dobór kamizelki do garnituru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 20:11   #1
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346

dobór kamizelki do garnituru


Dziewczynki proszę o radę-mój TŻ ma garnitur w prążek z lekkim połyskiem(tkanina jest prążkowana).Garnitur jest czarny. Kamizelka i musznik będą na 100% białe ale teraz zgłupiałam. Bo wpadła mi w oko ładna kamizelka i musznik też lekko prążkowane. Ale może do prążkowanego garnituru to juz nie bardzo?Tylko co w takim razie?Bo te jakies esy-floresy to chyba też nie?A znowu gładkie to nie jak do komunii trochę?Sama nie wiem.Poradzcie mi coś!: confused::confu sed:
Może któraś z Was też ma taki garnitur i co do niego?Zakupy juz w sobotęA ja mam robić za specjaliste w dziedzinie męskiej mody ślubnej
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 20:52   #2
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: dobór kamizelki do garnituru

esy-floresy pasują, natomiast prążki już nie - na tyle na ile się znam, znawcą nie jestem, ale od ponad tygodnia krążę po sklepach z TŻ w poszukiwaniu idealnego garnituru i kamizelki.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 23:42   #3
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: dobór kamizelki do garnituru

My kupiliśmy garnitur w prążek i na koszuli też są delikatne paseczki, dlatego kamizelka jest gładsza. Nie zupełnie gładka, ale też nie w esy floresy i nie w prążek. Nie bardzo wiem jak nazwać taką fakturę ale poszukam po necie jakiejś fotki, to tu dokleję.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:05   #4
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: dobór kamizelki do garnituru

dzięki dziewczyny.Dla siebie to z grubsza wiem co do czego pasuje.Ale dla facetaehh...nig dy się aż tak dogłębnie nie zastanawiałam no bo wiadomo garnituru-kamizelka-koszula.A jak co do czego przyszło to...gapa
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 15:45   #5
k21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobór kamizelki do garnituru

dziewczyny, czy moglybyscie mi pomoc? Jaka koszule dobrac do kamizelki ecru?białą czy tez ecru? mysllismy o ecru ale obawiam sie ze moze sie wszystko zlewac... Dodam tylko ze garnitur stalowy z lekkim polyskiem
k21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:17   #6
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: dobór kamizelki do garnituru

Jest zasada, że jeśli garnitur ma jakikolwiek wzór - koszula gładka. Żadne prążki do prążków, kółka, kwadraciki, prostokąciki, serduszka czy cokolwiek. Jesli garnitur jest gładki - wzór na koszuli może być. Jednak nie wyobrażam sobie przy takich uroczystościach jak wesele kolorowej lub wzorkowanej koszuli! Esy floresy mogą być na krawacie/muszniku i kamizelce.

Ostatnio kupowaliśmy z TŻ garnitur, jest w lekki prążek, do tego potrzebny był krawat i koszula. Koszula gładka w bladoszarozielonym kolorze. Krawat czarny (dopasowany tonem do garnituru), ale we wzorek - delikatny kwiatowy motyw widoczny tylko pod kątem. Niesamowity efekt i polecam wszystkim taki bajer Stwierdziłam, ze był to najlepszy elelment ubioru, zaraz po butach

k21

dziewczyny, czy moglybyscie mi pomoc? Jaka koszule dobrac do kamizelki ecru?białą czy tez ecru? mysllismy o ecru ale obawiam sie ze moze sie wszystko zlewac... Dodam tylko ze garnitur stalowy z lekkim polyskiem

Do stalowego, lekko błyszczącego garnituru polecam białą koszulę, szczególnie, że kamizelka jest w kolorze ecru. Chociaż w tym przypadku zrezygnowałam bym w ogóle z ecru i kamizlkę razem z musznikiem wybrałabym pod kolor TWOICH dodatków (czerwony, zielony, fioletowy...). Bardzo ładnie i efektownie to wygląda i wcale nie świadczy źle o TŻ a o waszym dobrym guście i dopasowaniu.
Bardzo ładnie przecież wygląda jak facet ma dodatki (najczęściej krawat) w kolorze stroju swojej partnerki.
Na ślubie niestety nie może być również cały biały, bo wyglądałby źle (chociaż nie ma na to reguły) i stawia się na dodatki
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.