Potrzebuje pomocy w sprawie sukienki:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-05, 16:15   #1
aSsSsIuLkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7
Wink

Potrzebuje pomocy w sprawie sukienki:)


Witam

Jestem zdesperowana, ponieważ za niedługo mam iśc na wesele a mojej wymarzonej sukienki nigdzie nie ma.

Chcę coś a la baletowe z obcisłą górą ii rozkloszowanym dołem tak jak w załącznikach.

W sklepach internetowych w sumie jest ich dużo ale są za bardzo wycudowane ii ozdobione zresztą nie chcę kupowac przez internet, gdyż wolę najpierw zobaczyc jak będzie leżała.

Wiecie może gdzie znajdę takową w konkretnych firmach, bo zeszłam już dużo sklepów z takimi eleganckimi sukienkami ale nie znalazłam jej.


2 sprawa... znalazłam w h&m spódnice - 4 i 5 załącznik i zastanawiam sie czy nie dałoby rady doszyc jakoś gorsetu do nich? Moja mama mówi, że nie ma szans... ale co w tym trudnego dla krawcowej jest?
Swoja drogą takiego gorsetu też nie widziałyście? Bo szukałam chociażby na allegro ale kojarzyły mi się tylko dla pań lekkich obyczajów


I lepsza czarna czy inny kolor?

Wymyśliłam sobie, że jeśli czarna sukienka lub ta spodnica ii gorset to do tego czerwone buty + czerwona kopertówka + zwykłe perły.

Lub jasna + czarna kopertówka ii czarne buty

Widzicie to jakoś czy nie bardzo?
aSsSsIuLkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 17:50   #2
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Potrzebuje pomocy w sprawie sukienki:)

A może zamiast doszywać gorset do spódnicy założysz do niej top-tubę (taki jak te na ostatnim zdjęciu, niekoniecznie cekinowy), lub ewentualnie kupisz dopasowaną sukienkę z gorsetową górą i "wpuścisz ją" do spódnicy?
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.