faktu to juz przesada?
według mnie to nie jest przesada, po prostu skutek uboczny leku (znany - patrz ultoka).
Na chwilę obecną możesz zrobić następujące rzeczy:
a) zmniejszyć dawkowanie (wydłuży to czas terapii)

b) spróbować suplementacji OMEGA3 (np. firmy olimp omega3 1000mg z apteki 2-3 razy dziennie) + jeżeli masz kasę to do tego dorzucić suplement Doctor's Best, Glucosamine Chondroitin MSM (tylko nie wiem czy to w Polsce jest dostępne, ja kupowałem w stanach).

Może na początek przetestuj sam OLIMP OMEGA3 (może być inna firma, ale spróbuj celować w podobny skład %) cena 20zł jakoś.

Daj znać czy się poprawi cokolwiek. pozdrawiam i powodzenia

Edytowane przez q112233
Czas edycji: 2015-07-28 o 13:54
q112233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:02   #65
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Jak mi powiecie, jak mam przeoczyc fakt, ze ledwo sie ruszam, to chetnie sie nie bede na tym skupiac
Czy odnotowanie faktu to juz przesada?






Cytat:
Napisane przez q112233 Pokaż wiadomość
według mnie to nie jest przesada, po prostu skutek uboczny leku (znany - patrz ultoka).
Na chwilę obecną możesz zrobić następujące rzeczy:
a) zmniejszyć dawkowanie (wydłuży to czas terapii)

b) spróbować suplementacji OMEGA3 (np. firmy olimp omega3 1000mg z apteki 2-3 razy dziennie) + jeżeli masz kasę to do tego dorzucić suplement Doctor's Best, Glucosamine Chondroitin MSM (tylko nie wiem czy to w Polsce jest dostępne, ja kupowałem w stanach).

Może na początek przetestuj sam OLIMP OMEGA3 (może być inna firma, ale spróbuj celować w podobny skład %) cena 20zł jakoś.

Daj znać czy się poprawi cokolwiek. pozdrawiam i powodzenia
I ja sie zgadzam, to nie jest przesada. Mnie tez bole plecow zaczęły dotykac po 2-3 tygodniach i to w okropnym stopniu.
Kazda z nas widzi cos innego.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:15   #66
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Jak mi powiecie, jak mam przeoczyc fakt, ze ledwo sie ruszam, to chetnie sie nie bede na tym skupiac
Czy odnotowanie faktu to juz przesada?
Jasne, bóle stawowo-mięśniowe przy Izo dają w kość, sama mam z tym duży problem. Ale chodzi mi bardziej o to, żeby nie traktować tej kuracji jak codzienne skreślanie kolejnych skutków ubocznych, bo to przecież nie to jest tu kluczem, co komu będzie dolegało, ale piękna cera I to na niej warto się skupić, obserwować skórę, czy lek już pomaga, jak duża jest poprawa. Myślę, że koncentrując się na pozytywach, łatwiej znieść skutki uboczne. Absolutnie nie traktuj tego jako atak na siebie

Jeśli chodzi o bóle mięśniowe, to chyba jedyną receptą jest zmniejszenie aktywności... Sama miałam w planach wycieczkę górską, ale chyba w tym roku muszę odpuścić chodzenie po szlakach. Z drugiej strony wydaje mi się, że początkowo organizm dość mocno reaguje na lek, a potem jakby się przyzwyczajał, chyba że to ja sama przyzwyczaiłam się do skutków ubocznych



Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Dobra, przyznam się, że obecnie najbardziej dokucza mi skóra na rękach. Mam ogromne strupy, sama nie wiem kiedy się tak podrapałam. Goją się długo, dodatkowo pracuję w takim miejscu, gdzie ciągle narażam ją na otarcia. W eleganckiej sukience wyglądałam jakbym miała ostre starcie z kotem.
Dokładnie to samo przytrafiło mi się w zeszłym tygodniu - drapałam bąbel po ugryzieniu komara na dłoni, a doprowadziłam się do tego, że na całej powierzchni miałam rany, sama nie wiem, jak to się stało. Wiadomo, że przy izo wszystko goi się dłużej, więc smarowałam te miejsca olejkiem z drzewa herbacianego i dość szybko skóra wróciła do normy.
Nie pamiętam, która z Was w poprzednim wątku pisała o stosowaniu olejku herbacianego na przebarwienia, ale bardzo dziękuję za tę informację, wypróbowałam i chyba faktycznie działa, a na pewno dużo szybciej goją mi się wypryski po zaaplikowaniu
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 14:15   #67
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez q112233 Pokaż wiadomość
według mnie to nie jest przesada, po prostu skutek uboczny leku (znany - patrz ultoka).
Na chwilę obecną możesz zrobić następujące rzeczy:
a) zmniejszyć dawkowanie (wydłuży to czas terapii)

b) spróbować suplementacji OMEGA3 (np. firmy olimp omega3 1000mg z apteki 2-3 razy dziennie) + jeżeli masz kasę to do tego dorzucić suplement Doctor's Best, Glucosamine Chondroitin MSM (tylko nie wiem czy to w Polsce jest dostępne, ja kupowałem w stanach).

Może na początek przetestuj sam OLIMP OMEGA3 (może być inna firma, ale spróbuj celować w podobny skład %) cena 20zł jakoś.

Daj znać czy się poprawi cokolwiek. pozdrawiam i powodzenia
Poszukam jakiegos tranu bez dodatku wit. A albo zmusze sie do picia oleju lnianego, bo mam taki w lodowce Niestety produkty z polskich polek sa dla mnie niedostepne obecnie.
Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
I ja sie zgadzam, to nie jest przesada. Mnie tez bole plecow zaczęły dotykac po 2-3 tygodniach i to w okropnym stopniu.
Kazda z nas widzi cos innego.
Dzieki dziewczyny za wsparcie.

I zeby nie bylo, nie uzalam sie nad soba, nie skupiam sie na negatywach. Zauwazam po prostu co jest i tyle.

A jakich pomadek uzywacie? Mi sie np. neutrogena zupelnie nie spardzila, mam skorupe na ustach. Kupilam dzis lypsyl z aloesem, zobaczymy co ten zdziala.

Robicie cos, zeby sie pozbyc tych twardych suchych skorek z ust?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 14:24   #68
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość

A jakich pomadek uzywacie? Mi sie np. neutrogena zupelnie nie spardzila, mam skorupe na ustach. Kupilam dzis lypsyl z aloesem, zobaczymy co ten zdziala.

Robicie cos, zeby sie pozbyc tych twardych suchych skorek z ust?
Wypróbuj Blistex Medplus, jeśli masz do niego dostęp, u mnie sprawdza się lepiej niż np. Carmex. A aloes faktycznie może pomóc.
Jeśli chodzi o pozbywanie się naskórka z warg, to ja, kiedy jest już bardzo źle, robię peeling szczoteczką, ale tu trzeba uważać, koniecznie je wcześniej dobrze nawilżyć, no i taki zabieg raz na tydzień max.
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 17:27   #69
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

Ja nie stosuję filtrów ochronnych... nie mam nawet. Nie chce mi się dalej szukać. Nie widzę żadnych reakcji na skórze. Również nie nawilżam - zapominam, niestety nie jest to mój rytuał. Zasłużyłam na baty?
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 18:25   #70
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Felicja - polecam pomadke brzozowa z Sylveco. Powtarzam sie ale u mnie sprawdzila sie najlepiej. Neutrogena faktycznie kiepsko dziala.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ja nie stosuję filtrów ochronnych... nie mam nawet. Nie chce mi się dalej szukać. Nie widzę żadnych reakcji na skórze. Również nie nawilżam - zapominam, niestety nie jest to mój rytuał. Zasłużyłam na baty?
Tak.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 18:30   #71
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ja nie stosuję filtrów ochronnych... nie mam nawet. Nie chce mi się dalej szukać. Nie widzę żadnych reakcji na skórze. Również nie nawilżam - zapominam, niestety nie jest to mój rytuał. Zasłużyłam na baty?
Filtry uv stosuje sie nie 'bo tak wszyscy mówią'. Czytalas ulotke? Skoro jest zakaz opalania sie to logiczne ze wychodzac na słońce trzeba zapewnic sobie ochrone. Ponad to filtry zapobiegają powstawaniu przebarwień, ktore powoduje słońce(piegi sa efektem spotkania skóry ze słońcem). X stron temu była rozmowa o nawilzaniu. Ze powinno sie nawilzac ze wzgledu na powstajace zmarszczki. Nie schodzi Ci wgl skóra?
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 19:00   #72
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

lisnov Ty mi tu za bardzo kombinujesz raz zwiekszylas sobie dawke, teraz przyznajesz sie do nie uzywania kremow i filtrow.
Zasluzylas na ->

Te leki to nie zabawa.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:23   #73
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

O kurczę, tyłek mnie przez Was boli.

Nie schodzi mi skóra - jest tak jak było przed. Jeśli chodzi o słońce - jakoś mnie ani nie łapie, ani nie parzy. Na początku kuracji jeszcze mi się chciało - szukałam kremów itd. A teraz się rozleniwiłam.

kalinostek, to pewnie ja Was źle wprowadziłam z tą neutrogeną, ale u mnie ta pomadka się sprawdza
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:29   #74
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Jutro ide do dermatologa. Dwa miesiace temu kobieta chciala mi zwiekszyc dawke (obecna to 40mg) ale uwazam, ze moge nie wyrobic z oczetami. Jakas poprawa jest, tylka nie urywa ale moze jeszcze potrzebuje czasu.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 22:34   #75
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Poszukam jakiegos tranu bez dodatku wit. A albo zmusze sie do picia oleju lnianego, bo mam taki w lodowce Niestety produkty z polskich polek sa dla mnie niedostepne obecnie.


Dzieki dziewczyny za wsparcie.

I zeby nie bylo, nie uzalam sie nad soba, nie skupiam sie na negatywach. Zauwazam po prostu co jest i tyle.

A jakich pomadek uzywacie? Mi sie np. neutrogena zupelnie nie spardzila, mam skorupe na ustach. Kupilam dzis lypsyl z aloesem, zobaczymy co ten zdziala.

Robicie cos, zeby sie pozbyc tych twardych suchych skorek z ust?
Wszystkim to polecam, ale MUSZE Pomadki to czasem za malo. Wyprobuj Vaseline z maslem kakaowym - taki sloiczek z serii Lip Therapy. Wiem, ze kazdy jest inny, ale na mnie tylko to dzialalo, gruba warstwa. Natychmiastowa ulga.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 10:30   #76
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Poszukam jakiegos tranu bez dodatku wit. A albo zmusze sie do picia oleju lnianego, bo mam taki w lodowce Niestety produkty z polskich polek sa dla mnie niedostepne obecnie.


Dzieki dziewczyny za wsparcie.

I zeby nie bylo, nie uzalam sie nad soba, nie skupiam sie na negatywach. Zauwazam po prostu co jest i tyle.

A jakich pomadek uzywacie? Mi sie np. neutrogena zupelnie nie spardzila, mam skorupe na ustach. Kupilam dzis lypsyl z aloesem, zobaczymy co ten zdziala.

Robicie cos, zeby sie pozbyc tych twardych suchych skorek z ust?
Ja baaardzo polecam maść oliwkową opatrunek regenerujący Ziaja. Kosztuje grosze, a jest cudowna i to głównie nią smaruję usta, na przemian z Carmex. Zauważyłam jednak,że Carmex (wersja w słoiczku) przy używaniu więcej niż 3 razy na dobę daje mi odwrotny skutek tj wysusza usta, dlatego stosuję na przemian Ziaję i Carmex. Za to nie polecam zachwalanej i tutaj Tisane(przynajmniej w wersji sztyftu, bo taką miałam- nie robiła nic).
W sobotę minie moja rocznica z Izo
I właśnie zauważyłam,że wyskoczył mi mały pryszcz
Ta dawka jest za mała, czuję że cały ten rok pójdzie na marne, tak się tego obawiam
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:11   #77
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ja nie stosuję filtrów ochronnych... nie mam nawet. Nie chce mi się dalej szukać. Nie widzę żadnych reakcji na skórze. Również nie nawilżam - zapominam, niestety nie jest to mój rytuał. Zasłużyłam na baty?
lisnov zdajesz sobie sprawę, że może ci się zrobić mnóstwo przebarwień nawet po czasie? nie chce straszyć, ale mojej koleżance po pół roku od odstawienia izo zaczęły wyłazić straszne plamy- przebarwienia na całej twarzy...nie używała filtrów.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ja baaardzo polecam maść oliwkową opatrunek regenerujący Ziaja. Kosztuje grosze, a jest cudowna i to głównie nią smaruję usta, na przemian z Carmex. Zauważyłam jednak,że Carmex (wersja w słoiczku) przy używaniu więcej niż 3 razy na dobę daje mi odwrotny skutek tj wysusza usta, dlatego stosuję na przemian Ziaję i Carmex. Za to nie polecam zachwalanej i tutaj Tisane(przynajmniej w wersji sztyftu, bo taką miałam- nie robiła nic).
W sobotę minie moja rocznica z Izo
I właśnie zauważyłam,że wyskoczył mi mały pryszcz
Ta dawka jest za mała, czuję że cały ten rok pójdzie na marne, tak się tego obawiam
Ta maść oliwkowa nie ma sobie równych! Już od 5 miesięcy ratuje bardzo skutecznie moje usta

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Kurdeeee dziewczyny chyba zgubiłam ostatnią receptę na izo, którą mi lekarz wypisał z wyprzedzeniem jakiś miesiąc temu...myślicie, że jeśli leczyłam się prywatnie i umówię się na wizytę to teraz też zapłacę?...
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 19:42   #78
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Izotek - cz.II

Witajcie dziewczyny, mam pytanie dotyczące Curacne, czy ten lek moze miec wpływ na długość cyklu miesiączkowego (wydłużenie się cyklu) ?
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 20:17   #79
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, mam pytanie dotyczące Curacne, czy ten lek moze miec wpływ na długość cyklu miesiączkowego (wydłużenie się cyklu) ?
Niby w ulotce nic na ten temat nie ma, ale wiele dziewczyn ma z tym problem. Mi się rozregulował cykl. Ostatni okres spóźnił mi się tydzień. Wcześniej miałam bardzo regularny :/ Mam nadzieję, że po odstawieniu wszystko się unormuje.
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 20:47   #80
adrianna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 35
Dot.: Izotek - cz.II

A jakich pomadek uzywacie? Mi sie np. neutrogena zupelnie nie spardzila, mam skorupe na ustach. Kupilam dzis lypsyl z aloesem, zobaczymy co ten zdziala.

Robicie cos, zeby sie pozbyc tych twardych suchych skorek z ust?[/QUOTE]
Ja używałam wiele pomadek, tisane, blistex, neutrogene, masełka z ziaji i mogłabym tak wymieniać, ale mi usta uratował carmex nie mam już suchej skóry na ustach i samych strupków. ale dalej walcze z zajadami niestety
adrianna17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 22:33   #81
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Niby w ulotce nic na ten temat nie ma, ale wiele dziewczyn ma z tym problem. Mi się rozregulował cykl. Ostatni okres spóźnił mi się tydzień. Wcześniej miałam bardzo regularny :/ Mam nadzieję, że po odstawieniu wszystko się unormuje.
Potwierdzam, u mnie też długość w cały świat.
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 08:13   #82
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
lisnov zdajesz sobie sprawę, że może ci się zrobić mnóstwo przebarwień nawet po czasie? nie chce straszyć, ale mojej koleżance po pół roku od odstawienia izo zaczęły wyłazić straszne plamy- przebarwienia na całej twarzy...nie używała filtrów.



Nie uważam, żebym aż tak się wystawiała na słońce. Większość czasu siedzę w domu. Ale może przejdę się do super pharm i wezmę jakiś losowy filtr 30
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 09:05   #83
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny! Ogromnie wam dziekuje za odp ja juz od zmysłów odchodzę że coś ze mna nie tak, juz tydzien mi sie spoznia... z tej paniki zrobilam juz 3 testy (oczywiscie negatywne wyszly no bo jak inaczej.. ) Czyli czekac spokojnie i przyjdzie sam ?
W jutro mam wizyte u gina
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 09:38   #84
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ogromnie wam dziekuje za odp ja juz od zmysłów odchodzę że coś ze mna nie tak, juz tydzien mi sie spoznia... z tej paniki zrobilam juz 3 testy (oczywiscie negatywne wyszly no bo jak inaczej.. ) Czyli czekac spokojnie i przyjdzie sam ?
W jutro mam wizyte u gina
Kochana stres Ci nie pomoże! Zrelaksuj sie. Z całego serduszka polecam kąpiel. I samo przyjdzie.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 11:02   #85
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Izotek - cz.II

Probuje się zrelaksowac... ale pewnie same wiecie jak to jest kiedy chce sie juz dostac okres a jego jak na zlość nie ma... ;/ ciężko o noł stres wtedy.. ale probuje...
Moze jutro lekarz da mi jakies tabletki na wywołanie... kiedys juz mialam taki przypadek - jakieś 3 lata temu (tez wakacje) i bez duphastonu sie nie obeszło niestety, tylko nie wiem czy mozna laczyc te dwie sprawy okresowe, czy to kolejny taki dlugi cykl zupelnie naturalnie czy to jednak przez to curacne (biore od 21 lipca czyli juz 10 dni)..

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Mnie pomogło na suche usta i zajady maść z apteki Zinalfat, jest dość droga.. zapłaciłam za nia az 45 zł, ale dermatolog mi ją poleciła a mialam tak okropnie bolesne zajady koszmar... że się skusiłam i musze powiedziec ze nie żałuje jak na razie dobrze sie sprawdza
jest cała biała wiec raczej na wyjścia sie nie nadaje dlatego smaruje sie nią w domu grubą warstwą mysle ze jak nic innego Ci nie pomoze to wypróbuj to, jak dla mnie super maść

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez slow_motion Pokaż wiadomość
Potwierdzam, u mnie też długość w cały świat.
A ile Ci sie spóźniał ?
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 16:22   #86
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez coco1919 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

A ile Ci sie spóźniał ?
U mnie nie tyle się spóźnia, co jest po prostu zupełnie rozregulowany, jeden cykl 31 dni, kolejny 26, następny 33...
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 16:23   #87
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Bylam u dermatologa. Moje leczenie potrwa jeszcze 5 miesiecy.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 17:20   #88
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Bylam u dermatologa. Moje leczenie potrwa jeszcze 5 miesiecy.
A ile już trwa??

Dziewczyny ponawiam pytanie, byłam na ostatniej wizycie z miesiąc temu (jeżeli wszystko będzie ok to mam już na kontrole nie przychodzić), ale zgubiłam ostatnią receptę na 120 tabl. Myślicie, że lekarz wypisze mi za friko nową (leczyłam się prywatnie) czy muszę się normalnie na wizytę zapisać i zapłacić 100 zl??
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 17:22   #89
slow_motion
Raczkowanie
 
Avatar slow_motion
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 280
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość

Dziewczyny ponawiam pytanie, byłam na ostatniej wizycie z miesiąc temu (jeżeli wszystko będzie ok to mam już na kontrole nie przychodzić), ale zgubiłam ostatnią receptę na 120 tabl. Myślicie, że lekarz wypisze mi za friko nową (leczyłam się prywatnie) czy muszę się normalnie na wizytę zapisać i zapłacić 100 zl??
To już zależy od dobrej woli lekarza... Ja bym zadzwoniła i zapytała.
__________________
Did you say it? "I love you. I don't ever want to live without you. You changed my life." Did you say it? Make a plan. Set a goal. Work toward it, but every now and then, look around. Drink it in 'cause this is it. It might all be gone tomorrow.
slow_motion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 17:26   #90
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Koncze 4 miesiac kuracji.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.