Zamiana FiR UW na FiR SAN z powodu finansów i dojazdu - ma to sens? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-24, 16:31   #1
Weronika0496
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1

Zamiana FiR UW na FiR SAN z powodu finansów i dojazdu - ma to sens?


Witam Mam do Was pytanie, wręcz proszę o radę. Ze względów finansowych i zbyt długiego dojazdu chyba zrezygnuje z zaocznych studiów na UW finanse i rachunkowość, na które bym miała chodzić teraz od października,ciężko jest znaleźć prace u mnie na wsi( mieszkam pod Warszawa), wiec postanowiłam, że przeniosę się na SAN na Finanse i Rachunkowość, znajoma sobie chwali i w tym czasie( bo zajęcia tylko w soboty i niedziele) pójdę do pracy( już mam upatrzoną) i podszlifuje język, odłożę na samochód, by dojeżdzać szybciej na uczelnie jak już na magisterkę (1 godz samochodem a pociągiem i autobusami 2 godz.). No i pójść dopiero na magisterkę na UW (tu potrzebny będzie samochód na dojazd, jak wspominałam jest tak daleko), ew. na SGH- tu zaś potrzebne będzie podszlifowanie języka, bo podobno wymagają bardzo. Co sądzicie? Bardzo głupi pomysł, by iść na słabszą uczelnie na licencjat a na magisterkę na państwową?
Weronika0496 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 17:31:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.